The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
blanco
Senior Member

Od: 06.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.01.2019, 14:40
W moim odczuciu dziś po raz pierwszy od wielu lat nad R22 zaświeciło słońce.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 12.01.2019, 14:41
Putin2000 napisał(a):Wyświetl post
Właśnie, były jakieś wieści ze strony miasta? Gdzieś czytałem, że miasto grozi Wiśle postępowaniem sądowym celem egzekwowania długu.
zapewne skończy się tak, że skompensują płatność za stadion za mecz z amiką i biura z kasą za reklamę, którą dają Wiśle (150 tys czy ileś tam rocznie).
szkoda czasu i pieniędzy na procesy.
Odpowiedz cytując
zozo
Member

Od: 11.2002

Stary 12.01.2019, 14:57
Jaka my biedni przygotujemy oprawę bez SKWK aby podziękować Kubie i Jarkowi?
rotfl lol2 buhahahahha
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 12.01.2019, 14:59
Oprawy robi Ultra Wisła
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 12.01.2019, 15:01
zozo napisał(a):Wyświetl post
Jaka my biedni przygotujemy oprawę bez SKWK aby podziękować Kubie i Jarkowi?
Ja myślę, że staromodna owacja na stojąco i darcie ryja wystarczy
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 12.01.2019, 15:01
Podejrzewam ze kibice są w stanie bez SKWK przygotować oprawę na poczartek rundy dla Kuby
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 12.01.2019, 15:11
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Wisłocki powiedział dzisiaj u Stanowskiego, że żadnego inwestora, który to kupi przed startem ligi nie będzie.
No i dlatego mam dla niego kredyt zaufania przynajmniej nie opowiada cudów sprzedaż takiego klubu to kilka miesięcy roboty a nikt z kapelusza hop 30 baniek nie wyciągnie.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 12.01.2019, 15:27
A moim zdaniem kupiec na Wisłę już jest.
Tylko nikt przy zdrowych zmysłach, nawet bazując na 30 opiniach największych kancelarii nie podpisze umowy z osobą nieujawnioną w KRS jako upoważniona do reprezentacji.
Dlatego teraz kolejność musi być następująca:
1. Wpisanie Wisłockiego do KRS
2. Przywrócenie licencji przez KL
3. Umowa sprzedaży

Co jest oczywiste, pożyczka była niezbędna, bo 16go mijają terminy do zapłaty większości zawodników - a bez drużyny ciężko było myśleć o transakcji.
Moim zdaniem tak to wygląda.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 12.01.2019, 15:41
Wszyscy piszą o pożyczce kto potwierdził że ją wzięliśmy
Kto nam ją dał i na jakiś warunkach?

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie,
a przejdziesz na aukcję allegro.

SPRAWDŹ - NOWA NISKA CENA!

Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 12.01.2019, 15:48
Pozytywne, że świat nam chce pożyczać. Trochę gorzej, że pożyczka oznacza długi.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 12.01.2019, 15:50
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Podejrzewam ze kibice są w stanie bez SKWK przygotować oprawę na poczartek rundy dla Kuby
Jezu ludzie A co ma SKWK do opraw?

Ją robią ludzie a nie organizacje
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 12.01.2019, 15:50
yarow napisał(a):Wyświetl post
Pozytywne, że świat nam chce pożyczać. Trochę gorzej, że pożyczka oznacza długi.
No nie do konca, bo te dlugi juz sa. Pozyczka idzie na ich splate wiec dla nas nic sie nie zmienia poza wierzycielem, ktory bedzie czekal na splate.
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 12.01.2019, 15:51
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Wisłocki powiedział dzisiaj u Stanowskiego, że żadnego inwestora, który to kupi przed startem ligi nie będzie.
Raczej żadnego poważnego inwestora. Bo wielu chętnych jest tylko oni nie chcą wybierać ,,zbawcy'' ze względu na to że goni nas czas. Dlatego dali nam tą pożyczkę. Kupili sobie czas.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 12.01.2019, 16:41
Mi sie podobal fragment Krolwekiego o tym, zaby nie nazywac mafi bo mafia jest zorganizowana i poukladana. A wyciaganie 40 tys z reklamowki z Biedronki to Al Capone by sobie nie pozwolil
I podziekowal kibica za wsparcie
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 12.01.2019, 16:50
W programie wyraźnie padło zdanie, ze jeden z potencjalnych inwestorów był z trzema różnymi kancelariami prawnymi na R22 i badał tamta umowę. Chętni są, tylko na to trzeba czasu, którego jest ekstremalnie malo
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
Saint*
Member

Od: 03.2004

Stary 12.01.2019, 17:29
Po oglądnięciu Stanu Futbolu powiem:
nie nie nie i jeszcze raz nie.To się nie może udać. tacy ludzie jak Królewski nie zdarzają się w Polsce. Może na zachodzie , pewnie w USA ale nie w Polsce gdzie każdy chce każdego "wyruchać"...

mam jednak cichą nadzieję że Mu się uda !!!
każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje...
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 12.01.2019, 18:01
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
A moim zdaniem kupiec na Wisłę już jest.
Tylko nikt przy zdrowych zmysłach, nawet bazując na 30 opiniach największych kancelarii nie podpisze umowy z osobą nieujawnioną w KRS jako upoważniona do reprezentacji.
Dlatego teraz kolejność musi być następująca:
1. Wpisanie Wisłockiego do KRS
2. Przywrócenie licencji przez KL
3. Umowa sprzedaży

Co jest oczywiste, pożyczka była niezbędna, bo 16go mijają terminy do zapłaty większości zawodników - a bez drużyny ciężko było myśleć o transakcji.
Moim zdaniem tak to wygląda.
Ale Wisłocki nie podpisuje umowy w imieniu SA
Tutaj chodzi o to, ze jak KRS wpisze Wisłockiego to uznane będzie że TS jest właścicielem Wisła SA
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 12.01.2019, 18:02
regan napisał(a):Wyświetl post
Jezu ludzie A co ma SKWK do opraw?

Ją robią ludzie a nie organizacje
Ale kasę zbierali SKWK do puszek na oprawy
Odpowiedz cytując
Jakub92
Junior Member

Od: 07.2017

Stary 12.01.2019, 18:08
Kasę do puszek zbiera UW, a nie SKWK
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 12.01.2019, 18:11
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Ale kasę zbierali SKWK do puszek na oprawy
Tak tak a potem SKWK poszedł z TSem na piwo po czym SKWK przybł TSowi piąte

...Dalej widze trwa zmowa milczenia i ukrywanie realnego problemu robiąc nagonke na nieożywione organizacje.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 12.01.2019, 18:11
qpalz napisał(a):Wyświetl post
W kwestii odwieszenia licencji należy pamiętać, że tu nie chodzi tylko o spłatę obecnych zaległości wobec piłkarzy, ale również o gwarancję, że do końca sezonu taka sytuacja się już nie powtórzy, a to będzie znacznie trudniejsze.

Jednak po dzisiejszym Stanie Futbolu i wypowiedziach Pana Królewskiego jestem spokojny o byt Wisły.
skoro zdecydowali się złożyć na te długi dla odwieszenia licencji to ostatecznie też pewnie poręcząbo jaki to miałoby sens?
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 12.01.2019, 18:19
Saint* napisał(a):Wyświetl post
Po oglądnięciu Stanu Futbolu powiem:
nie nie nie i jeszcze raz nie.To się nie może udać. tacy ludzie jak Królewski nie zdarzają się w Polsce. Może na zachodzie , pewnie w USA ale nie w Polsce gdzie każdy chce każdego "wyruchać"...

mam jednak cichą nadzieję że Mu się uda !!!

tez tak pomyślałem

od ponad mesiaca ,dzis po raz pierwszy wchodzac na forum czy inne newsy czlowiek wreszczie ma troche radośći,wsczesniej wszedzie tylko kraść,kraśc i kraść

bo widac ze sa ludzie ktorzy naprawde chcą pomóc,chwala panu Krolewskiemu i Kubie,co byśmy bez was zrobili.Kuba staje sie i zapisuje jako ten ktory pomogł Wisle keidy tego najbardziej potrzebuje,żywa legenda.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 12.01.2019 o godz. 18:22.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
PrecelTSW
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 12.01.2019, 18:39
patrząc na obecną sytuację Wisły przypomina mi się sytuacja z mojego życia którą w pewnym sensie można porównać do tego co się w tym momencie odbywa. Byłem na trzecim roku studiów i całkowicie zawaliłem sesje. Do tego z poprzedniej sesji miałem trzy przedmioty do zdania co łącznie dawało 46 zaległych punktów kredytowych (każdy przedmiot miał określoną liczbę punktów, łącznie 30 punktów w sesji). Gdy poszedłem do dziekana prosić o warunek ten już zaczął pisać na prośbie odmowę. Kiedy miałem nóż na gardle postawiłem wszystko na jedną kartę i obiecałem dziekanowi że jeśli da mi jeszcze jedną szansę to będę u niego codziennie z raportem o postępach I że każdego dnia postaram się zdawać jakiś przedmiot. Dostałem warunkowe przedłużenie sesji na tydzień. Harowalem jak wół, nie śpiąc po nocach ale dzięki temu w pierwszym tygodniu zmniejszyłem liczbę punktów do 32. Odwiedzałem dziekana co drugi dzień z informacjami o postępach. Po dwóch tygodniach i zmniejszeniu długu do 15 punktów dostałem długoterminowe przedłużenie. Studia ostatecznie skończyłem.
Nietrudno się domyślić że w tej analogi ja byłem Wisłą a dziekan komisją licencyjną. Mój sukces był efektem dwóch czynników. Mojej ciężkiej pracy i dobrej woli dziekana bo gdyby nie ona już dawno nie byłoby mnie na studiach.
jeśli w tym momencie komisja ligi nie wyciągnie do nas pomocnej dłoni to nawet przy olbrzymim zaangażowaniu wszystkich zainteresowanych nic nie wskóramy. Dlatego tak ważne jest żeby obecne działania zarządu i wszystkich ludzi zostały nagrodzone przez komisję ligi kredytem zaufania. dzisiejsze wydarzenia dają do tego podstawę ale tak naprawdę nadal nie ma prognozy finansowania klubu na drugą część sezonu i tylko od komisji licencyjnej zależy to jak zinterpretują te działania i czy będą mieli chęci do pomocy Wiśle.
Powód: Literówka
Ostatnio edytowane przez PrecelTSW : 12.01.2019 o godz. 18:48.
Odpowiedz cytując
qpalz
Junior Member

Stary 12.01.2019, 20:27
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
skoro zdecydowali się złożyć na te długi dla odwieszenia licencji to ostatecznie też pewnie poręcząbo jaki to miałoby sens?
Też na to liczę (jak chyba każdy) ale na chłodzenie szampana jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie.
Odpowiedz cytując
qubu
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 12.01.2019, 20:31
Rafal Wisłocki podkreślał, że ogromną rolę odegra 1 mecz u siebie ze Śląskim. Jestem pełen obaw odnośnie tego spotkania. Nie będzie to niestety mecz przyjaźni, a flaga WSH będzie pewnie wisiała na eksponowanym miejscu :(
Odpowiedz cytując
Raf 66
Member

Od: 04.2006

Stary 12.01.2019, 20:42
Najlepszym wyjściem dla Wisły w tym momencie by było, gdyby skwk zarządziło bojkot . A tak poważnie - powinna powstać nowa organizacja , mająca poparcie trybun. Nie jakaś w internecie, tylko w realu. Jak coś takiego się nie wydarzy, dalej będzie ......a.
Odpowiedz cytując
ital
Member

Od: 05.2013

Stary 12.01.2019, 20:48
qubu napisał(a):Wyświetl post
Rafal Wisłocki podkreślał, że ogromną rolę odegra 1 mecz u siebie ze Śląskim. Jestem pełen obaw odnośnie tego spotkania. Nie będzie to niestety mecz przyjaźni, a flaga WSH będzie pewnie wisiała na eksponowanym miejscu :(
dopingiem powinniśmy się skupić na naszej drużynie i imiennie na Ludziach dzięki którym ten mecz się odbędzie a jeżeli chodzi o flagę to nie koniecznie inne muszą wisieć obok tej miejsca na stadionie jest dużo
Odpowiedz cytując
botulum
Junior Member

Stary 12.01.2019, 20:48
@qubu

A propos meczu ze Śląskiem, to mam podobne obawy jak Ty. Ale z drugiej strony w bodaj 2017 roku Śląsk wywiesił przecież to:

Tak więc oni dobrze sobie zdają sprawę dlaczego do pewnych rzeczy doszło i wiedzą też, że nie wszyscy po stronie Wisły się na to zgadzali.
Więc może ze względu na stare czasy i "oddzielenie się grubą kreską" od ostatnich 2-3 lat, wszystko przebiegnie pokojowo i bez ekscesów.
Odpowiedz cytując
toomo
Member

Stary 12.01.2019, 20:50
qubu napisał(a):Wyświetl post
Niby dlaczego ta szmata miałaby wisieć i drażnić ludzi. Wystarczy nie pozwolić na wniesienie jej na stadion i po kłopocie. Może nie znajdzie się kolejny dukat........
Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 12.01.2019, 20:50
Dzisiaj Wisłocki potwierdził trochę moją wersję o tym , że drużyna i sztab tez wierzyły w transakcję w Gangiem Olsena . Musieli mieć jakieś zapewnienia co do tego . Obstawiam , że to poszło od menadżerów przez kontakty z Pietrowskim .
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów