The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.11.2019, 18:36
MaLk wiedząc, jak wygląda obecnie sytuacja SA i TS wraz ze swoim majątkiem i również długami z prawnej perspektywy, jakie byłoby najbezpieczniejsze rozwiązanie dla "znaków towarowych" Wisły i dlaczego ? Mógłbyś określić ten temat ? Nie obchodzą mnie wywiady z obu stron tylko sytuacja, jakie rzeczywiście są zagrożenia i korzyści.]

Wehrmacht ja uważam, że akurat Socios dobrze robi, że chce poznać stanowiska obu stron i wyciągnąć, jak najlepsze rozwiązanie dla Wisły. Nikt nie zarzuci wtedy, że ktoś był uprzedzony i jednostronny. Trójca też może się mylić i co wtedy ?
Powód: Pan SS
Ostatnio edytowane przez master17 : 23.11.2019 o godz. 18:39.
Odpowiedz cytując
universe
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 23.11.2019, 18:42
Jaroo1 chodzi mi o wyzywanie swojego własnego klubu (tak, tego boskiego naszego TS-u) rozdwojenie jaźni?

Można pyskować na zarząd, pracowników, nie wiem, gimnastyczki i inne maluchy (ktore kiedyś tak upiększyły otwarcie stadionu) ale non stop szargać nazwę Klubu?

Tak, większość tutaj to robi ale akurat jesteś jednym z tym którym ogromnie się dziwię.

Co to się wogóle wyprawia? Ja rozumiem potrzebe odwrócenia uwagi od sportowego dna i wodorostów w jakiej znalazła sie SA pod nowymi rządami ale żeby od razu robić wojne domowa?!

To już słonie w sklepie z porcelaną lepiej się poruszają.

Jesli chodzi o sprawe przekazania spolki z jednego podmiotu do drugiego to mam nadzieje, ze Socios bedzie sie moglo temu z bardzo bliska przygladac. Amen.
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 23.11.2019, 19:21
master17 napisał(a):Wyświetl post
MaLk wiedząc, jak wygląda obecnie sytuacja SA i TS wraz ze swoim majątkiem i również długami z prawnej perspektywy, jakie byłoby najbezpieczniejsze rozwiązanie dla "znaków towarowych" Wisły i dlaczego ?
To jest to co pisalenm (i w Twoim konkretnym przypadku zauwazylem juz dawno)- oportunizm. Ciebie kompletnie nie interesuje kto ma do czego prawo i racje z zalozenia. Ciebie interesuja dorazne korzysci na tu i teraz. Racje, moralne prawo, historie i tradycje ma za soba Wisła Kraków pilki noznej. Reszta jest tylko efektem prawniczego “sprytu” TSu, ktory we wrogi sposob kilka lat temu zastrzegl cos do czego nie mial zadnego prawa. Ech... to jest jak dyskusja z ludzmi z Koreii Polnocnej mozna gadac, tlumaczyc, a to gorzej niz grochem o sciane. Kompletnienic, ale to NIC nie dociera. Klapki na oczach BO TS!!!
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 23.11.2019 o godz. 19:24.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 23.11.2019, 19:31
maaarcin napisał(a):Wyświetl post

Mają spotkanie na początku tygodnia z TS. Myślę, że trzeba po prostu poczekać.
No i to jest konkret.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 23.11.2019, 19:44
Fundamentalne pytanie czy Spółce w ogóle do czegoś potrzebny jest TS który ma swoje problemy a sukcesów w prowadzonych przez siebie sekcjach próżno szukać. Taka organizacja miłośników sportu niczego więcej.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 23.11.2019, 20:06
universe napisał(a):Wyświetl post
Co to się wogóle wyprawia? Ja rozumiem potrzebe odwrócenia uwagi od sportowego dna i wodorostów w jakiej znalazła sie SA pod nowymi rządami ale żeby od razu robić wojne domowa?!
Gówno rozumiesz, albo udajesz głupiego.

Nieważne czy w TS-ie panoszą się gangsterzy czy zwykli idioci, nieważne że chcą dobić klub na którym pasożytowali, bo cała Wisła zawsze razem i morda w kubeł? Obawiam się że to tak nie działa i .......enie o dzieciaczkach nikogo już nie rozczuli. A mieszanie aktualnej sytuacji sportowej (czyją jest ona winą?) do tego wszystkiego jest żałosne.

Wielu osobom się już zwyczajnie ulało od pomysłów TS-u.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.11.2019 o godz. 20:11.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Stary 23.11.2019, 20:06
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Fundamentalne pytanie czy Spółce w ogóle do czegoś potrzebny jest TS który ma swoje problemy a sukcesów w prowadzonych przez siebie sekcjach próżno szukać. Taka organizacja miłośników sportu niczego więcej.
Nie jest do niczego, tak na prawdę to im TS przeszkadza, przecież to jasne. Natomiast jak dla mnie problemem może być Akademia i tu propozycje Wisłockiego są, myślę że przynajmniej do przemyślenia.Natomiast kwestia 'Herbu' , jest dla mnie trochę komiczna. Tyle lat grała Wisła na wysokim poziomie, nie mając go, że głupotą było by stawianie warunków 'Herb albo śmierć', parafrazując słowa Rokity.

Ja sam ma mętlik w głowie ale cz na prawdę najważniejszym problemem jest Herb czy nawet ta akademia, kiedy sportowo jesteśmy w totalnej dupie?
Brak porozumienia z TF jest chyba ważniejszy.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 23.11.2019, 20:14
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Nie jest do niczego, tak na prawdę to im TS przeszkadza, przecież to jasne. Natomiast jak dla mnie problemem może być Akademia i tu propozycje Wisłockiego są, myślę że przynajmniej do przemyślenia.Natomiast kwestia 'Herbu' , jest dla mnie trochę komiczna. Tyle lat grała Wisła na wysokim poziomie, nie mając go, że głupotą było by stawianie warunków 'Herb albo śmierć', parafrazując słowa Rokity.

Ja sam ma mętlik w głowie ale cz na prawdę najważniejszym problemem jest Herb czy nawet ta akademia, kiedy sportowo jesteśmy w totalnej dupie?
Brak porozumienia z TF jest chyba ważniejszy.
Bez uregulowania tych spraw nikt w ten klub nie włoży pieniędzy. TS-owi pasuje taki właśnie burdel, gdzie mogą zarabiać na piłce bez ponoszenia kosztów i udawać tą "prawdziwą" Wislę, bo przecież herb SA jest wymysłem TF.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 23.11.2019, 20:31
wolfy napisał(a):Wyświetl post
bo przecież herb SA jest wymysłem TF.
No wlasnie to kolejny sposob przedstawienia tego o czym pisal Malk, juz WIELKIMI DRUKOWANYMI JAK WOŁY literami. Obecna sytuacja wynika TYLKO I WYLACZNIE z dyletanctwa glupkow, ktorzy juz dziesiatkami lat (ponad 20!) zarzadzali SA. Gdyby tam byl ktokolwiek bardziej ogarniety, to rownie dobrze od 20 ponad lat herbem Wisly SA bylby herb TSu, do ktorego mialaby nadrzedne, a kto wie moze i wylaczne prawa. I dzis to TS byc moze musialby zebrac u SA “dejcie nam herb, no dejcie”. Ale przez tych wspomnianych glupkow jest inaczej.... czy to zmienia fakt, kto ma do tego moralne i hisotryczne prawo?
TS kazdym jednym dniem tego impasu i niepewnosci doszczetnie sie kompromituje i nawet u osob, ktore sa neutralne zaczyna wywolywac myslenie, ze prawdziwymu szkodnikami sa wlasnie oni. Ale coz.... maja to w dupie.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 23.11.2019, 21:34
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
To jest to co pisalenm (i w Twoim konkretnym przypadku zauwazylem juz dawno)- oportunizm. Ciebie kompletnie nie interesuje kto ma do czego prawo i racje z zalozenia. Ciebie interesuja dorazne korzysci na tu i teraz. Racje, moralne prawo, historie i tradycje ma za soba Wisła Kraków pilki noznej. Reszta jest tylko efektem prawniczego “sprytu” TSu, ktory we wrogi sposob kilka lat temu zastrzegl cos do czego nie mial zadnego prawa. Ech... to jest jak dyskusja z ludzmi z Koreii Polnocnej mozna gadac, tlumaczyc, a to gorzej niz grochem o sciane. Kompletnienic, ale to NIC nie dociera. Klapki na oczach BO TS!!!
Akurat jestem neutralny w tym sporze więc nie mów o klapkach na oczach, bo wcześniej u Ciebie mogą wystąpić niż u mnie i przepraszam bardzo, ale mam w nosie moralność, jak mogę coś stracić. Obecna sytuacja, to nie są doraźne korzyści na tu i teraz tylko właśnie na przyszłość. Nie chcę widzieć herbu Wisły na aukcji, bo ktoś nie zrobił wszystkiego aby zabezpieczyć ten stan rzeczy. Nie znam się na prawnych kruczkach i dlatego pytam o najlepsze rozwiązanie. Jeśli najlepszym by było w całości oddanie do SA i wynajęcie TS, to niech i tak będzie. Ciekawe co byś powiedział w przypadku spadku z ligi i zwijaniu żagli i późniejszym problemem z kupnem całości praw. Jesteś naiwny skoro myślisz, że w dzisiejszym świecie, a zwłaszcza biznesu liczy się moralność itp.
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2015

Stary 24.11.2019, 07:57
Czyli winę za wszystko ponosi Cupial.
Odpowiedz cytując
universe
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 24.11.2019, 09:10
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Gówno rozumiesz, albo udajesz głupiego.

Nieważne czy w TS-ie panoszą się gangsterzy czy zwykli idioci, nieważne że chcą dobić klub na którym pasożytowali, bo cała Wisła zawsze razem i morda w kubeł? Obawiam się że to tak nie działa i .......enie o dzieciaczkach nikogo już nie rozczuli. A mieszanie aktualnej sytuacji sportowej (czyją jest ona winą?) do tego wszystkiego jest żałosne.

Wielu osobom się już zwyczajnie ulało od pomysłów TS-u.
Oho ho, łaskawco, a mam prawo do swoich obserwacji czy takiego prawa nie mam?

Ktoś krzyknął ”Huzia na Józia“ i wszyscy bez żadnej refleksji huzia na józia, a ty dodatkowo jakiś taki nadgorliwy.. wyjatkowo chamski wobec osób obecnie działających w TSie.

Ponieważ widzę, że sztuka czytania ze zrozumieniem jest ci całkowicie obca to streszczam, że ja wogole o tych osobach się nie wypowiadam, jeśli już muszę teraz to powiem, że mam ogromny szacunek dla pana Wisłockiego za jego kapitalną robotę kiedyś (umiejętne łączenie wszystkich nitek ratunkowych) a teraz cieszę sie ze chce spokojnie kontynuować rozmowy.

Bardzo szanuję każdego kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do ratowania Wisły a już zwłaszcza tzw.Trio.

Nie zmienia to faktu, iż pan Jażdżyński zaskoczył mnie in minus w ostatnich dniach swoim zachowaniem (takie tantrum w gazetach: ma być teraz natychmiast i tak jak ja chce!) a ogólnie mało optymistycznie to wszystko wygląda od kilku miesięcy. I tylko do tego się odnosze, OK? Zastanawia mnie taki nagły publiczny atak, zupełnie dla mnie niespodziewany, wydaje mi się iż nie jest podyktowany tylko i wyłącznie impasem w rozmowach.

EOT
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 24.11.2019, 09:55
Ohooo zaczyna powoli przewijać się teoria, że Jażdżyński chce wypieprzyć Wisłockiego z Akademii, bo ten odpalił jego dzieciaki do szkółki
Odpowiedz cytując
Krisu
Junior Member

Od: 05.2019

Stary 24.11.2019, 10:35
Przecież sam Jażdżyński opowiadał kilka razy, że je zabrał z klubu. Bodajże gdy była afera z AP21. Coraz to bzdurniejsze teorie spiskowe można przeczytać.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 24.11.2019, 10:43
No tak - natomiast krąży teoria, że teraz to osobista zemsta z jego strony, bo Wisłocki stwierdził że jego dzieciaki są słabe na Akademie

nie, nie jestem żadnym informatorem - to tylko skala absurdu jaka krąży po korytarzach starej hali
Odpowiedz cytując
tsw biała gwiazda
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 24.11.2019, 12:54
Już wyobrażam sobie jak trener mówi do rodzica, że jego 8 letni syn jest za słaby. No chyba, że trener po godzinach jest jasnowidzem lub jest taki beznadziejny i powinien szkolić oldbojów.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 24.11.2019, 15:13
universe napisał(a):Wyświetl post
Oho ho, łaskawco, a mam prawo do swoich obserwacji czy takiego prawa nie mam?

Ktoś krzyknął ”Huzia na Józia“ i wszyscy bez żadnej refleksji huzia na józia, a ty dodatkowo jakiś taki nadgorliwy.. wyjatkowo chamski wobec osób obecnie działających w TSie.

Ponieważ widzę, że sztuka czytania ze zrozumieniem jest ci całkowicie obca to streszczam, że ja wogole o tych osobach się nie wypowiadam, jeśli już muszę teraz to powiem, że mam ogromny szacunek dla pana Wisłockiego za jego kapitalną robotę kiedyś (umiejętne łączenie wszystkich nitek ratunkowych) a teraz cieszę sie ze chce spokojnie kontynuować rozmowy.

Bardzo szanuję każdego kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do ratowania Wisły a już zwłaszcza tzw.Trio.

Nie zmienia to faktu, iż pan Jażdżyński zaskoczył mnie in minus w ostatnich dniach swoim zachowaniem (takie tantrum w gazetach: ma być teraz natychmiast i tak jak ja chce!) a ogólnie mało optymistycznie to wszystko wygląda od kilku miesięcy. I tylko do tego się odnosze, OK? Zastanawia mnie taki nagły publiczny atak, zupełnie dla mnie niespodziewany, wydaje mi się iż nie jest podyktowany tylko i wyłącznie impasem w rozmowach.

EOT

Zabawne że ataki na trójkę zaczęły się o wiele wcześniej Twoje insynuacje nt. Jażdżyńskuego są żałosne i jasno pokazują po co tu się nagle uaktywniłeś, cwaniaczku. Jażdżyński wyszedł do mediów ze 100%-wym poparciem reszty żeby obnażyc pajacy z TS-u i przerwać kłamstwa, plotki i niedomówienia kolportowane przez ludzi takich jak Ty. Tweet brata Kuby Błaszczykowskiego mówi na ten temat wszystko. To nie był wściekły atak tylko odpowiedź na kampanie dezinformacji ludzi związanych z TS.

Możesz tutaj rzucać dowolnymi insynuacjami, kłamstwami i głodnymi kawałkami o dzeciaczkach, ale z faktami nie wygrasz. Dzięki wywiadowi z Jażdżyńskim kibice wiedzą o co chodzi i są wściekli - zgadnij na kogo? Wywiad Wisłockiego i jego "oficera prowadzącego" (czy kim on tam jest) tylko pogrążył bardziej TS, pokazał kto jest kim, kto opiera się na faktach a kto .......i głodne kawałki pod publiczkę. Tylko ludzie nie chcą już słuchać nikogo z TS-u. Mają ujemną wiarygodność.

Tak jak Ty wyjeżdzając z takimi tekstami.

TS chce grać na zwłokę? Powodzenia - mają miesiąc. Wojnę informacyjną już przegrali, kibice nie staną za TS-em. Nie Ci normalni, zwykli kibice których jest 99%.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.11.2019 o godz. 15:30.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Turecki Rożek Lodowy
Junior Member

Od: 10.2019

Stary 24.11.2019, 18:27
Mam nadzieję że zarząd nie będzie próbował rozmieniać historii Wisły na drobne i nie przystąpią do rundy wiosennej.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 24.11.2019, 18:39
Turecki Rożek Lodowy napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję że zarząd nie będzie próbował rozmieniać historii Wisły na drobne i nie przystąpią do rundy wiosennej.
A ja mam nadzieję że Cię zbanują, prowokatorze.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 24.11.2019, 19:04
Szkoda, że się tak pożegnamy z ekstraklasą, trzeba było nie reanimowac trupa w tamtym roku przynajmniej zapamietalibysmy ich jako drużynę z charakterem.. Nie wiem jak ja zniosę BRAK Wisły w ekstraklasie.. Na mieście będą same pikniki żydowskie młode dzieci będą biegać w pasiastych koszulkach po osiedlach. Ku rwa Mać co za czasy. Wielu z nas nie doczeka powrotu Wisły pewnie do najwyższej klasy rozgrywkowej. Sami sobie rozjebalismy klub od środka, w TS jest dalej burdel a w czwartej lidze to dopiero będą wały..
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 24.11.2019, 19:05
master17 napisał(a):Wyświetl post
MaLk wiedząc, jak wygląda obecnie sytuacja SA i TS wraz ze swoim majątkiem i również długami z prawnej perspektywy, jakie byłoby najbezpieczniejsze rozwiązanie dla "znaków towarowych" Wisły i dlaczego ? Mógłbyś określić ten temat ?
Ujmę swoją odpowiedź w dwóch punktach:

1. Za paranoję uważam takie ustawianie hierarchii dyskusji, w której zastanawiamy się jak ratować znak towarowy w przypadku upadłości spółki, a nie jak użyć znaku towarowego, żeby (przynajmniej próbować) ratować spółkę.

Ja nie wiem, może jestem nienormalny, ale ja kibicuję klubowi, nie znakowi, logo, nazwie, marce czy jak zwał, tak zwał. I uważam, że to klub piłkarski reprezentuje 113 lat nieprzerwanej tradycji sportowej, a nie jakiś znak. Znak, herb, gwiazda są tylko symbolem klubu, wartością samą w sobie jest klub. Jeśli dla kogoś ważniejsze jest zabezpieczenie tego symbolu kosztem przetrwania klubu, to ja właściwie nie mam z nim o czym rozmawiać.

Jeśli istnieje choć 1% szans na to, że przekazanie własności znaku towarowego do spółki pomoże uniknąć upadku klubu, to należy to zrobić.

Wyjaśniam: wartość znaku jest prostą pochodną wartości klubu. Dla ułatwienia wszystkich liczących miliony wartości tego znaku podpowiem, że w wycena znaku klubu grającego w ekstraklasie i w IV lidze jest drastycznie różna. Że znak, który związany jest z upadłością, jest wyceniany dużo niżej niż wcześniej i jego wartość spada z każdym miesiącem postępowania upadłościowego. I sam fakt, że będzie własnością TS, a nie SA, niczego tu nie zmieni, bo dla zdecydowanej większości odbiorców tego znaku, jest on związany z losem klubu piłkarskiego, a nie sekcji szachów, judo czy siatkówki. Sorry, tak po prostu jest.

Nawet jak uznamy, że TS ma w tej chwili znak warty miliony złotych, to po upadłości klubu będą mieli znak warty wielokrotnie mniej. Że wcale nie będzie tak, że w ten sposób ochronią miliony dla TS.

Ja nie wiem, nie pojmuję, czego tutaj nie rozumieją władze TS. Że ich myślenie zatrzymuje się na tym, że mają wobec Boga, narodu i historii święty obowiązek chronić za wszelką cenę i każdym kosztem święty znak, a reszta to pikuś...

2. Nie chce mi się już tworzyć analiz i scenariuszy na wypadek upadłości. Kto, gdzie, jak i na jakich zasadach może mniej lub bardziej zabezpieczyć znak. Może by mi się chciało, jakby mi ktoś za to zapłacił. W każdym razie, tak czy inaczej, nie jest to temat na otwarte, ogólnodostępne forum.

Mogę napisać jedno. W mojej skromnej opinii, paradoksalnie, największym zagrożeniem dla nazwy "Wisła Kraków" z punktu widzenia ewentualnej upadłości spółki (albo stowarzyszenia) jest to, że ktoś w ogóle postanowił zarejestrować ten znak. Bo bez tego nie byłoby "prawa ochronnego", którego własność (lub licencję) ktoś może przejąć w postępowaniu upadłościowym. Bez tego, przy pozostawieniu ochrony na zasadach ogólnych, wiadomo by było, że prawo do używania nazwy jest przynależne podmiotom, które organizacyjnie i funkcjonalnie stanowią "kontynuację" klubu i nikt inny nie mógłby tego znaku zarejestrować na własną rękę ani nikt nie mógłby tego prawa "nabyć" w ramach odrębnej, jednostkowej transakcji niezwiązanej z klubem jako takim.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 24.11.2019, 19:22
https://twitter.com/SzJadczak/status...45032502337537
Nowej ekipy ciąg dalszy.
Zamykamy koło.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Stary 24.11.2019, 20:18
A Tobie się wydaje że taki Wisłocki MUSI wiedzieć kto to jest jakiś 'Chudy', jakie ma nazwisko, kim jest jego żona i ile zarabia.
Szymek - Człowiek o takich wtykach, takiej wiedzy i tak rzetelny, zamiast zadawać pytania powinien jedynie dawać odpowiedzi.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 24.11.2019, 20:30
Ale tak na serio, jak miało być nowe rozdanie to wszystkie powiązania z dawnym systemem powinny być ucięte. Wisłocki jest Prezesem od czerwca to niech z księgową popatrzy na umowy pracowników. Ile TS zatrudnia osób? To chyba nie jest korporacja, niech księgowa przejrzy wszystkie umowy, może ktoś w ogóle nie przychodzi do pracy, a pobiera wynagrodzenie? Ile jest umów fikcyjnych? Trzeba to posprawdzać żeby potem nie było takich oskarżeń czy zarzutów, bo to uderza w cale Towarzystwo Sportowe. Jako Prezesowi powinno zależeć na tym żeby oczyścić TS, bo cierpi na tym jego reputacja.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 24.11.2019 o godz. 20:56.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 24.11.2019, 20:55
Ale co to znowu za jakieś teorie spiskowe? Już to było wałkowane, jeśli przysłowiowa "żona Chudego" zwiała na L-4 to fizycznie nic jej się nie da zrobić, a zwolnienie skutkowało by natychmiastową sprawą w sądzie pracy, wtedy byście chrzanili o niegospodarności.

No ale Szymuś celebryta kontynuuje swoje 5 minut, a wy mu klaskacie, .... z tym, że pogłebiamy skłócanie Wiślaków..
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 24.11.2019, 20:59
Jak pracodawca ma konto na pue ZUS pma tam takie okienko kontroluj zwolnienie i mogliby zgłosić do ZUS, żeby Taka osobę skontrolować jeśli maja podstawy, że zwolnienie jest lewe.. Chociaż mogliby próbować coś zrobić...
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Stary 24.11.2019, 21:00
Jak ma od psychiatry to nic nie zrobisz

Edycja: poza tym po co mają to robić jak po miesiącu taki pracownik wisi tylko na liście, a płaci mu ZUS? Zwolnią ją jak wróci, ogólnie to problem ZUS-u
Ostatnio edytowane przez Delgado : 24.11.2019 o godz. 21:04.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 24.11.2019, 21:05
Niestety na trybunach u "kumaterii" po staremu, ale o całkowitym oczyszczeniu z tego raka można zapomnieć, to była zorganizowana grupa przestępcza kręcąca się w krakowskim półświatku od lat 90, a jeśli uda im się dorżnąć Wisłę to w przypadku upadku + powrotu do TS mamy powtórkę z rozrywki niestety...
Odpowiedz cytując
jedenzero
Member

Od: 08.2010

Stary 24.11.2019, 21:05
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Ale co to znowu za jakieś teorie spiskowe? Już to było wałkowane, jeśli przysłowiowa "żona Chudego" zwiała na L-4 to fizycznie nic jej się nie da zrobić, a zwolnienie skutkowało by natychmiastową sprawą w sądzie pracy, wtedy byście chrzanili o niegospodarności.
Rozumiem, że Wisłocki nie ma pięciu minut czasu, żeby zalogować się do profilu pracodawcy na PUE ZUS i wybrać opcję "zleć kontrolę"? Od ubiegłego roku wszystkie zwolnienia są elektroniczne więc dokładnie widzi na jakiej podstawie zostało wystawione i przez kogo.
Czuję, że w następnym wywiadzie powie znowu to samo, że "musimy to rozegrać z głową" i że w sumie to On nie wie, czym się ta kobieta zajmowała w TS.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Stary 24.11.2019, 21:08
Ale skąd wiesz co zrobił Wislocki? Szymek Ci powiedział? Może zgłosił? I jeszcze raz, TS nie ponosi żadnych kosztów, baba wisi na liście.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów