The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 34 24,29%
osłabi 84 60,00%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,71%
Głosujących: 140. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 31.07.2021, 22:45
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
W pierwszym składzie zagrało dzisiaj 5 nowych piłkarzy, z ławki weszło 3 kolejnych
W pierwszym składzie zagrało 3 młodzieżowców, z ławki weszło 2 kolejnych
Po 2 meczach mamy 4 pkt
Ja tutaj przegapiłem że my w tym sezonie gramy o mistrzostwo czy o co chodzi?
Gruszkowskiego chca na ławkę sądząc, gdzie widać u chłopa duży potencjał i mega fizyczne predyspozycje do gry jako boczny obrońca, potrzebuje tylko nauki i ogrania
Biegański ma 19 lat, z samego skrótu widziałem że przynajmniej 3 razy nam tylek uratował a tu żal że popełnił blad
Narzekanie na Starzyńskiego
Innej drogi na wyjście z długów nie ma niż wypromowanie kilku młodych i ich sprzedaz, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie naprawdę niewiele potrzeba żeby sprzedać młodego za nieźle pieniądze na zachód
A ze wiąże się to z błędami, nierówna gra?
No wiąże, trzeba się z tym pogodzić
Standard. Zero cierpliwości

Bardzo fajnie gdyby nie ściągali żadnego bramkarza tylko dali bronić Bieganskiemu. Potencjał jest a ściągnęli go po to żeby się rozwijał a nie oglądał z ławki jakiegoś ogranego dziadka. Dziś mógł się przy bramkach zachować trochę lepiej, ale wyciągnął najmniej 2 setki. Niech gra. Na ławce nie zbierze doświadczenia meczowego. Majecki czy Dragowski w tym wieku bronili i nie było szukania kwadratowych jaj.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 31.07.2021, 23:00
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
W pierwszym składzie zagrało dzisiaj 5 nowych piłkarzy, z ławki weszło 3 kolejnych
W pierwszym składzie zagrało 3 młodzieżowców, z ławki weszło 2 kolejnych
Po 2 meczach mamy 4 pkt
Ja tutaj przegapiłem że my w tym sezonie gramy o mistrzostwo czy o co chodzi?
Gruszkowskiego chca na ławkę sądząc, gdzie widać u chłopa duży potencjał i mega fizyczne predyspozycje do gry jako boczny obrońca, potrzebuje tylko nauki i ogrania
Biegański ma 19 lat, z samego skrótu widziałem że przynajmniej 3 razy nam tylek uratował a tu żal że popełnił blad
Narzekanie na Starzyńskiego
Innej drogi na wyjście z długów nie ma niż wypromowanie kilku młodych i ich sprzedaz, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie naprawdę niewiele potrzeba żeby sprzedać młodego za nieźle pieniądze na zachód
A ze wiąże się to z błędami, nierówna gra?
No wiąże, trzeba się z tym pogodzić
Świetny post! Dokładnie!
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 31.07.2021, 23:01
serek pisze że będą ściągać dziada...więc.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
konrad
Member

Od: 11.2002

Stary 31.07.2021, 23:04
Gruszkowski ładna techniczna asysta przy bramce, będą ludzie z gościa. Biegański żelazna psychika i przestrzeń do progresu. Mecz do zapomnienia.
Tylko Wisła.
Warszawa da się lubić, Warszawa da się lubić, tu trzy punkty można zdobyć, tutaj Legię można ubić.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 31.07.2021, 23:31
debile patrza na wynik , standard

Bieganskie mial w 1 polowie 2 tzw. wondersavy , wyjął 2 niemoożliwe
można powiedziec ze ten remis on nam uratował

może w koncu sie spelni moje marzenie o wislackim Casillasie

Napewnoi jest pod kazdym wzgledem lepszy od Lisa
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 31.07.2021, 23:39
Co ja czytam.
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 01.08.2021, 05:58
Jeśli Biegański to będzie nasz Casillas a Gruszkowski to kto będzie? Nasz Pavard?. Ze ja też tego wcześniej nie zauważyłem, uspokoiłeś mnie jednak będą puchary.
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 01.08.2021, 07:20
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Czy dalej ktoś uważa, że Biegański nadaje się teraz do pierwszego składu?.
Czy my walczymy o coś więcej w tym sezonie czy tylko o utrzymanie? zaraz się przekonamy czy sprowadzą "Pana bramkarza" czy kolejnego zastępcę zastępcy, czwartego w kolejności....
Walczymy o spokojne utrzymanie, ew. środek tabeli. Z pucharów to puchar Polski. Zgrzały ci się styki po jednym dobrym meczu? W klubie jasno określili jaki jest cel na ten sezon, ale nie trzeba być geniuszem i można samemu ogarnąć że zmiana trenera i wymiana w sumie niemal całego zespołu (którą zapoczątkował Hybala ogrywając młodzieżowców) na nic więcej nie pozwoli.
Puchary

1q2 - Klub zapowiadał że musi sprzedawać piłkarzy. Udało się sprzedać Lisa. To był ostatni dzwonek. Że za małą kasę i do słabej ligi? Niestety, Lis to średni bramkarz. Poprawił wiele elementów ale nadal sadzi babole.

Pisałem że wylejecie wiadro pomyj na Biegańskiego, szybko poszło. Naprawdę szybko. Chciałem przypomnieć tylko że Lis podobnie zawalił nam mecz z Zagłębiem. Bywa. Biegański musi się sporo nauczyć. Jakby w wieku 19 lat grał jak dobry ligowiec to trafiłby do Arsenalu, nie do nas.

Zakup doświadczonego bramkarza to konieczność nawet jeśli Biegański zachowa jedynkę, trzeba mieć alternatywę.

Z Lisem byśmy tego meczu pewnie nie przegrali, a Carlitosem to w ogóle byśmy kukurydzę zaorali. Tylko niektóre tępe pały muszą ogarnąć wreszcie, po czterech latach (!!), że priorytetem klubu jest przetrwanie finansowe.

Ogrywamy młodych żeby ich później sprzedać. To nas będzie czasem kosztowało punkty. Innej drogi odbudowy dla nas nie ma.

czaro - nie rozumiałeś też czemu nie gra Chuka. Są ludzie na treningu, nazywamy ich trenerami, oni obserwują formę zawodników. Buchalik był OK dwa lata temu. W poprzednim sezonie przegrał rywalizację o miejsce na ławce z juniorem. Znaczy to tyle że jest w bardzo złej dyspozycji. Gdyby nie szukalibyśmy doświadczonego bramkarza na jego miejsce.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.08.2021 o godz. 07:23.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 01.08.2021, 07:23
Biegański to będzie nasz Casillas, Gruszkowski - Dani Alves, a Starzyński - Messi. Pewnie za jakiś czas na ławce trenerskiej zasiądzie Sobolewski i zostanie naszym Zidanem.

Dodam tylko, że 10 lat temu Daniel Brud był naszym Gerrardem.

PS: W sumie nie tyle co z racji pozycji ale z racji transferu to można powiedzieć, że Mączyński to jest nasz Luis Figo.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 01.08.2021, 07:28
R33 napisał(a):Wyświetl post
Biegański to będzie nasz Casillas, Gruszkowski - Dani Alves, a Starzyński - Messi. Pewnie za jakiś czas na ławce trenerskiej zasiądzie Sobolewski i zostanie naszym Zidanem.

Dodam tylko, że 10 lat temu Daniel Brud był naszym Gerrardem.

PS: W sumie nie tyle co z racji pozycji ale z racji transferu to można powiedzieć, że Mączyński to jest nasz Luis Figo.
Masz lepszy pomysł na rozwój klubu, to napisz biznesplan, znajdź inwestorów i odkup klub. Bo to - to jest żałosne.

Podstawy ogrywania młodych to:
- będą popełniać błędy, mieć wahania formy
- nie wszyscy wypalą.

Taki Lis któremu niektórzy chcieliby dawać wysoką podwyżkę (sorry, Turcy dali większą) był na tym forum szmacony za Stolarczyka.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
MMTS
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 01.08.2021, 07:33
Nie ma co kpić. Może się okazać ze Casillasem nie będzie ale wystarczy ze dojdzie do poziomu obecnego Lisa albo lepiej a to już będzie postęp. Faktem jest ze Bieganski obie bramki zawalił jako bramkarz. Ale z drugiej strony zobaczcie jak zareagował od początku meczu. Koledzy z obrony wstawili go na minę kilka razy, a on zero strachu, dobra dynamika i czucie napastników/strzelających. Na pewno będzie musiał sporo poprawić. Na razie mamy talent. Pytanie jak z nim popracujemy taktyczno-technicznie w zakresie bramkarskich umiejętności.
A dla tych którzy się nabijają czy mądrzą to niech się zastanowią jak zachowaliby się w nowej robocie gdy szef przychodzi i mówi ze od jutra będziesz robić tematy po koledze, a ze nie wiesz czy nie umiesz wszystkiego to trudno. Życie.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 01.08.2021, 09:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Walczymy o spokojne utrzymanie, ew. środek tabeli.
(...)
czaro - nie rozumiałeś też czemu nie gra Chuka. Są ludzie na treningu, nazywamy ich trenerami, oni obserwują formę zawodników. Buchalik był OK dwa lata temu. W poprzednim sezonie przegrał rywalizację o miejsce na ławce z juniorem. Znaczy to tyle że jest w bardzo złej dyspozycji. Gdyby nie szukalibyśmy doświadczonego bramkarza na jego miejsce.
I dlatego mecze z beniaminkami należy wygrywać, a nie na nich tuptać, to w takich meczach stuka się punkty na spokojne utrzymanie.

Naprawdę nie rozumiałem? Nie mówię, że tak czy nie, nie pamiętam. Buchalik przegrywał i wygrywał rywalizację z Lisem odkąd Lis przyszedł do Wisły. Owszem, nie jest to fachowiec, skończy pewnie jak Miśkiewicz itp. wynalazki, ale minimum zapewnia. Jak napisałem w temacie meczowym, wczoraj nie popełniłby dwóch takich błędów jak Biegański. Gdybyśmy postawili na Biegańskiego i za rok-dwa go sprzedawali, wkalkulowując błędy, to ok. Ale sprowadzamy pierwszego bramkarza za Lisa i nie mamy drugiego bramkarza gotowego na ekstraklasę. Przespaliśmy temat i za wcześnie skreśliliśmy Buchalika.
I nie rozdzieram szat, bo mogę się mylić (to niech mi ktoś to wytłumaczy), a nawet jeśli się nie mylę, to nie jesteśmy organizacyjnie, finansowo, piłkarsko drużyną topową. Po prostu o tym piszę, takiemu klepaniu trzy po trzy (w granicach zdrowego rozsądku!) służy forum piłkarskie kibiców.
Ostatnio edytowane przez czaro : 01.08.2021 o godz. 09:04.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 01.08.2021, 10:01
wolfy napisał(a):
Masz lepszy pomysł na rozwój klubu, to napisz biznesplan, znajdź inwestorów i odkup klub. Bo to - to jest żałosne.
1. Uwielbiam ludzi co zawsze wyciągną z wypowiedzi rzecz o której w ogóle nie było mówione. Jednak jak ktoś ma problem z interpretacją to wyjaśniam - nie śmieszył mnie pomysł na rozwój klubu tylko takie nazewnictwa ,,Polski XXX."

2. Przy okazji po raz kolejny muszę ponowić pytanie? Od czego jest forum jak nie od oceniania? Mi za rozwój klubu nie płacą, to tak jakbyś odwalił ,,fuszerkę" u jakiegoś klienta i każdą krytykę odpierał atakiem, żeby sam zrobił lepiej jak mu nie pasuje.

MMTS napisał(a):
A dla tych którzy się nabijają czy mądrzą to niech się zastanowią jak zachowaliby się w nowej robocie gdy szef przychodzi i mówi ze od jutra będziesz robić tematy po koledze, a ze nie wiesz czy nie umiesz wszystkiego to trudno. Życie.
A czego on ma nie wiedzieć? Ma bronić, trenuje z drużyną i jego obowiązkiem (a nawet w jego interesie) jest być odpowiednio przygotowanym żeby w każdej chwili być gotowym na zagranie w pierwszym składzie. Twój post miałby sens jakby mu kazali grać na innej pozycji.

PS: Dla mnie Biegański zagrał poprawnie i liczę, że będzie mocnym punktem, ale musiałem się odnieść do tych Waszych postów.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 01.08.2021, 10:59
ok , to inaczej
czemu każdy widzi błędy w ustawieniach przez które wpadły bramki
a mało kto 2 wybronione "200" w 1 połowie ?

netto zawdczieczamy mu remis panowie taka prawda

do tego wreszcze super gra nogami i na przedpolu , kilka raz był pod kołem środkowym !!! który nasz ostatni bramkarz grał tak nowocześnie ?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 01.08.2021, 11:20
czaro napisał(a):Wyświetl post
I dlatego mecze z beniaminkami należy wygrywać, a nie na nich tuptać, to w takich meczach stuka się punkty na spokojne utrzymanie.

Naprawdę nie rozumiałem? Nie mówię, że tak czy nie, nie pamiętam. Buchalik przegrywał i wygrywał rywalizację z Lisem odkąd Lis przyszedł do Wisły. Owszem, nie jest to fachowiec, skończy pewnie jak Miśkiewicz itp. wynalazki, ale minimum zapewnia. Jak napisałem w temacie meczowym, wczoraj nie popełniłby dwóch takich błędów jak Biegański. Gdybyśmy postawili na Biegańskiego i za rok-dwa go sprzedawali, wkalkulowując błędy, to ok. Ale sprowadzamy pierwszego bramkarza za Lisa i nie mamy drugiego bramkarza gotowego na ekstraklasę. Przespaliśmy temat i za wcześnie skreśliliśmy Buchalika.
I nie rozdzieram szat, bo mogę się mylić (to niech mi ktoś to wytłumaczy), a nawet jeśli się nie mylę, to nie jesteśmy organizacyjnie, finansowo, piłkarsko drużyną topową. Po prostu o tym piszę, takiemu klepaniu trzy po trzy (w granicach zdrowego rozsądku!) służy forum piłkarskie kibiców.
To jaśniej - Buchalik został odpalony przez dwóch trenerów, to że uważasz że zagrałby lepiej niż Biegański to tylko Twoje chciejstwo. To że dwa lata temu dawał radę nie ma nic do rzeczy, czas mija, piłkarze się starzeją.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.08.2021 o godz. 11:23.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 01.08.2021, 11:28
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ok , to inaczej
czemu każdy widzi błędy w ustawieniach przez które wpadły bramki
a mało kto 2 wybronione "200" w 1 połowie ?

netto zawdczieczamy mu remis panowie taka prawda

do tego wreszcze super gra nogami i na przedpolu , kilka raz był pod kołem środkowym !!! który nasz ostatni bramkarz grał tak nowocześnie ?
chyba inny mecz oglądaliśmy.. owszem grał na przedpolu, ale super gra nogami ?
mam przed oczami 2 sytuacje jak wyjebał piłke w aut.. kilka razy wykopał do przodu, gdzie naszych w ogole nie było..facet nawet nie patrzył gdzie wybija piłkę, bo tam naszych nie było albo nie mieli szans dojść

+ za refleks, grę na przedpolu
- gra nogami i ustawianie się
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member

Od: 08.2011

Stary 01.08.2021, 11:32
Drogi Czaro z Buchalikiem w bramce Wisły to by tu Nieciecza szóstkę strzeliła.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 01.08.2021, 11:32
Nie wierzę , po prostu nie wierzę , że dalej trwa rozkmina na temat Biegańskiego.

Wczoraj miał dwie świetne interwencje , popełnił dwa błędy - jest młody i to normalne. Czego się spodziewali Ci co teraz po nim jadą ? Miał przyjść 19 latek z drugiej ligi i emanować spokojem i doświadczeniem niczym Buffon ?

Zostało już kilka razy wyjaśnione , że podpiszemy doświadczonego bramkarza za Lisa, póki co zejdźcie z młodego i dajcie mu potrenować i nabrać doświadczenia.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 01.08.2021, 11:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To jaśniej - Buchalik został odpalony przez dwóch trenerów, to że uważasz że zagrałby lepiej niż Biegański to tylko Twoje chciejstwo. To że dwa lata temu dawał radę nie ma nic do rzeczy, czas mija, piłkarze się starzeją.
Odpalony został dopiero teraz przez trenera bramkarzy. Wcześniej zwyczajnie przegrał rywalizację z Lisem. Czas mija, ale bramkarze starzeją się wolniej. Moje wątpliwości w tym wypadku wynikają z tego, że Biegańskiemu zabrakło właśnie doświadczenia.

Tak że może Buchalik wpuściłby wczoraj 6, a może wpuściłby 1. Kto wie.

Na pewno zostaliśmy nagle bez bramkarza, pewnie ściągniemy jakiegoś do pierwszego składu i raczej jest to dobry pomysł.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 01.08.2021, 11:54
czaro napisał(a):Wyświetl post
Odpalony został dopiero teraz przez trenera bramkarzy. Wcześniej zwyczajnie przegrał rywalizację z Lisem.
Za Hybali stracił miejsce na ławce.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 01.08.2021, 12:00
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Czy dalej ktoś uważa, że Biegański nadaje się teraz do pierwszego składu?.
Czy my walczymy o coś więcej w tym sezonie czy tylko o utrzymanie? zaraz się przekonamy czy sprowadzą "Pana bramkarza" czy kolejnego zastępcę zastępcy, czwartego w kolejności....
Owszem, nadaje się.
Popełnia błędy, ale i starzy wyjadacze popełniają.
Moim zdaniem należy go obdarzyć zaufaniem i przede wszystkim... nie zwalać całej winy na niego za stracone gole.
Nawet jeśli sprowadzą "pana bramkarza" Biegański powinien w wielu meczach wchodzić do bramki.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 01.08.2021, 12:28
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Nie wierzę , po prostu nie wierzę , że dalej trwa rozkmina na temat Biegańskiego.

Wczoraj miał dwie świetne interwencje , popełnił dwa błędy - jest młody i to normalne. Czego się spodziewali Ci co teraz po nim jadą ? Miał przyjść 19 latek z drugiej ligi i emanować spokojem i doświadczeniem niczym Buffon ?

Zostało już kilka razy wyjaśnione , że podpiszemy doświadczonego bramkarza za Lisa, póki co zejdźcie z młodego i dajcie mu potrenować i nabrać doświadczenia.
Podpisuję się pod tym obiema rękami.

A ja bym nawet poszedł dalej. Niech Biegański zagra 5 spotkan i udowodni na ile jest w stanie podjąć rękawice na obecny poziom ekstraklasy. Jak nie da rady, to zmiana. Przy okazji wpadną punkty do PJS. Osobiście jednak wątpię że będzie zawalał seryjnie spotkania.

Oczywiście z zakontraktowaniem bramkarza za Lisa nie będziemy tyle czekać (o czym wspomniał już Gula), ale poszedłbym raczej w tanią opcje, a polska. Z chęcią zobaczyłbym u nas Filipa Kurto. 30 lat na karku, trochę pograł w poważnych ligach no i ostatni czynny mistrz Polski 10/11
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 01.08.2021, 12:49
Jak mamy brać Kurto, niech już broni ten Biegański.
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 01.08.2021, 13:05
Jeśli nowym bramkarzem ma być Kurto, to nie mam pytań. Bramkarz delikatnie mówiąc słaby.
Tak, ale u nas się nada...już widzę tą zgraną pakę, na bramce Kurto, w rezerwie Biegański którego opchniemy za 5 melonów (to pewne talent jakich mało) zawsze bronic może Buchalik jakby co...dalej Gruszkowski, Szota, Szot....niech się chłopaki zgrywają tak z 5 meczy dajmy im się rozegrać, a co.... na koniec będzie płacz...
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 01.08.2021, 13:06
Żaden Kurto...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 01.08.2021, 13:58
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Żaden Kurto...
Powiedziałem to życzeniowo. Pewnie kogoś nam wyciagna z kapelusza. Wolałbym natomiast Polaka do nauki dla Biegańskiego który jeszcze nie odcina kuponów do emerytury..

Równie dobrze może może przyjść opcja zagraniczna z wysokim kontraktem i pozycja nr 1, tylko wtedy tak naprawdę po co wydaliśmy sporo $$$ na Biegańskiego skoro miałby przesiedzieć cały sezon na ławce? Po roku bez gry go wypożyczymy do 1 ligi i tak w koło Macieju..
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 01.08.2021, 14:59
wg mnie opcje są trzy Chudy, Stachowiak albo Tytoń (przewija się już to nazwisko)
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 01.08.2021, 14:59
Podobno Przemysław Tytoń.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 01.08.2021, 20:10
wow , to by było nazwisko na miare Wasyla i Kuby
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 01.08.2021, 20:21
Nazwisko na miarę Kuby to np. Agnieszka Radwańska (lata kariery na topie w dyscyplinie o globalnej popularności), a nie Tytoń, with due respect.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów