The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 35 24,65%
osłabi 85 59,86%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,49%
Głosujących: 142. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
BRTS39
Senior Member

Od: 05.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.06.2011, 20:16
KMZ napisał(a):Wyświetl post
wiesz, że mam tak samo ? , a dawno nigdy tak nie miałem .. a po levadii , w ogole balem się LM :|
Masz rację chociażby mecz z Tre Fiori będzie mega stresujący po tym co sie stało w Tallinie.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 06.06.2011, 20:33
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
ale jaja , no to jak nie on to kto puścił taką plamę w media ?

PS:
Z Chavezem tez dawali w dupe - negocjacje zakonczone fiaskiem, teraz Chavez na 95% w nastepnym sezonie bedzie gral w Wisle. Dopoki oficjalna nie potwierdzi zawsze media beda sobie robiły z Nas jaja
Odpowiedz cytując
mcks
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 06.06.2011, 20:36
A jak się okaże, że jednak nie podpisze - zacznie się narzekanie, że dlaczego, że taki dobry zawodnik, że wzmocnienie, że Stan chyba sobie żartuje, trzeba go zwolnić, że to koniec Wisły, Cupiał chce ją rozsprzedać, etc
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 06.06.2011, 20:37
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Jako ze jestem pilkarskim laikiem to nie odwazylbym sie wyciagac wnioskow czy oglaszac sadow na podstawie filmow z YT poniewaz wystawilbym sie na smiesznosc.
Tyle.
na YT jest kilka całych meczów z Iliewem nawet z tego roku :

http://www.youtube.com/user/underPFC.../2/ajh3AvvspQY

http://www.youtube.com/user/underPFC.../9/NyytWJQfxoI

rozarian napisał(a):Wyświetl post
Opierając się nie na YT,a na paru całych meczach ,śmiem twierdzić,że Iliev jest bardziej niebezpiecznym piłkarzem niż Kirm.Andraz jest bardziej przewidywalny i zdarza mu się być przez długie fragmenty poza grą.Przyda nam się ten Serb,nie mam żadnych wątpliwości co do tego.
dokładnie mam podobne odczucia plus z tego co widziałem to i na prawym i na lewym skrzydle daje rade plus oczywiście atak, to nie jest poziom Kosowskiego 2 ale od ale już od Kirma powinien być teoretycznie lepszy
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 06.06.2011 o godz. 21:28.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 06.06.2011, 20:46
To co mowi Ochalik to ja mam gleboko w dupie...
Pokazal sie juz kilka razy jakie ma pojecie o tym co sie dzieje w klubie...
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 06.06.2011, 20:49
http://sport.wp.pl/kat,32282,title,B...l?ticaid=1c704 właściwie się nada z powrotem do tego tematu. Wg mnie testy kogoś takiego by nam się przydały. W ogóle za Maaskanta mało testujemy.
Odpowiedz cytując
krakus76
Banita

Od: 09.2009

Stary 06.06.2011, 20:52
Kazali mu tak powiedzieć to odkręca. Ostatnio w Wiśle jest tak że informacje wcześniej nie wypływają i tu zostali wystawieni przez samego zawodnika. Menager teraz zaprzecza, Wisła zaprzecza i ogólnie nikt nic nie wie. A sprawa już jest dograna i czekają na odpowiedni moment żeby poinformować o tym wszsytkich zainteresowanych.
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 06.06.2011, 20:57
"Cleber? To taka marka opon"
"Nie ma tematu Wilka w Wiśle"

To tak a propos wypowiedzi Ochalika.
Są spekulacje, fajnie. Problem jest taki, że to po prostu pisanie dla samego pisania. Wierszówka przyjdzie, kiermana nie będzie pusta i tak to się kręci. Medium internetowe? Kliknięcia i "lajki". Ja czekam na pierwszy mecz i wtedy będzie można ocenić transfery.

PS. No chyba, że ich nie będzie w ogóle. To wtedy o ocenę łatwiej
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 06.06.2011, 20:58
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
http://sport.wp.pl/kat,32282,title,B...l?ticaid=1c704 właściwie się nada z powrotem do tego tematu. Wg mnie testy kogoś takiego by nam się przydały. W ogóle za Maaskanta mało testujemy.
a wiesz dlaczego? bo wreszcie mamy właściwą osobę na właściwym miejscu...
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 06.06.2011, 20:59
To nie jest Wisła Skorzy NA SZCZĘŚCIE.

Wypowiedź Stana z ostatniego wywiadu:

Cytat:
Wisła jest topowym klubem i testowanie dziesiątek piłkarzy po prostu jej nie przystoi.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 06.06.2011, 21:11
murray napisał(a):Wyświetl post
"Cleber? To taka marka opon"
"Nie ma tematu Wilka w Wiśle"

To tak a propos wypowiedzi Ochalika.
Są spekulacje, fajnie. Problem jest taki, że to po prostu pisanie dla samego pisania. Wierszówka przyjdzie, kiermana nie będzie pusta i tak to się kręci. Medium internetowe? Kliknięcia i "lajki". Ja czekam na pierwszy mecz i wtedy będzie można ocenić transfery.

PS. No chyba, że ich nie będzie w ogóle. To wtedy o ocenę łatwiej
o Cleberze to akurat mówił nie Ochalik a Jurczyński.poza tym dobry rzecznik prasowy to taki który dużo mówi i nic nie powie.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
Simao1
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 06.06.2011, 21:18
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
To co mowi Ochalik to ja mam gleboko w dupie...
Pokazal sie juz kilka razy jakie ma pojecie o tym co sie dzieje w klubie...
On doskonale wie, co się dzieje w klubie, ale po prostu nie może mówić zbyt wiele. Nawet udawanie niedoinformowanego to przecież jakiś przejaw skrywania wiadomości.

MP: 1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011!

Odpowiedz cytując
murray
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 06.06.2011, 21:24
picasso napisał(a):Wyświetl post
o Cleberze to akurat mówił nie Ochalik a Jurczyński.poza tym dobry rzecznik prasowy to taki który dużo mówi i nic nie powie.
No a o Wilku to mówił Jakub Jarosz, który ostatnimi czasy zniknął był.

Ale oczywiście z definicją dobrego rzecznika się zgadzam.
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 06.06.2011, 22:27
Nie chodzi mi o testowanie dziesiątek piłkarzy, ale chociaż tych młodych wyróżniających się, jakim jest wg mnie Ricardinho z Łęcznej. Można na testach nawet w Wiśle wyłapać kogoś ciekawego, vide Junior Diaz. Teqcontroller i tomasz_19 popadacie z jednej skrajności w drugą skrajność.
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 06.06.2011, 22:32
Nie chodzi mi o testowanie dziesiątek piłkarzy, ale chociaż tych młodych wyróżniających się, jakim jest wg mnie Ricardinho z Łęcznej. Można na testach nawet w Wiśle wyłapać kogoś ciekawego, vide Junior Diaz. Teqcontroller i tomasz_19 popadacie z jednej skrajności w drugą skrajność.
Dobre

Testować to będzie można w Sierpniu jakiś młodych jak już będzie kadra na el. LM. Na razie się na to nie zapowiada.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Odpowiedz cytując
Dean
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 06.06.2011, 22:34
Co jest z tym Ilievem? Teraz Ochalik dementuje niby, ale wierzę, że już jest zaklepany.

Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Stary 06.06.2011, 22:41
Statyści na treningach nie są nam potrzebni. Skaut niech pojedzie na trening i niech zobaczy, jak zawodnik trenuje, czy się przykłada, czy nie itd.

Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Ten Iliev nie jest żadnym turbograjkiem, ale ma jeden atut. Umie wejść w drybling z zatrzymanej piłki, to jest trudniejsze niż wejście z piłką na szybkości. Z wad, które widać nawet na filmikach- kiwa do upadłego, tego samego zawodnika czasem próbuje mijać po 2-3 razy w jednej akcji.

Co do tych dwóch napastników. Vuković - 1,77m , Alves - 1,80m. Brazylijczyk jeszcze może nadrabiać skocznością, może silny jest, ale Czarnogórzec raczej się już nie nada do koncepcji Maaskanta. Oba newsy z polskich źródeł, więc prawdopodobieństwo <20%.
Iliev będzie świetnym zmiennikiem Kirma i Małeckiego - będzie to z pewnością całkiem przyzwoity transfer.

Ci dwaj napastnicy to trochę wyssani z nie powiem kąd. Zupełnie nie pasują do taktyki Maaskanta. Jeśli mamy kogoś sprowadzić na "szpicę" do ataku, to tylko i wyłącznie zawodnika o wzroście minimum 184-186 cm, bo "główkujący koszykarz" jest nam potrzebny.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 06.06.2011 o godz. 22:46.
Odpowiedz cytując
przemo
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 06.06.2011, 22:44
Zaklepany będzie jak oficjalna strona poda, że podpisał kontrakt. Dopóki takiego "niusa" nie będzie to nic nie jest pewne...

Co prawda żaden zawodnik jeszcze w tym okienku nie przyszedł ( bo notabene jest jeszcze zamknięte), ale popatrzcie jak wyglądała sprawa z transferami w zimie. Spokojnie po cichu, bez zbędnego szumu, bez testowania ... tak działa profesjonalnie zarzadzany klub. Nie wiemy kto przyjdzie, kiedy przyjdzie, czy w ogóle ktoś przyjdzie... dla mnie ważjniejsze będzie to czy będą transfery "Z" klubu. To według mnie byłoby bardzo niewskazane.
Odpowiedz cytując
Metallica TS
Junior Member

Od: 01.2011

Stary 06.06.2011, 22:45
Potrzymają nas w niepewności i tyle
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 06.06.2011, 22:55
Jak to mawia klasyk "Nie wierzę w informacje niezdementowane" tak dementi jest jak najlepsza oznaką, że coś jest na rzeczy i raczej jest bliżej końca niż dalej.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
sebastian1727
Banita

Od: 06.2011

Stary 06.06.2011, 23:18
Najlepsze jest to że Valcx solidarnie i zgodnie w każdym wywiadzie mówił że teraz będą pozyskiwać Polaków , a jeśli ten Iliev do nas przejdzie to reszta to już powinna być Polacy tylko nic na to nie wskazuje bo oprócz plotek że Wasilewski do nas przejdzie to o nikim innym konkretów żadnych nie ma. Sam naprawde jestem ciekawy.
Odpowiedz cytując
Donki
Banita

Od: 05.2009

Stary 06.06.2011, 23:22
sebastian1727 napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze jest to że Valcx solidarnie i zgodnie w każdym wywiadzie mówił że teraz będą pozyskiwać Polaków ,]a jeśli ten Iliev do nas przejdzie to reszta to już powinna być Polacy tylko nic na to nie wskazuje bo oprócz plotek że Wasilewski do nas przejdzie to o nikim innym konkretów żadnych nie ma. Sam naprawde jestem ciekawy.
Bo media o tym nie piszą ?
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 06.06.2011, 23:25
Valx nie mówil ze na sile bedzie poszukiwal Polakow, tylko jesli stosunek jakosci do ceny/zarobkow bedzie adekwatny to bedzie wolal sprowadzoc Polaka od obcokrajowaca
Odpowiedz cytując
adamsubaru
Junior Member

Od: 06.2011

Stary 06.06.2011, 23:33
nie będzie bo nie ma dobrych polaków za rozsądną cenę, chyba, że za darmo i opłacić im kontrakt, w Wisle z polaków to chciałbym tylko Wasilewskiego to jest realne i Cywkę ale z polskiej ligi nie ma nawet za dobrych co innego z reprezentacji, ogólnie nie chcę polaków zawsze lubiłem obcokrajowców więc Iliev, Trivunow i Alfes byłoby ok, ale ja się boje co będzie jakby Maskanta nie było, kto by później trenował tak międzynarodowe towarzyswo? Na szczęście mam nadzieję, że dyrektor sportowy i trener pobędą w Krakowie jeszcze długo. Ja dzsiwe się, ze Kirma tak wszyscy tu jada a on miał tyle asyst i bramek że nawet dokładnie nie pamiętam, więc Iliec może będzie czasem w ataku a czasem na skrzydłach jednym i drugim
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 07.06.2011, 00:07
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Valx nie mówil ze na sile bedzie poszukiwal Polakow, tylko jesli stosunek jakosci do ceny/zarobkow bedzie adekwatny to bedzie wolal sprowadzoc Polaka od obcokrajowaca

Valckx w ktorym z wywiadow mowil ze Genkov kosztowal by 2 x mniej niz Robak swego czasu ....

pytanie ktory jest lepszy ,i kto to zawyza ceny za zawodnikow?

w takiej sytuacjii nie ma sensu negocjowac z chorymi cenami za rodakow,a dopoki ten stan sie utrzyma -szukac za granicą.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Stary 07.06.2011, 00:07
Najlepsze jest to że Valcx solidarnie i zgodnie w każdym wywiadzie mówił że teraz będą pozyskiwać Polaków , a jeśli ten Iliev do nas przejdzie to reszta to już powinna być Polacy tylko nic na to nie wskazuje bo oprócz plotek że Wasilewski do nas przejdzie to o nikim innym konkretów żadnych nie ma. Sam naprawde jestem ciekawy.
Nie wkładajmy Valcxowi do jego ust nie jego słowa. Valcx nigdy nie powiedział, że będą szukać teraz Polaków i za wszelką cenę będą ich kontraktować. Nie jest możliwym podniesienie jakości drużyny przy zakupie dobrych Polaków, którzy na rynku są relatywnie tani - takich nie ma.
Odpowiedz cytując
Jonasz
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 07.06.2011, 01:35
nie wiem czy to tylko tak mi się wydaje, ale Valcx zachowuje się jak dobry agent wywiadu. Niewiele mówi, zapewne wiele wie, utworzył siatkę agentów, poza nią ma swoich informatorów, no i podróżuje po świecie, ale nikt prawie nie wie ani gdzie, ani po co
A tak na poważnie to przypomnijcie obie jak Bednarz oficjalnie linczował potencjalnych kandydatów do gry w Wiśle, że jak się wyda, że rozmawiamy z takim, to koniec - on zrywa kontakt. Valcx w tym czasie po prostu dyskretnie rozmawia i negocjuje, a jak pojawiają się w prasie jakieś przecieki, to cisza. Zauważcie, że nawet tutaj na forum ma praktycznie ciszę.
Podoba mi się ten styl pracy. I tak jak poszerzająca się grupa spośród nas - jestem dziwnie spokojny, że Ci, którzy do nas przyjdą będą ciekawymi postaciami. Na naszą korzyść działa tez to, że obaj Holendrzy są już u nas kilka miesięcy i poznali już i nasze wiślackie podwórko oraz ligę. Ten rok jest dla nas dużą szansą. Prawdopodobnie ostatni raz łatwiej można dostać się do LM, poza tym kasa za punkty w LM, za bilety i transmisje pomogłaby się nam odbić od reszty no i kilku zawodników mogłoby się też wypromować.
W związku z tym coś mi sie wydaje, że być może czeka nas jakaś miła transferowa niespodzianka czego sobie i nam wszystkim życzę!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 07.06.2011, 02:46
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Nie jest możliwym podniesienie jakości drużyny przy zakupie dobrych Polaków, którzy na rynku są relatywnie tani - takich nie ma.
Dokładnie. Pan JW skutecznie popsuł zabawę i rozpuścił do reszty rodzime gwiazdki oraz kluby, które chcą doić od wszystkich przynajmniej tyle ile daje właściciel Dyskoboli. On stał się regulatorem rynku transferowego wewnątrz ligi w większości przypadków przereklamowanych kopaczy, którzy już byli przepłacani i przewartościowani a teraz będą podwójnie lub potrójnie. W takiej sytuacji nie mam nic przeciwko kadrze z jednym, dwoma czy trzema Polakami w wyjściowym składzie.
Powód: lit
Ostatnio edytowane przez thechris : 07.06.2011 o godz. 09:49.
Odpowiedz cytując
iamChris
Member

Od: 05.2011

Stary 07.06.2011, 07:23
Jeżeli prawdą jest że jesteśmy bliscy wykupienia Chaveza to możemy mieć problem, bo złapał kontuzję:
Osman Chávez zagrał w reprezentacji Hondurasu w zremisowanym 0-0 meczu z Gwatemalą w ramach Złotego Pucharu CONCACAF rozgrywanego w USA. Obrońca Wisły Kraków zszedł z boiska w 87. minucie z powodu kontuzji.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 07.06.2011, 07:27
Nie wiem gdzie coś takiego mówił, bo ja czytałem zdecydowaną większość wywiadów z nim i takiej deklaracji tam nie było. Raczej coś w stylu że starają się aby to byli Polacy, że na naszej liście są też Polacy itp.

Najciekawsze nazwisko pojawiają się w mediach po RvN , to ten napastnik Alves, silny, dobry technicznie szybki, mocny strzał z obu nóg. Myślę że jest wart dużych pieniędzy.Co najważniejsze strzela gole, jest pewny siebie. Myślę że piłkarz lepszy od Genkova a może i nawet od Pawła.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 07.06.2011 o godz. 08:03.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów