The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.10.2019, 11:23
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, jest to wina Stolarczyka. Niepsuj, Burliga, Błaszczykowski, Basha i Brożek jak wiadomo grali pod opieką innych trenerów od deski do deski, zwłaszcza dwóch ostatnich. Dopóki był Sobolewski to jeszcze jakoś to wyglądało, niewielu wie ale on leczy dotykiem (Watykan blisko się przygląda sytuacji), nie jest przypadkiem że nasz jedyny napastnik posypał się zaraz po odejściu Prawdziwego Trenera.

Pisanie o kontuzjach mięśniowyych brzmi mądrze, ale jest niezgodne z prawdą. W poprzednim sezonie Kuba i Peszko wypadli na długo po złamaniach stopy wynikających z brutalnych fauli, obecnie Burliga nie gra z powodu terapii antybiotykowej, Sadlok wykręcił kolano po starciu z Rzeźniczakiem. Kuba i Brożek odnowili swoje stare kontuzje, które prześladują ich od lat.
Lepiej sprawdzić zanim się coś napisze.

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14444505
Jak zwykle odnosisz sie tylko i wylacznie do tych wątków , ktore Ci pasuja do tezy
Sadlok ma kontuzje mięsniowa o czym jest napisane we wklejonym przez Ciebie artykule, takie kontuzje mieli zarówno Basha jak i Vukan, Burliga nie gra po terapii ale wczesniej równiez miał kontuzje mięsniową, tak samo jak teraz ma Buksa
Nigdzie o żadnym wpływie Sobola nie pisałem, nie uwazam zeby jego odejście cos zmieniło, nie ten adresat
Dla Ciebie Stolarczyk nie ma na nic wpływu, niczego wiecej nie jest w stanie w tym składzie osobowym zrobić -twoja sprawa - ale pozwól miec innym inne zdanie
dla mnie dobry trener dostosowuje swój sposób gry do posiadanego materiału maskujac slabe strony a nie odwrotnie
gramy naiwna piłke(jak to ktos dosadnie okreslil, wypinamy dupe i jeszcze ja smarujemy wazelina) od poczatku rundy i mimo ze w co drugim meczu tracimy przez to bramki nic sie nie zmienia
a pieprzenie w kółko ze na lepszego nas nie stac nic nie wnosi- jakos moglismy Wszolkowi czy Markovicowi proponowac 20 tys E miesiecznie (mówił o tym Obi w stanie futbolu, pisał Janekx) i nasz budzet by sie nie zawalił, to mozemy za taka kwote zatrudnic równie dobrze trenera
Jedyne na co nas nie stac to spadek do 1 ligi, bo wtedy zostanie zgasic światło i startowac pod nowym szyldem od 4 ligi (pewnie w dodatku w Myslenicach)
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 06.10.2019 o godz. 11:34.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 06.10.2019, 11:55
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Jak zwykle odnosisz sie tylko i wylacznie do tych wątków , ktore Ci pasuja do tezy
Sadlok ma kontuzje mięsniowa o czym jest napisane we wklejonym przez Ciebie artykule, takie kontuzje mieli zarówno Basha jak i Vukan, Burliga nie gra po terapii ale wczesniej równiez miał kontuzje mięsniową, tak samo jak teraz ma Buksa
Nigdzie o żadnym wpływie Sobola nie pisałem, nie uwazam zeby jego odejście cos zmieniło, nie ten adresat
Dla Ciebie Stolarczyk nie ma na nic wpływu, niczego wiecej nie jest w stanie w tym składzie osobowym zrobić -twoja sprawa - ale pozwól miec innym inne zdanie
dla mnie dobry trener dostosowuje swój sposób gry do posiadanego materiału maskujac slabe strony a nie odwrotnie
gramy naiwna piłke(jak to ktos dosadnie okreslil, wypinamy dupe i jeszcze ja smarujemy wazelina) od poczatku rundy i mimo ze w co drugim meczu tracimy przez to bramki nic sie nie zmienia
a pieprzenie w kółko ze na lepszego nas nie stac nic nie wnosi- jakos moglismy Wszolkowi czy Markovicowi proponowac 20 tys E miesiecznie (mówił o tym Obi w stanie futbolu, pisał Janekx) i nasz budzet by sie nie zawalił, to mozemy za taka kwote zatrudnic równie dobrze trenera
Jedyne na co nas nie stac to spadek do 1 ligi, bo wtedy zostanie zgasic światło i startowac pod nowym szyldem od 4 ligi (pewnie w dodatku w Myslenicach)
Sadlok ma kontuzję mięśniową po wykręceniu kolana, po starciu. Kontuzje mięśniowe nie oznaczają że przygotowanie było złe, to jest po prostu opis tego co (po Janasowemu) ".......nęło". Dlatego mam dość takich głupawych analiz - mamy dużo kontuzji, na bank to treber coś zjebał. Takiego Brożka to dopiero za Stolarczyka postawiono na nogi, to jest fakt, przyznaje to sam zainteresowany, praca z rehabilitantem plus czas na wyzdrowienie.

Mamy zawodników z długimi historiami odnawiających się kontuzji - to jest fakt. Dlatego m.in. są tani.

Co do trenera, to na zatrudnienie dobrego nas nie stać. Dobry trener sprowadzi swój sztab, będzie domagał się transferów... Był Carillo, niczego nie zrozumiałeś z tej historii? To był dobry trener, ale on wymagał warunków do pracy. Warunki obejmują zawodników do gry. Dlatego pożegnał Brożka i Głowackiego. To normalne.
Przy czym problemem nje jest trener, tylko aktualny chujowy skład. To że Grabowski jest chujowy jest znane każdemu kto interesuje się rezerwami. Serio.
Tylko idiota wierzy w magię nowej miotły. My możemy zamienić co najwyżej Stolara na Tarzia Oawłowskiego albo innego Rumaka.

Zwyczajnie .......isz głupoty jak (pożyczam) janusz wpierdalający cebulę. To że będzie dno kiedy przyjdą kartki i kontuzje bystrzejsi kibice wiedzieli od początku. Bez względu na trenera. Tylko cud mógł nas uratować, w postaci nagłej zwyżki formy Grabowskiego, Szota i reszty plus zjazdu formy Amikorza. Cudu nie było, był przewidywany w........ To nie jest przypadek że STS dawał 10 zł za wygraną Wisły...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.10.2019 o godz. 11:59.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 06.10.2019, 12:18
Wpiernicz 4:0 od Lecha a Pan Stolarczyk że zagraliśmy niezła pierwsza połowę. Ten Pan jest niereformowalny.
Wielkie ego.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 06.10.2019, 12:21
ale ja sie nie odnosze, do samego wczorajszego meczu, bylo wiadomo ze to przegramy
odnosze sie do tego, ze bez wzgledu na stan osobowy i przeciwnika gramy to samo i tak samo, tak samo tracimy gole nie wyciagajac zadnych wniosków
Jezeli za to trener nie odpowiada to za co?za kontuzje nie, za forme poszczegolnych graczy nie, za stale fragmenty nie To moze zrezygnujemy z jakiegolokwiek to w ogole zaoszczedzimy?
w jakiej sytuacji byl Carillo? z zarzadem z grubym przyglupem i swinka Piggy, i nie oplaconymi pensjami, jak to sie ma do obecnej sytuacji ?Skad wiesz, ze sie domagal transferów? Moze po prostu chcial zeby mu placono za robote
Powtarzasz jak mantre ze nas nie stac, to po co sciagamy jakichs Balickich, Pawlowskich, Zdybowiczów? za frytki i nocleg graja? z tego co wiem Balicki ze Zdybowiczem kosztowali po kilkaset tys zł
Przypomne tylko, ze za polityke sportowa z transferami wlacznie odpowaida glownie Stolarczyk, co bylo podkreslane w wywiadach z Obidzinskim
Kto Balaniuka oddal wiedzac, ze Brozek jest szklany? wiadomo, ze by nas nie zbawil ale bylaby jakas alternatywa za niego, bo teraz nie ma kto grac poza Drzazga, bedacym cieniem samego (nawet jezeli slabego) siebie
Ale to tez nie jest zapewne wina sztabu?
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 06.10.2019 o godz. 12:25.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
alexx6
Member

Od: 02.2012

Stary 06.10.2019, 13:20
Ale jaki posiadanie piłki wzrasta i celnosc podań
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Member

Od: 05.2010

Stary 06.10.2019, 13:23
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Wpiernicz 4:0 od Lecha a Pan Stolarczyk że zagraliśmy niezła pierwsza połowę. Ten Pan jest niereformowalny.
Wielkie ego.
Bo do straty bramki graliśmy nieźle, ja osobiście byłem w małym szoku, że tak to dobrze wygląda. Komentatorzy też chwalili nas za grę.
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 06.10.2019, 13:30
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Lubię gry strategiczne, lubię szachy itd. Aby osiągnąć zwycięstwo nie zawsze trzeba od razu atakować przeciwnika. Są różne strategie. Różne drogi do zwycięstwa, Co jest dobre w jednym "scenariuszu" może już nie być dobre w drugim.

Trener Stolarczyk jak widać nie lubi wszelkich gier strategicznych. Jest dogmatyczny jak amisz który ma swoją biblie i w niej ma odpowiedź na wszystko.

Dlatego, nie ważne z kim, nie ważne gdzie, nie ważne w jakim składzie personalnym rąbiemy zawsze to samo. Jak się nie udaje - winni wykonawcy. Dajcie trenerowi lepszych wykonawców!

Powoli się zastanawiam po co nam taki trener? Nic nowego już nie daje zespołowi tylko w koło Macieju jebut gramy to samo. Wszyscy w tej lidze już nas rozczytali, wszyscy wiedzą jak gramy i jak się do nas ustawiać. Amy dalej "swoje".

W zasadzie można powiedzieć że sami nadstawiamy dupy, i jeszcze ją smarujemy wazeliną żeby gładko poszło. Tak oceniam pomysł na grę Stolarczyka.

W....ia mnie to strasznie, bo jak pisałem lubię wszelkiej maści strategie, i jak jedna taktyka nie przynosi zwycięstwo, szukam innej lepszej. U nas tego nie ma. Mamy wygrać, ale wygrać tylko w jeden sposób. To tak jakbyśmy skakali w dal, ale ubzdurali sobie ze musimy oddawać skok z saltem.

Celem gry w piłkę nożną jest zwycięstwo które się osiąga przez strzelanie goli albo stracenie ich mniej niż rywal. Wszelkie posiadania piłki, gra na jeden kontakt, atak pozycyjny to są tylko NARZĘDZIA a nie cel sam w sobie. Jak są nieskuteczne, trzeba je zmienić. My mamy np. największe posiadanie piłki w lidze i co nam to daje? Są z tego jakieś korzyści? Żadnych.

Stolarczyk chyba nie wie co jest celem gry w piłkę. Myli narzędzia z celem. Pomimo plagi kontuzji żadnej refleksji u niego. Może mając słabszych wykonawców zmienimy taktykę? Gdzie tam. Jest uparty jak osioł. Mieliśmy za trenera sparciałego Smudę, mamy teraz osła Stolarczyka.
Niemoralnie, zgadzam się z Tobą
Ostatnio edytowane przez raindog : 06.10.2019 o godz. 13:32.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 06.10.2019, 13:41
przestancie sie kompromitowac , z tym kontuzjogennym i przecietnym pikarsko szrotem jaki mamy to i Guardiola nic by nie zrobil .......nie miejcie pretensji do Macka tylko do tych celebrytow z zarzadu .....ktorzy dali Mackowi taki zespol
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 06.10.2019, 13:52
ale ja sie nie odnosze, do samego wczorajszego meczu, bylo wiadomo ze to przegramy
odnosze sie do tego, ze bez wzgledu na stan osobowy i przeciwnika gramy to samo i tak samo, tak samo tracimy gole nie wyciagajac zadnych wniosków
Jezeli za to trener nie odpowiada to za co?za kontuzje nie, za forme poszczegolnych graczy nie, za stale fragmenty nie To moze zrezygnujemy z jakiegolokwiek to w ogole zaoszczedzimy?
w jakiej sytuacji byl Carillo? z zarzadem z grubym przyglupem i swinka Piggy, i nie oplaconymi pensjami, jak to sie ma do obecnej sytuacji ?Skad wiesz, ze sie domagal transferów? Moze po prostu chcial zeby mu placono za robote
Powtarzasz jak mantre ze nas nie stac, to po co sciagamy jakichs Balickich, Pawlowskich, Zdybowiczów? za frytki i nocleg graja? z tego co wiem Balicki ze Zdybowiczem kosztowali po kilkaset tys zł
Przypomne tylko, ze za polityke sportowa z transferami wlacznie odpowaida glownie Stolarczyk, co bylo podkreslane w wywiadach z Obidzinskim
Kto Balaniuka oddal wiedzac, ze Brozek jest szklany? wiadomo, ze by nas nie zbawil ale bylaby jakas alternatywa za niego, bo teraz nie ma kto grac poza Drzazga, bedacym cieniem samego (nawet jezeli slabego) siebie
Ale to tez nie jest zapewne wina sztabu?
Nie chodzi o to. Tylko zastosuj sobie te sama logike. jesli - przez chwile zalozmy - trener teraz za wszystko,co zle,odpowiada,to musial tez odpowiadac za wszystko,co dobre,prawda ? Dlaczegoz wiec nie dac mu szansy naprawienia tego,co "zepsul",a zwyczajnie wyrzucic go z pracy ? Sprawia Ci to jakas frajde ?
To proponuje,w realu chodz do szefa za kazdym razem,jak kumpela czy kumpel w pracy cos spieprzy (Twoim zdaniem)

Idzmy dalej za Twoja logika. Balaniuk wygladal beznadziejnie,ale wg Ciebie moglby byc alternatywa dla Drzazgi... Tyle,ze Balaniuk nie strzelil u nas zadnej bramki,a Krzysiek w poprzednim sezonie strzelil 5 i dal 7 asyst. Kogo wolalbys zostawic ? I ile sezonow musialby u nas grac Denys,zeby dla Ciebie przestal byc "alternatywa"

Blysnij wiedza pilkarska - jakie zmiany w taktyce zaproponujesz i kto mialby je wykonac ? Dzida i do przodu ? Ok. Wymien pilkarzy do grania na 90 minut,ktorzy podejma sie np. dokladnego podania na 50 metrow,a takze tych,ktorzy takie gorne podanie opanuja,i utrzymaja pilke,dajac podejsc kolegom ? Ktorzy z nich byli dostepni wczoraj ? Czekam niecierpliwie jak i zapewne cale forum.

Dalej prosze,wytlumacz nam,co zrobil Stolarczyk Blaszczykowskiemu,ze ten ma ciagle kontuzje ? W jaki sposob Stolarczyk odpowiada za to,ze w kadrze praktycznie nie ma faceta,ktory potrafi dorzucic pilke w punkt ? Albo dobrze gra glowa ? Stolarczyk jest winien tego,ze Wisla nie miala pieniedzy na poszerzenie kadry i sciagniecie zawodnikow lepszych pilkarsko ?

Moze lepiej nie odpowiadaj. Piszesz jakies bzdury o Carillo - kazdy wie,ze facet nie musial domagac sie nawet transferow -wystarczy,ze pogadal z Hiszpanami,ktorych u nas wtedy bylo kilku,zerknal na swoje konto i juz wiadomo bylo,jak jest w Wisle. Dzisiaj jest lepiej - ale niewiele lepiej,jak sadze. Wisla placi,ale jak wyglada u niej sprawa z kasa,to miales przyklad drugiego Maka,i jego komentarze na temat tego,co mu u nas w klubie zaproponowano. I gdzie wyladowal ?

Tak mistrzu,poszedl do Mielca. Kapujesz ?

I ja nawet nie bije w klub. Obidzinski wyraznie mowil,ze Wisla jest teraz pewnym projektem.
Oczywiscie,dalej cholernie ryzykownym. Tylko Ty wierzysz,ze u nas juz wszystko gra. Ty i jeszcze ilus tam roszczeniowych nawiedzencow,ktorym "sie nalezy". Ja teraz,jak chce ogladac futbol,to ogladam inna lige,niz polska. A ratuje Wisle z sentymentu. I dalej ratowal bede,mimo,iz paru przebierancow wystepuje teraz w druzynie. Ale wiem i pamietam kogo to wina.

Stolarczyk to dla Ciebie koziol ofiarny. Dla mnie to Gosc przez duze G. Pamietam,co zrobil dla tego klubu i jako trener,i jako zawodnik. Ty mozesz rzygac na niego - to swiadczy tylko o Tobie. O nikim wiecej.

Przyjaciol poznaje sie w biedzie. Zaloze sie,ze Ty przyjaciol nie masz zadnych.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Lubię gry strategiczne, lubię szachy itd. Aby osiągnąć zwycięstwo nie zawsze trzeba od razu atakować przeciwnika. Są różne strategie. Różne drogi do zwycięstwa, Co jest dobre w jednym "scenariuszu" może już nie być dobre w drugim..
W imieniu swoim i kolegow - prosimy,pozostan przy szachach. Albo bierkach. Albo FM-ie. Tam tacy "stratedzy" jak ty sprawdzaja sie najlepiej
You'll never know...
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 06.10.2019, 14:46
Myślę, że pojedyncze argumenty w obu reprezentowanych tu stanowiskach (pro/kontra) są słuszne.

Poprzedni sezon jest największym problemem wizerunku Stolarczyka. Punktował znacznie ponad stan, a do tego sprawdził się doskonale, choć na początku wszyscy byli przekonani, że nie ma prawa sobie poradzić. Już pod koniec poprzedniego sezonu krótka ławka, wyczerpująca sytuacja w klubie i styl gry skumulowały się jednak i z regularnym punktowaniem było znacznie gorzej. Nie zgadzam się, że zbierał żniwo po Carillo, bo w jego drużynie pierwsze skrzypce grali inni piłkarze niż u Carillo. Grał też inaczej.

Teraz kontynuujemy ten trend. Od początku sezonu gramy bez polotu, jakby zmęczeni, niezgrani (od poprzedniej jesieni dwa razy wymieniono po pół składu), przyszły kontuzje, wreszcie doszły do tego zwykłe obniżenie formy i błędy. Stolarczyk ma ogrom pracy, którą musi przerobić w przerwach pomiędzy rytmem ligowym, a do tego nie zawsze ma z kim pracować. Nasz trener najwyraźniej nie umie albo z jakichś powodów nie chce żonglować taktyką i stawiać autobusu, który może (powtarzam może) pozwoliłby ugrać kilka punktów więcej. Nie wypaliły też improwizacje ze zmianą pozycji kilku zawodnikom, choć pewnie to łatanie dziur nie miało prawa się udać.

Tak więc Stolarczyk nie jest ani piłkarskim bogiem ani, jak ktoś tu napisał w innym temacie, figurantem. Jest trenerem na dorobku, który wciąż musi potwierdzić swoje umiejętności. Jak się wydaje, już dziś jest na miarę wyższych niż ostatnio wyników. W długim okresie, przy wytężonej pracy (może wsparciu zespołu szkoleniowców? może dwóch trafionych uzupełnieniach składu zimą?) pewnie udałoby się wyprowadzić to na 10-12 miejsce.

Zwolnienie trenera byłoby błędem. Trzeba mu okazać wsparcie (ale nie słowne, tylko w pracy). Oczywiście może się zdarzyć tak, że trener/drużyna zafiksuje się na jakichś schematach albo relacje pomiędzy trenerem a drużyną się zmienią i wtedy rzeczywiście ratowanie sezonu, ligi, a zatem i Wisły, będzie wiązało się ze zmianą trenera (jakkolwiek przykrą), ale jeszcze nie teraz.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 06.10.2019, 15:33
Żeby sie nie okazalo ze Stolarczyk to marny trenejro, a wszystko co bylo dobre to Sobolewski...
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member

Od: 07.2013

Stary 06.10.2019, 15:59
Zatem jeszcze raz zapytam, czy z Sobolem na ławce w roli asystenta mieliśmy komplet zwycięstw, że niektórzy snują tu jakieś teorie z dupy?
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 06.10.2019, 16:03
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Żeby sie nie okazalo ze Stolarczyk to marny trenejro, a wszystko co bylo dobre to Sobolewski...
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Rozważny człowiek zaczekałby do uzyskania odpowiedniej próby, aby dokonać takiej oceny. Sobolewski, z całym szacunkiem, nie miał nawet okazji przepracować okresu przygotowawczego z żadną drużyną, nie wspominając o tym, że z Płockiem nie rozegrał jeszcze nawet połowy rundy. A Stolarczyk miał równie błyskotliwe wejście do Wisły. Pożyjemy, zobaczymy.
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Póki co to wydaje się, że Sobol jedzie na przygotowaniach Ojrzyńskiego.

A jeśli u nas coś nie pykło w przygotowaniach do sezonu, to Sobol też dołożył do tego swoją cegiełkę, bo przecież był z drużyną w trakcie tych przygotowań, asystował przez kilka pierwszych kolejek Stolarowi. Wtedy wszystko hulało czy może już był widoczne symptomy nadciągającego kryzysu?
Także tak.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Member

Od: 05.2010

Stary 06.10.2019, 17:01
Różnica między Sobolem a Stolarczykiem jest taka, że temu pierwszemu jakimś cudem wpadają bramki z dupy (my, Raków, Piast), a nam nie chcą.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 06.10.2019, 17:42
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Wielkie ego.
bo zagraliśmy
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 06.10.2019, 18:17
Stolar musi zostać nie ma innej opcji póki co. W poprzednim sezonie się sprawdził, były imponujące mecze, były i słabe ale i tak w takich warunkach jakie były jego prace można ocenić pozytywnie. Przede wszystkim widać że ma jakiś pomysł na grę i preferuje operowanie piłka co niekiedy (nawet w meczu z Lechem!) wygląda naprawdę solidnie.
Gdybać można by było czy nawet jakbyśmy nie popełniali głupiego błędu raz za razem to bylibyśmy wyżej w tabeli. Może zwyczajna piłkarska niechlujność niektórych zawodników spowodowała że jesteśmy w tym miejscu gdzie jesteśmy a nie trener. Plan na grę można wyrysowac znakomity ale później jedno głupie podanie i po meczu.
To że uczy zawodników rozgrywać piłkę od tyłu to dobrze bo przecież lepsze to niż laga do przodu. Może trzeba te kilka bramek stracić, mieć przetarcie by zaczęło to funkcjonować lepiej.
To że to my kreujemy grę to dobrze bo przecież to lepsze niż autobus w polu karnym. Może potrzeba czasu by zaczęły się te ataki zazębiać.
A może nie powinniśmy grać wysoko mając powolnego Wasyla i Janickiego na środku obrony tylko się zamurować? Ale jak mówi stare przysłowie jak grasz na remis to przegrywasz. Ja mam nadzieję że Stolarczyk to się jednak uczy i że nas nieraz pozytywnie zaskoczy. Ja w niego wierzę jak mało w kogo. Podoba mi się Wisła pod jego batutą mimo wyników i głupich błędów. Mimo ciągłych kontuzji i wyprzedawania zawodnikow. Odejście Sobola zrobiło swoje ale moim zdaniem mentalnie dla drużyny. Drużyna przyzwyczaiła się do motywatora Radka i na pewno ciężej jej bez niego. Ale z czasem i ten efekt minie. Bądźmy optymistami. Pełne poparcie dla Stolara panowie
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 06.10.2019, 19:06
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim widać że ma jakiś pomysł na grę i preferuje operowanie piłka co niekiedy (nawet w meczu z Lechem!) wygląda naprawdę solidnie.
Jak czytam takie głupoty to się załamać idzie.
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 06.10.2019, 19:07
Zobaczcie co dziś ŁKS zrobił z Koroną a Trenera nie zmienił. A jaką passę mieli. Da się zostawić trenera? Da się ...

Reset w głowach, mentalnie zacząć od początku i będzie dobrze
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Stary 06.10.2019, 19:26
Arronax napisał(a):Wyświetl post
Zobaczcie co dziś ŁKS zrobił z Koroną a Trenera nie zmienił. A jaką passę mieli. Da się zostawić trenera? Da się ...

Reset w głowach, mentalnie zacząć od początku i będzie dobrze
Panie kolego, oglądałem każdy mecz ŁKS'u w tym sezonie.
BTW - zobacz sobie, jakie były statystyki w ich przegranych meczach.

Ostatni przegrany przez nich 1:3. Każdy poprzedni będzie to samo.
Jak myślisz, które staty to ŁKS?

Strzałów
17 25
Strzałów celnych
9 10
Strzałów niecelnych
7 6
Strzałów zablokowanych
1 9
Ataków
89 98
Groźnych ataków
48 59
Rzutów rożnych
4 10
Fauli
16 18
Kartek
0 3
Rzutów wolnych
19 16

A teraz zobacz, co to za orzeł strzelił u nich dzisiajHat-tricka.
Ostatnio edytowane przez raindog : 06.10.2019 o godz. 19:34.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 06.10.2019, 20:20
Czyli wniosek prosty, Moskal i Sobolewski muszą wrócić na asystentów i gramy o pudło!
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Stary 06.10.2019, 20:20
Kto strzelił wiem pamiętam go jeszcze z dawnych czasów. A meczów ŁKS-u w tym sezonie widziałem parę więc na pewno mam mniejszy materiał poglądowy niż Ty. Tylko ŁKS ma po prostu słabą kadrę, i raczej mało kto by z nich wycisnął więcej (poza np czystym fartem, niektórzy go mają).

Tylko właśnie sam poruszyłeś - kadra. Co da zmiana trenera? Ew murarka czyli blokujemy a nuż coś wpadnie.
Wydaje mi się, że jeżeli kadry byłyby wzmocnione sensownymi zawodnikami ( zresztą kto w E. robi różnicę - zawodnicy naprawdę średni) to raczej byśmy nie debatowali o zmianie trenera.

Za Pana X przyjdzie Pan Y i najczęściej będzie to samo. Nawet jak Treneiro ma swój plan na boisku ktoś musi to realizować.

A doszło do sytuacji że Ekstraklasy nie da się oglądać, niestety braki w jakości są ogromne. Różnice między drużynami niewielkie. Bardzo to idzie wszystko do tyłu.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 06.10.2019, 20:38
Ludzie, nasz środkowy obrońca w ostatnich meczach ma prawie 40 lat, a drugi przyszedł tu, bo nie chcieli go w Lechu nawet na ławce, jeśli mają w Poznaniu osiągnąć coś więcej niż 5 lokatę. Po indywidualnych błędach dostajemy w papę kilka razy z rzędu.

Naprawdę punktujemy tak poniżej stanu? Popatrzcie na Legię, tam to muszą mieć niedosyt.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 06.10.2019, 20:40
Czy zwolennicy zwolnienia Stolarczyka widzieli skład w którym ostatnio gramy?!
Jeśli nie to proponowałbym przeanalizować zawodników, którzy ostatnio występują w pierwszym składzie...
Z całym szacunkiem w ostatnim meczu w ataku wystąpił Zdybowicz... a na zmianę wszedł Drzazga... który gra na swoim eklapowym poziomie... Faktem jest, że poprzednia runda w sumie mu wyszła (jak całej drużynie)... ale wcześniej grał słabo i był mocno krytykowany...

Mając taką kadrę czego wy oczekujecie?!!!

I co da zmiana trenera?! Wątpię aby stać nas było na opłacanie dwóch trenerów...
Tym bardziej, że jaka jest pewność, że nowy da rade ugrać coś tym składem...
Jest to zwykłe gardłowanie oderwanych od rzeczywistości kibiców...
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Stary 06.10.2019, 20:54
No dokładnie tak jak mówicie.

A propos Legii po tym widać jak niewielkie są różnice mimo ich wydatków np na pensje.

Warto? Nie warto. Spokój i robić swoje. Odbijemy się.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 06.10.2019, 20:59
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, nasz środkowy obrońca w ostatnich meczach ma prawie 40 lat, a drugi przyszedł tu, bo nie chcieli go w Lechu nawet na ławce, jeśli mają w Poznaniu osiągnąć coś więcej niż 5 lokatę. Po indywidualnych błędach dostajemy w papę kilka razy z rzędu.

Naprawdę punktujemy tak poniżej stanu? Popatrzcie na Legię, tam to muszą mieć niedosyt.
W 28 meczach tego roku 31 pkt czyli średnia 1,1 pkt/mecz
+ agrowpier.dol w Stargardzie, tyle suchych faktów
Na tak zadane pytanie każdy odpowie sobie sam, dyskutować tu i tak nie ma sensu, bo jak ktoś ma inne zdanie zostaje potraktowany stekiem inwektyw i personalnymi wycieczkami rodem z piaskownicy
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 06.10.2019, 21:04
W 28 meczach tego roku 31 pkt czyli średnia 1,1 pkt/mecz
+ agrowpier.dol w Stargardzie, tyle suchych faktów
Na tak zadane pytanie każdy odpowie sobie sam, dyskutować tu i tak nie ma sensu, bo jak ktoś ma inne zdanie zostaje potraktowany stekiem inwektyw i personalnymi wycieczkami rodem z piaskownicy
W takim razie co doradzasz? Zmiana trenera? Na jakiego i za ile?
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Stary 06.10.2019, 21:15
Na początek:
1. Zrobić analizę gry Wisły - i zidentyfikować błędy, na które trener ma wpływ, co nie jest trudne - fatalne ustawienie formacji, brak schematów, ruchu do piłki itp. Ogólnie gramy ultraofensywnie, przy jednoczesnym braku jakiegokolwiek zagrożenia dla bramki rywala.
2. Pogadać z trenerem i posłuchać tego, co ma do powiedzenia -> kiedy, i jak jest w stanie to naprawić.
3. Zrobić research rynku.

Jeśli wyjdzie, że trener nie potrafi zdiagnozować problemu i nie ma pomysłu na poprawę gry, w ziemie zakontraktować innego.

Krótko - nic na szybko, ale w tym momencie, jesteśmy kandydatem do spadku, stąd trzeba działać, a nie mówić, że nic się nie da zrobić.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 06.10.2019, 21:43
No a co tam u tego oszołoma z hiszpanii ? po Twoich postach widze że go wielbisz, to pewnie śledzisz jego dalsze losy ?
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 06.10.2019, 22:02
Zmienic
Za co? Dopiero co proponowalismy 250 tys E rocznie Wszolkowi i Lazarowi Markovicowi, zakładam że te pieniądze są w budzecie
Bardziej nam w tej chwili przyda się trener niż 1 pilkarz
Kogo? Nie wiem, chciałem zaproponować Rozmana albo El Maestro ale jeden widzę od tygodnia jest w Rijece a drugi objął w lecie Sturm Graz, obaj niedawno byli bezrobotni ale najwyrazniej nie miałem wystarczająco aktualnych informacji
Na pewno żadnego z Polski
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 06.10.2019 o godz. 22:05.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 06.10.2019, 22:52
Jeśli nas stać na dobrego trenera i lepszych piłkarzy, zróbmy to.

Stać nas?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów