The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 33 24,09%
osłabi 82 59,85%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 16,06%
Głosujących: 137. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.06.2012, 21:13
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
A z tym Kowalskim to nawet nie żartuj w ten sposób
Wiem, że jest słabym piłkarzem, ale mimo wszystko ma jeszcze rok kontraktu u nas. Nie wiadomo jakie plany nasi względem niego mają.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 22.06.2012, 06:40
SWEET_83 napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam sie każdego dnia ile jeszcze poczekamy aż nasz dyrektorek zakontraktuje typowego lewego obrońce ?
Hmm istnieje prawdopodobieństwo, że nowy zawodnik się nie sprawdzi i co wtedy ? Po co podpisaywac nowe kontrakty i nadwyręzac budżet. Znów Bednarz byłby znienawidzony przez wszystkich, a tak jest Gordon Bunoza przekwalifikuje się go na lewego obrońce i będzie gicior!

sarkazm off

A bardziej poważnie, to chyba lewi obrońcy na rafach koralowych nie rosną.
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 22.06.2012, 07:13
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Też zdaje mi się to dziwne bo brakuje nam lewego obrońcy. Bo chyba nie jest planowany taki podział na pozycje...

Środkowi obrońcy: Głowacki, Chavez, Czekaj, Nalepa, Kowalski
Prawi obrońcy: Jovanović, Jaliens
Lewi obrońcy: Burliga, Bunoza,
Bunoza na lewej ... ? No nie wiem.
W mojej ocenie on (w dobrej formie) najbardziej nadaje się na stopera. Jest mało zwrotny a minięcie bocznego obrońcy zwodem to duże zagrożenie. W parze z Głowackim w środku może by podołał. Bunoza ma podobna charakterystykę jak Czekaj czyli: trochę zbyt duża skłonność "wchodzenia na raz", dobra gra głową, i duża zaleta - wyprowadzanie piłki - potrafi minąć całą drugą linie lub mocno po ziemi dograć do przodu.
Lewa obrona to wg mnie nadal tylko solidny Burliga i nikt więcej.
Ja bym spróbował wyjąć Magierę z Górnika.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 22.06.2012 o godz. 07:40.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 22.06.2012, 07:29
Kandydatura Magiery bardziej mi się podoba niż opcja z Dudu. Generalnie zostało jeszcze niecałe 10 dni do 1 lipca i mam nadzieję byc mile zaskoczony przez Jacka Bednarza. Chciałbym aby 2 lipca klub zaprezentował napastnika, skrzydłowego i lewego obrońcę którzy mogliby z całym zespołem rozpoczac przygotowania do nowego sezonu. Następni zawodnicy mogliby przychodzic i do września.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 22.06.2012, 08:16
Grantar napisał(a):Wyświetl post
W mojej ocenie on (w dobrej formie) najbardziej nadaje się na stopera. Jest mało zwrotny a minięcie bocznego obrońcy zwodem to duże zagrożenie. W parze z Głowackim w środku może by podołał. Bunoza ma podobna charakterystykę jak Czekaj czyli: trochę zbyt duża skłonność "wchodzenia na raz", dobra gra głową, i duża zaleta - wyprowadzanie piłki - potrafi minąć całą drugą linie lub mocno po ziemi dograć do przodu.
Solidny Burliga... bardzo to optymistyczne stwierdzenie moim zdaniem.
Bodaj Probierz bodaj w wywiadzie dla DP powiedział, że jak nikogo nie pozyskają to na LO może zagrać Bunoza. Ale to by było przecież rozpaczliwe łatanie dziur. Mogą też wycofać na LO Kirma, a na skrzydłach będą Iliev z Małeckim.
A co do Gajosa pewnie będzie jak z Olkowskim czy Makami - za pół roku-rok będziemy go "kupować" z Jagi oczywiście ze skutkiem takim jak zawsze.
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Stary 22.06.2012, 09:50
arti napisał(a):Wyświetl post
Solidny Burliga... bardzo to optymistyczne stwierdzenie moim zdaniem.
Rzeczywiście zabrzmiało zbyt dobrze ... miałem na myśli raczej "nie wybitny". W jego przypadku jednak można mieć jeszcze nadzieję na progres.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
muerte
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 22.06.2012, 10:01
Wg facebooka ForumWisla, Wisła interesuje się Makami.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Stary 22.06.2012, 10:17
Też tak to postrzegam, ale chodziło mi o to, że obawiam się, że ktoś wpadnie na taki pomysł. Lewego obrońcę nie jest łatwo znaleźć.

Chyba, że Stanek, czy jakiś inny z MESY będzie rezerwowym lewym obrońcą, a podstawowym... przesunie się Jovanovicia. TM to nie jest zbyt dobre źródło, ale jak go sprowadzaliśmy zaciekawiła mnie żółta kropka na LO u Jovanovicia. Nie mniej jeżeli nikogo nie ściągniemy to będzie istne kombinowane.
Odpowiedz cytując
riv
Senior Member

Stary 22.06.2012, 10:19
muerte napisał(a):Wyświetl post
Wg facebooka ForumWisla, Wisła interesuje się Makami.
Makami? Rozumiem jakby Olkowskim ale Makami? Już od początku chodziły ploty, że jeden z nich jest tylko doczepką do bardziej utalentowanego brata, ale nawet ten niby lepszy, który faktycznie grał w Bełchatowie (Mateusz?) nie pokazał nic co by choć sugerowało, że może poradzić sobie w Wiśle. Jak widziałem jego kilka meczów to fajnie poruszał się po boisku...i tyle. Nic z tego nie wynikało. Już mamy jednego takiego zawodnika - zwie się Iliev tyle, że nasz porusza się 3 razy fajniej

Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 22.06.2012, 10:41
Cytat:
Rozumiem jakby Olkowskim ale Makami? Już od początku chodziły ploty, że jeden z nich jest tylko doczepką do bardziej utalentowanego brata, ale nawet ten niby lepszy, który faktycznie grał w Bełchatowie (Mateusz?) nie pokazał nic co by choć sugerowało, że może poradzić sobie w Wiśle. Jak widziałem jego kilka meczów to fajnie poruszał się po boisku...i tyle. Nic z tego nie wynikało. Już mamy jednego takiego zawodnika - zwie się Iliev tyle, że nasz porusza się 3 razy fajniej
A według mnie Mateusz jest niezły już teraz. Oprócz tego że ma dobrą motorykę to jeszcze dobrze gra z pierwszej piłki oraz myśli na boisku, stara się nie tracić piłki w głupi sposób. Prowadzenie piłki również nie sprawia mu kłopotu. Według mnie pokazał się na tyle dobrze aby sprowadzić go teraz co pisałem jeszcze przed końcem rozgrywek. Michała też widziałem w jednym meczu i nie uważam żeby grał jakoś słabo. To co weszło przedstawia nie zawsze jest prawdą.

Moim zdaniem Mateusz zapowiada się podobnie, a nawet lepiej niż Małecki u progu wejścia w seniorską piłkę. Myślę że dla niego to też dobry moment aby do nas trafić.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 22.06.2012 o godz. 11:41.
Odpowiedz cytując
Boruc
Member

Od: 12.2011

Stary 22.06.2012, 11:28
westersyl napisał(a):Wyświetl post
A według mnie Mateusz jest niezły już teraz. Oprócz tego że ma dobrą motorykę to jeszcze dobrze gra z pierwszej piłki oraz myśli na boisku, stara się nie tracić piłki w głupi sposób. Prowadzenie piłki również mu również kłopotu. Według mnie pokazał się na tyle dobrze aby sprowadzić go teraz co pisałem jeszcze przed końcem rozgrywek. Michała też widziałem w jednym meczu i nie uważam żeby grał jakoś słabo. To co weszło przedstawia nie zawsze jest prawdą.

Moim zdaniem Mateusz zapowiada się podobnie, a nawet lepiej niż Małecki u progu wejścia w seniorską piłkę. Myślę że dla niego to też dobry moment aby do nas trafić.
Dodałbym do tego, że dobrze bije stałe fragmenty gry, a z nami też dograł ładną piłkę do Buzały na 1:0. Jak dla mnie to oczywiste, że ma potencjał, aby u nas grać.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Stary 22.06.2012, 12:37
riv napisał(a):Wyświetl post
Makami? Rozumiem jakby Olkowskim ale Makami? Już od początku chodziły ploty, że jeden z nich jest tylko doczepką do bardziej utalentowanego brata, ale nawet ten niby lepszy, który faktycznie grał w Bełchatowie (Mateusz?) nie pokazał nic co by choć sugerowało, że może poradzić sobie w Wiśle. Jak widziałem jego kilka meczów to fajnie poruszał się po boisku...i tyle. Nic z tego nie wynikało. Już mamy jednego takiego zawodnika - zwie się Iliev tyle, że nasz porusza się 3 razy fajniej
W jedną rundę Mateusz Mak miał w 1. lidze podobne osiągnięcia indywidualne co Maciej Gajos ligę niżej w całym sezonie, nad którego decyzją są teraz płacze. Owszem jak się patrzy na bramki i grę Gajosa (skróty z YT) to można odnieść wrażenie, że jest to naprawdę ciekawy zawodnik. Bardzo dobrze bije stałe fragmenty oraz gra kontaktowo. Jednak, czy Mak takim piłkarzem nie jest? Jednym z graczy młodego pokolenia z GKS do wyjęcia był Modelski, o którego też można było powalczyć, a drugim jest właśnie Mateusz Mak. Do tego wiemy, że chłopak chce grać w Wiśle.

Jeżeli będziemy grali w 4-4-2 to Mateusz mógłby rywalizować o miejsce na boku pomocy, a Chrapek jako zmiennik Maora.

Jeżeli będziemy grać w 4-3-3 to widziałbym Mateusza Maka rywalizującego z Michałem Chrapkiem o miejsce obok Czarka i Maora.

Są nie dość, że piłkarze uniwersalni to jeszcze dość młodzi. Trzeba w końcu postawić na rozsądną ilość 19-22 latków w kadrze (mających szansę na pierwszą "11") jeżeli chcemy budować drużynę na lata. Za 3-4 lata będą mieli 23-26 lat i będą mogli odejść do innej ligi za dobre pieniądze.

Mateusz Mak w jedną rundę w 1. lidze miał statystyki: 7 goli, 2 asysty + druga runda: 1 gol, 1 asysta (Ekstraklasa)
Michał Chrapek przez cały sezon: 3 gole, 9 asyst
Odpowiedz cytując
Po prostu Wiślak
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 22.06.2012, 17:11
Jova napisał(a):
Wyraźnie podkreśliłem, że choć informacje prasowe są często nieprecyzyjne i nie w pełni wiarygodne, to są lepszym źródłem informacji niż Twoje zmyślone cytaty. Za plotki prasowe ktoś odpowiada nazwiskiem. Nawet w Twoich przykładach rzekomych prasowych kłamstw jest więcej prawdy niż w Twoich cytatach.
Wykaż więc ile prawdy było w newsie o zainteresowaniu Wisły Sulerem? Ile w newsach typu: „Milinković zostanie piłkarzem Wisły” (a propo – chcesz linka? Czy jak zawsze będziesz udawał, że to moje kłamstwo, że taki tekst i wypowiedź istniał)? Ile prawdy jest np.: w regularnie produkowanych i często „podpisywanych nazwiskiem” plotkach prasowych np.: o zainteresowaniu Wisły jakimś graczem „X „lub „Y”? Mam po kolei powklejać Ci linki do zmyślonych historii podpisywanych nazwiskiem na które się powołujesz bezczelnie mówiąc, że zawierają w sobie więcej prawdy niż moje słowa? Gdzie jest ta prawda?

Żyjesz w świecie absurdu. I tym absurdem karmisz siebie i innych.

Jova napisał(a):
Ile razy już podlinkowałem oficjalną, wiarygodną informację, która udowadnia, że się mylisz? Nie chciałbyś choć raz odpowiedzieć mi tym samym?
Ani razu.

Jova napisał(a):
Stan finansów, to nie jest tylko kwestia przychodów, ale też wydatków. Oczywiście zapomniałeś o nich wspomnieć.
Nie zapomniałem. Proszę o wykazanie, że wydatki na zawodników sprowadzonych przez Valckxa były większe niż przychody pozyskane z tytułu ich gry i wyników zespołu. Nie w oparciu o równie bezwartościowe jak twoje słowa plotki prasowe.

Jova napisał(a):
Basałaj, w ciągu tych kilku miesięcy przed przyjściem Valckxa. To było jakieś 6 mln euro, prawda? Stosunek przychodu do czasu naprawdę rekordowy. Tyle przychodów, ale jakim kosztem osiągniętych? O tych kosztach, w tym wypadku sportowych, nie wolno zapominać.
To Basłaj był dyrektorem sportowym? Kłamiesz. Inny wymiar miały pieniądze pozyskane z wyprzedaży zawodników, a jeszcze inny pieniądze pozyskane za sprawą ich gry.

Jova napisał(a):
Który dyrektor sportowy w Polsce w półtora roku szefowania pionem sportowym wydał więcej pieniędzy niż Valckx na transfery i kontrakty? Beret. Ktoś jeszcze by się znalazł?
Być może, choć proszę o dowód, że łącznie Valckx wydał ich więcej niż np.: Bednarz przed laty. A nawet jeśli to prawda, te pieniądze dały efekt: który dyrektor sportowy w półtora roku zdobył MP i awans z fazy grupowej LE, startując z poziomu z którego startował Valckx?

A w ogóle, obwinianie Valckxa o rzekome problemy finansowe jest skrajnie chore, bo nie jego rolą, ani nie jego odpowiedzialnością było pilnowanie budżetu klubu oraz wyrokowanie, na kogo Wisłę stać, a na kogo nie.
Odpowiedz cytując
najm
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 22.06.2012, 17:56
A to nie rada nadzorcza (a w rzeczywistości BC) zatwierdza transfery? Z reguly odpowiedzialnosc lezy u tego co zatwierdza ..
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 22.06.2012, 18:24
Piotr Brożek blisko Pogonii Szczecin
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...wiadomosc.html

mówiło sie o powrocie na Reymonta,szkoda .Solidny lewy obrońca jest potrzebny na wczoraj, no chyba że Probierz będzie sprawdzał Bunoze na tej pozycji
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 23.06.2012, 00:26
15.05.2012:
thechris napisał(a):Wyświetl post
Kagawa własnie w Manchesterze dopina transfer. Na dniach ma dojść do transferu Lewandowskiego. Da się w maju? Da się.
jova napisał(a):Wyświetl post
Przypomnę Ci ten post gdy i Kagawa i Lewandowski będą w nowych klubach. Zobaczymy, czy to wciąż będzie maj...
22.06.2012:
http://www.manutd.com/en/News-And-Fe...ited-move.aspx

Pisałem o Kagawie i Lewym, ale na transfer Roberta się w tej chwili nie zanosi. I co? Chyba jednak okazało się, że dopięcie transferu już w maju to trudne zadanie nawet dla Man Utd.
Odpowiedz cytując
Michal Krk
Member

Od: 08.2006

Stary 23.06.2012, 01:04
Tragedią jest to, że za 2 dni zespół zaczyna treningi, a dziury w składzie dalej są niezałatane. Kontrakt z Pareiką niepodpisany. W dalszym ciągu nie ma określonego kręgosłupa zespołu na następny sezon. To wywiady Meliksona, że chce odejść, wywiad Chaveza, że ma oferty i że nie nic nie wiadomo. Plotki o odejściu Genkowa. Jak w takich nastrojach zespół ma zacząć treningi do nowego sezonu to współczuje Probierzowi

Czy nie da się uzupełnić składu przed rozpoczęciem treningów? Da się, nie trzeba robić tego w maju, ale się da. Przykład FC Vaslui wicemistrz Rumunii. Nie oceniam jakości przeprowadzonych przez ten klub transferów bo nie znam tych zawodników, ale zakontraktowali już 9 zawodników (za TF). Człowiek odpowiedzialny za transfery wykonał swoją robotę. Trener od początku ma zawodników, może wykonywać swoją pracę i można późnij ją oceniać. Jestem ciekawy jak im pójdzie w eliminacjach CL. Pewnie znowu będzie wielkie zdziwienie jakim cudem znowu nieznany rumuński klub awansował.

A u nas Jacek Bednarz dalej 'negocjuje'.
W życiu piękne są tyko chwile
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 23.06.2012, 07:11
No, ale tam myślą na poważnie o rozwoju klubu (?) i mają do dyspozycji kasę, a nie miedziaki. U nas jest amatorka, wszystko jest na udo, prowizorka. Jeśli klub jest prowadzony w śmieszny sposób, to tak samo będzie się prezentował na tle europejskich zespołów - śmiesznie. I moją nadzieją jest, że nawet ta liga zweryfikuje ten sposób zarządzania, boleśnie. Inaczej nadal będziemy tkwić w miejscu.
Ostatnio edytowane przez tofik : 23.06.2012 o godz. 07:24.
..
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Stary 23.06.2012, 13:32
tofik napisał(a):Wyświetl post
I moją nadzieją jest, że nawet ta liga zweryfikuje ten sposób zarządzania, boleśnie. Inaczej nadal będziemy tkwić w miejscu.
Czyli im gorze tym lepiej ...
Siadaj w sektorze gości.
[świadoma prowokacja]
Odpowiedz cytując
piotrekwrd
Member

Stary 23.06.2012, 15:32
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Mateusz Mak w jedną rundę w 1. lidze miał statystyki: 7 goli, 2 asysty + druga runda: 1 gol, 1 asysta (Ekstraklasa)
Michał Chrapek przez cały sezon: 3 gole, 9 asyst
Michał Chrapek maił 5 asyst, na stronie, której nazwy nie wolno wymieniać jest błąd, bo przy wyniku 2:0 zapisali mu 6 asyst ;]
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Stary 23.06.2012, 15:42
piotrekwrd napisał(a):Wyświetl post
Michał Chrapek maił 5 asyst, na stronie, której nazwy nie wolno wymieniać jest błąd, bo przy wyniku 2:0 zapisali mu 6 asyst ;]
Ja patrzę na portal ligol.pl, tam mają dokładne statystyki, a nie to co na TM ; )
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 23.06.2012, 17:33
Czyli im gorze tym lepiej ...
Siadaj w sektorze gości.
[świadoma prowokacja]
W poważnej lidze coroczne wpadki w zarządzaniu i drenowanie klubu z najlepszych nie są nagradzane bynajmniej mistrzostwem tylko spadkiem. Do Polski te zwyczaje jeszcze nie dotarły.
..
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 23.06.2012, 21:15
nie wiem kto rozsyła takie ploty, ale musi mieć dobry towar
https://twitter.com/WislaKrakowPL/st...81498646691840
Odpowiedz cytując
Kulawik88
Junior Member

Od: 08.2011

Stary 23.06.2012, 22:41
Dokładnie. To by było mistrzostwo świata, pozbyć się balastu i pozyskać jeszcze piłkarza. Tylko gdyby okazało się że to Jaliens 2...
Odpowiedz cytując
Ravers
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 23.06.2012, 22:52
W tym Heraclesie musiałby pracować chyba Bednarz żeby wymienić 25-letniego zawodnika na którym można coś zarobić na 34-letni szrot.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 23.06.2012, 22:59
Michal Krk napisał(a):Wyświetl post
Tragedią jest to, że za 2 dni zespół zaczyna treningi, a dziury w składzie dalej są niezałatane. Kontrakt z Pareiką niepodpisany. W dalszym ciągu nie ma określonego kręgosłupa zespołu na następny sezon. To wywiady Meliksona, że chce odejść, wywiad Chaveza, że ma oferty i że nie nic nie wiadomo. Plotki o odejściu Genkowa. Jak w takich nastrojach zespół ma zacząć treningi do nowego sezonu to współczuje Probierzowi

Czy nie da się uzupełnić składu przed rozpoczęciem treningów? Da się, nie trzeba robić tego w maju, ale się da. Przykład FC Vaslui wicemistrz Rumunii. Nie oceniam jakości przeprowadzonych przez ten klub transferów bo nie znam tych zawodników, ale zakontraktowali już 9 zawodników (za TF). Człowiek odpowiedzialny za transfery wykonał swoją robotę. Trener od początku ma zawodników, może wykonywać swoją pracę i można późnij ją oceniać. Jestem ciekawy jak im pójdzie w eliminacjach CL. Pewnie znowu będzie wielkie zdziwienie jakim cudem znowu nieznany rumuński klub awansował.

A u nas Jacek Bednarz dalej 'negocjuje'.

Ale widzac jak ten klub jest obecnie zarzadzany ,to ja sie nie dziwie ze nikt tutaj nic nie wie.

Bednarz mial tyle czasu zeby kogos sciagnac PRZED rozpoczeciem sezonu-kogos wartosciwiego itd,ale skonczylo sie tak jak zawsze,czyli przygotowania zespolu w rozsypce.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
haldir_sgn
Member

Od: 02.2009

Stary 24.06.2012, 06:49
i nie mówcie mi, że to jest przypadek! łysol za każdym razem ma zerowy budżet, za każdym razem nie da się normalnie przygotować transferów, tylko na ostatnią chwile. Płaczcie, bo z udziałem Stana, mogliśmy poczuć chociaż nutke profesjonalizmu ( transfery zrobione przed okresem przygotowawczym )
Czy ciemno czy jasno, Wisła płynie przez Miasto.....Bo to Miasto jest Nasze! ^^
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Stary 24.06.2012, 07:30
haldir_sgn napisał(a):Wyświetl post
i nie mówcie mi, że to jest przypadek! łysol za każdym razem ma zerowy budżet, za każdym razem nie da się normalnie przygotować transferów, tylko na ostatnią chwile. Płaczcie, bo z udziałem Stana, mogliśmy poczuć chociaż nutke profesjonalizmu ( transfery zrobione przed okresem przygotowawczym )
Płakać ?
Sorki nie skorzystam z twojej rady. Kibic jestem. Zawsze przy nadziei.
Płakać to mi się w minionym sezonie chciało ale PO kilku meczach, mimo "nut profesjonalizmu".
Odpowiedz cytując
haldir_sgn
Member

Od: 02.2009

Stary 24.06.2012, 07:47
to nie chodzi o wyniki, ani jakie to byly transfery, chodzi o to, że byly osoby które sie tym zajely odpowiednio wczesniej. A Bednarz to poprostu jedyna opcja, ktora zgodzi sie byc dyrektorem sportowym w tak amatorskim klubie jak Wisła.
Czy ciemno czy jasno, Wisła płynie przez Miasto.....Bo to Miasto jest Nasze! ^^
Odpowiedz cytując
Michal Krk
Member

Stary 24.06.2012, 09:24
Ma zerowy budżet? Okej, to sprzedaje Meliksona, dostaje za niego 2 mln euro, z czego by miał 1,2 mln na transfery, reszte na pensje (o ile Cupiał by nie przejadł tej kasy). Wiadomo, że taka kasa to nic wielkiego, ale już daje chociaż minimalne pole manewru przy negocjacjach z klubami i z zawodnikami.

Ale rzeczywistość jest taka, że Bednarz chce za Meliksona 3 mln, bo obowiązuje go jeszcze długi kontrakt. Nikt takiej kasy nie chce wyłożyć, Meliksonchce zmienić klub, a my nie mamy kasy na nic. Do czego to doprowadzi? Że Moar zostanie, nie będzie miał motywacji do gry (nawet nie ma z kim rozgrywać piłki), będzie leczył non stop kontuzje, albo grał poprostu słabo. Jak przez większość poprzedniego sezonu.

Oczyszczenie drużyny, zgarnięcie kasy i wymiana 1 wybitnego jak na polskie warunki gracza bez motywacji na 3 pasujących do naszej ligi, którym będzie się chciało zapierdalać. Czego chcieć więcej?
W życiu piękne są tyko chwile
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów