The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.07.2021, 17:17
Rafał Boguski dziś z bramką w sparingu Puszczy, grali z kimś z Krakowa.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 07.07.2021, 19:10
Można by rzec, Niemiec płakał jak sprzedawał
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
majkelson777
Member

Od: 12.2015

Stary 08.07.2021, 13:53
Cytat:
W Esbjerg chaos. Sezon się nia zaczął a media donoszą że piłkarze juz domagają się zwolnienia trenera, Petera Hyballi który jakoby ma nadużywać władzy by karać ich fizycznie i psychicznie.

Cytat:
Piłkarze Esbjergu domagają się zwolnienia P. Hyballi po zaledwie miesiącu jego pracy. Trener stosuje absurdalne kary fizyczne i obraża piłkarzy tekstami typu „Masz większe cycki niż twoja żona”

No kto by się spodziewał
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 08.07.2021, 14:02
Grubo - czyli Nasi piłkarze to nie mysie cipki tylko twardziele

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 08.07.2021, 14:30
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
Grubo - czyli Nasi piłkarze to nie mysie cipki tylko twardziele
Żyjemy w czasach, w których świat ma się stać strefą komfortu. Myślę, ze kraje skandynawskie nie są dobrym kierunkiem dla trenera, który rzuca teksty w stylu Janusza Wójcika .

„Trener kiedy trzeba musi pogłaskać, musi dać marchewkę albo ananasy, ale kiedy trzeba to ma wyjąć pałę i lać, aż będą podskakiwać.”

„Biało-czerwona na maszt i ładujemy frajerów w kakao!”.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 08.07.2021, 14:42
https://transfery.info/aktualnosci/p...ja-zona/151744
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 08.07.2021, 14:46
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/in...ycznie/r19k29v

Trzeba powiedzieć, że Hyballa szaleje w nowym klubie.

Niesamowite, że przed długi czas broniłem tego trenera, szukając na początku wyłącznie winy u naszych zawodników...
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 08.07.2021, 14:57
Paradoksalnie gdyby nie Hyballa to Starzyński kopał by się w CLJ-ce, a Gruszkowski klepał w 3 lidze w Lublinie.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 08.07.2021, 15:01
Coraz krotszy lont ma Hyballa i coraz szybciej wybucha.
Ciekawe z jakiego kraju sie nabiora teraz. Bo juz coraz mniej zostaje
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 08.07.2021, 15:10
Nie sądziłem, że szambo tak szybko się wyleje. U nas Helmut chyba był "grzeczny" z uwagi na Kubę w szatni. Pisałem, że Tim Hall to nie przypadek.

Ok, to kto klęka po dobroci i przeprasza za tygodnie pisania farmazonów typu "gwiazdkom nie kce sie biegać" i plucia na Kubę zanim sypne liste użytkowników propagujących Helmuta w temacie o trenerze

Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 08.07.2021, 15:56
akurat całe szczęście, że pogonił tego Halla parodyste, bo mielibyśmy na kontrakcie studenta z rumuni vol2
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 08.07.2021, 16:49
No przeploszenie Halla to jedyna zasluga Hyballi
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 08.07.2021, 16:56
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Nie sądziłem, że szambo tak szybko się wyleje. U nas Helmut chyba był "grzeczny" z uwagi na Kubę w szatni. Pisałem, że Tim Hall to nie przypadek.

Ok, to kto klęka po dobroci i przeprasza za tygodnie pisania farmazonów typu "gwiazdkom nie kce sie biegać" i plucia na Kubę zanim sypne liste użytkowników propagujących Helmuta w temacie o trenerze
Weźmy poprawkę na Skandynawię. W Polsce na treningach zapewne lecą mniej delikatne teksty, nie mówiąc już o szkołach aktorskich .
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 08.07.2021, 17:18
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Paradoksalnie gdyby nie Hyballa to Starzyński kopał by się w CLJ-ce, a Gruszkowski klepał w 3 lidze w Lublinie.
Ja widzę jedynie taki plus, że Gula nie był wolny w grudniu i daliśmy sobie więcej czasu na znalezienie dobrego trenera.

Reszta piłkarzy jest na tyle utalentowana że by się obroniła.
Odpowiedz cytując
alexx6
Member

Od: 02.2012

Stary 08.07.2021, 17:29
ciekawe co na to Czerapach czy znowu bedzie bronic guru niemiaszka
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 08.07.2021, 18:45
Kac napisał(a):Wyświetl post
No przeploszenie Halla to jedyna zasluga Hyballi
Doliczyłbym jeszcze pokraki takie jak Klemenz, Janicki, Niepsuj, Abramowicz. Więc szatnie nam ładnie wyczyścił:d
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 08.07.2021, 19:45
wislak2214 napisał(a):Wyświetl post
Doliczyłbym jeszcze pokraki takie jak Klemenz, Janicki, Niepsuj, Abramowicz. Więc szatnie nam ładnie wyczyścił:d
No wyczyścił wyczyścił. Miękkie faje zostały odpalone i gra gitara.

@ Lucjusz : cały czas uważam ze wkłady nie wiedza co to praca, a takimi występami plują nam kibicom w twarz.
Kiedyś podawałem Tobie inny przykład a teraz podam Wasyla. Wysokości kontraktu nie będę komentował. Fakt, często spóźniony, czasami głupie faule szczególnie w końcowym okresie pobytu u nas. ALE czy widziałeś kiedyś brak zaangażowania po wyjściu na boisko? A teraz spójrz na nasze byle i obecne gwiazdeczki. No przykład Halla mógłbyś sobie darować.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 08.07.2021, 19:46
Bo to wizjoner, ktory nie moze pracowac z cipiiiikami
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 08.07.2021, 20:32
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
@ Lucjusz : cały czas uważam ze wkłady nie wiedza co to praca, a takimi występami plują nam kibicom w twarz.
Kiedyś podawałem Tobie inny przykład a teraz podam Wasyla. Wysokości kontraktu nie będę komentował. Fakt, często spóźniony, czasami głupie faule szczególnie w końcowym okresie pobytu u nas. ALE czy widziałeś kiedyś brak zaangażowania po wyjściu na boisko? A teraz spójrz na nasze byle i obecne gwiazdeczki. No przykład Halla mógłbyś sobie darować.
Tak, przy 0-7 z Legią. Tam nikt nie walczył i nie próbujcie wmówić że było inaczej.

Dodalbym do tego 4-5 z Miedzią Legnica. To było człapanie, a nie poważna gra.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 08.07.2021 o godz. 20:35.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 09.07.2021, 00:14
Widzę że niektórzy dalej robią ....ę z logiki i próbują się wybielać po kocopołach jakich nawypisywali w kwietniu i maju
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 09.07.2021, 09:23
Tylko że teraz od początku wiadomo, co się piłkarzykom nie podoba. A u nas były jakieś śmieszne podchody...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 09.07.2021, 09:59
Śmieszne podchody? Jakby od początku zaczęli krzyczeć, że trener jest chory psychicznie i latać do prasy z podobnymi relacjami z treningów jak teraz Duńczycy, to by tu forumowa brać ich zjadła żywcem. Dziennikarze podobnie.

Okazało się, że nasi piłkarze mieli na tyle dyscypliny i woli ciężkiej pracy, że wytrzymali z psycholem naprawdę bardzo długo.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 09.07.2021 o godz. 10:03.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 09.07.2021, 12:09
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Tylko że teraz od początku wiadomo, co się piłkarzykom nie podoba. A u nas były jakieś śmieszne podchody...
Oj chłopie chłopie, uderz się w pierś i przyznaj, że się wygłupiłeś wygłaszając swoje opinie, a nie brnij dalej...
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 09.07.2021, 13:31
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Oj chłopie chłopie, uderz się w pierś i przyznaj, że się wygłupiłeś wygłaszając swoje opinie, a nie brnij dalej...
Nigdzie nie brnę tylko przypominam jak było. Zamiast do zwolnienia używać argumentu takiego jak teraz Duńczycy to postanowiono wykorzystać brak wyników, co poskutkowało 13 miejscem.

Wiem wiem dalej się wygłupiam...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 09.07.2021, 13:47
Mam jakiś dysonans. Czy naprawdę to co robi Hyballa w Danii wydaje się komuś czymś niezwykłym w środowisku piłkarskim? A wielką aferą jest to, że każe robić piłkarzom pompki i jednemu z nich powiedział, że ma piersi większe niż żona?
Odpowiedz cytując
Hermond
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 09.07.2021, 13:57
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Gruszkowski wrócił z wypożyczenia pół roku wcześniej i Skowronek dał mu zagrać w dwóch meczach po 20 minut. Byłoby więcej gdyby nie kontuzja.Bardzo dobre zbierał opinie za grę w Lublinie i był szykowany nawet na pierwszy skład. Skowronek też wpuścił z marszu do pierwszego składu Plewkę( z którego wszyscy kibice się śmiali)
Starzyński został sprowadzony pół roku wcześniej jako super zdolny chłopak. I dostawał szansę na treningach. Zanim zadebiutował u Hyballi wszyscy dziennikarze wróżyli mu szybki debiut. Możesz poszukać wypowiedzi Migi. Mówił, że to jest chłopak już do debiutu i wszystkich zaskoczy. Skoro więc pismaki dostrzegły talent to chyba trener musiałby być ślepcem.
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 09.07.2021, 14:53
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Mam jakiś dysonans. Czy naprawdę to co robi Hyballa w Danii wydaje się komuś czymś niezwykłym w środowisku piłkarskim? A wielką aferą jest to, że każe robić piłkarzom pompki i jednemu z nich powiedział, że ma piersi większe niż żona?
Może chodziło o to że obraził żonę?

Jakby to napisać - znajdzie się kilku trenerów w Polsce i jeszcze więcej na Świecie którzy nie są specjalnie mili dla zawodników. Nie wiem jak jest teraz, ale swego czasu Probierz był niezłym burakiem, że o dawnych czasach Smudy czy Wójcika nie wspomnę. Karne bieganie etc. to chyba wszyscy stosowali, jak przeczytałem o karach fizycznych to myßlałem że ich kijem bił

A Hall gdzie teraz gra?

P.S. Jednak poszedłbym tropem cycków żony piłkarza, bo niby skąd Hybala wie?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.07.2021 o godz. 15:00.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 09.07.2021, 15:20
Zacznijmy od tego, jak to jest mozliwe, ze zawodowy pilkarz jest tak zatluszczony ze ma cycki?

Ja mu sie troche nie dziwie. Sam bym nie tolerowal takiego poziomu olewactwa dbania o siebie.

A ze ma niewyparzony jezor i krotki lont plus w Dani wychowuje cip.euncje a nie mezczyzn to taki efekt, ze jak ktos na nich pokrzyczy i wymaga to jest placz
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 09.07.2021, 15:28
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nigdzie nie brnę tylko przypominam jak było. Zamiast do zwolnienia używać argumentu takiego jak teraz Duńczycy to postanowiono wykorzystać brak wyników, co poskutkowało 13 miejscem.

Wiem wiem dalej się wygłupiam...
Oczywiście, że się wygłupiasz.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 09.07.2021, 16:47
Zacznijmy od tego że takie metody i krzyki są raczej oznaką słabego charakteru właśnie Hyballi.Tak drodzy wyznawcy kościoła hyballistów ja to was w tej chwili nawet podziwiam za nieskażoną wiarę w waszego bożka,pora jednak zdać sobie sprawę z tego że jedyną cipką jest właśnie niemiiecki trener
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów