The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ChG
Senior Member

Od: 06.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.05.2012, 17:22
Różnica jest np. taka, że Głowacki to obrońca i braki wydolnościowe może nadrobić dobrym ustawieniem itp. Napastnik, taki jak Żurawski, gdy traci swój najważniejszy atut - szybkość, już nie jest "sobą". Druga sprawa: gdzie grał Magic przed powrotem do Wisły, a gdzie Głowacki? Arek, jak był zdrowy, to miał miejsce w składzie Trabzonu i pykał nawet w Lidze Mistrzów. Ja jestem o niego spokojny, jeśli tylko będą omijać go kontuzje, to jeszcze parę sezonów pogra.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 16.05.2012, 17:27
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Czemu z góry zakładamy, że Głowacki będzie miał fantastyczny powrót? O Żurawskim szybko zapomnieliście?
Dlatego, że był poza Wisłą ZNACZNIE krócej niż Żurawski. Poza tym w Turcji, w meczach, w których grał rozgrywał zwykle dobre, bądź bardzo dobre zawody. Tak, oglądałem.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 16.05.2012, 17:41
"Skoro Głowacki zdaniem tu wypowiadających jest taki dobry to dlaczego Turcy nie chcieli z nim przedłużać umowy" - mój błąd nie chciał z nimi przedłużać umowy. Ja uwielbiam jak ludzie oceniają zawodników przez pryzmat tego co u nas prezentowali - Żurawski źle sobie przed przyjściem do nas nie radził na Cyprze czy w Grecji - niestety ale czasu się nie oszuka. Głowacki gdyby nie kontuzje mógł stać się na prawdę niezłym (dobrym, bardzo dobrym) obrońcą - łatka która do niego przylgnęła tzn. pechowiec i zawodnik ze szkła nie jest przypadkowa.
Do testów zawodnika z Hondurasu może ostatecznie nie dojść - klub chce go sprzedać a nie wypożyczać w grę wchodzi kierunek skandynawski i bliski wschód.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 16.05.2012 o godz. 17:59.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 16.05.2012, 17:52
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Skoro Głowacki zdaniem tu wypowiadających jest taki dobry to dlaczego Turcy nie chcieli z nim przedłużać umowy. Ja uwielbiam jak ludzie oceniają zawodników przez pryzmat tego co u nas prezentowali - Żurawski źle sobie przed przyjściem do nas nie radził na Cyprze czy w Grecji - niestety ale czasu się nie oszuka. Głowacki gdyby nie kontuzje mógł stać się na prawdę niezłym obrońcą - łatka która do niego przylgnęła tzn. pechowiec i zawodnik ze szkła nie jest przypadkowa.
"Piłkarz (...) poinformował działaczy, że nie jest zainteresowany przedłużeniem kontraktu o kolejny rok. O deklaracji Polaka piszą tureckie media"
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...zonsporu_.html
Głowacki "mógł stać się" niezłym obrońcą? Znaczy się, był mniej niż "niezły"? Jaja sobie robisz?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 16.05.2012, 18:41
Głowacki Głowackim , ale jak już mamy na testach takiego młodziaka , to wypada go nie wypuścić z rąk http://www.sport.pl/sport-slask/1,12..._w_Wisle_.html
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 16.05.2012, 18:51
Z Ukahem jest ten sam problem co z Chavezem rok temu. Ukah jest lepszy od dowolnego z naszych obecnych stoperów, ale nie na tyle dobry, by wnieść do drużyny nową jakość. Gdybyśmy mieli chociaż jednego stopera z prawdziwego zdarzenia, z którym można byłoby go zestawić - w porządku. Ale jak to on ma być liderem naszej obrony, to niestety raczej nie. Gość poczynił postępy, jest ambitny, ma dobry charakter do piłki, mówi po polsku. Ale jak do tej pory zagrał zaledwie kilka spotkań na poziomie jaki by nas naprawdę interesował.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 16.05.2012, 18:54
Ukaha zapamiętałem z meczu w którym opuściliśmy C. Dostał przydomek -Urywka....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 17.05.2012, 02:06
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Głowacki Głowackim , ale jak już mamy na testach takiego młodziaka , to wypada go nie wypuścić z rąk http://www.sport.pl/sport-slask/1,12..._w_Wisle_.html
Jeszcze parę lat temu chłopak by nie widział innego klubu poza Wisłą. Oczywiście jeśli nie byłby zdeklarowanym sympatykiem jakiegoś klubu tylko miał w miarę neutralne podejście. Przez takich Jeliensów, Kirmów i inne Garguły, które przez cały sezon dewaluowały wizerunek Wisły i prestiż jakim kiedyś była możliwość założenia koszulki tego klubu to taki czy inny gość będzie się głęboko zastanawiał czy warto ryzykować. Jeśli ma ambicje sportowe to może wybrać spokojnie kilka innych klubów. Jeśli ma ambicje kontraktowe to się spóźnił bo J.W. się wycofuje a Valkcx został wycofany i już nie naciągnie Cupiała na kontrakty w stylu Wojciechowskiego.
Ostatnio edytowane przez thechris : 17.05.2012 o godz. 02:08.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 17.05.2012, 07:01
thechris napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze parę lat temu chłopak by nie widział innego klubu poza Wisłą. Oczywiście jeśli nie byłby zdeklarowanym sympatykiem jakiegoś klubu tylko miał w miarę neutralne podejście. Przez takich Jeliensów, Kirmów i inne Garguły, które przez cały sezon dewaluowały wizerunek Wisły i prestiż jakim kiedyś była możliwość założenia koszulki tego klubu to taki czy inny gość będzie się głęboko zastanawiał czy warto ryzykować. Jeśli ma ambicje sportowe to może wybrać spokojnie kilka innych klubów. Jeśli ma ambicje kontraktowe to się spóźnił bo J.W. się wycofuje a Valkcx został wycofany i już nie naciągnie Cupiała na kontrakty w stylu Wojciechowskiego.
To czemu akurat jest testowany w Naszym zespole? musiał sie zgodzic na przyjscie - czyli jednak marka Wisły nadal przyciaga a jak ktos sobie przypomni, ze po zajeciu 8 miejsca potem 2 razy pod rzad zdobyła Mistrzostwo Polski to czemu ma nie zakładac, ze teraz moze byc podobnie? To tak jakbys gadał, ze Legia od 6-7 sezonow nie zdobyła Mistrzostwa Polski wiec kolejni pilkarze majac ambicje poszliby gdzie indziej
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 17.05.2012 o godz. 07:03.
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 17.05.2012, 07:19
nie cytujcie niektorych postow, blagam

ja sie dziwie, ze ten uzytkownik jeszcze nie wymowil oferty cyfry plus z powodu braku ambicji i umiejetnosci naszych kopaczy, przeciez pewnie jak sie przedluza umowe to na dwa lata, a za rok to co, pierwsza liga wita...
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 17.05.2012, 08:43
Cytat:
Jeśli ma ambicje sportowe to może wybrać spokojnie kilka innych klubów.
Mam dla Ciebie też rozwiązanie zacznij kibicować tym innym klubom ambitnym wzorowo zorganizowany klubom przenieś się też na tamtejsze fora. Będzie lepiej dla wszystkich, jak sama nazwa wykazuje jest to forum kibiców Wisły, możesz przenieś się na jakieś forum o ogólnej tematyce piłkarskiej. Twojej trolowanie przestanie wkur wszystkich. Myślę że dla ciebie odpowiednia będzie Barcelona aczkolwiek Messi w CL nie strzelił karnego chyba nie jest najlepszy na świecie ?
Ostatnio edytowane przez westersyl : 17.05.2012 o godz. 08:53.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 17.05.2012, 08:52
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Mam dla Ciebie też rozwiązanie zacznij kibicować tym innym klubom ambitnym wzorowo zorganizowany klubom przenieś się też na tamtejsze fora. Będzie lepiej dla wszystkich, jak sama nazwa wykazuje jest to forum kibiców Wisły, możesz przenieś się na jakieś forum ogólne. Twojej trolowanie przestanie wkur wszystkich dokoła.
Ale na wielu innych forach kibicowskich trzeba chodzić na mecze, aby być zarejestrowanym użytkownikiem, a ten użytkownik (wszyscy wiedza o kogo chodzi) styk z Wisła i pilką ma jedynie poprzez odbiornik CANAL PLUS...
Odpowiedz cytując
rw88
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 17.05.2012, 08:55
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Takie "wzmocnienia", to naprawde... Podobną droge przerobila juz Polonia. Nasciagali pilkarzy z Gornika, z Bechlatowa, "wcielili" z Groclinu i jak to sie skonczylo wszyscy widzimy. Cel - Mistrzostwo Polski, ktorego slabi czy przecietni kopacze poprostu nie moga zrealizowac.
Bzdura. W takim samym stopniu ściągali zawodników z naszej ligi, jak i zza granicy, w tym m.in. podstawowych napastników reprezentacji Albanii i Gruzji, czy reprezentanta Słowacji, Macedonii, zawodnika który regularnie strzelał i asystował w czołowej drużynie ligi czeskiej, czyli Sultesa. A że robili to bez żadnej myśli, to potem widzieliśmy wszyscy efekty - Bonin, Tosik, Sikorski, Gliwa...to nie były z pewnością wyróżniające się postacie tej ligi, a taki Kokoszka przyszedł jako rezerwowy zawodnik średniaka Serie B.

Polonia może i by walczyła o mistrzostwo, gdyby nie sprzedała trzech najlepszych Polaków przed poprzednią jesienią - Mierzejewski, Sobiech i Smolarek mieli udział przy zdecydowanej większości bramek, bodaj około 40 w poprzednim sezonie, niestety dla nich zagraniczni zawodnicy kupieni w ich miejsce nie byli w stanie choćby powtórzyć ich wyniku, a co dopiero go poprawić, a poprawienie tego wyniku było do mistrzostwa niezbędne.

Ktoś powie, no dobra, ale przecież polskie kluby muszą sprzedawać żeby zarabiać. Tylko pamiętajcie, że Polonia rok temu dopiero aspirowała do bycia czołową drużyną ligi w kolejnym sezonie, a nie już nią była. Dlatego niezbędne było utrzymanie składu i kolejne wzmocnienia, natomiast JW nawet nie zachował statusu quo, bowiem pozbył się praktycznie całej ofensywnej siły, a zastąpić mu się udało jedynie Sobiecha, ale też nie do końca - Edgar Cani grając o trzy mecze więcej miał wynik bramkowy lepszy o dwa gole, niż Artur, ale też Sobiech dorzucał sporo asyst, bodaj osiem przy dwóch Caniego.

Niby to nie na temat, ale w praktyce wiąże się to mocno z polityką transferową Wisły Kraków, bowiem często jest to powtarzane jako argument przeciw kupowaniu krajowych zawodników, co jest głupotą.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 17.05.2012, 09:08
Trzeba powiedzieć wprost że niemal pewny transfer Głowackiego jest pierwszym transferem Polaka od ... sierpnia 2010 roku.. . Przez kolejne 3 okienka nie przyszedł żaden polski zawodnik do Wisły .

Komedia z Quioto nie wróży nic dobrego .
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 17.05.2012, 09:48
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
nie cytujcie niektorych postow, blagam

ja sie dziwie, ze ten uzytkownik jeszcze nie wymowil oferty cyfry plus z powodu braku ambicji i umiejetnosci naszych kopaczy, przeciez pewnie jak sie przedluza umowe to na dwa lata, a za rok to co, pierwsza liga wita...
Przedłużyc można nawet o 13 miesięcy
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 17.05.2012, 10:00
A ilu tych Polaków obecnie grających w klubie się sprawdziło - stanowi o jego sile?.... Quioto jak do nas trafi nie będzie się przygotowywał z zespołem do sezonu z uwagi na występy jego reprezentacji na Olimpiadzie w Londynie. Kwestia sprowadzenia Brożka stoi pod dużym znakiem zapytania z uwagi na to, że klub chce na nim zarobić i w pierwszej kolejności będzie szukał możliwości upchnięcia Polaka.
Po tym co zaprezentowała polska młodzież w sparingu z Widzewem trzeba zadać sobie pytanie kto ich szkolił i czego oni uczą się na treningach bo chyba nie gry w piłkę - technika, szybkość i taktyka - jeden wielki dramat. Jeżeli Bednarz mówi że nie jest potrzebna akademia piłkarska czy baza treningowa a z drugiej strony nie ma kasy na zawodników rzeczywiście klasowych w przedziale od 1 mln euro wzwyż to na kim i na czym chce opierać budowę zespołu z perspektywą kilku lat - mam rozumieć, że rok w rok mamy wymieniać pół składu.
W dalszym ciągu widać, że myślenie Cupiała nie uległo zmianie, chce sukcesu na już a najlepiej na wczoraj - przez coś takiego nie będzie miał go w ogóle.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 17.05.2012 o godz. 10:04.
Odpowiedz cytując
emailowiec
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2005

Stary 17.05.2012, 12:05
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...urto_odchodzi/
To już wiemy czemu Kurto biega wokół błoń z Jaliensami i Lameyami. Nie chce przedłużyć kontraktu i pewnie dlatego testujemy Miśkiewicza. Co do Pareiki to Bednarz upiera się na kontrakt 1+1, a Pareiko chce od razu 2-letniego. Zgaduję, że negocjacje jeszcze troszkę potrwają.
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 17.05.2012, 12:23
Jeżeli taki news ukazał się na głównej, to jestem dobrej myśli.
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 17.05.2012, 12:31
Ja nie rozumiem dlaczego nie chcą od razu dać Sergiejowi 2-letniego kontraktu . Przecież przez ten pobyt w Wiśle pokazał już jakim jest bramkarzem i nie ma żadnego ryzyka że nie wypali albo coś mu odbije a od czasu do czasu każdemu bramkarzowi może przytrafić się jakiś błąd . No chyba ,że Bednarz chce pozbyć się Pareiki udając tylko ,że stara się przedłużyć z nim kontrakt ponieważ nie rozumiem jak głównym nieporozumieniem może być czy przedłuży się kontrakt o 2 lata czy 1 + 1 zwłaszcza jeśli chodzi o zawodnika którego już dobrze znają w klubie. Sergiej chce większej stabilizacji co nie jest niczym dziwnym a Bednarz daje sobie furtkę żeby po roku wypiąć się na Sergieja . Z drugiej strony jestem ciekaw jak długi kontrakt Bednarz zaoferuje Jirsakowi
Ostatnio edytowane przez fanfan : 17.05.2012 o godz. 12:33.
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 17.05.2012, 12:34
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Ja nie rozumiem dlaczego nie chcą od razu dać Sergiejowi 2-letniego kontraktu . Przecież przez ten pobyt w Wiśle pokazał już jakim jest bramkarzem i nie ma żadnego ryzyka że nie wypali albo coś mu odbije a od czasu do czasu każdemu bramkarzowi może przytrafić się jakiś błąd . No chyba ,że Bednarz chce pozbyć się Pareiki udając tylko ,że stara się przedłużyć z nim kontrakt ponieważ nie rozumiem jak głównym nieporozumieniem może być czy przedłuży się kontrakt o 2 lata czy 1 + 1 zwłaszcza jeśli chodzi o zawodnika którego już dobrze znają w klubie. Sergiej chce większej stabilizacji co nie jest niczym dziwnym a Bednarz daje sobie furtkę żeby po roku wypiąć się na Sergieja . Z drugiej strony jestem ciekaw jak długi kontrakt Bednarz zaoferuje Jirsakowi
hmm... bo Siergiej nie jest z odpowiedniej stajni?
c.d.n.
Odpowiedz cytując
mgła
Senior Member

Stary 17.05.2012, 12:40
2 lata to dużo w jego wieku, a jak dostanie kontuzji z której tak łatwo się nie wyliże to też będzie płacz, poza tym nie ma pewności czy utrzyma forme przez 2 lata ja też jestem za 1+1

ps. wszystko zależy jaki ma kontrakt, jak poszedł w mniejszy kontrakt, bo chce 2 lata mozna zrobić ukłon w strone zawodnika
.
Oby tylko nie skonczyło się fiaskiem i zostaniemy z niczym... tzn z Jovanicem :(
Ostatnio edytowane przez mgła : 17.05.2012 o godz. 12:48.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 17.05.2012, 12:47
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Trzeba powiedzieć wprost że niemal pewny transfer Głowackiego jest pierwszym transferem Polaka od ... sierpnia 2010 roku.. . Przez kolejne 3 okienka nie przyszedł żaden polski zawodnik do Wisły .

Komedia z Quioto nie wróży nic dobrego .
W sumie przez 2 bo tej zimy to nikogo nie kupili
Co do Głowackiego, to jeśli tylko się nie rozleci, to powinien być wzmocnieniem.Tyle że pozostaje pytanie, czy stworzą dobry duet z którymś z obecnych obrońców.
Duety Głowa-Dudka,Głowa- Cleber, Głowa-Marcelo czy Marcelo - Cleber, się sprawdzały ale jak przychodziło grać z Jopem, to już było kiepsko i nie chodzi mi tu tylko o tego 'słynnego' samobója.

Ale jest/będzie to potencjalny transfer na plus.

A co do komedii - niestety, powrót Łysego oznacza medialny cyrk, który już się zaczął - ten gość jak widać nie jest w stanie pracować po cichu.
Natomiast głównym problemem pozostanie ofensywa - jak by nie patrzeć na tą defensywę , o którą słusznie , było masę pretensji to jednak byliśmy 3 zespołem w lidze, który stracił najmniej bramek a11(!) jeśli chodzi o strzelone.

I tu niestety ciężko oczekiwać takich transferów, by coś z tą ofensywą ruszyło - szczególnie iż największy problem mieliśmy z konstruowaniem/stwarzaniem akcji a nie ich wykończaniem.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
borys
Banita

Stary 17.05.2012, 12:51
Co do info o Pareice. Odbieram to jako nacisk na zawodnika. Po co pisac, juz prawie? Sprytne ale nie do konca fair.

Jesli sie myle i tworze teorie spiskowa powinni dzis tez napisac Goodbye to: Lamey, Biton, Nunez.
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 17.05.2012, 13:28
...i w związku z tym, że Kurto nie chce przedłużyć, wysyła się go do klubu kokosa? Jak dla mnie - brak profesjonalizmu.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 17.05.2012, 13:41
raindog napisał(a):Wyświetl post
...i w związku z tym, że Kurto nie chce przedłużyć, wysyła się go do klubu kokosa? Jak dla mnie - brak profesjonalizmu.
Pytanie a co u nas wygląda tak jak należy. Bednarz za bardzo chce brylować w mediach, co mu średnio bym powiedział wychodzi - ogłasza coś czego sam nie jest w 100% pewien jak w przypadku gościa z Hondurasu. Fakt, że zamieszczono na głównej stronie informacje o Pareiko to kolejny przykład amatorstwa ze strony władz klubu - a jak nie podpisze?
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 17.05.2012, 14:54
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Pytanie a co u nas wygląda tak jak należy. Bednarz za bardzo chce brylować w mediach, co mu średnio bym powiedział wychodzi - ogłasza coś czego sam nie jest w 100% pewien jak w przypadku gościa z Hondurasu. Fakt, że zamieszczono na głównej stronie informacje o Pareiko to kolejny przykład amatorstwa ze strony władz klubu - a jak nie podpisze?
No już testy bramkarzy się zaczęły ...
Odpowiedz cytując
ChG
Senior Member

Stary 17.05.2012, 15:19
I rozpoczęło się tradycyjnie narzekanie na forum, choć jeszcze nikt do nas nie przyszedł.
Odpowiedz cytując
misiek_86
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 17.05.2012, 15:36
Ale o co chodzi z tym Paljicem i rozwiązaniem kontraktu? Przecież on i tak 31 czerwca by odszedł...
Studiuję w Warszawie... ale w sercu wciąż WISEŁKA!!!!
Odpowiedz cytując
ChG
Senior Member

Stary 17.05.2012, 15:39
Pewnie nie pasowało mu bieganie w "klubie Jaliensa", więc rozwiązali kontrakt, a sam Paljić nie będzie już pobierał pensji. Lameje i inne lamy chcą jeszcze zarobić i biegają po parkach, kasa kasa.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 17.05.2012, 15:57
ChG napisał(a):Wyświetl post
I rozpoczęło się tradycyjnie narzekanie na forum, choć jeszcze nikt do nas nie przyszedł.
Jeśli nikt nie przychodzi, to oznacza, że klub nic nie robi.

Jeśli negocjacje z danym zawodnikiem trwają krótko, to znaczy, że nie wynegocjowano korzystnych dla klubu warunków lub poświęcono za mało czasu na szukanie innych zawodników na tę pozycję.
Jeśli negocjacje z danym zawodnikiem przeciągają się, to znaczy, że klub nieudolnie prowadzi rozmowy.

Jeśli nie testujemy graczy, to znaczy, że nie szukamy tanich, nieznanych zawodników.
Jeśli testujemy zawodnika,o którym forum nie słyszało, to znaczy, że klub nie szuka(ł) innych graczy na tę pozycję i bierze pierwszego lepszego kopacza.
Jeśli bierzemy zawodnika, o którym forum nie słyszało, bez testów, to znaczy, że robimy transfer na podstawie kaset video.

Jeśli ktoś podpisał kontrakt, to jest za słaby i/lub za stary.

Cholery można dostać.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów