The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.11.2019, 18:16
dalej twierdze, że można byłoby zrobić zrzutkę na kontrakt dla Nawałki, wydaje mi się, że tyle osób ma już dośc Stolarczyka i cheć ratowania ekstraklasy.. że kilka dni i byśmy uzbierali
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 10.11.2019, 18:17
tomytom napisał(a):Wyświetl post
@leszekpw:
Absolutnie wszyscy jesteśmy wk....ni do granic możliwosci, ale:

- kogo widzisz na miejsce naszego "pseudotrenera"? Sądzisz, że będzie kolejka chętnych do ogarnięcia tego burdelu?

- jaki masz pomysł na sfinansowanie kontraktu nowego trenera?
Jaki masz pomysł na spłacanie długów jak spadniemy ?

Gdzie znajdziemy motywacje w przygotowaniach zimowych jak zawalimy reszte jesieni ?
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 10.11.2019, 18:28
Jak spadniemy to nie będziemy mieć żadnych długów.

Jedynym minusem będzie to, że zaczniemy od 4 ligi.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Stary 10.11.2019, 18:29
Wiem dlatego to juz bija ostanie dzwony.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 10.11.2019, 18:37
Dlatego nie wiem na co czekamy.

W skrajnym wypadku wolałbym tymczasowego trenera Jopa i podziękowanie Stolarczykowi.

Bo przecież do trwa już czwarty miesiąc (!), gdzie z meczu na mecz jest gorzej. Z najsłabszymi drużynami w lidze nie jesteśmy w stanie nawiązać walki. Z drużynami, które coś grają - zostajemy zdominowani i ośmieszeni. Na co liczy zarząd?

Nie pojmuje.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 10.11.2019, 20:37
Szczerze mówiąc, to nie wierzę, że wszyscy chcą zwolnienia Stolarczyka.

Wyniki są owszem słabe, ale to nie Stolarczyk zmaścił wczoraj dwie setki Brożka, nie on nie nadążał w obronie. Zawodnicy wiedzą, co mają grać, tylko za bardzo im nie wychodzi.
Podejrzewam, że i tak wyjdziemy na prostą.
Potrzeba spokoju i wzmocnień.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 10.11.2019, 20:39
On jest odpowiedzialny za przygotowanie zawodnikow ktorzy sa wolni w obronie
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 10.11.2019, 20:55
Aha.
Czyli jak jutro przyjdzie nowy trener to już będą przygotowani?

Odpowiedz cytując
AlvaroTS
Member

Od: 12.2015

Stary 10.11.2019, 21:01
Kvrwa do wszystkich naiwnych obrońców wf-sty Stolarczyka. Zostało do rozegrania 22 kolejki do końca sezonu, żeby mieć pewne utrzymanie należy wygrać z nich 11!!! Jakim to oto sposobem chłop który przejebał ostatnich 8 spotkań tego dokona?!
Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

Stary 10.11.2019, 21:23
@Lemoniadowy Joe:
Może nie wyraziłem się jasno: jestem ABSOLUTNIE za zmianą Stolara, tylko mam świadomość sytuacji w jakiej się znajdujemy. Jeśli nie mamy na karę za zerwanie + na kontrakt dla nowego (a wygląda, że nie mamy) to nawet 100% pewność spadku pod kierunkiem naszego treneiro nic tu nie zmieni! Przecież nikt normalny nie przyjdzie ogarnąć tego bajzlu za jakieś grosze.
Co wg Ciebie (i innych domagających się natychmiastowego zwolnienia) ma zrobić Prezes/Zarząd?
Przestać płacić kopaczom i dać kasę jakiemuś dobremu (przeciętnego/słabego chyba akurat mamy?) trenerowi z wyrobionym nazwiskiem?
Podpisać kontrakt z nowym trenerem a potem mu nie płacić?

Zamienić Stolara na kogokolwiek z naszego sztabu?

Też mnie ch... strzela jak patrzę na naszą grę od początku roku, ale nerwowe ruchy nas na pewno nie uratują.

Może jako kibice (uprzedzając, jestem członkiem Socios, dokładam się do Wisły co miesiąc na miarę możliwości) powinniśmy jakoś próbować wpłynąć na Stolara, żeby się poddał do dymisji?

Wtedy IMHO będzie można czegoś wymagać od Zarządu w tym temacie ...
Na ten moment ma niestety ważną umowę a tam jest NAJPRAWDOPODOBNIEJ wpisana ABSURDALNIE WYSOKA w stosunku do wyników kwota, która mu się NIESTETY należy jak psu buda ...

Niestety panowie i panie, jesteśmy w totalnej d....ie zarówno sportowo, organizacyjnie jak i finansowo. Od początku roku spłaciliśmy kilkanaście milionów, ale zostało do spłaty znacznie więcej.
Pozostało nam liczyć na jakiś cud (może Buksa odpali i pójdzie za rozsądne pieniądze? Może Wojtkowski zacznie coś dawać drużynie na miarę talentu?)

Nie widzę żadnych profitów z wylewania frustracji (UZASADNIONEJ!!!) na naszych kopaczach, trenerze, decydentach ...

Tak na prawdę jedynym kapitałem jaki ma w tej chwili Wisła to kibice:
- stadion nie jest nasz
- baza treningowa jest wynajmowana
- jak się okazało, NIE MAMY NAWET PRAW DO MARKI WISŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- grajków na sprzedaż na horyzoncie na ten moment nie widać

Zwalanie całej winy z obecną sytuację na nieudolność trenera chyba jednak jest trochę przesadzone?
Jeśli Brożek nie zepsuł by dzisiaj wszystkiego co mógł (2 setki, zepsute "ostatnie podania") to uznalibyśmy, że wszystko idzie w dobrym kierunku i trzeba dać czas trenerowi?
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 10.11.2019, 21:44
ale że tym jeszcze nikt nie grał :

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 10.11.2019, 21:59
Niech więc któryś z "fachowców" zrobi tu porządną analizę tego, co proponuje zawodnikom Stolarczyk dysponując takim materiałem, jaki jest obecnie w pierwszej drużynie.
Niech któryś z "fachowców" wskaże konkretne błędy taktyczne, jakie są autorstwa Stolarczyka i wykaże, że z takim trenerem to i pierwszy skład Manchesteru (obojętnie którego) przegrałby tyle meczów z rzędu.

Jeśli się nie da, to dajcie mu pracować dopóki zarząd widzi, że porażki nie są wyłączną jego winą.

Mamy słaby skład, niezgranych w wyniku częstych absencji, piłkarzy, część z nich już dawno powinna oglądać mecze z kanapy przez tv, a części sporo brakuje do poziomu ekstraklasy

Odpowiedz cytując
ReMix
Member

Od: 07.2014

Stary 10.11.2019, 22:00
Dowcipnis
Odpowiedz cytując
Harcownik
Member

Od: 08.2017

Stary 10.11.2019, 22:01
arkadiusz.czerepach napisał(a):Wyświetl post
ale że tym jeszcze nikt nie grał :

:d
Stolarczyk: Chcę zarazić piłkarzy bezwzględnością. Nie lubię podejścia "przeanalizujemy porażkę i wyciągniemy wnioski"
Jude Gang - tak o sobie mówicie
To jest... niesamowite jakim idiotą trzeba być żeby wymyślić taką nazwę
Odpowiedz cytując
ramzes190
Member

Od: 09.2014

Stary 10.11.2019, 22:37
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Niech więc któryś z "fachowców" zrobi tu porządną analizę tego, co proponuje zawodnikom Stolarczyk dysponując takim materiałem, jaki jest obecnie w pierwszej drużynie.
Niech któryś z "fachowców" wskaże konkretne błędy taktyczne, jakie są autorstwa Stolarczyka i wykaże, że z takim trenerem to i pierwszy skład Manchesteru (obojętnie którego) przegrałby tyle meczów z rzędu.

Jeśli się nie da, to dajcie mu pracować dopóki zarząd widzi, że porażki nie są wyłączną jego winą.

Mamy słaby skład, niezgranych w wyniku częstych absencji, piłkarzy, część z nich już dawno powinna oglądać mecze z kanapy przez tv, a części sporo brakuje do poziomu ekstraklasy
Wszystko prawda. I co my/treneiro robimy?
- ściągamy jeszcze więcej szrotu, dzięki super znajomościom treneiro - Janicki/Niepsuj - (klemenz, też ale tragedii nie ma)
- płacimy 90k miesięcznie emerytowi Wasylowi za siedzenie na dupie
I gówno mnie obchodzą teksty, skoro Stolar nie wystawia "x", "y", 'z" to oni na pewno gorzej wyglądają na treningach.
Np widząc naszego czarnucha w meczu z craxą widać było, że gość ma dynamikę na porządnym poziomie i kierując go odpowiednio można coś z niego wykrzesać.
A co robimy? gramy Wojtkowskim który kółeczka ma opanowane do perfekcji, kluczowe podanie zawsze na 100% i nigdy nie gra samolunie. Gramy emerytami, Brożkiem - który na 9startów 10 razy się potknie i nie wygra żadnego pojedynku biegowego/główkowego.
Stać nas na Wasyla? Podobno mamy jakieś środki na transfery zimowe? Wywalmy w końcu tego pozoranta i niech zatrudnią kogoś z 1-2 ligi, komu się chce, a jak nie to niech nawet trenuje Jop-samobój z Kmiecikiem,
, każdy może być teraz "defibrylatorem" i dać jakiś impuls który sprawi, że wykrzesamy z siebie 110-120%. W tej chwili leżymy trupem i przegrywamy wszystko jak leci
Ostatnio edytowane przez ramzes190 : 10.11.2019 o godz. 22:47.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Member

Od: 08.2017

Stary 10.11.2019, 22:47
Spokojnie, mamy czas.

Wisła jest już tylko o jedną porażkę od wyrównania osiągnięcia ŁKS (osiem kolejnych spotkań ligowych) a swego czasu Zawiszy Bydgoszcz (2014). Poprzednią ekipą z jeszcze okazalszą passą przegranych była zaś Jagiellonia Białystok. Duma Podlasia oddała bowiem rywalom komplet punktów w dziewięciu kolejkach na koniec sezonu 2007/2008 (podobnie jak Pogoń Szczecin w sezonie 2006/2007 i 2002/2003)

Ale spokojnie, do rekordu XXI wieku, który w sezonie 2002/2003 ustanowił KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, jeszcze daleko. KSZO przegrało wówczas 23 z 30 ligowych spotkań w tym aż 15 z rzędu! Pomarańczowi-czarni przegrali wszystkie mecze między 16. a 30. kolejką...
Jude Gang - tak o sobie mówicie
To jest... niesamowite jakim idiotą trzeba być żeby wymyślić taką nazwę
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 10.11.2019, 23:14
Miga dzisiaj napisał, że zwolnienie Stolarczyka, o ile ten nie zrzekłby się części pieniędzy, kosztowałoby klub około 400 tysięcy złotych i sondowano nazwisko Artura Skowronka.

Zobaczymy, ale ze Stolarem naprawdę nic więcej nie osiągniemy, to już jest jego maksium z tą drużyną i każdy następny mecz z nim w roli szkoleniowca to będzie stracony dla nas czas. W klubie też to muszą w końcu zrozumieć, nawet jak Stolarczyk jest kolegą Błaszczykowskiego to trzeba w życiu czasami podejmować trudne decyzje.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 10.11.2019 o godz. 23:24.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 10.11.2019, 23:17
Problem polega na tym, że Stolarczyk raczej nigdy i nigdzie więcej nie zarobi więc może jest to jego ostatnia dobrze płatna praca i w tak znanym klubie więc pewnie dlatego mu ciężko się od stołka oderwać.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Stary 10.11.2019, 23:31
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Miga dzisiaj napisał, że zwolnienie Stolarczyka, o ile ten nie zrzekłby się części pieniędzy, kosztowałoby klub około 400 tysięcy złotych i sondowano nazwisko Artura Skowronka.

Zobaczymy, ale ze Stolarem naprawdę nic więcej nie osiągniemy, to już jest jego maksium z tą drużyną i każdy następny mecz z nim w roli szkoleniowca to będzie stracony dla nas czas. W klubie też to muszą w końcu zrozumieć, nawet jak Stolarczyk jest kolegą Błaszczykowskiego to trzeba w życiu czasami podejmować trudne decyzje.
Szkoda, ze nie mozna spytac wprost Kuby co sadzi o warsztacie Stolara. Przeciez jesli jest katastrofalny a sam trener odpowiada ze pusczanie dowcipow przed kamera to chyba Blaszcz by to widzial ?

Wiec byc moze to prawda -to wyjasnia, dlatego Blaszczykowski go jeszcze nie zwolnil
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 10.11.2019, 23:48
Problem polega też na tym, że Stolar Stolarem, ale w dzisiejszej piłce za przygotowanie zespołu pod każdym względem odpowiada cały sztab. A że sztab to sami koledzy, to efekt jest jaki jest.

Być może jak zmieni się szef, to towarzystwo się ogarnie, ale niestety spodziewam się, że trzeba pogonić wszystkich i zastąpić ich kimś innym, by rzeczywiście miało to sens.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Stary 11.11.2019, 07:47
Sobol wiedzial kogo zabrac do Plocka a kogo zostawic. Zmiany byly w wakacje w sztabie
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14337373
To by sie ukladalo w logiczna calosc. Zamienilismy sie w sztabkie z Plockiem to wskoczylismy na ich miejsce.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 11.11.2019, 08:08
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Sobol wiedzial kogo zabrac do Plocka a kogo zostawic. Zmiany byly w wakacje w sztabie
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14337373
To by sie ukladalo w logiczna calosc. Zamienilismy sie w sztabkie z Plockiem to wskoczylismy na ich miejsce.
Czy Ty widziałeś ostatnie mecze Płocka?
Przecież oni grają taka sama pyte jak cały dół tabeli (poza nami, my gramy w swojej lidze) tylko ciągną na wrzutkach Furmana, mają najwyższy dodatni stosunek zdobytych pkt wzgledem goli oczekiwanych
Lada moment wrócą na swoje miejsce czyli okolice 10 pozycji
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
armani199
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 11.11.2019, 08:20
-,,Łubu dubu! Łubu dubu !
jestem trener tego klubu !
Wypie...laj ! - krzyczy wielu.
Ooo! Nic z tego przyjacielu!
To nie koniec mojej misji,
więc nie oddam się dymisji!
Walczę z moją trudną dolą
póki mnie nie wypie..olą.
Takie w Polsce są zwyczaje,
że się stołka nie oddaje.
Twardo siedzieć przy korycie
to jest sposób na przeżycie.
Jak tłumaczę kryzys owy ?
Tak mi przyszło to do głowy:
przez Sobola "amputację"
utraciłem grawitację.
A że nie jestem Guardiolą
kroki me się tak pier..lą !
Na nic moje dobre chęci,
z gówna bicza nie ukręci !
Nie będzie Ramos z Niepsuja,
na to przecież nie ma ch.ja ! "
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 11.11.2019, 09:21
Nie ma co szukać kwadratowych jaj.Z tych tabelek z przebiegiem jasno wynika gdzie jest główny problem.Jak tak człowiek przypomni sobie te mecze to w każdym w którym Wisła zrobiła ponad 110 km jakos to jeszcze wygladało.Ktos tam kiedyś mówił że 113-115 km to powinna być norma.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Stary 11.11.2019, 11:00
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Czy Ty widziałeś ostatnie mecze Płocka?
Przecież oni grają taka sama pyte jak cały dół tabeli (poza nami, my gramy w swojej lidze) tylko ciągną na wrzutkach Furmana, mają najwyższy dodatni stosunek zdobytych pkt wzgledem goli oczekiwanych
Lada moment wrócą na swoje miejsce czyli okolice 10 pozycji
Czyli dalej to potwierdza , ze Plock wyszedl na tej zmianie lepiej. Dla nas 10 miejsce teraz to szczyt marzen
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 11.11.2019, 11:09
Gdzieś czytałem, że można wziąć byłego trenera Stali Mielec. Gość ogarniał sprawę w Stali, ma mega ciśnienie na Ekstraklasę bo chce coś w życiu osiągnąć.

Czy dobrze myślę, że takiemu gościowi nie powinno przeszkadzać to co dzieję się w Wiśle? Ważne, że ktoś dał mu szanse, jak gość jest dobry to będzie zapierdziałał bo to szansa dla niego.

Potrafi ktoś jakoś sensownie go zrecenzować, jest lepszy od Stolarczyka? Jest realne, że chciałby u nas pracować? Czy jednak ma taki potencjał, że czeka na telefon z lepszych klubów?

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 11.11.2019, 11:19
Gdyby nie patowa sytuacja z finansami i faktem, że płacimy kilku trenerom - witalibyśmy Skowronka może nawet jutro Na zmianę i powiększanie listy płac nas niestety nie stać. Szansy na rozwiązanie na porozumieniem stron pewnie nie ma, bo pomimo braku honoru to nasz szanowny "trener" wciąż umie liczyć.

Fakty są takie, że nasze trio nie jest specami od piłki, niestety mieli prawo zjebać transfery w lecie i tak zrobili, z pomocą Stolarczyka.
Na transfery w zimie, ani na zmianę trenera mamony już nie ma, wiec niestety jest to bardzo bolesna pomyłka.

Pytanie, czy czekając kolejne kolejki na odmianę, nie zjebiemy się prosto do 1 ligi z tym Panem.
I czy jest w ogole inne wyjscie niż czekanie na zmianę gry, jak funduszy w klubie po prostu nie ma ?

Obidziński to podobno cud, gość którego musimy nosić na rękach, bo cytując go "normalnie pracuje na kotrakcie za 500 euro na dzien".
Więc niech szanowny Pan topowy menedżer wykaże się teraz swoimi ponadprzeciętnymi umiejętnościami.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 11.11.2019 o godz. 11:26.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 11.11.2019, 11:29
A ile on dostał pieniędzy na te transfery?
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 11.11.2019, 12:20
To trzeba się odwoływać do honoru Stolarczyka i niech rozwiązuje kontrakt za porozumieniem stron, zrzekając się odszkodowania. Trzeba chyba być zerem, trzymając się stołka w takiej sytuacji.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 11.11.2019, 12:24
FraMat napisał(a):Wyświetl post

Przestań chłopie.Powtórze to co pisałem wcześniej i nie ma tu co przywoływac fachowców ,po prostu chodzi o to,że On nie jest (albo jest marnym) fachowcem.Nie pytaj ludzi z forum ,gdzie sa błedy,trzeba by było ztrudnić przyzwoitego trenera żeby je wskazał.Zarząd zapewne to widzi,ale raz ,ze teraz mają swoje problemy,to dwa, nie ma nikogo taniego/odpowiedniego na rynku,a zwolnienie Stolarczyka wiąże sie z kosztami,bo przeciez facet nie ma jaj (i to jeden z powdów ,ze jest jak jesti) i sam się nie poda sie do dymisji.Za to na konferencji po przegranych meczach udziela wypowiedzi jakby był w innym świecie.
Jezeli ktos nie widzi ,ze to wina Stolarczyka,to jest ślepy.
Z Arką widać było ,ze niektórzy zawodnicy naprawde chcieli ,ale ne mogli bo Im brakowało...
W tym momencie nie ma zespołu sa tylko inwidualnosci jak Brozek,Kuba Wojtkowski Sadlok ,ale do tego zaliczyły zjazd formy przez brak odpowiednich treningów.
Mój kumpel jeździ czasami ogladnąc treningi i mówi ,ze polegaja na klepaniu piłki Ty do mnie ja do Ciebie.
To przekłada się na grę w meczach,szczególnie z tył jak pamietna akcja antyfutbolowa w meczu z Lechem...
Brak jakiejkolwiek taktyki,wszystko jest dziełem przypadku,dlatego tak łatwo tracimy gole i tak słabo jest w ofensywie.
Do tego brak odpowiedniej motywacji dla zespołu,reakcji przy linii,stoi z włożonymi rękoma w kieszeniach z tępym spojrzeniem wyrażającym ogólną niewiedzę.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 11.11.2019 o godz. 12:32.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów