The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Revenge_vo2
Member

Od: 12.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.01.2019, 09:34
[CODE]
Cytat:
A do osób, którzy myślą, że może istnieć klub bez bandy H. Wy jesteście tak samo udani jak WSH tylko w drugą stronę. Wam zależy tylko żeby piłeczkę oglądać, żeby było ładnie, żeby kasa była i dobre widowisko... Bawi was to, ze by Wiślacy byli gonieni na osiedlach? Że na wyjazdy by być może nikt nie jeździł? - bo tak to by się skończyło, dostałby jeden raz drugi w mordę w drodze na/z wyjazdu i by się jeżdżenie poza Kraków skończyło, bawi was, że Wiślacy by tracili barwy masowo, że żydy by je palili na oczach calej polski? Bawi was, że by wytępili masę Wislaków obecnych i przyszłych na wielu osiedlach, które są pół na pół Wisły/cracovii albo w większosci cracovii?
Koncz wasc wstydu oszczędź. Latanie za wlepkami, wjazdy na osiedla przestały mnie interesować/imponować gdy miałem 16 no może 17 lat.
Jeżeli mam wybierać czy mamy mieć mecze tylko piknikowe czy takie jak w 2016 (potem już przestałem chodzić) to już wole totalny piknik. Chciałbym jednak kiedyś iść z synem na mecz Wisły bez obawy ze dość w łeb od 10 mocnych w grupie 20 latków.

Taka anegdota która spotkała mnie częściowo na własnej skórze. Derby z Cracovia, chyba 2009 rok, to było wtedy gdy Sasin strzeli bramkę na 0:1 z dystansu. Byłem na E. Jakoś w połowie albo już w 2 części meczy przyłapano u nas obok mnie typa z szalikiem Cracovii przewiązanymi przez pas. Stwierdziłem będzie ostro i jescze Wisła dostanie karę za samosąd na trybunach. Zdziwiłem się bardzo, bo był to tez mecz gry rzucano śnieżkami w piłkarzy. Ile na minusie było nie pamietam. Ale było na pewno zimno. Wracając do tematu, 3 osoby z kumatych kazały się typowi rozebrać do majtek i do skarpet i biegać do około trybuny. W pewnym momencie jaki szczyl kopnął tego nieszczęsnego biegacza w dupę. I został totalnie zjechany przez Twoich kumatych. Przekaz był jasny, facet miał wybiegać swoje i nic miało mu się nie stać. Dla mnie kara zabawna i z jajem. Na C wtedy pewnie obskoczylby wpi***** albo został skrojony. Tutaj kultura, zwrócono mu wszystkie rzeczy.

W 2016 do Krakowa przeprowadził się mój znajomy z Kielc. Zapytał czy warto chodzić na Wiśle czy na Cracovie z dzieckiem. Odpowiedziałem mu ze jestem za Wisła, ale nje wiem jaki jest u nas rodzinny. Wiec jak chce chodzić z synem na mecze w Krakowie to niech może idzie i tu i tu i przekona się gdzie mu lepiej na rodzinnym. Mój ojciec jest zaś za Cracovia i czasem chodzi na rodzinny i chwali. Ze fajni animatorzy względnie jednak malo chamstwa. Po rozmowie przekonałem go do Wisły.
Na mecze zaczął chodzić jeszcze w 2 części sezonu 201(/2016. 1 mecz na jaki poszedł to był na pewno mecz z Korona w play off, a potem chyba była Jaga i Śląsk albo Śląsk i Lechia. W którym momencie trafił na mecz 1:5 ze Śląskiem. Wyszedł zdegustowany bo chamstwa było dużo a na sektorze A pojawili się ludzie jak tu ujął „Darli mordę w dość prymitywny sposób i na nas na A i na Śląsk”.
Było mi trochę przykro, ze facet przejechał się na klubie któremu od Wielu lat mocno kibicowałem. Niestety apogeum dopiero nastąpiło na meczu z Legia, gdy na rodzinny wbili kumaci wejściem dla ochrony, ci kumaci bez których wiele osób nie wyobraża sobie meczów. I grozili mu pobiciem jak nie zacznie aktywnie uczestniczyć w dopingu. Facetowi z 5 letnim dzieckiem.

Wiec gdy mam na uwadze w pamięci te 2 sytuacje to moje nastawienie do kumatychi do ultrasów jest obecnie jedno. A od 2014/2015 niezmiennie największym wrogiem Wisły jest nie Legia, nie Cracovia, nie Lech, nie PZPN a TS. Który w normalnej sytuacji powinien być największym wsparciem klubu.

Jestem wiec głęboko w szoku gdy czytam po tym wszystkim co się stało od2016 takie posty jak Twój. Już nawet mój głupi fanatyczny znajomy który zaliczył w skwk romans stwierdził przed nowym rokiem ze nigdy nie spotkał się z taka wewnętrzna nienawiścią w klubie między kibicami. Szczególnie od strony tych kochających i mających klub w sercu jak to deklarowali.

Za literówki przepraszam pisałem post na telefonie
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 13.01.2019, 09:50
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Idź gdzie indziej, żeby nie napisać dosadniej. WSH i innych bandytów trzeba do więzienia zamknąć, a nie tolerować. Kraków dla kibiców, a nie kiboli.

Szanować trzeba wszystkie kluby, bo to sport, i brak od teraz przyzwolenia na zachowania rodem z lat 80-tych. Wolę piknik na stadionie, z kulturalnym dopingiem, niż walenie coor#[email protected] na prawo i lewo.

Kto Cię przysłał? Nie powiódł się plan ze słupami, to próbujecie inaczej?
przecież ty nie potrafisz uszanować nawet kogoś po szalu co pisze normalnie bez żadnej napinki więc co ty pieprzysz o jakimś szacunku i kulturze? takich jak ty to trzeba zamykać do wariatkowa, tak samych jak tamtych do puchy

Cytat:
Koncz wasc wstydu oszczędź. Latanie za wlepkami, wjazdy na osiedla przestały mnie interesować/imponować gdy miałem 16 no może 17 lat.
no i co w związku z tym?Wisła nie ma fanów w tym wieku a wszystko się kręci wokoło ciebie?
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 13.01.2019 o godz. 09:55.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 13.01.2019, 09:52
Panocki,
CI piszący o WSH i wylewający swoje mądrości Nie mówie że źle czy dobrze, proszę Was jednak byście napisali czy jedziecie na wyjazd czy nie.
Wtedy post nt. bandy będzie miał wiecej sensu a i czytającym będzie łatwiej odsiewać...
(czasem odnoszę wrażenie ze niektorzy z tego tematu mają podobne podejście jak pewien pan z komisji ligi który niedawno udzielał wywiadu, ale mam nadzieję że to mylne wrażenie)
Ostatnio edytowane przez szprotson : 13.01.2019 o godz. 10:15.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 13.01.2019, 10:00
Argument że bojówki muszą być abyśmy mogli chodzić bezpiecznie na mecze to jest taki idiotyzm , że ciężko nawet komentować . Jest dokładnie na odwrót , to nakręcanie spirali zła . Jedni pobiją kogoś albo co gorsza potną maczetami to za chwilę drudzy szukają rewanżu .A ty siedzisz w domu i żyjesz w strachu czy twój syna wróci do domu cały . Nigdy w życiu żadna bojówka sharks nie obroniła mnie przed stadionem czy na osiedlu w dniu meczu .Wręcz odwrotnie kiedyś o mało nie dostałem w.......u od swoich bo akurat znalazłem się na złym osiedlu odwiedzając rodziców , a szedłem z żoną i małym dzieckiem .Wiec nie próbujcie bronić tej patologii bo tego bronić się nie da . A jak chcecie czuć się bezpiecznie we własnym mieście to droga jest dokładnie odwrotna co pokazały dni po śmierci JP . Wtedy było bezpiecznie bo nastąpiło zawieszenie broni . Ja tego nie zapomnę jak szliśmy sobie Floriańska w szalach Wisły a z naprzeciwka jakaś grupa Cracovii . Pozdrowiliśmy się i minęli w spokoju . To było coś pięknego a nie jakaś głupia wojna na maczety . Nie musimy się lubić ale wszyscy jesteśmy kibicami a to że innych klubów to jeszcze nie powód żeby się zabijać czy ucinać ręce ...bo jesteśmy Krakusami .Nie lubię Cracovii ale to nie znaczy , że muszę iść kogoś pobić .To ludzie typu Misiek do tego doprowadzili bo im to na rękę , wtedy mogą brylować i robić to co robili wykorzystując nas jako masę i żeby wśród nas móc się chować .
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 13.01.2019, 10:11
Ja uważam, że każdy powinien znać swoje miejsce i nie wykraczać poza pewną linię, czyli środowiska kibicowskie nie powinny kierować klubami (jak obecnie u nas), a władze klubu nie powinny zbyt mocno ingerować w środowiska kibiców. Każdy kij ma dwa końce i powinno, to wszystko współgrać na określonych zasadach. Inną sprawą jest, że w dzisiejszych czasach dla ludzi liczą się głównie $$ i nawet najbliższe rodziny potrafią toczyć ze sobą wojny, a co dopiero osoby, które delikatnie mówiąc działają poza granicami ustalonego prawa.

Należy odsiać pewne osoby, a nie wyrzucać wszystkich.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 13.01.2019, 10:20
blanco napisał(a):Wyświetl post
nero napisał:

Szkoda,że taki podejrzliwy nie byłeś jak okradano nas wszystkich przez ostatnie 2,5 roku
To nie podejrzliwość, z ciekawości pytam, bez złośliwości.
SPRZEDAM GAZETY WYCINKI PLAKATY ZDJĘCIA WISŁY KRAKÓW 2000-2004

Link do aukcji https://allegro.pl/oferta/gazety-wyc...-04-6783981910
Odpowiedz cytując
gregoriustsw
Member

Od: 08.2008

Stary 13.01.2019, 10:23
Będa wyniki to nie będzie marginalizacji. Wyniki zależą od inwestora. Inwestor zależy od spokoju na trybunach któremu WSH/SKWK szkodzi. Proste.
Odpowiedz cytując
Sylwus1988
Member

Od: 03.2018

Stary 13.01.2019, 10:23
Jaro albo spałeś 20 lat i się właśnie obudziłes albo w innym Krakowie mieszkasz albo siejesz propagande. Nie mam sił i ochoty na internetowe sprzeczki ale jakie chodzenie kanałami? Jakie bronienie Januszy przez karkow. Ja jako stadionowy janusz bardziej boje się ze dostane w gębę na stadionie od karkow ze smutnymi minami niz jak chodze sobie codziennie po mieście czy ide czy jade na mecz z widocznymi barwami.Ostatni raz kiedy mnie zaczepil ktoś na mieście to chyba z 15 lat temu jak mi cygany z tulipanami skroily 20 zeta jak wracalem z gimnazjum. Frekwencja na cracovi nie jest przypadkowa. Im praktycznie już nikt nie kibicuje co dobitnie pokazały ostatnie derby. Jak braknie Filipiaka cracovia zniknie. Więc jak wg Ciebie ta garstka ludzi miala by zdominowac Kraków czy całą malopolske i nie tylko bo na mecze zjeżdżają sie ludzie zewsząd. Polonia to też wg mnie nie trafiony przykład. Kto będzie kibicować klubowi który pałęta sie gdzieś po klepiskach kiedy zaraz obok ma marke z pięknym stadionem, na boisku gwiazdy ligi, rok w rok mp, ostatnio lm. To tak jak u nas Hutnik też zasłużona marka może mniej jak Polonia ale też w pucharach grali itp no i co teraz. Są w 3 lidze. Ileś lat siedzieli w czwartej. Nikt ich nie gnebi a praktycznie ich nie ma a to wszystko ze względu na tragiczny poziom sportowy a nie dlatego że są stlamszeni przez silniejszych.
Ultrasi są potrzebni i porządani i ja uwazam ze jest wielu chłopaków na trybunach którzy poradzili by se z dopingiem i oprawami równie dobrze a nawet lepiej niz obecni którzy to organizują ale zeby tak się stało najpierw musieli by mieć taką możliwość a do tego trzeba całkowicie odciąć sie od bandytów. Miejsce bandytów jest w więzieniu.
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 13.01.2019, 10:28
master17 napisał(a):Wyświetl post

Należy odsiać pewne osoby, a nie wyrzucać wszystkich.
Ale jak my to mamy zrobić? Oni to muszą ogarnąć sami. Są dwa wyjścia. Próbować pozbyć się całego tego towarzystwa (zajmie to dużo czasu, będzie dużo podziału między kibicami, a pozytywny efekt końcowy nie jest pewny) albo oni sami muszą przejrzeć na oczy, wyciągnąć pewne wnioski i podjąć poważne kroki. Z tego co się słyszy wychodzą ci zamieszani w zabójstwo człowieka, wydaje mi się, że u nich może teraz panować duże zamieszanie.
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 13.01.2019, 10:30
petred napisał(a):Wyświetl post
Ale jak my to mamy zrobić? Oni to muszą ogarnąć sami. Są dwa wyjścia. Próbować pozbyć się całego tego towarzystwa (zajmie to dużo czasu, będzie dużo podziału między kibicami, a pozytywny efekt końcowy nie jest pewny) albo oni sami muszą przejrzeć na oczy, wyciągnąć pewne wnioski i podjąć poważne kroki. Z tego co się słyszy wychodzą ci zamieszani w zabójstwo człowieka, wydaje mi się, że u nich może teraz panować duże zamieszanie.
Przecież to są zwykle pionki i półdebile od sprawy człowieka.Oni co najwyżej mogą pobiegać po osiedlu z dragami
,
Odpowiedz cytując
PabloTS
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 13.01.2019, 10:36
Niech sie każdy zajmie tym co do niego należy,a nie idiotyczna inkwizycja , UW jest od opraw , zorganizowanego dopingu , reszta trybun sie przyłącza i jest super ...., WSH niecj zajmie tym co do nich nalezy a nie wtrąca sie w rządzenie klubem i tyle i każdy będzie happy
wazne są tylko te dni na które czekamy"
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 13.01.2019, 10:38
Jarooo1 dobrze piszę... Jarooo nie przetłumaczysz im, to jest brak wyobraźni, jakie konsekwencje w Krakowie będą gdy WSH nie będzie. To też brak wyobraźni kto zapracował na dzisiejszą pozycje "bezpieczeństwa" w Krakowie, bo to się przecież samo zrobiło, XXI wiek to załatwił nie WSH.

Wiecie dlaczego niektóre osiedla są Wiślackie, a niektóre żydowskie i nie potrafi się to przez lata zmieniać? Nie wiece bo jesteście stare dziady i już tego nie pamiętacie.

Młodzi bardzo często wybierają ten klub, który rządzi na osiedlu, wystarczy 5 kumatych na dane osiedle, którzy trzymają rękę na pulsie. Wiadomo czasem się ktoś wyłamie, ale większość dzieciaków wybiera ten klub, który "wolą" starsi koledzy. I żeby było jasność, Ci młodzi nawet nie rozmawiają z tymi kumatych, ale to idzie po sznurku. Od kumatych, po mniej kumaty, po małolata co ma 13 lat i marzy o pójściu pierwszy raz na mecz.

Wszystkim się w dupach poprzewracało po Socios ma 800 członków czyli jest moc i siła...
SPRZEDAM GAZETY WYCINKI PLAKATY ZDJĘCIA WISŁY KRAKÓW 2000-2004

Link do aukcji https://allegro.pl/oferta/gazety-wyc...-04-6783981910
Odpowiedz cytując
Jakub92
Junior Member

Od: 07.2017

Stary 13.01.2019, 10:41
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Przecież to są zwykle pionki i półdebile od sprawy człowieka.Oni co najwyżej mogą pobiegać po osiedlu z dragami
No chyba jednak nie do końca

Nero - bardzo dobry post!
Powód: 1312
Ostatnio edytowane przez Jakub92 : 13.01.2019 o godz. 10:42.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 13.01.2019, 10:42
@Sylwus1988: a wiesz w jakich latach cracovia zdominowała Kraków, w której lidze wtedy grali i ilu ich było na meczach? Sprawdź sobie.

Ekipe cracovii siedzących w knajpie na Reymonta na miasteczku (tam gdzie hotel) i krojących kibiców Wisly, zapewne pamiętają ludzie chodzący trochę dłużej na Wisłę. Nim Wisła się zebrała i ich pogoniła, żeby kibice mogli przejść Reymonta w barwach na mecz.
I o ile WSH skompromitowali się i odpowiadają za upadek Wisły, tak kompletnie bez ekipy znowu wrócą te czasy, że żydki będą nas goniły na Reymonta. A jeśli się komuś wydaje, że policja ich się pozbędzie, albo że to nie te czasy, to życzę powodzenia.

Chuliganka na Wiśle musi się oczyścić z tych którzy doprowadzili Wiśle do upadku, ale ekipa musi istnieć.
Pytanie tylko czy będą mieli na tyle jaj żeby to zrobić.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 13.01.2019 o godz. 10:46.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
kowalkowskij
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 13.01.2019, 10:46
Trzeba zrobić porządek z obiema bandami i nie będzie żadnych problemów. To jest sport, a nie manewry wojskowe.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 13.01.2019, 10:50
To idź i zrób.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
PabloTS
Senior Member

Stary 13.01.2019, 10:51
to zrób ten porządek ... a jak juz zrobisz to zapraszam na mecz wyjazdowy , albo na derby na kałuzy
wazne są tylko te dni na które czekamy"
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Stary 13.01.2019, 10:52
nero napisał(a):Wyświetl post

Młodzi bardzo często wybierają ten klub, który rządzi na osiedlu, wystarczy 5 kumatych na dane osiedle, którzy trzymają rękę na pulsie. Wiadomo czasem się ktoś wyłamie, ale większość dzieciaków wybiera ten klub, który "wolą" starsi koledzy. I żeby było jasność, Ci młodzi nawet nie rozmawiają z tymi kumatych, ale to idzie po sznurku. Od kumatych, po mniej kumaty, po małolata co ma 13 lat i marzy o pójściu pierwszy raz na mecz.

Wszystkim się w dupach poprzewracało po Socios ma 800 członków czyli jest moc i siła...
Tak to może było w latach 90tych, czasy się zmieniły teraz trendy kreuje internet, mnie zawsze śmieszyło Kumaty, kumaci kim oni są ze są kumatymi? Znają barwy klubu? Adres Wisły? Czy cały skład drużyny?czy po prostu wiedza jak handlować dragami?bo po za tym to chyba ich kumatosc się kończy.

Czasy stadionowej chuligański przeminęły bezpowrotnie, czy się wam to podoba czy nie. A te mityczne WSh to co najwyżej mogą pobić niewinna dziewczynę na stadionie jak to było na E nie tak dawno. Ja tam nie widziałem żeby ktoś bronił kibica po szalu wokół stadionu jak pasiaste robiły wjazdy, bo oni po prostu już nie istnieją.

Widzę. Ze Socios zaczyna dla co poniektórych być problemem, powiem szczerze nie uda się wam zniszczyć tej idei.Za skwk, whs nie pójdzie już nikt przynajmniej normalny.
,
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 13.01.2019, 11:04
Jako, że tam siedzę, to tak się składa, że na E to nie WSH zrobiło syf tylko najebane Janusze, których na ostatnich meczach było od zajebania.
Nie wiem dlaczego wciągasz w rozmowę Socios skoro nikt innych o nich nie wspomina.
A jeśli twierdzisz, że cracovia nie istnieje to życzę powodzenia.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Stary 13.01.2019, 11:04
Obserwując to trochę z boku cała ta krakowska patologia zrodziła się na Cracovii gdzie grupa pseudoliderów wymyśliła sobie doktrynę "anty Wisła" która pozwoliła im spajać ludzi w narko biznesie. Gdyby nie to nie mieliby celu ani elementu spajającego grupę tych tzw pożytecznych debili. Bo jedyne co ich napędza to nienawiść do Wisły.

Pod argumentem walki z tymi debilami zrodził się tutaj kult WSH i obie grupy pod pretekstem "ochrony" januszy, pikników przed drugimi mają możliwość kręcenia swojego biznesu. Biznes to słowo klub bo jaka jest motywacja działania wsh przy Wiśle było widać po tym kto okradł klub.

Dla mnie jest to prostu chore że w takim mieście jak Kraków dwa klubu nie potrafią funkcjonować między sobą. Nikt nie wymaga tego aby kibice obu klubów się kochali. Jak ktoś już poruszał ten temat to wygląda tak że jedne nienawidzi drugiego... a frekwencja przecież największa jest nie na meczu z Zaglębiem Sonnowiec tylko w derbach. Na Cracovii zresztą to działa jeszcze mocniej. Jedyny mecz na który są wstanie się skrzyknąć to derby. Czyli razem tworzymy jeden produkt pod tytułem derby oraz pod tytułem ekstraklasa. Kasa z biletów, sprzedaży pamiątek itd Tylko co z tego jak jedne kumaty z drugim zdemoluje stadion, jest kara zamkniętych trybun na 3 mecze i cały zysk z tego pryska.
Ostatnio edytowane przez Valencia : 13.01.2019 o godz. 11:07.
Odpowiedz cytując
rzodkiewka
Member

Od: 07.2013

Stary 13.01.2019, 11:05
Jeżeli na mecz zostanie dopuszczona główna flaga wsh,będzie to plucie nam w twarz przez tych złodziei."Patrzcie zrujnowaliśmy klub ,nadal tu jesteśmy i co nam zrobicie" będzie to też fatalnie odebrane przez potencjalnych inwestorów i media,bo zaraz pójdzie przekaz,że wsh na Wiśle trzyma się dobrze.
Dlatego ograniczyć wszelkie symbole powiązane z wsh z pdw z miśkami.
Normalne flagi typu Kleparz,Chrzanów itp gdzie nie ma żadnych kontrowersyjnych oznaczeń,niech sobie wiszą.
Musi być profesjonalna ochrona która nie dopuści do wniesienia rac i żadnych flag które mogą szkodzić Naszemu wizerunkowi.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 13.01.2019, 11:09
petred napisał(a):Wyświetl post
będzie dużo podziału między kibicami
hm.. duzy podzial to jest gdy masz grupy 50/50 czy 33/33/33 albo jeszcze bardziej rozdrobnione proporcje. Obecnie liczac bardzo, ale to bardzo optymistycznie dla kumatych, to jest jakies 90/10 przeciwko nim. A mysle, ze spokojnie jeszcze wiecej. Wiec ja bym to nazwal wrecz nieprawdopodobna jednomyslnoscia, a nie podzialami. Tak jak to juz ktos tu napisal ze 30-40 stron temu: obecnie jesli klub, nowy inwestor czy ktokolwiek zechce wprowadzic na stadion i miedzy kibicow umundurowanych policajntow na meczu to ludzie jeszcze przyklasna.

Kumaci i ci co ich bronia chyba nie potrafia pojac, albo zmierzyc sie w swojej glowie z tym co sie dzieje albo stalo. To nie jest noz w glowie i zakaz gry w pucharach, to nie sa petardy, race, burdy na trybnuach, przerwanie meczu czy walkower. To jest doszczetne rozkradzenie swojego klubu, ciagnace sie miesiacami metodyczne doprowadzanie go do upadku w najbardziej cyniczny i skur*ysyń*ki sposob, bo pod sloganami najwierniejszej milosci do Wisly, idealow, braterstwa i innych podobnych pustych haselek. To jest cos takiego gdy, by uzyc jakiegos porownania, ktore mi do glowy przychodzi, rodzice wyrzucaja swoje patologiczne dziecko z domu, bo zwyczajnie zostala przekroczona granica ich przymykania oczu, wybaczania, usprawiedliwiania czy tolerancji jego wybrykow.

Wiekszosc tych co tu agituja za chuliganka, w ten czy inny sposob probując ją usprawiedliwic, ma chyba jakiś problem z przeprowadzeniem procesu myślowego, w ktorym miejscu jest teraz Wisla. Co maja te Wasze opowiesci o ochronie (ja myslalem, ze normalnie to od porzadku na ulicach sa odpowiednie sluzby, ale dzieki za wyprowadzenie mnie z bledu) o propagowaniu Wisly, o stlamszeniu Cracovii, do tego za TA SAMA chuliganka prawie zabila Wisle? Czy Wy naprawde tego ani nie widzicie ani nie rozumiecie? Uprawiacie tu jakas naprawde pokretna logike, ktora ma udowodnic, ze dzieki H Wisla jest gdzie jest, ale nie widzicie tego, ze PRZEZ H Wisla prawie nie istnieje. Co mnie jakis podrzedny klubik z drugiej strony blon obchodzi i jego tysiac kibcow na meczach, jakies mityczne zagrozenie z jego strony, skoro najwiekszym i najskuteczniejszym zagrozeniem i morderca Wisly zostali ci Wasi chuligani.

Sa sytuacje w zyciu gdzie trzeba tolerowac jakies male niedogodnosci, bo jednoczesnie ma sie z tego jakies, niech bedzie nawet, ze wydumane, korzysci. Ale gdy poziom i nasilenie tych niedogodnosci przekroczy pewny punkt, to wszyscy maja juz kompletnie w dupie te korzysci i chca sie po prostu pozbyc problemu. Pamietacie afere hazardowa? Co zrobil Tusk? Ktos przegial pale z hazardem w tle, to on by pozbyc sie problemu zlikwidowal caly hazard w Polsce. Teraz byla tragedia w escape roomie - jakie sa pomysly? Nie zeby poprawic bezpieczenstwo czy usprawnic dzialanie, tylko by cakiem zakazac. To samo jest u nas - zostala przekroczona granica i wiekszosc ma juz kompletnie w dupie te legendy o ochronie, promowaniu Wisly i reszcie tych z waszego punktu widzenia korzysci - chca sie po prostu pozbyc problemu, by nie musiec sie juz kiedys martwic, ze Wisla znowu moze byc przez kumatych zamordowana. Dopoki tego nie pojmiecie dopoty nikt Was nie zrozumie i bedziecie sie uwazac za obroncow Wisly (heheh w aktualnych okolicznosciach to naprawde jest komiczne) tylko w swoim zamknietym kilkudziesiecio, maks kilkuset osobowym gronie.
Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Stary 13.01.2019, 11:19
Ogólnie to nie do końca rozumiem jak możemy dyskutować tu jeszcze o potrzebie istnienia wsh gdy azjatycki krół okazał się być wynajętym grabarzem przez własnie tą grupę ludzi do zatarcia śladów, uniknięcia odpowiedzialności prawnej za swoje czyny. Bo chyba nikt nie ma już wątpliwości, że nie był on jednak zbawcą. Oczywiście nie do końca wyszła im ta cala akcja ale co większe brudy zostały zabrane przez Azjatę. Ktoś jeszcze się zastanawia czy grupa która okradła i upokorzyła klub na oczach całej polski jeszcze potrzebna podczas gdy nie wiadomo czy misja ratunkowa powiedzie się. Może dajmy im szanse jeszcze raz porządzić ? Tym razem za kasę nie naszą a Kuby Błaszczykowskiego i pana Królewskiego.
Odpowiedz cytując
kowalkowskij
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 13.01.2019, 11:19
Valencia napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie jest to prostu chore że w takim mieście jak Kraków dwa klubu nie potrafią funkcjonować między sobą.
Dokładnie. Brawo.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 13.01.2019, 11:26
@Wehrmacht: Bredzisz.
Pokaż mi wpis, w którym ktoś pisze, że to nie WSH doprowadzili klub do stanu w którym się znajduje.
Policja między kibicami - super. Poszukaj archiwalnych zdjęć, były już takie czasy.
Co do "mitycznego zagrożenia" to jest wielu kibiców Wisły, które to zagrożenie widziało i spotkało na swojej drodze, nawet na Reymonta. I właśnie chuliganka Wisły spowodowała, że zniknęło ono w okolicach stadionu.
Póki co chuliganka jest na Wiśle potrzebna, bo żydki tylko czekają żeby zacząć działać. A jeśli ktoś twierdzi inaczej to znaczy, że nic nie wie. Oczywiście chuliganka a nie biznesmeni wpierdalajacy się w funkcjonowanie klubu.

p.s. tusk i ustawa hazardowa to jedna z wielu kompromitacji tamtego rządu.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 13.01.2019 o godz. 11:29.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Stary 13.01.2019, 11:27
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Jako, że tam siedzę, to tak się składa, że na E to nie WSH zrobiło syf tylko najebane Janusze, których na ostatnich meczach było od zajebania.
Nie wiem dlaczego wciągasz w rozmowę Socios skoro nikt innych o nich nie wspomina.
A jeśli twierdzisz, że cracovia nie istnieje to życzę powodzenia.
Ja tam widziałem kominiarki z rekinem i wsh jak byk było napisane
,
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 13.01.2019, 11:31
Kominy były ogólnodostępne i każdy mógł je kupić. Czyżby wszechwiedzący kibice Wiśle o tym nie wiedzieli?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 13.01.2019, 11:36
p.s. tusk i ustawa hazardowa to jedna z wielu kompromitacji tamtego rządu.
Tusk sam w sobie jest jedna wielka chodzaca kompromitacja czlowieka. Mi nie chodzilo o stwierdzenie, ze zrobil cos dobrze albo zle, tylko o pokazanie zjawiska i tego jak teraz wiekszosc ludzi odbiera obecna sytuacje. Analogicznie z tymi escape roomami - gdyby zamiast 5 ofiar, bylo dajmy na to 5 osob poparzonych, to wszyscy zastanawialiby sie co zmienic zeby to sie nie powtorzylo. Ale, ze 5 osob zginelo - zlikwidowac. U nas ma miejsce podobne zjawisko - gdyby to byl przerwany mecz, walkower czy burdy na stadionie bylaby dyskusja o bezpieczenstwie, co zrobic zeby to zmienic. Ale, ze prawie zostal zamordowany klub, i to jeszcze w taki sposob, to - zlkwidowac. Po prostu pala zostala tak przegieta, ze nie da sie myslec inaczej i ja rowniez mam juz gdzies te "korzysci" z obecnosci chuliganki. Po prostu nie chce by cos takiego kiedykolwiek sie moglo powtorzyc.
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 13.01.2019, 11:39
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
hm.. duzy podzial to jest gdy masz grupy 50/50 czy 33/33/33 albo jeszcze bardziej rozdrobnione proporcje. Obecnie liczac bardzo, ale to bardzo optymistycznie dla kumatych, to jest jakies 90/10 przeciwko nim. A mysle, ze spokojnie jeszcze wiecej. Wiec ja bym to nazwal wrecz nieprawdopodobna jednomyslnoscia, a nie podzialami. Tak jak to juz ktos tu napisal ze 30-40 stron temu: obecnie jesli klub, nowy inwestor czy ktokolwiek zechce wprowadzic na stadion i miedzy kibicow umundurowanych policajntow na meczu to ludzie jeszcze przyklasna.

Kumaci i ci co ich bronia chyba nie potrafia pojac, albo zmierzyc sie w swojej glowie z tym co sie dzieje albo stalo. To nie jest noz w glowie i zakaz gry w pucharach, to nie sa petardy, race, burdy na trybnuach, przerwanie meczu czy walkower. To jest doszczetne rozkradzenie swojego klubu, ciagnace sie miesiacami metodyczne doprowadzanie go do upadku w najbardziej cyniczny i skur*ysyń*ki sposob, bo pod sloganami najwierniejszej milosci do Wisly, idealow, braterstwa i innych podobnych pustych haselek. To jest cos takiego gdy, by uzyc jakiegos porownania, ktore mi do glowy przychodzi, rodzice wyrzucaja swoje patologiczne dziecko z domu, bo zwyczajnie zostala przekroczona granica ich przymykania oczu, wybaczania, usprawiedliwiania czy tolerancji jego wybrykow.

Wiekszosc tych co tu agituja za chuliganka, w ten czy inny sposob probując ją usprawiedliwic, ma chyba jakiś problem z przeprowadzeniem procesu myślowego, w ktorym miejscu jest teraz Wisla. Co maja te Wasze opowiesci o ochronie (ja myslalem, ze normalnie to od porzadku na ulicach sa odpowiednie sluzby, ale dzieki za wyprowadzenie mnie z bledu) o propagowaniu Wisly, o stlamszeniu Cracovii, do tego za TA SAMA chuliganka prawie zabila Wisle? Czy Wy naprawde tego ani nie widzicie ani nie rozumiecie? Uprawiacie tu jakas naprawde pokretna logike, ktora ma udowodnic, ze dzieki H Wisla jest gdzie jest, ale nie widzicie tego, ze PRZEZ H Wisla prawie nie istnieje. Co mnie jakis podrzedny klubik z drugiej strony blon obchodzi i jego tysiac kibcow na meczach, jakies mityczne zagrozenie z jego strony, skoro najwiekszym i najskuteczniejszym zagrozeniem i morderca Wisly zostali ci Wasi chuligani.

Sa sytuacje w zyciu gdzie trzeba tolerowac jakies male niedogodnosci, bo jednoczesnie ma sie z tego jakies, niech bedzie nawet, ze wydumane, korzysci. Ale gdy poziom i nasilenie tych niedogodnosci przekroczy pewny punkt, to wszyscy maja juz kompletnie w dupie te korzysci i chca sie po prostu pozbyc problemu. Pamietacie afere hazardowa? Co zrobil Tusk? Ktos przegial pale z hazardem w tle, to on by pozbyc sie problemu zlikwidowal caly hazard w Polsce. Teraz byla tragedia w escape roomie - jakie sa pomysly? Nie zeby poprawic bezpieczenstwo czy usprawnic dzialanie, tylko by cakiem zakazac. To samo jest u nas - zostala przekroczona granica i wiekszosc ma juz kompletnie w dupie te legendy o ochronie, promowaniu Wisly i reszcie tych z waszego punktu widzenia korzysci - chca sie po prostu pozbyc problemu, by nie musiec sie juz kiedys martwic, ze Wisla znowu moze byc przez kumatych zamordowana. Dopoki tego nie pojmiecie dopoty nikt Was nie zrozumie i bedziecie sie uwazac za obroncow Wisly (heheh w aktualnych okolicznosciach to naprawde jest komiczne) tylko w swoim zamknietym kilkudziesiecio, maks kilkuset osobowym gronie.
Widzisz, bo mnie się wydaje że Ci obrońcy chuliganki są innymi kibicami i w tym jest problem. Tego nie da się wyplewić bo dla jednych kibicowanie to piłka nożna a dla innych to co się dzieje na trybunach i w mieście. A że druga opcja rozwaliła klub, trudno. Bo jakby dla chuliganów wyniki, sukcesy były ważne to po co były te noże, race i inne rzeczy? Oni w dupie to mają, ważne żeby o nich było głośno. Klub jest im potrzebny do firmowania wybryków, a jak się okazało w rzeczywistości do zarabiania kasy, szemranych interesów itd.. I niektórzy tak właśnie widzą kibicowanie. Na całe szczęście dużo osób przejrzało na oczy. Być może jest szansa ale jak widzisz niektórzy dalej są naiwni i sądzą że bez kiboli się nie da. No cóż dasz im palec to rozwalą klub.
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Stary 13.01.2019, 11:40
Kominy były ogólnodostępne i każdy mógł je kupić. Czyżby wszechwiedzący kibice Wiśle o tym nie wiedzieli?
To problem wsh ze jakiś najeb.ny debil robi syf na stadionie w ich imieniu
,
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów