The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
MMTS
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.10.2021, 07:54
Nie wiadomo nawet co w tej sytuacji zrobić. Druzyna gra coraz gorzej pod względem ambicjonalnym. Może zarząd mając doświadczenie w korpo powinien piłkarza po piłkarzu wziąć na indywidualne rozmowy dyscyplinujące. Może koledzy kopacze mają po prostu za dobrze?
Odpowiedz cytując
qaro
Member

Od: 06.2011

Stary 24.10.2021, 08:07
....a, co z tym Gula jest nie tak, miał być fachowiec a jest amator
. Wisła z Ojrzynskim na ławie dała by więcej radości i punktów
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 24.10.2021, 08:08
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Oto twoje cytaty sprzed kilku miesięcy
Możesz rżnąć głupa że nie widzisz równi pochyłej, że ostatnie trzy bramki strzelił obrońca, nie tworzymy sytuacji a tracimy bramki na potęgę. Wtedy może bym zrozumiał że widzisz jakąś sprzeczność.
Tyle że my nie gramy na spokojne utrzymanie, to co robi Gula to gra na totalny upadek mentalny zespołu który skończy się taką serią że wam oko zbieleje. Koleś wygląda na taktycznego dyletanta który nie wie jak ustawić drużynę w obronie. Nie wiem jak to możliwe, ale tak to wygląda.

Skład mamy słaby, ale nie na tyle żeby Śląsk nam wbijał 5 z perspektywą na 10. Wbrew pozorom ma znaczenie czy przegrywasz 1/2 do zera czy kręcisz się koło potencjalnych dwucyfrówek. Ile jeszcze Śląsk albo Lech dadzą radę wykręcić takich wyników jak z nami? Stawiam że zero.

Byłem przygotowany mentalnie na grę w kratkę ale nie na seryjne kompromitacje których nic nie usprawiedliwia. Mamy słaby skład jeżeli chodzo ofensywę, ale w defensywie to akurat jest całkiem solidnie - tylko trzeba to umieć ustawić.

I spoko, mogę przyznać że Gula mnie zaskoczył, bo spodziewałem się bryndzy ale nie że będziemy ustawieni jak zespół licealny na lekcji WF.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.10.2021 o godz. 08:23.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 24.10.2021, 08:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Możesz rżnąć głupa że nie widzisz równi pochyłej, że ostatnie trzy bramki strzelił obrońca, nie tworzymy sytuacji a tracimy bramki na potęgę. Wtedy może bym zrozumiał że widzisz jakąś sprzeczność.
Tyle że my nie gramy na spokojne utrzymanie, to co robi Gula to gra na totalny upadek mentalny zespołu który skończy się taką serią że wam oko zbieleje. Koleś wygląda na taktycznego dyletanta który nie wie jak ustawić drużynę w obronie. Nie wiem jak to możliwe, ale tak to wygląda.

Skład mamy słaby, ale nie na tyle żeby Śląsk nam wbijał 5 z perspektywą na 10. Wbrew pozorom ma znaczenie czy przegrywasz 1/2 do zera czy kręcisz się koło potencjalnych dwucyfrówek. Ile jeszcze Śląsk albo Lech dadzą radę wykręcić takich wyników jak z nami? Stawiam że zero.

Byłem przygotowany mentalnie na grę w kratkę ale nie na seryjne kompromitacje których nic nie usprawiedliwia. Mamy słaby skład jeżeli chodzo ofensywę, ale w defensywie to akurat jest całkiem solidnie - tylko trzeba to umieć ustawić.

I spoko, mogę przyznać że Gula mnie zaskoczył, bo spodziewałem się bryndzy ale nie że będziemy ustawieni jak zespół licealny na lekcji WF.
Jakoś na początku pracy każdego trenera mamy bardzo dobry skład! Popatrz na zydownie jak grali przed i po rozmowie motywacyjnej. Nagle sobie przypomnieli jak grać w piłkę i na warunki naszej ligi nie kopać się po czołach
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 24.10.2021, 09:11
To są efekty postawy klubu w stosunku do Hyballi. Kopacze wiedzą że klub może im skoczyć, trener może im skoczyć więc co się mają przemęczać, starać, martwić o wyniki, zawsze można zwalić na bramkarza.

Pamięta ktoś nasz ostatni mecz za Śląskiem? Tam sztycha nie zrobili, a tutaj jechali z nami jak z furą gnoju. Dalej się niektórym wydaje że to kwestia składu i jakości kopaczy? Zupełnie nie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 24.10.2021, 09:23
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To są efekty postawy klubu w stosunku do Hyballi. Kopacze wiedzą że klub może im skoczyć, trener może im skoczyć więc co się mają przemęczać, starać, martwić o wyniki, zawsze można zwalić na bramkarza.

Pamięta ktoś nasz ostatni mecz za Śląskiem? Tam sztycha nie zrobili, a tutaj jechali z nami jak z furą gnoju. Dalej się niektórym wydaje że to kwestia składu i jakości kopaczy? Zupełnie nie.
To nie wyjaśnia wszystkiego. Personalnie linia obrony nie powinna odstawiać takiego cyrku jak odstawia. Również mentalnie to są piłkarze, którzy pewne minimum walki i zaangażowania powinni gwarantować. Problemem jest brak jakiejkolwiek sensownej pracy w ustawieniu, to wygląda, jakby oni trenowali tylko i wyłącznie siatkonogę.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
majkelson777
Member

Od: 12.2015

Stary 24.10.2021, 09:26
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Pamiętacie 0:7 z Legią, gdy najlepszym piłkarzem był Lis?
Dzisiaj 0:5 i najlepszym piłkarzem Biegański.
To jest ....a NIE-DO-WIARY
Akurat z Legią bronił Buchalik, choć oczywiście ciężko jego winić za tamten mecz.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 24.10.2021, 09:39
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
To nie wyjaśnia wszystkiego. Personalnie linia obrony nie powinna odstawiać takiego cyrku jak odstawia. Również mentalnie to są piłkarze, którzy pewne minimum walki i zaangażowania powinni gwarantować. Problemem jest brak jakiejkolwiek sensownej pracy w ustawieniu, to wygląda, jakby oni trenowali tylko i wyłącznie siatkonogę.
Czyli trener który miał być fachowcem okazał się wuefistą? Akurat u nas? Przepraszam ale grać w piłkę tak żeby nie przegrać 5:0 to kopacze powinni umieć bez trenera.

Boję się że to akcja W....
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 24.10.2021, 09:45
KOALIK napisał(a):Wyświetl post

To wy zniszczyliście Wisłę. Nikt inny. Nie Majchrowski, nie Filipiak, nie Tusk, nie mityczne wrogie siły, które chciały przejąć świętą ziemię. Tylko wy.
Ja tam myślę, że jednak Kaczyński z Morawieckim zniszczyli, a nie wy

Odpowiedz cytując
Kowalski
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 24.10.2021, 09:56
Ochłonąłem trochę. Na zimno to chyba tak to będzie przez jakiś czas wyglądać: od czasu do czasu wygrana, pechowe przegrane i raz na kilka kolejek wpier.... Jednak nie popadałbym w histerię. Trenera możemy ocenić za rok, na razie wymieniać powoli skład i znaleźć napastnika, który coś umie. Magiera jak na naszą ligę jest dobrym trenerem, rozpracowali nas i z zimną krwią wykończyli. Tak będzie jeszcze w kilku spotkaniach. Zobaczymy jak wypadną derby.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 24.10.2021, 10:13
Kiko był ganiony ze jedynym pomysłem była piłka na Carlitosa. Teraz naszym pomysłem jest piłka na Forbsa. Gorzej być nie może

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 24.10.2021, 10:33
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
Kiko był ganiony ze jedynym pomysłem była piłka na Carlitosa. Teraz naszym pomysłem jest piłka na Forbsa. Gorzej być nie może
No nie wiem. Myślę że Gula nie powiedział ostatniego słowa i 5:0 będziemy wspominać z rozrzewnieniem. Dzisiaj mogli nam przekręcić licznik, zresztą tak jak Amica.
To nie jest przypadek, tylko nie każda drużyna potrafi nasze tragiczne ustawienie w obronie wykorzystać, nawet jeśli tworzą okazje.

Napiszę serio - wolę żeby drużynę prowadził duet Jop-Kmiecik. Przynajmniej są trzeźwi jak układają skład i taktykę do niego.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 24.10.2021, 10:56
Stawiam, że w kolejnym meczu dyletant Gula postawi na Mehmerica w obronie żeby kibiców zadowolić i będzie kolejny ostry wpier...Przecież to jaki on wczoraj wystawił sklad od początku to by nikt nie wymyślił. W dodatku jak robił zmiany w 30 min to chyba mu się styki przegrały i zostawił Szotę na prawej obronie. Na szczęście się zorientował w przerwie, że to pachnie jeszcze większą kompromitacja i wszedl za niego "mam na wszystko wyjebane" Szot.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 24.10.2021 o godz. 11:02.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 24.10.2021, 11:00
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Stawiam, że w kolejnym meczu dyletant Gula postawi na Mehmerica w obronie żeby kibiców zadowolić i będzie kolejny ostry wpier...
Bo nie wystarczy wystawić piłkarzy, trzeba ich też ustawić. U nas leżą taktyka, automatyzmy, ustawienie - to wina trenera. Jedyna różnica to że jeden zawodnik więcej wybroni stykowych akcji, drugi mniej ale i tak w końcu nam strzelą bo źle się ustawiamy i przeciwnik jednym podaniem gubi obronę.

Albo Gula źle ich ustawia, albo nie są w stanie grać tak jak sobie wymyśli. Tak czy siak nic z tego nie będzie
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.10.2021 o godz. 11:03.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 24.10.2021, 11:05
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Oto twoje cytaty sprzed kilku miesięcy
wydaje ci sie za zaorales Wolfiego ?

nie, to dobry przykład tego jaka chujoza u nas nastąla że nawet osoba który prezentowała wyważone opinie zmienia zdanie
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 24.10.2021, 11:13

Albo Gula źle ich ustawia, albo nie są w stanie grać tak jak sobie wymyśli. Tak czy siak nic z tego nie będzie
A u Nas od schyłkowego Cupiała coś wyszło? Pomijając okres kiedy lenie nie miały płacone a w oczy zaglądało widmo szukania nowego pracodawcy i trzeba było zapierdalac ?
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 24.10.2021, 11:13
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
wydaje ci sie za zaorales Wolfiego ?

nie, to dobry przykład tego jaka chujoza u nas nastąla że nawet osoba który prezentowała wyważone opinie zmienia zdanie
Prawda jest taka, że Gula był przedstawiany jako nowa jakość, świetny warsztat etc. Faktem jest, że jak na razie Eklapa go bardzo boleśnie weryfikuje. Nie widać żadnego postępu. Ja też się spodziewałem, że będziemy grać w kratkę ale my nie gramy w kratkę - gramy totalną lipę w każdym spotkaniu, czasem po prostu fart dopisuje (jak z Górnikiem).
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 24.10.2021, 11:30
Na prawdę rzadko, albo wręcz wcale nie cisnę po kilku niepowodzeniach czy to trenera czy piłkarzy, ale teraz to jest jakiś kur** DRAMAT. Kolejna piątka przyjęta w odstępie kilku tygodni, w dodatku nie widać jakiejkolwiek reakcji boiskowej piłkarzy na te zdarzenia. Po prostu pogodzeni z losem przyjmują kolejne gole. To jest kur** jakieś nieporozumienie.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 24.10.2021, 12:10
Zobaczcie z jakim spokojem zawodnicy Śląska sobie klepali nawet we własnej strefie obronnej pomiędzy naszymi grajkami. Żadnej paniki, żadnej dzidy, żadnego wybijania po autach, wszystko na spokoju. Nas jak przeciwnik przyciśnie to starch w oczach.
Odpowiedz cytując
alexx6
Member

Stary 24.10.2021, 12:15
Dziwnym trafem w Sląsku zapierdalają w Rakowie zapierdalają nawet w Pogoni tylko nie u nas.
DLACZEGO ?
Odpowiedz cytując
MMTS
Socios Wisła Kraków

Stary 24.10.2021, 12:17
Zastanawiająca była reakcja Guli na konfie. Ewidentnie był wstrzasniety wynikiem i grą drużyny. Nie wiem tylko czy wynikało to z tego że nie spodziewał się że jego taktyka nie zadziała czy dlatego po prostu piłkarze go wychujali bo im się nie chciało a na treningach im się costam chciało. I być może ten mecz pokaże mu że musi w sobie coś zmienić. Albo podejście taktyczne albo przestanie być dobrym wujkiem dla tych paralitykow
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 24.10.2021, 12:17
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka, że Gula był przedstawiany jako nowa jakość, świetny warsztat etc. Faktem jest, że jak na razie Eklapa go bardzo boleśnie weryfikuje. Nie widać żadnego postępu. Ja też się spodziewałem, że będziemy grać w kratkę ale my nie gramy w kratkę - gramy totalną lipę w każdym spotkaniu, czasem po prostu fart dopisuje (jak z Górnikiem).
W sumie chyba każdy jest w szoku że Gula AŻ TAK sobie nie radzi i jest robiony jak dziecko przez ligowych wyjadaczy. Nawet Ci którzy dotąd pisali że w.......e są wliczone w koszty się wysypują, bo nie wygląda to dobrze.
Co gorsza piłkarze chyba też są załamani, dwa razy pięć do zera przyjąć w kilka tygodni, do tego same niemal porażki. Ja nie sądzę żeby mieli wywalone, są tacy sobie piłkarsko ale za chaos na boisku odpowiada trener.
Wiadomo że jak Forbes zjebie setkę albo Kuvejluć zawali bramkę to ich wina, ale jeśli każdy wchodzi w nasze pole karne jak w masło to problem leży w trenerze który nie umie ich ustawić.

Na logikę - skoro to niby paralitycy to jak mają grać szybki futbol po ziemi, na jeden kontakt?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.10.2021 o godz. 12:21.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 24.10.2021, 12:21
https://wislakrakow.com/forum/showpo...4&postcount=51

Tak się tylko przypomne sprzed roku po porażce z Wartą i przed wywaleniem Skowronka skonczyliśmy na 13 miejscu, bo gorszy bilans meczow bezpośrednich z Płockiem wiec troch sie pomylilem

Także po raz kolejny polecam się uspokoić wszystkim, bo zaden wynik w lidze po meczu z Termalicą, a dla ludzi bardziej ostrożnych - po meczu z Rakowem nie ma juz znaczenia. Spaść nie spadniemy i nic osiagnac nie osiagniemy. Z jedną małą rożnica - ze ten sezon jeszcze nie został przegrany. Liczy sie tylko i wyłącznie mecz w Tychach by moc sie czymkolwiek chociaz przez kolejny miesiac emocjonowac. Jebac mecz w Płocku i, jesli mialoby zaklocic przygotowania do meczu w Tychach, jebac derby. Byle ich nie przegrac.

Mecz sezonu 3 listopada czy kiedy my go tam gramy. Bo jesli odpadniemy, to tak jak i rok temu bylo - bedziecie sobie tu kolejne 8 miesiecy wchodzic i sie sztucznie wku*wiac i podniecac, po wygranych, remisach i porazkach kompletnie bez znaczenia i tak 12-15 miejsce i tak
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 24.10.2021 o godz. 12:23.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 24.10.2021, 12:47
no nie do końca , bo chodzi jeszcze o PR i uczucia kibiców , zarówno patrząc na nich przez pryzmat dawniejszy - emocjonalny , czy tez nowocześnie - klientów

reasumując , czasem wygrać ok z rzadka , przeważnie po pazdzierzach przegrywać , spłacać długi utrzymywac sie itp

ale po czymś takim jak wczoraj odpływ kasy z dnia meczowego murowany na długi czas (to tak biznesowo)
a zwyczajnie po ludzki:

właśnie z 30 minut temu oglądałem przez okno w bloku pijanego sąsiada zaczepiającego ludzi i tłumaczącego im że ostatnie 5:0 u siebie to było przed wojna (przenośnia)

i o tym też powinni myśleć w klubie zanim pierdną jakimś gówno-wywiadem na zamówienie z pasiecznym o "papierku lakmusowym" i tym podobnych bzdurach
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 24.10.2021, 14:00
Na logikę - skoro to niby paralitycy to jak mają grać szybki futbol po ziemi, na jeden kontakt?
Ciągle się pocieszamy, ze niektórzy jeszcze odpalą, ale jeśli miałoby zostać tak jak teraz, oczywiście obraz gry nie ulegnie zmianie.

Obecna Wisła ma za mało jakości, brakuje jej odpowiedniego balansu, żeby osiągnąć cokolwiek poza spokojnym miejscem w środku tabeli (w tej kalkulacji biorę pod uwagę potencjalne 2-3 wzmocnienia zimą). Trzeba zdawać sobie sprawę, że mieszanka "niedoboru" jakości i nadreprezentacja młodości na przeciętnym poziomie, będzie sprawiała, że przynajmniej do zimy będzie jak teraz, czyli zwycięstwa w kratkę i przegrzane emocje po wyjątkowo słabych meczach.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 24.10.2021 o godz. 14:11.
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 24.10.2021, 14:36
Był Wdowczyk, Kiko, Stolarczyk, Hyballa - przeminie również Gula, a paralitycy jak Sadlok i kilku innych NADAL TRWAJĄ, jak karaluchy przetrwają każdą katastrofę.

Naszym największym problemem jest fakt, że piłkarze traktują nasz klub, nie jak miejsce do promowania się, jak miejsce w którym mogą coś stworzyć coś pięknego i nawiązać do czasów świetności - tylko jak Ciechocinek, a w dodatku taki rodzaj wypoczynku, za który im jeszcze płacą. Nie jestem w stanie tego inaczej nazwać, jak po prostu rozwalaniem od środka starań tysięcy kibiców, dziesiątek pracowników klubu i przejadaniem pieniędzy ludzi, którzy ciężko na ten chleb zapie*dalają w odróżnieniu od tych wkładów. Niestety, czas zacząć piłkarzy traktować poważnie, nie jak dzieci pod parasolem ochronnym. Mam duży żal do tych, którzy są najdłużej stażem w klubie, a to oni są zazwyczaj twarzami kolejnych kompromitacji.

Co dalej ? Drużyna jest w ogromnym kryzysie, wiele wskazuje na to, ze jest to kryzys wywodzący się bezpośrednio z pewnego buntu w drużynie, bo jak inaczej wytłumaczyć, zachowanie w ciągu tygodnia kilku piłkarzy oraz to bezpośrednio przed meczem ?

Być może przyjdzie Wujek, któremu akurat nie można odmówić tego, że nie potrafi ustawić drużyny w obronie. Tylko co z tego, skoro dalej będzie dysponował wkładami, którzy od lat przyczyniają się do tego, że nazwa Wisła Kraków już na nikim nie robi wrażenia, a jest bardziej przedmiotem żartu ?

Przecież Ci ludzie są w kierownictwie drużyny i mają największy wpływ na tych, którzy przychodzą do klubu okienko po okienku.

Słowem podsumowania, zmiana trenera w dłuższej perspektywie wydaje się nieunikniona, natomiast za zmianą trenera w parze powinno iść pożegnanie się z tymi, którzy od lat firmują postępująca degrengoladę swoim nazwiskiem.

Tu jest WISŁA, tu się walczy.

A cytat Reymana w szatni mogliby zamalować, a nie ośmieszać kilkukrotnie w sezonie.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 24.10.2021, 14:55
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Był Wdowczyk, Kiko, Stolarczyk, Hyballa - przeminie również Gula, a paralitycy jak Sadlok i kilku innych NADAL TRWAJĄ, jak karaluchy przetrwają każdą katastrofę.

Naszym największym problemem jest fakt, że piłkarze traktują nasz klub, nie jak miejsce do promowania się, jak miejsce w którym mogą coś stworzyć coś pięknego i nawiązać do czasów świetności - tylko jak Ciechocinek, a w dodatku taki rodzaj wypoczynku, za który im jeszcze płacą. Nie jestem w stanie tego inaczej nazwać, jak po prostu rozwalaniem od środka starań tysięcy kibiców, dziesiątek pracowników klubu i przejadaniem pieniędzy ludzi, którzy ciężko na ten chleb zapie*dalają w odróżnieniu od tych wkładów. Niestety, czas zacząć piłkarzy traktować poważnie, nie jak dzieci pod parasolem ochronnym. Mam duży żal do tych, którzy są najdłużej stażem w klubie, a to oni są zazwyczaj twarzami kolejnych kompromitacji.

Co dalej ? Drużyna jest w ogromnym kryzysie, wiele wskazuje na to, ze jest to kryzys wywodzący się bezpośrednio z pewnego buntu w drużynie, bo jak inaczej wytłumaczyć, zachowanie w ciągu tygodnia kilku piłkarzy oraz to bezpośrednio przed meczem ?

Być może przyjdzie Wujek, któremu akurat nie można odmówić tego, że nie potrafi ustawić drużyny w obronie. Tylko co z tego, skoro dalej będzie dysponował wkładami, którzy od lat przyczyniają się do tego, że nazwa Wisła Kraków już na nikim nie robi wrażenia, a jest bardziej przedmiotem żartu ?

Przecież Ci ludzie są w kierownictwie drużyny i mają największy wpływ na tych, którzy przychodzą do klubu okienko po okienku.

Słowem podsumowania, zmiana trenera w dłuższej perspektywie wydaje się nieunikniona, natomiast za zmianą trenera w parze powinno iść pożegnanie się z tymi, którzy od lat firmują postępująca degrengoladę swoim nazwiskiem.

Tu jest WISŁA, tu się walczy.

A cytat Reymana w szatni mogliby zamalować, a nie ośmieszać kilkukrotnie w sezonie.
cos wiecej ?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 24.10.2021, 15:35
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post

.
Rozwiń myśl co to za bunt i co to było za zachowane? Kto w tym uczestniczy?

Inaczej uznam to za gadanie dla samego gadania.
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 24.10.2021, 15:40
Ewidentnie w drużynie cos się dzieje na zapleczu. Może to protest na durne (ewidentnie) pomysły trenera?
Jedyny coś wnoszący do gry Aschraf nagle opuszcza rozgrzewkę, Yebo siedzi na ławie (za karę?), a jak go wpuszczają (z przymusu?), to gra wybitnie indywidualnie tylko na pokazanie się, a nie dla drużyny. Widać, że pracuje, by wypromować się i olać ten zespół być moze już w przerwie, a najdalej na koniec sezonu.
Przecież od 60 minuty to juz tylko czekali na gwizdek zakończenia meczu, zamiast zapierdzielać choćby po "honorowego" gola. 111 km wybieganych "na stojąco" w porównaniu do 118-120 co , jak pokazali, potrafią.
Może poszły jakies zakłady u booka Inaczej nie potrafię wytłumaczyć tego zachowania niektórych kopaczy i do tego kompletny brak ambicji i zaangażowania.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 24.10.2021, 15:49
Nie może mi przejść przez gardło nawet obiad niedzielny, gdyż myślę o tych MIERNOTACH.

Dla mnie nie jest najgorszy poziom sportowy, to że zagrali słabo...

NAJGORSZE jest to, że na mecze przychodzą dzieciaki, ludzie chorzy, dla których Wisła jest czymś więcej niż dla tych SZMACIARZY, ludzie na wózkach, ludzie, którzy niebawem odejdą ze świata bo mają ciężkie choroby i mecz ukochanej Wisły podnosi ich na duchu.. Oglądają mecz, i patrzą na te... szmaty: SZMATY, które druga połowę zamiast otrząsnąć się w szatni i jeździć na dupach, na ambicji nagle grają chodzonego , CAŁKOWICIE odpuszczają mecz, poddają się już w przerwie - w szatni. Rzucają ręcznik bo im się po prostu NIE CHCE.

KUMACIE SZMACIARZY? Przegrać można zawsze, ale nie k..wa ODPUSZCZAC bo im sie NIE CHCE. Takiej 2 połowy nie widziałęm od 95 roku, nie przypominam sobie kurła mać.

Co Gula im powiedział w szatni? Dobra chłopaki poklepcie do boku bo jutro do modnych knajpek na obiad jeszcze z kontuzją pójdziecie?

Dla mnie po tej 2 połowie, to są SZMACIARZE, to są gnidy w koszulkach Wisły, klubu, który jest moją druga połowa serce i tym szm.. nie chciało się ...

MIMO padliny w poznaniu, mimo oklepu od lęcznej i kilku innych kompromitacjach , byłem na tyle wyrozumiały, aby wspierać Gulę... ale co mecz to widze, że to jest jakiś przebieraniec, dobry kolega piłkarzy, on nie krzyknie, nie opierniczy, uśmiech jak Zulu Gula i jest ok. To jest dobry ojciec dla dziecka, które ma jakieś ułomności, a nie trener, który zjedzie lub ZMOTYWUJE mieronty. CO ROBIŁ w szatni Gula przy 3:0 ? Przecież oni nawet NIE PRÓBOWALi ATAKOWĄĆ, więc co ? Trener wymyślił, aby podawali sobie piłki z tyłu i czekali na kontry ? No nie kumam tej postawy haniebnej.

Wybacze wszystko: po walce, po tym, że niewychodzi, ale nie po tym urestwie, które zaserwowali w 2 połowie....

BTW Macie swojego KAPITANa i Wiślaka Alana... za płock umierał a tu WYJEBUNDA - nie ukruwam, że to przewidywałem. Ktoś na SB pisał, że w najbliższym meczu z płockiem Alanik wpakuje swojaka - podzielam to zdanie.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów