The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
nero
Hanys

Od: 12.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.05.2012, 12:51
qbbba - może nikt by nie narzekał gdyby testowano tylko dwóch piłkarzy... ale my przetestujemy w tym okienku 50ciu.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 22.05.2012, 12:55
GaoFeng napisał(a):Wyświetl post
Moge zapytac ile razy widziales Sznaucnera w ostatnich latach na zywo? Ja ani razu, pamietam go tylko z czasow kiedy jeszcze gral w Katowicach razem z Kowalczykiem i Fonfara w obronie (GKS gral wtedy jeszcze systemem 3-5-2), niezle gral, ok, ale bylo to juz bardzo dawno temu.
Ja pamiętam go z meczu ligi europy PAOK - Dinamo, gdzie brazyliczyk Etto z Dinama tak z nim jeździł na skrzydle, że potem go kupili do POAKu. Poza tym on jest prawonożny, więc to bardziej prawy obrońca niż lewy.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 22.05.2012, 12:57
qbbba napisał(a):Wyświetl post
Czy Wisła straci coś na tym, że kilka dni będzie testować dwóch piłkarzy? Na czym straci? Na mineralnej? Murawa się bardziej zniszczy? Czy testowanie graczy powoduje jakieś turbo komplikacje w zespole? W....ia mnie to, że tutaj potrafi się tylko i wyłącznie narzekać.
Chyba nie rozumiesz.
Moze Ci to wytłumaczę: jesli praca Bednarza ma polegac na zapraszaniu na testy noname'ów, piłkarzy, o których wie on cos niecoś tylko na podstawie youtuba, to sorry - ja tez mogę być takim dyrektorem sportowym. Może nie jestem łysy, moze nie mam za soba legijnej przeszłości, ale to chyba żadna przeszkoda? Wezme połowę stawki Bednarza.
Czy to jest profesjonalne podejście? Nie przeszkadza Ci to, że najwazniejsze decyzje są podejmowane w tak amatorski sposób?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 22.05.2012, 13:08
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że lepiej żeby testował potencjalnych piłkarzy, niż nurkował w Egipcie, ale to kompletnie absurdalne porównanie. Samo testowanie potencjalnych piłkarzy jest absurdem. On powinien mieć już listę zawodników, z którymi powinien negocjować transfer, a nie śmieszne testy.
Skąd wiesz, że nie negocjuje? W ogóle ocenianie jego pracy po czymś innym niż efektach na koniec okienka, jest bezsensowne. Nikt tak naprawdę nie wie co on w tej chwili robi. Negocjuje? Obserwuje? Obija się? Czas pokaże. Mamy tylko doniesienia prasowe, ale można się domyślać, że wiele z nich to strzały w ciemno, bo na dobrą sprawę każdy w miarę solidny zawodnik bez kontraktu i każdy wybijający się Polak z biedniejszych klubów Ekstraklasy, jest łączony z Wisłą.
Odpowiedz cytując
pawelo84
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 22.05.2012, 13:11
GaoFeng napisał(a):Wyświetl post
Moge zapytac ile razy widziales Sznaucnera w ostatnich latach na zywo? Ja ani razu, pamietam go tylko z czasow kiedy jeszcze gral w Katowicach razem z Kowalczykiem i Fonfara w obronie (GKS gral wtedy jeszcze systemem 3-5-2), niezle gral, ok, ale bylo to juz bardzo dawno temu.
Widziałem go w paru meczach ligi greckiej w PAOK i Iraklisie, bardzo dobry nieustępliwy obrońca.
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 22.05.2012, 13:19
Nawet nie ogląda piłkarzy na youtube, to już gruba przesada. Ci amatorzy nie mają żadnych filmików, bo po prostu nigdzie nie grali, chyba że z kolegami przy ławce w parku. No sorry, chociaz szukajmy w 2 lidze brazylijskiej, a nie w "dziesiątej" czyt. totalna amatorka. I to kazdy wie, nie trzeba testować.

Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 22.05.2012, 13:20
Nawet nie ogląda piłkarzy na youtube, to już gruba przesada. Ci amatorzy nie mają żadnych filmików, bo po prostu nigdzie nie grali, chyba że z kolegami przy ławce w parku. No sorry, chociaz szukajmy w 2 lidze brazylijskiej, a nie w "dziesiątej" czyt. totalna amatorka. I to kazdy wie, nie trzeba testować.

Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 22.05.2012, 13:22
Zienczuk Glowacki Baszczynski ,Brozki odchodzili w ramach rewolucji ,ze sa juz zgrani starzy i wypaleni dlatego Wisla juz nimi nic nie zdobedzie teraz po 2,3 latach oprocz Baszczynskiego ,gdy sa o wiele starsi maja tutaj wrocic jako wzmocnienie, polityka tego klubu to jest niezla masakra
Odpowiedz cytując
SWEET_83
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 22.05.2012, 13:37
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Zienczuk Glowacki Baszczynski ,Brozki odchodzili w ramach rewolucji ,ze sa juz zgrani starzy i wypaleni dlatego Wisla juz nimi nic nie zdobedzie teraz po 2,3 latach oprocz Baszczynskiego ,gdy sa o wiele starsi maja tutaj wrocic jako wzmocnienie, polityka tego klubu to jest niezla masakra
Nie przesadzaj ! Jak podpisza kontrakty to możemy popisać ale ja bym bronił Żeńczuka bo jako jedyny skrzydłowy umie dosrodkować piłke w biegu jak i z miejsca celnie na głowe a Genkov bedzie miał co wykańczać bo tego brakowało w poprzednim sezonie to samo z rzutami wolnymi i roznymi.
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 22.05.2012, 13:49
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie rozumiesz.
Moze Ci to wytłumaczę: jesli praca Bednarza ma polegac na zapraszaniu na testy noname'ów, piłkarzy, o których wie on cos niecoś tylko na podstawie youtuba, to sorry - ja tez mogę być takim dyrektorem sportowym. Może nie jestem łysy, moze nie mam za soba legijnej przeszłości, ale to chyba żadna przeszkoda? Wezme połowę stawki Bednarza.
Czy to jest profesjonalne podejście? Nie przeszkadza Ci to, że najwazniejsze decyzje są podejmowane w tak amatorski sposób?
No żeby moderator tak dzieci nakręcał i tak głośno płakał? Jak małe dziecko po prostu. Było tutaj sporo rozsądnych opinii na temat pracy trenera, żeby nie oceniać po dwóch meczach itp, aż nagle (mimo, że do otwarcia okienka jeszcze ponad miesiąc) chyba dorośli ludzie zaczynają płacz, bo nie ma piłkarzy. Moja propozycja jest taka, żeby zostawić 1 temat o transferach- ten bez komentarzy, a z resztą (w tym z tematem o działalności dyrektora sportowego) ruszyć w momencie, kiedy okienko się zamknie.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 22.05.2012, 13:55

Pany, a przecieków od maciosa, zbymaka czy innego wieszcza to w tym okienku wyjątkowo nie ma ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 22.05.2012, 14:15
Był już przeciek od Lolka
Odpowiedz cytując
Po prostu Wiślak
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 22.05.2012, 14:22
KOALIK napisał(a):
Wystarczy, że dał swoim dwóm kolegom kontakty powyżej 300 tys. euro (zwłaszcza Jaliensowi). Do tego wysoka kwota za podpisik na kontrakcie.
O, mój ulubiony, naczelny klaun forum powrócił Jakie kontrakty powyżej 300 tyś Euro? Jakie wysokie kwoty za podpis? Skąd Ty masz takie informacje, skoro tych Wiślaków nie ma na ŻADNYCH listach ligowców zarabiających w tym przedziale kwotowym? Bredzisz, bredzisz i jeszcze raz bredzisz. Skąd wiesz, że Nunez z Bitonem zarabiali więcej niż kiedykolwiek Głowacki czy Baszcz? Bredzisz, insynuujesz, manipulujesz.

Nie było sukcesu w Europie? Ależ był i to wspaniały, równie wielki jak wówczas za Kasperczaka. Bramka Falla z Odense nie dałaby nic, gdyby Ci nasi piłkarze nie zdobyli wcześniej mistrzostwa, nie zagrali bardzo dobrze w kw. do LM (5 zwycięstw na 6 meczów) i nie zdobyli w fazie grupowej LE aż 9 punktów! Lamey z Jaliensem osiągnęli z Wisłą znacznie więcej, niż Zieńczuk i Brożki razem wzięci.

Stokroć lepszy, także dla klubu jest Jaliens z Lameyem niż stado tanich Pintów, Alemaów, Betów, Hristowów, Ćwielongów wynajdywanych przez Bednarza z Kapką. Ci pierwsi przynajmniej coś klubowi dali i zarobili na siebie w pucharach.

lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Ahahahahaha
Skąd się biorą tacy fantaści jak ty? Akurat wymieniona trójka kaleków swoim zaangażowaniem i wybitnymi umiejętnościami piłkarskimi dała nam te sukcesy o jakich piszesz. Pobierali przy tym niewielkie pensje i dzięki nim wyszliśmy finansowo na wielki plus. Niepowodzenie w lidze to już nie ich wina. To wina Cupiała, Kapki i Bednarza.
Za wulgarne obrażanie piłkarzy Wisły powinien być ban. Tak jest, ta trójka piłkarzy, na czele z Lameyem i Jaliensem była długi czas podstawowymi graczami drużyny, która dała wielki sukces w europejskich pucharach. Należy się im za to odrobina szacunku. Dali klubowi stokroć więcej niż tacy Nawotczyńscy, Boguscy, Zieńczuki, Matusiaki, Łobodzińskie, Pawełki, itd.

A pensje i finanse? Nawet jeśli zarabialiby, jak niektórzy sugerują, w okolicach 300 tyś euro, to i tak klub na nich zyskał, a nie stracił, bo 300 tyś euro razy trzy daje zaledwie 900 tyś euro, a Wisła dzięki ich grze zarobiła w pucharach łącznie grubo ponad 4 mln Euro!

Jaliensowi zawdzięczamy też mistrzostwo Polski i dwukrotne pognębienie Cracovii w derbach. Ja nie będę robił z niego jak Bednarz kozła ofiarnego.

Bo wiosenne niepowodzenie w lidze to właśnie zasługa „Łysego”, który swoimi działaniami całkowicie rozwalił zespół. Gdy Valckx był szefem, ci sami piłkarze zdobywali MP i dostarczali wiele pięknych chwil w europejskich pucharach. Gdyby nie Bednarz, wiosna wyglądałaby zupełnie inaczej.

qbbba napisał(a):Wyświetl post
A co jeśli wezmą gościa z zajebistym CV, gotowego do gry, a okaże się, że później będzie gówno? Byłu przy Reymonta ostatnio takich kilku...
A to gra takiego Jaliensa przyniosła gówno, czy MP i wyjście z fazy grupowej LE? To ma być to „gówno?” Niektórzy naprawdę upadli na głowę…
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Stary 22.05.2012, 14:39
duch1989 napisał(a):Wyświetl post
No pewnie, przecież do napadu starczy nam tylko Genkov, sprzedajmy Jovanicia bo sam Pareiko da rade. Jak dozna kontuzji to się będzie kombinować.
Jak dozna kontuzji to się postawi Genkova, on też jest wysoki i skoczny, czego chcieć więcej.

Bednarz to chyba liczy na to, że jakimś cudem na tych testach trafi mu się jakiś mega talent, który potem będzie można opchnąć za parę groszy. Jak dotąd testy Bednarza nic nie przyniosły, dosłownie nic, więc marna szansa by takich grajków, za darmo, za których potem jeszcze zapłacą pozyskać.

Pan Jacek jest do wymiany. Niestety, ja osobiście nie pokładam w nim żadnej nadziei. Jego ostatni pobyt w Wiśle nic nie przyniósł - tylko wielki marazm w tym klubie, więc tym razem będzie nie inaczej.

A poza tym, to kibice takiego klubu jak Wisła mają prawo chyba oczekiwać, że do drużyny nie będą ściągane jakieś totalne noname'y, tylko przyzwoici gracze. Powiem szczerze, że wolałbym by do Wisły trafił już król strzelców 1. ligi, który ma 32 lata, aniżeli jakiś pseudokopacz zza oceanu, który jest totalnie nic niewart, powiem więcej Quioto to równie dobrze pewnie może służyć za pachołka treningowego w takiej drużynie jak Wisła. I to nie jest tak, że biadole, tylko przedstawiam fakty. Nawet jak do ekstraklasy trafiały jakieś "perełki", typu Bruno itd. to Ci piłkarze nie są na tyle silni by móc zwojować Europę oraz by można było na nich dobrze zarobić. Dlatego Pan Bednarz powinien zajmować się teraz dopinaniem kontraktów z Gajosem i Konradem Nowakiem, piłkarzami relatywnie tanimi, a za których w przyszłości może coś da się wyciągnąć. Liczę też na to, że scouci mają przygotowaną listę polskich młodych piłkarzy, stworzoną jeszcze za czasu Valcxa, których można kupić za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Na nowego Ronaldinho nie liczę, bo myślę, że tych testowanych piłkarzy to będziemy jeszcze autobusem wywozić z terenów Wisły. Dżungla się robi w tym naszym klubie - dżungla!
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Stary 22.05.2012, 14:49
SWEET_83 napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzaj ! Jak podpisza kontrakty to możemy popisać ale ja bym bronił Żeńczuka bo jako jedyny skrzydłowy umie dosrodkować piłke w biegu jak i z miejsca celnie na głowe a Genkov bedzie miał co wykańczać bo tego brakowało w poprzednim sezonie to samo z rzutami wolnymi i roznymi.
Nie przesadzaj - znajdzie się o wiele młodszy skrzydłowy, nawet w niższych ligach, który może nie tak dobrze jak Zieńczuk, ale przy daniu szansy rozwinie się w jeszcze lepszego piłkarza. Tylko prawda jest taka, że nikomu w niższych ligach nie chce się szukać - wolą oglądać filmy na youtubie.

Potem Bednarz powie pod koniec sierpnia -" uffff... obejrzeliśmy setki tysięcy minut na youtubie. Jestem w pełni przekonany, że na tej podstawie wyselekcjowaliśmy najlepszych do testowania. Niestety jak później okazało się, Pan Probierz nie wybrał nikogo, bo byli gorsi od Bruda i innych naszych młodych piłkarzy". I tak będzie, bo Pan Bednarz nigdy nie miał talentu, albo jakiegoś nosa piłkarskiego do zawodników. Przykładem jest Jirsak, który jest wiecznie niespełniony w naszym klubie.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 22.05.2012 o godz. 14:53.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 22.05.2012, 14:54
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzaj - znajdzie się o wiele młodszy skrzydłowy, nawet w niższych ligach, który może nie tak dobrze jak Zieńczuk, ale przy daniu szansy rozwinie się w jeszcze lepszego piłkarza. Tylko prawda jest taka, że nikomu w niższych ligach nie chce się szukać - wolą oglądać filmy na youtubie.
ty ogladasz mecze niższych lig że tak twiedzisz czy nie ogladasz po prostu tak Ci sie wydaje ?
Bo ja np. czesto bywam na III lidze i nie widziałem nikogo kto mógłby grać lige wyżej a co dopiero 3 ligi.
No ale skoro uważasz że tacy są podaj ich tutaj na tacy, moze ślepy Bednarz przejrzy na oczy.

Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 22.05.2012, 15:03
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Był już przeciek od Lolka
skąd info?

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 22.05.2012, 15:24
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
Póki co niech się wykazuje szkoda tylko ,że nic nie wiadomo o Galosie szuka na końcu świata a pod nosem ma pilkarzy wartych zainteresowania.
Nie sądzisz, że fakt, że II Liga jeszcze nie skończyła sezonu może mieć na to wpływ?

nero napisał(a):Wyświetl post
qbbba - może nikt by nie narzekał gdyby testowano tylko dwóch piłkarzy... ale my przetestujemy w tym okienku 50ciu.
A niech testują 50, zwłaszcza teraz. Ja nie widzę nic złego w tym, że testujemy 18 latków z Rozwoju Katowice i Hutnika, czy względnie młodego bramkarza z Krakowa, który kiedyś pokazywał wielki talent.

szprotson napisał(a):Wyświetl post
ty ogladasz mecze niższych lig że tak twiedzisz czy nie ogladasz po prostu tak Ci sie wydaje ?
Bo ja np. czesto bywam na III lidze i nie widziałem nikogo kto mógłby grać lige wyżej a co dopiero 3 ligi.
No ale skoro uważasz że tacy są podaj ich tutaj na tacy, moze ślepy Bednarz przejrzy na oczy.
Dokładnie. Często bywam na meczach Garbarni i z tych kilkunastu zawodników grających na boku pomocy których widziałem najlepszy był... Leszczak. A, że Leszczak jest totalnym leszczem i że z piłkarskich umiejętności to on umie tylko biegać, to chyba wszyscy tutaj wiedzą.
.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Stary 22.05.2012, 15:28
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Bywasz na III lidze powiadasz, na jednym meczu może jednej drużyny, co? A może jesteś scoutem i ktoś Ci za to płaci, hę? Poza tym my się chyba nie rozumiemy - Bednarz nic nie robi i nie zrobi - scouting jest ograniczony do minimum.

Przypuszczam, że niezły skład na ekstraklasę możnaby zbudować o samych, solidnych graczy pierwszoligowych. Jeżeli mamy oszczędzać, to nie w sposób, jaki proponuje Bednarz. Napewno nie z takimi podstarzałymi dziadkami jak Zieńczuk albo z całą pewnością nie w sposób, który teraz będzie trendy - czyli testowania tabunów murzynów, którzy przyjadą na wycieczkę do Krakowa.

Lepiej już zakontraktować stosunkowo młodych piłkarzy, którym kończą się kontrakty na naszym ligowym podwórku, niż szukać wątpliwej klasy piłkarzy preferowanych przez wątpliwej klasy menedżerów, którzy próbują upychać swój szrot, gdzie tylko się da.

Nie rozśmieszaj mnie, że miałbym podawać "na tacy", jak piszesz piłkarzy, których warto zakontraktować. Bednarz, jeszcze raz napiszę - nigdy, poprzednio w Legii, potem w Wiśle nie miał nosa do wyszukiwania talentów. Jirsak jest tego koronnym przykładem.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 22.05.2012 o godz. 15:33.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 22.05.2012, 15:31
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Może i negocjuje, tylko po co organizuje tego typu testy? Przecież to zakrawa na kpinę. Po za tym doświadczenie z jego pierwszego pobytu u nas jasno sugeruje, że jego wiedza na temat tych piłkarzy jest równa zeru. Do tego rozwalając siatkę skautów skazał Wisłę na sprowadzanie jedynie podopiecznych wszelakich agentów ze wszystkich stron świata. Nie wiem jak Tobie, ale mi taka polityka transferowa wybitnie nie odpowiada.
Domyślam się, że organizuje testy w tym samym celu co za pierwszym razem - by szukać tanich uzupełnień składu. Szczerze wątpię by testy zastąpiły normalne transfery ludzi, którzy mają grać w pierwszej jedenastce.
Nie wiem o co chodzi z "rozwaleniem siatki skautów". Odszedł bodaj tylko Klejndinst. Coś przegapiłem?
Odpowiedz cytując
Boruc
Member

Od: 12.2011

Stary 22.05.2012, 15:33
Podbeskidzie - Wisła, relacja live:

,,Za chwilę pojawi się skład Wisły. W drużynie Białej Gwiazdy zagra jeszcze jeden testowany piłkarz - to osiemnastoletni Damian Buras z Hutnika Kraków."

,,Po indywidualnej akcji Ricardinho róg dla Białej Gwiazdy"
,,Ricardinho chciał minąć trzech rywali. Dwóch się udało, trzeciemu testowany Brazylijczyk już nie dał rady"
,,Przechwyt Ilieva na połowie rywala. Ivica odgrywa do Ricardinho, ale ten zamiast od razu oddać piłkę wdał się w drybling i koniec końców jego wrzutkę wyłapał Zajac"

1. Fajnie, że jednak pojawiają się młodzi Polacy na testach.
2. Ten Ricardinho to chyba jakiś wyjątkowy piłkarski egoista ;D. Kojarzy mi się z Essombą - byłym (lub obecnym?) piłkarzem Jagi
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 22.05.2012, 15:35
Boruc napisał(a):Wyświetl post
Podbeskidzie - Wisła, relacja live:

,,Za chwilę pojawi się skład Wisły. W drużynie Białej Gwiazdy zagra jeszcze jeden testowany piłkarz - to osiemnastoletni Damian Buras z Hutnika Kraków."

,,Po indywidualnej akcji Ricardinho róg dla Białej Gwiazdy"
,,Ricardinho chciał minąć trzech rywali. Dwóch się udało, trzeciemu testowany Brazylijczyk już nie dał rady"
,,Przechwyt Ilieva na połowie rywala. Ivica odgrywa do Ricardinho, ale ten zamiast od razu oddać piłkę wdał się w drybling i koniec końców jego wrzutkę wyłapał Zajac"

1. Fajnie, że jednak pojawiają się młodzi Polacy na testach.
2. Ten Ricardinho to chyba jakiś wyjątkowy piłkarski egoista ;D. Kojarzy mi się z Essombą - byłym (lub obecnym?) piłkarzem Jagi
Po filmach bylo widac ze gra bardzo duzo sam...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 22.05.2012, 15:41
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Bywasz na III lidze powiadasz, na jednym meczu może jednej drużyny, co? A może jesteś scoutem i ktoś Ci za to płaci, hę? Poza tym my się chyba nie rozumiemy - Bednarz nic nie robi i nie zrobi - scouting jest ograniczony do minimum.
Z grupy podkarpacko-lubelskiej widziałem chyba wszystkie druzyny, najlepszym piłkarzem tej ligi jest Jacek Kuranty.
Moze też jestem scoutem.

P.S. To że mamy mało scoutów na etatach wcale nie oznacza ze nie mamy ich w ogole. Np. rozeznanie(dla nas) w II lidze południowej prowadzi były trener Wisły, obecnie trener jednej z drużyn z południa własnie (specjalnie nazwisk nie podam)

Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Stary 22.05.2012, 15:48
No dobra, przyjmijmy, że nie ma tych młodych graczy, nie chcę się wdawać w głębszą dyskusję, ale na boga, nie sprowadzajmy jakichś podstarzałych zawodników, przykładowo Zieńczuka. Ma 34 lata - może w tym sezonie miał ostatni podryg swoich umiejętności - on wcale nie daje gwarancji jakości na przyszły sezon.
Odpowiedz cytując
szlaQ
Senior Member

Stary 22.05.2012, 15:48
Quioto w pierwszej połowie 2 gole w sparingu z Podbeskidziem, ciekawe czy to tylko "sparingowy" wyskok czy jednak prezentuje jakieś solidne umiejętności :]
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 22.05.2012, 15:51
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
No żeby moderator tak dzieci nakręcał i tak głośno płakał? Jak małe dziecko po prostu. Było tutaj sporo rozsądnych opinii na temat pracy trenera, żeby nie oceniać po dwóch meczach itp, aż nagle (mimo, że do otwarcia okienka jeszcze ponad miesiąc) chyba dorośli ludzie zaczynają płacz, bo nie ma piłkarzy.
Chyba nic nie zrozumiałeś... Nikt nie placze (na razie) że nie ma piłkarzy.
Ja, na przykład płaczę, że Bednarz kolejny raz daje przykład totalnej amatorki. Bo jak nazwac inaczej to, co on robi w sprawie budowania drużyny? Totalna amatorka. Testowanie przypadkowych ludzi.
Oczywiście, zwróce honor jak się okaze, że ściągnie kogos sensownego po przemyslanym skautingu. Na razie jednak wyglada na to, że dyrektorem sportowym w Wiśle mógłby być każdy kibic czy czytelnik forum. Różnicy nie byłoby widać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 22.05.2012, 15:52
szlaQ napisał(a):Wyświetl post
Quioto w pierwszej połowie 2 gole w sparingu z Podbeskidziem, ciekawe czy to tylko "sparingowy" wyskok czy jednak prezentuje jakieś solidne umiejętności :]
Juz po tym sparingu daje 90% ze zostanie naszym grajkiem,chociaz tak naprawde nie wiem co umie...
Odpowiedz cytując
River
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 22.05.2012, 15:53
Glowacki - 33 lata
Zienczuk - 34 lata
Sznaucner - 33 lata

Te nazwiska pojawiaja sie w kontekjscie gry w Wisle. Troche mnie to niepokoi o tyle, ze ci panowie sa juz niemal obiema nogami "po drugiej stronie rzeki". Dodac do tego Sobola, Pareike i Ilieva i mozemy miec w wyjsciowej 11 szesciu zawodnikow mocno juz wiekowych. Nie wiem czy tak powinno sie budowac druzyne bo za rok znow moze byc przebudowa...
Szanuje ta cala trojke, ktora moze trafic do Wisly ale zaden z nich juz lepszy nie bedzie i nie widze tez sensu by Jaliensa i Lameya (tez gosci mocno po trzydziestce) zastepowac zawodnikami, ktorzy nawet nie sa od nich mlodsi.
Oczywiscie, obaj Holendrzy sa do odstrzalu ale zastepowac maja ich ich rowiesnicy?
Odpowiedz cytując
krowczax
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 22.05.2012, 15:58
Odmładzanie Wisły to chyba wg Bednarza sprowadzanie zawodników młodszych od Sobola
Jak długo na Wawelu...
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member

Stary 22.05.2012, 16:00
Chyba nic nie zrozumiałeś... Nikt nie placze (na razie) że nie ma piłkarzy.
Ja, na przykład płaczę, że Bednarz kolejny raz daje przykład totalnej amatorki. Bo jak nazwac inaczej to, co on robi w sprawie budowania drużyny? Totalna amatorka. Testowanie przypadkowych ludzi.
Ale skąd Ty to możesz wiedzieć? Jak nazwać to, co robi? Co jest totalną amatorką? To, że na miesiąc przed okienkiem, PRZED URLOPAMI po poprzednim sezonie, PRZED przygotowaniami do kolejnego testuje piłkarzy, którzy mogą (nie muszą) wypalić, to jest "amatorka"? Dlaczego? Kiedy ma to robić? A może ma ich brać bez testowania na podstawie tego, co zobaczy w youtube? Ooo tak, wtedy wszyscy forumowi spece byliby zachwyceni, bo by im to pasowało do koncepcji- zły Bednarz, amator, nie testuje, tylko bierze z youtuba.

Oczywiście, zwróce honor jak się okaze, że ściągnie kogos sensownego po przemyslanym skautingu. Na razie jednak wyglada na to, że dyrektorem sportowym w Wiśle mógłby być każdy kibic czy czytelnik forum. Różnicy nie byłoby widać.
Bardzo ciekawy wniosek nie poparty żadnym rozsądnym argumentem. Wszystko rozbija się o to, co napisałem na początku tego posta- ani Ty, ani ja, nie wiemy jak wygląda praca Bednarza, jakie ma plany na najbliższy czas i ile z nich uda mu się zrealizować. Nie mówię też, że Bednarz jest super, ale na pewno nie zamierzam narzekać zanim tak naprawdę nie weźmie się do pracy. Poczekajmy i oceńmy go "po".

PS. 2 bramki w pierwszym meczu w nowej drużynie testowanego piłkarza, to całkiem niezły wynik.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów