The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.11.2019, 15:12
Cytat:
Drużyna ufunduje bilety na wyjazdowy mecz ze Śląskiem Wrocław
Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy pierwszego zespołu Białej Gwiazdy postanowili ufundować bilety na wyjazdowy mecz ze Śląskiem Wrocław dla wszystkich fanów, którzy byli z drużyną w Warszawie.

04.11.2019r.

Redakcja

Ze względów formalnych wejściówki sprzedawać będziemy za symboliczną złotówkę. Bilet w specjalnej cenie zakupić może każdy, kto zapisał się na wyjazd do Warszawy w kasie Stadionu Miejskiego im. H. Reymana. Weryfikacja odbywać się będzie na podstawie listy wyjazdowej.

Dodatkowo, drużyna pokryje pełne koszty wyjazdu do Wrocławia niepełnosprawnych kibiców. Zespół opłaci fanom z Fundacji Otwarte Ramię Białej Gwiazdy zarówno transport, jak i wejście na mecz, który odbędzie się 24 listopada.

Szczegółowe informacje dotyczące dystrybucji biletów podamy w późniejszym terminie.
Brawo.

Majątku drużynę to nie będzie kosztować, a wysyłają sygnał że porażka 0-7 to nie jest coś normalnego.
21312
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 04.11.2019, 15:14
Co mamy do stracenia? No niech pomyślę, w sumie to nic. Może dwucyfrówka z Rakowem, ale co tam, warto zaryzykować No chyba, ze uznajemy Raków za drużynę gorszą od Skawinki Skawina wtedy spoko
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 04.11.2019, 15:46
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Brawo.

Majątku drużynę to nie będzie kosztować, a wysyłają sygnał że porażka 0-7 to nie jest coś normalnego.
Jakie Brawo.bilet za 30 zeta za taki wstyd?
I nie chodzi mi tu o większy wymiar finansowy.
Byłem na tym meczu i to w ogóle nie ma dla mnie znaczenia.Wolałbym przegrac 2:0 i jechac na Sląsk sam sobie płacąc niż przegrać 7;0 i dostać bilet....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 04.11.2019, 16:24
Rozróżniasz tu reakcję na daną sytuację od wyboru przed zaistnieniem danej sytuacji?
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 04.11.2019, 18:41
To powinno być czymś zupełnie naturalnym,a nie jeszcze dodatkowe brawo.
Napisałem o swoim odczuciu jakie mam po tym meczu i tyle...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 08.11.2019, 09:37
Cytat:
Kamil Wojtkowski powinien urodzić się w Grecji lub w innym kraju, w którym nie przykłada się wielkiej wagi do spóźnień. Uwielbia je, o takich gościach mówi się, że nie pojawiliby się na czas nawet na własnym pogrzebie. Na jego nieszczęście w polskiej szatni piłkarskiej – szczególnie takiej, w której roi się od przedstawicieli „starej szkoły” – dyscyplina jest dość istotna. Wojtkowski testował cierpliwość wszystkich wokół, aż w końcu się doigrał – z ust Macieja Stolarczyka usłyszał, że jeszcze jedno spóźnienie i do klubu może już w ogóle nie przychodzić.

Poważna sprawa, bo szef postawił sprawę na ostrzu noża. Dlatego tym większym szokiem dla wszystkich było to, że następnego dnia Wojtkowski nie tyle nie pojawił się w klubie na czas, co… w ogóle nie przyszedł.

Klub: – Gdzie ty, do cholery, jesteś?
Wojtkowski: – Miałem wypadek samochodowy!

Wypadek to wypadek, trudno – najważniejsze, że nic się nie stało. Sprawę uwiarygodnił fakt, że kolejnego dnia Wojtkowski pojawił się w klubie na piechotę. I z czasem zapewne wszyscy zapomnieliby o sprawie, gdyby nie fakt, że ten rzekomo uszkodzony dzień wcześniej samochód zawodnik Białej Gwiazdy zaparkował kilkaset metrów dalej – wystarczająco blisko, by nie umknęło to uwadze kolegów z drużyny.

Następnie mamy klasykę szatniowego humoru – po cichu przechwycone zostały kluczyki do auta, które zostało przeparkowane. Gdzie? A na sam środek boiska treningowego!

Jeśli jeszcze macie wątpliwości, zmierzamy do jednego – skoro dobrzy piłkarze zaczynają się od szyi w górę, to Wojtkowski raczej takim nie zostanie. Powiedzieć, że szeroko rozumiany mental nie jest jego mocną stroną, to nic nie powiedzieć. Niedawno 21-latek dostał powołanie do młodzieżowej reprezentacji prowadzonej przez Czesława Michniewicza. Przyjechał na zgrupowanie, ale za chwilę wyjechał. No pech, kontuzja (choć podobno dość „kontrowersyjna”). Jednak nawet w tak bardzo krótkim czasie przez swoje dziwne zachowanie na kadrze Wojtkowski i tak zdążył wszystkich do siebie zrazić. Efekt jest taki, że kolejne zaproszenie przed meczami z Bułgarią i Czarnogórą już nie przyszło. Czy przyjdzie w przyszłości? Gdybyśmy mieli obstawiać, to postawilibyśmy, że nie.
Za weszlo
Jakby ktoś się zastanawiał nad przedłużaniem kontraktu z Wojtkowskim
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 08.11.2019, 13:54
Takie numery to jedno, ale to nie świadczy o tym ile można na nim zarobić.
Można się śmiać z tych numerów ale patrząc choćby na lata 80,90 i początku 2000 imprezy, alkohol itp to na tym tle wyczyny Wojtkowskiego to małe piwo.

Większy problem jest w tym aby dawał na boisku tyle ile wymaga tego trener. Wydawało się początkiem rundy że się ogarnął a tu... doluje jak cała drużyna.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 08.11.2019, 15:27
Bo ja wiem czy się ogarnal
On niby fajnie wygląda ale konkretów z tego nie ma absolutnie zadnych, liczby jak na tyle meczów na 10 wręcz żenujące, zaraz będzie miał 22 lata a gra wciąż jak junior
Co z tego że minie 2 rywali jak straci piłkę na 3 albo źle poda
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 08.11.2019, 16:46
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Takie numery to jedno, ale to nie świadczy o tym ile można na nim zarobić.
Można się śmiać z tych numerów ale patrząc choćby na lata 80,90 i początku 2000 imprezy, alkohol itp to na tym tle wyczyny Wojtkowskiego to małe piwo.

Większy problem jest w tym aby dawał na boisku tyle ile wymaga tego trener. Wydawało się początkiem rundy że się ogarnął a tu... doluje jak cała drużyna.
Mamy inne czasy, coś co przechodziło w 2000 roku, nie oznacza że przejdzie teraz.
Coś co było akceptowane przez osoby rządzące w klubie teraz, nie jest akceptowane obecnie.
Świat się zmienia, wszystko zmierza do "stanu idealnego" i tego samego wymaga się od piłkarza.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 08.11.2019, 18:19
Gość nic nie osiągnął, a już zaczyna gwiazdorzyć. Skończy, jak reszta jemu podobnych.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 09.11.2019, 08:30
Niepoważny gnojek i tyle w temacie.
I w życiu i na boisku piz.deczka.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 09.11.2019 o godz. 08:54.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 28.11.2019, 00:49
https://twitter.com/MateuszMiga/stat...34943439577090
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 02.12.2019, 19:59
Wiadomo co z Vukanem i Wojtkowskim ?
Odpowiedz cytując
szymas333
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2009

Stary 03.12.2019, 15:41
Urazy mięśniowe. Oficjalna podała. Na górnik pod znakiem zapytania ale stawiam że dla nich runda się skończyła. Ponadto Drzazga zakończył już chyba przygodę z naszym klubem - uszkodzone więzadła w kolanie. Szkoda mi chłopaka. Runda do zapomnienia sportowo, szansa życiowa niewykorzystana. Szkoda mi go tym bardziej że jako pierwszy został obwiniony przez trenera o kiepskie wyniki i odstawiony od składu, a prawda jest taka że nie grał od dechy dechy przecież wszystkiego. Brozio od sierpnia nic nie pokazuje ale szansę wciąż dostaje. Z Krzyśkiem było inaczej. Może inna trochę pozycja? Nie chcę go też jakoś mocno bronić, bo swoje szanse miał (Śląsk, Górnik) i ich po prostu nie wykorzystał, a teraz już za późno.
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 03.12.2019, 21:18
Wiecie jak sytuacja z Jakubem Bartoszem?
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Stary 07.12.2019, 18:16
Orientuje się ktoś do się dzieje z Hoyo-Kowalskim?
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 07.12.2019, 18:51
Jakaś kontuzje chyba miał?
Odpowiedz cytując
ramzes190
Member

Od: 09.2014

Stary 07.12.2019, 19:41
Ostatnio jakiś wirus ale teraz już od kilku kolejek do dyspozycji trenera.wudocznie na treningach nic nie pokazuje skoro gra pozorant janicki
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 07.12.2019, 21:40
Mądry Polak po szkodzie i teraz się oczywiście można mądrzyć, ze lepiej wystawiać Hoyo zamiast Janickiego i niech się chłopak ogrywa i zyskuje na wartości no ale do kurki nędzy... bez kitu widać, że Janicki się nie nadaje, wali babole więc jakiej by formy Hoyo nie miał to niech młodziak gra i się uczy. I tak przepieprzamy wszystko i nic nam ani nie pomaga ani nie przeszkadza w tym więc szkoda, że gramy jakimś dziadem zamiast wprowadzić tego 1 czy 2 młodych i niech próbują.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 07.12.2019, 21:45
przypominam tylko ze nie piszemy o 19 letnim juniorze , lecz o 16 letnim dziecku , to samo Buksa
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 07.12.2019, 21:54
To też prawda. I to jest nasz dramat, że chcialoby się dac komuś szansę i żeby się rozwijał to jesteśmy tak wyautowani, że musimy pokładać nadzieję w 16 latkach, bo już nic innego nam nie zostalo.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów