The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.09.2020, 08:29
czaro napisał(a):Wyświetl post
Miałem na myśli to, że zwolnienie nie jest jeszcze przesądzone, że poczekają tydzień z decyzją. Ale gramy z Górnikiem, więc właściwie to nie ma znaczenia, trzeba szukać. Jeśli jednak wezmą Zielińskiego, Skorżę czy innego Wdowczyka, to nie trzeba szukać przez tydzień.
Zatrudnianie kogokolwiek z tzw "przedstawicieli polskiej mysli szkoleniowej" to reanimacja trupa. Jak juz mialby ktos przyjsc to z zagranicy kto nie bedzie mial problemow z wy......niem tego towarzystwa wzajemnej adoracji z naszej szatni.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 21.09.2020, 08:43
Trela o sytuacji w Wiśle. https://newonce.sport/2020/9/centros...kwi-w-marazmie

Bardzo trafnie.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 21.09.2020, 09:31
MB1906 napisał(a):Wyświetl post

Bardzo trafnie.
bardzo dobrze opisane. Trener trenerem ale wchujograjcy swoją drogą. Sadlok Janicki Klemenz Lis ostatnio dołączył do nich Szot, ile można patrzeć na ich brak walki i zaangażowania? Może ktoś wreszcie z właścicieli weźmie za ryj te towarzystwo wzajemnej adoracji i rozpieprzy to od środka?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 21.09.2020, 09:42
MB1906 napisał(a):Wyświetl post

Bardzo trafnie.
Zgadza się
I widać ze cechy charakteru Kuby dzięki którym Wisła zostala uratowana niestety mogą być problematyczne przy dalszym zarzadzaniu
Brak dyrektora sportowego i Wuja jako docelowy trener na lata nie brzmią jak przepis na pasmo sukcesów
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 21.09.2020, 11:23
Szneka napisał(a):Wyświetl post
bardzo dobrze opisane. Trener trenerem ale wchujograjcy swoją drogą. Sadlok Janicki Klemenz Lis ostatnio dołączył do nich Szot, ile można patrzeć na ich brak walki i zaangażowania? Może ktoś wreszcie z właścicieli weźmie za ryj te towarzystwo wzajemnej adoracji i rozpieprzy to od środka?
I znowu to samo.Dajmy grac młodym ,nawet jeśli popełni błąd to przynajmniej będzie się ogrywał....a po trzech meczach-chujograj
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 21.09.2020, 13:33
krysztal napisał(a):Wyświetl post
I znowu to samo.Dajmy grac młodym ,nawet jeśli popełni błąd to przynajmniej będzie się ogrywał....a po trzech meczach-chujograj
Nie chodzi o błędy Szota tylko o Jego podejście.Dostosował się niestety do gwiazdeczek pokroju Sadlok czy Janicki. Jest najmłodszy , chce się pokazać, więc powinien cały mecz zapierdal..ć ile wlezie , gryźć trawę, jeździć na dupie. a On Cały mecz praktycznie przetruchtany i jeszcze na koniec kabaret z wymuszeniem karnego. Nie takiego Szota znamy i nie takiego chcemy oglądać prawda?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 21.09.2020, 13:52
Przetruchtany?

Biegał po Abramowiczu najwięcej w drużynie, byłby ostatnią osobą o której można powiedzieć, że przetruchtała mecz...

Z jakością gry było różnie, ale zarzucanie mu braku zaangażowanie to jakieś jaja...
Urodzinowa zbiórka na rehabilitację Martynki

https://zrzutka.pl/r64vya
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 21.09.2020, 15:05
Już dwukrotnie pisałem: widać wyraźnie, że Szot biega i znajduje się często na wolnej pozycji (właśnie dzięki bieganiu). Problem jest jeden: skrzydłowy po drugiej stronie (najczęściej Kuba), ani gracze środka pola "nie widzą jego starań" i nie posyłają wtedy do niego piłek.
Na miejscu Szota zacząłbym też mieć ich w d...
No, ale kibice twierdzą, że Szot nic nie robi
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 21.09.2020, 15:10
To samo mialem odczucie co Konrad nawet nie znając cyfr, obu nie spobób odmowic zaangażowania. Pytanie, dlaczego trener wystawia ich tam, gdzie wystawia? Mniejsza o doświadczenie, bo to nabędą, ale brak im predyspozycji do gry na zadanych pozycjach (Abramowicz - technika, przegląd pola, Szot - dynamika, koordynacja).

Offtop, ale istotne, ktos najwyzej przeniesie/usunie.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
Lonia
Member

Od: 08.2018

Stary 21.09.2020, 16:16
No, co jak co,ale zaangażowania Szotowi odmówić nie można,gorzej z efektywnością.Wynika to z prozaicznych powodów,brak doświadczenia i ustawianie na pozycji,do gry na której nie predystynują go, jego umiejętności/wrodzone cechy.
Chłopak nie ma przyspieszenia/startu do piłki i dobrego dośrodkowania,praktycznie całą karierę juniorską grał na środku obrony/pomocy.
Moim skromnym zdaniem jest to chłopak,który największą karierę może zrobić jako środkowy obrońca tylko musi grać i mieć od kogo się uczyć.
Wiadomo,że od Janickiego i Klemenza nic się nie nauczy więc powinien grać na ŚO w parze z Frydrychem.
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 21.09.2020, 19:29
Szot przetruchtał mecz?!

Czas odpocząć od forum ...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 21.09.2020, 20:37
Patrząc jak bardzo piłkarze grają bez ładu i składu ciężko mieć pretensje akurat do tych którzy dopiero co do tej weszli lub są na początku przygody z seniorska piłka. Można im odmawiać umiejętności, ale zaangazowania? Abramowicz, Szot, Yeboah, Savic są rozgrzeszeni za ostatnie spotkanie w moich oczach. Ciężko zaistnieć w drużynie w której nic nie gra i nic się nie zgadza.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 21.09.2020, 20:54
Jestem zdania, ze na Szota trzeba stawiać, ale nie jestem pewien czy to jest/będzie boczny obrońca. Bardziej widziałbym go jednak na środku obrony przy jakimś ogarniętym obrońcy. Wiadomo, że potrzeba mu jeszcze masy i jest to idealny moment aby nad tym pracować.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 21.09.2020, 21:08
I Trela, i Miga, i kto tam jeszcze już otwarcie piszą, że wypadałoby zacząć profesjonalizować klub i jasno określić kompetencje.

Moim zdaniem Błaszczykowski będzie temu bardzo niechętny. Trochę ponad tydzień temu pisałem o tym w temacie o Skowronku, a zostałem skrytykowany, że jak w ogóle ośmielam się snuć takie przypuszczenia, że Brzęczek przyjdzie tu na dyrektora sportowego/trenera. Jak widać nie jestem sam.

Obawiam się, że na dłuższą metę będzie to męczące dla nas, z czasem dla Jażdżyńskiego, później ewentualnie Królewskiego. Zobaczymy.

I nie zmienia to wszystko faktu, że Błaszczykowski wciąż jest wiślacką legendą i bohaterem, który uratował klub oraz lepsze męczenie się z jego rodzinnym zarządzaniem klubem niż kibolski syndykat albo zwykły niebyt.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
adfurle
Member

Od: 09.2018

Stary 21.09.2020, 21:10
Szot jest za niski na środkowego obrońcę. Pazdanem i tak nie będzie.
Odpowiedz cytując
botulum
Member

Od: 12.2018

Stary 21.09.2020, 21:20
@adfurle

Szot ma 184 cm, jak na środkowego obrońcę to nie jest mało. Byli w historii piłki obrońcy podobnego, a nawet niższego wzrostu, którzy sobie tam świetnie radzili. Wzrost nie ma tu nic do rzeczy, liczą się umiejętności, a mam nadzieję, że Szot się będzie dobrze rozwijał.
Odpowiedz cytując
adfurle
Member

Od: 09.2018

Stary 21.09.2020, 21:30
Ty swoje, ja swoje. Nic z niego nie będzie. 184 chyba na wysokim obcasie.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 03.12.2020, 12:06
Uporządkujmy jedną rzecz, ilu trenerów i kto został nam w końcu do spłacenia?

Ostatnio edytowane przez Cycu : 03.12.2020 o godz. 12:13.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 03.12.2020, 12:31
Ostatni wpis raczej wszystko wyjaśnia. Na liście płac będzie Skowronek + spłacony zostanie sztab Carrillo + Wdowczyk. Z Kiko i Stolarczykiem byli już rozliczeni.
Odpowiedz cytując
kolarz90
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 03.12.2020, 13:11
Według Migi Wdowczyk został spłacony w sierpniu

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 03.12.2020, 13:41
Czyli w/w trójka to musi być cały sztab Carillo
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 03.12.2020, 14:14
Nie może być cały sztab Carrillo, bo chodzi tylko o pierwszych trenerów. Trela dopytał specjalnie o to Prezesa:

Ostatnio edytowane przez Cycu : 03.12.2020 o godz. 14:33.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 03.12.2020, 18:26
jak za 3 miesiace pozostanie 4 ciekawe ilu jest teraz

1 hybala
2 skowron
+

x
y
z
ż ?
ź ?

za 4 miesiace
1 hybala
2 skowron
x?
y?
z?
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 03.12.2020, 18:46
Czyli spłacamy jeszcze Smude i Pawłowskiego?

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 03.12.2020, 19:57
lub info o spłaceniiu coponiektórych były tak prawdziwe jak to o kontrakcie Buksy
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 03.12.2020, 20:03
Jak Wdowczyk został spłacony w sierpniu to pozostaje Carrillo, Tadek, 07, Jaszczomp i obecny wunderwafe.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 03.12.2020, 20:31
Na sport.pl napisali, że obecnie na utrzymaniu jest
1. Kiko Ramirez,
2. Joan Carrillo,
3. Maciej Stolarczyk,
4. Artur Skowronek,
5. Peter Hyballa.

Jakby nie spojrzeć obecny zarząd odpowiada za zatrudnienie Artura Skowronka i Petera Hyballa...
Zwolnili Macieja Skowronka, który co prawda w najtrudniejszym okresie ratował Wisłę, za co mu chwała, ale po 8 porażkach musiał zostać zwolniony...
Zatrudnili Artura Skowronka, który zrealizował cel uratowania utrzymania, a zwolnili po serii porażek...
Nie widzę powodu krytyki obecnych władz klubu. Zwolnienia były umotywowane katastrofalną formą drużyny, bez oznak poprawy... W obu przypadkach nowi trenerzy mieli dawać impuls...

Peter Hyballa ma ciekawe CV i należy dać mu szansę... Jako klub przeżywamy kryzys... jeszcze nie dawno ośmieszał nas Vannie Ly i ekipa ananasów...

Mam nadzieje, że Hyballa wypali. Szacunek dla niego, że przejmuje klub dzień przez derbami... Wielu innych trenerów przeczekałoby Derby, mecz z Lechem i Legią aby nie notować ewentualnej serii porażek. i zacząc od stycznia z czystą kartą.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 03.12.2020, 20:39
no przeciez nie o to chodzi że do splacenia jest skowronek t
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 03.12.2020, 20:47
Pytanie kto odpowiada za katastrofalne transfery bo jeżeli zarząd vel Blaszczykowscy myślą że zawodnicy odpala pod nowym trenerem to im nic tylko pogratulować. Dalej amatorka jak za Tsu.
Odpowiedz cytując
tedyy
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 03.12.2020, 21:26
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Pytanie kto odpowiada za katastrofalne transfery bo jeżeli zarząd vel Blaszczykowscy myślą że zawodnicy odpala pod nowym trenerem to im nic tylko pogratulować. Dalej amatorka jak za Tsu.
Ta drużyna potrafi grać ja motorycznie bedą w optymalnej formie popatrz na początek tego roku jakie były wyniki do pandemii dopóki za przygotowanie fizyczne odpowiadał odpowiedni człowiek
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów