The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.11.2019, 17:30
Sprawa jest prosta jeśli TS tak się boi oddania praw do znaku wystarczy prosty zapis, że w przypadku spadku do 1 ligi Wisła SA jest zobowiązana do odsprzedania znaku TS za złotówkę.

W momencie kiedy będziemy lecieć z ligi formalnie jeszcze będzie trochę czasu do upadłości więc i żaden syndyk nie będzie mógł tego podważyć.

Ale TS niestety znowu pokazuje czym tak naprawdę są. Bo przy upadku SA sami polecą na dno. Chyba, że po prostu zarząd zamiast z gangsterami dogadał się z deweloperami i po prostu szukają sposobu na zatopienie spółki.
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 22.11.2019, 19:18
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Chyba, że po prostu zarząd zamiast z gangsterami dogadał się z deweloperami i po prostu szukają sposobu na zatopienie spółki.
Może nawet nie potrzeba "zamiast", może to tożsame...
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 22.11.2019, 19:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
TS (...) chcą pasożytować na sekcji piłkarskiej bez żadnego wkładu pracy i finansowego. Problem w tym że nie znajdą nigdzie frajerów którzy się na to zgodzą. Zniszczą TS przy okazji, ale będą próbowali wydoić "SA" do końca. Nie mają żadnych argumentów, absolutnie nic ale i tak grają na zwłokę.

Po wywiadzie z Wisłockim jestem załamany.
Tak.

Ja też.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 22.11.2019, 20:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
TS to leśne dziadki i jeden z ostatnich funkcjonujących skansenów PRL. Ja rozumiem frustrację Jażdżyńskiego, bo ewidentnie Wisłocki i Ska przycinają sobie w ciula. Propozycje w stylu "to wy włóżcie kasę w klub a my się zastanowimy za pół roku" ich kompromitują.

Ewidentnie chcą pasożytować na sekcji piłkarskiej bez żadnego wkładu pracy i finansowego. Problem w tym że nie znajdą nigdzie frajerów którzy się na to zgodzą. Zniszczą TS przy okazji, ale będą próbowali wydoić "SA" do końca. Nie mają żadnych argumentów, absolutnie nic ale i tak grają na zwłokę.

Po wywiadzie z Wisłockim jestem załamany. Merytorycznie Ci ludzie gwarantują klęskę, wiecznie zaskoczeni i patrzący jakby tu kogoś wydymać za jego pieniądze.
Wolfy - muszę przyznać, że nie myślałem, że dożyję na forum czasów, że napiszę - zgadzam się z Tobą w 100%.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 22.11.2019, 20:05
widzę jedno rozwiązanie - należy przejąć TS. Socios jest idealnym podmiotem żeby to przeprowadzić. Trzeba się zapisać w odpowiedniej liczbie, zwołać nadzwyczajne walne i zmienić zarząd.
Ilu członków ma TS?
c.d.n.
Odpowiedz cytując
raf2
Junior Member

Od: 08.2016

Stary 22.11.2019, 20:15
czy ty właśnie zaproponowałeś demokratyczne przejecie organizacji w której rządzą gangsterzy?

oderwanie od rzeczywistości jakie niektórzy tutaj prezentują jest urocze
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 22.11.2019, 20:20
Najważniejszym wnioskiem z wywiadu jest to, że TS-em rządzi dalej stary układzik z LMM na czele.
Na tym w zasadzie można skończyć analizę wywodów prezesa i jego anioła stróża.

Czyli tak. Trio odchodzi. TS wdraża akcję ratunkową pt. spłacamy trio by ratować ligę. Za co. Za pożyczkę od "grupy krakowskich biznesmenów". Oczywiście pod zastaw terenów. W czerwcu SA pada, pożyczka jest wymagalna. Grupa przejmuje tereny. Za rok dwa TS pada. Miasto stawia zaporowe warunki co do stadionu, jakaś drużyna Wisły tuła się po wioskowych boiskach. Za dwa lata ktoś rzuca pomysł by zburzyć stadion bo miasto dopłaca do niego za dużo.Lud to kupuje. Za pięć lat rozpoczyna się z hukiem przy R22 budowa White Star Apartments. Kurtyna.

Niemożliwe Science Fiction. No to już sobie każdy oceni sam.

Nie dziwię się Jażdzyńskiemu, że chcieli przejąć znak i akademie. To jedyny racjonalny sposób na przetrwanie Wisły Kraków.

Wisłocki tym wywiadem zabił nadzieję.
Odpowiedz cytując
TASAIO
Junior Member

Od: 07.2012

Stary 22.11.2019, 20:23
świetna myśl, pociągnijcie ten temat, nie jest bez szans...
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 22.11.2019, 20:26
TS dla Wisły Kraków S.A. jest niczym betonowe buty dla niepokornych ancymonów w motywach gangsterskich. Ciągnie na dno z dynamiką godną Sashy Grey.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Mintokur
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2019

Stary 22.11.2019, 20:43
lazy napisał(a):Wyświetl post
widzę jedno rozwiązanie - należy przejąć TS. Socios jest idealnym podmiotem żeby to przeprowadzić. Trzeba się zapisać w odpowiedniej liczbie, zwołać nadzwyczajne walne i zmienić zarząd.
Ilu członków ma TS?
….. a zarząd Socios leży na cycach i grzeje dupe opalając plecy

Prowokuje temat na zamkniętym forum Socios . Efekt mizerny.
Krytyka mojej osoby i koniec ........
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 22.11.2019, 20:43
Jeszcze jedna rzecz z którą mylił się Serek, niestety. Był przekonany, że panowie szarakany dały sobie spokój z realną władzą w klubie i wycofują się na trybuny i ulice.

Niestety poniższy fragment temu przeczy:
Cytat:
– Szymon Jadczak napisał, że w TS nadal są zatrudnione rodziny Sharksów. Badaliście ten temat?
RW: – Były pewne osoby co do których mamy wątpliwości. Zgadnijcie, co się stało, gdy się zmienił zarząd?

– Poszli na L4?
TO: – Zrobimy wszystko, by to rozwiązać, więc pewnie wdamy się w spory prawne, ale trzeba to zrobić z głową.
RW: – Chcemy doprowadzić do tego, by TS Wisła była kojarzona głównie z sukcesami sportu młodzieżowego. Są sprawy, z którymi nie poradzimy sobie od razu, ale ciągle nad tym pracujemy.

Myślicie, że te dziewczyny i rodziny szarakanów wpadły na pomysł z L4 same? Albo może wbrew (działającej przecież) decyzji grupy Sharks?

Nie, zesrali by się ze strachu, aby się im postawić. Robią co im każą. A hasło jest proste: nie odpuszczamy, przeczekujemy zamieszanie medialne. Kibice zaraz zapomną.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 22.11.2019, 20:49
Konrad, ja mówię o ludziach w zarządzie, że są nowi - myślisz, że ja wiem, kto poszedł w TS na L4, znam wszystkich pracowników? Przecież ja nie jestem nawet członkiem Towarzystwa...

Mintokur napisał(a):Wyświetl post

Krytyka? Zwyczajnie Ci odpisałem... I dalej będę kontynuował rozmowę w tamtym temacie.
Odpowiedz cytując
Gin
Socios Wisła Kraków

Stary 22.11.2019, 20:52
Mintokur napisał(a):Wyświetl post

Zastanawiająca tą cisza wśród Socios jestem za zwolaniem nadzwyczajnego zgromadzenia członków Socios.
Odpowiedz cytując
kotyrek
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 22.11.2019, 20:59
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Konrad, ja mówię o ludziach w zarządzie, że są nowi -.........
Możesz przytoczyć z imienia i nazwiska kto jest "nowy"....bo sie pogubiłem
Odpowiedz cytując
Matios98
Member

Od: 12.2018

Stary 22.11.2019, 21:01
Nie rozumiem o co znowu to poruszenie, bo chyba nie z powodu tych wpisów na tt Królewskiego? Jak dla mnie, to one znaczą tyle, że "my stoimy przy swoim, więc piłeczka leży po stronie TS-u". W tym kontekście bardzo dobrze by było, żeby władze Socios się spotkały z władzami TS-u, nie wiem czy to cokolwiek da, ale warto spróbować. Tak czy siak prawdopodobnie cała ta telenowela będzie trwać aż do stycznia i wtedy się dowiemy na czym stoimy, a na razie nie ma co dramatyzować, tylko czekać na to co się wydarzy.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 22.11.2019, 21:11
kotyrek napisał(a):Wyświetl post
Możesz przytoczyć z imienia i nazwiska kto jest "nowy"....bo sie pogubiłem
Nowy jest Pan Ludwik, który instruuje Pana Wisłockiego jak ma być.
Odpowiedz cytując
FLI
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 22.11.2019, 21:13
Nie wiem o co jest spór, kto ma racje, niewiem co trzeba zrobić... Wiem ze: mamy w c#:; długów, kose z miastem, kose z telefonika, sa vs ts, ostatnie miejsce w tabeli i widmo realnego spadku, kibicow skloconych o zgody, o to kto jest wislakiem, tym prawdziwym rzecz jasna... stadionu rowniez nie mamy i mozna by tak wyliczac dalej...
Mysle naiwnie ze jedynym czlowiekiem ktory jest w stanie mentalnie poskladac te puzzle jest Kuba, wierze w tego czlowieka i 3mam kciuki a co bedzie oczywiscie czas pokaze...
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 22.11.2019, 21:19
Cytat:
Konrad, ja mówię o ludziach w zarządzie, że są nowi - myślisz, że ja wiem, kto poszedł w TS na L4, znam wszystkich pracowników? Przecież ja nie jestem nawet członkiem Towarzystwa...
Przecież ja nie o tym.

Pisałeś, że na razie możemy być spokojni bo szarakany nie będą w najbliższym czasie próbować odbić klubu. Niestety powyższe świadczy o tym, że nie mają zamiaru się wycofać.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 22.11.2019, 21:28
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Przecież ja nie o tym.

Pisałeś, że na razie możemy być spokojni bo szarakany nie będą w najbliższym czasie próbować odbić klubu. Niestety powyższe świadczy o tym, że nie mają zamiaru się wycofać.
Takie jest moje zdanie, że to nie grozi. Czy to, że ktoś "uciekł" na L4 przed zwolnieniem znaczy, że nie odpuszcza? Nie wiem, może tak, ja mam inne zdanie.

silver03 napisał(a):Wyświetl post
Nowy jest Pan Ludwik, który instruuje Pana Wisłockiego jak ma być.
Pan Ludwik nie jest w zarządzie
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 22.11.2019, 21:40
raf2 napisał(a):Wyświetl post
czy ty właśnie zaproponowałeś demokratyczne przejecie organizacji w której rządzą gangsterzy?

oderwanie od rzeczywistości jakie niektórzy tutaj prezentują jest urocze
Hmmm... a czy to już raz się nie wydarzyło?

O ile mi wiadomo do stowarzyszenia może się zapisać każdy. Socios nie dość że liczebnie wystarczające to jeszcze odpowiednio zorganizowane by taką akcję przeprowadzić. Poczytaj sobie statut TS-u - dość ciekawa lektura.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Stary 22.11.2019, 21:42
Już nie przesadzajcie z tymi L4. Przecież to najprostszy sposób na uniknięcie zwolnienia i zachowanie ciepłej posadki. Praktyka stosowana w tym kraju nagminnie, w setkach firm. Przepisy chronią kombinatorów i nierobów.

TS w tej sytuacji nie mógł raczej wiele zrobić. Nie możesz ruszyć takiego pracownika. Zwolnienie niby na jakiej podstawie? Że jest kogoś znajomym? Nie ma opcji, skończyłoby się w sądzie.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 22.11.2019, 21:50
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Już nie przesadzajcie z tymi L4. Przecież to najprostszy sposób na uniknięcie zwolnienia i zachowanie ciepłej posadki. Praktyka stosowana w tym kraju nagminnie, w setkach firm. Przepisy chronią kombinatorów i nierobów.

TS w tej sytuacji nie mógł raczej wiele zrobić. Nie możesz ruszyć takiego pracownika. Zwolnienie niby na jakiej podstawie? Że jest kogoś znajomym? Nie ma opcji, skończyłoby się w sądzie.
Wreszcie ktoś to zauważył...
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 22.11.2019, 22:02
Niestety wszystko na to wskazuje, że szykuje się powtórka z historii i TS znowu będzie gasił światło, dlatego z tego miejsca chciałem z góry podziękować obecnemu Zarządowi. Panowie pokazali, że znają się na rzeczy, mają wiedzę i długofalowy pomysł jak wyjść z długów, ale niestety nie dane im będzie dokończyć swojego dzieła. To był piękny, ale trudny rok, jednak Wam udało się to, że człowiek uwierzył, że ten klub może jeszcze da się uratować. Dlatego duży szacunek dla Was, nikt oprócz Was nie podjął się tego zadania, dzięki Waszemu zaangażowaniu uwierzyłem, że jeszcze możemy wyjść z Wami na prostą, że będzie w końcu normalnie i nie dacie klubowi zginąć, niestety druga strona najwidoczniej tego nie rozumie... Jeszcze raz dzięki p. Królewski, p. Jażdżyński, p. Obidziński i oczywiście ten który samym przyjściem uratował Wisłę i zapisał się w jej historii, dzięki Kuba Błaszczykowski!

Ludzie z TSu jak Wy teraz spojrzycie Kubie Błaszczykowskiemu w oczy? Chłopak poświęcił milionowy kontrakt za granicą dla ratowania Wisły i grał za darmo, a Wy tak mu się odwdzięczacie?

Ostatnio edytowane przez Cycu : 22.11.2019 o godz. 22:25.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 22.11.2019, 22:05
Nowi ludzie w zarządzie

Nie ma znaczenia czy są nowi czy starzy - istotne jest to, że będą mieć nasrane w gaciach ze strachu jak przyjdzie do nich jeden czy drugi osiłek ze swoimi "pomysłami" na rozwój Wisły.

Fakty są takie, że tylko tacy ludzie jak Jażdżyński czy Królewski mogą szarków wysłać na drzewo pierogi lepić - czyli do jedynej legalnej działalności, do której ta grupa ludzi się nadaje. A TS ze swoim doradcą Ludwikiem to może co najwyżej posłużyć jako kolejny słup.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 22.11.2019, 22:07
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
To niby dlaczego pouciekali na L4? Nie wiesz?
To Ci podpowiem: zapewne ich "praca" polegała na pobieraniu wynagrodzenia i zwolnienie ich dyscyplinarne z powodu niestawiania się w pracy byłoby banalnie proste. Stąd ucieczka na L4. Pytanie dlaczego dopiero teraz ktoś się nimi zainteresował.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Stary 22.11.2019, 22:15
Człowieku przecież dokładnie o tym napisałem.

I co to znaczy, że dopiero teraz ktoś się zainteresował? Może poszli na L4 już miesiące temu? Do tego myślisz, że każdy z nich miał na czole napisane, że dorabia dla gangsterów?

Niektórzy to są całkiem oderwani od rzeczywistości i myślą, że wszystko to takie proste i oczywiste.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 22.11.2019, 22:21
Takie tam z twittera.

"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 22.11.2019, 22:26
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Przecież ja nie o tym.

Ale jak 'odbić klub'?Kim?dziewczynami?...No nie bądź śmieszny. Chyba masz jakąś wiedzę kto(z imienia, nazwiska, bądź z ksywy), albo Szymcio ma taką wiedzę, więc podzielcie się nią.

Nosz k.urwa. Jak dla mnie pisanie o Szarksach , którzy są w głębokiej dupie a nawet jeśli im się uda z niej wyjść, w kontekście że 'nie mają się zamiaru wycofać....Kto? Z czego?'.
Szarki, przy najlepszym dla nich wariancie , jak już ogarną kto sypie, kto jeszcze będzie, kto wyjdzie z pierdla to do Wisły(w sensie próby decydowania o czymkolwiek), nie zbliżą się.Moim zdaniem NIGDY. To se ne vrati i dobrze.

Trybuny? ok ale czy TS czy S.A - daj spokój. Skończmy już straszyć Szarksami, to forum czytają różni ludzie i po cholerę mieszać w to ekipę która najpierw zaorała swoich kibiców a potem zaorała tak klub jak i siebie(chodzi mi tu o powiedzmy ostatnie 5,6 lat).

Zawsze znajdzie się jakaś 'czarna owca', myślę tu o TS ale skończmy pisać o jakiejkolwiek władzy Szarksów. Jedyna ich realna władza to chyba w pierdlu teraz, choć i pewnie nie do końca bo sami są skonfliktowani. Na mieście już tak różowo nie jest bo potracili je w dużej mierze i jeśli to tu będą je chcieli odzyskać a nie do ....y nędzy w decydowaniu o przyszłości klubu.

TS i SA (niestety w wywiadach), dość konkretnie wyartykułowały swoje wizje i jakoś nie widzę tam problemu wpływu WSH.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 22.11.2019 o godz. 22:33.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 22.11.2019, 22:30
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ale jak 'odbić klub'?Kim?dziewczynami?...No nie bądź śmieszny. Chyba masz jakąś wiedzę kto(z imienia, nazwiska, bądź z ksywy), albo Szymcio ma taką wiedzę, więc podzielcie się nią.

Nosz k.urwa. Jak dla mnie pisanie o Szarksach , którzy są w głębokiej dupie a nawet jeśli im się uda z niej wyjść, w kontekście że 'nie mają się zamiaru wycofać....Kto? Z czego?'.
Szarki, przy najlepszym dla nich wariancie , jak już ogarną kto sypie, kto jeszcze będzie, kto wyjdzie z pierdla to do Wisły(w sensie próby decydowania o czymkolwiek), nie zbliżą się.Moim zdaniem NIGDY. To se ne vrati i dobrze.

Trybuny? ok ale czy TS czy S.A - daj spokój. Skończmy już straszyć Szarksami, to forum czytają różni ludzie i po cholerę mieszać w to ekipę która najpierw zaorała swoich kibiców a potem zaorała tak klub jak i siebie(chodzi mi tu o powiedzmy ostatnie 5,6 lat).

Zawsze znajdzie się jakaś 'czarna owca', myślę tu o TS ale skończmy pisać o jakiejkolwiek władzy Szarksów.

TS i SA (niestety w wywiadach), dość konkretnie wyartykułowały swoje wizje i jakoś nie widzę tam problemu wpływu WSH.
Ty chyba nie wiesz co piszesz...
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 22.11.2019, 22:36
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Takie tam z twittera.
Zdajesz sobie sprawe, ze w kilkanascie minut dosyc leniwego myslenia mozna wiekszosc tych passive-agressive zarzutow przeciwko Kubie, Krolewskiemu i Jazdzynskiemu odwrocic w dokladnie takie same anty TSowe?
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 22.11.2019 o godz. 22:39.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów