The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
zibi7
Senior Member

Od: 01.2013

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 09.04.2021, 23:32
R33 napisał(a):Wyświetl post
Nie spadniemy, już nie popadajcie w skrajność.
Od mieszania herbata nie robi się słodsza.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 09.04.2021, 23:54
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Generalnie do wy.......enia:
Sadlok
Bury
Uryga
Chuca
Medved
Boguski
Kone
Buchalik
Savic (chociaż tu to uj wie).
Żuków

Za ta kase spokojnie można ściągnąć kocura ( jak na ekstraklape) do ataku który będzie gwarantował te 20 bramek w sezonie a resztę uzupełnić młodzieżowcami
Uryga jeszcze nie zdążył wrócić a już ma wy...
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 10.04.2021, 00:45
R33 napisał(a):Wyświetl post
Nie spadniemy, już nie popadajcie w skrajność.
Bo u nas w skrajności w skrajność. Jak było lepiej to oko na Europę, jak jest gorzej to oko na I ligę.

Coś jeszcze wygramy, coś zremisujemy, gdzieś dostaniemy lanie. Szanse na spadek oceniam na równi z wykupieniem Medveda. Gramy tak jak gramy ostatnio a mimo to zdobyliśmy tyle samo punktów co Stal w pięciu ostatnich spotkaniach. Jeśli kto wierzy w to, że Wisła nie będzie zdobywać żadnych punktów, natomiast Stal będzie wygrywać seryjnie, chociaż jak dotąd w 22 kolejkach wygrała aż 4 razy to ma prawo ale to się nie stanie. Zwłaszcza, że na rozkładzie mają Raków, Pogoń, Legie, Lecha, Śląsk. Gdyby spadały trzy, trząsłbym portkami, kiedy spada jedna i na dole jest Stal Mielec jestem spokojny o utrzymanie.

Zwłaszcza, że bilans ze Stalą mamy lepszy co oznacza, że przewaga na ten moment wynosi nie 9 punktów tylko 10.
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 10.04.2021 o godz. 00:49.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 10.04.2021, 01:40
zan medwed kone k u rwa m ac ja p i erdole
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
ZOLW1449
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 10.04.2021, 05:50
Pisałem wam wczoraj, że pewna wygrana Rakowa bo część zwodników gra przeciwko Hybali to się smialiście. Występ sadloka potwierdził, że jest jednym z przywódców buntu.....skórokopy uwierzyły, że maja pewne utrzymanie i zaczynaja robić swoje gierki....mam nadziję, że to ostatnia runda sadloka z Białą Gwiazdą na piersi!!!!!!
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 10.04.2021, 06:25
Tym razem 1 połowa była lepsza, bo w drugiej nie istnieliśmy w ogóle. Liczę, że w kolejnym meczu dostaną szansę Wachowak, Gruszkowski czy któryś z chłopaków z CLJ. Wiem, że Wachowak dał z Pogonią ciała w defensywie (w ofensywie uważam, że początek miał dobry), ale jeśli Hyballa ma oczy to widział wczoraj Sadloka i jego kilka ostatnich meczów, to czas na potraktowanie jego jak właśnie Wachowiaka, Chuce czy Mawutora(kilku innym też by się to przydało).
Jak oceniacie za wczoraj Savicia? Dla mnie dramat, wiecznie złe decyzje, a to za lekko a to za mocno, + za karnego, no ale tu to 80% pracy zrobił YY.
Kuveljić no nie przekonuje mnie niczym ten facet od początku. Kuve i Savić dołączają do kategorii : "może odpalą (choć nigdy tego nie zrobią)".
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 10.04.2021, 06:29
ZOLW1449 napisał(a):Wyświetl post
Pisałem wam wczoraj, że pewna wygrana Rakowa bo część zwodników gra przeciwko Hybali to się smialiście. Występ sadloka potwierdził, że jest jednym z przywódców buntu.....skórokopy uwierzyły, że maja pewne utrzymanie i zaczynaja robić swoje gierki....mam nadziję, że to ostatnia runda sadloka z Białą Gwiazdą na piersi!!!!!!
Taaaa toś odleciał. Ładny mi przywódca buntu (Sadlok) co mu sie kończy kontrakt w czerwcu i jakby tak miało być to podpisałby na siebie wyrok...

Graliśmy z jedna z najlepszych drużyn i to w dodatku bez napastnika (Medveda za napastnika nie uważam, szrot że hej).
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
ZOLW1449
Senior Member

Stary 10.04.2021, 07:32
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Taaaa toś odleciał. Ładny mi przywódca buntu (Sadlok) co mu sie kończy kontrakt w czerwcu i jakby tak miało być to podpisałby na siebie wyrok...

Graliśmy z jedna z najlepszych drużyn i to w dodatku bez napastnika (Medveda za napastnika nie uważam, szrot że hej).
Tak tak odleciałem za chwilę ląduje

sadlok nadal myśli, że jest rok 2010 gra w chorzowie i prezentuje forme reprezentacyjną i mysli, że jego pozycja jest mocna bo koledzy z canal+ nie powiedzą na niego złego słowa. Mam nadziję, że KUBA się połapie w tym co robi sadlok i kilku zawodników odpierdala, bo zawodnicy w Wisle od kilku lat nauczeni są tylko brać i to najlepiej w terminie, ale podnieść pieniądze z boiska to się już nie chce. Naprawdę polecam przejrzeć na oczy, bo za rok nie spada już tylko JEDNA drużyna....

Wisła to nie jest już drużyna z lat 1998-2010, że mieliśmy zawodników, którzy przewyższali umiejętnościami większość ligi i wystarczyło grać na 60% i mecze się wygrywało. Teraz jak nie zapierdalają wszyscy na 100% to mecze wyglądają jak w Bielsku lub wczoraj. A porównując Raków z roku 2020 i z 2021 to można powiedzieć, że też jest w kryzysie jak próbują nam wmówić niektórzy dziennikarze....
Ostatnio edytowane przez ZOLW1449 : 10.04.2021 o godz. 07:37.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 10.04.2021, 07:37
Tak tak odleciałem za chwilę ląduje

sadlok nadal myśli, że jest rok 2010 gra w chorzowie i prezentuje forme reprezentacyjną i mysli, że jego pozycja jest mocna bo koledzy z canal+ nie powiedzą na niego złego słowa. Mam nadziję, że KUBA się połapie w tym co robi sadlok i kilku zawodników odpierdala, bo zawodnicy w Wisle od kilku lat nauczeni są tylko brać i to najlepiej w terminie, ale podnieść pieniądze z boiska to się już nie chce. Naprawdę polecam przejrzeć na oczy, bo za rok nie spada już tylko JEDNA drużyna....
Gościu SKAD TY WIESZ co on myśli?

To że gra słabo, nie znaczy że spiskuje. Bo jakby patrzeć po formie piłkarzy to wczoraj WSZYSCY grali przeciw trenerowi z Żukowem i Medvedem na CZELE.

Uczepiłeś się SADLOKA a powinieneś INNYCH bardziej intrygancie.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
ZOLW1449
Senior Member

Stary 10.04.2021, 07:46
Gościu SKAD TY WIESZ co on myśli?

To że gra słabo, nie znaczy że spiskuje. Bo jakby patrzeć po formie piłkarzy to wczoraj WSZYSCY grali przeciw trenerowi z Żukowem i Medvedem na CZELE.

Uczepiłeś się SADLOKA a powinieneś INNYCH bardziej intrygancie.
Wystarczy popatrzeć jak się zachowuje.....gość podobno jest w słabszej formie, a bierze się za każdy rzut wolny czy różny, przy którym nawet nie potrafi wrzicić piłkę tak, żeby przeszła pierwszy słupek .....i to nie dzieje się od wczoraj tylko od kilku lat...

Żukowv, Starzyński, Yeboach, Burliga,Lis wczoraj dobry mecz kilka momentów miał Savić,ale jak na jego umiejetności to słabo. Reszta Kryminał, nie oceniam zawodników, którzy weszli na zmiane bo za krótko grali.

Najwyższy czas zacząć coś wymagać od zespołu, bo można przegrać mecz jak z Piastem, ale tam była walka, zangażowanie, a dwa ostatnie mecze to było odwalenie pańszczyzny...
Ostatnio edytowane przez ZOLW1449 : 10.04.2021 o godz. 07:49.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 10.04.2021, 08:00
Wystarczy popatrzeć jak się zachowuje.....gość podobno jest w słabszej formie, a bierze się za każdy rzut wolny czy różny, przy którym nawet nie potrafi wrzicić piłkę tak, żeby przeszła pierwszy słupek .....i to nie dzieje się od wczoraj tylko od kilku lat...

...
Ja wiem, że na tym forum nie można skrytykować Hyballi, bo zaraz się zostanie posadzonym o chęć jego zwolnienia, ale k... chyba Sadlokowi ktoś na to pozwala, nie?
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 10.04.2021, 08:02
Tylko nawet jeśli Sadlok odejdzie, to znając życie przyjdzie kompletny parodysta - najpewniej z Kazachstanu. Tak dramatycznie słabych transferów jeszcze nigdy nie bylo. Tu konkretne osoby powinny być prędzej wywalone, bo to wielka żenada, że odpady menedżerskie tu trafiają. Kone ponad rok nie grał i kto liczył, że będzie zbawieniem? A który menedżer wcisnął Medveda i ile to kosztowało?
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 10.04.2021, 08:21
Akurat zaangażowanie wczoraj było, przegraliśmy zwyczajnie po piłkarsku. Sadlokowi akurat zależy na pozostaniu w Krakowie bo tutaj już toczy się jego życie. Chciałby pograć jeszcze rok w ekstraklasie. Natomiast prawdą jest, że jest za słaby na stałe fragmenty gry. Jest już prawie emerytem piłkarskim i wiadomo, że tu skończy karierę. Czy będzie to teraz czy za sezon to już podejmą decyzję klub - sadlok.

Chcemy grać szybką piłką na dużej intensywności. Nie bawimy się w przeszkadzanie jak wszystkie drużyny w ekstraklasie. Jest to nowość w naszej lidze i nie mamy zawodników do tego stylu. Mamy bardzo przeciętnych technicznie graczy.
Trzeba odsiać szrot, ściągnąć następny i liczyć, że chociaż 3 gości odpali i wzmocni. I tak w kółko. Póki nie mamy kasy na wzmocnienia przez duże "W" to tak trzeba robić.

Drugą sprawą jest to, że musimy się odciąć od starych graczy, i tych powracających. Są ta gracze, którzy chcą się utrzymać w ekstraklasie, ale czy zajmą 10 czy 5 miejsce to jeden ciul. Szukają ciepłego miejsca na dokońćzenie kariery. Musimy mieć gości, którzy potraktują klub jako odskocznie żeby jak najszybciej iść dalej. Takim graczom będzie zależeć najbardziej na jak najlepszej grze i robieniu wyników.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 10.04.2021, 08:48
fajna analiza
https://weszlo.com/2021/04/09/wisla-krakow-rakow-1-2
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 10.04.2021, 08:50
Z reguły jestem przeciwnikiem teorii spiskowych (typu granie przeciwko trenerowi), ale czy może mi ktoś wytłumaczyć wczorajszy występ Sadloka? Jakim cudem, powtarzam: JAKIM CUDEM, niby profesjonalny piłkarz nie potrafi w meczu ANI JEDEN RAZ dobrze dośrodkowac/kopnąc piłki? On ponad 20 LAT, dzień w dzień, DZIEŃ W DZIEŃ nie robi nic innego tylko treningi, mecze, tysiące, a raczej dziesiątki tysięcy godzin spędzonych na kopaniu i graniu. Jeszcze raz JAKIM CUDEM WSZYSTKIE jego zagrania są tak beznadziejne? Jak to jest fizycznie możliwe? Przecież on nawet gdyby chciał sabotować gre, to statystycznie musialby się raz czy drugi pomylić i posłać dobrą piłke. Czy ktoś może mi to jakoś wytłumaczyć? Przecież gdyby wziąc jakiegkolwiek przechodnia co zajmuje się nie wiem sprzedawaniem bułek w sklepie i kazac mu kopąc piłke, to po 5-10 próbach widząc jak to działa zacznie mniej wiecej w pożądane okolice celować. Mniej więcej.

To kolejna sprawa - Sadlok nie to, że nie celuje w punkt, on nawet nie potrafi zagrać piłki na poziomie, który pozwoliłby przez ułamek sekundy na przebłysk myśli, ze o, jest jakieś zagrożenie, czyli powiedzmy w przedziale wysokości 1,60 - 2,00m. Nie, albo piłka idzie na jednym metrze i konczy na pierwszym obroncy, albo na dwudziestym. Albo nie dokopuje albo przeciąga dośrodkowania jak wczoraj o 20-30m. Ku*wa co to jest? Żeby na pierwsze normalne dośrodkowanie z rożnego czekać aż na boisko wejdzie 50 letni Kuba, z mieśniami pospinanymi agrafkami? On jakoś daje rade z marszu, nie to, że idelanie na głowe, ale że człowiek widzi chociaż przez chwile, że cokolwiek moze z tego być. Ku*rwa no ja sie pytam jeszcze raz - CO TO MA BYĆ DO KU*WY NĘDZY?!?!

Na pewno są tu jacys zdolni montażysci/youtuberzy, czy mogłby któryś zrobic kompilacje ze wszystkimi wczorajszymi zagraniami Sadloka? Bo jeśli mnie pamiec nie byli, to on naprawde nie miał ANI JEDNEGO normalnego podania/dośrodkowania czy to z gry czy ze stałych fragmentow, które to wrecz byly naprawde nie wiem czym. Jeszcze raz zapytam JAK ZGODNIE Z PRAWAMI FIZYKI możliwe jest, zeby 100% zagrań było absolutnie beznadziejnych. Po ponad 20 latach nie robienia niczego innego tylko non stop kopania piłki. Czy ktoś mi to wyjąsni?
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 10.04.2021, 09:01
To jak to było z tymi drwalami?Która to drużyna?Ktoś tu ładnie napisał że Bury to psychopata(albo mi się zdawało,nie chce mi się szukać) a ja myślę że on jest zwyczajnie popier dolony.Żukovowi też wczoraj korki wyjebało i pewnie dlatego Hybala go zmienił bo śmierdziało juz mocno czerwoną kartką.Zle się dzieje w szatni,widać że atmosfera siadła tylko nie wiadomo z jakiego powodu .Ogólnie jakas poprawa względem pażdzierza z Bielska była ale naprawdę niewielka.Pierwsza połowa jeszcze w miarę w drugiej Papszun zgasił Hyballę jak peta...
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 10.04.2021, 09:12
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Z reguły jestem przeciwnikiem teorii spiskowych (typu granie przeciwko trenerowi), ale czy może mi ktoś wytłumaczyć wczorajszy występ Sadloka? Jakim cudem, powtarzam: JAKIM CUDEM, niby profesjonalny piłkarz nie potrafi w meczu ANI JEDEN RAZ dobrze dośrodkowac/kopnąc piłki? On ponad 20 LAT, dzień w dzień, DZIEŃ W DZIEŃ nie robi nic innego tylko treningi, mecze, tysiące, a raczej dziesiątki tysięcy godzin spędzonych na kopaniu i graniu. Jeszcze raz JAKIM CUDEM WSZYSTKIE jego zagrania są tak beznadziejne? Jak to jest fizycznie możliwe? Przecież on nawet gdyby chciał sabotować gre, to statystycznie musialby się raz czy drugi pomylić i posłać dobrą piłke. Czy ktoś może mi to jakoś wytłumaczyć? Przecież gdyby wziąc jakiegkolwiek przechodnia co zajmuje się nie wiem sprzedawaniem bułek w sklepie i kazac mu kopąc piłke, to po 5-10 próbach widząc jak to działa zacznie mniej wiecej w pożądane okolice celować. Mniej więcej.

To kolejna sprawa - Sadlok nie to, że nie celuje w punkt, on nawet nie potrafi zagrać piłki na poziomie, który pozwoliłby przez ułamek sekundy na przebłysk myśli, ze o, jest jakieś zagrożenie, czyli powiedzmy w przedziale wysokości 1,60 - 2,00m. Nie, albo piłka idzie na jednym metrze i konczy na pierwszym obroncy, albo na dwudziestym. Albo nie dokopuje albo przeciąga dośrodkowania jak wczoraj o 20-30m. Ku*wa co to jest? Żeby na pierwsze normalne dośrodkowanie z rożnego czekać aż na boisko wejdzie 50 letni Kuba, z mieśniami pospinanymi agrafkami? On jakoś daje rade z marszu, nie to, że idelanie na głowe, ale że człowiek widzi chociaż przez chwile, że cokolwiek moze z tego być. Ku*rwa no ja sie pytam jeszcze raz - CO TO MA BYĆ DO KU*WY NĘDZY?!?!

Na pewno są tu jacys zdolni montażysci/youtuberzy, czy mogłby któryś zrobic kompilacje ze wszystkimi wczorajszymi zagraniami Sadloka? Bo jeśli mnie pamiec nie byli, to on naprawde nie miał ANI JEDNEGO normalnego podania/dośrodkowania czy to z gry czy ze stałych fragmentow, które to wrecz byly naprawde nie wiem czym. Jeszcze raz zapytam JAK ZGODNIE Z PRAWAMI FIZYKI możliwe jest, zeby 100% zagrań było absolutnie beznadziejnych. Po ponad 20 latach nie robienia niczego innego tylko non stop kopania piłki. Czy ktoś mi to wyjąsni?
Skrobnąłeś post że aż mi łzy w oczach stanęły.Brawo...ja tez chciałbym to wiedziec Stefan....
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 10.04.2021, 09:30
Mam szczerą nadzieję, że najbliższe okno transferowe pójdzie w jakość... Po co trzymać Bashę na kontrakcie (zapewne jednym z wyższych) skoro facet prawie rok nie gra? Po co Chuca poza kadrą na kontrakcie skoro tylko drepta a po wejściu na boisko daje bramki przeciwnikom? Sadlok? Wczorajszym występem mam szczerą nadzieję że zamknął jakąkolwiek dyskusję dotyczącą nowego kontraktu. Boguski też już nic nie wnosi i trzeba mu podziękować. Burliga z formą na równi pochyłej, o ile w pierwszym meczu po przerwie zimowej zagrał super tak z każdym kolejnym spotkaniem jakby głową gwoździe wbijał... Coraz to bardziej głupie faule i braki w obronie, a na prawą obronę są w kolejce Szot, Gruszkowski i od biedy Szota i każdy z nich na kontrakcie co najmniej połowę mniejszym.
Brak nam skautów, którzy potrafią wyłapać zdolnych zawodników. Ktoś poprzednio pisał o tym, że za poprzedniego w sumie patologicznego zarządu to ściągaliśmy zawodników na górę tabeli... Obecnie ściągamy szrot i odpady z klubów które się poznały na umiejętnościach, a raczej ich braku kilku zawodników.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 10.04.2021, 10:17
dla mnie, poza naszą beznadziejnością, oznaką bezradności były zmiany. Rekonwalescenci Kuba Boguś i Gruszkowski do tego nołnejm Kone i Pan Piłkarz Buksa. Panu Olusiowi chyba wczoraj otworzyły się oczy że jest dramatycznie słaby. Fajt, że nie było nikogo innego na ławie ale co przeskrobali Mawutor i Szot? czemu nie było JCS?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 10.04.2021, 10:17
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Jak ciężkie nogi? Grają do końca na wysokich obrotach. Kluczem jest brak umiejętności technicznych, przyjęcie - podanie. Sprinterów też nie mamy. Medved czołg, dwie wieże na środku obrony stworzeni do wygrywania główek, ale brak zwrotności. Kuveljic również wolno opanowuje piłkę. Sadlok sprinterem nie jest. Jedynie Zhukov i Yeboah dają radę ze sprintem.
Normalnie. Jak jesteś zajechany to brak świeżości i radości grania w piłkę odbija się właśnie na takich aspektach jakie podałeś powyżej. Argument że grają na wysokich obrotach do końca nie jest argumentem bo tu raczej jadą z tematem jak muły natomiast jakbyś się przyjrzał motoryce to byś widział że starty do piłki, przyspieszenie Raków miał dużo lepsze.

Dobrze pamiętam czasy Petrescu i też pamiętam że początki były ciężkie. Za to gdy przyszedł Okuka już po zwolnieniu naszego sympatycznego Rumuna to jak grali z Iraklisem to Wisła ich wdeptała w ziemię w dogrywce.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 10.04.2021, 10:26
dodam jeszcze, że obie bramki padły ze strony Sadloka, a to co nasze asy zrobiły przy bramce na 1-2 to jeszcze większy kryminał niż przy bramce na 1-0 w BB
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 10.04.2021, 10:53
O grze wszystko chyba zostało napisane - mnie martwi jedna rzecz bardziej - brak jakiejkolwiek atmosfery w zespole.

Frydrych strzelił bramkę - i co się dzieje? Nic, zespól się prawie nie cieszy, tylko Savic cieszy się z nim - reszta wyjebka.

Faulują Piotrka Starzyńskiego i nie ma nawet jednego bohatera żeby się za młodego ująć, podskoczyć do sędziego, pomóc chłopakowi wstać, cokolwiek. Znieczulica i zero zespołu.

Kiedyś to Sobol by pajaca z Rakowa w następnej akcji utemperował butem, Głowacki znowu odwdzięczył się po kilku minutach łokciem, a Brożek darł ryja na sędziego. I taki Piotrek, który jedyny wczoraj zadupcał i ciągnął grę, miał wsparcie i plecy starszych.

Dziś - jest Sadlok wielki kapitan z charyzmą dziecka. Zamiast nadupcąć się z Radakoviciem na środku boiska, polecam pomagać naszym w takich momentach..

Przykro się to ogląda i do jakiego zespołu doszliśmy.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 10.04.2021 o godz. 10:55.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 10.04.2021, 11:09
Po prostu tych dziadów trzeba w lecie pogonić i znaleźć chłopaków, którzy będą chcieli zostawiać na boisku zdrowie, którym będzie się chciało harować na treningach, żeby dobrymi występami zapracować na transfer do dobrego klubu.
Psychopata Burliga z techniką z okręgówki, Sadlok myślami biegający już na treningu z Peszkinem i Majewskim, Buchalik synonim kompromitacji na bramce - tym panom już dziękujemy.

[23/42]
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 10.04.2021, 11:35
Czy gdzieś już została wyjaśniona sprawa "nieporozumienia" w linii naszej obrony, kiedy Sadlok i Radakowic krzyczeli na siebie a Lis trzymał Radakovica za gardło? Wyglądało to bardzo źle. Takie rzeczy nie powinny się zdarzać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Stary 10.04.2021, 11:36
Z Sadlokiem jest rzeczywiście dziwny temat. Jego beznadziejne wolne i rożne to nie jest kwestia pół sezonu tylko to się ciągnie od lat. Jeszcze myślałem, że Skowronek albo się go bał, albo nie potrafił nikogo innego wyszkolić do stałych fragmentów, ale przyszedł Hyballa i znów miszcz stauyh fragmentów marnuje wszystko jak leci.

A przypominam sobie, że w pierwszych meczach Hyballi ktoś inny się za to brał chyba Savić albo Yeboah (nie liczę Kuby) i widać było jakąś inną koncepcję rozegrania a tu znów powrót do Sadloka.
Dla mnie to jest niewytłumaczalne...

edit: aha co do Medveda to od pierwszego wejścia z ławki wiedziałem, że to kaleka, ale nie róbmy też kalek z naszego zarządu. W każdym klubie się zdarzają niewypały, co mają powiedzieć w europie jak spuszczą w kiblu kilkanaście mln euro? ryzyko futbolu, tak bywa.
Powód: ŻĄ
Ostatnio edytowane przez Pulpet : 10.04.2021 o godz. 11:39.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 10.04.2021, 11:37
Ten mecz pokazał dobitnie w jakim miejscu jest Wisła i nie zmieni tego pojawienie się Hyballi z jego wizją.
W następnym sezonie, oraz w kolejny i kolejnym będziemy się znowu kręcić w dole tabeli , max. w środku.

Często na forum pada pytanie jaki to jest , że taka Pogoń czy Piast może a my nie skoro przecież nie mają wiele lepszej kadry. To popatrzmy na sytuację klubów takich jak Piast, Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin i kilku innych a na sytuacje Wisły : kłopoty ze stadionem, baza treningowa wynajmowana w Myślenicach, mityczny dług, brak pionu sportowego a tym samym zmiana wizji sportowej co sezon , transfery od "zaprzyjaźnionych " agencji.

Nawet taki Górnik, Lechia czy Sląsk w razie problemów może liczyć na mln z miejskich kas - nie popieram tego ale taki jest fakt.

Gdyby na chłodno popatrzeć na tabelę to wszystkie kluby , które są wyżej od nas w tabeli mają znacznie lepszą sytuację finansową i organizacyjną w klubie , więc nasze miejsce w tabeli nie jest żadnym przypadkiem. Wyjątkiem jest Warta ale co sezon znajdzie się jeden klub, który podskoczy wyżej niż jego możliwości. Może w przyszły sezonie to my zaskoczymy wszystkich i skończymy na ... 8 miejscu.

Możemy albo zacisnąć zęby i liczyć , że za kilka lat na tyle uporządkujemy swoją organizację , że zakręcimy się w okolicach miejsc pucharowych albo liczyć na bogatego Wuja znudzonego życiem i mającego kapryś wywalenia milionów . Na to drugie nie liczyłbym bo jedyny Wuja jaki do nas zawita to będzie nasz nowy trener.

Na dzień obecny Raków - zeszłoroczny beniaminek , pod każdym względem zjada nas na śniadanie i taka jest przykra prawda.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 10.04.2021, 14:03

Żukowv, Starzyński, Yeboach, Burliga,Lis wczoraj dobry mecz kilka momentów miał Savić,ale jak na jego umiejetności to słabo. Reszta Kryminał, nie oceniam zawodników, którzy weszli na zmiane bo za krótko grali.

Najwyższy czas zacząć coś wymagać od zespołu, bo można przegrać mecz jak z Piastem, ale tam była walka, zangażowanie, a dwa ostatnie mecze to było odwalenie pańszczyzny...
Sam się bierze? A trener nic nie robi? Oślepł?

NIC PODOBNEGO - to Hyballa ustala kto bije rzuty rożne itd.

Swoje pretensje i FRUSTRACJE kieruj do trenera.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 10.04.2021, 14:06
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Czy gdzieś już została wyjaśniona sprawa "nieporozumienia" w linii naszej obrony, kiedy Sadlok i Radakowic krzyczeli na siebie a Lis trzymał Radakovica za gardło? Wyglądało to bardzo źle. Takie rzeczy nie powinny się zdarzać.
Nie powinny, ale się zdarzają. Wbrew pozorom lepszy otwarty konflikt i potem szybkie wyjaśnienie tematu przez zainteresowanych NIŻ CICHE intrygi i knucia.

Jakby ktos zapomniał to Maciej Sadlok pełni funkcję kapitana pod nieobecność Kuby i JEŚLI już ktos może krzyczeć na kolegę z drużyny to kapitan na reszte, a nie odwrotnie.

btw
Radaković to kolejne przeciętne drewno, do tego pyskate.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 10.04.2021, 14:52
Nie powinny, ale się zdarzają. Wbrew pozorom lepszy otwarty konflikt i potem szybkie wyjaśnienie tematu przez zainteresowanych NIŻ CICHE intrygi i knucia.

Jakby ktos zapomniał to Maciej Sadlok pełni funkcję kapitana pod nieobecność Kuby i JEŚLI już ktos może krzyczeć na kolegę z drużyny to kapitan na reszte, a nie odwrotnie.

btw
Radaković to kolejne przeciętne drewno, do tego pyskate.
Taaa...
Cytat:
InStat index* sklasyfikowanych piłkarzy Wisły Kraków:

302 - Uroš Radaković
298 - Stefan Savić
286 - Yaw Yeboah
265 - Piotr Starzyński
262 - Michal Frydrych
232 - Łukasz Burliga
232 - Maciej Sadlok
232 - Gieorgij Żukow
231 - Nikola Kuveljić
224 - Rafał Boguski
220 - Souleymane Koné
219 - Jakub Błaszczykowski
214 - Žan Medved
206 - Mateusz Lis
Fakt, że Sadlok pełni funkcję kapitana nie oznacza, że JEST kapitanem. Ma tę funkcję tylko z tytułu stażu, a nie faktycznych umiejętności, charyzmy czy szacunku u kolegów.
Tak naprawdę nie mamy na boisku lidera, ani kogoś, kto choćby mógłby nim być (kiedy nie ma Kuby).
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 10.04.2021, 15:02
Kino chociaż miał notes. A ten sprowadził Kone mawutora i medveda.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów