The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 34 24,29%
osłabi 84 60,00%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,71%
Głosujących: 140. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.09.2020, 06:48
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nie stać nas chyba na Cionka. Plus, jak uprzejmie zakładam, mamy pomysł na budowę obrony za rok, bo inaczej brak wzmocnień na środku w tym sezonie przy innych transferach w pomocy, to duży błąd. Czy ktoś go widział w zeszłym sezonie?

Z Dźwigałą pewnie nie byłoby problemu, bo w Płocku promował go Brzęczek. Ale czy on się nadaje?

Edit:
O, widzę komentarze w internecie, że mamy parodię zamiast obrony. Pisane przez ludzi, którzy jeszcze kilka tygodni temu nakręcali się: wincyj napardziorów, wincyj, a obronę zmienimy za rok, jak pokończą się obrońcom kontrakty, taki jest plan!
Gdzie ty widzisz te komentarze, że obronę sobie zmienimy na rok?
To, że ktoś dał rok temu Janickiemu kontrakt na dwa lata jest skandalem, to że ktoś dał nowy kontrakt teraz dla drewniaka Klemenza jest kretynizmem, widać w klubie chcieli/chcą zbudować obronę na tych ludziach
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 14.09.2020, 08:15
fansorina napisał(a):Wyświetl post
To, że ktoś dał rok temu Janickiemu kontrakt na dwa lata jest skandalem, to że ktoś dał nowy kontrakt teraz dla drewniaka Klemenza jest kretynizmem, widać w klubie chcieli/chcą zbudować obronę na tych ludziach
Kontrakt Janickiemu na 2 lata dal Dukat z Sarapata, choć pewnie zasadne byłoby o to zapytać też Głowackiego, bo to wtedy wrzucono go na minę. Nie pamiętam z kolei czy już wtedy był w klubie Stolarczyk.

Klemenz - on jest póki co największym rozczarowaniem tego sezonu, ale czy to nie on ostatnio dał nam wygrana z Pogonią? Kto mogl przewidzieć że zanotuje aż taki zjazd, bo jakoś nie widziałem na forum takiego lamentu po przedłużeniu kontraktu (jak chociażby przy Boguskim).

Teraz to on powinien kilka tygodni odpocząć od składu, bo inaczej będzie to samo co z Janickim na jesieni 2019 czyli błąd za błędem.
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 14.09.2020, 08:42
Janicki przyszedł rok temu, więc kontrakt mu już dała obecna władza.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Stary 14.09.2020, 08:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kontrakt Janickiemu na 2 lata dal Dukat z Sarapata, choć pewnie zasadne byłoby o to zapytać też Głowackiego, bo to wtedy wrzucono go na minę. Nie pamiętam z kolei czy już wtedy był w klubie Stolarczyk.

Klemenz - on jest póki co największym rozczarowaniem tego sezonu, ale czy to nie on ostatnio dał nam wygrana z Pogonią? Kto mogl przewidzieć że zanotuje aż taki zjazd, bo jakoś nie widziałem na forum takiego lamentu po przedłużeniu kontraktu (jak chociażby przy Boguskim).

Teraz to on powinien kilka tygodni odpocząć od składu, bo inaczej będzie to samo co z Janickim na jesieni 2019 czyli błąd za błędem.
Janickiemu dała kontrakt święta trójca, a to, ze Klemenz strzelił bramkę z Pogonią, no fajnie, tylko co z tego jak on jedyne co potrafi to wybić piłkę jak leci na jego głowe, chłop jest beznadziejny, od poczatku kiedy do nas przyszedł, no ale chyba nikt sie niespodziewał niczego innego po nim, a w klubie są zadowoleni z niego
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 14.09.2020, 09:31
Na tt.

Klemenz przychodził tu jako uzupełnienie składu, autorski pomysł Stolarczyka. Janicki jako zawodnik do odbudowania w okienku, w którym nie mieliśmy pieniędzy na transfery.

Są dwie możliwości: albo w klubie traktują parę Janicki-Klemenz jako tymczasową konieczność, albo jako docelowy projekt. Jeśli to drugie, to nie nadają się do prowadzenia klubu tak dużego jak Wisła. A ponieważ nie ma opcji, aby BJK pozostali w klubie i nie wtrącali się w zarządzanie nim, a obecnie nie ma dla nich żadnej alternatywy (nie tylko lepszej - żadnej), proponuję jednak uprzejmie założyć to pierwsze.

Czy tak ciężko zrozumieć, że nie mamy obecnie struktur, zaplecza i budżetu na miarę gry w europejskich pucharach, a nawet górnej połówki ekstraklasy? Też chciałem wzmocnienia obrony, choćby jednym zawodnikiem. Uważam, że trzeba było sprowadzić stopera kosztem tego Savica. Postanowiono inaczej, widocznie chodziło o to, aby nie dublować kontraktów w ostatnim roku obowiązywania umów Klemenza i Janickiego. Szkoda, ale trudno. Jakoś się przeczołgamy przez ten rok.
Ostatnio edytowane przez czaro : 14.09.2020 o godz. 09:39.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Stary 14.09.2020, 09:39
Na tt.

Klemenz przychodził tu jako uzupełnienie składu, autorski pomysł Stolarczyka. Janicki jako zawodnik do odbudowania w okienku, w którym nie mieliśmy pieniędzy na transfery.
Może i nie było, ale wydaliśmy jednak na Szotę, Chukę, Janickiego, Zdybowicza, Pawłowskiego, Maka, Niepsuja. Z tych transferów tylko właśnie Janicki gra regularnie w pierwszym składzie! Bardzo słabo wydane pieniądze były w ubiegłym roku... (nawet jeśli to nie był chyba wielki majątek?).
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 14.09.2020, 09:42
Może i nie było, ale wydaliśmy jednak na Szotę, Chukę, Janickiego, Zdybowicza, Pawłowskiego, Maka, Niepsuja. Z tych transferów tylko właśnie Janicki gra regularnie w pierwszym składzie! Bardzo słabo wydane pieniądze były w ubiegłym roku... (nawet jeśli to nie był wielki majątek?)
Szota przychodził jako reprezentant kraju, Zdybowicz jako wyróżniający się napastnik w 2 lidze, Maka pół forum chciało,Chuca miał fajne CV- czemu nie wypalili? ich wina czy trenerów którzy ich prowadzili/prowadzą?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 14.09.2020, 09:44
Tak, były, nawet jeśli ww przychodzili raczej bez odstępnego. Chuca, Silva, Mak to są niewypały. Szota, Zdybowicz, Pawłowski ewentualnie pograją w przyszłości. Broni się Niepsuj. Nie oceniam, czy tak musiało być. Oceniam, jak się skończyło.

Ale jaki to ma związek z przebudową środka obrony w tym a przyszłym sezonie?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 14.09.2020, 09:46
Janickiemu dała kontrakt święta trójca, a to, ze Klemenz strzelił bramkę z Pogonią, no fajnie, tylko co z tego jak on jedyne co potrafi to wybić piłkę jak leci na jego głowe, chłop jest beznadziejny, od poczatku kiedy do nas przyszedł, no ale chyba nikt sie niespodziewał niczego innego po nim, a w klubie są zadowoleni z niego
To prawda, mój błąd, Janicki przyszedł rok temu.

Natomiast co do Klemenza
https://www.wislaportal.pl/News,3823...dluzej_w_Wisle

80-90% kibiców zadowolonych z przedłużenia kontraktu.
Jak to wytłumaczysz?
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 14.09.2020, 09:47
Tak, były, nawet jeśli ww przychodzili raczej bez odstępnego. Chuca, Silva, Mak to są niewypały. Szota, Zdybowicz, Pawłowski ewentualnie pograją w przyszłości. Broni się Niepsuj. Nie oceniam, czy tak musiało być. Oceniam, jak się skończyło.

Ale jaki to ma związek z przebudową środka obrony w tym a przyszłym sezonie?
Szota jest nominalnym środkowym obrońcą a jak widać jest za słaby aby wygrać rywalizację z Janickim czy Klemenzem. Mehremić wygląda lepiej ale co z tego jak na 3 mecze zagrał raz.Póki co wychodzi że para Janicki Klemenz jest nie do ruszenia ew.Sadlok do środka co i tak nie zwiastuje niczego lepszego
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 14.09.2020, 10:12
Abramowicz - Sadlok - Janicki/Adi - Szot

Jedyna sluszna opcja.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 14.09.2020, 13:25
Problem z Klemenzem i Janickim w moim odczuciu polega na tym, że próbuje się z nich robić liderów obrony tymczasem oni kompletnie się do tego nie nadają. Brakuje z tyłu szefa, który by to wszystko wziął za ryj i jakoś kierował tą obroną. Dla mnie obaj to zwykłe przecinaki, którymi trzeba kierować, bo zostawienie ich samopas to proszenie się o bramkę.

Trochę mi to przypomina casus reprezentacji gdzie kiedy nie ma Glika na boisku to Bednarek wygląda jak inwalida boiskowy i generalnie w obronie panuje chaos. I u nas jest to samo.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 14.09.2020, 13:39
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Problem z Klemenzem i Janickim w moim odczuciu polega na tym, że próbuje się z nich robić liderów obrony tymczasem oni kompletnie się do tego nie nadają.
Według mnie problemem Klemenza i Janickiego jest to , że obaj są beznadziejni nadają się max do 3 ligi.
Ktoś ich strasznie skrzywdził wmawiając , że nadają się do zawodowej piłki - pomijam ich stan konta

Kibiców Wisły skrzywdzono jeszcze bardziej. Janicki to od lat pośmiewisko ekstraklasy a Klemenza to wypluła Jaga , która nie widział dla niego miejsca na ławce rezerwowych . Przecież to nie mogło wypalić. Nawet jak raz na jakiś czas jeden lub drugi zagra solidnie z tyłu to jest to raczej "wypadek przy pracy".
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 14.09.2020 o godz. 13:43.
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 14.09.2020, 13:41
Do tego gruba kasa wydana z pieniędzy Socios na kontrakt czwartego w hierarchii Wasilewskiego, przedłużenie kontraktu z Boguskim, przedłużenie z Żukowem, Bequiraj... Żaden klub w Polsce nie marnuje tak pieniędzy na przereklamowanych i bezużytecznych graczy jak Wisła Kraków.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 14.09.2020, 14:55
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Do tego gruba kasa wydana z pieniędzy Socios na kontrakt czwartego w hierarchii Wasilewskiego, przedłużenie kontraktu z Boguskim, przedłużenie z Żukowem, Bequiraj... Żaden klub w Polsce nie marnuje tak pieniędzy na przereklamowanych i bezużytecznych graczy jak Wisła Kraków.
To w końcu socios marnuje czy Wisła Kraków? Zdecyduj się.

Poza tym odśwież informacje, bo Wasyl zrzekł się sporej części tej kasy.
Odpowiedz cytując
beckenbauer
Junior Member

Od: 07.2020

Stary 14.09.2020, 17:50
Kiedy się zrzekł?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 14.09.2020, 18:05
beckenbauer napisał(a):Wyświetl post
Kiedy się zrzekł?
podbijam...
i co się z tą kasą stało?
Bo przypominam, że wyszła od socios z konkretnym przeznaczeniem: właśnie na część pensji Wasyla.

Podkreślam: "część". Być może Wasyl zrzekł się jakiejś części swojej pensji, ale nikt chyba nigdy nie mówił, że chodzi o "część" od socios i kasa wróciła do socios, albo wspólnie z socios klub zdecydował co z nią zrobić.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 14.09.2020, 19:18
Foottruck z Kuba, wstyd że nie ogladaliscie.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 15.09.2020, 02:30
Pewnie chodziło o obniżki wynagrodzeń z 2-3 miesięcy . Ja też poproszę o dokładne informacje(z jakiego okresu - czy to przypadkiem nie chodziło o sprawy pandemiczne, o ile, itd.).
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 15.09.2020, 07:18
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Pewnie chodziło o obniżki wynagrodzeń z 2-3 miesięcy . Ja też poproszę o dokładne informacje(z jakiego okresu - czy to przypadkiem nie chodziło o sprawy pandemiczne, o ile, itd.).
Rozumiem że jak w robocie szef mówi "słuchaj stary, umowa kończy ci się za 3 miesiące, nie przedłużymy ci jej, weź zrzeknij się połowy kasy bo covid i wiesz, mamy problemy' to jesteś pierwszy który się na to zgadza?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 15.09.2020, 07:39
Rozumiem że jak w robocie szef mówi "słuchaj stary, umowa kończy ci się za 3 miesiące, nie przedłużymy ci jej, weź zrzeknij się połowy kasy bo covid i wiesz, mamy problemy' to jesteś pierwszy który się na to zgadza?
ale wiesz, że to nie jest odpowiedź na pytanie?
Kiedy Wasyl zrzekł się pieniędzy od Socios i co się z tymi pieniędzmi stało, skoro to była darowizna celowa?

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 15.09.2020, 07:51
FraMat napisał(a):Wyświetl post
ale wiesz, że to nie jest odpowiedź na pytanie?
Kiedy Wasyl zrzekł się pieniędzy od Socios i co się z tymi pieniędzmi stało, skoro to była darowizna celowa?
A czy ja jestem skarbnikiem socios?

Maila do socios znasz, pisz i sprawdź u źródła skoro tak Cię to ciekawi zamiast spamować
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 15.09.2020, 10:33
A czy ja jestem skarbnikiem socios?

Maila do socios znasz, pisz i sprawdź u źródła skoro tak Cię to ciekawi zamiast spamować
sorry, ale to Ty napisałeś, że "Wasyl zrzekł się sporej części tej kasy" w kontekście "... gruba kasa wydana z pieniędzy Socios na kontrakt czwartego w hierarchii Wasilewskiego".

Wystarczyłoby powiedzieć: przejęzyczyłem się.

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 15.09.2020, 11:59
sorry, ale to Ty napisałeś, że "Wasyl zrzekł się sporej części tej kasy" w kontekście "... gruba kasa wydana z pieniędzy Socios na kontrakt czwartego w hierarchii Wasilewskiego".

Wystarczyłoby powiedzieć: przejęzyczyłem się.
Gdzie tu widzisz przejęzyczenie? Z powodu covidu czy nie, zrzekł sie czesci kontraktu choć w ostatnich miesiącach zawodowej kariery nie musiał.

To samo powiedział Kuba.

Reszta to pytania nie do mnie ale do zarządu socios.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 15.09.2020, 12:01
: opad rąk

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 15.09.2020, 12:42
: opad rąk
Vice versa
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 15.09.2020, 13:35
Skoro Ty piszesz "Wasyl zrzekł się sporej części tej kasy" (w domyśle kasy Socios) to na Tobie spoczywa obowiązek dowiedzenia, że tak było.
Moim zdaniem kasa do Socios nie wróciła.
To ne ja a Ty powinieneś maila do Socios wysyłać jeśli chcesz udowodnić, że nie zmyśliłeś.
Jak dla mnie EOT

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 15.09.2020, 14:26
Skoro Ty piszesz "Wasyl zrzekł się sporej części tej kasy" (w domyśle kasy Socios) to na Tobie spoczywa obowiązek dowiedzenia, że tak było.
Moim zdaniem kasa do Socios nie wróciła.
To ne ja a Ty powinieneś maila do Socios wysyłać jeśli chcesz udowodnić, że nie zmyśliłeś.
Jak dla mnie EOT
Skoro Kuba powiedział że m.in. Wasyl zrzekł się kasy to na ch** drazysz temat?

To nie koncert życzeń kolego.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 15.09.2020, 15:08
Czyli nie wiesz o czym mówisz i zdajesz dziwne pytania . Nigdy nie zarabiałem 70-80 tys. miesięcznie, ale nie o tym chciałem. Pytałem konkretnie jaka to suma i jaki procent kontraktu, i też za jaki okres. Słucham. Bo przedstawiasz się jako dobrze poinformowanego i twierdzisz, że Wasilewski(w lidze, gdzie praktycznie wszyscy zgodzili się na obniżki) zrobił coś heroicznego .
Po drugie, czy Ty w ogóle interesujesz się piłką nożną? W polskiej lidze były takie przypadki, że piłkarz któremu kończył się kontrakt nie zgadzał się na obniżkę z powodu pandemii. Co wtedy się działo? Rozwiązanie kontraktu(po kiego komuś takie zgniłe jajo) lub klub kokosa do końca sezonu. Byli też tacy, którzy mieli dłuższe kontrakty i nie zgadzali się na obniżkę, wtedy wytykanie palcami(w zespole, w mediach). Wyobrażasz sobie, że 99,9% kadry naszego zespołu zgadza się na obniżki(w tym piłkarze zarabiający znacznie mniej Wasilewskiego), a Pan Marcin tego nie robi Ja nie, zwłaszcza że robi różne biznesy i dba o dobry PR.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 15.09.2020, 15:15
Rozumiem że do Kuby też wypisujesz co on takiego w wygaduje w foottrucku na temat pensji Wasyla? skoro atakujesz mnie ad persona to proszę zacznij atak w kierunku Jakuba Błaszczykowskiego

Sugerujesz że Wasyl miał u nas kontrakt 80 tys miesięcznie? Seriously?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów