The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.09.2020, 16:00
Uczciwa kara za nasze nastawienie.

Najsmutniejsze jest to, ze byly naprawde fajne momenty, a po strzeleniu na 1:2 swiatlo zgaslo.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 13.09.2020, 16:00
Bez przesady. Przed meczem wszyscy brali remis w ciemno, a prawie wygraliśmy po koszmarnej grze w pierwszej połowie i niezłych 10-15 minutach drugiej.

Co do minimalizmu pełna zgoda, cofnięcie się i gra z kontry nie wymagały zdjęcia najlepszych zawodników. Pozostałe zmiany zawodników chyba były losowane, a nie wybierane. Mieliśmy 2-3 okazje na 3:1, nie wykorzystaliśmy ich, a jak na nas i tak nieźle broniliśmy się, nie wychodząc z własnej połowy. Pogoń bardziej chciała, to i wygrała.
Ostatnio edytowane przez czaro : 13.09.2020 o godz. 16:02.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 13.09.2020, 16:01
Trener mając w obronie 3 elektrycznych gości chce przez 25 minut murować bramkę. Powodzenia.... Prawda jest taka, że Skowronek nagubi jeszcze od pierona punktów a na koniec wyleci z klubu po derbach.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Enigmovsky napisał(a):
Nie ma to jak ściągnąć najlepszych graczy (wyjątek Klemenz).

Znając życie i Skowronka to w przypadku Klemenza zadecydowały tylko kwestie zdrowotne.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Dzisiejszy mecz utwierdził mnie w przekonaniu, że ze Skowronkiem jest coś nie halo..

W wywiadze przed meczowym, pytany czemu nie gra Beciraj, wprost oznajmia, że jeszcze fizycznie nie jest gotowy i potrzebuje czasu...

Przecież on grał 85 minut w poprzednim meczu! A teraz wszedł z ławki!

W przerwie zareagował pozytywnie - i się chyba wystraszył. Drużyna zaczęła grać, więc Skowronek wpadł na pomysł aby zdjąć dwóch najlepszych piłarzy na boisku - Yeboha i Silve...

W miejsce tego drugiego wpuścił - Beciraja, który nie jest gotowy do sezonu. Minutę później, grubasek s.......ił nam setkę, bo zamiast podawać/strzelać wybrał wybicie piłki 5 metrów obok słupka...

....a, ja byłbym lepszy od tego ziomka...

Potem standard - murujemy - z wiadomym i przewidywanym przez wszystkich rezultatem...

Jeśli Buksa jest tak chujowy w oczach Skowronka, że stał się numerem 3 - to nie mam pytań...

A jeśli ktoś potrafi podać mi agrument za zmianą Yeboaha to stawiam browara...

O środku obrony, gdzie naszą gwiazdą jest Janicki nie wspomnę... Wrzucę na jutuba zaraz co ten chłopek odpierala co mecz, bo to jest "parodia westernu"...
Urodzinowa zbiórka na rehabilitację Martynki

https://zrzutka.pl/r64vya
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 13.09.2020, 16:02
7 mecz z rzędu bez zwycięstwa. Kiedy my ....a przestaniemy sie cofac po strzelonej bramce, obrona Częstochowy co prowadzenie, idźta wszyscy w ...
Odpowiedz cytując
Tominho
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 13.09.2020, 16:02
Najgorsza jest bezsilność kiedy widzi się co robi ze zmianami nasz trener. Mamy wynik, to wpuszcza ludzi przez których w każdym meczu gubimy punkty. Niepsuj, Boguski, Beqiraj. Wcześniej pokaz umiejętności Klemenza, który na szczęście nie wyszedł na II połowę.
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 13.09.2020, 16:03
7 mecz z rzedu bez zwyciestwa, brawo Skowronek, zaraz pobijesz Stolarczyka
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 13.09.2020, 16:04
Pogoń była dzisiaj beznadziejna ale nasz taktyk dzisiaj przeszedł samego siebie. W kolejny meczu proponuję zacząć murarkę tak od 50 minuty.
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 13.09.2020 o godz. 16:07.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 13.09.2020, 16:04
Do zmiany są w tym klubie trzy 3 rzeczy:

1. Wyjebać Skowronka
2. Wyjebać środkowych obrońców
3. Wyjebać Beqiraja

Dziękuje, że mogłem pomóc.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 13.09.2020, 16:05
Przypomina mi się końcówka sezonu za Moskala i regularne tracenie bramek w końcówkach, ALE na tamtą drużynę przynajmniej dało się patrzeć, a tutaj Skowronek zrobił taki taktyczny paździerz, że oczy krwawią.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 13.09.2020, 16:10
Jak jeszcze bronilem Skowronka po sezonie to juz mam dosyc tego goscia. Zmiany ktore robi to jest czysty sabotaz.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 13.09.2020, 16:11
Yeboah akurat się do zmiany nadawał, nie miał już sił bo do piłek nie startowal
Wsadzenie Bogusia za Bashe to trenerski majstersztyk
Ktoś wie czemu Kuveljica nawet na ławce nie było?
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Basha też miał skurcze jak połowa drużyny, nie nadawał się do biegania.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

W....iłem się ! Przed meczem nie postawiłbym nawet 5 zł na remis. Nie zmienia to faktu, że żeby wygrać wystarczyło nie wypierdalać piłki na ich połowę przez ostatnie 15 min..... Żal tych punktów tak głupio straconych.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Stary 13.09.2020, 16:12
Rzygać się chce patrząc na tą drużynę. Nie chodzi mi tu o umiejętności piłkarzy. Coż zrobić, są słabi po prostu i ja to jestem w stanie zrozumieć. Nie każdy może być Messim. Nawet ambicji nie można im momentami odmówić. Ale kunktatorstwo, minimalizm tej zgrai patałachów jest po prostu porażający. Przeciąganie każdego wybicia z autu, rozpoczęcia od bramki, rzutów wolnych.. no ja pier.. krew się w człowieku gotuje. Czy ktoś widział jakąś szybką kontrę w tym meczu, która zaczęła by się od szybkiego wznowienia Lisa od bramki? Wyprowadzenie piłki od bramki to jakiś żart.. Lis- Janicki-Klemenz- Sadlok i dzida. O tym parodyście na ławce trenerskiej to aż szkoda pisać. Czy my mamy jakąś taktykę? Wchodzi szybki Mak i zamiast grać przez niego to gość piłki nie dotknął. Zmiany znów wybitne... zdjęcie 2 gości, którzy jako jedyni ciągnęli do przodu.. szacun. Mam powoli dość patrzenia na to. Mam karnet, ale powiem szczerze, że mnie mam ochoty iść za tydzień na mecz.
Odpowiedz cytując
POtey
Member

Od: 07.2005

Stary 13.09.2020, 16:15
Co do zmian, to można powiedzieć, że Skowronek nie miał wyjścia, bo i Silva i Chuca oddychali rękawami od 55 minuty...

Ale czy czasem trener nie mówił, że popracowali nad przygotowaniem fizycznym w tej przerwie ?

Na razie przygotowanie szybkościowe wygląda tragicznie, tylko Ci co przyszli w tym okienku wyglądają na w miarę dynamicznych reszta wygląda jak muchy w smole.

Niestety nie widzę przyszłości z taką linią obrony, najważniesza linia nie została prawie w ogóle wzocniona, nie licząć nowego ŚO, który na razie jest jedną wielką niewiadomą z pierwszym błędem na koncie.

BTW: Nasi młodzieżowcy to na razie poziom bardzo niski (liczę że jak Gruszkowski się wykuruje, to zluzuje Szota, bo ten chłopak na razie idzie w ślady Urygi, co nie wróży dobrze)
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 13.09.2020, 16:19
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Trener mając w obronie 3 elektrycznych gości chce przez 25 minut murować bramkę. Powodzenia.... Prawda jest taka, że Skowronek nagubi jeszcze od pierona punktów a na koniec wyleci z klubu po derbach.
wolałbym przed derbami
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 13.09.2020, 16:21
POtey napisał(a):Wyświetl post
Co do zmian, to można powiedzieć, że Skowronek nie miał wyjścia, bo i Silva i Chuca oddychali rękawami od 55 minuty...
....a która to jest kolejka .......?
Odpowiedz cytując
orm
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 13.09.2020, 16:21
No nie wiem czy remis na wyjeździe z wyżej ocenianą drużyną to powód do takiej rozpaczy i narzekania...
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member

Od: 06.2020

Stary 13.09.2020, 16:22
FraMat napisał(a):Wyświetl post
wolałbym przed derbami
Najlepiej by było już, ale to marzenia. Niestety nie zwolnią trenera, który dopiero podpisał nowy kontrakt.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 13.09.2020, 16:22
orm napisał(a):Wyświetl post
No nie wiem czy remis na wyjeździe z wyżej ocenianą drużyną to powód do takiej rozpaczy i narzekania...
nie chodzi o wynik.... chodzi o to, że na sposób gry tej drużyny przez większość czasu w meczu nie da się patrzeć.
Nawet gdybyśmy dowieźli 2:1 do końca napie....bym w Skowronka

Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Stary 13.09.2020, 16:24
orm napisał(a):Wyświetl post
Co ma do rzeczy kto jest wyżej oceniany? Liczy się boisko, a na nim powinniśmy wygrać.
Niestety tak kończą frajerzy.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 13.09.2020, 16:26
Pogoń przed meczem była faworytem, ale przebieg meczu pokazał, że gdyby Skowronek miał jaja i reagował na wydarzenia na boisku jak trzeba, a nie w jakiś wydumany sposób, można było zagrać efektowniej i osiągnąć lepszy wynik.
Przykład braku jaj: Klemenz powinien był zostać zmieniony najdalej w 15 minucie

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 13.09.2020, 16:27
Widzę że Bequiraj zajął miejsce Boguskiego w dobrym tonie jest się do niego przyp....ić. Fakt zapieprzył setkę, ale sam ją sobie wypracował i całkiem ładnie przełożył obrońce. Źle trafił w piłkę i tyle, zdarza się. Kilka razy przepchnął obrońce i próbował przytrzymać piłkę. To nie jego wina ze wszedł kiedy włączyliśmy tryb stójkowy z wypieprzaniem piłki na pałę do przodu. Będzie z niego jeszcze wiele pożytku, bo wcale taki wolny nie jest jak się niektórym wydaje.

Jeżeli mając w 93 minucie aut przy linii końcowej na połowie przeciwnika zamiast po stracie zostać tam i przeszkodzić w rozegraniu to wracamy wszyscy pod swoje pole karne, bez najmniejszej próby odbioru. To bardzo dobrze że nam wpier....olili w ostatniej sekundzie. Bo może się trener ocknie.

Tylko dlatego ze Pogoń jest dramatycznie słaba nie wpakowali nam gola wcześniej. Bo od strzelenia bramki tradycyjnie symulowaliśmy grę. Co za kretyn uczy takiego zachowania?

Mamy całkiem mocny skład, nie licząc obrony, choć i Szot i Abramowicz zagrali poprawnie tyle ze z cykorem jako trenerem który boi się własnego cienia nic z tego nie będzie.

Groźniejsze jest stado baranów dowodzonych przez lwa, niż stado lwów dowodzonych przez barana. Niestety.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 13.09.2020, 16:29
Panowie, to już oficjalne - doczekaliśmy się naszego własnego, defensywnego napastnika.
Klemenzowi trzeba zdecydowanie dać odpocząć od pierwszego składu.

[24/42]
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 13.09.2020, 16:32
Ta drużyna od dłuższego czasu nie ma mentalności zwycięzcy. Ile razy to traciliśmy bramki w ostatnich minutach ostatnimi sezonami.
Znów to samo.

Brak boiskowej inteligencji, przytrzymać piłkę przy korzystnym wyniku pod koniec.

Brak mentalności zwycięzcy-prowadzimy to staramy się strzelać kolejne bramki.

Gra siada przy prowadzeniu-tu ewidentnie szwankuje psychika.
Skowronek nic tu nie zmieni.
Honor gdyby miał, podałby się do dymisji.

Tu trzeba trenera dobrego psychologa, motywatora-tylko tyle i aż tyle.

No ale przecież spada jeden zespół, jakoś to będzie, może nie my �� Kasa się zgadza, a na resztę czy wygrają czy zremisują, to mają wyj...
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 13.09.2020, 16:33
za rok spadaja juz 3 i bedziemy glownym kandydatem bo pewnie przyjdzie nowy trener i znowu bedzie "przebudowa"

ile mozna taka beznadzieje znosic
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 13.09.2020, 16:34
Dwa tygodnie przerwy a my fizycznie wyglądamy dramatycznie. Nie jesteśmy w stanie prowadzić gry.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 13.09.2020, 16:39
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Bo może się trener ocknie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu