The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 33 24,09%
osłabi 82 59,85%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 16,06%
Głosujących: 137. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.01.2016, 16:21
nie, on zartuje. A Ty tak na serio?

Każda plotka zawiera ziarno prawdy, i wiele osób potwierdzało ze nastąpiło tąpnięcie miedzy relacjami niektorych pilkarzy.
Dla mnie Sadlok tym karnym którego zrobił i za którego wyleciał przejebał sobie do końca. Licze ze go sprzedadzą, i niech to będzie Legia.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
pasjonat
Member

Od: 08.2010

Stary 08.01.2016, 16:24
Przecież, k... mać palec był złamany i dopiero po badaniu na własny koszt to wyszło!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 08.01.2016, 16:28
pasjonat napisał(a):Wyświetl post
Przecież, k... mać palec był złamany i dopiero po badaniu na własny koszt to wyszło!
Miło że Tata MS się wypowiada, ale w szatni nie poszło tylko o sprawę o której pisze nesta.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
pasjonat
Member

Stary 08.01.2016, 16:34
Znajomy. Tata Maćka jest prezesem Pasjonata, a ja trochę klub sponsorowałem. ale kibicem Wisełki jestem od zawsze i na mecze z karnetem w zębach popier...te kilometry.Miło było Macka widzieć na meczach, ale jak koniecznie chcecie go wyje... to proszę bardzo.
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 08.01.2016, 16:39
No to niech Pan zapyta znajomego (taty M.S.) dlaczego synka w szatni nie lubią i czy prawdą jest to, że chciał uciec do Legii, ale niestety Wisła spłaciła zobowiązania :(
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 08.01.2016, 16:41
pasjonat napisał(a):Wyświetl post
Znajomy. Tata Maćka jest prezesem Pasjonata, a ja trochę klub sponsorowałem. ale kibicem Wisełki jestem od zawsze i na mecze z karnetem w zębach popier...te kilometry.Miło było Macka widzieć na meczach, ale jak koniecznie chcecie go wyje... to proszę bardzo.

Maciek sam zaczął kopać dołki.
Kto tak ładnie poleciał do PZPN aby umowę rozwiązać bo Wisła mu nie płaci? Bo co Legia się zgłosiła..

Tak miło się na niego patrzyło.. Krzyżyk na drogę, razem z Jankowskim.
Jakoś Brożek, Głowa czy Bury nie polecieli do PZPN a pewnie i oni mieli taką możliwość, tym się różnią piłkarze, którzy zostali wychowani trochę w innym czasie niż najemnik Jankowski czy Sadlok.

Nie dziwię się szatni, że jest/był konflikt między drużyną a wspomnianą dwójką.

Co do Małeckiego. Osobiście mam mieszane uczucia, ale chyba bardziej wolę już Małeckiego, który coś już z tą Wisłą przeżył, niż kolejnych najemników, na których wynik derbów to sprawa drugorzędna.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 08.01.2016, 16:46
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Naprawde nie wiem czym kierujemybsie sciagajac do nas maleckiego. W tym momencie ani dobry ani tani, nawet ....a niezbyt lubiany przez kibicow....
Brakiem pieniędzy.

Małecki jest za darmo, kiedyś coś grał i obecnie znajduje się na zakręcie kariery - czyli element wspólny z 90% naszych nieegzotycznych transferów. Podobnie było z: Brożkami, Stiliciem, Jankowskim, Sadlokiem, Cierzniakiem czy Cywką.

Mamy dwa możliwe kierunki: anonimy (możliwe że odpalą, zwykle nie) i gracze po przejściach (co ciekawe, całkiem sporo u nas się odbudowało, ale czasem trafi się taki Cywka). Tak źle i tak niedobrze, ale na razie lepiej nie będzie.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
TRZEBINIAnin
Senior Member

Od: 09.2011

Stary 08.01.2016, 16:47
Jankowski i Sadlok mam nadzieje że swoje ostatnie mecze w naszych barwach już zagrali. Pogonienie ich w tym okienku to obowiązek.
Odpowiedz cytując
pasjonat
Member

Stary 08.01.2016, 16:50
Ojciec z Maćkiem za juniora po różnych klubach jeździł. Chciałem, żeby był Wiślakiem, ale wyszło, że karierę seniora po Groclinie w Ruchu rozpoczął. Nie dziwcie się, że jest profesjonalistą i musi o rodzinę dbać. Tak się ułożyło.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 08.01.2016, 16:54
Dajże chłopie już spokój, zarobki piłkarzyny mają takie, że po paru miesiącach bez wypłaty rodzince kasy nie brakuje... Ułożyło się tak, że ten leser chciał jak najszybciej s.......ić po pojawieniu się pierwszych kłopotów. Takich wkładów mamy aż nadto, trzeba się ich pozbyć.
Odpowiedz cytując
pasjonat
Member

Stary 08.01.2016, 16:56
No jak tak, to tak.
Odpowiedz cytując
bob85
Senior Member

Od: 10.2015

Stary 08.01.2016, 17:01
No coz, oby Pietrzaka zakontraktowali szybko a Cywka wtedy ladnie wkomponuje sie na rezerwe jako lewy obronca ;D.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.01.2016, 17:07
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Brakiem pieniędzy.

Małecki jest za darmo, kiedyś coś grał i obecnie znajduje się na zakręcie kariery - czyli element wspólny z 90% naszych nieegzotycznych transferów.
aha czyli mam rozumieć że grac tez bedzie za darmo jak ak to super

malecki za czapke gruszek grac nie bedzie. w pogoni mial jeden z najwyzyszych kontraktorw takze tutaj za 5 patoli kopać raczej nie bedzie
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
bob85
Senior Member

Od: 10.2015

Stary 08.01.2016, 17:15
No ale chyba nie wierzysz, że dostanie tyle co w Pogoni czyli 50 koła na miesiąc, skoro taki Stilić dostał (gdzieś było w internetach) u nas 35 koła
Odpowiedz cytując
mee
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 08.01.2016, 17:32
Brakiem pieniędzy.

Małecki jest za darmo, kiedyś coś grał i obecnie znajduje się na zakręcie kariery - czyli element wspólny z 90% naszych nieegzotycznych transferów. Podobnie było z: Brożkami, Stiliciem, Jankowskim, Sadlokiem, Cierzniakiem czy Cywką.

Mamy dwa możliwe kierunki: anonimy (możliwe że odpalą, zwykle nie) i gracze po przejściach (co ciekawe, całkiem sporo u nas się odbudowało, ale czasem trafi się taki Cywka). Tak źle i tak niedobrze, ale na razie lepiej nie będzie.
Porównanie z Brożkiem, Stilićem i Cierzniakiem to jakiś żart? Poza kryteriami czysto sportowymi u Małeckiego największe obawy budzą jego problemy natury emocjonalnej. W samej Wiśle dawano mu szans bez liku i wszystkie zwyczajnie po swojemu olał. Łącznie z kibicami.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Stary 08.01.2016, 17:51
nie mowie ze dostanie 50 tys na miesiac ale podejrewam ze za peniadze ktore dostanie patryk można mieć kogoś bardziej efektywnego. po za tym nie wierze ze patrys bedzie siedzial cgrecznie jak mysz pod miotla i predzej czy pozniej znow cos odpierdieli

oby nie
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.01.2016, 18:51
aha czyli mam rozumieć że grac tez bedzie za darmo jak ak to super

malecki za czapke gruszek grac nie bedzie. w pogoni mial jeden z najwyzyszych kontraktorw takze tutaj za 5 patoli kopać raczej nie bedzie
A napisz mi z łaski swojej, kto będzie grał za wspomnianą "czapkę gruszek"? Ktoś z ekstraklasy?
Patryk nie dostanie gwiazdorskiego kontraktu, ponieważ:
  • Nie mamy pieniędzy.
  • Nie mamy pieniędzy.
  • Nie mamy pieniędzy.
  • Jest na takim etapie kariery, że nikt mu już dużego kontraktu nie da.
  • Nie mamy pieniędzy.

Skoro przyszedł, to znaczy że zgodził się na małe wyjściówki + opóźnienia w ich wypłacaniu. I to jest główny powód, dla którego nikt w formie tutaj nie przyjdzie.
Nie kpię, nie drwię, po prostu takie są obecne realia.

mee napisał(a):Wyświetl post
Porównanie z Brożkiem, Stilićem i Cierzniakiem to jakiś żart? Poza kryteriami czysto sportowymi u Małeckiego największe obawy budzą jego problemy natury emocjonalnej. W samej Wiśle dawano mu szans bez liku i wszystkie zwyczajnie po swojemu olał. Łącznie z kibicami.
A ja ich porównywałem? Pokaż gdzie.
Wszyscy wspomniani (bo był też Cywka i Jankowski, co jakimś cudem umknęło Twojej uwadze) przychodzili do nas po słabym okresie kariery (pamiętny artykuł "Weszło!" p.t. "Brożek nie zbawi Wisły").
Część wypaliła, część nie. Nie ma reguły.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.01.2016 o godz. 18:58.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Stary 08.01.2016, 19:21
aha czyli widziales kontrakt skoro jestes pewien ze dostanie male pieniadze (czyli pewnie kolo 20- 25tys miesiecznie)

myslae ze za polowe tej sumy mozna wyciagnac jakiegos perspektywicznego skrzydlowego np. z 1 ligi ktory może sie rozwinać i ktorego mozna sprzedac i zarobić jezcze na nim.

Maly jest na rowni pochylej i raczej do dawnej formy z przed 4 lat nie wroci...

zycze mu jak najlepiej i Wisle rownież... ale wszystkie gwiazdy na niebie mowią co innego

e. Brozek Cierznia czy Stilic wracali do nas po mniej lub bardziej udanych przygodach zagraniczych.... patryk wraca do nas po bardzo slabej przygodzie w sredniaku polskiej ekstraklasy
Ostatnio edytowane przez wiertar : 08.01.2016 o godz. 19:24.
Odpowiedz cytując
twsdfan
Junior Member

Od: 08.2015

Stary 08.01.2016, 19:27
Niedowiemy sie ile dostał Mały na miesiąc, biorąc pod uwage nasza kondycje finansowa, nie moze to byc duza kwota. Oglądałem pare meczy Pogoni z Małym w składzie po powrocie z kontuzji i widziałem starego Małeckiego, ktory szarpał i robił wiatr na skrzydle. Nie rozumiem coponiektorych, mozna powiedziec ze na koncie mamy 0 (słownie: zero ) pln, a mimo wszystko klub robi jakies trensfery! Jestem optymista i wierze ze i Maly i Zdenek, odpala.

Zobaczymy czy to na tyle transferów, czy jeszcze coś się szykuje... ktos cos?

edit. wiertar, "myslae ze za polowe tej sumy mozna wyciagnac jakiegos perspektywicznego skrzydlowego np. z 1 ligi ktory może sie rozwinać i ktorego mozna sprzedac i zarobić jezcze na nim."

daj przykład kiedy zrobilismy tak jak opisałeś? Mi jedynie Kuba do głowy przychodzi... nawet swoim wychowankom nie dawaliśmy szans, żeby mogli sprzedać swoje zdonosci, a co dopiero jakims grajkom z zaplecza... chyba ze Denisa bierzemy pod uwage, no ale poki co..
no offence, tylko to zdanie strasznie przykuło moja uwage
Ostatnio edytowane przez twsdfan : 08.01.2016 o godz. 19:31.
Odpowiedz cytując
Gin
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 08.01.2016, 19:33
Pawłowski mówił ze jeszcze kogoś na prawe skrzydło szykują
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Stary 08.01.2016, 19:37
Pół żartem, pół serio można powiedzieć, że sprowadzenie PM to marketingowy strzał w dziesiątkę.
Zwiększy średnią frekwencje na jednej z trybun z 2064 na 2098.

A poważnie. Ażeby się odbudować, trzeba mieć co odbudować.
On miał jedną przyzwoita rundę w Wiśle. I to bardzo dawno. A potem przeciętność. Dużo wiatru, mało pożytku.

Mieliśmy już jednego zawodnika, daleko lepszego, który przychodził do nas po zerwaniu wiązadeł.
Niejakiego Łukasza G. Nigdy nie doszedł nawet do części tego co grał wcześniej , a jego instynktowne odstawianie nogi można było obserwować przez dłuższy czas.
Ogromnie ryzykowny transfer.

Życzę mu jednak wszystkiego najlepszego, jak i pozostałym nabytkom. Oby odpalili.
Bo sądząc po dzisiejszej konferencji (jej stronie sportowej) w klubie panuje przekonanie,że jakoś się utrzymamy.
Niestety rozum mi podpowiada, że w przypadku PM podobnie jak i wcześniej z przedłużeniem kontraktu RB klub zachowuje się jak MOPS. Rzucił zasiłkiem.
Odpowiedz cytując
seta
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 08.01.2016, 19:37
twsdfan napisał(a):Wyświetl post
Niedowiemy sie ile dostał Mały na miesiąc, biorąc pod uwage nasza kondycje finansowa, nie moze to byc duza kwota. Oglądałem pare meczy Pogoni z Małym w składzie po powrocie z kontuzji i widziałem starego Małeckiego, ktory szarpał i robił wiatr na skrzydle. Nie rozumiem coponiektorych, mozna powiedziec ze na koncie mamy 0 (słownie: zero ) pln, a mimo wszystko klub robi jakies trensfery! Jestem optymista i wierze ze i Maly i Zdenek, odpala.

Zobaczymy czy to na tyle transferów, czy jeszcze coś się szykuje... ktos cos?

edit. wiertar, "myslae ze za polowe tej sumy mozna wyciagnac jakiegos perspektywicznego skrzydlowego np. z 1 ligi ktory może sie rozwinać i ktorego mozna sprzedac i zarobić jezcze na nim."

daj przykład kiedy zrobilismy tak jak opisałeś? Mi jedynie Kuba do głowy przychodzi... nawet swoim wychowankom nie dawaliśmy szans, żeby mogli sprzedać swoje zdonosci, a co dopiero jakims grajkom z zaplecza... chyba ze Denisa bierzemy pod uwage, no ale poki co..
to niczego nie zmienia, ten śmieć nigdy nie powinien dostać w Wiśle drugiej szansy, pytaniem jest dlaczego nasz bezpłciowy Prezes godzi się na taki deal.
Lepiej siedizeć cicho i wyglądać na idiotę, niż powiedzieć jedno słowo i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Stary 08.01.2016, 19:38
twsdfan napisał(a):Wyświetl post

a o stoi na przykladzie żeby tak zrobić? wystarczy troche uwagi naszych wspaniałych skautow skupić na rozgrywkach pierwszej ligi a nie wysylac do Arabii saudyjskiej żeby ogladali naszego brazylijczyka ktory posiada technike michała Czekaja...
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 08.01.2016, 20:04
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Zwiększy średnią frekwencje na jednej z trybun z 2064 na 2098.

Mieliśmy już jednego zawodnika, daleko lepszego, który przychodził do nas po zerwaniu wiązadeł.
Niejakiego Łukasza G. Nigdy nie doszedł nawet do części tego co grał wcześniej , a jego instynktowne odstawianie nogi można było obserwować przez dłuższy czas.
Zgodzę się z tym, że PM to tylko i wyłącznie problemy. Z tego co udało mi się przeczytać to Pawłowski preferuję tzw. "twardą rękę" i może się okazać, że PM znów nie wytrzyma ciśnienia jak trzeba będzie zejść w 60 minucie spotkania. Poza tym on zawsze był takim "jeźdźcem bez głowy" miał talent a zwyczajnie zaprzepaścił go swoim myśleniem na boisku i poza nim.
Jak zobaczę tego jego mościa na R22 to będę mu jak zawsze machał kiełbaską -> z kateringu

Co do Łukasz G. to z danych 90minut.pl w Wiśle w jednym sezonie zdobył 10 bramek Może zbyt olbrzymie mieliśmy oczekiwania wobec niego, ale patrząc na to co wyprawia trójka: Cywka, Crivellaro, Popović to śmiem wątpić aby osiagneli to co Łukasz na przestrzeni lat spędzonych w Wiśle.
Odpowiedz cytując
mistico
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 08.01.2016, 20:33
zmienię trochę temat - Cupiał serio celuje w puchary w tym roku czy to tylko takie .......enie o szopenie? Bo jeśli tak, to znowu się zrazi, że mu nie wyszło...
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 08.01.2016, 20:36
W kwestii Handzlika należy wyciągnąć wnioski na przyszłość i zrobić wszystko, aby taka sytuacja w przyszłości nie miała miejsca.

Skoro niektórzy kibice piszą, że pochodzi z Wiślackiej rodziny, to powinien podjąć inną decyzję, ale takie sytuacje zdarzają się wszędzie - takim modelowym przykładem jest Götze.

Dziwię się mu, bo w obecnej Wiśle mógłby łatwiej powalczyć o miejsce, stać się odkryciem naszej ligi, a tak niby zrobił krok do przodu, ale szybko to może okazać się krokiem w tył, bo jeżeli nie uda mu się zaistnieć w Legii, to straci kilkanaście miesięcy i zamiast dostawać regularne szanse w Ekstraklasie na Reymonta, to będzie zwiedzał boiska pierwszoligowe bądź jeszcze gorsze.

Biorąc pod uwagę jego konkurentów z rundy jesiennej, to powinien dostać kilka szans od pierwszej minuty, ale widocznie trenerzy uznali, że jeszcze nie jest czas, a jednocześnie dostał ofertę z Legii i zamarzyły mu się sukcesy z Legią i nie wytrzymał.

Ciekawi mnie, jakby dostał kilka szans, gdyby coś ciekawego pokazał, to jaką decyzję by podjął, bo jeśli taką samą i nie pozwoliłby Wiśle zarobić konkretnych pieniędzy za jego transfer, to nie ma czego żałować, ale z drugiej strony, skoro jest tak utalentowanym młodym piłkarzem, to czemu w klubie nikt nie podjął odpowiedniego tematu rok temu, pół roku temu, aby Handzlik podpisał długoterminowy kontrakt i aby miał przekonanie, że w Wiśle dostanie szanse i będzie mógł coś w piłce osiągnąć, bo o tym trzeba pamiętać.

Wiadomo, że jest słuszna złość, że poszedł do Legii, tylko jednak istnieje druga strona medalu - co byłoby, gdyby dostał większe wsparcie od Białej Gwiazdy, bo pamiętając i wiedząc, że z brakiem wsparcia ze strony klubu w stosunku do juniorów od lat są problemy, to ta sytuacja z Handzlikiem może nie być jednoznaczna jak się na pierwszy rzut oka wydaje.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 08.01.2016 o godz. 20:46.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.01.2016, 20:38
myslae ze za polowe tej sumy mozna wyciagnac jakiegos perspektywicznego skrzydlowego np. z 1 ligi ktory może sie rozwinać i ktorego mozna sprzedac i zarobić jezcze na nim.
A ja myślę, że brak Ci argumentów i zaczynasz wymyślać.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 08.01.2016, 20:47
mistico napisał(a):Wyświetl post
zmienię trochę temat - Cupiał serio celuje w puchary w tym roku czy to tylko takie .......enie o szopenie? Bo jeśli tak, to znowu się zrazi, że mu nie wyszło...
tak jak dokladnie rok temu ze Zlotoustym Gaszynskim
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 08.01.2016, 21:02
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
W kwestii Handzlika należy wyciągnąć wnioski na przyszłość i zrobić wszystko, aby taka sytuacja w przyszłości nie miała miejsca.

Skoro niektórzy kibice piszą, że pochodzi z Wiślackiej rodziny, to powinien podjąć inną decyzję, ale takie sytuacje zdarzają się wszędzie - takim modelowym przykładem jest Götze.

Dziwię się mu, bo w obecnej Wiśle mógłby łatwiej powalczyć o miejsce, stać się odkryciem naszej ligi, a tak niby zrobił krok do przodu, ale szybko to może okazać się krokiem w tył, bo jeżeli nie uda mu się zaistnieć w Legii, to straci kilkanaście miesięcy i zamiast dostawać regularne szanse w Ekstraklasie na Reymonta, to będzie zwiedzał boiska pierwszoligowe bądź jeszcze gorsze.

Biorąc pod uwagę jego konkurentów z rundy jesiennej, to powinien dostać kilka szans od pierwszej minuty, ale widocznie trenerzy uznali, że jeszcze nie jest czas, a jednocześnie dostał ofertę z Legii i zamarzyły mu się sukcesy z Legią i nie wytrzymał.

Ciekawi mnie, jakby dostał kilka szans, gdyby coś ciekawego pokazał, to jaką decyzję by podjął, bo jeśli taką samą i nie pozwoliłby Wiśle zarobić konkretnych pieniędzy za jego transfer, to nie ma czego żałować, ale z drugiej strony, skoro jest tak utalentowanym młodym piłkarzem, to czemu w klubie nikt nie podjął odpowiedniego tematu rok temu, pół roku temu, aby Handzlik podpisał długoterminowy kontrakt i aby miał przekonanie, że w Wiśle dostanie szanse i będzie mógł coś w piłce osiągnąć, bo o tym trzeba pamiętać.

Wiadomo, że jest słuszna złość, że poszedł do Legii, tylko jednak istnieje druga strona medalu - co byłoby, gdyby dostał większe wsparcie od Białej Gwiazdy, bo pamiętając i wiedząc, że są z tym problemy, to ta sytuacja z Handzlikiem może nie być jednoznaczna jak się na pierwszy rzut oka wydaje.
Po kilkunastu przykladach odnosnie mistrzowskiego skladu CLJ nie wyciagniemy wnioskow. My nie chcemy. Nawet jakbysmy chcieli przez aklamacje, to Cupial ma kolejny argument za kladzeniem lagi na szkolenie.

Gotze odchodzil do Bayernu jako gwiazda ligi. Powiesz to samo o Handzliku?

Regularne szanse przy najlepszym psiapsiole Smudy. Boki zrywac

Cos ciekawego? Moglby np. wylozyc 2 patelnie w derbach, sam na sam dla Brozka. Co by to zmienilo? Czy bylyby peany, bo mlody zdolny? Jak Boguski wylozyl te patelnie to i tak jest patalach.

Pokazalby cos ciekawego, moze w "sile wieku" zagralby jedna runde na poziomie i pojechal z nia do 30. To sa realia polskiej pilki.

Ja mu sie nie dziwie. Skoro takie drewna jak Furman, Jedrzejczyk, Wolski, Rybus potrafili sprzedawac za miliony ojro zagranice?

Wlasciciel klubu ma w dupie akademie, szkolenie mlodziezy. O 2zl na nia trzeba sie prosic kibicow przy kasach, wczesniej lecialy puchy. Zdobywamy mistrzostwo Polski juniorow, klub zamiast szukac nam wypozyczen do ogrania sie szuka okazji do wypierrdolenia.

Handzlik widzial co sie dzialo w szatni. Atmosfery nie ma tam kto robic. Z pensja zalegaja, chvja gramy, trener taki, a nie inny, sedzia chvj gwizdze pod rywali. Kiedy, jak w nie takich sytuacjach dochodzi do szczerosci, wyciagania wnioskow na przyszlosc?

Bo Legia? No to do kogo innego? Do amiki? Do kretow z Lubina? Moze lepiej do sasiadki?

W sumie sadzac po wpisach w poprzednim roku to faktycznie, rosnie liczba tych, ktorzy glownego rywala widza w Warszawie, a nie z 2, wilgotnej strony Błoń.

To se ne vrati, panocki.

Romantycy! Zostalibyscie?

Dla mnie "zyczenia" typu polamanych nog, wyzywanie od takich czy owakich, gdzie nie widze zadnego(!!!) pozytywu mogacego mnie tutaj zatrzymac sa smieszne. Oczywiscie nic oprocz slepej milosci do 18 letniej corki pewnego chirurga, ktora przez lata byla najpiekniejsza w Polsce, a pozniej poprzez kolejne nieudane operacje plastyczne wyglada jak Nicki Minaj.

Konkursy w Mediolanie (Liga Mistrzow) mogly zmienic przeznaczenie, ale w 2005r. udupil nas Jacykow (Riley). Niesamowity pech, bo losowalismy pojedynki 1v1 z najpiekniejszymi na swiecie (Real, Barca). I za pozno przeprowadzona reforma Gucciego, ze bilibysmy sie z miss Slowacji, Bialorusi, Slowenii, Czech, Cypru (no raz trafilismy. W sezonie, gdy okazalo sie, ze ten kopciuszek z cypru to w tym roku jedna z 8 najpiekniejszych).
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 08.01.2016 o godz. 21:15.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Stary 08.01.2016, 21:13
A ja myślę, że brak Ci argumentów i zaczynasz wymyślać.

pieprzysz i tyle, taka wisla plock moze wyciagnac za darmo np. Rece,a my nie możemy jest kilku mlodych ofensywnych ciekawych zawodnikow na ktorych mozna w przyszlosci zarobić a na chwile obecna pewnie prezentuja poziom zblizony do Małego np. Lukowski czy Kort ktory juz wrocil do Pogoni.

oby Małecki sie nie rozsypal z nowu bo nie dosc ze bedziemy mu placic kontrakt to jeszcze pozytku zadnego nie bedziemy mieć wcale ( ze zdrowym tez może być rożnie)

e.mysle że z powodzeniem Pietrzak może być lepszym skrzydłowym niż Mały chociaż oczywiscie to nie jego nominalna pozycja....
Ostatnio edytowane przez wiertar : 08.01.2016 o godz. 21:15.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów