The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
zenders
Member

Od: 05.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.11.2019, 20:02
cycu jestes jebniety czy .......niety
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 14.11.2019, 20:07
Jestem mocno rozczarowany wyborem trenera. Wydaje mi się, że to było szybko na łapu-capu, byleby uciszyć większość kibiców, która domagała się zmiany.

Gdyby Szanowny Pan P.O Prezesa Piotr Obidziński zrobił rzeczywiście mapę ryzyka i kalkulację (chętnie poznam metodologie), zastanowiłby się, czy dużo większym kosztem jest zatrudnienie Skowronka, który bazując na historycznych danych ( na takich najczęściej tworzy się modele ryzyka), wcale nie zapewnia nas o tym, że może być lepiej, niż kogoś z zagranicy.

Jestem głęboko rozczarowany tym, że nie wzięto i nie poszukano opcji Słowackiej, Czeskiej, Serbskiej, która wcale nie kosztuje więcej, niż opcja Polska, nawet ta pierwszo-ligowa. Zresztą, zarówno trener Skowronek, jak i zarząd nie wierzą w powodzenie tej misji, czego dowodem jest to, że ani jedna, ani druga strona nie zapewniła sobie w kontrakcie możliwości przedłużenia kontraktu. Ot, nasi chcą mieć alibi, a Skowronek właśnie wskoczył na karuzelę.

Obym się mylił.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 14.11.2019, 20:12
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Szanowny Pan P.O Prezesa Piotr Obidziński zrobił rzeczywiście mapę ryzyka i kalkulację (chętnie poznam metodologie), zastanowiłby się, czy dużo większym kosztem jest zatrudnienie Skowronka, który bazując na historycznych danych ( na takich najczęściej tworzy się modele ryzyka), wcale nie zapewnia nas o tym, że może być lepiej, niż kogoś z zagranicy.
A jakiś dostępny "od ręki" trener zagraniczny, obojętne słowacki, czeski czy serbski "zapewnia nas o tym, że może być lepiej"?
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 14.11.2019, 20:45
zasadniczo to z chronologii wynika że panowie się z Pogoni dobrze znają , ciekawe czy to ma jakies znaczenie czy tylko ciekawostka
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 14.11.2019, 21:03
MaLk napisał(a):Wyświetl post
A jakiś dostępny "od ręki" trener zagraniczny, obojętne słowacki, czeski czy serbski "zapewnia nas o tym, że może być lepiej"?
Wiadomo przecież że najlepsi trenerzy zza wschodniej granicy marzą o prowadzeniu Wisły.

Takie same myślenie życzeniowe co ze "składem na puchary".
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 14.11.2019, 21:30
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo przecież że najlepsi trenerzy zza wschodniej granicy marzą o prowadzeniu Wisły.
Doszło do jakiejś ekspansji terytorialnej Słowacji?

Ale ogólnie rzecz biorąc się zgadzam.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 14.11.2019, 21:51
piotek napisał(a):Wyświetl post
Doszło do jakiejś ekspansji terytorialnej Słowacji?

Ale ogólnie rzecz biorąc się zgadzam.
Ja miałem 3= z geografii. Czego wymagasz?
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 14.11.2019, 22:22
K... A sami malkontenci, nie zwalniają Stolarczyka źle, zatrudnił kogo innego źle.
Dajcie facetowi te 2 tygodnie w spokoju się rozeznać, ułożyć 11 stke. Nawet jakby miał być tu jedynie efekt nowej miotly to chyba warto jeśli ma to zawazyc na utrzymaniu te parę punktów.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 14.11.2019, 22:29
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
K... A sami malkontenci, nie zwalniają Stolarczyka źle, zatrudnił kogo innego źle.
Dajcie facetowi te 2 tygodnie w spokoju się rozeznać, ułożyć 11 stke. Nawet jakby miał być tu jedynie efekt nowej miotly to chyba warto jeśli ma to zawazyc na utrzymaniu te parę punktów.
9 dni a nie 2 tygodnie.... 4 dni po przegranej z arka poszly sie yebac

Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 15.11.2019, 14:20
http://weszlo.com/2019/11/15/jesli-w...oga-skowronka/

Bardzo ciekawy artykuł o naszym aktualnym trenerze, można z niego wyciągnąć parę budujących inforamcji.

Cytat:
W każdym razie od tamtej pory już nigdy nie zdarzyło się, żeby drużyny Skowronka nie miały sił na 90 minut walki. W Widzewie poznał braci Bortników i wiele się od nich w kwestii przygotowania fizycznego nauczył.

Cytat:
Uważam, że to ogólnie fajny facet, nawet w Widzewie pokazał nieprawdopodobny talent trenerski i wielkie przygotowanie merytoryczne. Ale ten, kto zna piłkę w praktyce, wie, że merytoryka czasami nie idzie w parze z wynikiem i trzeba złamać schematy, wyrwać kilka stron z książki i zadziałać instynktownie, na bazie doświadczenia. Wtedy Skowronek miał go mało, dziś ma już znacznie więcej. Brakowało mu dystansu, spokoju. Ale to naturalne, gdy się dopiero zaczyna. Widzę to po sobie. Wciąż jestem młodym biznesmenem, działam dopiero od czterech lat i często łapię się, jak często brakuje mi jeszcze cierpliwości i ogłady.
Odpowiedz cytując
WiateritoTSW
Junior Member

Od: 03.2019

Stary 15.11.2019, 14:47
Po owocach go poznamy, myślę że po sparingu z Radziszowianką ciężko będzie ocenić jego wpływ na grę, sparing to jednak sparing, da pograć młodym, któregoś z nich może wpuści pod koniec we Wrocławiu. Za dużo nie chcę się wypowiadać o samym trenerze, przynajmniej do meczu ze Śląskiem, jednak to co zrobił ze Stali Mielec jest dość imponujące.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 15.11.2019, 14:51
Sparing zdaje się odwołano.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 15.11.2019, 15:08
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Sparing zdaje się odwołano.
A miałem nadzieję na jakieś zwycięstwo jeszcze w tym roku...
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 15.11.2019, 16:30
Ale sparing ma ostatecznie być chyba jutro 11.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 16.11.2019, 11:49
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
A miałem nadzieję na jakieś zwycięstwo jeszcze w tym roku...
Jeżeli nie przeszkadza Ci, że nasze orły mogłyby wygrać, przegrywając, to pewnie raz czy dwa zagrają jeszcze gierkę wewnętrzną kontrolną. Przy dobrych wiatrach może strzelą jakąś bramkę i nie będzie remisu!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 16.11.2019, 23:53
Żarty żartami, ale oby Skowronek zdobył do końca roku kilka punktów. Nieważne jak, może być fartem i obroną Częstochowy, byle do przodu...
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 17.11.2019, 08:59
Popieram, ale nie oczekuję wiele do zimy. Na wiosnę, mam nadzieję, przestaną robić sobie jaja i zagrają o to utrzymanie. A wtedy ja przestaną robić sobie jaja z nich.

A tymczasem: do boju, Rafale Janicki! Pokaż im!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 18.11.2019, 07:44
Jeśli na jesień nie zdobędziemy minimum 5-6 punktów to na wiosnę tylko cud uratuje nas przed spadkiem.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 18.11.2019, 18:57
Czy ktoś ma jakieś ploty nt. tego, jak piłkarze zapatrują się na nowego generała?
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 18.11.2019, 19:00
Są cali w skowronkach.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 18.11.2019, 19:11
Figlarz.

10 znaków.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 18.11.2019, 23:10
czaro napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś ma jakieś ploty nt. tego, jak piłkarze zapatrują się na nowego generała?
Piłkarze wierzą w Kubę, a Kuba wybrał trenera. Jakieś pytania?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 19.11.2019, 01:05
Już tylko jedno. Czy Boguski w pierwszym składzie?
Odpowiedz cytując
maciekTSW
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 19.11.2019, 02:26
Bardziej niż trenera potrzebujemy psychologa, ciekawe jak tu się sprawdzi bo mentalnie jesteśmy totalnie rozbici.
Hristov:
" Nie chciałem iść do Cracovii, chciałem grać dla wielkiego klubu, takiego jak Wisła "
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 19.11.2019, 08:44
maciekTSW napisał(a):Wyświetl post
Bardziej niż trenera potrzebujemy psychologa, ciekawe jak tu się sprawdzi bo mentalnie jesteśmy totalnie rozbici.
Jakos nie bylo widac po ostatnich porazkach zeby to zrobilo na nich jakiekolwiek wrazenie. Usmieszki, sweet focie i pod publiczke: "jest nam przykro..."
Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Od: 12.2018

Stary 19.11.2019, 10:47
Problem był na środku obrony i swojego czasu Łukasz Burliga miał świetne mecze na tej pozycji. Uważam że powinien być cofnięty na tą pozycje ale musiałby lepiej szacować sytuacje w której może zarobić kartkę.
SKAWINA
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 19.11.2019, 11:49
czaro napisał(a):Wyświetl post
Już tylko jedno. Czy Boguski w pierwszym składzie?
Myślę że mamy większe problemy.
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 19.11.2019, 12:39
Valencia napisał(a):Wyświetl post
Problem był na środku obrony i swojego czasu Łukasz Burliga miał świetne mecze na tej pozycji. Uważam że powinien być cofnięty na tą pozycje ale musiałby lepiej szacować sytuacje w której może zarobić kartkę.
Jeśli dobrze pamiętam, to zagrał tam chyba tylko z Widzewem u siebie za Smudy i ostatnio z Płockiem w 31. kolejce. I grał tak, że zadowoleni byli tylko ci, którzy postawili, że dostanie czerwoną kartkę.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 19.11.2019, 18:10
Akurat do momentu głupio zarobionego czerwa to rozgrywał bardzo dobry mecz.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 19.11.2019, 18:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Myślę że mamy większe problemy.
Tak, wiem. Dlatego żartobliwie zakończyłem rozmowę.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów