The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
igortsw
Senior Member

Od: 12.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.08.2010, 00:30
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Przy 20 tys. (Wiosna 2008) wyglądało to tak:

A, B - 35zł.
C - 25zł.
D - 20zł.
E - 30zł.
Niech się utrzymają takie jak były i ja będe zadowolony i myślę, że patrząc na ceny innych zespołów z czołówki np. Legii to te wyżej zamieszcone nie są wcale wygórowane.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 30.08.2010, 00:57
to sie kupy nie trzyma.. jak moze E byc drozsze od C? i porownywalne z A/B?
C i A/B to beda najlepsze sektory w wiekszosci dla cichego widza czy jak ktos woli dla piknika (super widok) i zaplecze nieporownywalnie lepsze od tego na E i kiedys na D..
na D (mlyn) mysle ze 15- gora 20 zl to bylaby rozsadna cena, wtedy byly po 20 ale stadion nie byl na 30 tys miejsc, poza tym trybuna sie nie zmienila, (jedyne co to dodadza to klatki i kible)
o reszcie nie chce gdybac... bo trudno tak na prawde wywnioskowac jak oni to widza.. pewnie walna na bide 45 zl na A/B i C (gora) i 40 zl (dol), narozniki 30 zl (najlepiej jakby w przyszlosci zrobili taki plan sektorow z numeracja gdzie pisze, ktore miejsca maja zaburzona widocznosc itp, cos jak na kupbilet (jesli chodzi o numeracje), to bylaby najlepsza opcja.. bo tym sposobem na trybunie C i A/B moga byc bilety nawet od 10 zl (to sie tyczy miedzy innymi tych miejsc obok tego murku gdzie sie zaczynaja loze) po 20 konczac na 45 zl , zalezy od miejsca
z E i D moze odpuszcza
ale o tym bedzie mozna myslec po oddaniu calego stadionu.. na mecz z Korona (mlyn mam nadzieje ze jednak na E, bo komicznie bedzie wygladac jak ten sektor bedzie przeznaczony dla przyjezdnych, a jest kilkanascie ekip w lidze ktore co najwyzej przyjada w 300 osob, dwie nawet 150 nie uzbieraja.. a pozostale ponad 5 tys bedzie puste, trzeba wybic im ten pomysl z glowy, coz, trzeba zrezygnowac z przyjezdnych do czasu oddania reszty stadionu, bo jesli tak to ma wygladac to zwykly bezsens.. wole zeby naszych weszlo prawie 6 tys niz wiecej przyjechalo 200 osob czy nawet 500 kogos tam i 3/4 meczu spiewalo Wisla to stara k.. a ponad 5 tys naszych stala przed brama, tez uwazam ze mecze bez kibicow gosci traca na wadze, ale sytuacja jest taka a nie inna, i trzeba to utrzymac do listopada ) bilety moze beda jeszcze dosyc przyzwoite..
C nie jest przystosowane do mlyna, tym bardziej opraw, zreszta watpie zeby wladze Wisly zgodzili sie na spuszczenie cen tym bardziej na gorny sektor, szkoda ze to D nie jest juz zrobione, sprawa bylaby zalatwiona i spokoj, nie ma lepszej trybuny od naszej D do dopingu i opraw na dzis dzien w PL (co potwierdzaja fani Legii czy Amiki), pozostaje przeniesc sie na chwile na E, trzeba tez na to patrzec poprzez pryzmat budzetu klubu.. dlatego lepiej zeby bardziej zamozni zajeli sektory C i wieksza kasa wplynela do klubu
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 30.08.2010 o godz. 01:20.
Odpowiedz cytując
alkoholik
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 30.08.2010, 13:38
Zgadzam sie choc nie przeczytałem dokładnie Juz Chyba powinni podac ceny karnetów nie wiem na co oni czekają
Odpowiedz cytując
PAC
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 30.08.2010, 13:45
alkoholik napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam sie choc nie przeczytałem dokładnie Juz Chyba powinni podac ceny karnetów nie wiem na co oni czekają
Karnety mają być na wiosnę, teraz tylko bilety.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
alkoholik
Senior Member

Stary 30.08.2010, 13:54
Acha:/ moze byc lipa ostra w takim razie z tą frekwencją jak nie dadzą umiarkowanej ceny
Odpowiedz cytując
zawszewiernyts
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 11.09.2010, 17:25
Będą karnety na ta rundę?
Tradycja Nas zobowiązuje, Tradycja się nie zmienia.

Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 11.09.2010, 17:32
Ceny Ok, poza tym, że narożniki są droższe od G. Oprócz czynników jakie wypisał rav niepokoi mnie to, że na G znajdzie się z racji najniższej ceny wiele przypadkowych osób. Cóż, nasza w tym głowa teraz żeby szybko je przed nimi wykupić.
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 11.09.2010, 22:18
zawszewiernyts napisał(a):Wyświetl post
Będą karnety na ta rundę?
Czy naprawdę tak trudno czytać?

Karnety będą od wiosny.
Odpowiedz cytując
alkoholik
Senior Member

Stary 19.09.2010, 23:57
Powini dac na g po 15zl to by było dobrze wsumie
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Stary 20.09.2010, 00:05
Pewny jesteś? Mało pikników na G było w miniony piątek? To 20 zł powinno pozostać, ale na narożniki po 25 zł, a na E maks 30-35 zł, wtedy różnice są mniejsze, przez co pikniki nie będą aż tak narzekać na zainwestowane 30 zł. Co więcej, póki co nie ma kiełbasy na stadionie, wobec czego nie ma nawet na co rozpieprzać tam kasy.
Odpowiedz cytując
berserker
Junior Member

Od: 03.2010

Stary 20.09.2010, 00:53
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Pewny jesteś? Mało pikników na G było w miniony piątek? To 20 zł powinno pozostać, ale na narożniki po 25 zł, a na E maks 30-35 zł, wtedy różnice są mniejsze, przez co pikniki nie będą aż tak narzekać na zainwestowane 30 zł. Co więcej, póki co nie ma kiełbasy na stadionie, wobec czego nie ma nawet na co rozpieprzać tam kasy.
Takie ceny mnie, jako kibica odświętnego bardzo by zadowalały. Można by też zostawić ceny narożników i trybuny E takie jakie są, ale wprowadzić 50% zniżki studenckie i uczniowskie.
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 20.09.2010, 15:50
Niższe cany na parter. "Gorsza" widoczność, trybuna nie jest w pełni zadaszona
Odpowiedz cytując
wisl@k_TS
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 20.09.2010, 15:59
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Niższe cany na parter. "Gorsza" widoczność, trybuna nie jest w pełni zadaszona
Właśnie dziwią mnie te same ceny na parter i piętro. Zawsze na górze będzie o wiele lepsza widoczność.
the end
Odpowiedz cytując
sorin320
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 20.09.2010, 16:01
Na prawde już sie w dupach wywraca... od razu powinni dać za 5zł !
NO BEZ JAJ ! porównajcie sobie inne kluby i ceny, 20zł to już jest na prawde SUPER CENA
Odpowiedz cytując
MłodePokolenie
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 20.09.2010, 16:39
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Właśnie dziwią mnie te same ceny na parter i piętro. Zawsze na górze będzie o wiele lepsza widoczność.
Może sobie cenią za to, że Ci widzowie są najbliżej boisko czy coś
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 20.09.2010, 16:44
15 PLN ? Ta, najlepiej to za darmo niech będą i każdemu jeszcze koszulkę Żurawskiego z podpisem przy wejściu. Ludzie ogarnijcie się. 20 PLN to i tak o co najmniej 10 za mało. To powoduje takie sytuacje jak ostatnio na G, gdzie g1 i g5 wlaściwie milczało.

Według mnie ceny biletów powinny kształtować się w ten sposób, biorąc pod uwagę już nowe nazwenictwo sektorów:

G i C - 30-35 PLN
D+A, B - góra 60-70, dół 50 PLN
narożniki - 40

Wg mnie takie ceny byłyby odpowiednio dobrane do charakterystyki kibica - wiadomo piknik zapłaci więcej, żeby w spokoju sobie obejrzeć mecz, siedząc na krześle. Poprzez podniesienie cen i zwiększenie dysproporcji pomiędzy pomiędzy nimi zaniechamy takich sytuacji, gdzie ludzie kupowali bilety na g, bo były najtańsze.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
DJ Hazel
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 20.09.2010, 16:59
Tak tylko jak mamy wypełnić cały stadion ( kiedy już będzie gotowy ) w 100 % jeśli wejściówki będą po 70 zł?
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 20.09.2010, 17:02
Cena 20-25 pln za G to max. 30 za C i 40-50 za E. To są ceny normalne w miarę. Patrząc na możliwości zarobkowe ludzi w tym chorym kraju.
Odpowiedz cytując
Zlatan93
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 20.09.2010, 17:08
fialo napisał(a):Wyświetl post
. To powoduje takie sytuacje jak ostatnio na G, gdzie g1 i g5 wlaściwie milczało.

O jakim meczu Ty mówisz? Że niby z Koroną g1 i g5 milczało. A mam pytanie, czy w ogóle widziałeś mecz, choćby w telewizji?

Według mnie ceny biletów powinny kształtować się w ten sposób, biorąc pod uwagę już nowe nazwenictwo sektorów:

fialo napisał(a):Wyświetl post
.
G i C - 30-35 PLN
D+A, B - góra 60-70, dół 50 PLN
narożniki - 40
35 zł na młyn. Z pewnością. Stadion będzie większy, będzie o UWAGA, UWAGA 15 tys. więcej miejsc do zapełnienia a Ty chcesz dać bilety droższe o 15 zł?

Moim zdaniem cena biletów na większość (min. 10 tys miejsc) nie powinna przekraczać cen biletu do kina. 20 zł na C i G to kwota jak najbardziej odpowiednia.

Narożniki zrobić po 30 zł. A na wschodnią i zachodnią po 40 i 50 zł, ewentualnie kilkaset miejsc (300 np.) bilety po 80 zł, ale to takie miejsca w klasie biznes.

Więcej klub zarobi na tańszych biletach, jak więcej ich sprzeda. Weźcie pod uwagę to, że dużo osób przyszło na Koronę bo boooom, otwarcie stadionu, na Polonii Bytom tego nie będzie, dlatego trzeba zrobić ceny przystępne dla człowieka, który zarabia średnio.
Ostatnio edytowane przez Zlatan93 : 20.09.2010 o godz. 17:10.
Odpowiedz cytując
DJ Hazel
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 20.09.2010, 17:09
Takie ceny jakie były na Koronę są moim zdaniem idealne.Aby stadion był pełen nie można przesadzać.Takiego zwykłego szarego widza który chce przyjść na mecz z rodziną nie stać aby dać co dwa tyg.po 70 zł za jeden bilet.Spokojniejsi niech płacą max 40-50 skoro chcą oglądać a fanatycy 20-25.Bo co z tego że stadion zostanie oddany do użytku skoro będzie świecił pustkami trzeba pamiętać też i o piknikach bo oni też wypełniają obiekt.
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 20.09.2010, 17:13
Dobrze jest tak jak jest na te sektory ;D

Jeszcze informacja w Wiślackim Świecie odnośnie trybun (g/d - "tam meczu nie obejrzysz" itd.) i lodzio miodzio.
Odpowiedz cytując
Pawel.Busko
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 20.09.2010, 17:21
Jeżeli oddadzą do użytku cały stadion to MOIM ZDANIEM cena na G powinna zostać tj 20 zł. Na młyn zrobił bym 22 zł. Czemu tak? 20 zł do kasy klubu a 2 zł na konto UW/WG. Jakie korzyści? Ci którzy chcą dopingować Wisłę bez problemu dadzą 2 zł więcej. 2 zł na szczytne cel. Tzw lansery i reszta będzie wolała obejrzeć mecz w spokoju na sektorze G. Najtańszej trybunie. Problem tylko, że nie wiem gdzie będzie klatka i jak wielki będzie bufor. Wie ktoś?

Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Stary 20.09.2010, 17:26
berserker napisał(a):Wyświetl post
Takie ceny mnie, jako kibica odświętnego bardzo by zadowalały. Można by też zostawić ceny narożników i trybuny E takie jakie są, ale wprowadzić 50% zniżki studenckie i uczniowskie.
Jeśli jesteś kibicem odświętnym, to w ogóle nie powinieneś na nic tutaj narzekać. Cena biletu +/- 30 zł wydana raz na dwa tygodnie, to nie jest wydatek, który zwala z nóg.

Jeszcze zniżki studenckie.. ta.. a co my mamy takie ceny jak na Legii, że faktycznie emerytom czy studentom trzeba dać trochę niższe? Bez przesady.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 20.09.2010, 17:26
Pawel.Busko napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli oddadzą do użytku cały stadion to MOIM ZDANIEM cena na G powinna zostać tj 20 zł. Na młyn zrobił bym 22 zł. Czemu tak? 20 zł do kasy klubu a 2 zł na konto UW/WG. Jakie korzyści? Ci którzy chcą dopingować Wisłę bez problemu dadzą 2 zł więcej. 2 zł na szczytne cel. Tzw lansery i reszta będzie wolała obejrzeć mecz w spokoju na sektorze G. Najtańszej trybunie. Problem tylko, że nie wiem gdzie będzie klatka i jak wielki będzie bufor. Wie ktoś?
Sektor gości będzie mieścił się na trybunie G.
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Stary 20.09.2010, 17:27
2 zlote? - trochę mała ta różnica, zwłaszcza że później ma się czym chwalić, bo 'był na młynie"...
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 20.09.2010, 17:43
Zlatan93 napisał(a):Wyświetl post
O jakim meczu Ty mówisz? Że niby z Koroną g1 i g5 milczało. A mam pytanie, czy w ogóle widziałeś mecz, choćby w telewizji?

35 zł na młyn. Z pewnością. Stadion będzie większy, będzie o UWAGA, UWAGA 15 tys. więcej miejsc do zapełnienia a Ty chcesz dać bilety droższe o 15 zł?

Moim zdaniem cena biletów na większość (min. 10 tys miejsc) nie powinna przekraczać cen biletu do kina. 20 zł na C i G to kwota jak najbardziej odpowiednia.

Narożniki zrobić po 30 zł. A na wschodnią i zachodnią po 40 i 50 zł, ewentualnie kilkaset miejsc (300 np.) bilety po 80 zł, ale to takie miejsca w klasie biznes.

Więcej klub zarobi na tańszych biletach, jak więcej ich sprzeda. Weźcie pod uwagę to, że dużo osób przyszło na Koronę bo boooom, otwarcie stadionu, na Polonii Bytom tego nie będzie, dlatego trzeba zrobić ceny przystępne dla człowieka, który zarabia średnio.

Tak się składa, że byłem na G4. Naprawdę były takie momenty, że z dopingiem z G5 było bardzo słabo, kolega mi poźniej mówił, że w narożniku było zdecydowanie lepiej na g1, gdzie był bo podobno wokół jacyś emeryci siedzieli. Do tego prowadzi właśnie taka polityka - danie śmiesznie niskich cen - 20 PLN(niecałe 5 euro!!) na mecz bądź co bądź wicemistrza Polski! Popatrz sobie na Legię, Amicę, jakie oni mają tam ceny.

Zrozum, że społeczeństwo polskie nie jest już takie biedne jak kiedyś. Ludzie naprawdę zarabiają więcej, więc wydanie nawet tych 70 zł raz na dwa tygodnie, żeby obejrzeć mecz w komfortowych warunkach(myślenie piknika - siedzę i oglądam cały mecz, nikt mnie nie zmusza do wstawania) to wg mnie nie będzie jakaś sprawa nie do przeskoczenia. Poza tym na Wisłę chodzi się z oddania i poświęcenia klubowi i to 10-15 zł skutecznie odstraszy marianów, którzy poszli na g, "bo było najtaniej".

Naprawdę nieduża cena za podniesienie jakości dopingu i pozbycie się z sektora ludzi, którzy przykładowo ostatnio popisowo zj**ali bardzo fajną oprawę.
Ostatnio edytowane przez fialo : 20.09.2010 o godz. 17:47.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Pawel.Busko
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 20.09.2010, 17:50
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
2 zlote? - trochę mała ta różnica, zwłaszcza że później ma się czym chwalić, bo 'był na młynie"...
W takim razie oby taki delikwent "chwalił się", że był na młynie, ale nie śpiewał i dostał kopa w tyłek. I jeżeli kocha Wisłę to uwierz, albo zacznie dopingować, albo będzie wolał zaoszczędzić te 2 zł i mieć spokój

Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Stary 20.09.2010, 18:07
Cytat:
albo będzie wolał zaoszczędzić te 2 zł i mieć spokój
Ok, zgadzam się. Wytłumacz to tylko lanserom i pozerom, a będzie piekło na G/D

Cytat:
Naprawdę nieduża cena za podniesienie jakości dopingu i pozbycie się z sektora ludzi, którzy przykładowo ostatnio popisowo zj**ali bardzo fajną oprawę.
Mówisz o kartoniadzie? Sorry, ale za ambitna czcionka. Zwłaszcza, że były przed meczem obawy o januszy na G...
Ostatnio edytowane przez WiślakMyślenice : 20.09.2010 o godz. 18:09.
Odpowiedz cytując
Blondas
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 20.09.2010, 21:16
G-20zl
C,-25zl
A,E,H- 40-50zl
narozniki 30 zl
mysle ze optymalnie...
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Stary 20.09.2010, 21:37
Super, że klub zdecydował się na taki krok. Mam nadzieję, że to w pewien sposób rozluzuje ścisk przed meczami. Ja w każdym razie kupuję na F.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów