The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 32 24,24%
osłabi 81 61,36%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 19 14,39%
Głosujących: 132. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kolend
Senior Member

Od: 07.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.05.2012, 09:51
chyba bez echa przeszło, że Wisła definitywnie ściąga Burligę z wypożyczenia, niemniej po tym co pokazał w Ruchu, w Wiśle też prochu nie wymyśli
Odpowiedz cytując
Vuko
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 18.05.2012, 09:56
Mnie tam bardziej ciekawi co Kudłaty wymyśli na lewą obronę, bo żadnego lewego defensora nie mamy (Diaz to dla mnie niezły środkowy obrońca, ale nie lewy).
Odpowiedz cytując
haldir_sgn
Member

Od: 02.2009

Stary 18.05.2012, 10:08
Patrząc na gre obrony z poprzedniego sezonu to Burliga będzie sporym wzmocnieniem, nie jest nowym Dani Alvesem, ale na ligę Polską w zupełności wystarczy.
Czy ciemno czy jasno, Wisła płynie przez Miasto.....Bo to Miasto jest Nasze! ^^
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 18.05.2012, 10:10
No na ławke zawodnik w sam raz bo napewno patrząc na jego gre w Ruchu to nic więcej.
Odpowiedz cytując
SWEET_83
Senior Member

Stary 18.05.2012, 10:26
350 tys euro za Olkowskiego? hehe to sa smieszne pieniadze za takiego młodego zdolnego zawodnika. Ogladałem go w paru meczach a zwłaszcza w meczu z Legią to zagrał na prawde dobrze. Jeżeli mamy pieniądze to brać !
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 18.05.2012, 10:42
Zieńczuk i Piech w Wiśle ?
http://www.sport.pl/sport-slask/1,12...onu_trafi.html

powrót Zienia to dobry pomysł bo na lewym skrzydle żenująco prezentuje sie Kirm a Illiev gra w kratke.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 18.05.2012 o godz. 10:50.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 18.05.2012, 10:57
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
No na ławke zawodnik w sam raz bo napewno patrząc na jego gre w Ruchu to nic więcej.
Wytlumacz mi logicznie jak zawodnik z vice-mistrza Polski ma niby sie lapac tylko na lawke w slabiutkiej i bardzo przecietnej druzynie Wisły
Zatrzymales sie chyba kolego na czasach Naszej potegi...
Odpowiedz cytując
SWEET_83
Senior Member

Stary 18.05.2012, 11:00
Bednarz i jego pracownicy przygotowali duza liste zawodników na każdą pożycje bo nawet Żeńczuk jest brany pod uwage w razie jak by pewnie nie przyszedł Makuszewski lub Kupisz z Jagiellonii. To samo z napastnikami, Quioto,Paweł Brożek,Piech itd. A cos ucichł transfer Meliksona do zagranicznego klubu...
Ostatnio edytowane przez SWEET_83 : 18.05.2012 o godz. 11:04.
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 18.05.2012, 11:00
Do 21 lat najciekawszym polakiem dla mnie właśnie jest Olkowski. To ja się pytam za kogo mamy płacic takie kwoty jak nie za najzdolniejszych młodych polaków. Za Jovanovicia płaciliśmy 400 tys. euro. Ja bym wolał zapłacić tą kwotę, ustawić Olkowskiego na prawej i nie sprowadzać już stopera. Środek by tworzyli Głowacki-Jovanović, albo Głowacki-Diaz.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 18.05.2012, 11:15
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Wytlumacz mi logicznie jak zawodnik z vice-mistrza Polski ma niby sie lapac tylko na lawke w slabiutkiej i bardzo przecietnej druzynie Wisły
Zatrzymales sie chyba kolego na czasach Naszej potegi...
Bez przesady. Burliga nie był tam liderem zespołu. Aż tak źle z nami nie jest, by każdy zawodnik Ruchu był u nas pewny miejsca w pierwszym składzie. Nawet jeśli nie sprowadzimy kolejnego zawodnika na prawą obronę, Burlidze ciężko rywalizowałoby się z Jovanoviciem.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 18.05.2012, 11:37
arti napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego mamy nie zdobyć mistrza 2013?
Będzie Głowa, Paweł jeśli jest jeszcze w stanie biegać plus LO - wystarczy ten Dudu albo Magiera plus zamiana Kirma na gracza typu Kupisz plus okiełznanie i zagonienie do pracy Małego i już jest dobrze. Jakby jeszcze został Melikson to MP to jedyny możliwy cel.
Małecki dla mnie w Wiśle nie istnieje. To piłkarz, który przekroczył wszelkie granice - jest nieodpowiedzialny, ba - klub płaci mu co miesąc niebagatelne pieniądze, a on nagle wyskakuje, że nie chce być brany pod uwagę przy ustalaniu składu. Co ja bym zrobił na miejscu klubu? Usunąłbym go dyscyplinarnie. Dla takich piłkarzy nie ma miejsca w Wiśle. W tym jedynym wypadku nie chodzi o pieniądze, tutaj chodzi o coś więcej. To jest pracownik, który ma zas**ny obowiązek grania czy mu się to podoba czy nie.

Jeszcze raz - Meliksona musimy sprzedać, by pozyskać np. takiego Magierę, czy Kupisza.

Baala napisał(a):Wyświetl post
Do 21 lat najciekawszym polakiem dla mnie właśnie jest Olkowski. To ja się pytam za kogo mamy płacic takie kwoty jak nie za najzdolniejszych młodych polaków. Za Jovanovicia płaciliśmy 400 tys. euro. Ja bym wolał zapłacić tą kwotę, ustawić Olkowskiego na prawej i nie sprowadzać już stopera. Środek by tworzyli Głowacki-Jovanović, albo Głowacki-Diaz.
Tjaaa, tylko krew człowieka zalewa, gdy myśli o tym, że ten piłkarz mógł być nasz za naprawdę niewielkie pieniądze już w zeszłym roku. Nikt niestety o tym nie pomyślał.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 18.05.2012 o godz. 11:39.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 18.05.2012, 11:45
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Zieńczuk i Piech w Wiśle ?
http://www.sport.pl/sport-slask/1,12...onu_trafi.html

powrót Zienia to dobry pomysł bo na lewym skrzydle żenująco prezentuje sie Kirm a Illiev gra w kratke.
Ja po takim powrocie na pewno bym nie narzekal a w Piecha raczej nie wierze (kasa, kasa i jeszcze raz kasa) - a nie łudźmy sie, ze teraz Wisła bedzie budowana na najblizsze lata tylko na nastepny sezon
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 18.05.2012 o godz. 11:51.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 18.05.2012, 12:06
SWEET_83 napisał(a):Wyświetl post
Bednarz i jego pracownicy przygotowali duza liste zawodników na każdą pożycje bo nawet Żeńczuk jest brany pod uwage w razie jak by pewnie nie przyszedł Makuszewski lub Kupisz z Jagiellonii. To samo z napastnikami, Quioto,Paweł Brożek,Piech itd. A cos ucichł transfer Meliksona do zagranicznego klubu...

W razie ?
A czy oprócz spekulacji medialnych, ktoś jeszcze Wiśle zaproponował, lub Wisła złożyła zapytanie o któregoś z tych zawodników ?

Bo póki co to raczej same spekulacje, wystarczyło, że Głowacki powiedział że do Wisły wróci i nagle jest Zieńczuk, Paweł Brożek nawet Piotrek się przewija. Jasne cieszy mnie to, ale podchodźmy do tych spekulacji z dystansem, już nie raz się wszyscy rozczarowali naszą polityką transferową. W tym roku może być podobnie.

Media widzą w naszym klubie różnych zawodników, ale ja czekam cierpliwie do momentu konferencji o ile takie będę miały miejsce wtedy uwierzę i zweryfikuję informacje podawane przez cały ten ogórkowy sezon.

Cudów się nie spodziewam, naprawdę. Okienko gdzie przyszedł Melikson, Genkov, Pareiko - na 100% się nie powtórzy. Już mamy ''wizję'' tego co nasz czeka, testy, testy testy, czyli powtórka z rozrywki odcinek 2012...

I wcale mnie nie zdziwi fakt, że za Dragana też nikt nie przyjdzie, to że rozwiązano z nim kontrakt świadczy raczej o szukaniu oszczędności gdzie tylko się da, a nie o fakcie zaproponowania kontraktu innemu, lepszemu zawodnikowi.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 18.05.2012 o godz. 12:08.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 18.05.2012, 12:11
Chyba razem z Fornalikiem by musieli przyjsć bo jakaś taka dziwna przypadłosć łapie grajków, że jak przyjdą do Wisły to coraz słabiej grają.
..
Odpowiedz cytując
duch1989
Member

Od: 05.2009

Stary 18.05.2012, 12:21
Mam pytanie do dobrze zorientowanych:
Do którego roku kontrakt ma Michał Czekaj?
Odpowiedz cytując
SWEET_83
Senior Member

Stary 18.05.2012, 12:23
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
W razie ?
A czy oprócz spekulacji medialnych, ktoś jeszcze Wiśle zaproponował, lub Wisła złożyła zapytanie o któregoś z tych zawodników ?

Bo póki co to raczej same spekulacje, wystarczyło, że Głowacki powiedział że do Wisły wróci i nagle jest Zieńczuk, Paweł Brożek nawet Piotrek się przewija. Jasne cieszy mnie to, ale podchodźmy do tych spekulacji z dystansem, już nie raz się wszyscy rozczarowali naszą polityką transferową. W tym roku może być podobnie.

Media widzą w naszym klubie różnych zawodników, ale ja czekam cierpliwie do momentu konferencji o ile takie będę miały miejsce wtedy uwierzę i zweryfikuję informacje podawane przez cały ten ogórkowy sezon.

Cudów się nie spodziewam, naprawdę. Okienko gdzie przyszedł Melikson, Genkov, Pareiko - na 100% się nie powtórzy. Już mamy ''wizję'' tego co nasz czeka, testy, testy testy, czyli powtórka z rozrywki odcinek 2012...

I wcale mnie nie zdziwi fakt, że za Dragana też nikt nie przyjdzie, to że rozwiązano z nim kontrakt świadczy raczej o szukaniu oszczędności gdzie tylko się da, a nie o fakcie zaproponowania kontraktu innemu, lepszemu zawodnikowi.

Zgadzam się z tobą wszystko sie może zdarzyć,porzyjemy zobaczymy co nam przyniesie los i jakich nowych piłkarz bo ja mysle beda. tylko mam nadzieje ze najlepsi
Odpowiedz cytując
Tominho
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 18.05.2012, 12:45
http://www.sport.pl/sport/10,67450,1...do_Wisly_.html

Paweł jasno deklaruje, że chciałby wrócić do Wisły. Narazie skończyło się na luźnej rozmowie z kimś związanym z Wisłą... Mam nadzieję, że Bednarz się ruszy i da Brożkowi jasny sygnał, że chce go widzieć w drużynie.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 18.05.2012, 14:01
Pozyskiwanie dziadziów, na których w przyszłości nie zarobimy ani grosza, to świetny sposób dla klubu na wybrnięcie z rzekomych kłopotów finansowych.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
mimon89
Member

Od: 06.2011

Stary 18.05.2012, 15:03
Ja tam Brożka nie potrzebuje. Jest Genkow, jest Rojewski i kupić jeszcze kogoś młodego. Brożki mieli juz swój czas w Wiśle i nie chce do naszej zbieraniny dokładać jeszcze gwiazdeczki typu Brożek. Także Łysy Wężu nie wysyłaj żadnego sygnału do Brożka
"Jestem trudnym człowiekiem ale pocieszam się faktem, że to Bóg mnie takim stworzył..."
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 18.05.2012, 15:11
Arked napisał(a):Wyświetl post
Pozyskiwanie dziadziów, na których w przyszłości nie zarobimy ani grosza, to świetny sposób dla klubu na wybrnięcie z rzekomych kłopotów finansowych.
Kupowanie jakich kol wiek młodych zawodników hurtem i wrzucenie ich do tej drużyny która jest aktualnie nie gwarantuję że sprzedamy kogo kol wiek. Prosty przykład Gdyby Marcelo grał na obronie z Czekajem nie sądzę że kiedy kol wiek PSV by się po niego zgłosiło. Gdyby Komrowski grał na obronie z Astizem a nie z Żewłakowem śmiem twierdzić że w Rosji by nie zagrał. Podstawoa sprawa jest jeszcze taka że tych młodych zawodników na naszym rynku jest bardzo nie wielu. Wyskoczył nie dawno Makuszewski który ewentualnie można kupić za kwotę około miliona euro a nie ma gwranacji przecież że się sprawdzi.

Cytat:
Ja tam Brożka nie potrzebuje. Jest Genkow, jest Rojewsk
O Rojewskim można powiedzieć tyle że jak dostał jedno dobre podanie to się wywalił, a jak mógł dostawić dobrze glowę i pozbawić mistrza Śląask to tego nie zrobił.
Co do Genkova to śmiem twierdzić, że Paweł posadziłby go na ławie przy grze systemem jednym napastnikiem. Jeśli zostałby Melikson to miałby chociaż z kim zagrać klępę czy prostopadłą piłkę.
Ciekawą opcją jest jeszcze Dwaliszwili jednak tutaj nie wiem czy nie podchwyci go Lech w miejsce Rudnieva.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 18.05.2012 o godz. 15:25.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 18.05.2012, 15:23
mimon89 napisał(a):Wyświetl post
Ja tam Brożka nie potrzebuje. Jest Genkow, jest Rojewski i kupić jeszcze kogoś młodego. Brożki mieli juz swój czas w Wiśle i nie chce do naszej zbieraniny dokładać jeszcze gwiazdeczki typu Brożek. Także Łysy Wężu nie wysyłaj żadnego sygnału do Brożka
Rozbieg i najblizsza sciana...

Widziales Rojewskiego w akcji,wiesz cos o nim,wiesz cokolwiek...
Odpowiedz cytując
mimon89
Member

Stary 18.05.2012, 15:37
Rozbieg i najbliższa ścianę proponuje Tobie. Rojewskiego widziałem tyle co inni, jest jeszcze Kamiński etc. żaden Melikson tutaj nie zostanie a Brożek pokazał w dwóch klubach co jest wart. Opierdalacze nam nie są potrzebni ale skoro tak bardzo go chcecie to proszę bardzo - jeszcze Pawełka niech Wam wrócą...

I jeszcze chwila, jeszcze moment i będziemy mieli skład Wisły jak sprzed trzech- czterech lat...Fajnie, nie? Tylko zauważcie że Ci ludzie już są starsi i ich powroty są jak każdy inny transfer do tej pory (na krótką mete)
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 18.05.2012 o godz. 15:50.
"Jestem trudnym człowiekiem ale pocieszam się faktem, że to Bóg mnie takim stworzył..."
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 18.05.2012, 15:42
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Co do Genkova to śmiem twierdzić, że Paweł posadziłby go na ławie przy grze systemem jednym napastnikiem. Jeśli zostałby Melikson to miałby chociaż z kim zagrać klępę czy prostopadłą piłkę.
Co do Genkova i Brożka to można byłoby się przestawić na 4-4-2. Odnoszę wrażenie, że oni by się uzupełniali. Zresztą to chyba jedyne sensowne wyjście kiedy zostaniemy bez żadnego ofensywnego pomocnika. Możemy za Brożkiem bądź Genkovem ustawić jeszcze Ilieva, albo ew. Małeckiego.

O Rojewskim można powiedzieć tyle że jak dostał jedno dobre podanie to się wywalił, a jak mógł dostawić dobrze glowę i pozbawić mistrza Śląask to tego nie zrobił.
Ja w ogóle nie rozumiem teraz liczenia Rojewskiego jako napastnika pierwszego zespołu. Chłopak grał kilka minut w meczu ze Śląskiem i nic JESZCZE nawet nie pokazał aby TO AKURAT Z NIM wiązać nadzieje. Chociaż pamiętam jak graliśmy z Legią bodaj w 2006 roku i w 85. minucie wszedł Boguski. Nic nie wróżyło, że będzie to w przyszłości dla nas ważny piłkarz.

Jednak... równie dobrze możemy liczyć na każdego innego napastnika z MESA. Dlaczego akurat na Rojewskiego? Czym się różni Rojewski od Szewczyka, czy młodszego od nich Kamińskiego? Ba, Szewczyk i Kamiński strzelili kilka goli w MESA, a Rojewski AŻ jedną bramkę. Dodatkowo, czy nie trzeba go wykupić z Warty Poznań?

Kupowanie jakich kol wiek młodych zawodników hurtem i wrzucenie ich do tej drużyny która jest aktualnie nie gwarantuję że sprzedamy kogo kol wiek. Prosty przykład Gdyby Marcelo grał na obronie z Czekajem nie sądzę że kiedy kol wiek PSV by się po niego zgłosiło. Gdyby Komrowski grał na obronie z Astizem a nie z Żewłakowem śmiem twierdzić że w Rosji by nie zagrał. Podstawoa sprawa jest jeszcze taka że tych młodych zawodników na naszym rynku jest bardzo nie wielu. Wyskoczył nie dawno Makuszewski który ewentualnie można kupić za kwotę około miliona euro a nie ma gwranacji przecież że się sprawdzi.
Potrzebujemy doświadczonych zawodników jak Pareiko, Głowacki, Sobolewski, Brożek, czy Iliev. Jednak dla przyszłości Wisły lepiej, aby pozostała szóstka to byli zawodnicy perspektywiczni. Chciałbym, aby Chrapek dostał szansę, ale nie wyobrażam sobie grania w środku pomocy dwójką Chrapek - Gajos (zakładając, że naprawdę ma do nas przyjść). Chrapek fajnie sobie radził na wypożyczeniu, ale mam wrażenie, że jest za słaby jeszcze na regularną grę w pierwszej "11" Wisły.Co prawda strzelił 3 bramki i miał 7 asyst.

Kolejna sprawa to liczenie Urygi jako stopera. On jest nominalnym środkowym pomocnikiem. Fajnie jakby zmieniał Sobolewskiego i w ten sposób się ogrywał. Widziałem go jednak raptem w dwóch meczach, w których prezentował się przyzwoicie, więc ciężko powiedzieć czy warto na niego postawić. Można go wypożyczyć do Bełchatowa np. jak Legia Zbozienia.

Co ciekawe, niedługo Lucas Guedes będzie mógł być włączony do pierwszego zespołu. Podobno wielki talent, warto byłoby, aby pojechał na obóz przygotowawczy.

Po skrócie z ostatniego meczu z Widzewem mam nadzieję, że nasi właściwie przyjrzą się Miśkiewiczowi. Gra fajnie nogami, broni pewnie i miał kilka ciekawych interwencji na tym skrócie. Sprawia dobrze wrażenie. Po tym jednym meczu powiedziałbym, że jest lepszy od Jovanicia, ale to tylko jeden mecz, więc powstrzymam się z oceną.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 18.05.2012, 16:01

Ciekawą opcją jest jeszcze Dwaliszwili jednak tutaj nie wiem czy nie podchwyci go Lech w miejsce Rudnieva.
Do gry systemem jednym napastnikiem Brożek na szpicę nie pasuje. Genkov jest naszym jedynym zawodnikiem, którego możnaby postawić jako jedynego napastnika. Jest jeszcze Rojewski, który jest dość wysoki, nawet chyba wyższy od Genkova, ale co z niego będzie - zobaczymy. Wiem jednak jedno - jeśli działacze chcą zarobić na zawodnikach, to muszą wręcz ściągać młodych i utalentowanych graczy za niewielkie pieniądze i dać im się wypromować.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 18.05.2012, 16:36
mimon89 napisał(a):Wyświetl post
Opierdalacze nam nie są potrzebni ale skoro tak bardzo go chcecie to proszę bardzo - jeszcze Pawełka niech Wam wrócą...
I tu masz 100% racji.
Ale ciiiiii.... z tym Pawelkiem, bo jeszcze Bednarz to przeczyta, a w końcu Pawełek to bramkarz ograny, nie trzeba go testować, no i wiemy, co bierzemy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 18.05.2012, 17:16
Cytat:
Genkov jest naszym jedynym zawodnikiem, którego możnaby postawić jako jedynego napastnika.
Tylko dlaczego można by go wystawić na szpice ? Dlatego że jest wysoki ? dlatego, że sprawia wrażenie silnego ? Ja wiem że z postury Genkov wygląda jak klasyczna "dziewiątka" natomiast według mnie to jest piłkarska wydmuszka.
Niby silny chłop a monetami przewraca się na murawie jak junior który wszedł dopiero do seniorskiej piłki , już Paweł gwarantował znacznie większe przetrzymanie piłki z przodu niż Tswetan bo nie wywracał się co chwile tylko potrafił zagrać dobrą pierwszą piłkę. Paweł także dzięki swojej szybkości potrafił stworzyć sobie sytuacje nawet z wybitej lagi na ślepo.
Ja wiem że momentami wygląd trochę tak że Brożkowi się nie chce grać, jedna to jest mylna opinia on po prostu wykonuję w meczach dużą ilość sprintów żeby było stać go na takie sprinty musi rozsądnie dysponować siłami. Byłem dużym zwolennikiem transferu Genkova natomiast z kolejnymi meczami pokazywał, że ma bardzo kiepskie walory piłkarskie, a z roli przetrzymywania piłki wywiązuje się tak jak spisalby się Pawel Stano czy Mariusz Ujek. Podobały mi się zaciągi Valckxa natomiast nie mam zamiaru być hipokrytą i pisać że Genkova można porównywać do Pawła. Paweł to moim zdaniem półka wyżej. Dla mnie taką klasyczną "dziewiątką" jest taki Dwaliszwili który nie dość, że potrafi zrobić użytek ze swojej postury, to do tego potrafi grać w piłkę.

Naturalnie Genkov ma swoje atuty jak gra w powietrzu czy to że w przeciwieństwie np do Bitona wie gdzie biegać po boisku.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 18.05.2012 o godz. 17:53.
Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 18.05.2012, 17:26
kolend napisał(a):Wyświetl post
chyba bez echa przeszło, że Wisła definitywnie ściąga Burligę z wypożyczenia, niemniej po tym co pokazał w Ruchu, w Wiśle też prochu nie wymyśli
Oczywiście masz na myśli "Ruch definitywnie daje kopa w dupę Burlidze, którego z prawej obrony wygryzł stope"
.
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 18.05.2012, 17:28
Już to gdzieś pisałem chyba, że gdyby Genkov miał dobrych skrzydłowych, to by nastukał tych bramek jak głupi. Co jak co, ale do wrzutek w polu karnym przeciwnika umie się ustawić, wyskoczyć ponad obrońcę i celnie uderzyć.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 18.05.2012, 17:36
FraMat napisał(a):Wyświetl post
I tu masz 100% racji.
Ale ciiiiii.... z tym Pawelkiem, bo jeszcze Bednarz to przeczyta, a w końcu Pawełek to bramkarz ograny, nie trzeba go testować, no i wiemy, co bierzemy.
Tylko patrząc na to co wyprawiali nasi zawodnicy w tym sezonie to "machanie rękami" można odjąć od minusów powrotu Brożków. Paweł jest nam potrzebny. Zawodnik, który dałby nam porównywalną jakość kosztuje pewnie gdzieś koło 700 tysięcy euro. Tutaj mamy za darmo piłkarza, u którego mamy pewność, że gra w Wiśle to nie tylko zarabianie pieniędzy.

Jak dla mnie powrót Głowackiego i Brożków to bardzo dobre transfery. Bardzo potrzebne w tych trudnych czasach. Nie mniej jeżeli lista wzmocnień kończy się na tych trzech nazwiskach to jest to złe rozwiązanie. Pareiko, Głowacki, Sobolewski, Paweł Brożek, Ivica Iliev są Wiśle potrzebni. I to powinni być jedyni zawodnicy w wieku 29+, którzy będą w zespole w nowym sezonie.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 18.05.2012, 17:37
Dziś kolejny wysyp spekulacji transferowych choć 99% z nich się nie sprawdzi. Ja nie rozumiem jednego czy Wisła musi powielać te same błędy za które ganiono niedobrego Holendra, że sprowadza emerytów - z zagranicy a teraz dla odmiany mamy mieć opcje polską. Jakoś w takim Dortmundzie nie mają problemu z tym że w podstawowym składzie gra tylko dwójka zawodników po 30-tce (bramkarz, defensywny pomocnik) i drugi raz z rzędu młodzieżą bez doświadczenia wciągają nosem pozostałe zespołu występujące w Bundeslidze. Zaraz będziemy mogli wystawić 11-stkę składającą się z samych zawodników po 28 roku życia. Coś mi podpowiada, że wtedy obecne problemy finansowe czy prawdziwe czy nie przy tych, które mogą nastąpić to pikuś. W polskiej lidze znaczenie odgrywają walory fizyczne, szybkość, dynamika etc.. zobaczcie sobie na skład Korony i ŁKS w tym sezonie - a potem na miejsce w tabeli.
Odnośnie Meliksona to on nie che już grać w Wiśle, przychodził tu pod katem europejskich pucharów i budowy silnej drużyny rezygnując z wysokiego kontraktu w Izraelu na rzecz mniejszych pieniędzy u nas - jego odejście jest przesądzone.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów