The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 33 24,09%
osłabi 82 59,85%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 16,06%
Głosujących: 137. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.09.2012, 14:59
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
taaakkk było ok, ale jakim kosztem, TO CO OBECNIE SIĘ DZIEJE W KLUBIE JEST NASTĘPSTWEM DZIAŁAŃ BASAŁAJA. od prezesa można wymagać aby wiedział na co i ile kasy idzie, że nagle jest BIDA i NĘDZA to wina kogo...

CUPIAŁ kasy nie daje i jest jak jest, proste jak drut... ale masa jest tu znawców, którzy twierdzą, że jesteśmy możni tylko Bednarz złe ruchy robi....

Jedyne na co możemy czekać to na zmianę humoru Cupiała (jeśli taka nastąpi), może przestanie mu się podobać przegrywanie na R22 ze średniakami (choć Polonia ma dzień dzisijeszy ma lepszy skład od nas ) i dokupi kogoś, na nic innego nei można liczyć. TYLKO na to co było wcześniej...
No widzisz , ja całkowicie w to nie wierzę i mimo że nie mam dosatępu do faktur, umów czy kosztorysów nie jestem w stanie dać choć odrobinę wiary tezie wygłaszanej przez Bednarza.
W moich oczach ten człowiek zdyskwalifikował się już za pierwszym podejsciem w Wiśle. Nie rozumiem jak trzeba być ślepym i łatwowiernym żeby dać wiarę słowom Łysego i podzielać jego cichą tezę że wszystkiemu winny jest Basałaj i jego praca. Przy całych wpływach i wyprzedaży całej obrony następnie pogonieniu braci Brożków nie jest możliwością by klub był w takich opałach jakich kreuje to łysa menda. Ty możesz temu dawać wiarę twój wybor jednak ale jeśli porównasz na sucho co było a ile się wydało to powinieneś dojśc do wniosku że coś tu się nie zgadza.

Jeśli mam wybierać stronę i model polityki to zdecydowanie wolę wizję Basałaja. Była ona może nie doskonała ale dzieki kilku małym korektom wydawała się najbardziej bliska modelowi europejskiemu.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 03.09.2012, 15:05
a który trener w Polsce nie jest trenerem słabym ?

Mamy naprawde specyficzną lige do ktorej potrzeba specyficznych piłkarzy, trenerow i prezesów.Jedyne co mamy wspólnego z europejskim futbolem to okrągła piłka której i tak nie potrafimy czasem prosto kopnąć.
Zresztą, wystarczy sie cofnąc pamiecia o kilka lat wstecz gdy nazwa "tiki -taka" nie była tak powszechna jak jest teraz, u Nas wtedy Polscy trenerzy takie podania nazywali klepką śmierci.

Ja chciałbym w Wiśle trenera który piłkarzy wytrenuje czyli na dobra sprawe wezmie chłopa z ulicy i zrobi z niego piłkarza.Liczyłem że takim będzie Probierz, ale coraz bardziej w niego wątpie, gdyż np. taktycznie wygladamy jak z 3 ligi. No ale moze to chodzi o to że M.P. potrafi jedynie grać z druzynami skazanymi na pożarcie, gdzie wystarczy odrobina motywacji i krzyków przy linii bocznej by ugrać utrzymanie.Bo sukces w Jadze to był sukces Grosika...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 03.09.2012, 15:37
Czytam i nie wierze...skad pretensje do Bednarza? Przeciez on tylko wykonuje polecenia swojego szefa - Cupiała. Rozumiem, ze ma je ignorowac ? Po drugie, to Bednarz pieniazki z transferow bierze do swojej kieszeni ? Czegos tu naprawde nie lapie. Sa dwie mozliwosci. Moze w czasach Valcxa i Maaskanta kontrakty byly tak duze(Genkov, Iliev, Lamey, Jaliens, Paljic, itd), ze zalegamy z wyplatami(na wszystko) kilka miesiecy wstecz i trzeba jakos regulowac te zaleglosci. Albo poprostu Cupial odbiera sobie $. Nikt przeciez nie kradnie, a kasa nie rozplywa sie w powietrzu.

A pisanie, ze Smuda ma oko do pilkarzy, to naprawde niezly zart. W Widzewie sprowadzal mu kopaczy Grajewski, w Lechu stworzyli komitet transferowy(bo Smuda robil interesy na nowych pilkarzach, a jego autorskie pomysly, to byla kompromitacja...nie chcial np. Lewandowskiego).
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member

Od: 01.2012

Stary 03.09.2012, 15:44
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Czytam i nie wierze...skad pretensje do Bednarza? Przeciez on tylko wykonuje polecenia swojego szefa - Cupiała. Rozumiem, ze ma je ignorowac ? Po drugie, to Bednarz pieniazki z transferow bierze do swojej kieszeni ? Czegos tu naprawde nie lapie. Sa dwie mozliwosci. Moze w czasach Valcxa i Maaskanta kontrakty byly tak duze(Genkov, Iliev, Lamey, Jaliens, Paljic, itd), ze zalegamy z wyplatami(na wszystko) kilka miesiecy wstecz i trzeba jakos regulowac te zaleglosci. Albo poprostu Cupial odbiera sobie $. Nikt przeciez nie kradnie, a kasa nie rozplywa sie w powietrzu.

A pisanie, ze Smuda ma oko do pilkarzy, to naprawde niezly zart. W Widzewie sprowadzal mu kopaczy Grajewski, w Lechu stworzyli komitet transferowy(bo Smuda robil interesy na nowych pilkarzach, a jego autorskie pomysly, to byla kompromitacja...nie chcial np. Lewandowskiego).
Tak, Bednarz podjal sie pracy sprzedawania Wisly i za to jest gnojony, co sie dziwisz ludziom, ze go krytykuja, skoro on w wywiadach gada, ze sprzedaz Meliksona to nie bedzie oslabienie, gdyby pracowal np w Turcjii w zyciu by tak nie powiedzial, bo by sie bal, ze go ktos zastrzeli, ale tutaj juz nawet pisanie na forum, to jest brak tolerancji, wiec co ci ludzie maja zrobic isc i mu wp spuscic?

Kto sprowadzil najlepszych pilkarzy do Wisly, Lazarek? I skad wiesz jak bylo w Lechu, dziwnym trafem gdzie sie Smuda pojawil, pojawiali sie tez lepsi pilkarze.Ja nie wierze zeby to byl przypadek.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 03.09.2012, 15:59
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Tak, Bednarz podjal sie pracy sprzedawania Wisly i za to jest gnojony, co sie dziwisz ludziom, ze go krytykuja, skoro on w wywiadach gada, ze sprzedaz Meliksona to nie bedzie oslabienie, gdyby pracowal np w Turcjii w zyciu by tak nie powiedzial, bo by sie bal, ze go ktos zastrzeli, ale tutaj juz nawet pisanie na forum, to jest brak tolerancji, wiec co ci ludzie maja zrobic isc i mu wp spuscic?

Kto sprowadzil najlepszych pilkarzy do Wisly, Lazarek? I skad wiesz jak bylo w Lechu, dziwnym trafem gdzie sie Smuda pojawil, pojawiali sie tez lepsi pilkarze.Ja nie wierze zeby to byl przypadek.
Ale jak ktos ma glowe na karku, to zachowuje jakies proporcje...na szczycie jest Cupial, on o wszystkim decyduje i o nim powinno sie pisac, tak czy nie? Przedziwna logika.

O Smudzie poczytaj, a potem sie wypowiadaj. Z faktami podobno sie nie dyskutuje ;].
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 03.09.2012, 16:00
Czytając te dyrdymały żygać się chce i flaki się wywracają. Większość postów to podwójne zaprzeczenie. Z jednej strony wsadzajmy młodych a z drugiej strony zdobywajmy młodymi mistrzostwo! Albo w jedną stronę albo w drugą. To nie jest gra typu CM czy FM! Albo postawmy na młodych i odpuśćmy ligę na 2-3 lata, albo grajmy zlepem kopaczy i liczmy że przy tendencji spadkowej poziomu ligi to wystarczy na miejsce w pucharach. Kim ma Wisła wygrywać rywalizację? Gwiazdorem Meliksonem, który symuluje kontuzje jak tylko mu się nie spodoba jakaś decyzja włodarzy? Gargułą który był dobry 6 lat temu, a dziś nawet cieniem samego siebie nie jest? Sobolewskim, który z wycieńczenia pada w 60 minucie? Chavezem, którego nie wiedzieć dlaczego wylansowano na solidnego obrońcę?
Burliga Was nie przekonuje? Niby dlaczego? Mnie przekonuje i to bardzo!
W Wiśle najpierw trzeba zrobić czystki! Pozbyć się starych dziadyg, pseudo gwiazd, a postawić na graczy, którym przede wszystkim się chce biegać i walczyć! Wszyscy robią pojazd po Burlidze, Czekaju, a ja w ich grze nie widzę niczego złego! Nie widzę niczego co by raziło mnie do tego stopnia abym powiedział, że jest słaby! Oczywiście wina za bramkę w Bielsku nie wiedzieć czemu spadła na niego...
Dopóki nie będziemy w obronie zgrywać kogoś z dwójki Czekaj, Bunoza z Głowackim, dopóty nie doczekamy się pary stoperów choćby takich jakich miała Polonia czyli Baszczyński - Kokoszka! W kolejce za Czekajem stoi jeszcze Nalepa. Mieliśmy problem lewego obrońcy. Oczywiście nie może grać młody bo... jest młody! I w ten sposób za 10 lat nawet Ślęczka odejdzie z WIsły w wieku 26 lat jako niespełniony talent. Dla zainteresowanych Ślęczka gra w Limanovii, z którą to Wisła rozegra sparing. Może pojedynki z Ilievem nakręcą go do wytężonej pracy
Dopóki w pomocy nie damy pokierować grą Chrapkowi, dopóty nie doczekamy się choćby w 50% rozgrywającego na miarę Meliksona. Również na tę pozycję powinien być brany pod uwagę Buras, który poprowadził Hutnik do awansu i moim zdaniem zapowiada się dużo lepiej aniżeli Pułka, który więcej gwiazdorzy w ME niż gra! Z Meliksonem dałbym sobie już spokój. Żyd niech sobie leci do Glasgow, do Władykałkazu, a nawet do Barcelony! Jeśli Probierz ma jaja powinien go wypieprzyć do ME!
Dopóki Sobolewski będzie na siłę wystawiany w pierwszym składzie, dopóty Uryga będzie grzał ławę i okaże się nagle za 2 lata, że chłop już wiekowo nie młody i raczej więcej w piłce nie osiągnie!
Doputy będziemy cierpieli na brak skrzydłowych, dopóki Szewczyk czy Stolarski nadal będą pokopywali w ME, a napastnicy będą debiutowali w pierwszym zespole w wieku 23 lat i po 30 nazywani wielkimi talentami dopóty, dopóki będzie się strowadzać Betony, Dudu Goalmachiny i inne Radovanoviće!

Tylko żeby tych młodych mieć w składzie trzeba ich wprowadzać, a do tego potrzebna jest długofalowa praca i cierpliwość, której brak nie tylko właścicielowi, ale przede wszystkim rozpieszczonym kibicom sukcesu... których sama sobie Wisła wychowała!
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 03.09.2012, 16:01
Czytam i nie wierze...skad pretensje do Bednarza? ......
Z prostego powodu - ponosi odpowiedzialności za swoje czyny.

Rozumiem że z doświadczenia Milgrama wynika iż jesteśmy podatni na sugestie autorytetów ale bez przesady. To że ktoś Bednarzem merda to jest sprawa drugorzędna.

Jak Cie wytłumaczenie nie przekonuje to ujmę je inaczej - mam do Bednarza pretensje za to że przykłada się do tego co robi, wierzy w to co robi oraz że twardo broni swoich czynów.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 03.09.2012 o godz. 17:28.
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 03.09.2012, 16:01
Heh,wy myślicie ze Bednarz sobie ot tak rozsprzedaje Wisłe bez wiedzy Cupiała i Rady Nadzorczej,a w miejsce sprzedanych sprowadza byle kogo wedle własnego uznania.Niektórzy to są tutaj naprawdę naiwni.. Zrozumcie,że w klubie nie ma pieniędzy i tyle,po katastrofalnym ostatnim sezonie Cupiał kazał opchnąc kogo się da i budowac wszystko od nowa.Drugą sprawą jest,że na budowę nie daje konkretnych funduszy więc wygląda to tak jak wygląda.
Odpowiedz cytując
Lemur
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 03.09.2012, 16:27
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
A proponujesz to za czyje pieniądze jeśli nieśmiało mogę zapytać by nie być posądzonym o wspieranie szkodliwych decyzji dla klubu?
Tej samej osoby, która wydaje/wydawała je na takich ludzi jak Kapka, Bednarz, Probierz, Jirsak, Sikorski, Frederiksen, Łobodziński, Matusiak, Praski, itd. itp.

A wypocin Grantara już nawet nie będę komentować - szkoda czasu. On już tyle razy się skompromitował i dał dowód złego życzenia Wiśle, że nie ma co się dalej nad nim pastwić.

Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Czytając te dyrdymały żygać się chce i flaki się wywracają.
A mi się dla odmiany żygać chce, jak czytam Twoje dyrdymały ściągające z kłamstw i manipulacji Bednarza.

Cytat:
trzeba zrobić czystki! Pozbyć się starych dziadyg, pseudo gwiazd, a postawić na graczy, którym przede wszystkim się chce biegać i walczyć!
Stawiają na nich Korony, Ruchy, Piasty, Zawisze, Kolejarze Stróże, Garbarnie itd. Są dzięki temu bogate sportowo i finansowo, czy nie? Grają dobrą piłkę czy nie? Grają nimi po 2-3 latach "ogrywania" o mistrzostwo, czy nie?

Cytat:
Wszyscy robią pojazd po Burlidze, Czekaju, a ja w ich grze nie widzę niczego złego! Nie widzę niczego co by raziło mnie do tego stopnia abym powiedział, że jest słaby!
Cóż, wiadomo, że są wśród nas również i ślepcy... Bednarz Wam wszystkim wprost pluje w oczy i w wywiadach uważa za idiotów, a Wy dalej mówicie, że deszcz pada...
Ostatnio edytowane przez Lemur : 03.09.2012 o godz. 16:37.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 03.09.2012, 16:40
Dla mnie Melikson miał pewne prawo odejść z klubu, zrobił to co zrobił, on też chce zarobić na własną przyszłość a w Wiśle nie dostanie takiej kasy jak na zachodzie
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member

Stary 03.09.2012, 17:06
Ale jak ktos ma glowe na karku, to zachowuje jakies proporcje...na szczycie jest Cupial, on o wszystkim decyduje i o nim powinno sie pisac, tak czy nie? Przedziwna logika.

O Smudzie poczytaj, a potem sie wypowiadaj. Z faktami podobno sie nie dyskutuje ;].
Pewnie biedny Bednarz, chcial odwrotnie, ale Cupial go zmusza.Cupial jest kibicem Wisly i duzo dobrego zrobil dla klubu zanim mu sie znudzilo, Bednarz juz za pierwszej kadencji nasprowadzal tu sam szrot, kiedy jeszcze byly pieniadze, uratowal sie tylko transferem Marcelo, ktorego Wisla dostala w prezencie od menadzera, ktos kto sprowadza Beto, Christowa nie ma pojecie co robi, bo byli to pilkarze na Garbarnie, dzis jest klopot zeby 11 ludzi zebrac, ktorym pilka w grze nie przeszkadza, w destrukcji ten zespol prezentruje sie taktycznie na poziomie I ligi, a ten chwali Wisle za mecz z polonia w wywiadzie i udaje, ze wszystko jest ok.Wiadomo jaka jest polityka Wisly obecnie, ale Bednarz nie musial przyjmowac tej pracy, jego pensja, jego odpowiedzialnosc za to co mowi, robi i podpisuje.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 03.09.2012 o godz. 17:09.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 03.09.2012, 17:10
Nie on, byłby kto inny. Inna sprawa, że BC lubi wracać do wcześniej odstawionych pracowników i takim sposobem trafiło na Bednarza. On pewnie jest szczęśliwy, że BC sobie o nim przypomniał bo do tej pory nie trafił się frajer, który go chciał zatrudnić
..
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 03.09.2012, 17:21
Lemur napisał(a):Wyświetl post
Tej samej osoby, która wydaje/wydawała je na takich ludzi jak Kapka, Bednarz, Probierz, Jirsak, Sikorski, Frederiksen, Łobodziński, Matusiak, Praski, itd. itp.

Cóż, wiadomo, że są wśród nas również i ślepcy... Bednarz Wam wszystkim wprost pluje w oczy i w wywiadach uważa za idiotów, a Wy dalej mówicie, że deszcz pada...
No więc wyobraź sobie, że pieniążków już nie będzie - przynajmniej na to wygląda. Więc ponawiam pytanie - za co chcesz zatrudniać przykładowego Petrescu, Valckxa? Za czyje pieniądze chcesz zbudować akademię i bazę treningową?

Wziąłeś pod uwagę, że równie dobrze Ty możesz być ślepcem, że to Ty możesz mieć mylne poglądy? Bednarz jest marionetką w rękach Cupiała jak każdy prezes i inny działacz naszego klubu. Jakiego zachowania oczekujesz w tej sytuacji od łysego? Może w błysku fleszy powinien złożyć dymisję mówiąc, że On pracować bez kasy nie ma zamiaru bo nie chce być grabarzem Wisły?

Czytam i się zastanawiam - dzisiejszy wywiad strasznie wszystkich zdenerwował. Najbardziej zastanawia mnie skąd takie wkurzenie użytkowników po słowach Bednarza "że liczył na odejście jeszcze trzech zawodników". Cholera jasna - sam liczyłem, że tak będzie! Miałem nadzieję, że uda nam się rozwiązać kontrakty z Gargułą, Jaliensem i sprzedać za godziwe pieniądze Chaveza. Denerwuje Was też możliwość sprzedania Meliksona... A któż go będzie mógł zatrzymać jak przyjdzie oferta? Czy inny dyrektor sportowy postawiłby veto? Boguś dostanie ze 2,5 banki Euro i bye bye Maorze...
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 03.09.2012 o godz. 17:23.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 03.09.2012, 17:27
No więc wyobraź sobie, że pieniążków już nie będzie - przynajmniej na to wygląda. Więc ponawiam pytanie - za co chcesz zatrudniać przykładowego Petrescu, Valckxa? Za czyje pieniądze chcesz zbudować akademię i bazę treningową?

Wziąłeś pod uwagę, że równie dobrze Ty możesz być ślepcem, że to Ty możesz mieć mylne poglądy? Bednarz jest marionetką w rękach Cupiała jak każdy prezes i inny działacz naszego klubu. Jakiego zachowania oczekujesz w tej sytuacji od łysego? Może w błysku fleszy powinien złożyć dymisję mówiąc, że On pracować bez kasy nie ma zamiaru bo nie chce być grabarzem Wisły?

Czytam i się zastanawiam - dzisiejszy wywiad strasznie wszystkich zdenerwował. Najbardziej zastanawia mnie skąd takie wkurzenie użytkowników po słowach Bednarza "że liczył na odejście jeszcze trzech zawodników". Cholera jasna - sam liczyłem, że tak będzie! Miałem nadzieję, że uda nam się rozwiązać kontrakty z Gargułą, Jaliensem i sprzedać za godziwe pieniądze Chaveza. Denerwuje Was też możliwość sprzedania Meliksona... A któż go będzie mógł zatrzymać jak przyjdzie oferta? Czy inny dyrektor sportowy postawiłby veto? Boguś dostanie ze 2,5 banki Euro i bye bye Maorze...
Serek.c2 nie do końca jest tak, że Bednarz to marionetka. Cupiał na samych transferach do klubu nie zna się bezpośrednio. Nawet jeśli nie mamy kasy i nic nie zapowiada na to, że ją mieć będziemy, to ja wolę, by "figurantem" był ktoś inny niż Bednarz, wtedy nawet po takiej porażce jak ta z Polonią spałbym spokojniej. A tak, to wiem, że ten człowiek coś w pewnym momencie spie...li.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 03.09.2012, 17:29
Jacuś zamiast szukać nowych graczy lub wypełniać papierkową robotę lansuje się w mediach, jaki prezes/dyrektor tak robi w Polskiej Lidze, Wisla jest chyba wyjątkiem. Człowieka szlak trafia jak jeszcze wygaduje bzdury. Tylko gdzie się podziała kasa z Pucharów, 4-5 MLN przecież się nie rozpłyneło, 2-3 MLN to pewnie na pensje poszło a reszta, jeśli Cupiał wziął tą kasę to pewnie chce wyjść na zero z Wisłą
Ostatnio edytowane przez syryls : 03.09.2012 o godz. 17:32.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 03.09.2012, 17:30
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Serek.c2 nie do końca jest tak, że Bednarz to marionetka. Cupiał na samych transferach do klubu nie zna się bezpośrednio. Nawet jeśli nie mamy kasy i nic nie zapowiada na to, że ją mieć będziemy, to ja wolę, by "figurantem" był ktoś inny niż Bednarz, wtedy nawet po takiej porażce jak ta z Polonią spałbym spokojniej. A tak, to wiem, że ten człowiek coś w pewnym momencie spie...li.
Ależ ja też chciałbym kogoś innego! Myślę jednak, że w obecnej sytuacji nawet bardzo profesjonalna osoba na stanowisku Bednarza jedyne na co miałaby wpływ to na lepsze samopoczucie forumowiczów. Cupiał wydaje się zakręcił kurek z kasą na dobre. Może mu się odwidzi ale już dawno nie było takiej nędzy jak teraz. I naprawdę nie jest to wina łysego...
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 03.09.2012, 17:33
Bednarz to skończony idiota. Ja rozumiem że demontaż drużyny w celu zwijania żagla nie dzieje sie za lub przeciw Cupiałowi ale...

Ale.. dlaczego Bednarz o tym papla na lewo i prawo. Chce się poczuć jak gwiazda. W zeszłym sezonie rozmontował całą drużyne swoimi wypowiedziami, a jeszcze można było zawalczyć o coś więcej. Tak teraz takim gadaniem, on zabija zwyczajnie przychód finansowy Wisły poprzez możliwość obniżenia frekwencji na stadionie. Piknik nie przyjdzie wiedząc że łysy sprzeda każdego kto kopnie prosto. Tak samo jest z ewentualnym jakimś sponsorem. Osłabia pozycje negocjacyjną.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 03.09.2012, 18:25
Ależ ja też chciałbym kogoś innego! Myślę jednak, że w obecnej sytuacji nawet bardzo profesjonalna osoba na stanowisku Bednarza jedyne na co miałaby wpływ to na lepsze samopoczucie forumowiczów. Cupiał wydaje się zakręcił kurek z kasą na dobre. Może mu się odwidzi ale już dawno nie było takiej nędzy jak teraz. I naprawdę nie jest to wina łysego...
Ale powiedzmy sobie szczerze - gdyby ktoś tutaj znał potencjał naszej młodzieży - uważam, że Szewczyk i Chrapek mają duży potencjał, to nie zatrudniano by Quioto za 100 tysięcy euro opłaty za wypożyczenie, tylko wzmocniono by środek pomocy, bo granie obecnie samym Sobolem i Wilkiem to samobójstwo.

Aha - i jeszcze dodam, że byli piłkarze dostępni na rynku, którzy pozwoliliby nie martwić się tak środkiem pola.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 03.09.2012 o godz. 18:30.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 03.09.2012, 18:29
Cupiał jeżeli chce zwijać interes, który mu nie wyszedł - niech go zwija - skoro popełnił serię błedów zatrudniając takich wyrwigroszy jak Niiezatapialny i inni to niech również poniesie koszty takiej "polityki zatrudnienia" - jak chce niech zwija klub i wraca na miejsce z podziekowaniami za dotychczasowe dokonania.
NIech sprzeda wszystkich i ogłosi upadłość SSA, a Wisła przy TS się odrodzi.
Podejrzewam, że kibice Wisły pójdą przede wszystkim za swoim klubem, a nie za jego właścicielem, i nawet gdyby mieli chodzić na 4 ligę to bedą to robić. Powiem szczerze lepsza jest perspektywa rozpoczęcia wszystkiego od nowa z normalnymi ludźmi, gdzie w klubie nie będzie rządził kaprys właściciela, a wszystko będzie jasne i przejrzyste. Wisła to klub przede wszystkim wielki i gdyby był mądrze zarządzany to w kilka lat wróciłby do naszej TME na nowych zdrowych zasadach. Wsparcie drobnych sponsorów plus wsparcie miasta (tani wynajem stadionu) na początek wystarczyłoby, do tego wsparcie kibiców na zasadach jakie obowiązują w Barcy czy Realu (socios współutrzymujący swoj klub). Wówczas nawet gdyby Wisła musiała grać z Wieczystą, Wieliczką czy Orłem Piaski Wielkie to kibice swój klub wspieraliby przez cały ten czas.
Sama organizacja grup sponsorskich od małych sponsorów, po średnich, dużych itd. może przunieść środki, które pozwolą wygenerować awans na poziom I ligi.
Co zaś do Bednarza - panowie obrońcy - rozumiem, że podjęlibyście się każdego świństwa byleby Wam ktoś za to godnie zapłacił. Bednarz ze swoimi czarnymi okularami powinien na każdym mecz być żegnany i wygwizdywany przez wszystkich. Natomiast jak przy stanie 1:3 słyszę śpiew" "tak się bawią ludzie" to mam ochotę odpowiedzieć - bawcie się dalej - ciekawe jak jeszcze długo.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Lemur
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 03.09.2012, 18:30

Już odpowiedziałem. Choćby za pensje, które klub wydaje na Bednarza, Kapkę, Sikorskiego, Romella itd. Na prowizje dla szemranych menadżerów z którymi Łysy robił interesy. Starczyłoby na zatrudnienie niejednego Valckxa. Cupiała nawet teraz stać też na wybudowanie bazy treningowej - będziesz dowodził, że nie? Problem polega na tym, że on tego zrobić nie chce, a nie że zrobić nie może. Nie chce, bo tacy jak Bednarz, Kapka, Rogala, czy Piechniczek wmawiają mu, iż przykładowo Akademia jest zbędna, lub nieopłacalna. Albo że sam tak idiotycznie myśl.

Cytat:
Bednarz jest marionetką w rękach Cupiała jak każdy prezes i inny działacz naszego klubu.
I co z tego? Bycie marionetką ma go rozgrzeszać? A kto mu każe nią być? Zmusza go ktoś stojąc mu z pistoletem nad głową do do roli likwidatora silnej Wisły?

Dobrze, że to nie Ty byłeś np: sędzią w Norymberdze, bo z takim podejściem uniewinniłbyś wszystkich nawet największych zbrodniarzy. Wszak każdy z nich też był wyłącznie "marionetką". Oni jedynie "wykonywali rozkazy" przełożonych...

I naprawdę nie jest to wina łysego...
Oczywiście, że jest to również wina Łysego, który wraz z Probierzem przegrał doszczętnie rundę wiosenną, co kosztowało klub stratę dużych pieniędzy. A może i tu będziesz próbował wmawiać, że nie przegrał, a wygrał?
Ostatnio edytowane przez Lemur : 03.09.2012 o godz. 18:35.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 03.09.2012, 18:32
Baala napisał(a):Wyświetl post
Bednarz to skończony idiota.

Dokładnie. Ten człowiek kompromituje nasz klub, a siebie tymi wszystkimi wywiadami skompromitował już dużo wcześniej. Aż trudno uwierzyć w to że na stanowiskach dyrektorskich w Wiśle są aż tak nieodpowiednie ( żeby nie powiedzieć dosadniej ) osoby.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 03.09.2012, 18:43

Pewnie mu raczej chodziło o Jovanica zamiast Chaveza/Gargułę poza tym zgadza się.
2,5 za Maora... daj Boże!
O B - zgadza się, tylko 1) po raz kolejny pi.rdoli jak idiota bo mówi o wiele więcej niż musi. Szołmen zas.rany. 2) Że przyjął tą brudną robotę - jeśli przyłoży rękę do zrobienia krzywdy Wiśle np. rozwalenie do tego stopnia, że będzie spadek itp. to zawsze będzie tu je.bany. To oczywiste.
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member

Stary 03.09.2012, 19:41
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Ten człowiek kompromituje nasz klub, a siebie tymi wszystkimi wywiadami skompromitował już dużo wcześniej. Aż trudno uwierzyć w to że na stanowiskach dyrektorskich w Wiśle są aż tak nieodpowiednie ( żeby nie powiedzieć dosadniej ) osoby.
Wlasnie mam wrazenie, ze Bednarz jest bardzo zadowolony z obecnej sytuacji, bo inaczej nie mialby szans na prace w Wisle, swietnie sie czuje w tych wywiadach, ze stal sie ciekawszy od druzyny.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 03.09.2012, 19:56
raindog napisał(a):Wyświetl post
Powiem tak, jeśli pieniądze za Marcelo + Głowę + Brożków + LE nie starczyły na nowych piłkarzy, to ile Ci piłkarze sprowadzeni przez Stana musieli zarabiać? 1 mln E rocznie każdy?
No tak gdzies kolo tego. Tez juz poruszalem ta kwestie.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 03.09.2012, 20:04
Dariook napisał(a):Wyświetl post
No widzisz , ja całkowicie w to nie wierzę i mimo że nie mam dosatępu do faktur, umów czy kosztorysów nie jestem w stanie dać choć odrobinę wiary tezie wygłaszanej przez Bednarza.
W moich oczach ten człowiek zdyskwalifikował się już za pierwszym podejsciem w Wiśle. Nie rozumiem jak trzeba być ślepym i łatwowiernym żeby dać wiarę słowom Łysego i podzielać jego cichą tezę że wszystkiemu winny jest Basałaj i jego praca. Przy całych wpływach i wyprzedaży całej obrony następnie pogonieniu braci Brożków nie jest możliwością by klub był w takich opałach jakich kreuje to łysa menda. Ty możesz temu dawać wiarę twój wybor jednak ale jeśli porównasz na sucho co było a ile się wydało to powinieneś dojśc do wniosku że coś tu się nie zgadza.

Jeśli mam wybierać stronę i model polityki to zdecydowanie wolę wizję Basałaja. Była ona może nie doskonała ale dzieki kilku małym korektom wydawała się najbardziej bliska modelowi europejskiemu.
Jeśli byłoby tak dobrze, to polityka Basałaja byłaby kontynuowana do dziś, a że było niby dobrze, tylko finansowo katastrofalnie to przyszedł Bednarz i bawi się w lidwidatora...

Została sprzedana obrona- przyszło kilku innych kórzy nie byli za frytki, poza tym graliśmy na hutniku i to też wygenerowało duże koszty.

Jeśli kasa by się zgadzała to Cupiał szedłby tą samą ścieżką, a że jest inaczej to widzimy co się dzieje

Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 03.09.2012, 20:05
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Wlasnie mam wrazenie, ze Bednarz jest bardzo zadowolony z obecnej sytuacji, bo inaczej nie mialby szans na prace w Wisle, swietnie sie czuje w tych wywiadach, ze stal sie ciekawszy od druzyny.
Fakt, zawsze się zastanawiam jaką fryzurę zaprezentuje na kolejnej konferencji
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 03.09.2012, 20:11
Dariook napisał(a):Wyświetl post
No tak gdzies kolo tego. Tez juz poruszalem ta kwestie.
hehe a ja pisałem miesiąc, 6msc, rok temy, 2 , 3 , 4 lata tłumaczyłem po stokroć, że są TEŻ inne wydatki związane z działalnością klubu...

wyobraź sobie jaki koszt generuje wyjazd na zgrupowanie zagraniczne, koszt hotelu, bilety samolotów, wydatki na miejscu itd dla całej drużyny (nie tylko piłkarzy)...

skoro jest tak zajebiście według Was, to dlaczego nie jest to kontynuowane? nie musicie odpowiadać

Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 03.09.2012, 20:14
A właśnie te zgrupowania zagraniczne to też tylko obciążenie dla budżetu a niewiele daje. W obecnej sytuacji zdecydowanie szkoda na to pieniędzy.
..
Odpowiedz cytując
Adam.M79
Member

Od: 12.2010

Stary 03.09.2012, 20:15
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Cupiał jeżeli chce zwijać interes, który mu nie wyszedł - niech go zwija - skoro popełnił serię błedów zatrudniając takich wyrwigroszy jak Niiezatapialny i inni to niech również poniesie koszty takiej "polityki zatrudnienia" - jak chce niech zwija klub i wraca na miejsce z podziekowaniami za dotychczasowe dokonania.
NIech sprzeda wszystkich i ogłosi upadłość SSA, a Wisła przy TS się odrodzi.
Podejrzewam, że kibice Wisły pójdą przede wszystkim za swoim klubem, a nie za jego właścicielem, i nawet gdyby mieli chodzić na 4 ligę to bedą to robić. Powiem szczerze lepsza jest perspektywa rozpoczęcia wszystkiego od nowa z normalnymi ludźmi, gdzie w klubie nie będzie rządził kaprys właściciela, a wszystko będzie jasne i przejrzyste. Wisła to klub przede wszystkim wielki i gdyby był mądrze zarządzany to w kilka lat wróciłby do naszej TME na nowych zdrowych zasadach. Wsparcie drobnych sponsorów plus wsparcie miasta (tani wynajem stadionu) na początek wystarczyłoby, do tego wsparcie kibiców na zasadach jakie obowiązują w Barcy czy Realu (socios współutrzymujący swoj klub). Wówczas nawet gdyby Wisła musiała grać z Wieczystą, Wieliczką czy Orłem Piaski Wielkie to kibice swój klub wspieraliby przez cały ten czas.
Sama organizacja grup sponsorskich od małych sponsorów, po średnich, dużych itd. może przunieść środki, które pozwolą wygenerować awans na poziom I ligi.
Co zaś do Bednarza - panowie obrońcy - rozumiem, że podjęlibyście się każdego świństwa byleby Wam ktoś za to godnie zapłacił. Bednarz ze swoimi czarnymi okularami powinien na każdym mecz być żegnany i wygwizdywany przez wszystkich. Natomiast jak przy stanie 1:3 słyszę śpiew" "tak się bawią ludzie" to mam ochotę odpowiedzieć - bawcie się dalej - ciekawe jak jeszcze długo.
Tak jasne w GKS Katowice czy Pogoni przerabiali już ten model. Tylko ja nie wiem skąd ta dziwna pewność tych co głoszą takie bzdury, że później tym klubem rządziliby" normalni" ludzie. Wizje niektórych na tym forum są godne pozazdroszczenie dostawców psychotropów.
Cupiał jako właściciel jest zły? To znajdźcie takiego, który odkupi od niego klub. Dlaczego on ma się zwijać z własnej woli i ogłaszać upadłość? To tak jakbyście wpompowali wielką kasę w jakiś biznes a później ktoś Wam powiedział, że nim zarządzacie do dupy więc oddajcie mu to za symboliczną złotówkę. Ciekaw jestem co głosili Ci krytycy gdy Wisła rządziła niepodzielnie w Polsce na skalę jaką nigdy wcześniej przy Reymonta nie widziano. Żeby było jasne Cupiał nie jest przykładem godnym naśladowania bo robi masę błędów głównie przez słabych doradców i różne układy. Ale cóż jego kasa, jego zabawki. Póki co na bezrybiu i rak ryba.
Natomiast Bednarz chyba chce zrobić wszystko aby większa frekwencja była na Kałuży niż przy R22. Jego wypowiedzi to jakiś sabotaż. Ja rozumiem, że można raz coś chlapnąć w mediach, zagalopować się ale ten koleś powinien mieć zakaz udzielania wywiadów!! Dożywotni!! Tak głośmy że chcemy sprzedać Meliksona, że może jeszcze kogoś z pomocy ( po cichu mówi się o Wilku, zresztą jest to w sumie jedyny facet w tej formacji, na którym można cokolwiek zarobić), że szkoda że trzech graczy nie odeszło. Przecież mamy tak super zdolną młodzież (przypomnijcie mi które miejsce zajęła w poprzednim sezonie Młoda Wisła?). Bednarz w każdym profesjonalnym klubie już by jak mawia Tomaszewski został dyscyplinarnie wy... Robi wszystko żeby morale w wiślackiej szatni było na poziomie jego kompetencji do bycia dyrektorem sportowym. Niestety on rozwali Wisłę na długie lata.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 03.09.2012, 20:25
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
hehe a ja pisałem miesiąc, 6msc, rok temy, 2 , 3 , 4 lata tłumaczyłem po stokroć, że są TEŻ inne wydatki związane z działalnością klubu...

wyobraź sobie jaki koszt generuje wyjazd na zgrupowanie zagraniczne, koszt hotelu, bilety samolotów, wydatki na miejscu itd dla całej drużyny (nie tylko piłkarzy)...

skoro jest tak zajebiście według Was, to dlaczego nie jest to kontynuowane? nie musicie odpowiadać
Wez nie swiruj. A gdziez to nas Basalaj tak wysylal ze generowal takie koszta? Jak inni pucharowicze sobie z tym radza ze nie sprzataja tak jak my po wystepach w europie? K.urwa my to jakis odosobniony przypadek chyba jestesmy...

Ps : Polecam kupic Karawan, taki angielski.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 03.09.2012 o godz. 20:32.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów