The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 32 24,06%
osłabi 82 61,65%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 19 14,29%
Głosujących: 133. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.01.2020, 11:34
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
Taa razem z Wasylem będą robić atmosferę. Klub emeryta może ajis założymy? Po co nam piłkarze w kwiecie wieku na których można jeszcze coś zarobić i im się jeszcze chce zapierdalać.
W kontekście rundy wiosennej, która może okazać się kluczowa dla przyszłości klubu chyba Twoje argumenty nie mają sensu. Jak się utrzymamy i budżet transferowy pozwoli na perspektywiczne wzmocnienia (z myślą o sprzedaży z zyskiem) to wtedy będziemy się nad tego typu piłkarzami zastanawiać. Peszko w kontekście walki o pozostanie w E-klapie może okazać się bezcenny.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 08.01.2020, 11:43
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
W kontekście rundy wiosennej, która może okazać się kluczowa dla przyszłości klubu chyba Twoje argumenty nie mają sensu. Jak się utrzymamy i budżet transferowy pozwoli na perspektywiczne wzmocnienia (z myślą o sprzedaży z zyskiem) to wtedy będziemy się nad tego typu piłkarzami zastanawiać. Peszko w kontekście walki o pozostanie w E-klapie może okazać się bezcenny.
Zgadzam się. Teraz nam się pali grunt pod stopami. Peszko to wyjście awaryjne, ale dające gwarancje pewnego poziomu. Transfery przyszłościowe dopiero latem.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 08.01.2020, 12:05
Nie przepadałem za Sławomirem, ale muszę przyznać, że przekonał mnie do siebie - tak grą w Wiśle, jak i pozaboiskowym zachowaniem w tym czasie. Wg mnie krótki kontrakt z możliwością przedłużenia o sezon w czerwcu byłby jak znalazł.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 08.01.2020, 12:12
Taa razem z Wasylem będą robić atmosferę. Klub emeryta może ajis założymy? Po co nam piłkarze w kwiecie wieku na których można jeszcze coś zarobić i im się jeszcze chce zapierdalać.
Potrzebujemy piłkarzy na tu i teraz, ponieważ albo się utrzymamy albo bankrutujemy. Peszko miał w Lechii dobrą rundę, u nas też, to jest pewny poziom na ile to możliwe w kwotach którymi obracamy.
Co nam da najlepszy junior jeśli przez jego błędy spadniemy z ligi? Wychowamy go innemu zespołowi.

Spójrz na tabelę.
Zresztą, naściągaliśmy młodych w poprzednim okienku, tylko Pawłowski na razie coś sobą zacząl prezentować w ostatnich meczach.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 08.01.2020, 13:46
Takich kupiliśmy w lecie i jaki teraz mamy tego skutek? Walczymy o utrzymanie, a młodzi dalej potrzebują czasu.

Peszko gwarantuje poziom, którego nie da wielu młodych piłkarzy.
W tym momencie życia klubu każdy transfer się obroni. Nawet 32 letniego obrońcy z Portugalii (pamięta ktoś Clebera w jakim wieku przychodził?). Celem jest utrzymanie, a inwestowanie.

Jeśli trafi do nas Peszko, napastnik (już niedługo?) I obrońca to najważniejsze pożary będą ugaszone. Oby za nimi poszła jakość. O Zukova myślę że można być spokojnym.

A latem ten znienawidzony Wasyl odchodzi na emeryturę. Zadowolony?
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 08.01.2020, 13:51
Również podpisuje się pod tym, że potrzebujemy piłkarzy na już. Zresztą mówił o tym Skowronek w wywiadzie. Tu nie ma miejsca na błędy. Co z tego, że kupimy młodego ambitnego, jak razem z nim spadniemy z ligi?
Odpowiedz cytując
doktor granat
Member

Od: 12.2018

Stary 08.01.2020, 18:01
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nie przepadałem za Sławomirem, ale muszę przyznać, że przekonał mnie do siebie - tak grą w Wiśle, jak i pozaboiskowym zachowaniem w tym czasie. Wg mnie krótki kontrakt z możliwością przedłużenia o sezon w czerwcu byłby jak znalazł.
Ma półroczny duży kontrakt w Lechii więc przejdzie do nas na mniejszy półroczny kontrakt? Jaki w tym sens?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 08.01.2020, 18:48
Może taki, że tam grać nie będzie i jest na wylocie?
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 08.01.2020, 19:31
Sławek nie ma czasu na siedzenie na ławce. Jak chce jeszcze pograć to nie może sobie pozwolić na przesiedzenie rundy na ławce - a w Lechii jest na cenzurowanym więc grał nie będzie.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.01.2020, 19:58
Peszko w obecnej formie spokojnie może nam zapewnić 4-6 punktów swoją grą.
Gdyby Wisła była w środku tabeli wówczas ten transfer nie miałby sensu. Wtedy faktycznie lepszy byłby ktoś bardziej perspektywiczny.
W obecnej sytuacji jednak 4-6 punktów może zdecydować o utrzymaniu i przetrwaniu.

W odróżnieniu od Chuki, Silvy, Savicevicia, Pawłowskiego, Buksy - w sumie zdecydowanej większości naszych piłkarzy - Peszko bierze grę na siebie, nawet kiedy nie idzie. Próbuje indywidualnych akcji, strzela i asystuje. Potrzebujemy kolejnego lidera z uwagi na to, że czwórka pozostałych jest często kontuzjowana.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.01.2020 o godz. 10:46.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 08.01.2020, 22:11
Oczywiście że Peszko by się przydał(choć go nie znoszę).Gdybyśmy sobie garowali gdzieś w połowie tabeli to nie, ale przy takiej pozycji jaką mamy, jak najbardziej.

ps. sorry wolfy - nie doczytałem Twojego postu i wyszła kalka
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 08.01.2020, 23:39
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Ma półroczny duży kontrakt w Lechii więc przejdzie do nas na mniejszy półroczny kontrakt? Jaki w tym sens?
Bo Wisła płaci w terminie, a Lechia za rządów Mandziary niekoniecznie.
Nowe cele Wisły na sezon (2020/21)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
3. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 09.01.2020, 11:46
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Bo Wisła płaci w terminie, a Lechia za rządów Mandziary niekoniecznie.
Do czego to doszło
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 09.01.2020, 14:05
A gdzie jest ta mityczna lista z potencjalnymi transferami ? Temat Peszki trochę obala te opowieści.
Odpowiedz cytując
Matios98
Senior Member

Stary 09.01.2020, 14:13
Była, ale TS ukradł wraz z herbem.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 09.01.2020, 14:52
Matios98 napisał(a):Wyświetl post
Była, ale TS ukradł wraz z herbem.
To znaczy TS sam sobie ukradł herb? No niezły bajzel tam jest. Pora ich pogonić.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 09.01.2020, 15:00
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To znaczy TS sam sobie ukradł herb? No niezły bajzel tam jest. Pora ich pogonić.
Co za czasy nadeszly kiedy TS Wisla uzurpuje sobie prawa do nazwy TS Wisla... Nic tylko zaorac i posadzic ziemniaki.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 09.01.2020, 17:18
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Co za czasy nadeszly kiedy TS Wisla uzurpuje sobie prawa do nazwy TS Wisla... Nic tylko zaorac i posadzic ziemniaki.
Biznes plan z ziemniakami mógłby ich przerosnąć.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 09.01.2020, 18:19
TS zadanie dodatkowo utrudnił więc nie wiem skąd ta wesołość.
Obidziński już mówił że piłkarze z listy zwyczajnie odmawiają.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Matios98
Senior Member

Stary 09.01.2020, 18:41
Sprawa została już obgadana na wszelkie możliwe strony, pozostaje już tylko cisnąć beke.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 09.01.2020, 20:41
Kto niby tą listę zrobił ? Nie mieli żadnej listy i taka linia obrony została właśnie przyjęta. Ogóry odmawiają, a Peszkina łączą z powrotem do nas, bo gdzieś indziej nie miałby lepiej finansowo ...
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 09.01.2020, 21:58
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Co to za czasy nadeszły kiedy TS Wisła jest zarządzana i okradana przez gangusów , co kończy się jej upadkiem.Nic tylko oddać herb i mieć trochę honoru.

A ziemniaki to sobie posadź u siebie na wsi, możesz nawet zaorać , najlepiej siebie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Matios98
Senior Member

Stary 09.01.2020, 22:09
Panowie, ja tylko sobie zażartowałem, nie chciałem uruchamiać lawiny kłótni na temat relacji TS - SA.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 09.01.2020, 22:55
master17 napisał(a):Wyświetl post
Kto niby tą listę zrobił ? Nie mieli żadnej listy i taka linia obrony została właśnie przyjęta. Ogóry odmawiają, a Peszkina łączą z powrotem do nas, bo gdzieś indziej nie miałby lepiej finansowo ...
Ty wiesz że nie było listy skąd?
I jaka linia obrony? Wisła jest w gównianej pozycji negocjacyjnej dzięki TS, który najpierw ją okradał a teraz próbuje wymuszać dodatkowe pieniądze kiedy wpływów z narkotyków już nie ma.

Chcesz mieć do kogoś pretensje? To miej jaja i charakter adresować je do prawdziwych winowajców, nie ludzi dzięki którym możesz jeszcze oglądać klub w ekstraklasie. Gdyby klub wrócił do TS po tym jak przycieli w wuja - wtedy dopiero ustawiałyby się kolejki graczy.

Nikt nie zainwestuje w Wisłę swoich pieniędzy ponad wynegocjowany wkład dopóki złodzieje z TS z mupetem Wisłockim robiącym za twarz tego cyrku będą mogli go przejąć. To jest oczywiste dla każdego kto ma więcej niż 18 lat i 70 IQ, dlatego rozumiem czemu tak wielu zwolenników TS tego nie ogarnia. Za pisanie o "Żeglarzu" czy "Binarnym" powinny być bany, bo to trójka ratowników sprawiła poświęcając czas i zamrażając swoje środki że Wisła istnieje. I trzeba być ciężkim wałem żeby tego nie rozumieć i nie szanować.

Boli Cię dupa o transfery? Powtarzam - kieruj pretensje pod właściwy adres.
Denerwuje Cię brak pieniędzy i żenujący gracze? Podziękuj TS.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.01.2020 o godz. 23:05.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Kamil
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2006

Stary 10.01.2020, 09:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ty wiesz że nie było listy skąd?
I jaka linia obrony? Wisła jest w gównianej pozycji negocjacyjnej dzięki TS, który najpierw ją okradał a teraz próbuje wymuszać dodatkowe pieniądze kiedy wpływów z narkotyków już nie ma.

Chcesz mieć do kogoś pretensje? To miej jaja i charakter adresować je do prawdziwych winowajców, nie ludzi dzięki którym możesz jeszcze oglądać klub w ekstraklasie. Gdyby klub wrócił do TS po tym jak przycieli w wuja - wtedy dopiero ustawiałyby się kolejki graczy.

Nikt nie zainwestuje w Wisłę swoich pieniędzy ponad wynegocjowany wkład dopóki złodzieje z TS z mupetem Wisłockim robiącym za twarz tego cyrku będą mogli go przejąć. To jest oczywiste dla każdego kto ma więcej niż 18 lat i 70 IQ, dlatego rozumiem czemu tak wielu zwolenników TS tego nie ogarnia. Za pisanie o "Żeglarzu" czy "Binarnym" powinny być bany, bo to trójka ratowników sprawiła poświęcając czas i zamrażając swoje środki że Wisła istnieje. I trzeba być ciężkim wałem żeby tego nie rozumieć i nie szanować.

Boli Cię dupa o transfery? Powtarzam - kieruj pretensje pod właściwy adres.
Denerwuje Cię brak pieniędzy i żenujący gracze? Podziękuj TS.
możesz doprecyzować, w jaki sposób TS wymusza dodatkowe pieniądze od spółki?
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 10.01.2020, 11:52
Kamil napisał(a):Wyświetl post
możesz doprecyzować, w jaki sposób TS wymusza dodatkowe pieniądze od spółki?
Ta dyskusja toczy się w temacie "TS Wisła właścicielem (...)".

Podobno mamy wypożyczyć Tuptę z Hellasu Verona. Nie będę udawał że wiem kto to ani że mam o tym jakiekolwiek zdanie. Młody, gra w młodzieżówce, nie gra w klubie - jest 5 w chierarchii napastników.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 10.01.2020, 11:58
Zwyczajny no name który może wypalić albo nie - typowe 50/50. Ważna informacja to ile nas to będzie kosztowało.
Na CV czy liczby nie patrzę bo widzę doskonale w jakim miejscu jesteśmy.
Dla tych co już cisną bekę to przypomnijcie sobie CV choćby Chuc'ki, Pereza czy Mitrovica, którzy zamiatali ta buraczaną ligę już w samolocie do Krakowa.
Ostatnio edytowane przez Levis88 : 10.01.2020 o godz. 12:01.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 10.01.2020, 12:02
Tylko ze gość nie grał od października bo miał lekotke operowana
O ile sam pomysł ściągania zawodników wyskautowanych przez zachodnie kluby którym się nie powiodło mi się podoba
To nie jest rozwiązanie na teraz, moment na próbę odbudowy
Chyba że ma przyjść jako jeden z dwóch napastnikow ale w to nie za bardzo chce mi się wierzyc
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 10.01.2020, 12:22
To jakie jest rozwiązanie w naszej sytuacji a ten moment? Kupili by 35 latka z golami na koncie? Znowu źle bo stary bez perspektyw na sprzedaż i zarobek.
Odpowiedz cytując
sl@y
Senior Member

Od: 10.2014

Stary 10.01.2020, 12:30
Akurat taki angulo by sie przydał. Chyba mamy w tym sezonie inny cel niz ściąganie zawodnikow na sprzedaz i zarobek.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów