The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Porady bukmacherskie
Nazwa użytkownika
Hasło

Porady bukmacherskie Typujemy wyniki meczów, wymieniamy się informacjami na temat bukmacherów i aktualnych promocji.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Grasz u tego bukmachera czy nie?
Nie:( 28 27,45%
Tak 74 72,55%
Głosujących: 102. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
_gilardino_
Senior Member

Od: 04.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.02.2013, 20:44
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy Amerykę odkryłem ale jeśli komuś ma to pomóc to moja mała uwaga. Jak gracie single to myślę, że dobrym sposobem jest (oczywiście tutaj muszą być spełnione pewne warunki: tzn mecz można obstawiać live, mamy czas na śledzenie pierwszego kwadransa meczu) obstawianie swojego typu dopiero tak w 15 minucie meczu. Wtedy kursy na 1 i 2 wzrastają lekko (na remisy jak ktoś gra to wiadomo, że przy stanie 0:0 te kursy zaczną lecieć w dół w trakcie meczu). Oczywiście minus jest taki, że np chcemy obstawić 1 i do tej 15 minuty gospodarze już strzela gola. Wtedy kurs o dupę rozbić. Ale w innych przypadkach myślę, że to jest jakiś w miarę sensowny pomysł, żeby ominąć marże narzucane przez buków i na dłuższą metę dzięki temu wychodzić na plus.
Przykładowo dzisiaj na bet365 kurs na Wisłę 1.85 a po 8 minutach był już 2.05.
Ogolnie zalozenie jest dobre, warto stawiac na Live. Z tym ze jesli druzyna mocno atakuje to kurs co najwyzej sie bedzie utrzymywal w miejscu a najczesciej spadnie a nie pojdzie w gore, oczywiscie do pewnego momentu bo po 45 minutach niezaleznie od przebiegu meczu bedzie szedl w gore. Granie na Live daje nam przewage nad bukmacherami bo widzimy spotkanie a oni nie. Najlepiej trafic na spotkanie gdzie nie bylo spadkow przed meczem, kursy sa mniej wiecej po rowno a jedna z druzyn zdecydowanie przewaza. Wtedy mozna zlapac najwieksze value i pieniazki wpadaja do kieszeni

Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 27.02.2013, 21:50
Na tym STSie dalej można wpłacić 200, wziąć bonus i wypłacić te 200?
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Stary 07.03.2013, 20:19
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Na tym STSie dalej można wpłacić 200, wziąć bonus i wypłacić te 200?
podbijam
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 07.03.2013, 20:54
tak .....................
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Stary 22.03.2013, 17:38
Ta promocja w STSie kończy się 27 marca, także kto się jeszcze nie załapał to zostało mu pare dni
Odpowiedz cytując
Neo1221
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 04.04.2013, 15:42
Od 27.03.13 w regulaminie jest punkt:

Wypłaty pierwszego wpłaconego depozytu do kwoty 200 zł można dokonać dopiero po
jednokrotnym lub kilkukrotnym zawarciu dowolnych zakładów z łączną stawką
odpowiadającą jednokrotności kwoty depozytu do 200 zł, z minimalnym kursem całkowitym
wynoszącym 1,5. Część kwoty pierwszego wpłaconego depozytu przewyższająca wartość 200 zł z wyłączeniem tej wartości, może być wypłacona w dowolnie wybranym momencie bez
konieczności spełnienia warunków zawartych w punkcie 3.6.

Czyli nie ma możliwości wypłaty od razu po wpłacie depozytu ;/
Odpowiedz cytując
SLV
Member

Od: 08.2011

Stary 06.06.2013, 15:02
Znalazłem fajną stronkę, albowiem wchodzimy na http://www.typybukmacherskie.org/ rejestrujemy się piszemy kilkadziesiąt postów i po jakimś czasie dostajemy darmową kasę o jakiegoś bukmachera.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 28.12.2013, 23:19
SLV napisał(a):Wyświetl post
Znalazłem fajną stronkę, albowiem wchodzimy na http://www.typybukmacherskie.org/ rejestrujemy się piszemy kilkadziesiąt postów i po jakimś czasie dostajemy darmową kasę o jakiegoś bukmachera.
Sprawdziłeś to? Ile generalnie można wyciągnąć z tego i na jakiej zasadzie to działa?
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 07.02.2014, 15:30
Witam,
Mam pytanie odnośnie obrotu bonusu początkowego od wpłaty w bet365. Mianowicie ktoś kiedyś wspominał o takim chytrym sposobie na obrót tym bonusem. Chodziło o zakład "strzelec bramki" i stawianie na zawodnika który nie zagra w danym meczu z powodu kontuzji czy kartek. Zakład taki kończy się zwrotem. I moje pytanie brzmi czy to nadal działa? Ktoś może to potwierdzić?
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 10.06.2014, 13:27
Jak tam oferty na MŚ u buków? Znaleźliscie jakąś najbardziej korzystną? Na bah dają bonus 50% od wpłaty.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 13.06.2014, 11:14
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Jak tam oferty na MŚ u buków? Znaleźliscie jakąś najbardziej korzystną? Na bah dają bonus 50% od wpłaty.
Ja masz grać w bahu to lepiej zrobisz jak do ziemniaka się przejdziesz, praktycznie na to samo wychodzi, a nawet lepiej jak trafisz okazję.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member

Stary 13.06.2014, 22:03
Fajne było wczoraj promo w William Hill. Od 13.00 był wystawiony kurs 2.00 na Brazylię na 50 tysięcy zakładów niestety na max stawkę 20 funtów.
Odpowiedz cytując
przemek27
Junior Member

Od: 11.2014

Stary 26.11.2014, 14:12
Witam , co powiecie na temat bukmachera sportingbet ? Ja u niego gram i jestem zadowolony , stawki ma dobre , z wypłacalnością w porządku i w dodatku jeszcze oferuje różne promocje oraz bonusy jak zakład bez ryzyka czy ciekawy darmowy piłkarski typer. Kiedyś grałem w punktach stacjonarnych ale odkąd zmieniłem miejsce zamieszkania postanowiłem zacząć internetową przygodę z bukmacherem a że słyszałem wiele pozytywnych opinii więc wybór padł na niego. Jak się układa wasza współpraca z obecną firmą do której uczęszczacie ?
Odpowiedz cytując
jeziu89
Junior Member

Od: 03.2015

Stary 27.03.2015, 11:18
Może kogoś to zainteresuje, bo Totolotek daje 5 złotych za darmo za zarejestrowanie się u nich
http://bethub.pl/odbierz-5-zlotych-z...o-w-totolotku/
www.pilka24.com.pl - najnowsze wiadomości ze świata piłki nożnej
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Od: 07.2005

Stary 27.03.2015, 12:19
jeziu89 napisał(a):Wyświetl post
Może kogoś to zainteresuje, bo Totolotek daje 5 złotych za darmo za zarejestrowanie się u nich
http://bethub.pl/odbierz-5-zlotych-z...o-w-totolotku/
dla nas - tzn. kibiców Wisły - daje nawet 10zł, wystarczy wejść przez link, który podawała kiedyś oficjalna w newsach.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Stary 27.03.2015, 14:38
Gdzie ten link znajdę?
Odpowiedz cytując
twojtyp
Junior Member

Od: 12.2015

Stary 14.12.2015, 13:30
Jeśli typujecie na kasę, to polecam zajrzeć do artykułu
Jak założyć konto na Neteller Twojtyp. Tutaj dowiecie się o nowym interesującym portfelu wirtualnym stworzonym dla typerów
Odpowiedz cytując
danka
Junior Member

Od: 02.2016

Stary 27.02.2016, 10:46
ktoś już może sprawdzał tą stronę kolegi w poście powyższym? Chętnie coś postawiłbym, jakiegoś typowego totolotka, czyli kuponik gdzie nie wiadomo jak dużo jest meczy postawione, za małą stawkę, taki trochę typowy totolotek w bukmacherce jak ja to mówię ;p żeby zarobić zakupy w skupie http://skupautpomorskie.net/skup-aut-powypadkowych jakiś fajny używane samochodzik ściągnąć. Tak odłożyć to jest ciężko, można to robić w nieskończoność, a może jakiś kuponik za 5zł przyniesie mi mega dużą wygraną co? ;p
Ostatnio edytowane przez danka : 01.06.2016 o godz. 22:28.
Odpowiedz cytując
daru
Junior Member

Od: 07.2019

Stary 08.07.2019, 09:05
sadzisz, że 5 zł tylko wystarczy?
Odpowiedz cytując
Janek89
Junior Member

Od: 03.2018

Stary 16.07.2019, 12:32
Cześć! Nie wiem gdzie podpiąć taki wpis, więc wrzucam go tutaj. W największym skrócie, zapraszam do ligi typerów w której do wygrania są nagrody warte 350 złotych. Udział darmowy, apka do pobrania pod adresem https://play.google.com/store/apps/d...odys.inn&hl=pl

Kod ligi prywatnej: MPOLSKI
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Porady bukmacherskie

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów