The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.10.2019, 13:07
Jako, że to temat o naszych piłkarzach więc zapytam tutaj.
Trzy kwestie zdrowotne.

Olek Buksa jest na zdjęciach z treningu przed meczem w Warszawie. W meczu rezerw ze Skawinką wszedł w 70 minucie. Ktoś jest bliżej tematu i orientuje się, czy jest szansa na występ z Rakowem?

Hoyo-Kowalski też zagrał ze Skawinką - zmieniony w przerwie (podobnie jak Niepsuj). Zmiana z uwagi na fatalną postawę (4 bramki w plecy), czy też jest powoli wprowadzany do gry?

No i na koniec Błaszczykowski. Po kontuzji chodziło info, że może będzie na Derby, później że na Piasta. Mamy koniec października i cisza. Pojawiają się wypowiedzi, że w najbliższych tygodniach nie możemy na niego liczyć.
Nie zdziwię się jak zagra dopiero na wiosnę (pod warunkiem, że nic sobie nie zrobi w zimie). Były może jakieś oficjalne wypowiedzi kogoś z klubu, które przegapiłem?
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 29.10.2019, 13:14
Podobnie w głębokim poważaniu mają inni, że Ty ich obrażasz. Konrad dobrze napisał, nikt nie wymaga wymiany całej 11. Goście, którzy ewidentnie walą w kulki są tak samo pożyteczni jeśli chodzi o poziom co słaby junior, ale różnica taka, że młodzik może w końcu odpalić i będzie robił wszystko aby się pokazać, a stary dziad i tak będzie miał w dupie. W poprzednim sezonie gdyby była porażka za porażką, to i tak chciałbym się identyfikować z taką drużyną, gdzie jeden za drugim pójdzie, a nie miernot mający kibiców w dupie.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 29.10.2019, 13:18
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Wolfy naprawdę nie masz zamiaru zmienić swojego stylu wypowiedzi i dalej kibiców Wisły o odmiennym zdaniu wyzywać od idiotow i debili?
...
Dokładnie ,a najśmieszniejsze jest to ,że najwięcej hejtu i swoich mądrości wypisują ludzie którzy nie chodzą na mecze.
I to już nie mówię na przykładzie Wolfy,tylko akurat ten Twój post mi tu spasował.
Mecz się kończy 20::00,kilka postów w ciągu meczu i dyskusja zaczyna się po 20:00.
I nie mówię,ze jeżdżenie na mecze jest wykładnią mądrych postów ,ale może jakby jeden z drugim był na meczu,odczuł z tego tytułu plusy lub minusy, to w domu na trzeźwo napisały post w którym byłoby mniej hejtu,obrażania się i głupot.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 29.10.2019, 13:22
Mistrzu, pijesz do Brożka, Boguskiego i Wasyla ?
Reszta jest w miarę młoda. Pierwszy znowu gra na blokadach, Boguski raczej się stara a ostatni niepotrzebnie został przedłużony.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 29.10.2019, 13:39
Piję do 1 drużyny jako ogółu, bo Wisła, to nie tylko ta trójka. Starzy, to porównanie z juniorami. Zresztą, to staranie się całej drużyny widziałem w Warszawie. Nawet, jak komuś nie idzie, to walczy, a w niedzielę ...
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Stary 29.10.2019, 13:44
Pozostali zbyt starzy nie są oni są po prostu słabi a juniorów mamy nie lepszych, może poza Buksą i Hoyo.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 29.10.2019, 13:46
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Jako, że to temat o naszych piłkarzach więc zapytam tutaj.
Trzy kwestie zdrowotne.

Olek Buksa jest na zdjęciach z treningu przed meczem w Warszawie. W meczu rezerw ze Skawinką wszedł w 70 minucie. Ktoś jest bliżej tematu i orientuje się, czy jest szansa na występ z Rakowem?

Hoyo-Kowalski też zagrał ze Skawinką - zmieniony w przerwie (podobnie jak Niepsuj). Zmiana z uwagi na fatalną postawę (4 bramki w plecy), czy też jest powoli wprowadzany do gry?

No i na koniec Błaszczykowski. Po kontuzji chodziło info, że może będzie na Derby, później że na Piasta. Mamy koniec października i cisza. Pojawiają się wypowiedzi, że w najbliższych tygodniach nie możemy na niego liczyć.
Nie zdziwię się jak zagra dopiero na wiosnę (pod warunkiem, że nic sobie nie zrobi w zimie). Były może jakieś oficjalne wypowiedzi kogoś z klubu, które przegapiłem?
Buksa i Hoyo są powoli wprowadzani do gry po kontuzjach.
Co do Kuby - to jest uraz mięśniowy gościa, którego kariera wyhamowała w dużej mierze z powodu przedłużających się urazów mięśniowych. Dlatego termin jego powrotu jest wielką niewiadomą.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 29.10.2019, 14:33
szprotson napisał(a):Wyświetl post
przeciez to mieśniowka,
Mogę iść o zakład dziś, ze nie bedzie go na derbach czy tez ze nie zagra we wrzesniu. Biorąc pod uwage ze miał tejpowanego przywodziciela przed meczem, to nie był w formie zdrowotnej na 100
halko, to jak, zakładał sie ktoś ze mna ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 30.10.2019, 08:28
No na Kubę będzie można liczyć dopiero na wiosnę, jeżeli będzie miał odpowiednie treningi na przygotowaniu w zimie. Buksa i Hoyo-Kowalski to juniorzy, który po raz pierwszy od dawien dawna po rozegranych kilku meczach nie poszli drogą Plewki, Czekaja czy Zająca gdzie wszyscy po nich jechali nie prezentując żadnego poziomu. Na tych dwóch można w przyszłości zarobić na prawdę solidne pieniądze jeżeli będą w fajnej formie i już teraz po urazach mięśni będą bardzo powoli wprowadzani, żeby im się takie urazy nie odnawiały.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 31.10.2019, 11:17
moja hipoteza jest taka że na gre regularną Kuby liczyć NIE możemy
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 03.11.2019, 10:28
Póki co to nas nie stać ani na Furmanów, ani na solidnych ligowych rzemieślników.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 03.11.2019 o godz. 10:32.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 03.11.2019, 10:50
Wolfy, widzę że dalej nie zamierzasz zmienić swoje "nieomylnego" tonu, dlatego czy mogę prosić o odpowiedź na jedno proste pytanie? Zaznacz A lub B:

- A - miałem rację broniąc pani Sarapaty, wyzywając kibiców Wisły od idiotów węszących spisek sharków. Nic takiego nie miało miejsca, to warszawskie media wszystko wymyśliłu.
- B - nie miałem racji i nie słusznie atakowałem i obrażałem kibiców Wisły.

Jeżeli zaznaczasz A - to żyj dalej w swoim świecie. A jeśli B - to może należałoby wyciągnąć z tego wnioski? Ja wyciągłem i gdy ktoś pisze, że "Królewski to słup Miśka", to staram mu się odpowiedzieć spokojnie i rzeczowo, a nie od razu wyzywać od debili itp...

Cytat:

Nie chce mi się rozwodzić nad Twoimi błędnymi wnioskami,
Jeżeli ci się nie chce (a masz czas do napierdalania postów 10 postów dziennie), to nie możesz pisać że są błędne. Proste. Chyba, że uważasz się za jakiegoś papieża tego forum, który co nie powie to jest święte i brane za pewnik.

Cytat:

więc cztery kwestie, przemyśl je: - Wisła Płock wygrywa mecze juniorami, czy ligowymi rzemieślnikami i formą Furmana?
Wisła Płock grała ligowymi rzemieślnikami przed przyjściem Sobola, nie było efektów. Teraz zaczęli walczyć, biegać i efekty są...
Cytat:
- z Legią nic by nam nie pomogło, z juniorami byłaby pewnie dwucyfrówka i zero z przodu. Z Arką i Rakowem mamy szanse i to są kluczowe dla nas mecze.
Dwu cyfrówka, gdyby dwóch juniorów do składu wsadzić...

To może przypomnisz nam jak często Legia strzela dwucyfrówkę? Bo w PP grając z III czy IV ligowymi drużynami, te często wystawiały młodzież (i to gorszą niż nasza, nasi to jakby nie patrzeć reprezentanci Polski juniorskich drużyn). W ogóle ile wyników dwu cyfrowych mamy w tym roku w PP w pojedynach ekstraklasowiczów z II, III czy IV ligowymi drużynami?

Cytat:
- przypomnij sobie jak wyglądała gra i wyniki pod koniec poprzedniego sezonu, nie z Legią czy Lechem ale z ligowymi outsiderami.
Sto razy lepiej od tego co prezentujemy obecnie. Zdarzało się wygrać, przegrywaliśmy minimalnie nawiązując walkę...

Naprawdę uważasz, że 0-7 to normalny wynik? Ile dostaniemy od drużyn lepszych od Legii?

Cytat:
- Stolarczyk wpuścił już praktycznie wszystkich młodych zawodników poza Szotą. Pozytywnie pokazał się tylko Buksa.
To mnie też zastanawia jak to jest, że:

- Janicki został odstrzelony przez sztab szkoleniowy Lecha - uznano, że jest za słaby nawet na ławkę klubu ekstraklasy. U nas dostaje szanse. W każdym kolejnym meczu udowadnia, że jest za słaby na ekstraklasę (w tym moja ulubiona bramka, gdy przeciwnicy bija rożnego, a on stoi i patrzy jak piła leci i zawodnik strzela gola. Nie robi nic - nie biegnie, nie podskakuje, nie blokuje - spokojnie patrzy jak dwa metry obok niego gość strzela głową bramkę). I dalej te szanse otrzymuje i będzie otrzymywał - bo jest seniorem!

- Z kolei Szot dostał 45 minut z Lechem i 90 z Pogonią. Bez szału. Efekt: nie nadaje się na ekstraklasę, następna szansę dostanie może za rok.
- Pawłowski 80 minut z Piastem. Też bez szału. Też do odstrzału.
- Szota - 180 minut w barwach reprezentacji Polski U20, z super trudnymi rywalami (Holandia i Niemcy). Poczekajmy, może Janicki i Wasilewski się rozegrają...

Chciałbym wiedzieć, dlaczego beznadziejny Janicki dostał już ponad 1000 minut aby pokazać swoje umiejętności, a taki Pawłowski ledwo 80 i został uznany na "za słabego". Dlaczego Wasilewski, który już w ubiegłym sezonie nie porywał i - z racji wieku - będzie już tylko słabszy dostał ponad 500 minut, a Szota dostał ich zero. I oczywiście jak dostanie jedną szanse i nie zachwyci, to wolfy zaraz wyskoczy: "widzicie jaki słaby, dajmy Janickiemu zagrać teraz pięć meczy".

Cytat:
W głębokim poważaniu mam czy uważasz mnie za debila, ważne że nim nie jestem i nie mam histerycznych pomysłów.
Cóż, na bakier z czytaniem ze zrozumieniem u ciebie. Napisałem, że w sytuacji z sarapatą i spółką wyszedłeś na debila. Dokładnie tak samo jak ja i dziesiątki innych forumowiczów, setki Wiślaków.

Dlatego uważam, że powinniśmy z tego wyciągniąć wnioski i jeżeli czegoś nie wiesz na 100% to nie cisnąć tej drugiej stronie, że jest idiotą, człowiekiem o małym rozumku itp. Bo nie wiemy jak by wyglądał mecz, gdyby dano szansę Szocie i np. Pawłowskiemu. Może byłoby 8-0, ale może "tylko" 4-0?

Może ta pierwsza akcja nie skończyła by się bramką a wybilibyśmy na róg? Może cudem i obroną częstochowy wybronilibyśmy 0-0? Albo dostali strzała w 90 minucie na 1-0?

Nie wiemy, a skoro tego nie wiemy, to nie masz prawa cisnąć ludziom od idiotów.
21312
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 03.11.2019, 10:57
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Póki co to nas nie stać ani na Furmanów, ani na solidnych ligowych rzemieślników.
No nie, co jest oczywiste dla każdego kto nie jest zaślepiony. Z naszych transferów z ostatnich trzech okienek na ligowego rzemieślnika to wyrósł Mak, Kort, Niepsuj? Cała trójka mocno naciągana.

Młodzi też na razie nie prezentują poziomu pierwszoligowego, za wyjątkiem Buksy i Hoyo-Kowalskiego, ale Buksa to jest talent jeden na milion, najzdolniejszy chyba ze swojego rocznika w Polsce, ma papiery na poważne granie za granicą. Jak za trzy-cztety lata nie będzie grał w Reprezentacji to tylko z przyczyn pozasportowych. Reszta może wypali, może nie, ze dwóch-trzech może będzie się bujać między ekstraklasą a pierwszą ligą. Na razie w czwartej lidze szału nie ma, jak wchodzą z konieczności w ekstraklasie to widać przepaść, strasznie odstają.
Mnie się Zdybowicz podoba, ma przebłyski kiedy dobrze się ustawia, dobrze wychodzi, ale zrobił gigantyczny przeskok i brakuje mu pewności siebie, doświadczenia, chłodnej głowy. On może przez cały sezon gola nie strzelić, co nie znaczy że nic z niego nie będzie. W niego akurat wierzę że za jakiś czas wypłynie, ale niekoniecznie w tym sezonie i niekoniecznie u nas...

Konrad - jak napisałem już wcześniej, Twoje podejście "jak nie wiemy co się mogło wydarzyć to każda opcja jest równie prawdopodobna" jest błędne. Po prostu. To że gracze średnio radzący sobie w czwartej lidze nie poradzą sobie z Legią jest nieporównanie bardziej prawdopodobne niż to że zagrają lepiej od tych co wystąpili.
I tyle. Nie ciągnę tematu, nie chce mi się, układaj sobie składy z samych juniorów i pultaj się że Stolarczyk to idiota bo nie zagraliby gorzej. Mimo że już grali i z Błękitnymi, i z Piastem, i z Lechem. Bardzo słabo. A ostatnio dostali szóstkę w plecy, czy piątkę w czwartej lidze?

Wisła Płock grała de facto bez trenera, ale mają lepszy skład niż my, dużo. Kto śledzi ekstraklasę ten wie, ich gwiazdą jest Furman ale reszta składu jest bardzo wyrównana i solidna. Teraz mają wyniki ponad stan, za jakiś czas się pewnie wyrówna, ale spokojnie mogą się zajręcić koło strefy pucharowej.

"Spróbujmy czegoś głupiego, może się uda, nie będzie gorzej" to nie jest metoda na wychodzenie z kryzysu. Podobnie jak nie było nim zarządzanie Wisłą przez absolwentów studiów w czynie społecznym za wpis w CV które proponowałeś.
Po prostu nie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.11.2019 o godz. 11:13.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 03.11.2019, 11:38
A jeśli B - to może należałoby wyciągnąć z tego wnioski? Ja wyciągłem
Konradzie, to że miałeś rację raz, nie znaczy, że będziesz ją miał drugi raz. Non sequitur.

Nie chcę mi się wdawać w przeszłość, zwłaszcza, że się wtedy myliłem, ale teoretycznie: można byłoby nawet zastanawiać się co do tej przeszłości: czy "mając rację", opierałeś swoje rozumowanie na prawdziwych przesłankach i wyciągałeś z nich logiczne wnioski. Podaję przykład: jeśli skreślisz szóstkę w lotto, to może i miałeś rację, ale na pewno nie wiedziałeś, które liczby padną - chyba, że ktoś wcześniej ustawił losowanie i przekazał liczby.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 03.11.2019, 12:32
Dramat, ktoś tu potrafi czytać ze zrozumieniem?

Czaro:
Cytat:
Konradzie, to że miałeś rację raz, nie znaczy, że będziesz ją miał drugi raz. Non sequitur.
Ja też nie miałem racji. Też nie raz broniłem zarzadu (choć nie tak ślepo i chamsko jak krul wolfy).

Gdy pisze o wnioskach, nie twierdzę, aby nie wyrażać swojego zdania, bo możesz się pomylić. Nie. Każdy z nas pomyli sie jeszcze nie raz.

Chodziło mi o to, aby nie atakować i nie wyzywać ludzi o innnym/złym zdaniu, co robi wolfy notorycznie. Bo jak nauczyło nas życie, ci debile mogą mieć rację.

Może się okazać, że w następnym meczu Szota zagra dużo lepiej niż Janicki do tej pory, i to ci idioci będą mieć rację, nie wolfy. O tyle proszę.

===

Co do wolfiego, to standard, nie znalazł czasu aby odpowiedzieć na zadane przeze mnie pytania, a jedynie odpowiada sam sobie:
Cytat:
To że gracze średnio radzący sobie w czwartej lidze nie poradzą sobie z Legią jest nieporównanie bardziej prawdopodobne niż to że zagrają lepiej od tych co wystąpili.
Nikt nie twierdził, że należy wystawić drużynę rezerw w meczu z Legią. Nikt, prowadzisz dyskusję z samym sobą.

Pisaliśmy o wstawieniu dwóch, trzech młodych piłkarzy do składu.

Cytat:
Podobnie jak nie było nim zarządzanie Wisłą przez absolwentów studiów w czynie społecznym za wpis w CV które proponowałeś.
Poważnie? Dalej bronisz Dukata?!

Wow, gruba akcja.

Przypomnijmy: wolfy uważał, że człowiek którego największym osiągnieciem było zarządzanie siłownią, ma kwalifikacje na viceprezesa klubu ekstraklasy. Gdy wyciekło, że zarabia około 15-20 tys złotych, wolfy dalej uważałem, że zasługuje na tą kasę.

Teraz, gdy wiemy, że Dukat był po to w zarządzie, aby wyprowadzać pieniądze i niszczyć nasz klub - wolfy dalej z tych słów się nie wycofuje.

Dalej uważa, że gdyby zatrudniono pierwszą lepszą osobę w czynie społecznym po studiach (co oczywiście pisałem z przymrużeniem oka), to byłoby gorzej niż zatrudnienie pana Dukata...

Widać, że jesteś osobą, która ma zawsze rację i się do błędu nie przyzna. Nigdy. Idź opłakuj Dukata i Sarapatę.
21312
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 03.11.2019, 12:47
...
Pisałeś o tym, że Ty miałeś rację, a nie że wolfy jej nie miał, więc jeśli chodziło Ci o to drugie, to Ty niezrozumiale napisałeś, a nie ja źle przeczytałem. Jeżeli chodziło tylko o to, że każdy jest omylny, to ok.

Inna rzecz, że niektórzy są bardziej, a inni mniej albo (to nie to samo) jedni myślą bardziej racjonalnie, a inni mniej.

Pewnie. Może się okazać, że Szota zagra lepiej, ale może być to przypadek i wcale nie będzie to znaczyło, że wolfy nie miał racji. A raczej tylko to, że na tę chwilę nie miał nosa. 20 gier Szoty na obronie pewnie potwierdziłoby zdanie któregoś z Was.

O samym Szocie się nie wypowiadam, bo nie chodzę na treningi Wisły, nie oglądam chłopaka. Ale Stolarczyk ma go na co dzień na treningach. Gdyby widział w nim dobrego zawodnika pierwszego składu, to przecież by go wystawił, a nie sabotował wyniki swojej drużyny.

Pomysł, aby klubem zarządzał student był kosmiczny, nie rób żartów i nie odwracaj kota ogonem. A 15-20 tys. dla członka zarządu normalnego (stabilnego) klubu ekstraklasy to nie jest dużo. Naszym problemem było to, że klub wcale nie był normalny i stabilny, szedł na dno i bankrutował, a obsiadła go szarańcza, co wówczas (podczas tamtej dyskusji) nie było jeszcze powszechną wiedzą. Ja tego nie wiedziałem. Wolfy pewnie też. Więc nie, nie miałeś racji ze studentem i tak, my też nie mieliśmy racji, że można machnąć ręką na pensję Dukata i samego Dukata.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 03.11.2019, 18:16
Nie zawsze zgadzam się z Konradem, ale tutaj go popieram. Czaro tutaj nie chodzi, o to że ktoś może mieć rację lub nie. Problemem jest gdy się upierasz przy swoim i każdy kto myśli inaczej, to idiota itp. Co do juniorów dalej będę się spierał, że sytuacja "jest ujowo, ale stabilnie", to błąd. Czym ryzykujemy, że za ujowego seniora wejdzie ujowy junior ? Junior przynajmniej będzie wiedział, że to być może jego jedyna szansa i będzie starał się ponad siły, a nóż taki odpali. Przypominam, że wpierd*l w Warszawie, to nie pierwsza porażka.
PS Błagam tylko aby znowu ktoś nie wyjechał z tekstem, że mowa o wymianie całej drużyny.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 03.11.2019, 22:31
Ale ja nie mówię, żeby obrażać. Ale to nie zarzut do mnie, więc nie ja go będę rozbrajał.

Natomiast gra juniorami stwarza to ryzyko, że zamiast znowu nas ktoś powiezie 7:0 i jak mentalnie wpadniemy w jeszcze większy dołek, to nie ockniemy się aż do spadku do 1 ligi, a potem może i do 2.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 03.11.2019, 22:40
Czaro:
Cytat:
Pisałeś o tym, że Ty miałeś rację, a nie że wolfy jej nie miał, więc jeśli chodziło Ci o to drugie, to Ty niezrozumiale napisałeś, a nie ja źle przeczytałem. Jeżeli chodziło tylko o to, że każdy jest omylny, to ok.
Nie, nie o tym pisałem.

Nie chodzi o posiadanie racji, a o minimalny szacunek do osób które tej racji nie posiadają. Tym bardziej teraz, gdy "dzieci telefoniki" dawno odpłynęły, teraz kibicują Legii czy innej Jagielonii... Naprawdę musimy tak bardzo cisnąć osobom o innym zdaniu?

Wolfy, nie czujesz wyrzutów, gdy pisałeś że prawdziwy kibic Wisły nie powtarza bredni warszawsko-tvnowskich o jakimś debilnym spisku?

Bo ja mam. Nie byłem tak chamski i bezpośredni jak ty, ale mam mega kaca moralnego, że cisnąłem kibicom Wisły, za nic...

Ty też powinieneś mieć, ale widać, że zadziałał u ciebie machanizm "wyparcia"...

Cytat:
Pomysł, aby klubem zarządzał student był kosmiczny, nie rób żartów i nie odwracaj kota ogonem.
Nie to co Dukat, doświadczony w prowadzeniu siłowni... ....a, ciekaw jestem czy teraz gdymy polecił kumpla, który zarządza siłką na mieście, miałby twoje poparcie w prezesowaniu...

Zresztą nie student, a absolwent wyższej uczelni. W czym pan Dukat był lepszy? Oprócz tego, że zawyżał koszty, zwiększał dług Wisły a kase wysyłał miśkowi. Tak, uważałem, że taka osoba bardziej zasługuje na pensje 15-20 tys niż człowiek, który w CV ma "pranie pieniędzy dla siłowni miśka". Jak widze z tym się nie zgadzasz.

Poproszę więc pięć argumentów dla których głosowałbyś na Dukata na vice prezesa. Proszę bardzo, ośmiesz mnie, głupiego debila, który głosowałby na stucenciaka po szkole, zamiast "intelekta" Dukata...
21312
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 03.11.2019, 22:45
(nie mogę edytować w firefoxie, poprawiłbym parę byków)
21312
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 04.11.2019, 00:18
Pisałeś wtedy o studencie. Nie chce mi się tego szukać. Tak, jak wyżej napisałeś o racji, a nie obrażaniu. Potem zmieniłeś front.

Zrobił się tu gigantyczny off-top. Rozmowa dotyczyła tego, czy są dobre przesłanki, by zaufać trenerowi. By nie wystawiać juniorów. Żeby dowieść, że ich nie ma, zacząłeś pisać o Dukacie.

Ja wszystko, co miałem do powiedzenia w tej wymianie, już napisałem.

Nie chcę nikogo obrażać.

Wszystkiego dobrego.
Odpowiedz cytując
ramzes190
Member

Od: 09.2014

Stary 04.11.2019, 10:03
Polecam wszystkim zczarnolistować tego troglodytę umysłowego Wolfy'ego - śmierdzi od niego rybą
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 04.11.2019, 10:18
Niech będzie, że student, zdanie podtrzymuje. Gdyby zamiast Dukata zarabiającaego 15 tysięcy miesięcznie, naszym prezesem był maturzysta zarabiający 5 tys zł, nasz dług w ciągu roku zmniejszył by się o 120 tysięcy złotych... Dodatkowo ten maturzysta nie zatrudniał by swoich znajomków do wysysania kasy z klubu...

===

Wracając do tematu to dalej nie usłyszałem argumentu dlaczego pan Janicki zasługuje na ponad 1000 minut szans w których regularnie udowadnia, że na ekstraklase nie zasługuje...

Z kolei młodzi mają pół meczu, czasem mecz, aby udowodnić że do czegoś się nadają...
21312
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 04.11.2019, 11:03
Ja jeszcze dodam, że powoływanie się na wynik rezerw i skreślanie przez to pojedynczych zawodników jest bez sensu, bo w meczu przegranym 1-6 grał Niepsuj. Czyli wychodziłoby na to, że nie powinien już powąchać murawy.

I co znaczy, że nasze rezerwy radzą sobie średnio? Są na 3 miejsu, okej, nie jest to fenomenalny wynik, ale nie przesadzajmy. Jest zwyczajny, nie widzę powodu by skreślać przez to konkretnych zawodników. Tym bardziej, że ja naprawdę nie dam sobie ręki uciąć, że Janicki by się wyróżniał w 4 lidze...
Ostatnio edytowane przez Garret : 04.11.2019 o godz. 11:26.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 04.11.2019, 13:17
Niepsuja oglądał Iwan w rezerwach i pojechał po nim dość ostro.
Miał wzmocnić rezerwy a grał podobno aż oczy obolały. Podobnie zresztą Hoyo który jest pod formą.
Oczywiście że w takich kwestiach to głównie rozbija się o podejście psychologiczne.
A co do wyników i miejsca rezerw to ciekaw jestem kiedy i czy otrzyma szansę Kasia, który w rezerwach ciągnie cała drużynę i nastrzelal już masę bramek.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 04.11.2019, 13:32
Hoyo jest pod formą

Fajne, nowe, nie znałem.
Jest pod formą czyli że jak, bo on to zagrał w sumie 4 mecze w seniorach i to z powodu ogromnej potrzeby chwili

Nawet jakby
Cytat:
miał formę
to co to znaczy? ? Skąd wiesz ze będzie lepszy niż nic nie grający Janicki?

Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 04.11.2019, 14:06
Hoyo jest pod formą

Fajne, nowe, nie znałem.
Jest pod formą czyli że jak, bo on to zagrał w sumie 4 mecze w seniorach i to z powodu ogromnej potrzeby chwili

Nawet jakby to co to znaczy? ? Skąd wiesz ze będzie lepszy niż nic nie grający Janicki?
W ten sposób myśląc to Kolumb nigdy by nie wypłynął w poszukiwaniu Indii, bo zawsze jest ryzyko że się nie uda
(A że przypadkiem odkrył Amerykę to co innego)

Myślenie, lepsze byle co, co jest znane, niż nieznane ma sens tylko wtedy gdy to byle co gwarantuje cokolwiek. Jeśli to co teraz nie gwarantuje nic, to wstawianie "juniorów" nie jest żadnym ryzykiem. Najwyżej będzie dno jak teraz.
(To tak półżartem - "strategia pszczół" w poszukiwaniu i doborze kwiatów )

A na poważnie. Druga linia to dramat, czemu tam nie pozmieniać? I tak nie działa. Obrona nie działa. Nie trzeba zmieniać wszystkich. Ale korekty? Jak najbardziej. Nic stracić nie stracimy bo wszak mega hoojoze gramy. Możemy tylko zyskać.
(Z meczu na mecz gramy średnio coraz gorzej, z kulminacja w Wawie. Trzymanie cały czas najsłabsze ogniwa na boisku nic nie da. Niech inni pokopią się po czołach. Zawsze jest szansa na jakąś poprawę.)
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 04.11.2019 o godz. 14:09.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 04.11.2019, 14:53
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
W ten sposób myśląc to Kolumb nigdy by nie wypłynął w poszukiwaniu Indii, bo zawsze jest ryzyko że się nie uda
(A że przypadkiem odkrył Amerykę to co innego)

Myślenie, lepsze byle co, co jest znane, niż nieznane ma sens tylko wtedy gdy to byle co gwarantuje cokolwiek. Jeśli to co teraz nie gwarantuje nic, to wstawianie "juniorów" nie jest żadnym ryzykiem. Najwyżej będzie dno jak teraz.
(To tak półżartem - "strategia pszczół" w poszukiwaniu i doborze kwiatów )

A na poważnie. Druga linia to dramat, czemu tam nie pozmieniać? I tak nie działa. Obrona nie działa. Nie trzeba zmieniać wszystkich. Ale korekty? Jak najbardziej. Nic stracić nie stracimy bo wszak mega hoojoze gramy. Możemy tylko zyskać.
(Z meczu na mecz gramy średnio coraz gorzej, z kulminacja w Wawie. Trzymanie cały czas najsłabsze ogniwa na boisku nic nie da. Niech inni pokopią się po czołach. Zawsze jest szansa na jakąś poprawę.)
w takim razie czemu od razu nie wyjść z 7 juniorami w pierwszym składzie?
W takim razie, czemu nie kojarzę by inne druzyny tak grały, np. przyszli spadkowicze lub CI mający pewne utrzymanie ?

Jeśli ufamy trenerowi to bardzo łatwo jest zauważyć ze Ci juniorzy muszą być słabsi niż CI ktorzy dzisiaj graja dramat w pierwszym składzie.
No ale być może masz stuprocentową rację, a ja tylko jakieś głupie slogany powtarzam....

Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 04.11.2019, 15:07
w takim razie czemu od razu nie wyjść z 7 juniorami w pierwszym składzie?
W takim razie, czemu nie kojarzę by inne druzyny tak grały, np. przyszli spadkowicze lub CI mający pewne utrzymanie ?

Jeśli ufamy trenerowi to bardzo łatwo jest zauważyć ze Ci juniorzy muszą być słabsi niż CI ktorzy dzisiaj graja dramat w pierwszym składzie.
No ale być może masz stuprocentową rację, a ja tylko jakieś głupie slogany powtarzam....
Kolego, nie mam 100% racji. To tylko takie moje uwagi
(Nie jestem wolfy który zawsze wszystko wie lepiej i jest nieomylny)

Ale postaram się odpisać.

Wstawienie aż takiej liczby nowych graczy (7) doda efekt chaosu i braku zgrania, który przy 1-2 no może i 3 nowych piłkarzach w 11 nie będzie az tak widoczny. Dlatego wymienić tego nieszczęsnego Janickiego i jeszcze jednego i liczyć na cud. Bo z Janickim też byłoby liczenie na cud. Chłop chyba jest sam tak zestresowany że popełnia jeszcze wiecej baboli niz zwykle. Kryc w polu karnym kazdy swego a nie strefą.

W każdym razie coś zmienić, bo tracimy mnóstwo goli po stałych fragmentach gry które często ustawiają mecz.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 04.11.2019, 15:12
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Wstawienie aż takiej liczby nowych graczy (7) doda efekt chaosu i braku zgrania,
Naszym głównym problemem (pomijając już oczywiście to, że cały zespół jest w kryzysie mentalnym, a całkiem możliwe, że i fizycznym) jest to, że my praktycznie w każdym spotkaniu gramy w warunkach chaosu i braku zgrania.

Z wytęsknieniem czekam na trzy spotkania pod rząd, w których wszyscy piłkarze zagrają na swoich pozycjach, w tej samej konfiguracji, z tymi 1-2 zmianami
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów