The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.12.2019, 22:26
Ktos mi wyjasni, dlaczego nasza duga bramka nie zostala uznana?

Osoba odpowiedzialna za przygotowanie fizyczne powinna juz nigdy nie zaznac snu. Po 70 minucie stoimy. Stoimy i nic nie robimy.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Nie ma szans na utrzymanie z taką obroną.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Nie wiem jak z Brożkiem czy z Pawłowskim ale widać było że Kuba oddycha rękawami.

Naszym gwoździem do trumny jest OBRONA. Sadlok, Burliga, Klemenz, Janicki są kompletnie albo bez umiejętności albo bez formy . Taka formacja obronna to KRYMINAŁ i wykonanie na sobie Seppuku.

Nie wiem po jaką K U R W Ę oni ściągają środkowych pomocników jak tu trzeba ściągnąć co najmniej 4 obrońców !!!!!!!!
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 06.12.2019, 22:27
No i ...... Ciekawe co powie Skowronek.. oby nie, że brakuje detali a drużyna dobrze reaguje na treningach.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 06.12.2019, 22:28
Bramka na 2:2 to kryminał - mecz mamy pod kontrolą, stoi koleś sam na piątce i nikogo nie ma z naszych obrońców. Czy ja dobrze widziałem na powtórkach, że Janicki się od niego odsuwał?

Na komentowanie czegokolwiek więcej nie mam siły. Jeżeli przegrywamy 2:4 z drużyną, która do 70 minuty odpierdala żenadę jak my w większości ostatnich meczów, to należy nam się spadek. I tyle.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 06.12.2019, 22:29
Na szczescie trenera fizycznego, który nas przygotowal do rundy już nie ma na stanowisku
Odpowiedz cytując
Turecki Rożek Lodowy
Junior Member

Od: 10.2019

Stary 06.12.2019, 22:31
Nie rozumiem też dlaczego przy stanie 1-2 nie cofnęliśmy się do obrony. Przecież Górnik w ataku pozycyjnym dzisiaj kompletnie nie istniał. Wszystkie gole strzelili z kontry.
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Jak takie kloce jak Janicki i Klemenz mogą zarabiać na graniu w piłkę? Kto ich kur*a zatrudnił? Po takim meczu czuję się tak, jakby ktoś napluł mi w twarz. Co wyście zrobili z tym klubem. Brawo! Wspaniały mikołajkowy prezent.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Na szczescie trenera fizycznego, który nas przygotowal do rundy już nie ma na stanowisku
To nas jakoś w IV lidze pocieszy? Skowronek zrobił swoje ale jeśli nie wpakujemy 4 bramek do przerwy nie ma szans na zwycięstwo. Stolarczyk dokonał kryminału przygotowując drużynę do sezonu. Kuba oddycha rękawami w 45 minucie reszta w 60. Do końca roku same porażki i mniej więcej taki obraz jak dziś.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 06.12.2019, 22:32
Ktoś mi wytłumaczy system, jaki trener zaproponował na ten mecz pomiędzy 59. a 81. minutą?

4-6-0 i w środku nikt nie wie co ma grać i jak ma grać?
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Kolejny raz słabniemy w końcówce. dopóki nie będziemy wyglądali lepiej fizycznie, nie ma co liczyć na punkty.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Na co liczył Skowronek, wpuszczając Zdybowicza, Bogusia i tego Silve, który jest najwolniejszym człowiekiem na stadionie?
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Przy bramce na 2:2 wyglądało to tak, jakby Sadlok zjebał krycie.
Zresztą chyba też Sadlok zjebał przy bramce na 4:2 - długa piłka zawrócona dość szybko przez Górnika, potem parodia w przerywaniu akcji i w efekcie koniec meczu dla nas.
Chyba że źle spojrzałem, to proszę mnie poprawić.
Szkoda. Wyglądało dobrze. Obstawiam, że Kuba, Brozio już nie mieli sił na grę i stąd zmiany.
Odpowiedz cytując
kotyrek
Senior Member

tego się juz nie da uratować......
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 06.12.2019, 22:33
Obrona sama w sobie nie jest przyczyną. Wiadomo - Janicki zawalił drugiego gola, nie było go tam gdzie powinien być to jasne. Weszlo.com zrobiło analizę jak unika gry i ja się zgadzam, że chłop jest daremny.
Niestety porażka to nie wina błędów w obronie tylko tego, że Górnik nas po golu na 2:2 robił jak chciał na całej długości i szerokości boiska i w każdej formacji. Stanęliśmy i przestaliśmy grać cokolwiek.

Po golu na 2:2 i 3 zmianach my w ogóle nie graliśmy nic. Górnik nas po prostu kasował w każdym miejscu boiska i przy takiej przewadze jaką tworzyli i takiej ilości stolca jaki nasi nosili w gaciach to musiało się tak skończyć.

PS. Bramka na 2:0 dla nas chyba była prawidłowa, Burliga był tak samo kasowany jak ten gość z Górnika (który specjalnie wyrzucił nogi poza obręb ciała do tyłu szukając kontaktu) i gwizdek milczał, więc sędzia miał dużo za uszami w tym meczu. Nie zmienia to faktu, że odwaliliśmy kolejne frajerstwo i nikogo bronić tutaj nie zamierzam.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 06.12.2019 o godz. 22:36.
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 06.12.2019, 22:34
No to już wiemy, że Brożek zszedł z kontuzją łydki, Kuba oddychał rękawami od przerwy więc i tak jakbyśmy grali w 10... czyli 2/3 zmian zostało wymuszonych..
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Stary 06.12.2019, 22:35
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Ktoś mi wytłumaczy system, jaki trener zaproponował na ten mecz pomiędzy 59. a 81. minutą?

4-6-0 i w środku nikt nie wie co ma grać i jak ma grać?
Wiedział że po 60 minucie 0 siły chciał się bronić i dowieźć wynik do końca.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 06.12.2019, 22:36
Abstrahując że spuchlismy fizycznie i żabole nas zgniotły w ostatnim kwadransie... co się odjebalo przy golu Janickiego że tego nie uznali... wg mnie piłka poszla od żabola do naszego...
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 06.12.2019, 22:37
Odcieło prąd bo cały bo pierwszą połowę zapierdalali.
Jak dla mnie Skowronek zle przeprowadził zmiany i taktykę na drugą połowę. Nie chce oceniać go po 3 meczach ale dla mnie to trener pierwszoligowy.

Przykre to co się dzieje. Akurat teraz gdy w zarządzie mamy kompetentnych ludzi. Widocznie zbieramy żniwa z ostatnich lat.. szkoda, że kosztem klubu.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
nieznajomy
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 06.12.2019, 22:37
Na tyle nas było tylko stać. Mamy za małą kadrę żeby walczyć jak równy z równym z Górnikiem. Zabrze ma zmienników my mamy wkłady do koszulek. Zszedł Brożek i Baszczyński, jedyni liderzy w tej drużynie i zostały dzieci we mgle. Nasza obrona to parodyści, to wszyscy wiedzą. Nawet Basha się dostosował w końcówce.

Boguski kapitanem ten gość to synonim porażki...

Ps Mecz przyjaźni z Widzewem co raz bliżej...
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 06.12.2019, 22:39
Turecki Rożek Lodowy napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem też dlaczego przy stanie 1-2 nie cofnęliśmy się do obrony. Przecież Górnik w ataku pozycyjnym dzisiaj kompletnie nie istniał. Wszystkie gole strzelili z kontry.
Cofnęli się bo nie mieli już sił. Nie ma się co oszukiwać- gdyby spojrzeć teraz na tabelę bez nazwy klubu, biorąc pod uwagę grę i ogólną sytuację...
Odpowiedz cytując
Lonia
Member

Od: 08.2018

Stary 06.12.2019, 22:39
Najlepsi u nas Chuca i Pawłowski,Brożek bardzo konkretny nie najgorzej Mak,do 60min wyglądało to więcej niż dobrze,potem....lepiej przemilczmy.
Odpowiedz cytując
irman
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 06.12.2019, 22:40
Odchodząc od tego meczu i przechodząc do myślenia nieco magicznego, to wydaje mi się, że to co się teraz dzieje to po prostu kara za kilkanaście lat tragicznego zarządzania klubem, z kulminacją patologii w złotym okresie szarksów. Chyba nikt nie zasłużył w tej lidze bardziej na to żeby wszystko się w końcu totalnie s.......iło. No i s.......iło się z hukiem. Przegrać w ekstraklasie 10 meczów z rzędu, grając bądź co bądź w większości seniorami, wydawało mi się do tej pory niemożliwe. A jednak zostało to zrobione. Tylko cud i nic więcej.
:/
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 06.12.2019, 22:40
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Wiedział że po 60 minucie 0 siły chciał się bronić i dowieźć wynik do końca.
I do tej obrony wpuścił Rafała gram na alibi Boguskiego i Carlosa biegam jak wóz z węglem Silvę? Pomysłowe..
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 06.12.2019, 22:41
nieznajomy napisał(a):Wyświetl post

Ps Mecz przyjaźni z Widzewem co raz bliżej...
Tylko w teorii chyba ze jest cos.o czym nie wiem i Widzew w nast sezonie degradacja do 4ligi
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 06.12.2019, 22:43
Jak dla mnie to w przerwie zimowej trzeba ściągnąć 3 obrońców. Nikogo więcej. A. Przy drugiej bramce to co zrobił ten frajer(tak frajer zbanujcie mnie ze tak mówię o tej ....zie) Janicki to wola o pomstę do nieba. Gość gubi za każdym razem. Krycie. Sadlok musiał być miedzy dwoma obrońcami górnika bo ten sk ufwiel jak zwykle się odkleja.. Już weszło o tym pisało. Niech hoyo gra jak on ma robić coś takiego.. W pierwszej połowie na prawdę wygladalismy super jak drużyna z pierwszej 5 tki nawet. Odważna gra na ciężkim terenie. Ale potem to przygotowanie fizyczne.. ....a wa ten sezon zniszczy mnie i was psychicznie...
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Niestety za styl nie przyznają punktów.Kontrolowaliśmy ten mecz do 70 minuty , potem Górnik ruszył na pełnej ....ie i nas rozjebał. Pisałem 2 tygodnie temu ,że z Janickim i Klemenzem sie na pewno nie utrzymamy.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

To co zrobił Janicki przy 2:2 tp jest dramat, stoper w polu karnym wrzuta a on ani nikogo nie kryje ani nie skacze tylko patrzy jak ciele, dramat po prostu.
Janicki, Silva, Boguski, Sadlok - P A R O D Y Ś C I
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 06.12.2019, 22:44
To nie jest kwestia braku umiejętności, ale tylko i wyłącznie przygotowania fizycznego.
Że z tym jest słabo widać to już było po ubiegłorocznej przerwie zimowej, przerwa letnia dopełniła tylko obraz zniszczenia....
Taktyka Górnika była na ten mecz prosta jak drut... od 60 minuty miał na Nas siadać i wtedy będzie się działo.... Efekt widzieliśmy ...
Nie ma co jechać po zawodnikach, grają dopóki im starcza sił.... Nie wiem czy da się to poprawić tylko w przerwie zimowej... Ale jestem kibicem i będę wierzył do końca !
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 06.12.2019, 22:44
Zamiast transferow nastepne pol roku trzeba spedzic na dyskusjach z wierzycielami, by moc zagrac w 1 lidze. Nie da sie grac w pilke nozna bez obrony. A my takiej formacji nie mamy po prostu. Jest juz gra, sa akcje, nawet bramki sie pojawily, ale co z tego skoro nie istnieje cos takiego jak obrona u nas. Niegrajacy absolutnie nic Gornik wystarczylo, ze wpuscil na boisko jednego napastnika w formie na zaledwie kilkadziesiat minut i nas rozjechal. Janicki czy Klemenz to ja nie pojmuje jak moga patrzec w lustro codziennie rano i oszukiwac samych siebie ze niby sa pilkarzami. Po prostu tego nie pojmuje.

Wydzwaniac wszystkich wierzycieli i ustalac splaty na za rok czy 2 by mozna bylo grac w 1 lidze. Inaczej zostalo nam 10 meczow przy R22 i koniec klubu. Proponuje na te mecze isc bo pozniej juz okazji nie bedzie
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów