The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.11.2019, 21:42
Heat mapa z tego meczu przejdzie do historii rozgrywek...
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 04.11.2019, 21:43

Ten mecz to była jeszcze większa kompromitacja niż z Legią. Z beniaminkiem nie wyszliśmy ze swojej połowy...
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 04.11.2019, 21:45
E tam, posiadanie pewnie i tak wieksze mielismy...
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 04.11.2019, 21:45
Myśleli że uda się przeczłapać cały mecz.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 04.11.2019, 21:46
Nie no brawo drużyna, brawo trener. Po skromnej porażce w warszawie i serii 6 meczy bez punktów dzisiaj było widać progres... w przyszłym tygodniu wjeżdżamy na prostą do 1 ligi
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 04.11.2019, 21:47
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
E tam, posiadanie pewnie i tak wieksze mielismy...

mieliśmy 42-58
Odpowiedz cytując
Greg25
Junior Member

Od: 08.2018

Stary 04.11.2019, 21:49
Zęby bolą od patrzenia na grę Wisły Kraków... czy trener Stolarczyk ma jakikolwiek pomysł na grę ofensywną, naprawdę chce mi się rzygać, jak patrzę na wymianę piłek pomiędzy naszymi obrońcami, przy czym i tak piłka ląduje u Sadloka, który jest tak przewidywalny, jak kolejne porażki Białej Gwiazdy. Byli różni trenerzy Wisły Kraków, Kasperczak nie pozwalał grać do tyłu, ani w poprzek boiska, Smuda nie pozwalał tracić piłki w środku pola, a w przypadku straty darł ryja na cały stadion. Za większości trenerów było widać jakieś postępy w grze, a dzisiaj nasi kopacze dokonują gwałtu na wszelkiej myśli taktycznej, tak źle w ofensywie było chyba tylko za Kiko no tactico! Moim zdaniem naprawdę mamy, jak na ligowe warunki, całkiem niezłych piłkarzy, którzy już nie raz pokazywali, że potrafią grać w piłkę! Trzeba jak najszybciej wywalić tego debila, bo niedługo będzie za późno, żeby się podnieść mentalnie. Pierwszy celny strzał na bramkę bardzo słabego dziś rakowa w 91 minucie meczu... Kontuzje też nie biorą się z niczego...! Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 04.11.2019, 21:52
Trzeba zaznaczyć, iż Wasz ZBAWCA (o realnej wartości 6ciu piłek select) nie pokrył gościa, który władował bramke... tak jak na treningu, bez krzty wysiłku !!

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 04.11.2019, 21:53
Nie ma zadnego
Ani kontry ani strzału z dystansu ani ataku pozyzycjnego ani stałych fragmentów gry
Z tych ostatnich tylko konsekwentnie tracimy gole
Dziś bo ich najlepszego strzelca krył podczas nich 16 letni napastnik...
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 04.11.2019, 22:20
Kolejny mecz aby wyjebać trenera i tyle. Już nie przesadzajmy, że mamy takie kaleki w składzie, które od x meczów nie potrafią dosłownie nic zrobić ani na bramkę rywala kopnąć, ani jednej składnej akcji zrobić. Nie wiem co tam się dzieje, ale tak jak bandyci trzęśli klubem i rządzili tak teraz rzadza kopacze i trzeba im wymienić na ich życzenie trenera bo widać nie zamierzają się starać nawet po 0:7 w Wawie ani po kolejnej porażce z serii już nie wiem ilu pod rząd.
Wyjebać trenera i patrzeć co to przyniesie. Zresztą Stolarczyk sam powinien odejść no ale jak się przyspawał do krzesła to widać, że trzeba go na taczkach wywieźć bo sam nie raczy odejść, tylko jeszcze będzie mówił jak to 4 bramka ustawiła mecz albo, że dziś nie powinno być gola bo nie powinno byś stałego fragmentu gry dla nich.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 04.11.2019, 22:25
Mecz bez historii, bez nawet udawania że coś im się chce grać. Po porażce 0:7 powinni gryźć trawę, a tu gra do tyłu obrona, bramkarz.

Co do Stolarczyka, dziwicie się, że ma w nosie honor, dumę i przyspawał się do stołka.
Pensyjkę bierze nie zgorszą, wie, że po takiej serii porażek nikt a nikt nie zatrudni go w naszej ekstraklasie, to co tu się dziwić.

A zarząd tolerując dalej Stolarczyka, dokłada kamyczek do tego ogródka chwastów. Niestety taka prawda.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 04.11.2019 o godz. 22:28.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 04.11.2019, 22:33
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Mecz bez historii, bez nawet udawania że coś im się chce grać. Po porażce 0:7 powinni gryźć trawę, a tu gra do tyłu obrona, bramkarz.

Co do Stolarczyka, dziwicie się, że ma w nosie honor, dumę i przyspawał się do stołka.
Pensyjkę bierze nie zgorszą, wie, że po takiej serii porażek nikt a nikt nie zatrudni go w naszej ekstraklasie, to co tu się dziwić.

A zarząd tolerując dalej Stolarczyka, dokłada kamyczek do tego ogródka chwastów. Niestety taka prawda.
Ile ta pensja wynosi?
" 'cause aint no such thing as half way crooks" ~PMS
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Stary 04.11.2019, 22:59
A skąd mam to wiedzieć. Ale napewno nie pobiera 2-3 tysięcy (choć to i tak zbyt dużo na tą "robotę" co wykonuje) a przypuszczam, że z 10 baniek albo i więcej. Kto by rezygnował dobrowolnie?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 04.11.2019, 23:33
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
A skąd mam to wiedzieć. Ale napewno nie pobiera 2-3 tysięcy (choć to i tak zbyt dużo na tą "robotę" co wykonuje) a przypuszczam, że z 10 baniek albo i więcej. Kto by rezygnował dobrowolnie?
Stąd masz wiedzieć, że wyżej napisałeś, że jest to pensja "niezgorsza". Jeśli 10 tys. (bo chyba nie chodziło ci o miliony, chociaż "bańki" to są raczej miliony złotych, nie tysiące) to dla ciebie dużo jak na trenera w ekstraklasie, to nie mamy o czym rozmawiać.

Jest krytyka mądra i krytyka niemądra. Ta wyżej jest niemądra.

Moim zdaniem Stolarczyk powinien odejść. Nie chce mi się wierzyć, że drużyna gra na jakiego zwolnienie, ale na pewno gra tak, że koniecznością jest zatrudnienie kogoś nowego. Psychika leży.

Ewentualnie zatrudnić im wszystkim zespół psychologów sportowych i przynieść kociołek soku z gumijagód, może wtedy zaczną biegać...
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Stary 04.11.2019, 23:43
Nie napisałem, że dużo jak na trenera, a dużo jak na zwykłego człowieka. No chyba, że Pan Stolarczyk przyzwyczajony żyć na niewiadomo jakim luksusie, ale to już nie do mnie pytanie i nie do mnie ocena.
Jeśli uważasz, że branie 10 tys zł za takie dziadostwo jakie odwala, to nie dużo... cóż, nie mamy o czym dyskutować.
Odpowiedz cytując
Jay jay
Member

Od: 05.2016

Stary 05.11.2019, 00:54
niestety, ale sytuacja staje sie bardzo powazna. Jesli nie bedzie zdecydowanej reakcji zespolu w najblizszych 5 meczach to Wisla Krakow na dlugie lata moze sie zakotwiczyc w nizszych ligach. Trzeba poszukiwac trenera fachowca, ktory osiagal wyniki (patrz Orest Lenczyk) bo ostatnim dobrym trenerem w tym klubie byl Holender. Musi nastapic blyskawiczna zmiana myslenia i nastawienie bo bedzie fatalnie.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 05.11.2019, 06:10
Gralismy na 0:0

widac bylo, ze atak i pomoc nie istnieja. W tym skladzie to pewnie tylko z oldbojami mozna wygrac

i sie jeblo.

Nie rozumiem decyzji personalnych dlaczego graja ci co graja inni sa jeszcze gorsi
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 05.11.2019, 06:15
jestemy mistrzami w posiadaniu pilki na wlasnej polowie. Szkoda, ze bramka przeciwnika jest na tej drugiej.

Nie wiem czemu wychodzi Chuca a nie np Kumah. Tyle szans dostal ten pierwszy i zawsze ubiera czapke niewidke. Nie wiem jak gra Kumah ale pewnie nie jest gorszy.

Mecz zenujacy i nudny. My nie robimy zadnej sensownej akcji. Widac, ze tu nic nie funkcjonuje
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 05.11.2019, 07:08
Stawiam teze ze Kumah nie gra bo to grajek Kwietnia. Tak wyczytalem na forum i tylko lacze fakty.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
nieznajomy
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 05.11.2019, 07:11
Głosy ( w tej sytuacji słuszne) dlaczego Hoyo i reszty młodych nie gra...15 latkowie mają ratować honor Wisły bo nie ma kto grać...to pokazuje jaką drużyną jesteśmy.... Niestety broniłem trenera ale tu musi ktoś przyjść z jakimś pomysłem... tylko kto i czy coś z tą drużyną można jeszcze zrobić ? Ps może składka na Nawałkę, przynajmniej da im w dup.ę..pobudka o 4 00 rano i jazda... do I ligi...
Odpowiedz cytując
Cygan82
Member

Od: 08.2018

Stary 05.11.2019, 07:28
Jeśli tak wygląda reakcja zespołu po tej męskiej rozmowie co mieli po 7-0 z legia to nie mam pytań, chyba że rozmawiali o prawdziwych mężczyznach,a w szatni siedzą same panienki. Trochę grywalem w piłkę na niższych szczeblach, ale nigdy nie widziałem tak wystraszonej drużyny jak wczoraj:(bez wiary siły życia,dosłownie jakby po boisku poruszalo się 11 trupów. Nie wiem co tam się dzieje w szatni, jakie są relację trener drużyna, może jest coś o czym my zwykli kibice nie wiemy, moze osoby z Socios mają jakąś wiedzę na ten temat...... .Wiem jedno Arka walecznoscia nas zabije na boisku,a potem slaska, lechia i to bedzie już autostrada do 1 ligi....
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 05.11.2019, 07:43
Dalszej kompromitacji Stolarczyka ciąg dalszy.

http://weszlo.com/2019/11/05/cos-gor...z-stolarczyka/
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 05.11.2019, 07:54
panowie a jak zapatrujecie się na faul Piątkowskiego na Maku? jak dla mnie czerwień bez dyskusji.
Faul Niepsuja w drugiej połowie kiedy w poprzek zagrał Wojtkowski ? jak dla mnie druga żółta i wypad z boiska.
Symulki ze 2 Brown-Forbesa w naszym polu karnym po starciach z Klemenzem? Nawet żółtka nie była.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 05.11.2019, 07:56
Może jakaś internetowa zrzutka na pensje dla Nawalki i sztabu? Pytanie pół żartem ale bardziej serio.. wydaje mi się że to nie głupi pomysł.. też ma coś do udowodnienia, Wislak i kto jak nie on nauczy ich dyscypliny?
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 05.11.2019, 07:57
czym wy jesteście zaskoczeni?

Na bramce Buchal który jest srednim bramkarzem ligi.
W obronie wczoraj Sadlok wyglądał FIZYCZNIE najgorzej ze wszystkich meczów, conajmniej 2x się potknął o piłkę ...
Klemenz TOP jak na to co prezentuje, skała.
Janicki dobre spotkanie, 2x uratował przed setką Rakowa
Niepsuj - psuj

W pomocy wychodzimy Wojtkowskim który coś probował, Vukane który coś probwał i stojanowem Pawłowskim (raz po jego stracie prawie 2na1 szli, a przestawił go chłop ciałem - moze to da cos do myslenia tym wszystkim ktorzy chcieli młodych) Zdybowicz wywalczył faul w narożniku przez cały mecz.
Maka skasowali, Boguś biegał swoje ile mógł, Drzazga to 3 liga.

Nie wiem czy tez tak mieliscie, ale od PIERWSZEJ akcji rakowa w nie wiem, 20 sekundzie, czułem sie jakby juz była 60 minuta i murowanie bramki. Potem, co najsmieszniejsze, cieszyłem sie ze ten gowniany spektakl o wartości pilkarskiej ZERO gramy na remis

Ktos dobrze na tt napisal, wygladamy jak 5 liga co przyjeżdza na puchar polski do druzyny pilkarskiej. Moze i cos tam potrafimy, ale jak nas przycisna to sramy pod siebie kazdy bez wyjatkow, do tego jestesmy slabsi fizycznie
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
pchelas
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 05.11.2019, 08:15
No żeby być zaskoczonym, trzeba było nie oglądać ostatnich występów naszej drużyny.
Fatalnie to wygląda wszystko, sąsiadka walczy o mistrza, my głowni kandydaci do spadku.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 05.11.2019, 08:20
pchelas napisał(a):Wyświetl post
No żeby być zaskoczonym, trzeba było nie oglądać ostatnich występów naszej drużyny.
Fatalnie to wygląda wszystko, sąsiadka walczy o mistrza, my głowni kandydaci do spadku.
No jak, niektorzy tu przeciez na puchary liczyli
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
ypeeh
Senior Member

Stary 05.11.2019, 09:10
To było straszne, gorsze niż późny Probierz (a o to ciężko!). Nie potrafiliśmy wymienić 3-4 celnych podań do przodu, a jak już się znaleźliśmy w okolicach 16tki przeciwnika to panika! Byle tylko oddać piłkę do kolegi, byle dać na skrzydło i wrzuta, może coś z tego będzie.

W trakcie meczu sporo było pochwał dla Wojtkowskiego - ok, na tle tej mizerii wyglądał na takiego, co chociaż walczy. Ale to kurde nie jest karate, w pierwszej połowie co miał piłkę trochę przed 16tką to podanie do przeciwnika. Czemu nie strzelają z dystansu to ja nie wiem.

Jak sobie przypomnę naszą ostatnią serię porażek, za Wdowczyka, to tam przełamanie przyszło jak Mały uderzył w swoim stylu z dystansu, ostatnie minuty meczu z Piastem. Ale wtedy to chociaż próbowaliśmy. A teraz to nawet nie chce się nam - jak w tym dowcipie - wypełnić kuponu totolotka.
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 05.11.2019, 09:15
szprotson napisał(a):Wyświetl post
W pomocy wychodzimy Wojtkowskim który coś probował, Vukane który coś probwał i stojanowem Pawłowskim (raz po jego stracie prawie 2na1 szli, a przestawił go chłop ciałem - moze to da cos do myslenia tym wszystkim ktorzy chcieli młodych) Zdybowicz wywalczył faul w narożniku przez cały mecz.
Maka skasowali, Boguś biegał swoje ile mógł, Drzazga to 3 liga.
Każdego naszego piłkarza w tym meczu ktoś z Rakowa przestawił ciałem. Pawłowski zagrał bardzo słabo, kompletnie nie odnalazł się pod pressingiem rywala, przegrywał te pojedynki, które jeszcze w meczu z Piastem wygrywał (w tamtym meczu 70%, teraz 30%).

Raków nas stłamsił fizycznie, nie dał zagrać tego, co chcieliśmy, a chcieliśmy się utrzymywać przy piłce. Na trzech środkowych obrońców został wystawiony jeden Zdybowicz, który ledwo potrafi sobie poradzić z jednym, a do tego potrzebuje trochę miejsca.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 05.11.2019, 09:24
https://www.youtube.com/watch?v=7RVmnW-paoM
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania