The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Savik
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.01.2019, 13:13
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Umowy IMHO (niech mnie jakiś prawnik poprawi) może pozrywać syndyk w postępowaniu upadłościowym.
W przypadku Syndyka sprawa jest prosta, bo Syndyk może zakwestionować prawie każde działanie upadłego w okresie rok wstecz od złożenia wniosku o upadłość.
Teraz jak to napisałem, to mi przyszło do głowy... a może właśnie o to tutaj chodzi, z tym przeciąganiem czasu...
Ostatnio edytowane przez Savik : 03.01.2019 o godz. 13:16.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
ryszard133
Junior Member

Od: 11.2015

Stary 03.01.2019, 13:14
Tak długo jak w Wiśle coś do powiedzenia będa mieli ludzie z SKWK i Sharksów tak długo ten klub nie wyjdzie na prostą, powinni ich wszystkich wsadzić za kratki. Na czele z Dukatem i Sarapatą
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Chyba jeszcze nikt nie wklejał że Zoran Arsenić, Jakub Bartkowski, Vullnet Basha, Martin Kostal, Tibor Halilović, Marko Kolar, Rafał Pietrzak i Maciej Sadlok złożyli wniosek o zapłatę zaległości
Odpowiedz cytując
Piter8787
Member

Od: 12.2018

Piotrowski sam nie wie co mówi na początku mówi że jest w podróży do Nowego Jorku i kontakt jest z nim utrudniony później mówi że w trakcie lotu się rozchorował poważnie a ostatnio gdzieś czytałem że leży prawdopodobnie w szpitalu w Waszyngtonie tak gdzieś się wypowiedział to do kur... gdzie on leciał do NY czy do Waszyngtonu czy jeszcze gdzieś indziej. Przecież to się kupy nie trzyma. No chyba że karetka go wiezli z lotniska w NY do Waszyngtonu bo tylko tam umieli pomoc. W sumie NY małe miasto i bardzo mało szpitali mają to jak mu mają pomóc
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 03.01.2019, 13:16
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Ale co to za slogany? Jak wyczyści stajnię? Jak technicznie miałby to zrobić?
Proste jak parasol a nie żadne slogany. Wystarczy aby miasto przejęło klub, wybrało zarząd oraz prezesa, spłaciło najważniejsze zobowiązania, przejrzalo wszystkie dokumenty i złożyło do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa o ile takie dowody znajdzie. Odcina klub zupełnie od skompromitowanego TSu i od jakiegokolwiek wpływu patoli na klub. Po wprowadzeniu na prostą szuka inwestora chętnego do inwestowania w klub.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.01.2019, 13:17
heoij napisał(a):Wyświetl post
Smutne, ale niestety prawdziwe, komentarz z wykopu, pod którym się podpisuję.
@efekt @Heero

No spoko, ustanowią zarząd komisaryczny w TS, to jest dobry pomysł na zdrowy restart od IV ligi, brawo!
Natomiast na uzdrowienie S.A. nie ma szans, nie ma na to środków, nie da się rozwiązać bezboleśnie tych wszystkich niekorzystnych umów, spłacić piłkarzy, którzy i tak już odejdą w międzyczasie, spłacić długi licencyjne i wiele innych.
Nie oszukujcie się, to są chore rojenia Niemca, oczywiście można wierzyć w bajki, ale potem nadejdzie tylko rozczarowanie.
Przecież Niemiec pisze o nadzorze w TS, a nie w SA. Nadzór (syndyka) w SA to może sąd wprowadzić na wniosek dłużnika. I to jak rozumiem po wczorajszej informacji miasto rozważa.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
dzidek1983
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 03.01.2019, 13:17
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Tak naprawdę jest tu kilku młodych zdolnych szperaczy w internecie,którzy mogliby stwierdzić prawdziwość informacji o chorobie Vanny......
Ja taki dobry nie jestem,ale zdarzyło się podczas lotu do NY?
Ale co ty chcesz podważać jak to jest bzdura.

Facet leciał do Nowego Jorku dostał zawału w samolocie a leży podobno w szpital w Waszyngtonie.
Mam wklejać mapkę z google jak to daleko od siebie jest?
Przecież te ofermy nie potrafią nawet spójnej wersji zdarzeń wymyślić.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 03.01.2019, 13:19
Nie wiem, głośno myślę, wiadomo, że nie będzie łatwo. Napewno ustąpić musi cały zarząd i rada nadzorcza, a nowy skład powołuje zarząd Socios?
W każdym razie uważam, że to łatwiejsza droga niż próba uzdrawiania spółki. Jeśli TS nie da się wyczyścić, to spółki tym bardziej.
Wasze propozycje, że miałoby to zrobić miasto są dla mnie całkowicie nierealne, łudzenie się, że to coś da jest tylko stratą czasu. Przecież miasto nie może tak ot przejąć spółki (nawet poprzez spółkę celową) i porozwiązywać te wszystkie umowy. Myślicie, że Majcher na to pójdzie? Czujecie jaka byłaby gigantyczna afera? Że miasto na dzień dobry wypłaca odszkodowania firmom pozakładanym na krewnych i znajomych WSH
Wg mnie kto miałby wystartować że spółka w 4 lidze? Socios zrzeszone wraz z byłymi piłkarzami, może Kuba chciałby w to wejść ? Oczywiście to gdybanie
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Stary 03.01.2019, 13:24
dzidek1983 napisał(a):Wyświetl post
Ale co ty chcesz podważać jak to jest bzdura.

Facet leciał do Nowego Jorku dostał zawału w samolocie a leży podobno w szpital w Waszyngtonie.
Mam wklejać mapkę z google jak to daleko od siebie jest?
Przecież te ofermy nie potrafią nawet spójnej wersji zdarzeń wymyślić.
To nie koniecznie jest klamstwo. Ciezko czasami z Europy doleciec bezposrednio do Waszyngtonu. Nie pisze ze to nie mozliwe tylko ze czasami jest taniej i szybciej mieć przesiadkę w NY na JFK.Jezli miał zawał w samolocie z NY do Waszyngtonu to będzie leżał w szpitalu w Waszyngtonie.
Odpowiedz cytując
dzidek1983
Junior Member

Stary 03.01.2019, 13:29
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
To nie koniecznie jest klamstwo. Ciezko czasami z Europy doleciec bezposrednio do Waszyngtonu. Nie pisze ze to nie mozliwe tylko ze czasami jest taniej i szybciej mieć przesiadkę w NY na JFK.Jezli miał zawał w samolocie z NY do Waszyngtonu to będzie leżał w szpitalu w Waszyngtonie.
Ale Atlantyku nie ma chyba po drodze z NY do DC. A podobno nad Atlantykiem dostał zawału.

Powód: obrazek
Ostatnio edytowane przez dzidek1983 : 03.01.2019 o godz. 13:32.
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Stary 03.01.2019, 13:32
To czy dostał zawału czy nie to nikt nie wie nawet panowie z NCP więc skąd niby mają wiedzieć na 100% że to było niby nad Atlantykiem? Pisze tylko że jest taka możliwość żeby leżał w szpitalu w Waszyngtonie a czy miał zawał czy nie i czy to było nad Atlantykiem czy gdzie indziej to inną sprawa.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 03.01.2019, 13:33
Napewno nie jest to niemozliwe.

To tsunami nabiera takiego rozpedu ze moze pozrec Wisla SA i TS Wisla. A jezeli chodzi o stadion to nie zdziwcie sie jak teren zostanie sprzedany a stadion zaorany. Dla miasta to moze byc jedyna logiczna opcja zeby przynajmniej troche zwrocic sobie koszty jego budowy razem z terenami TS. To co sie dzieje jest niespotykane na swiatowa skale. Klub ktory byl mistrzem jeszcze w tej dekadzie moze kompletnie przestac istniec jeszcze w tej samej dekadzie. Sarapata i Dukat powinni dostac dozywocie za to.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 03.01.2019, 13:34
W jakim szpitalu w Waszyngtonie ? Facet przedstawiany jako Wanna Ly wrócił do swojej budy na którymś targowisku w Niemczech i nadal sprzedaje sajgonki....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Tonamini
Senior Member

Od: 08.2013

Nie żeby coś, ale Bogusław Leśnodorski proponuje nam prawniczą pomoc.

https://twitter.com/BL_1916/status/1080815919704821760

Odpowiedz cytując
Barszczu
Junior Member

Od: 08.2003

Wprawdzie czerpię wiedzę jedynie z doniesień medialnych i informacji publikowanych przez dziennikarzy/TS/inne podmioty, ale czy wśród rozważanych wariantów wyjścia z tej sytuacji ktokolwiek myślał o opcji: restrukturyzacja -> postępowanie sanacyjne -> uwolnienie się w ten sposób od części z tzw. "nierentownych" umów + uzyskanie jakimś cudem licencji -> wejście do gry zainteresowanych już wcześniej przejęciem inwestorów (pan Kwiecień i wspólnicy)? Byłoby to opcją rozsądną o tyle, o ile sam Włodarski w jednym z wywiadów wskazywał na czas - jako przeszkodę do przejęcia. W ten sposób można byłoby trochę tego czasu kupić.

Wiadomo, operujemy na szczątkowych informacjach i przeciekach do mediów, a sama koncepcja mogła być rozważana i runąć przy pierwszym lepszym audycie, jednak wydaje mi się to lepszą alternatywą od upadłości (i tworzenia nowego podmiotu, niebędącego sukcesorem) lub poszukiwania inwestora - rycerza na białym koniu, który i tak nie przyjedzie do Krakowa.
Odpowiedz cytując
dzidek1983
Junior Member

Stary 03.01.2019, 13:40
To czy dostał zawału czy nie to nikt nie wie nawet panowie z NCP więc skąd niby mają wiedzieć na 100% że to było niby nad Atlantykiem? Pisze tylko że jest taka możliwość żeby leżał w szpitalu w Waszyngtonie a czy miał zawał czy nie i czy to było nad Atlantykiem czy gdzie indziej to inną sprawa.
Najpierw Hartling powiedział, że niby żona przekazała że miał zawał nad Atlantykiem w czasie lotu do Nowego Jorku, a ostatnio Hartling powiedział, że leży w Waszyngtonie. To są jego słowa do przeczytania w niby wywiadach i oświadczeniach.
Odpowiedz cytując
iamironman
Member

Od: 08.2015

Stary 03.01.2019, 13:46
Kto by się spodziewał 20 lat temu, jak jakiś bogaty gówniarz rzucał nożem podczas meczu, że właśnie rozpoczął proces niszczenia 100 letniego klubu. i że mu się to uda!
Popatrzcie jakie to było łatwe, wystarczy kasa, trochę znajomości, brak sumienia i można zniszczyć wszystko.

Nepojęte!
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 03.01.2019, 13:46
dzidek1983 napisał(a):Wyświetl post
Najpierw Hartling powiedział, że niby żona przekazała że miał zawał nad Atlantykiem w czasie lotu do Nowego Jorku, a ostatnio Hartling powiedział, że leży w Waszyngtonie. To są jego słowa do przeczytania w niby wywiadach i oświadczeniach.
Musieli go do Waszyngtonu przewieźć bo w NYC nie ma odpowiednio dobrego szpitala.
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 03.01.2019, 13:47
też o tym myślałem - restrukturyzacja, sanacja, zawieszenie wszelkich żądań wierzycieli na jakiś czas, redukcja zobowiązań (coś w stylu zgadzacie się np. na 30% albo nie odzyskacie nic) i ich spłata w okresie 10 lat. W tym czasie pożyczka od miasta na utrzymanie zawodników i dokończenie sezonu, wejście inwestorów do zrestrukturyzowanej Spółki - Kwiecień Ziętek. Oczywiście przy całkowitym wyczyszczeniu TS poprzez wprowadzenie kuratora, zarządu komisarycznego czy czegoś podobnego
Odpowiedz cytując
rzodkiewka
Member

Od: 07.2013

Stary 03.01.2019, 13:49
Przeceniacie wpływ bandziorów na decyzję o zakupie przez nowego właściciela.
Wchodzi nowy właściciel oddziela się od tego całego syfu związanego z TS.zyskuje przychylność medialną i kibiców.
Nikt normalny z kibiców nie zaprotestuje a z ich strony ilu przestanie chodzić na mecze 200-300? żadna strata dla budżetu.
Zastraszania ? można spodziewać się,że nowy właściciel wynajmie sobie ochronę,jeżeli zajdzie taka potrzeba.
Co więc zostanie bandyterce ? pewnie coś w stylu przerywanie meczów racami itp,wtedy wynajmie się ostrą ochronę która nie zawacha się reagować,a jeżeli to nie pomoże to ostatecznie policja na stadionie.
Teraz jest jedyna szansa zrobić porządek,media grzeją temat,zaraz zaczną interesować się służby.
W 4 lidze nie będzie takiego medialnego wpływu jaki jest teraz.
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Stary 03.01.2019, 13:52
Ja wcale nie twierdzę że to nie jest wał. Porostu chodziło mi tylko o istnienie samej możliwości wyładowania w szpitalu w Waszyngtonie. Gdyby to nie był wał to już piłkarze byli by spłaceni i mielibyśmy nowy zarząd i.prezesa i szykowalibysmy do walki o MP.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 03.01.2019, 13:54
@Jam55 ludzie maja problem ze zrozumieniem prostych rzeczy
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 03.01.2019, 13:54
Nic co tutaj wymyślimy nie ma sensu. Tak samo jak nie ma sensu, że ktoś z zewnątrz oferuje pomoc TS (nawet podobno Leśnodorski) . Oni nie chcą ratunku, oni mają plan i będa się go trzymać bo za daleko to zabrnęło. Przyjęcie pomocy z zewnątrz będzie równoważne z otwarciem puszki Pandory i pokazaniu światu całego zła panującego w środku. Boli serce, ale w tym momencie jedyna szansa to reakcja państwa. Tu trzeba wjechać na pełnej piździe i zniszczyć to całe towarzystwo. Mam nadzieję że Sarapata, Dukat i Szymański( wielu o nim zapomina, a ja mam przeczucie że on dalej odgrywa dużą rolę w tej smutnej historii) skończą marnie. I jeszcze jedno. Należę do socios bo wierzę, że to jest środowisko ludzi którzy naprawdę mają Wisłe w sercu. Ktoś nie chce do nich należeć, nie ufa im ma prawo. Ale nie ma prawa ich oczerniać nie mając pojęcia jak to stowarzyszenie działa. Wiem jedno jeśli jakimś cudem wyjdziemy z tego cało nie dam nigdy w życiu żadnej złotówki na oprawy, akcje mikołajkowe, remonty szpitali bilety dla dzieci z domów dziecka - czytaj- na koks i .....i dla WSH . Jeśli powstanie kiedykolwiek jakaś nowa grupa ultras to mogę zrobić im przelew (nigdy do puszki) jeśli tylko będą się rozliczać jak to robi socios .
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 03.01.2019, 13:55
Nie wiem czy było: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...zecia-sledztwa
Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 03.01.2019, 14:03
Proponuje wszystkim kibicom Wisełki którzy mają umowę w nc+ wypowiedzieć ją - ja tak zrobię. Tą zaoszczędzoną stówę przeznaczyć na socios. A za kilka lat najpierw pierwsza liga którą pokazuje Polsat.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 03.01.2019, 14:05
krzywy napisał(a):Wyświetl post
Proponuje wszystkim kibicom Wisełki którzy mają umowę w nc+ wypowiedzieć ją - ja tak zrobię. Tą zaoszczędzoną stówę przeznaczyć na socios. A za kilka lat najpierw pierwsza liga którą pokazuje Polsat.
Ci, którym się umowa kończy może i tak zrobią, ale jak ktoś ma jeszcze rok, to raczej nie wypowie
Odpowiedz cytując
adfurle
Member

Od: 09.2018

Stary 03.01.2019, 14:09
iamironman napisał(a):Wyświetl post
Kto by się spodziewał 20 lat temu, jak jakiś bogaty gówniarz rzucał nożem podczas meczu, że właśnie rozpoczął proces niszczenia 100 letniego klubu. i że mu się to uda!
Popatrzcie jakie to było łatwe, wystarczy kasa, trochę znajomości, brak sumienia i można zniszczyć wszystko.

Nepojęte!
Mam wątpliwości, czy to był tylko chuligański wybryk.
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 03.01.2019, 14:09
Podobno ta nowa umowa na transmisje zakłada, że będą puszczać Wisłę. To będzie sroga lipa, bo w Krakowie oni mają podejrzewam 2gą największą grupę abonentów. Są pikniki co dawno na mecze nie chcą, a trzymają C+ bo za Cupiała się oglądało. Ile to mniej umów? 20k?
Odpowiedz cytując
Sinoos
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 03.01.2019, 14:13
Jery napisał(a):Wyświetl post
Podobno ta nowa umowa na transmisje zakłada, że będą puszczać Wisłę. To będzie sroga lipa, bo w Krakowie oni mają podejrzewam 2gą największą grupę abonentów. Są pikniki co dawno na mecze nie chcą, a trzymają C+ bo za Cupiała się oglądało. Ile to mniej umów? 20k?
Gdzieś mi się obiło kiedyś o uszy, że mecze Wisły regularnie ogląda przed TV ponad 100k widzów. Nie wiem ile w tym prawdy
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 03.01.2019, 14:13
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Ci, którym się umowa kończy może i tak zrobią, ale jak ktoś ma jeszcze rok, to raczej nie wypowie
Może Sarapata już wróci niedługo to będzi można zasięgnąć u niej porady prawnej. Tyle odwołań i spraw ostatnio wygrała że z anulowanie głupiej umowy Nc+ to dla niej pikuś.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów