The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Czy Michał Probierz jest w stanie jeszcze wycisnąć z Wisły coś pozytywnego?
Tak 98 28,00%
Nie 98 28,00%
Tu nawet Mourinho nie pomoże... 154 44,00%
Głosujących: 350. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
simao4
Junior Member

Od: 04.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.03.2012, 16:47
patologia jakaś. nie mam nic do probierza i ale kuźwa teraz sie opamiętali jaki poziom prezentują nasi kopacze no helołłł? mogli kurde po rundzie jesiennej sie decydować na zmiane trenera a nie w trakcie rundy wiosennej. teraz będą jeszcze gorzej grac bo probierz zacznie wprowadzać swoje rzecz. wieć zanim zaczną cokolwiek grać to bedzie 27-28 kolejka i będzie po robocie. mogli dać kazkowi chwile popracować. czy w tym klubie nic nie może wytrzymać dłużej niż 0,5-1 roku po sezonie pójdą basałaj i stan i zacznie sie po raz kolejny budowa NOWEJ Wisły.
Odpowiedz cytując
mariutto
Member

Od: 08.2009

Ja się tylko martwię, że może nas Smuda przejąć po sezonie.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/...AZYN/300747280

troche informacji nt.mającego żydowską historię wpisaną w CV asystenta naszego Guardioli.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 01.03.2012, 16:49
Watts napisał(a):Wyświetl post
Super. Tyle, że kilka miesięcy temu, gdy zdobywaliśmy MP jakoś nikt nie miał zastrzeżeń do umiejętności i charakteru piłkarzy Wisły. Nie mówiąc już o trenerze. Szanuję Moskala, ale potrzebujemy trenera, a nie legendarne nazwisko na ławce od tego, żeby kibice niezależnie od wyników klaskali i skandowali jego nazwisko. Nie byłem zwolennikiem wymieniania Moskala zaraz, jak na horyzoncie pojawi się nowy, wartościowy kandydat, ale decyzja Cupiała jest jego decyzją i trzeba się z nią pogodzić.

PS Chciałbyś Czarno-biały świat najlepszy, nie? Sorry, zły adres.

W rozmowach o sprawach czysto sportowych oczekuję merytoryki, a nie lizania się po pyszczkach według ściśle określonej linii poglądów i etykietek, dlatego o wiele bardziej wolę dyskutować z osobami, które są mniej "kumate", ale o piłce wiedzą coś więcej niż tylko "MOSKAL LEGENDA NIE RUSZ KAZIKA BO ZGINIESZ JALIENS LAMEY DZIĘKUJEMY CZEKAJ NAJLEPSZY DAWAĆ BRUDA NA BOISKO POLSKA DLA POLAKÓW
PS. J#@$ ŻYDUW".
Po pierwsze nigdy nie mówiłem, że mamy świetnych kopaczy na wiosnę - nie mieliśmy lewej i prawej obrony, słabe skrzydła, środkowi obrońcy wcale nie byli bez skazy. Jedynie Genkov więcej strzelał. Tyle, że wtedy wszyscy inni byli jeszcze gorsi. Dziś tak nie jest.
Piłkarzy mieliśmy na wiosnę słabych i jesienią słabych. Melikson sam meczu nie wygra. I problem był w kopaczach, a nie w trenerze.

Po drugie, to Ty w drugiej części swojej wypowiedzi przedstawiłeś CZARNO - BIAŁY ŚWITA - którym podobno się brzydzisz...

A tak na marginesie co ja myślę: Brud jest cienki i tyle, Czekaj wręcz przeciwnie. Moskal powinien zostać dłużej, albo zostać zmieniony w zimie. Teraz wobec niego Cupiał zachował się wręcz sk.....syńsko.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 01.03.2012, 16:49
Powodzenia !
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 01.03.2012, 16:51
PlacekTSW napisał(a):Wyświetl post
Probierz tylko pół roku, nic nie zdziała. Lepiej było zostawić już do końca sezonu Kazia, i wtedy myśleć. Wyniki to nie wina Kazika, tylko napastników i skuteczności, bo grali dobrze.

@UP
Wygrała, ze Śląskiem Wrocław na wyjeździe. TO najgorsze co może być dla grajków, kolejna zmiana trenera.
Mam nadzieję, ze to z twojej strony "niedoczytanie", a nie mylenie pojęć. Probierz przychodzi na półtoraroczny kontrakt, czyli na 1,5 roku! (za Weszło)
Choć moim zdaniem powinien dostać kontrakt jak niegdyś Skorża (o ile dobrze pamiętam), na 3 lata.

Szkoda, że Kaziu nie dotrwał do końca sezonu, ale być może boss się obawiał, że mu ktoś zwinie Michała

Szczerze mówiąc, mam mieszane uczucia, choć widze bardzo duży plus- Smuda w lipcu może przyjść do Wisły jedynie w roli kibica Uff!
Ostatnio edytowane przez masterlag : 01.03.2012 o godz. 16:55.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 01.03.2012, 16:52
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Bo co? Bo ty tak mówisz i tak ma być nie?

Płakał po nim nie będe.
Biton
Genkov
Melikson
Pareiko
Jovanoviv
Chavez

Za grosze które dostał pościągał do nas piłkarzy mocno ponad stan.

Jeśli masz krótką pamięć byliśmy 3 minuty od LM i po dekadzie zagraliśmy w Pucharach na wiosnę.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 01.03.2012, 16:53
pobrudziliście już monitory czy jeszcze są suche?

Zaraz przylezie wolfy, kot, Markus , willow i ostudzą Waszą podnietę

Odpowiedz cytując
mariutto
Member

Od: 08.2009

Stary 01.03.2012, 16:53
Nie przepadam za Valckxem ale, rzeczywiście, kilku piłkarzy dobrych do nas ściągnął: Biton, Melikson itd...
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 01.03.2012, 16:54
Najpierw ofiara w postaci Maaskanta, teraz Kazka.Lepiej zmieniać trenerów, niż zatrudniać piłkarzy.Cóż.Jeśli to ma zapełnić stadion, to prosze bardzo.Bo wyników to my napewno nie będziecie mieć.
A jeśli Cupiał wy.......i Stana, to znaczy, że pojawia się u niego demencja starcza i czas powierzyć funkcjonowanie klubu bardziej elokwentnym osobom

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 01.03.2012, 16:57

Płakał po nim nie będe.
Fachowca pokroju Jacka Bednarza zapewne przywitasz z otwartymi ramionami wraz z Jego BETO-nowym zaciągiem.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 01.03.2012, 16:58
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Najpierw ofiara w postaci Maaskanta, teraz Kazka.Lepiej zmieniać trenerów, niż zatrudniać piłkarzy.Cóż.Jeśli to ma zapełnić stadion, to prosze bardzo.Bo wyników to my napewno nie będziecie mieć.
A jeśli Cupiał wy.......i Stana, to znaczy, że pojawia się u niego demencja starcza i czas powierzyć funkcjonowanie klubu bardziej elokwentnym osobom
Kazek od samego początku był ofiarą, co do Probierza - dajmy mu szansę.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 01.03.2012, 17:00
Jestem zaszokowany i zaskoczony decyzją o zatrudnieniu Probierza. Znów skręcamy w stronę "polskiej myśli szkoleniowej" pozbawionej sukcesów i na dodatek wielce kontrowersyjnej w tym przypadku. Po raz n-ty. Krok w przód, trzy kroki w tył. Niesamowite.

Probierz to kolejny trener bez wyników i osiągnięć, zdaniem wielu opętany manią wielkości. Trener na dorobku, który poza Jagiellonią błyskawicznie wylatywał z posad. Prowadzi bardzo kontrowersyjną politykę kadrową - np: we wspomnianej Jadze często bezzasadnie odsuwał na rezerwę Frankowskiego. Z żadnego piłkarza nie zrobił gwiazdy, z żadnym klubem nic nigdy istotnego nie wygrał. Jego CV tak naprawdę nie odbiega od CV Moskala. To trener z podobnej, bardzo niskiej półki.

Nie wiem, co taka zmiana może i ma przynieść. Warsztat i dokonania Probierza na pewno nie predysponują go do roli uzdrowiciela Wisły.

Cupiał jest niesamowity. Ileż raz można popełniać te same błędy? Ile razy można nie wyciągać odpowiednich wniosków z przeszłości? Ileż razy można się sparzyć w taki sam sposób, by zrozumieć własne błędy?

Jak zwykle kręcimy się w kółko. Bezmyślnie, bezsensownie. Teraz zapewne poleci i Valcks, bo Cupiał myśleć nie umie. Nie w futbolu.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 01.03.2012, 17:01
Co by nie było, mam nadzieje że Stowarzyszenie wystosuje na najbliższych meczach stanowisko wobec klubu.
Nowy trener powinien dostać wsparcie kibiców, ale bez przesady.

Bardzo ważne jest kto będzie Jego asystentem, gdzieś wyczytałem, że może być nim osoba powiązania z zyd...skim klubem, a tego nie można zostawić obojętnie.
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Płakał po nim nie będe.
Oj będziesz, będziesz...

Tylko o tym jeszcze nie wiesz
c.d.n.
Odpowiedz cytując
Wertian
Senior Member

Od: 02.2007

LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post

hahah... Markus już jest...
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 01.03.2012, 17:02
Jak dla mnie wsio rawno kogo sobie boss wymienił w charakterze zderzaka kryjącego jego błędne decyzje. Może być nawet sprzątaczka. Chyba, że jest to ktoś związany z Wisła jak Kazek.

Od lat chodze na Wisłe dla atmosfery (niestety z roku na rok coraz gorszej) i żeby popatrzeć na zieloną murawę (lekarz mi zalecił na oczy). Całe szczęście na to trener nie ma wpływu.

Cyrk na kółkach i tyle.

Kilka meczów "efektu nowej miotły" a dalej będzie jak było.
No i ten asystent.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 01.03.2012, 17:04
Ja sie ciesze. Wreszcie trener z charyzma, prawdziwa osobowosc, lider. Zobaczymy jak bedzie pod wzgledem czysto sportowym choc uwazam, ze to jedna z lepszych decyzji w ostatnim czasie i na pewno lepsza od Smudy.
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Markus napisał(a):Wyświetl post
Jestem zaszokowany i zaskoczony decyzją o zatrudnieniu Probierza. Znów skręcamy w stronę "polskiej myśli szkoleniowej" pozbawionej sukcesów i na dodatek wielce kontrowersyjnej w tym przypadku. Po raz n-ty. Krok w przód, trzy kroki w tył. Niesamowite.

Probierz to kolejny trener bez wyników i osiągnięć, zdaniem wielu opętany manią wielkości. Trener na dorobku, który poza Jagiellonią błyskawicznie wylatywał z posad. Prowadzi bardzo kontrowersyjną politykę kadrową - np: we wspomnianej Jadze często bezzasadnie odsuwał na rezerwę Frankowskiego. Z żadnego piłkarza nie zrobił gwiazdy, z żadnym klubem nic nigdy istotnego nie wygrał. Jego CV tak naprawdę nie odbiega od CV Moskala. To trener z podobnej, bardzo niskiej półki.

Nie wiem, co taka zmiana może i ma przynieść. Warsztat i dokonania Probierza na pewno nie predysponują go do roli uzdrowiciela Wisły.

Cupiał jest niesamowity. Ileż raz można popełniać te same błędy? Ile razy można nie wyciągać odpowiednich wniosków z przeszłości? Ileż razy można się sparzyć w taki sam sposób, by zrozumieć własne błędy?

Jak zwykle kręcimy się w kółko. Bezmyślnie, bezsensownie. Teraz zapewne poleci i Valcks, bo Cupiał myśleć nie umie. Nie w futbolu.
Masz rację, ale nie wydaje Ci się że Probierz ma tylko dociągnąć ten wózek do czerwca?
Bo moim zdaniem nie jest to opcja długoterminowa.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
mastahkillah
Senior Member

Od: 03.2009

Mam tylko nadzieję ,że MOSKAL KAZIMIERZ! NIE RUSZ KAZIKA BO ZGINIESZ! nie było krzyczane na stadionie od tak i zostanie mu okazane wsparcie.
Do Probierza nic nie mam, ale to jak został potraktowany Kaziu to jakieś jaja i zwykłe sku********** ze strony klubu.
Zero wsparcia w zimowym okienku, od składu odsunięty Małecki, czym chłop miał grać?

żaden piłkarz, żaden działacz a teraz już nawet nie trener nie identyfikują się z Wisłą i nie mają jej w sercu, zwykła zbieraninia...
Nie mówię że nie wolno być przychylnym dla nowego trenera, ale zarządowi powinno się oberwać za takie traktowanie...
Olkusz 100% Wisła Strażnicy Srebrnego Miasta!!
Odpowiedz cytując
przemek1902
Senior Member

Od: 07.2007

szprotson napisał(a):Wyświetl post
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/...AZYN/300747280

troche informacji nt.mającego żydowską historię wpisaną w CV asystenta naszego Guardioli.
Znam tego człowieka od małego - trenowałem w prowadzonej przez niego grupie mlodziezowej. Wierz mi, że z Cracovią ma tyle wspólnego, co fakt ze został tam sciagniety przez Majewskiego. I tyle, nic więcej. Nie obnosi sie z Pasami, nie jest ich kibicem. Zalewski jak większosc ludzi ze Zdunskiej Woli kibicuje Widzewowi. To wlasnie Majewski wprowadzil go na glebokie wody trenerskiej pilki. Jak zauwazycie to takze on przez pewien czas byl asystentem Majewskiego, kiedy ten byl trenerem reprezentacji Polski. To on równiez załatwił mu staże w kilku zachodnich klubach.

Serio, oceniajmy człowieka przez pryzmat solidności jego pracy..
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Co takiego Stan Valckx zrobił w Wiśle?
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

16:53
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post

17:00

to forum znam lepiej niż własną kieszeń :]

Osoby na nim piszące jeszcze bardziej
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member

Od: 07.2005

Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
Dubi
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 01.03.2012, 17:05
kwestia kilkunastu godzin i usłyszymy ze Patryk ma czystą kartę i wraca do składu.
Odpowiedz cytując
tomasz1906
Senior Member

Od: 07.2005

Teraz tylko czekam ze Malecki przywrocony do skladu.

Kaziu wielki szacun za wszystko
Z kazdym dniem zwiększa się ilosc ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Dubi napisał(a):Wyświetl post
kwestia kilkunastu godzin i usłyszymy ze Patryk ma czystą kartę i wraca do składu.
ale wtedy znaczyłoby to ze nie został zawieszony przez klub tylko przez trenera?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 01.03.2012, 17:06
Markus napisał(a):
Znów skręcamy w stronę "polskiej myśli szkoleniowej" pozbawionej sukcesów
A jakie Maaskant miał sukcesy? Jakie miał Skorża przed przyjściem do Wisły.

Dajmy mu szanse, ma wielką charyzmę, ma umiejętności. Jak duże, to się okaże

ps. mam nadzieję, że z tym jego jakimś żydowskim asystentem to nieprawda, bo by był kwas niesamowity.
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 01.03.2012, 17:06
Bardzo dobrze, ustawić tych leni, żeby zygali na boisku ze zmęczenia i zapierdalali az nóg nie połamią. maja sie wszyscy ich bać w lidze.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 01.03.2012, 17:07
Jego CV tak naprawdę nie odbiega od CV Moskala. To trener z podobnej, bardzo niskiej półki..
Nie no Probierz z ŁKSem zdobył więcej punktów niż Moskal z Wisłą.

Sam nie skacze z radości po tej decyzji ale Moskal poza byciem wiecznym asystentem żadnej drużyny nie prowadził. A Probierz ma doświadczenie w kierowaniem burdelem na kółkach (Jagielonia: zmiany połowy zespołu i ujemne punkty w lidzę, ŁKS: zlepek szrotu)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów