The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
krakus76_
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.09.2018, 16:23
Z tego co jest mi wiadomo kupując bilet nie trzeba podać adresu zamieszkania. Na kartach (przynajmniej mojej) faktycznie jest podane miejsce zamieszkania (dane w profilu elektronicznym).

Sklepiki pamiątkami. W dobie sklepów internetowych, zakupu przez internet, możliwość zakupienia na stadionie nie wróżę lokalnym punktom sprzedaży sukcesu (dotyczy to zarówno pamiątek klubowych czy biletów).

Zdecydowanie lepszym pomysłem jest rozgrywanie meczów sparingowych takich jak ostatnio w Jaworznie (byłem więc wiem). Na samym stadionie stoisko z pamiątkami Wisły (nie wiem jak szła sprzedaż więc się nie wypowiem), rodziny z dziećmi, miejscowi kibice Wisły. To akurat może być skuteczny sposób na promocję poza Krakowem. Dodatkowo można byłoby przewidzieć możliwość zrobienia sobie zdjęcia z piłkarzami, zdobycia autografu.

To samo w sumie można zrobić organizując "wyjazdowe treningi pokazowe" (tak jak powyżej kolega pisał).

Dobrym pomysłem jest wsparcie przez klub osób, które organizowałyby wyjazdy autokarowe. Kwestia wypracowania jakiejś formuły jak to mogłoby wyglądać. Nawet osoby z fan clubów mogłyby być takimi "animatorami" wyjazdów dla "pikników". Jeśli nie z fan clubów to zawsze znajdzie się jakiś "Socios", któremu będzie się chciało i będzie czuł satysfakcję z integrowania lokalnej społeczności.
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 18.09.2018 o godz. 16:37.
Odpowiedz cytując
ital
Member

Od: 05.2013

Stary 18.09.2018, 16:55
te sklepiki mogły by działać na zasadzie dodatkowego stoiska przy okazji jakiejś innej sprzedaży jako wyspa ( patrz akcesoria kibicowskie przy okazji mistrzostw) a przy okazji bilety ( zauważ że starsi kibice mają problem z obsługą internetu)
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 19.09.2018, 18:31
Wyliczenia miałem dobre, mamy drugą średnią frekwencję po 8 kolejce w ekstraklasie
Przy czym Legia sobie podciągnęła sporo teraz meczem z Amiką, my jeszcze takiego samograja nie mieliśmy.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 19.09.2018, 18:33
No z Lechią mieliśmy!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Stary 19.09.2018, 18:36
Chodzi mi o mecz, na którym frekwencja jest zawsze znaczaco wyższa, niezależnie od aktualnych wyników. Mamy takie trzy: derby, Legia, Amika
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 19.09.2018, 18:38
Dla mnie mecz z liderem o 1. miejsce w tabeli to też samograj, ale nie będę się kłócił. To nie ma znaczenia. Ważne, aby to podtrzymać.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 19.09.2018, 18:38
To się Ekstraklasa zdziwi, jak utrzymamy frekwencję 20k+ w kilku kolejnych meczach...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Stary 19.09.2018, 18:45
Co prawda wciąż nie bardzo wierzę w to, że utrzymamy to tempo, które chłopaki że Stolarem zaproponowali na początku sezonu, ale zwrocilbym tylko uwagę na fakt, że od bardzo dawna po tym jak pompował się balonik przed jakimś meczem (poza ubiegłorocznymi derbami) i przychodziło wielu ludzi, to potem on z hukiem pękał.
Teraz były dwa kolejne mecze, gdzie przyszło sporo nowych ludzi i dostali świetny produkt, może to zaprocentuje
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 19.09.2018, 18:59
afera jadczakowa napewno odbije sie na frekwencji , jesli nawet na forum czyli teoretycznie w gronie dość fanatycznym sa osoby ktorym te odgrzewane kotlety obrzydziły Wisłe, to co dopiero wśród januszy
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 19.09.2018, 19:02
czaro napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie mecz z liderem o 1. miejsce w tabeli to też samograj, ale nie będę się kłócił. To nie ma znaczenia. Ważne, aby to podtrzymać.
Jeszcze mamy mecze z Legią,Amicą i Craxą u siebie
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
krakus76_
Socios Wisła Kraków

Stary 19.09.2018, 20:10
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
afera jadczakowa napewno odbije sie na frekwencji , jesli nawet na forum czyli teoretycznie w gronie dość fanatycznym sa osoby ktorym te odgrzewane kotlety obrzydziły Wisłe, to co dopiero wśród januszy
Wśród fanatyków nie obrzydziły. Ja tego tak nie odczuwam. Na dobrą piłkę i dla Wisły nie mają znaczenia takie afery - bo co obrażenie się może zmienić. W przypadku nowych kibiców i takich "piknikowych" zapewne wpłynie na frekwencję (i tak z Koroną będzie niższa niż z Lechią ze względu na klasę rywala oraz stawkę meczu).
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 19.09.2018, 21:25
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
To się Ekstraklasa zdziwi, jak utrzymamy frekwencję 20k+ w kilku kolejnych meczach...
Ja też się zdziwię.

Nazywaj mnie Ekstraklasa.

krakus76_ napisał(a):Wyświetl post
Wśród fanatyków nie obrzydziły. Ja tego tak nie odczuwam. Na dobrą piłkę i dla Wisły nie mają znaczenia takie afery - bo co obrażenie się może zmienić. W przypadku nowych kibiców i takich "piknikowych" zapewne wpłynie na frekwencję (i tak z Koroną będzie niższa niż z Lechią ze względu na klasę rywala oraz stawkę meczu).
Jak prasa będzie długo grzała to będzie problem.
Dlatego coś muszą dostać. Im szybciej zarząd to zrozumie tym lepiej dla Wisły.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 19.09.2018 o godz. 21:28.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 20.09.2018, 07:49
Lech w tym roku, to będzie frekwencja na poziomie 10-12 tys, kolejka przed świętami i izima... także odpadnie nam jeden dobry mecz...
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 22.09.2018, 14:50
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
Lech w tym roku, to będzie frekwencja na poziomie 10-12 tys, kolejka przed świętami i izima... także odpadnie nam jeden dobry mecz...
niekoniecznie. zobaczymy na którym miejscu będziemy my i na którym amica i jaki będzie termin (chyba najlepsza sobota popołudniu, nie wieczorem) i jaka będzie pogoda - daj Boże plus 10
co do terażniejszości - przegraliśmy wczoraj marzenia o fajnej (18?20?) frekwencji na meczu z koroną.
jak jeszcze przegramy pp to 12 tysięcy będzie sukcesem.
Mam nadzieję, że kopacze i osoby w klubie zdają sobie sprawę, że takie popisy i wynik jak wczoraj tj. parę tysięcy ludzi w plecy na kolejnym meczu. Eurosport2 jest dużo bardziej dostępny niż canal i dużo więcej niż zwykle potencjalnych widzów na k miało szansę to zobaczyć.
Odpowiedz cytując
krakus76_
Socios Wisła Kraków

Stary 22.09.2018, 19:27
W temacie frekwencji u sąsiadki.

Cytat:
Po ew. przegranej w Białymstoku obstawiam max 4 tys. z Wisłą Płock.

Przestrzeliłem. Było dokładnie 4121.
Odpowiedz cytując
krakus76_
Socios Wisła Kraków

Stary 28.09.2018, 07:41
W sumie u nas jak na potencjał nie wiele lepiej. Piątek godzina 7:30 a sprzedanych zostało 6873 karnety/bilety.
Wystarczyło słabo zagrać w Szczecinie, poprawić porażką w PP a na dodatek trafić na Koronę i mamy efekt gwałtownego spadku frekwencji.

Podsumowanie. Można wymyślać różnego rodzaju działania promocyjne i marketingowe ale i tak wszystko sprowadza się do wyników, jakości gry oraz atrakcyjności rywala. Kropka.

ps. Macie może feedback od znajomych że zadziałał u nich efekt afery medialnej ?
Powód: w Szczecinie a nie we Wrocławiu oczywiście.
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 28.09.2018 o godz. 13:49.
----------------------------------------------------------------
„W świecie baranów i owiec wolę być wilkiem"
Odpowiedz cytując
Gero
Senior Member

Od: 02.2003

Stary 28.09.2018, 08:27
krakus76_ napisał(a):Wyświetl post
W sumie u nas jak na potencjał nie wiele lepiej. Piątek godzina 7:30 a sprzedanych zostało 6873 karnety/bilety.
Wystarczyło słabo zagrać we Wrocławiu, poprawić porażką w PP a na dodatek trafić na Koronę i mamy efekt gwałtownego spadku frekwencji.

Podsumowanie. Można wymyślać różnego rodzaju działania promocyjne i marketingowe ale i tak wszystko sprowadza się do wyników, jakości gry oraz atrakcyjności rywala. Kropka.

ps. Macie może feedback od znajomych że zadziałał u nich efekt afery medialnej ?
chyba w Szczecinie
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Stary 28.09.2018, 08:54
Na Lechii 2 tygodnie temu byliśmy we 4.
W tym tygodniu na Koronę idziemy 3.
Nie widziałem zniechęcenia aferą - miała być nas 4 na Koronie, ale jeden wypadł ze względów zdrowotnych, a nie medialnych.
Mimo to - jeśli zbierze się 15k ludzi na Koronie, to uznam to za cud.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 28.09.2018, 09:25
Mnie ostatnio na Lechii nie było, ale teraz będę pewnie koło 11 tys. będzie, tak realnie.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 28.09.2018, 11:11
Mnie na Lechii nie było ale bilet miałem oczywiście zakupiony - zarówno na mecz ligowy jak i pucharowy.

na Koronie też bilet zakupiłem ale nie wiem czy na 100 % dojadę.

Może to taka z tego sezonu prawidłowość - z Pogonią w zeszłym sezonie wygraliśmy 2x teraz w plecy. Z Koroną w zeszłym sezonie remis i porażka (plus wygrana w "dogrywce") więc siłą rzecz wychodzi zwycięstwo ;-)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 28.09.2018, 17:41
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Na Lechii 2 tygodnie temu byliśmy we 4.
W tym tygodniu na Koronę idziemy 3.
Nie widziałem zniechęcenia aferą - miała być nas 4 na Koronie, ale jeden wypadł ze względów zdrowotnych, a nie medialnych.
Mimo to - jeśli zbierze się 15k ludzi na Koronie, to uznam to za cud.
forumowicze nie są reprezentatywną próbą, chodzi o tzw. randomów

twierdzić że "klimat" wokół Wisły nie ma żadnego wpływu na ich obecność na stadionie , to tak jakby napisać że wpływu nie ma pogoda
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Stary 28.09.2018, 18:04
To prawda - ale z naszej czwórki tylko ja jestem na forum, jeden kumpel to "stała ekipa" (i ten - małpa - się wysypał ), a pozostałych dwóch zajawiło się po Górniku i zostali
Więc jeszcze cały czas zaliczają się randomów.
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 28.09.2018, 18:42
Ja nie dam rady byc jutro na meczu, ale tylko z powodow zawodowych. Mam wyjebane na rewelacjie Jadczaka
,
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 28.09.2018, 19:48
Żeby nasi sponsorzy mieli tak samo wyjebane.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 28.09.2018, 23:23
Ja mam sposób. Namówic liczacych bilety do liczenia biletów przed każdym meczem, bo wszak kiedy liczą bilety wtedy frekwencja jest bardzo dobra
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 29.09.2018, 00:10
no to licz
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 29.09.2018, 01:28
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
no to licz
uderz w stół a nożyce się odezwą
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 29.09.2018, 12:26
Na FB jest, że 8018 wczoraj o 17
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 26.01.2019, 16:58
Ma ktoś kontakt z kimś z klubu kto odpowiada za stronę internetową? Przydałoby się może np. w layout'cie albo na każdej podstronie pojedynczej umieść jakiś banner o sprzedaży karnetów i bonów, żeby nikogo ta informacja nie ominęła. Mogłyby to podchwycić inne Wiślackie portale oraz fanpage'e.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów