The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,20%
osłabi 79 63,20%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,60%
Głosujących: 125. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arapaho
Senior Member

Od: 06.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.06.2010, 09:18
Kto sie ze mna zakłada ze jak kupią Mankiwę to na tym forum będzie lament że sprowadzamy szrot który nie grał od dawna.A jak nie kupimy to będzie że jak zwykle dużo szumu , znane nazwiska, co to miało nie być a wyszło jak zwykle bo nasi menago sa do dupy a Cupiał kasy nie daję więc najlepiej żeby już sprzedał Wisełke.
Stawiam krowe
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 24.06.2010, 09:21
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Kto sie ze mna zakłada ze jak kupią Mankiwę to na tym forum będzie lament że sprowadzamy szrot który nie grał od dawna.A jak nie kupimy to będzie że jak zwykle dużo szumu , znane nazwiska, co to miało nie być a wyszło jak zwykle bo nasi menago sa do dupy a Cupiał kasy nie daję więc najlepiej żeby już sprzedał Wisełkeł.
Stawiam krowe
Nawet jakby kupili Messiego to znalazłoby się kilka osób które narzekałyby że jest za niski , za słaby fizycznie i często łapie kontuzje...
Odpowiedz cytując
tormenthor
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 24.06.2010, 09:26
Jeśli chodzi o Makinwe, to wystarczy mi rekomendacja Z. Bońka, który powiedział, że ten piłkarz byłby największą gwiazdą naszej ligi. Poza tym Kasperczak ma dobre podejście do piłkarzy rodem z Afryki, więc Nigeryjczyk miałby dobrą okazję do odbudowanie się. A co do Heltona, to wygląda prawie tak samo pucołkowato jak Maciuś Terlecki.
Odpowiedz cytując
wiślak1906forever
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 24.06.2010, 09:26
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Nawet jakby kupili Messiego to znalazłoby się kilka osób które narzekałyby że jest za niski , za słaby fizycznie i często łapie kontuzje...
I do tego dalekie wyjazdy na kadre... Jak się Messim interesują to naprawde już gorzej być nie może...
haha
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 24.06.2010, 09:31
tego testowanego pączusia nie ma nawet na zakazanej stronie... wtf?!
Odpowiedz cytując
Chesteroski
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 24.06.2010, 09:33
Ofsajd napisał(a):Wyświetl post
Helton Pereira Pinto na testach

kolejny brazylijczyk
Na pierwszy rzut oka, to koleś faktycznie wygląda jakby lubił pączki, a czy to strata czasu to się okaże...

Transfer Marcelo zalatuje kpiną z kibiców, transfer Kowalczyka, kontrolowany przeciek?
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!

Kasperczak trzymaj się!!!
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 24.06.2010, 09:33
Sorry, ale za dlugo zyje na tym swiecie, zeby widzac tekst: "Ostatnio występował w Chińskim zespole Anhui Jiufang F.C." myslec ze z goscia moze byc jakis wiekszy pozytek niz stojak na koszulke. To sie tez tyczy Alemao z Sydney i calej bandy testowanych amatorow z klubow o ktorych zaawansowany kibic pilkarski nie slyszal.

I jeszcze koles wyglada na takiego co to bigos bezposrednio z gara bedzie wyzeral.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 24.06.2010, 09:36
ale nie ma co płakać na razie... może okaże się kimś więcej niż tylko zwykłym pączko wyjadaczem
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 24.06.2010, 09:42
Ja jestem ciekawy skąd oni biorą takich zawodników ? Wyłowić zawodnika z XI ligi stanowej w Chinach musi być piekielnie ciężko
A na serio podobnie jak Kolega 7 kotów nie wierze że zawodnik z takim CV może realnie nas wzmocnić...
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
TeeS88
Junior Member

Od: 06.2009

Stary 24.06.2010, 09:42
Wisła Kraków jest zainteresowana piłkarzem Dynama Moskwa i reprezentacji Polski, Marcinem Kowalczykiem - donosi "Dziennik Polski". Kowalczyk ma z rosyjskim klubem kontrakt do końca roku.
Biała Gwiazda umowę z reprezentantem Polski mogłaby podpisać już 1 lipca, ale w życie weszłaby ona dopiero 1 stycznia 2011 roku.
Dla 25-letniego obrońcy Dynama Moskwa powrót do kraju i gra w Wiśle mogłaby być kusząca, bowiem miałby większe szanse na pokazanie się trenerowi Franciszkowi Smudzie.
Odpowiedz cytując
SĘDZIA ZGRED
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 24.06.2010, 09:43
Hehe w tym okresie zamiast słyszeć o szeroko zakrojonych poszukiwaniach graczy na newralgiczne pozycje w naszym zespole, to słyszymy głównie o odejściach naszych piłkarzy...Oby fama z Marcelo była nieprawdą bo jestem pewien że kasa z transferu za niego poszłaby niewiadomo gdzie, a my dostaniemy jakiegoś grajka z kartą na ręku i niewiadomo skąd.
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Stary 24.06.2010, 09:45
Marcin Kowalczyk na celowniku Wisły.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Wydaje sie że Klub szuka wciąż tylko zawodników z karta na ręku, solidnego obrońce można w ten sposób znaleźc ale nie ofensywnego zawodnika potrafiącego strzelac bramki.Takich nikt sie za free nie pozbywa niestety.....
Ostatnio edytowane przez AYALA : 24.06.2010 o godz. 09:49.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 24.06.2010, 09:46
Czepiacie się
Przyjechał bo potrzebny jest 14 zawodnik z pola
żeby mozna było gierki treningowe po równo rozgrywac
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 24.06.2010, 09:48
Wstyd o testach takich ogórów pisać na oficjalnej :/
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 24.06.2010, 09:54
nic tylko siąść i płakać
Odpowiedz cytując
Karlos
Senior Member

Stary 24.06.2010, 09:54
CZemu juz tego newsa nie ma na oficjalnej ?
Odpowiedz cytując
SĘDZIA ZGRED
Senior Member

Stary 24.06.2010, 09:59
Karlos napisał(a):Wyświetl post
Bo nie ma się czym chwalić
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member

Stary 24.06.2010, 10:00
Jest wystarczy wejść w newsy.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
rw88
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 24.06.2010, 10:02
Kowalczyk to bardzo dobra opcja, tak samo jak Golański - obaj wyjeżdżali jako czołowi boczni obrońcy ligi, obaj sporo za granicą pograli. Ten pierwszy wyjeżdżał jako szybki, dynamiczny, ofensywnie usposobiony obrońca, ale oglądałem dwa z jego meczów w tym sezonie w barwach Dinamo i nie wiem co w Rosji z nim zrobili, bo kompletnie zatracił to, czym w naszej lidze brylował, zresztą to samo było widać w kadrze. Ale dobrze poprowadzony mógłby wrócić do formy i wtedy byłby murowanym kandydatem na najlepszego bocznego obrońcę ligi. A nawet lepszym kandydatem jest Golański, który w Rumunii grał nieźle, regularnie, chciał go trener, ale po prostu sam nie chciał tam zostawać - dla mnie byłby to idealny kandydat na zastąpienie Alvareza. Inna sprawa, że czuję po kościach, że obie plotki są nierealne
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 24.06.2010, 10:02
kurcze! przez Ciebie miałem nadzieje, że to jakaś pomyłka
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 24.06.2010, 10:07
Smuda potrafił ocenić przydatność piłkarza po tym jak schodził po schodach. Jestem lepszy, potrafię to zrobić po oglądnięciu jego zdjęcia!! Ten koleś na pewno jest piłkarzem? To nie jest jakiś turysta? To na pewno jest jego agent, albo turysta, albo, sam już nie wiem kto... Śmieje się przez łzy...
Odpowiedz cytując
SĘDZIA ZGRED
Senior Member

Stary 24.06.2010, 10:11
Coś się nam zapowiada sprzedaż Marcelo, PSV oficjalnie się już bije o niego...Jak tak dalej pojdzie to zostaniemy bez środkowych obrońców ,a zapomniałem o Cleberze i Kowalskim. Nieno zamiast się wzmacniać to my osłabiamy.
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 24.06.2010, 10:13
Nazwiska tych testowanych zawodników to jest jakaś KPINA z kibiców, widać pracę Jakuba Jarosza, który ściąga piłkarzy z programu komputerowego. Oddali najlepszego stopera ligi tym samym rozwalając jedyną formację do której nie było zastrzeżeń a teraz mając pieniądze bawią się w jakieś testy...
Możecie mnie przekonywać że to TYLKO testy i nic nas to nie kosztuje ale tyle razy tego doświadczyliśmy że łatwo można się połapać o co w tym wszystkim chodzi.

PS. O ile sprzedaż Głowackiego to dla mnie pomyłka to sprzedaż Marcelo będę oceniał jako SKANDAL. Jak już tak bardzo chcieli rozwalić tą formację to trzeba było sprzedać Marcelo bo więcej zarobimy i chłopak jest zbyt amibty aby tu siedzieć, kto wie czy czegoś nam tu nie wywinie.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 24.06.2010 o godz. 10:19.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Stary 24.06.2010, 10:17
Wisła ośmiesza się testując ósmy sort zgniłych brazylijskich pomarańczy. Czyżby ktoś chciał zrobić z Wisły Pogoń?
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 24.06.2010, 10:18
linia obrony powoli sie krystalizuje sprzedali Głowe, zaraz poleci Marcelo a w ich miejsce Alemao i Pinto... no super byle tak dalej, nie no ludzie ktoś sobie chyba jaja robi?
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 24.06.2010, 10:19
Hehe, dajcie spokoj przetestowac nie zaszkodzi nie oceniajcie zawodnika po wygladzie, moze okaze sie przydatnym uzupelnieniem skladu, a jak nie to mu podziekujemy.
Przydatne uzupełnienia składu powinny grać w naszej mesie, a jak ich tam nie ma to trzeba poszukać w naszych niższych ligach a nie na polach ogórkowych w Chinach...
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
bravelukas
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 24.06.2010, 10:27
może te testy to tylko zasłona dymna przed transferami?.........ale trudno się oprzeć wrażeniu, że jednak tak nie jest
Odpowiedz cytując
piotrekwrd
Member

Od: 08.2006

Stary 24.06.2010, 10:33
widać że w tych chinach spasł się okrutnie...

Co do zasłony dymnej: OBY!!!!! K#@&A OBY!!!
Odpowiedz cytując
LooNatyk
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 24.06.2010, 10:35
ano jak ktos wspomnial szkoda pieniedzy na te testy.. chyba, ze on sam sobie placi za przyjazd

Nie widze sensu, by takich gosci testowac, to juz lepiej szukajmy w 3 lidze polskiej. Beda mieli pilkarze blizej zeby dojechac, a szansa znalezienia kogos wartosciowego pewnie podobna.

Nie wiem tylko po co Jarosz pieprzyl o jakichs wzmocnieniach. Mogl od razu powiedziec, ze transferow nie bedzie, a jezeli juz to darmowe i to raczej takie zapchajdziury. W zaslony dymne jakos nie wierze, gdyby mieli jakies fajne opcje na sprowadzenie kogos wartosciowego, to by takiego szrotu nei sciagali na testy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów