The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 35 24,65%
osłabi 85 59,86%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,49%
Głosujących: 142. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.07.2021, 11:21
RObicie z Lisa drugiego Donnarume , ja tam nie będe za nim płakał , jesli zarobimy , a przypominam , że to nie był jeden z darmowych strzałów , lecz dość drogi transfer gotówkowy , jak na możliwości WSH
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 07.07.2021, 11:36
Gdyby Lis byl Danaarumma to by nie gral w Wisle w przenosil sie do PSG.

Lis solidny bramkarz nawet ponad solidnoscia po zmianie trenera bramkarzy. jest postep. Szkoda ze odejdzie.

Troche duzo transferow z i do klubu. Mam nadzieje ze do konca roku sie jakos zgraja.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 07.07.2021, 12:14
Lis dopiero zaczyna się wyrabiać, powinien przedłużyć kontrakt i zostać na jeszcze jeden rok z korzyścią dla siebie i klubu, będzie ciągle nr 1 i się chłopina bardziej otrzaska w lidze przed transferem za granicę. Na to jeszcze ma dużo czasu.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 07.07.2021, 12:17
Ale to musi być dołujące dla takiego Rosy - być jako trzeci tylko do treningu w miejsce takiego orła jak Buchal. Jedyna korzyść to to że się pokaż w bluzie z Białą Gwiazdą, ale jednak sportowo słabo
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 07.07.2021, 12:31
A to buchalik się gdzieś wybiera ? Jak dla mnie to on będzie pierwszym bramkarzem.A z tym rosa to będzie jak z tym weinzettelem
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 07.07.2021, 13:05
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
RObicie z Lisa drugiego Donnarume , ja tam nie będe za nim płakał , jesli zarobimy , a przypominam , że to nie był jeden z darmowych strzałów , lecz dość drogi transfer gotówkowy , jak na możliwości WSH
Kto dokładnie robi z Lisa Donnarumę? Przecież ludzie piszą, że jest ostatnio pewnym punktem i tyle. Nadinterpretujesz.

Tak, też jestem za tym, żeby go sprzedać za rozsądną kasę (nie mamy piłkarzy NIE na sprzedaż), ale na ten moment nie ma kto go zastąpić. Biegański to nie ten poziom. I to jest problem, a nie chęć zatrzymywania Lisa na siłę.
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 07.07.2021, 13:08
Cytat:
Ale to musi być dołujące dla takiego Rosy - być jako trzeci tylko do treningu w miejsce takiego orła jak Buchal. Jedyna korzyść to to że się pokaż w bluzie z Białą Gwiazdą, ale jednak sportowo słabo

A może chłopak wierzy we własne umiejętności i raczej widzi to tak:
"Ja pierdziu, będę rywalizował z gościem, którego zjadam na śniadanie pod każdym względem, jeden dwa występy i go posadzę na ławce na wieki"?
Przyszedł do (chyba) najbardziej medialnego obecnie klubu w PL (na pewno czołówka), będzie szansa się gdzieś pokazać (choćby jakiś sparing, puchary). Dodatkowo u nas młodzi ostatnimi czasy dostają szanse w pierwszym składzie, więc IMHO wcale się nie musi niczym dołować.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 07.07.2021, 13:17
o co chodzi z Buchalikiem ? kontuzja czy odchodzi ?
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 07.07.2021, 13:32
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@serek sugeruje że zostanie ale.. trochę tego nie widzę.

Po co były te wywiady dla włoskich mediów że jest gotowy na wyjazd?

Tymczasem Skvarka podpisany, zobaczymy ile mu zajmie dojście do formy. Jeśli stanie się szybko mocnym punktem 1 składu to będzie to wiele mówilo o jakości dotychczasowych zawodników środka pola..
Nie chodzi nawet o jakość zawodników w środku pola. A o to, ze w sytuacji, kiedy w większości spotkań musimy grać atak pozycyjny, potrzebujemy zawodników o innych cechach niż Żukow, Plewka czy Savić (Savić miał być niby bardzo kreatywnym piłkarzem, ale tego nie pokazuje poza kilkuminutowymi przebłyskami).
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 07.07.2021, 13:40
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
o co chodzi z Buchalikiem ? kontuzja czy odchodzi ?
jego i tak nie ma - nawet jak stoi na bramce
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 07.07.2021, 13:46
FraMat napisał(a):Wyświetl post
jego i tak nie ma - nawet jak stoi na bramce
Buchalika nie ma w kadrze na wyjazd do Arłamowa. Podobnie, jak Fatosa i FBF. Są za to Lis i...Uryga.

Mówi się o przyjściu napastnika, bo rzeczywiście nie wygląda to najlepiej: Kliment, Sobol i Zdybowicz.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 07.07.2021, 14:14
Cieszy to, że do Arłamowa pojechali Uryga z Plewką, którzy wracają po kontuzjach. Może uda się ich postawić na nogi jakoś szybciej.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 07.07.2021, 21:50
http://www.90minut.pl/news/313/news3...-do-Wisly.html

Powoli zapełniamy luki
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 08.07.2021, 00:21
Czapki z głów. Nie wierzyłem że taki gracz do nas trafi.

Jeśli (hipotetycznie) Lis zostanie, ściągną jeszcze napastnika konkurencyjnego dla Klimenta to na dziś kadra będzie kompletna

Wszystko zostanie w rękach Guli by to poukładać.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 08.07.2021, 09:43
Jest gdzieś zestawienie wszystkich nabytków Wisły w tym okienku?

Bo już trochę zaczynam się gubić
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 08.07.2021, 09:58
http://www.90minut.pl/transfery.php?id_sezon=99&runda=1
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 08.07.2021, 10:30
Gdyby ta kadra została w komplecie to do układanki brakuje jeszcze tylko środkowego napastnika.
wódka, parówki,chrzan i żarówki
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 08.07.2021, 11:02
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Gdyby ta kadra została w komplecie to do układanki brakuje jeszcze tylko środkowego napastnika.
Myślę że takowy jest szykowany ale pasuję wpierw odpalić Forbsa Fatosa i Zdybowicza

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 08.07.2021, 11:08
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
Myślę że takowy jest szykowany ale pasuję wpierw odpalić Forbsa Fatosa i Zdybowicza
No raczej. Cały czas płacimy tej trójce a ich wartość.dodana dla drużyny (z różnych przyczyn) jest zerowa.
No i dodatkowo przyjedzie na napastnika poczekać bo tutaj naprawdę musimy szukać okazji.
Wielu szuka, część z nich ma pieniądze - w przeciwieństwie do nas.
Na pierwsze mecze obstawiam że jedynymi napastnikami w kadrze będą Kliment z Sobolem.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 08.07.2021, 11:24
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
No raczej. Cały czas płacimy tej trójce a ich wartość.dodana dla drużyny (z różnych przyczyn) jest zerowa.
No i dodatkowo przyjedzie na napastnika poczekać bo tutaj naprawdę musimy szukać okazji.
Na pierwsze mecze obstawiam że jedynymi napastnikami w kadrze będą Kliment z Sobolem.
Nie no - piękna manipulacja. Zdybowicz czy Fatos - owszem wartość zerowa, ale Forbes? Nasz najlepszy napastnik w zeszłym sezonie? Litości! Owszem, daleko mu do bycia dobrym, ale jak to mówią na bezrybiu i rak ryba. A dla nas w zeszłym sezonie to był kluczowy napastnik. Wartość dodana w zeszłym sezonie to 90% całego wkładu wszystkich napastników. Tak, bo reszta napastników nawet nie miała do niego startu jak choćby Medved. Owszem, świadczy to o bryndzy naszego ataku, ale akurat Forbes dał jako jedyny gole w większej liczbie.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 08.07.2021, 11:36
Również się nie zgodzę. Forbes dał już tej drużynie kilka bramek. Pomimo fatalnej skuteczności nawet taki napastnik sporo kosztuje.

Natomiast również mi się wydaje że na ostatniego napastnika jeszcze poczekamy. Jeszcze cały sierpień będzie otwarte okienko i jak to mawiają Obi "okazje last minute" to ważna część okienka gdzie można wyciągnąć graczy na których nas jeszcze nie stać na jego początku
Patrz Frydrych, Forbes a kilka lat temu Imaz również trafił do nas w ostatnim dniu okienka.

Podobnie sądzę że będzie z Lisem. Może znajdzie klub pod koniec sierpnia, a może klub będzie z nim jeszcze negocjował nowy kontrakt? Czemu nie?
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 08.07.2021, 11:50
Też zakładam, że nowy napastnik raczej dołączy do zespołu już w trakcie Sezonu. Ale jeśli ma to być ktoś w miarę konkretny to lepiej poczekać i wyłapać jakąś okazję, niż brać byle kogo, byle ktoś był. Z kolei obstawiam, że sytuacja z Fatosem i Forbesem wyjaśni się dużo wcześniej. Forbes rzekomo na dniach oficjalnie Chiny, a Fatos - z tego co mówił Pasieczny jak był o niego pytany - ma ambitne plany, chce grać, żeby być realnie brany pod uwagę do dalszej gry w kadrze Czarnogóry, . Dodał, że na pewno znajdą szybko wspólne wyjście z tej sytuacji satysfakcjonujące wszystkich (wypożyczenie lub rozwiązanie umowy)
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 08.07.2021, 12:47
@Ogryzek i @Karherop - z wartością zerową chodziło mi o to, że nie uczestniczy w przygotowaniach więc na dzień dzisiejszy jego wartość dodana = 0. I nic nie wskazuje póki co, żeby miał się to zmienić.
Fatos był na treningach 4 dni no ale....
Zdybowicz trenuje od początku ale piłkarsko szału nie ma...
Tyle w temacie.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 08.07.2021, 13:03
Mnie niepokoi cisza z ewentualnym transferem Forbesa. Bo odchodzi już od dwóch jak nie trzech miesięcy i odejść nie może, nie ma konkretów gdzie, za ile i kiedy. Obawiam się, że jeżeli go nie sprzedamy to albo zostanie albo pójdzie do wypożyczenia za granicę i to samo będzie się tyczyć Beqiraja.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 08.07.2021, 13:05
O Felicio Brown Forbes można mieć różne opinie ale fakt jest faktem, że to jego bramki sumarycznie uratowały nam eklape! W 22 meczach strzelił jakby nie było 7 ważnych bramek! Oczywiście statystyka przeciętna... ale to był nasz najlepszy ofensywny zawodnik. Uważam, że powinien zostać chyba, że jakimś cudem znajdziemy kogoś lepszego... Bo jeśli ma nam znowu trafić się Fatos czy Medved to juz lepszy jest Zdybowicz...
Odpowiedz cytując
dziki
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 08.07.2021, 13:55
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Mnie niepokoi cisza z ewentualnym transferem Forbesa. Bo odchodzi już od dwóch jak nie trzech miesięcy i odejść nie może, nie ma konkretów gdzie, za ile i kiedy. Obawiam się, że jeżeli go nie sprzedamy to albo zostanie albo pójdzie do wypożyczenia za granicę i to samo będzie się tyczyć Beqiraja.
Na TT chodzi info, że ze względów formalnych do 20 lipca będzie cisza.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując
Hermond
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 08.07.2021, 13:56
a kto miał strzelić więcej jak graliśmy na jednego napastnika i był nim właśnie Forbes? Siłą rzeczy to do niego było zagrywanych większość piłek w pole karne a nie do Yeboaha czy Starzyńskiego. Sytuacji Forbes miał wykreowanych ogrom.
Gdyby nie to, że koleś potrafił utrzymać.się.przy piłce na połowie przeciwnika i świetnie radził.sobie w grze tyłem do bramki to by się.z ławki nie podnosił a strzelonych bramek miałby może dwie.
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 08.07.2021, 14:28
Hermond napisał(a):Wyświetl post
a kto miał strzelić więcej jak graliśmy na jednego napastnika i był nim właśnie Forbes? Siłą rzeczy to do niego było zagrywanych większość piłek w pole karne a nie do Yeboaha czy Starzyńskiego. Sytuacji Forbes miał wykreowanych ogrom.
Gdyby nie to, że koleś potrafił utrzymać.się.przy piłce na połowie przeciwnika i świetnie radził.sobie w grze tyłem do bramki to by się.z ławki nie podnosił a strzelonych bramek miałby może dwie.
Wierzysz, że wiecej bramek strzeliłby Medved lub Buksa?
Albo obecnie Sobol czy Zdybowicz?

W eklapie mamy masę napastników, którzy nie strzelają bramek... jak ktoś wyżej napisał na bezrybiu i rak ryba... Forbes jest jaki jest ale lepszy taki napastnik niż żaden...

Wiadomo od dawna ze gdyby Brożek nie zakończyłby kariery to nadal byłby on naszym najlepszym snajperem w kadrze... i to jest raczej poziom upadku...

Przeglądałem swego czasu historyczną kadrę z jakiegoś meczu z sezonu 2002/2003, a tam Żurawski, Frankowski, Kuźba, Brożek i Dubicki... Dubicki, który strzelił 4 gola w meczu z Parmą...

A teraz naszym najlepszym snajperem jest Forbes... jednym słowem straszny upadek :(
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 08.07.2021, 16:03
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
Wierzysz, że wiecej bramek strzeliłby Medved lub Buksa?
Albo obecnie Sobol czy Zdybowicz?

W eklapie mamy masę napastników, którzy nie strzelają bramek... jak ktoś wyżej napisał na bezrybiu i rak ryba... Forbes jest jaki jest ale lepszy taki napastnik niż żaden...
Ja mam nawet fajna zagadkę, który napastnik rozegrał u nas 19 spotkań, przeszło 1000 minut a strzelił tylko 1 bramkę w sezonie, grając głównie jako jedyny napastnik?
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 08.07.2021, 20:16
Marek Koniarek członek klubu 100, król strzelców ekstraklasy?

Ale nie wiem czy o niego chodzi
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.07.2021 o godz. 20:19.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów