The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.11.2019, 10:18
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Czekaj takich nie robił.
Nie zdążył ich zrobić.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 21.11.2019, 10:56
siara napisał(a):Wyświetl post
A jak ma zagrać, skoro nie jest wystawiany ?
Na to pytanie już odpowiedziałem, po raz kolejny w ciągu X lat. Na treningach i w rezerwach ma udowodnić. Jakoś Buksie czy Hoyo się udało, a wcześniej Małeckiemu, Stolarskiemu, Chrapkowi, Brożkom...

Gra w pierwszym składzie to nie jest akcja charytatywna, tylko przywilej dla najlepszych. A wy od lat odwracacie kolejność, że niby każdy ma dostać szansę zawalić mecz bo inaczej to jest jawna niesprawiedliwość. W sporcie nie ma sprawiedliwości społecznej, zawodowa piłka to nie akcja afirmacyjna, jesteś za słaby - nie grasz.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 21.11.2019, 10:58
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dopóki Szota nie zagra jednego dobrego meczu w ekstraklasie radzę przestać o nim truć. Uprzedzając pytanie - zagra kiedy wystawi go trener, nie kibice, dla których najlepsi piłkarze są zawsze na ławce, bo ich jeszcze na oczy nie widzieli.
Idąc tym tokiem rozumowania, Janickiego niestety już na oczy widziałem, i to praktycznie w każdym meczu. Stąd mam o nim wyrobione zdanie, że zwyczajnie jest FATALNY. Dziękuje. Teraz chcę zobaczyć kolejnego, kogo mamy w obwodzie. Krótka piłka.

Moim zdaniem jest mozliwość zestawieia kilku par stoperów bez Janickiego i każda z tych opcji będzie lepsza, albo niech chociaż okaże się, że niekoniecznie. Oto przykłady:

Sadlok - Klemenz; Wasyl-Klemenz; Burliga-Klemenz; Hoyo-Klemenz; Szota-Klemenz; Sadlok-Wasyl; Burliga-Wasyl, Szota- Wasyl...... itd
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 21.11.2019, 11:01
Chyba najlepsza możliwa jedenastka na dzień dzisiejszy:

Buchalik
Burliga Sadlok Klemenz Niepsuj
Błaszczykowski Basha Savicevic Mak
Wojtkowski
Brożek

Myślę, że będzie pierwsza wygrana od dawien dawna na przekór wszystkim!

Postawię 100 zł na 2 i myślę, że wpadnie 500 stówek
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 21.11.2019 o godz. 11:06.

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 21.11.2019, 13:07
Nawet porażka ale po średnim z naszej stronie meczu będzie czymś z czego będę zadowolony.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 21.11.2019, 13:34
Ja tez przypuszczam porazke. Najwazniejsze by nasza gra ulegla poprawie a to pozwoli patrzec z optymizmem na runde wiosenna.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 21.11.2019, 13:40
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Ja tez przypuszczam porazke. Najwazniejsze by nasza gra ulegla poprawie a to pozwoli patrzec z optymizmem na runde wiosenna.
Każdy wynik jest możliwy. Śląsk to nie Real Madryt, jeżeli nasi zagrają na swoim wysokim poziomie i nie będzie tragikomedii w obronie to i remis, i zwycięstwo są realne. Jeśli... Wszystko leży tak naprawdę w głowach piłkarzy.

Prawie na pewno będzie to jednak mecz którego nie będzie się dało oglądać na trzeźwo.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 21.11.2019, 13:43
Janicki notuje wprost fatalna jesień, jak wyliczono zawalił najwięcej bramek że wszystkich graczy polskiej ekstraklasy.
Jednocześnie większość tych błędów to błędy w ustawieniu, nonszalancji, braku zaangażowania czy chłodnej głowy. Widać to było w meczu z Rakowem gdy zaczął trochę myśleć na boisku i wyglądało to lepiej.
Jednocześnie alternatyw dla niego jest niewiele. Jest Szota o którym wiemy że często jeździ na kadrę i ma talent. Zawalił fatalnie bramkę w PP, jednak o tym nie wie trener Skowronek. Jednocześnie ten sam trener jeszcze się nie "sparzył" wystawiając bardziej doświadczonych Wasyla, Janickiego i Klemenza więc nie spoesiewalbym się występu Szoty zbyt szybko. Tym bardziej że teraz zamiast pracy w klubie z był na reprezentacji.
Realnie, chłopak dostanie szansę ale raczej na wiosnę, chyba że Janicki szybko "przekona trenera" że nie warto na niego stawiać.
Odpowiedz cytując
Cygan82
Member

Od: 08.2018

Stary 21.11.2019, 15:42
Ja bym chętnie zobaczył taki skład Buchalik Burliga Klemenz Hojo Sadlok Wojtkowski Basha Chuca ( Savicevicz) Kuba Brożek Buksa
Odpowiedz cytując
UcheJ
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 21.11.2019, 17:05
Zgadzam się z przed mówca. Janicki jest najgorszym obrońca w całej ESA. Klemenz uważam jest dobry tylko ma słabego partnera... Wasyl w poprzednim sezonie a w tym też jest cieniem samego siebie. Hojo i Szota mogą sprawić że w końcu nie będziemy tracić bramek. Ja bym z tej dwójki wybierał do partnera Klemenza
Powód: Zgadzam się z Panem karherop
Ostatnio edytowane przez UcheJ : 21.11.2019 o godz. 17:06.
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 21.11.2019, 17:24
Na to pytanie już odpowiedziałem, po raz kolejny w ciągu X lat. Na treningach i w rezerwach ma udowodnić. Jakoś Buksie czy Hoyo się udało, a wcześniej Małeckiemu, Stolarskiemu, Chrapkowi, Brożkom...

Gra w pierwszym składzie to nie jest akcja charytatywna, tylko przywilej dla najlepszych. A wy od lat odwracacie kolejność, że niby każdy ma dostać szansę zawalić mecz bo inaczej to jest jawna niesprawiedliwość. W sporcie nie ma sprawiedliwości społecznej, zawodowa piłka to nie akcja afirmacyjna, jesteś za słaby - nie grasz.
Zatem jeszcze raz przeczytaj co napisałeś :

" Dopóki Szota nie zagra jednego dobrego meczu w ekstraklasie radzę przestać o nim truć. Uprzedzając pytanie - zagra kiedy wystawi go trener, nie kibice, dla których najlepsi piłkarze są zawsze na ławce, bo ich jeszcze na oczy nie widzieli. "

Nie twierdzę że jest znakomity, twierdze że przeczysz sam sobie.
Powód: 123
Ostatnio edytowane przez siara : 21.11.2019 o godz. 18:23.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 22.11.2019, 03:05
Zatem jeszcze raz przeczytaj co napisałeś :

" Dopóki Szota nie zagra jednego dobrego meczu w ekstraklasie radzę przestać o nim truć. Uprzedzając pytanie - zagra kiedy wystawi go trener, nie kibice, dla których najlepsi piłkarze są zawsze na ławce, bo ich jeszcze na oczy nie widzieli. "

Nie twierdzę że jest znakomity, twierdze że przeczysz sam sobie.
Nie przeczę sam sobie, po prostu nie rozumiesz tego co czytasz. Po prostu.

1) Kibice powinni przestać pitolić o zawodniku którego większość na oczy nie widziała. To nie dotyczy tylko Szoty, akurat on jest teraz na tapecie, jakiś czas temu było trucie czemu Chuka gra tak mało, wcześniej Grabowski miał nas zbawić, no i Kumah był straszliwie prześladowany wg. niektórych.

2) Zawodnik jeśli zacznie grać to dlatego, bo trener uznał że zasługuje i swoim wejściem nie osłabi szans na zwycięstwo (albo ze składu wypadną wszystkie alternatywy - patrz Grabowski i Pawłowski). Koronny argument to "no przecież nie będzie gorszy od X". Tylko niestety zwykle okazuje się że jest.

Jeszcze prościej: Pierwsze zdanie to opis głupich zachowań kibiców którym wydaje się że życie to Futbol Manager, drugie to zwrócenie uwagi kiedy normalnie zawodnik zmienia innego w wyjściowym składzie.

Jeżeli nadal nie rozumiesz to nie jestem w stanie Ci pomóc.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.11.2019 o godz. 03:07.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 22.11.2019, 06:46
Nie przeczę sam sobie, po prostu nie rozumiesz tego co czytasz. Po prostu.

1) Kibice powinni przestać pitolić o zawodniku którego większość na oczy nie widziała. To nie dotyczy tylko Szoty, akurat on jest teraz na tapecie, jakiś czas temu było trucie czemu Chuka gra tak mało, wcześniej Grabowski miał nas zbawić, no i Kumah był straszliwie prześladowany wg. niektórych.

2) Zawodnik jeśli zacznie grać to dlatego, bo trener uznał że zasługuje i swoim wejściem nie osłabi szans na zwycięstwo (albo ze składu wypadną wszystkie alternatywy - patrz Grabowski i Pawłowski). Koronny argument to "no przecież nie będzie gorszy od X". Tylko niestety zwykle okazuje się że jest.

Jeszcze prościej: Pierwsze zdanie to opis głupich zachowań kibiców którym wydaje się że życie to Futbol Manager, drugie to zwrócenie uwagi kiedy normalnie zawodnik zmienia innego w wyjściowym składzie.

Jeżeli nadal nie rozumiesz to nie jestem w stanie Ci pomóc.
Tak nie rozumiem....Jak możesz cytując Ciebie "zagrać jeden dobry mecz w ekstraklasie" nie wchodząc na boisko ?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 22.11.2019, 12:49
Tak nie rozumiem....Jak możesz cytując Ciebie "zagrać jeden dobry mecz w ekstraklasie" nie wchodząc na boisko ?
Jeżeli nie wejdzie na boisko, to znaczy że nadaje się do tarcia chrzanu a nie profesjonalnej piłki. To jest pierwszy egzamin - wygrać rywalizację o miejsce na ławce, drugi - w składzie, a one to dopiero początek, najprostsza część, później poprzeczka leci o wiele wyżej. To jest nie tylko logiczne, to jest mechanizm opisujący życie: żeby wejść wyżej, zdobyć wykształcenie, dostać pracę, awans musisz NAJPIERW się wykazać pewnymi minimalnymi umiejętnościami zanim ktoś puści Cię dalej.

Idąc Twoją logiką: oblewasz egzamin na prawo jazdy i rzucasz tekstem "jak mam udowodnić że umiem jeździć skoro nie chcecie mnie wpuścić na drogi?!". Problem w tym że Ty już zostałeś zweryfikowany negatywnie, bo nie potrafiłeś przeskoczyć pierwszej, najłatwiejszej przeszkody...

Profesjonalny sport to nie akcja afirmacyjna. Szota chce grać, to niech postawą w rezerwach i na treningach przekona trenera że tak, warto na niego postawić bo jest szansa że zagra lepiej. Jeśli Janicki jest dla niego barierą nie do przejścia to niech lepiej zacznie ogarniać kurs instruktora fitness albo obsługi wózka widłowego i ja piszę to całkiem serio, bo niedługo wyląduje w pierwszej lidze, na każde U będzie za stary - to się zdarza.

Jak na razie dostał kopa w dupę w Zagłębiu (mimo przepisu o młodzieżowcu), trafił do najbiedniejszego klubu z gównianymi stoperami, tam utknął w czwartoligowych rezerwach poza jednym (dzięki m.in. jego postawie) meczem w Pucharze Polski gdzie się doszczętnie skompromitował, tak że nawet Królewski i reszta go zapamiętali. A akurat Stolarczyk młodym dawał grać zawsze, w tym sezonie zaliczyli sporo minut: Zdybowicz, Buksa, Pawłowski, Grabowski, Kumah, Szot, w tamtym to nawet nie chce mi się wymieniać...

Jest nowy trener, chociaż ja w Stolarczyka prześladującego biednego Szota nie wierzę, ale niech się wykaże na treningu, niech go przekona. Za U20 nikt mu składu nie da, bo to nie ten poziom.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.11.2019 o godz. 12:55.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 24.11.2019, 14:33
Dziś remis.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 24.11.2019, 15:32
Dzisiaj ostrożnie obstawiam, tj. 0 : 2 lub 0 : 3. Ogólnie w najbliższych 2 spotkaniach 1 pkt uznam za sukces. Na cuda nie ma co liczyć w tak krótkim czasie.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 24.11.2019, 17:08
liczylem troszke na efekt nowej miotły , ale poza Janickim to tylko kosmetyka i pudrowanie trupa .... szkoda ....oby stal sie cud
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 24.11.2019, 17:10
Gość ich widział przez 2 tygodnie. Widocznie grają Ci, którzy na treningach wyglądają najlepiej.

Ma wystawić w swoim 1 meczu juniorów, czy Szotę, który nawet z Błękitnymi nie umiał grać ?
Każdy chcę wygranej, ale nie krytykujmy wszystkich przed, tylko po.

Śląsk też bez Łabojko i Brozia dziś.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 24.11.2019, 17:19
remis bedzie cudem
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Stary 24.11.2019, 17:21
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Gość ich widział przez 2 tygodnie. Widocznie grają Ci, którzy na treningach wyglądają najlepiej.

Ma wystawić w swoim 1 meczu juniorów, czy Szotę, który nawet z Błękitnymi nie umiał grać ?
Każdy chcę wygranej, ale nie krytykujmy wszystkich przed, tylko po.

Śląsk też bez Łabojko i Brozia dziś.
jesli pijesz do mnie , to po prostu spodziewalem sie zmian - bo gorzej byc juz nie moglo - i druzyna grajaca na poziomie obecnej 2 ligi nie moze grac gorzej , osobiscie zaryzykowalbym ( bo nic innego juz w tym nie wchodzi w gre) Brozio z Buksa w ataku , albo Brozio na ofens pom pod Buksa, Graboski za Sadloka - wiem , ze slaby ale Sadlok tez jest dramatyczny wiec na jedno wyjdzie a pozycja mlodziezowca obstawiona , w obronie nie ma za duzo pola manewru bo same wozy z weglem wiec tu szkoda o czyms polemizowac , skoro ma sie drmatyczna obrone to moze trzeba zaryzykowac na duzy atak ? Basha - to ani nie def pom ani nie ofns pom - wiec kolejna pozycja ktora nie zagraza w niczym przeciwnikowi .....skoro sie nie ma obrony to trzeba wyjsc ultra ofensywnie i liczyc na cud ....moja propozycja ryzyka ; Buchal - Bury , Wasyl ( niestety) , Klemenz ( niestety) - w przypadku ich trafgicznej gry sprobowac Sadloka na srodku - Grabowski na lewj ( tak samo beznadziejny jak Sadlok wiec tam nic by sie nie zmienilo) - KUBA - Basha, Vukan (chuca) - Brozio na ofens pom - Silva, RB9 ----- Buksa ....gorzej nbyc nie moze- ale moze efekt zaskoczenia by sie choc raz udal ...to juz taki eksperyment nad umierajacym organizmie - albo klasyczne 4-4-2 - z broziem i Buksa w przodzie - basha - Vukanem (chuca) w srodku i z Kubą i Silva albo RB9 na lewej - Kuba z RB9 mogliby co jakis czas zmieniac strony
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 24.11.2019, 18:23
Niestety parodii ciąg dalszy.
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 24.11.2019, 18:26
ciacho napisał(a):Wyświetl post
A myślałeś, że po tygodniu treningów z nowym trenerem zaczną grać jak Liverpool?
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Stary 24.11.2019, 18:27
Skład praktycznie taki sam, sfg dalej Sadlok także jednak Stolar odbierał optymalny skład. Brak tiki taki w obronie więc nie chociaż tyle, ale te długie piłki też nam nie przynoszą korzyści. Nadal sporo niedokladnosci i strat. W ofensywie też bieda. Zobaczymy co w drugiej połowie, ale nie zanosi się na cud.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 24.11.2019, 18:30
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Nie staramy się rozgrywać i gramy na aferę do przodu dla mnie to skok jakościowy wielki.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 24.11.2019, 18:33
Garret napisał(a):Wyświetl post
A myślałeś, że po tygodniu treningów z nowym trenerem zaczną grać jak Liverpool?
Stwierdzam fakt jak gramy. O co Ci chodzi?
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Stary 24.11.2019, 18:36
A i dorzucę, że gol stracony znowu po sfg i błąd w kryciu Janicki ego. Wasyl nie zdołał zaasekurowac i wszystko po staremu.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 24.11.2019, 19:19
Jesteśmy na dnie na każdej płaszczyźnie. Na boisku znowu dno. Na trybunach nadal pozdrawiamy śmieci.
Niech to się już skończy.
Zasługujemy na upadek z twarzą.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Stary 24.11.2019, 19:19
https://www.youtube.com/watch?v=ky0r...014.1432490606
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 24.11.2019, 19:25
Jak nie będzie zima minimum 4 konkretnych transferow to spadamy
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Stary 24.11.2019, 19:28
tak beznadziejnej druzyny nie widzialem w extraklasie osd 15 lat ....dzieki Stolar , dzieki medialne TRIO , szkoda KUBY ....mam nadzieje ze parcie na szklo celebrytow sie binarnie , kwantowo itp ... skonczy
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów