The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 33 24,09%
osłabi 82 59,85%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 16,06%
Głosujących: 137. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.02.2021, 12:35
skarabeus napisał(a):Wyświetl post

Mam nadzieje, ze w miare jasno to opisalem i nie bedzie juz placzow jak Stal Mielec zatrudni syna Hirsto Stoichkova czy Georgiego Hagiego
... a corumpovia zatrudniła syna rifaldinio ,
maaaaaamausiu raaaaatuj
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 18.02.2021, 20:11
https://gazetakrakowska.pl/ile-wisla...ar/c2-15444697

ciekawostka
Odpowiedz cytując
Lonia
Member

Od: 08.2018

Stary 19.02.2021, 06:50
Cytat:
Mam nadzieje, ze w miare jasno to opisalem i nie bedzie juz placzow jak Stal Mielec zatrudni syna Hirsto Stoichkova czy Georgiego Hagiego
Akurat Hagi to nie najlepszy przykład ,jedna z gwiazd Rangersów,kupiony za 3.5mln E wart obecnie ze 2x tyle.Gdyby taki trafił do Mielca to obsrała i opłakała by się cała piłkarska społeczność w Polsce z rudym na czele.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 19.02.2021, 12:48
Panowie coś jeszcze w temacie transferów słychać? Ktoś konkretny w tym okienku dojdzie?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
botulum
Member

Od: 12.2018

Stary 19.02.2021, 14:01
O ile dobrze pamiętam to Hyballa podczas konfy mówił, że razem z zarządem przygladają się kilku zawodnikom. Nie sądzę by było to coś konkretnego, ale coś może być na rzeczy, mamy jeszcze tydzień do końca okienka.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 19.02.2021, 15:37
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Taaa na pewno. Pogoń i ich niemiecki trener na pewno są frajerami. Jakoś mam dziwne przeczucie że za miesiąc po treningu pod okiem Runjanica będzie biegał jak młoda gazela.

Czy pasowałby do nas? Kwestia dyskusyjna. Czy chciałby go Hyballa? Pewnie nie. Ale jest w stanie dać sporo w ofensywie i nie jest to moim zdaniem "stary dziad" jak Beciraj. Jest jeszcze w stanie sporo dać Pogoni. Oczywiście za jakąś chwilkę jak się podniesie fizycznie.
Moim zdaniem biegał jak młoda gazela nie będzie bo nie ma takich predyspozycji.
A w ogóle jak dla mnie to on nie umie biegać. Jego sposób biegania w sezonie 2017/18 kiedy się wybił zafascynował mnie i byłem zaskoczony, że mimo tego chcą go jacyś Francuzi. A druga sprawa - gość w wieku 27 lat, który niby chce jeszcze pograć na poziomie siedzi w domu 4 miesiące (rozwiązał kontrakt z Amiens w październiku = mógł podpisać z kimś innym w każdej chwili)... dziwne. Trochę zarobił we Francji i Danii przez ponad 2 lata... czy jemu się jeszcze chce na poważnie grać w piłkę.. nawet w Polsce? Ale to teraz problem paprykarzy (czy tam śledzi jak byłem młody).
Żeby nie było żem malkontent, przyznaję, że lewą nogę - wolne, wrzuty itp. miał przed wyjazdem fajne jak na wymagania naszej ligi.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 19.02.2021, 20:21
dziś kontuzja Mehremicia. Kontuzjowany jest Kone, robi się kolejna dziura do załatania.

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 19.02.2021, 20:31
https://www.wislaportal.pl/ONews.htm...m_Wisly_Krakow

czyżby Zukov miał dłuższą przerwę?

Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 19.02.2021, 21:28
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
https://www.wislaportal.pl/ONews.htm...m_Wisly_Krakow

czyżby Zukov miał dłuższą przerwę?
prędzej Basha lub Kuveljic

Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 19.02.2021, 21:43
Lucjusz przeciez Zukov pauzuje za kartki... ba Bashe to juz bym nie liczyl, najpewniej go pożęgnamy w lecie

oby ten nowy miał motorek w dupie, to zabiegamy wszystkich na amen w środku pola z Plewka i Zhukovem
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 19.02.2021, 22:00
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Lucjusz przeciez Zukov pauzuje za kartki... ba Bashe to juz bym nie liczyl, najpewniej go pożęgnamy w lecie

oby ten nowy miał motorek w dupie, to zabiegamy wszystkich na amen w środku pola z Plewka i Zhukovem
Faktycznie, już się wystraszyłem. To zamieńmy Zukova za Bashe: tzn że Basha nie pozbiera się do końca sezonu?

Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 19.02.2021, 22:10
Basha sie kompletnie nie nadaje do tej gry co preferuje Hyballa, poza tym jest szklany i chodza głosy, że odpalony już na boczny tor bo mu treningi nie odpowiadają
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 19.02.2021, 22:31
Jak popatrzeć na filmik z tym nowym - Mawutorem, to widać, że to kolejny piłkarz, który nie będzie bał się harować na całym boisku - jest silny, sprawny, szybki, dużo widzi i wie, co chce zagrać.
Taka kieszonkowa wersja Felicio (oczywiście na innej pozycji).

Wiadomo, że to tylko filmik na YT ale jestem dobrej myśli.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 19.02.2021, 22:43
można juz sie pokusić o ocene młodych , moze to pochopne z mojej strpony , ale Starzynski zapowiada sie na ciekawszą opcje niż Buksa , Szota dał poprawną zmianę , niestety na nieporozumienie wyglada Wachowiak
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 19.02.2021, 22:49
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Basha sie kompletnie nie nadaje do tej gry co preferuje Hyballa, poza tym jest szklany i chodza głosy, że odpalony już na boczny tor bo mu treningi nie odpowiadają
To tym bardziej należy mu podziękować i rozstać się w zgodzie w czerwcu, kiedy wygasa jego kontrakt.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 19.02.2021, 23:03
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
można juz sie pokusić o ocene młodych , moze to pochopne z mojej strpony , ale Starzynski zapowiada sie na ciekawszą opcje niż Buksa , Szota dał poprawną zmianę , niestety na nieporozumienie wyglada Wachowiak
Można się pokusić o ocenę Wachowiaka który zagrał 20 MINUT no szrot hehe.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 19.02.2021, 23:11
Też mi się wydaje że Basha za bardzo murawy nie powącha.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Tantal
Senior Member

Od: 09.2018

Stary 20.02.2021, 10:01
W momencie w którym w świetnej formie jest i Żukow i Plewka a do tego kontraktujemy kolejnego zawodnika na tą pozycję to Basha potrzebny nam nie jest. Mam wrażenie że to właśnie za niego, a nie za Żukowa, przychodzi do drużyny czarna gwiazda Kazachstanu
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 20.02.2021, 10:14
Przykre jest to, że wielu z Was skreśla Bashę, przecież jak był w formie to był bardzo duży z niego pożytek, wielu pisało "PROFESOR", a teraz chłopakowi przydażyła się dłuższa kontuzja i jest do wyplucia bo mamy dwóch obecnie w formie. Co w przypadku kartek i kontuzji? Wczoraj mieliśmy obraz braku Zukova - na szczęście Plewka naprawiał nieporadność Savica, a co jakby nie był w formie? Jak dla mnie Basha jest wartościowym zawodnikiem i mam nadzieję, że wyliże się w tym sezonie i coś pokarze na boisku. Będzie to oczywiście trudne, gdyż czasu mało a tu forme trzeba jeszcze jakąś złapać.

Na 3 pozycje w środku są: Zukov, Plewka, Savic, jak wyzdrowieje to Kulevic+Basha i ten nowy. Niby sporo, a obecnie nie ma kto grać prócz żelaznego skłądu. Jeszcze Pawłowski wróci.

Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 20.02.2021, 11:04
Hehe chłopak z drugiej ligi stres związany z debiutem,trenuje z drużyną niecałe 3 tygodnie,wchodzi w meczu z liderem i już nazywa się go nieporozumieniem.Czasem to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać...
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 20.02.2021, 11:43
generalnie dyskusja na ten temat odbyła sie w meczowym i nie chce mi sie powtarzać

w każdym razie , zapomnialem ze 85% forum , nie jest generalnie zbyt inteligentna , i dajmy na to w tym przypadku nie widzi różnicy

pomiędzy napisaniem " jest nieporozumieniem" a "wygląda na nieporozumienie"

w dodatku oznaczone wątpliwością wyrażoną "może to pochopne z mojej strony"
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 20.02.2021, 11:56
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Panowie coś jeszcze w temacie transferów słychać? Ktoś konkretny w tym okienku dojdzie?
Na konkretne zmiany będzie czas w lipcu. Zima to nie jest dobry czas na całkowitą przebudowę, a i do wyciągnięcia nie ma zbyt wielu perełek. Transfery Kone i Mawamuta traktuje jako uzupełnienia, których w razie czego łatwo się pobyc.
Choć nie powiem, nasz nowy zawodnik wygląda całkiem ciekawe. Pytanie w jakiej jest formie.

Co do problemów w obronie nie zdziwię się jak Kuveljic tam wyląduje. Jest praktycznie zdrowy, a rosłych obrońców mamy jak na lekarstwo.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 20.02.2021, 12:32
Przykre jest to, że wielu z Was skreśla Bashę, przecież jak był w formie to był bardzo duży z niego pożytek, wielu pisało "PROFESOR", a teraz chłopakowi przydażyła się dłuższa kontuzja i jest do wyplucia bo mamy dwóch obecnie w formie. Co w przypadku kartek i kontuzji? Wczoraj mieliśmy obraz braku Zukova - na szczęście Plewka naprawiał nieporadność Savica, a co jakby nie był w formie? Jak dla mnie Basha jest wartościowym zawodnikiem i mam nadzieję, że wyliże się w tym sezonie i coś pokarze na boisku. Będzie to oczywiście trudne, gdyż czasu mało a tu forme trzeba jeszcze jakąś złapać.

Na 3 pozycje w środku są: Zukov, Plewka, Savic, jak wyzdrowieje to Kulevic+Basha i ten nowy. Niby sporo, a obecnie nie ma kto grać prócz żelaznego skłądu. Jeszcze Pawłowski wróci.
No ok. To po kolei:
Żukow - Pod okiem Hyballi odżył, wrócił facet na którego czekała cała Wisła ale i Ekstraklasa, bo takiego walczaka nie ma w żadnej drużynie. Pewny plac.
Plewka - Wczoraj pokazał że w razie braku Kazacha to Patryk wziął cały środek na siebie. Ogrom walki, dobre ustawienie, w dodatku młodzieżowiec, który na przestrzeni młodziaków których mieliśmy w klubie to zrobił ogromny progres.
Kuveljić - jako zabezpieczenie na ławkę i tyle.
Mawutor - to co wyżej
Basha - Ok, jest mega wartościowy w meczu który wyglądał jak wczoraj, czyli gramy na swojej połowie, bronimy się i rozgrywamy długa w przód na boki i idzie kontra. W innym wypadku? Sorry ale nie. Dla mnie od pewnego momentu gość zrobił się jak zbita szklanka, którą ktoś non stop skleja, w dodatku mega elektryczny w rozegraniu i lubił momentami na środku głupio stracić piłkę narażając nas na stratę gola.
Savić - Typowa 10, ewentualnie lewe skrzydło. Nigdy na środku jako pozycja 6 lub 8 bo nie ma na tyle umiejętności ani doświadczenia.
Pawłowski - Taki miał być dobry, liczyło na niego wiele osób, no ale jeśli w czerwonej latarni ligi nie łapie się na ławkę... Sorry ale jeśli kolejne wypożyczenie (tym razem do 1-szej ligi) nic by mu nie dało to do odstrzału
Ostatnio edytowane przez Arek95 : 20.02.2021 o godz. 12:35.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 20.02.2021, 13:05
Litości! Po jednym meczu już skreślasz gościa? Tak jak po kilku meczach pisałeś że mamy drugiego Piątka w ataku, tak po jednym że Wachowiak jest słaby

Tak, zagrał wczoraj słaby/przeciętny mecz, ale przyszłość przed nim. A często tak bywa że nie zawsze ten młody który od razu zaskoczy na końcu okaże się tą największą perełką i odwrotnie.

btw
Co do Matuwatora. To kolejny piłkarz do załatania dziury. Może z niego coś będzie, ale równie dobrze pozegnamy go latem bez żalu.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 20.02.2021, 14:26
arkadiusz.czerepach napisał(a):Wyświetl post
generalnie dyskusja na ten temat odbyła sie w meczowym i nie chce mi sie powtarzać

w każdym razie , zapomnialem ze 85% forum , nie jest generalnie zbyt inteligentna , i dajmy na to w tym przypadku nie widzi różnicy

1234567890
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 20.02.2021, 15:06

Rozumiem,że ty sam przypisujesz się z góry do tych 15 % którzy inteligencją wręcz grzeszą?A widzisz geniuszu różnicę między "jest nieporozumieniem" "wygląda na nieporozumienie" "nazywa się go nieporozumieniem"?Generalnie można było twojego wpisu nie komentować skoro zaznaczyłeś że to pochopne z twojej strony ale to mniej więcej tak jakby rzucić w kogoś gównem i od razu mówić że to niechcący .
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 20.02.2021, 17:48
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Litości! Po jednym meczu już skreślasz gościa? Tak jak po kilku meczach pisałeś że mamy drugiego Piątka w ataku, tak po jednym że Wachowiak jest słaby

Tak, zagrał wczoraj słaby/przeciętny mecz, ale przyszłość przed nim. A często tak bywa że nie zawsze ten młody który od razu zaskoczy na końcu okaże się tą największą perełką i odwrotnie.

btw
Co do Matuwatora. To kolejny piłkarz do załatania dziury. Może z niego coś będzie, ale równie dobrze pozegnamy go latem bez żalu.
Nie zaklinajmy rzeczywistości: Wachowiak nie zagraał słabo, zagrał niewyobrażalne dno, myślę, że 90% osób na forum dałoby podobną zmianę. Taki jest fakt i nie ma co mydlić oczu. Można się łudzić, że było to spowodowane tremą czy przeskokiem poziomów.

Osobiście nie pamiętam takiej gry w naszych barwach (a było wiele debiutów nastolatków). Chyba jedynie Fredriksen kiedyś pokazał podobno dno.

W każdym razie mam nadzieję, że chłopak się ogarnie i rozwinie, ale niech to będzie KUBEŁ ZIMNEJ wody dla pokemonów, którzy już ustalają skład na nowy sezon : Sobol, ten na M z arki i Wachowiak...

heh żebyście się nie przeliczyli. Gości nie widzieli, ale już dają do 1 składu :/

===========

Wracając do meritum: wiele osób pisało, żebym sobie dał siana z tym Klemenzem... to tylko przypomne, że pozbycie się tak wartościowego gracza było błędem. Od Adiego w mojej ocenie słabszy nigdy nie był, a to że większośc przypisuje mu błędy Janickiego to inna sprawa. Być może Klemenzem z Janickim tworzyli mieszankę wybuchową... może obśmiewanie i krytyka Janickiego go bardziej dołowała ? Ciężko powiedzieć, tym bardziej patrząc na to co robi w Podbskidziu - już druga bramka Czuję, że Niepsuj będzie grać pierwsze skrzypce

Jedyne racjonalne pozbycie się Klemenza to KASA jeśli coś za niego płacili godnego oczywiście,
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 20.02.2021 o godz. 17:53.

Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member

Od: 08.2011

Stary 20.02.2021, 18:03
Skończ już chromolić o tym Klemenzu, najgorszy obrońca Wisły Kraków w tym wieku, jego odejście to najlepsza decyzja tego okienka transferowego, nigdy więcej takich parodystów w Wiśle.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 20.02.2021, 18:29
Nie zaklinajmy rzeczywistości: Wachowiak nie zagraał słabo, zagrał niewyobrażalne dno, myślę, że 90% osób na forum dałoby podobną zmianę. Taki jest fakt i nie ma co mydlić oczu. Można się łudzić, że było to spowodowane tremą czy przeskokiem poziomów.
Jeżeli takie brednie uważasz za fakty to szkoda dyskutować.

Moim zdaniem po 20 minutach w takiej fazie meczu można ocenić tylko motorykę, ma bardzo dobrą. Kopnął parę razy lewą nogą i piłka poleciała tam gdzie chciał. Ma problem z ustawieniem się w odbiorze ale to jest kwestia czasu na poziomie dwa szczeble wyższym niż grał dotychczas. Więc opinia, że chłopak będzie pożyteczny to nie żadna ułuda tylko trzeźwa ocena sytuacji. W przeciwieństwie do kretyńskich określeń typu "niewyobrażalne dno" na ocenę 20 minutowego występu w którym debiutant nic konkretnego nie zawalił. Tylko walczył biegał i się starał.

Napisz jeszcze, że ma odstające uszy i to go dyskwalifikuje.

ps. Jeżeli będzie kłopot w obronie to wiele wskazuje, że w Płocku wyjdzie w pierwszym składzie .
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member

Od: 08.2011

Stary 20.02.2021, 18:45
Też nie przesadzaj Drozd w drugą stronę, coś na ShoutB pisałeś, że nie oglądałeś od 75 do 85 minuty, więc jak coś to przypomnę, że Pogoń zrobiła z jego winy 4-5 groźnych akcji swoją prawą stroną, bo był niestety straszliwie mijany w akcjach 1v1, a i z ustawianiem/powrotem po minięciu prawidłowym było krucho.

Dobrze, że młokos Fornalczyk z świetnych miejsc partaczył nieatakowany wrzutki i że Sadło z Frydrychem to czyścili, ale było groźnie.

Słaby debiut Wachowiaka, oby pierwsze koty za płoty, ale widać, że nawet podstawy w obronie mocno do poprawy, więc czasu będzie trzeba.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów