The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,02%
osłabi 80 63,49%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,49%
Głosujących: 126. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.01.2011, 11:59
Proud napisał(a):Wyświetl post
To jest stoper, nie napastnik.
Co to ma za znaczenie. Za gościa,który umie prosto kopnąć piłkę i dobrze się ustawić 1 mln euro to nie pieniądz.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 19.01.2011, 12:02
AYALA napisał(a):Wyświetl post
i kolejne nazwisko,Brazylijski obrońca Chievo Verona -Lourenco Rincon.Jedne źródła podają że to stoper a inne że prawy obrońca, ma 186 cm i 24 lata.Idealny wiek
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
Brazylijski obrońca Chievo Rincón podpisze dzisiaj kontrakt z drugoligowym Grosseto.

cóż,trzeba wierzyć w jedyny transfer czyli Czapę.

E:małą sciagawka dla Stana, żeby w kolejnym okienku ręki w nocniku nie miał :http://www.eurofutbol.pl/news/176020...ami-w-La-Liga/
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Szarny
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 19.01.2011, 12:13
Mówicie, że ta sprawa z Meliksonem to frajerstwo, ale jakimi frajerami musieli być działacze BVB kupując Kubę, który w czasie kiedy dopinano szczegóły transferu był kontuzjowany, a w dodatku zanim miał na dobre zostać zawodnikiem Borussii, całą wiosnę spędził u nas. To jest dopiero ryzyko, wyłożyć ponad 3 mln euro, za zawodnika po kontuzji pachwiny i jeszcze zostawić go u obecnego pracodawcy na kolejne pół roku. W tym czasie jakiś drwal w naszej lidze mógł Kubie urwać noge, ale całe szczęście dla Kuby, Wisły i BVB że nic takiego go nie spotkało.

Wg. mnie sprawa z Meliksonem wygląda tak, że szefowa chciała wyciągnąć za ten transfer jeszcze kilka euro. Valcx na to nie przystał, ale uznał też że nie warto z niego rezygnować. Do wyboru więc miał - albo 50/100 tys euro więcej, żeby mieć go w Wiśle od razu, albo cena wcześniej ustalona, ale zawodnik trafi do nas z tygodniowym poślizgiem.

Biorąc pod uwagę rozrzutność Cupiała, to że Melikson jest w trakcie sezonu, przygotowany jest do gry na teraz i na pewno jego przygotowania w Wiśle wyglądałyby nieco inaczej niż reszty zawodników to Staszek wybrał najlepsze rozwiązanie.

Bo jeżeli faktycznie jest to zawodnik dla nas bardzo ważny (600 tys euro), to nie możemy unosić się dumą i zrywać rozmowy z Hapoelem, bo być może na podobnego zawodnika z innego klubu nas nie stać.
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 19.01.2011, 12:28
Teraz proponuję kubeł zimnej wody na ochłodę dla wszystkich, którzy ekscytują się tym, co napisze gazeta A albo portal B.

Artykuł z futbol.pl o niejakim Kewie Jaliensie i naszym nim zainteresowaniu:
Cytat:
Wisła pytała o obrońcę AZ Alkmaar

Holenderski obrońca Kew Jaliens jest brany pod uwagę jako kandydat do gry w Wiśle Kraków. Sprowadzenie doświadczonego stopera AZ Alkmaar sondował trener Robert Maaskant. - Rozmawialiśmy z różnymi holenderskimi zawodnikami - przyznaje szkoleniowiec.

Maaskant i dyrektor sportowy Wisły, Stan Valckx przeprowadzili podczas zimowej przerwy kilka nieformalnych rozmów z zawodnikami grającymi w holenderskiej Eredevisie. W orbicie ich zainteresowań znalazł się dziesięciokrotny reprezentant Holandii - Kew Jaliens.

Po odejściu Pawła i Piotra Brożków, a także Mariusza Pawełka i Clebera, klub z Reymonta wymaga wielu wzmocnień. - Potrzebujemy bramkarza, środkowego obrońcę i środkowego napastnika, żeby wzmocnić zespół - twierdzi Maaskant. Wisła jednak bierze pod uwagę wielu kandydatów. - Przyznam szczerze, że szukamy ich dosłownie wszędzie - dodaje trener.

Jeden z tropów prowadzi do jego ojczyzny. Mocno zadłużone AZ Alkmaar jest zainteresowane sprzedażą Jaliensa, ale póki co rezerwowy ostatnio piłkarz, nie otrzymał żadnej oferty. Krakowski klub jednak jeszcze nie zaczął transferowej ofensywy.
http://www.futbol.pl/artykul/99360.html

Pozwoliłem sobi wyboldować zdanko-cytat z Maaskanta, bo jest to dowód, na to jak dziennikarze lecą z czytelnikami w chuja. Skąd pochodzi to zdanko? Ano stąd:

Cytat:
"Za Pawła Brożka? Ibrahimović"

Wisła jako ostatnia z drużyn ekstraklasy rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej, ale warto było czekać. Na podopiecznych Roberta Maaskanta czekała dziś piękna pogoda - mocne słońce i ponad 10 stopni Celsjusza. - Wszyscy narzekają na zimową pogodę w Polsce, a widzę że niepotrzebnie. Jak tak dalej będzie, to nie wiem po co mamy jechać do Hiszpanii - żartował szkoleniowiec Wisły.

Maaskant jest zadowolony także z formy drużyny na pierwszym treningu. - To była długa przerwa, nikt już nie może doczekać się wznowienia gry - stwierdził trener, podkreślając zaangażowanie wszystkich graczy na pierwszych zajęciach.

Niestety, na pierwszym treningu Maaskant nie ma komfortu skorzystania ze skompletowanej drużyny. - Za długo jestem trenerem, by wiedzieć, że nie ma sytuacji idealnych. Trener zawsze będzie prosił o wielu zawodników, ja na przykład prosiłem o czterdziestu, ale ich nie dostałem Ale znam sytuację w klubie, wiem o negocjacjach i nie obawiam się o graczy, których jeszcze nie ma. Mam nadzieję, że w Hiszpanii będą już nowi zawodnicy - tłumaczy szkoleniowiec.

W przerwie świąteczno-noworocznej Wisłę opuściło trzech graczy: Mariusz Pawełek i bracia Brożkowie, wcześniej z ekipą pożegnał się Cleber. - Trudno o nich zapomnieć. Wykonali tu kawał dobrej roboty - podkreślił Holender. - Jestem jednak pewien, że przyjdą do nas nowi gracze z odpowiednimi umiejętnościami. Potrzebujemy przede wszystkich piłkarzy na pozycję tych, którzy nas opuścili, ale szukamy też okazji i w ten sposób przychodzą do nas piłkarze na inne pozycje.

Nie tylko umiejętnościami stricte piłkarskimi kierują się poszukiwacze graczy do Wisły. - Bramkarz musi żyć w bramce, dyrygować obroną, budzić ją - podkreśla Maaskant. Potencjalny następca Pawła Brożka? - Ibrahimović! - odpowiadał trener. - Co, nie chcecie go? A z Holandii to Suarez, ale on chyba idzie do Liverpoolu? - żartem zbywajał sugestie kolejnych wzmocnień. Dodał tylko, że przeprowadził kilka rozmów z graczami z rynku holenderskiego, pytając ich o chęć gry w Polsce i sondując oczekiwaną wysokość pensji, lecz nie przewiduje by w najbliższym czasie pojawił się ktoś z Eredivisie w Krakowie.

Wiadomo już, że Wisłę wzmocnić ma Maor Melikson. Holenderski trener charakteryzuje go następująco: - To bardzo kreatywny zawodnik, który może grać na różnych pozycjach w pomocy - w środku oraz na lewej i prawej stronie, a także jako napastnik, choć przede wszystkim widzę dla niego miejsce w środku pola - mówi Maaskant. - Ma umiejętność asystowania. Nie jest wysoki, ale szybki. Trudno go porównać do któregoś z obecnych graczy, może do Garguły i Boguskiego, którzy wracają do gry po kontuzjach. Dobrze mieć graczy tego typu, kreatywnych pomocników. Będzie miał teraz pewną przewagę nad resztą zawodników, bo przechodzi do nas w trakcie sezonu, zatem jest przygotowany na 90 minut gry w sparingach. Dla wszystkich jego przyjście jest swego rodzaju pobudką do konkurowania o miejsce w składzie.

wislakrakow.com
(redakcja)
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24463

Jak widać, wypowiedź, która posłużyła do stworzenia artykułu na futbol.pl jednocześnie z miejsca niemalże wyklucza przyjście wspomnianego zawodnika do Wisły. Pan Przemysław Gajzler auto artykułu na futbol.pl albo jest wyjątkowo durny i nie potrafi zrozumieć, co Maaskant powiedział, albo ma swoich czytelników za debili świadomie faszerując ich nieprawdziwymi "informacjami".
Odpowiedz cytując
martonas
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 19.01.2011, 12:40
Marszałek napisał(a):Wyświetl post

Wypatrzyć,przetestować,zbadać i podpisać zawodnika w przyzwoitym czasie potrafi każdy klub w kraju. Nie wiem ile można negocjować z zawodnikami, którzy byliby wzmocnieniem zespołu. Po miesiącu przesyłaniu faksów i rozmów już się mniej więcej wie,czy delikwent będzie chciał u nas grać i czy stać nas na niego. Miesiąc a kto miesiąc negocjuje?Nawet niech będzie te 31 dni, to i tak jak z jednym nie wyjdzie to powinien być ktoś inny w obwodzie.
Ale skąd ten pomysł, że negocjują z jednym grajkiem miesiąc? Masz jakies źródło takich informacji? Może negocjowali tydzień, a gosc po prostu wybrał Rumunię/Turcję/Włochy/Lecha czy jakis tam inny klub. No to biorą kolejnego z listy, negocjują znowu tydzień, koles wybiera inny klub, no i trzeba negocjować z innym. A czas leci... Ja tam w te wszystkie doniesienia prasowe, zwłaszcza polskie nie wierzę, ale w bardziej wiarygodnych zagranicznych portalach info o ofertach dla choćby Genkowa czy Ubiparipa było, więc coś rzeczywiscie mogło być na rzeczy.

Najbardziej żałosnym zjawiskiem na tym forum jest dobieranie sobie założeń do swojej tezy. Najlepiej wybrać tylko jedną z możliwości, że Stan to jednak amator transferowy, który przez miesiąc z jednym grajkiem nie może się dogadać, a inne możliwości jak np. że on przez ten miesiąc już negocjował z kilkoma grajkami, którzy wybierali inne kluby i SV nic na to nie mógł poradzić (chyba by musiał dwa razy większą pensję im dać, bo co innego miałaby obecnie Wisła do zaoferowania?) Ale oczywiście taka możliwość już za bardzo nie pasuje do waszej koncepcji, więc po co w ogóle brać ją pod uwagę, prawda?
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 19.01.2011, 12:54
Co to ma za znaczenie. Za gościa,który umie prosto kopnąć piłkę i dobrze się ustawić 1 mln euro to nie pieniądz.
Napisałeś "za dobrego napastnika", dlatego sprostowałem.

A znaczenie ma. Zdecydowanie więcej płaci się za napastników, niż za obrońców.

Pomyśl sobie jaki byłby płacz na forum jakby Wisła dała za obrońce milion E. Wszyscy pisaliby że mogli to przeznaczyć na napastnika. Ale to już specyfika naszego forum.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Stary 19.01.2011, 13:01
martonas napisał(a):Wyświetl post

Najbardziej żałosnym zjawiskiem na tym forum jest dobieranie sobie założeń do swojej tezy. Najlepiej wybrać tylko jedną z możliwości, że Stan to jednak amator transferowy, który przez miesiąc z jednym grajkiem nie może się dogadać, a inne możliwości jak np. że on przez ten miesiąc już negocjował z kilkoma grajkami, którzy wybierali inne kluby i SV nic na to nie mógł poradzić (chyba by musiał dwa razy większą pensję im dać, bo co innego miałaby obecnie Wisła do zaoferowania?) Ale oczywiście taka możliwość już za bardzo nie pasuje do waszej koncepcji, więc po co w ogóle brać ją pod uwagę, prawda?
Jeśli negocjujesz z gośćmi co biorą 500 tysięcy za rok,to pewnie,że jeden po drugim odrzucą twoją ofertę. Kim my jesteśmy na rynku transferowym? Niemniej gdy negocjujesz w zakresie gości co biorą 150 200 tysięcy to już coś możesz podpisać. Nie jest możliwe,że każdy z kim negocjujemy podpisze umowę nagle z kimś innym. Poza tym nie wziąłeś pod uwagę jednej rzeczy. Otóż Stan i spółka mieli kupę czasu na negocjacje i dogadywanie się oraz dopinanie nawet najmniejszych szczegółów.

Dokładne czytanie z zrozumieniem nie boli. A ideologię do własnych założeń dorabiasz sam. śmieszne to i straszne. A może skoro tak wszyscy nam odmawiają to nie ma sensu w ogóle rozmawiać?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
GBO
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 19.01.2011, 13:08
Ubzdurało się na forum ze Nasz dyrektor sportowy miał bardzo dużo czasu na negocjowanie ewentualnych transferów. Nie wiem kto i skąd ma takie informacje. Moim zdaniem ( patrząc na naszą dotychczasową politykę ) to dopiero po sprzedaży Brożków Stan dowiedział się ile ma pieniędzy do wydania i dlatego są takie opóźnienia w zakupach.
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 19.01.2011, 13:23
http://www.sport.pl/sport/1,65025,89...Meliksona.html

Osobiście jestem za tym by jednak odpuścił sobie grę w Wiśle bo jak zacznie kminić o co tutaj chodzi to pójdzie się kochać 700 tyś euro, niby to tylko piłkarz ale tez człowiek, zacznie się obrażać, obniży loty i wyląduje w rezerwach, mnie najbardziej dziwi decyzja klubu w sprawie tego zawodnika, dobrze wiedzą jak to wygląda i czego oczekują? że jak zobaczy przykładowo flagę ANTY JUDE to będzie miał nagły zaciąg pod bramkę? co najwyżej swoją chcąc strzelić samobója
Ostatnio edytowane przez CH. : 19.01.2011 o godz. 13:27.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Stary 19.01.2011, 13:27
GBO napisał(a):Wyświetl post
Ubzdurało się na forum ze Nasz dyrektor sportowy miał bardzo dużo czasu na negocjowanie ewentualnych transferów. Nie wiem kto i skąd ma takie informacje. Moim zdaniem ( patrząc na naszą dotychczasową politykę ) to dopiero po sprzedaży Brożków Stan dowiedział się ile ma pieniędzy do wydania i dlatego są takie opóźnienia w zakupach.
Siedzi tu trochę i chyba przez ten czas coś robił. Przyjmując Twój punkt widzenia należy z 100 % pewnością założyć,że kasa z Marcelo i Głowackiego nie pójdzie na transfery. To wiemy nie od dziś,ale wobec tego Stan jawi się nam jako super fachowiec, dokona uzupełnień z kasy za Brożka,czyli 3 zawodników za 2 mln euro razem. No,czapki z głów. Poza tym skąd wiesz,że dopiero kasa z Brożków idzie na transfery?A może na transfery pójdzie kasa z przyszłej sprzedaży Małeckiego?

Sam Holender raczył powiedzieć,że na pierwszym treningu powinny pojawić się wzmocnienia. To są jego,nikogo innego słowa. Więc tylko rozliczamy go z tego co powiedział. Mowa trawa.
Odpowiedz cytując
martonas
Senior Member

Stary 19.01.2011, 13:34
Jeśli negocjujesz z gośćmi co biorą 500 tysięcy za rok,to pewnie,że jeden po drugim odrzucą twoją ofertę. Kim my jesteśmy na rynku transferowym? Niemniej gdy negocjujesz w zakresie gości co biorą 150 200 tysięcy to już coś możesz podpisać. Nie jest możliwe,że każdy z kim negocjujemy podpisze umowę nagle z kimś innym. Poza tym nie wziąłeś pod uwagę jednej rzeczy. Otóż Stan i spółka mieli kupę czasu na negocjacje i dogadywanie się oraz dopinanie nawet najmniejszych szczegółów.

Dokładne czytanie z zrozumieniem nie boli. A ideologię do własnych założeń dorabiasz sam. śmieszne to i straszne. A może skoro tak wszyscy nam odmawiają to nie ma sensu w ogóle rozmawiać?
Ale kto tu mówi, że negocjujemy z goscmi którzy chcą za dużo? Mówimy o gosciach, którzy są w kręgu zainteresowania kilku klubów a w takim przypadku na pewno Wisła nie jest dla nich najlepszym wyborem. Weźmy na przykłąd takiego Ubiparipa, powiedzmy że Lech mu daje 250 tys (kwota przykładowa), nawet jesli bysmy mu dawali 300-350 tys to jest bardzo prawdopodobne że wybrałby i tak mistrza który osiąga jakies tam przyzwoite wyniki w pucharach w ostatnich latach niż wicemistrza który rok w rok dostaje w dupe w rundach eliminacyjnych. Musielibysmy robić jakies kominy płacowe i dawać mu pewnie z 450-500 tys żeby do nas przyszedł, tylko teraz pytanie po jaką cholerę przepłacać? Podobnie z Genkowem, jak gosc ma oferty z Bułgarii, gdzie będzie grał w srodowisku, które zna i w którym się już dobrze sprawdzał i ma podobne szansę gry w pucharach i wybicia się co u nas, więc co go tu skusi poza dużo większą pensją?
I na jakiej podstawie twierdzisz że nie wziąłem pod uwagę czasu jaki Wisła miała negocjacje? Próbuję ci przecież wytłumaczyć że Wisła to już nie jest raj dla każdego kandydata do gry i zakontraktowanie piłkarza na poziomie, w których celujemy nie jest takie proste, czas nie ma tu nic do tego. Zresztą transfery jeszcze będą na pewno, więc o co chodzi? Bo zachowujesz się jakby kompletnie nikt miał do nas nie przyjść w tym okienku.

"Dokładne czytanie z zrozumieniem nie boli. A ideologię do własnych założeń dorabiasz sam. śmieszne to i straszne. A może skoro tak wszyscy nam odmawiają to nie ma sensu w ogóle rozmawiać?"
I wytłumacz mi jeszcze jak to ostatnie zdanie ma się do tego co napisałem wczesniejszym poscie? O jakiej ideologii mówisz? Przecież wyraźnie napisałem że chodzi mi o to że to wy wybieracie sobie co wam pasuje na podparcie waszych tez, ja wam tylko prezentuje inne możliwości, których to wy w ogóle nie bierzecie pod uwagę. Co w tym śmiesznego lub strasznego?

Dam przykład z Meliksonem. Dowiadujemy się, że jednak nie przyleciał wczoraj, I teraz logicznie rzecz biorąc przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka:
- to była tylko taka ściema, bo Wisła kasy na transfery nie daje,
- Cupiał w ostatniej chwili zablokował transfer,
- samolot był odwołany
- Hapoel jako póki co właściciel wymusił na graczu jeszcze tydzień
- menadżer grajka coś tam jeszcze kombinuje
itp, pewnie jeszcze z kilka rzeczy można by podać, jedne mniej lub bardziej prawdopodobne, ale zawsze racjonalnych powodów może być kilka. Nikt jeszcze nie wiedział jak jest naprawdę, ale już całe stadko krytykantów wybrało sobie tylko jedną z możliwosci która im spasowała do ich koncepcji i uparcie lansuje swoje teorie na forum. A to że mogą nie mieć racji, że w ogóle nie biorą pod uwagę innej opcji to przecież jest nieważne. To jest dopiero smieszne. I w podobny sposób zachowujesz się ty, ja tylko pokazuje ci inne możliwosci, których nie bierzesz pod uwagę. Jestes 100% pewien że akurat to co ty mówisz jest faktycznie prawdą, a to co ja mówię to na 100% nie ma miejsca? Jeśli masz tą pewność to podziel się z nami na jakiej podstawie? Jeśli nie to dlaczego tak zażarcie bronisz swoich racji i nie przyjmujesz do wiadomości że istnieją inne sposoby wytłumaczenia obecnego stanu rzeczy?
Odpowiedz cytując
Przemas
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 19.01.2011, 13:44
Może być też tak, że Stan rzeczywiście szukał zawodników przez ubiegła rundę i robił podchody pod nich a teraz już uderza z konkretnymi ofertami i w tym momencie wszystko zależy od zawodników/klubów. Poza tym trzeba wziąć pod uwagę fakt, że mało który zawodnik już w trakcie rundy jest zadeklarowany, że przejdzie tu czy tu. Nawet jeśli nosi się z zamiarem zmiany klubu zawsze chce trafić do jak najlepszego klubu na jak najlepszych warunkach finansowych więc czeka na takie oferty.
Patrząc realistycznie, na rynku europejskim Wisła nie jest klubem na wieść o ofercie którego piłkarze sikają z podniecenia po nogach. Jak ktoś już tutaj pisał nie jesteśmy Realem, Liverpoolem czy choćby Dynamem Kijów więc nasze oferty rozpatrywane są albo w ostateczności lub gdy dla zachodnich klubów skończy się okienko transferowe albo gdy gracz jest z naprawdę malutkiego klubu i uzna, że przyjście do Wisły to dla niego awans chociażby finansowy.
To, że Ubiparip zagra w Lechu a nie w Wiśle jest moim zdaniem wynikiem tego, że patrząc z perspektywy takiego Serba to Lech jest mistrzem Polski i gra na wiosnę w pucharach europejskich, a Wisła jest wicemistrzem poza pucharami obecnie na drugim miejscu w tabeli naszej niebyt silnej i liczącej się w europie lidze. Ewentualne zarobki w obu klubach pewnie są zbliżone więc tak na zdrowy rozsądek nie ma się co dziwić, że wybrał Lecha.
Jedyny błąd w jego przypadku mógł polegać na naszych powolnych ruchach w jego stronę, ale tak na prawdę nie wiadomo który on był na liście Valckx'a pod względem priorytetu.
Moim zdaniem póki poziom naszej ligi się nie podniesie to nie mamy co liczyć, że będziemy klubem pierwszego wyboru dla dobrych zawodników zza granicy chociażby z Bałkanów.
Na razie nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać na rozwój wypadków. Ja osobiście wierzę, że ktoś wartościowy do nas w tym okienku przyjdzie.
Odpowiedz cytując
Fuks
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 19.01.2011, 13:56
Sam Holender raczył powiedzieć,że na pierwszym treningu powinny pojawić się wzmocnienia. To są jego,nikogo innego słowa. Więc tylko rozliczamy go z tego co powiedział. Mowa trawa.
powiedział, że "powinny", czyli że mogą ale nie muszą być juz na pierwszym treningu. W jaki więc sposób chcesz go za to rozliczać?
Odpowiedz cytując
gery
Junior Member

Stary 19.01.2011, 13:58
Znalazlem informacje o rzekomym zainteresowaniu wisły Borisem Peskoviciem ..
http://www.transfermarkt.de/de/boris...ler_27269.html

na forum wisla.pl
Ostatnio edytowane przez gery : 19.01.2011 o godz. 14:03.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 19.01.2011, 14:05
I na jakiej podstawie twierdzisz że nie wziąłem pod uwagę czasu jaki Wisła miała negocjacje? Próbuję ci przecież wytłumaczyć że Wisła to już nie jest raj dla każdego kandydata do gry i zakontraktowanie piłkarza na poziomie, w których celujemy nie jest takie proste, czas nie ma tu nic do tego. Zresztą transfery jeszcze będą na pewno, więc o co chodzi? Bo zachowujesz się jakby kompletnie nikt miał do nas nie przyjść w tym okienku.
Chodzi o to że Stan podjął się kilku zadań.Jednym z nich było to by zespół wzmocnić przed pierwszym treningiem.Na dziś udało mu się go tylko osłabić i tyle.Ludzi trzeba rozliczać ze słów bo inaczej to wszystko nie ma sensu.Będą realne wzmocnienia - super.Na dziś ich nie ma.To też o tyle martwi że można przypuszczać że sporo z jego listy nie wypaliło a im czas będzie dalej płynął tym większa jest szansa na chaotyczne posunięcia, które mogą zaowocować kolejnymi nietrafionymi zakupami, bo to że kogoś kupią to jest jasne tylko my nie potrzebujemy kogoś a lepszych od tych co mamy.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 19.01.2011, 14:09
Głęboko wierzę w to że temat Peskovicia to jakaś plotka, Stan wspominał cos o bramkarzu dobrze grającym nogami i na przed polu co kompletnie dyskalifukuje Borisa Pesokovicia, pamiętacie to jak asystował przy golu Jasia Paulisty ?
Pierwsza bramka:
http://www.youtube.com/watch?v=xG38EazcKgQ
Ostatnio edytowane przez westersyl : 19.01.2011 o godz. 14:12.
Odpowiedz cytując
rikut1906TSW
Member

Od: 01.2010

Stary 19.01.2011, 14:14
Po co nam taki bramkarz P
żenada
Odpowiedz cytując
martonas
Senior Member

Stary 19.01.2011, 14:16
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Chodzi o to że Stan podjął się kilku zadań.Jednym z nich było to by zespół wzmocnić przed pierwszym treningiem.Na dziś udało mu się go tylko osłabić i tyle.Ludzi trzeba rozliczać ze słów bo inaczej to wszystko nie ma sensu.Będą realne wzmocnienia - super.Na dziś ich nie ma.To też o tyle martwi że można przypuszczać że sporo z jego listy nie wypaliło a im czas będzie dalej płynął tym większa jest szansa na chaotyczne posunięcia, które mogą zaowocować kolejnymi nietrafionymi zakupami, bo to że kogoś kupią to jest jasne tylko my nie potrzebujemy kogoś a lepszych od tych co mamy.
Ale czy on coś obiecywał? Mówił, że będą się starać, że powinny być bo są już w trakcie negocjacji. Nie wyszło - trudno, ale czemu wszyscy chcecie go rozliczać z tych słów?
Powiedz mi jedno, jak będą jakieś przyzwoite transfery to pewnie albo będziesz się cieszył albo mówił żeby poczekać, bo mogą się nie zgrać, okazać niewypałami itp. Jeśli będziesz się cieszył, to po co było teraz tyle narzekać? Jesli będziesz mówił żeby poczekać, to czemu nie chcesz tego zrobić teraz?
A jak transfery to będzie jakaś lipa to będziemy narzekać wszyscy, ja również, tylko jaki jest sens robić to już teraz?
Możesz powiedzieć że lepiej jest teraz narzekać i być pozytywnie zaskoczonym niż się niepotrzebnie podniecać a potem tylko rozczarować, no to ja ci proponuję trzecią opcję: spokojnie poczekać i narzekać lub podniecać się kiedy rzeczywiście będą ku temu powody.
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 19.01.2011, 14:17
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Głęboko wierzę w to że temat Peskovicia to jakaś plotka, Stan wspominał cos o bramkarzu dobrze grającym nogami i na przed polu co kompletnie dyskalifukuje Borisa Pesokovicia, pamiętacie to jak asystował przy golu Jasia Paulisty ?
Pierwsza bramka:
http://www.youtube.com/watch?v=xG38EazcKgQ
Stan wspominał tez, że godnie zastąpią Pawła Brożka, wspominał że na pierwszym treningu będą nowi zawodnicy, wspominał, że klub jest świadom iż trzeba się wzmacniać. To co mówi ten koleś nijak sie ma do rzeczywistości.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Stary 19.01.2011, 14:20
Fuks napisał(a):Wyświetl post
powiedział, że "powinny", czyli że mogą ale nie muszą być juz na pierwszym treningu. W jaki więc sposób chcesz go za to rozliczać?
Rozliczać nie zamierzam,bo niby jak, za to czy "powinny" czy nie "powinny". Co najwyżej mogę sobie pomyśleć o facecie i tyle. To jest polityka transferowa na zasadzie uda. Jak wiemy są dwa uda, albo się uda albo się nie uda. I wszystko wskazuje na to,że Wisła taką politykę prowadzi. Uda.

Po to zatrudnia się kogoś z sznytem aby nie było polityki uda. No ale już nie będziemy się czepiać. Albo będą albo nie będą. Będzie bramkarza albo nie będzie, to samo z obrońcą i napastnikiem. A Melikson może za tydzień przyjedzie a może i za dwa. Powinno być dobrze.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 19.01.2011 o godz. 14:25.
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member

Stary 19.01.2011, 14:27
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Stan wspominał tez, że godnie zastąpią Pawła Brożka,
Cytat:
Przy okazji Stan Valckx zdradził też, jakiego typu zawodnika, który ma zastąpić Pawła Brożka, szuka Wisła. „Szukamy napastnika, który prezentuje trochę inny styl niż Paweł Brożek. Maciej Żurawski i Andres Rios grają w podobnym stylu jak Paweł, szukamy więc kogoś, kto prezentuje się trochę inaczej na boisku. Dobrze by było, żeby taki napastnik był trochę wyższy, ale nie wolniejszy przez to. Mamy na oku również piłkarzy, którzy prezentują taki styl jak Paweł, ale wolałbym, żebyśmy pozyskali kogoś, kto zachowuje się trochę inaczej na boisku” - zdradza Valckx.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._nie_martwili/

rafal777 napisał(a):Wyświetl post
wspominał że na pierwszym treningu będą nowi zawodnicy
Cytat:
Dyrektor sportowy Wisły cały czas twierdzi, że ma nadzieję, iż przynajmniej część z zawodników na wymienione kluczowe pozycje uda się pozyskać jeszcze przed pierwszym treningiem. „W ciągu ostatnich dni rozmawiam z klubami i zawodnikami nad finalizacją niektórych transferów. Zaczynamy treningi 17 stycznia i mam nadzieję, że przed tym terminem zaprezentujemy kibicom nowych piłkarzy” – twierdzi Valckx. Przy okazji opowiada trochę o kulisach pracy swojej i innych przedstawicieli wiślackiego skautingu w ostatnim czasie. „W ostatnich dwóch miesiącach więcej czasu spędziłem w drodze na obserwacje zawodników niż w domu, więcej chyba przebywałem w powietrzu niż na ziemi. Ostatnio sypiałem nawet na lotnisku z powodu przekładania lub odwoływania niektórych lotów. To jednak normalne, tak powinno być. Razem z naszymi skautami wykonujemy naprawdę ogrom pracy zakulisowej. Dla nas jedynym celem jest znalezienie właściwych zawodników, którzy wzmocniliby Wisłę w tym okienku transferowym” – mówi dyrektor sportowy Białej Gwiazdy.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...we_priorytety/

Wszystko jest jasne i przejrzyste, wystarczy czytać ze zrozumieniem wszystko i czytać OFICJALNĄ stronę Wisły a nie posiłkować się faktami , onetami i interiami i tym co tam piszą, bo oni mają w zwyczaju właśnie przekrecac czyjeś słowa
Ostatnio edytowane przez CH. : 19.01.2011 o godz. 14:31.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 19.01.2011, 14:33
Tak apropo, to szkoda, że tak szybko pozbyliśmy się Jaśka Paulistę...
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 19.01.2011, 14:34
Ja uważam Borisa Peskovicia za dobrego bramkarza. Przypomina mi nieco Janka Muchę i wg mnie ma podobne umiejętności . Ktoś tutaj wkleił filmik z błędem jego i już od razu że słaby bramkarz a powiedźcie mi który bramkarz nie popełnia błędów? Co do jego gry nogami - może nie jest wirtuozem ale z pewnością nie jest tak tragicznie jak na tym filmiku z meczu z nami . Może nie oglądałem wszystkich meczów z jego udziałem ale w tych które widziałem (głównie kiedy grał w Portugalii )sprawiał dobre wrażenie nawet bardzo dobre.
Ostatnio edytowane przez fanfan : 19.01.2011 o godz. 14:38.
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member

Stary 19.01.2011, 14:40
Cytat:
W czwartek do Krakowa przyjeżdża pewien Pan. Będzie rozmawiał o swoim kontrakcie z Wisłą. Kto to? chodzi o zawodnika. News już niedługo
=> http://www.facebook.com/pages/Wisla-Krakow/185885066281

PS rafal777 - nic nie chce udowodnić, chce tylko żebyś nie przekręcał słów Stana
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 19.01.2011, 14:40
Rozpatrwyanie tej oferty to jakis zart. Sprzedawczyk w naszym klubie to przegiecie
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków

Stary 19.01.2011, 14:43

Pytanie za 1oo pkt W KTÓRY CZWARTEK ZA MSC
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 19.01.2011 o godz. 14:46.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 19.01.2011, 14:44
Ale czy on coś obiecywał? Mówił, że będą się starać, że powinny być bo są już w trakcie negocjacji. Nie wyszło - trudno, ale czemu wszyscy chcecie go rozliczać z tych słów?
Powiedz mi jedno, jak będą jakieś przyzwoite transfery to pewnie albo będziesz się cieszył albo mówił żeby poczekać, bo mogą się nie zgrać, okazać niewypałami itp. Jeśli będziesz się cieszył, to po co było teraz tyle narzekać? Jesli będziesz mówił żeby poczekać, to czemu nie chcesz tego zrobić teraz?
A jak transfery to będzie jakaś lipa to będziemy narzekać wszyscy, ja również, tylko jaki jest sens robić to już teraz?
Możesz powiedzieć że lepiej jest teraz narzekać i być pozytywnie zaskoczonym niż się niepotrzebnie podniecać a potem tylko rozczarować, no to ja ci proponuję trzecią opcję: spokojnie poczekać i narzekać lub podniecać się kiedy rzeczywiście będą ku temu powody.
Ale ja nie narzekam, co więcej śmiać mi się chce z płaczących tutaj codziennie.
Rzetelna(mam nadzieje) ocena sytuacji i tyle.A co będzie to będzie, ja oceniam to co jest i w ogóle nie mam zamiaru po Staszku jechać jak niektórzy, bardziej martwi mnie to że nie idzie mu tak jak by chciał
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
dodo19891989
Member

Od: 01.2008

Stary 19.01.2011, 14:47
Nie, bo to ma być zawodnik... tak piszą z oficjalnej.

Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 19.01.2011, 14:49
to na pewno nie chodzi o Meliksona... inaczej by się tylko wygłupili, to na pewno ktoś inny, ale zaraz podadzą

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
martonas
Senior Member

Stary 19.01.2011, 14:53
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ale ja nie narzekam, co więcej śmiać mi się chce z płaczących tutaj codziennie.
Rzetelna(mam nadzieje) ocena sytuacji i tyle.A co będzie to będzie, ja oceniam to co jest i w ogóle nie mam zamiaru po Staszku jechać jak niektórzy, bardziej martwi mnie to że nie idzie mu tak jak by chciał
No niektórzy to rzeczywiście tu jakiś kabaret odstawiają
Co do tego, że póki co nie ma powodów do zadowolenia to się zgodzę, zresztą pisałem o tym wcześniej. Z tym, że ocenianie tego co jest teraz, nijak się ma do tego jak będzie wyglądać runda w naszym wykonaniu, dlatego ja się z jakąkolwiek oceną wstrzymuję, a martwić się zbyt wcześnie nie lubię
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów