The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.11.2019, 13:27
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Zobacz sobie na pensje 39 letniego obrońcy Wasilewskiego...

Gdyby Błaszczu chciał mógłby dużo lepszy kontrakt wywalczyć w USA, czy gdzieś na Bliskim Wschodzie. Zrezygnował z rocznej pensji (spokojnie mógłby bańkę za 2019 rok wyciągnąć). Plus pożyczył Wiśle kolejne 1,5 miliona.

Innymi słowy dzięki przygodzie z Wisła Kuba ma na koncie 2,5 miliona złotych mniej.

Ale nie robi to z miłości. Ty i ja dużo bardziej kochamy Wisłę, bo kupujemy karnet za 500 zł (masz?). I mamy prawo go opluwać...
Błaszczykowski dzięki Wiśle ma tak duży dług do spłacenia (wewnętrzny) za to że wypłynął, że te 2.5 miliona to jest kieszonkowe.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 10.11.2019, 13:28
Mniej 2.5 mln ale status legendy, jest kimś, a tak to by był jednym z wielu jeśli chodzi o dobrych piłkarzy grających w Wiśle. Jakoś wcześniej nie wracał, a z Wisły odszedł za pierwszym razem gdy akurat pojawiła się oferta z Borussi. Poza tym pieniędzy to on ma na prawdę dużo, z wcześniejszej kariery oraz tak jak wspominałem z obecnych reklam.

Co do Wasilewskiego to ja akurat od początku byłem przeciwny jego zatrudnieniu (czyli od listopada 2017). Dziwił mnie jego fenomen wśród wielu kibiców. Zwłaszcza, że gość jest wychowankiem klubu z Suchych Stawów, na początku w ogóle po meczu nie skandował z kibicami JJJBG itp. Dodatkowo było widać jego ,,radość" po golu derbowym.

Konrad napisał(a):
Ale nie robi to z miłości. Ty i ja dużo bardziej kochamy Wisłę, bo kupujemy karnet za 500 zł (masz?). I mamy prawo go opluwać...

Tylko jakimi pieniędzmi my dysponujemy, a jakimi on? Ty na pewno nie masz milionów na koncie bo jakbyś miał to byś nie siedział teraz na forum tylko inaczej spędzał wolny czas. Poza tym kibic kupujący karnet nie robi sobie dzięki temu reklamy, nie wzrasta jego wartość marketingowa (jak sam się domyślasz jest to ważne wśród sławnych ludzi).

Tak mam karnet, kupuje je od 2007 r. co rundę (raz zrobiłem wyjątek gdy protestowaliśmy przeciw Bednarzowi, ale jak protest się skończył kupiłem od razu), a od 2015 od razu na cały sezon .
Ostatnio edytowane przez Brozinho_23 : 10.11.2019 o godz. 13:34.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 10.11.2019, 13:46
Pensja Wasilewskiego jest nieprawdo kur*** podobna. To jakies jaja. Kto sie na to zgodzil. Pewnei mozna bylo znalezc dwoch lepszych za ta kase.
Moze jakis sponsor sie znalazl

Zarzadzanie zalosne.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 10.11.2019, 13:49
Cytat:
Co do wydawania mądrze pieniędzy - żeby wydawać mądrze potrzeba fachowców, a Ci kosztują. Brak pionu sportowego jest wielkim problemem. To jak w tym przysłowiu: "Czemuś biedny? Boś głupi. Czemuś głupi? Boś biedny."
To trzeba było wydać te 600 tys., które poszły na pensję Wasilewskiego, na opłacanie dyrektora sportowego. Biedni byśmy dalej byli, ale przynajmniej już nie głupi (a przynajmniej mądrzejsi, niż jesteśmy teraz).
Ostatnio edytowane przez Garret : 10.11.2019 o godz. 14:12.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 10.11.2019, 14:03
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze co do powyższego postu i zarobków Wasilewskiego, to patrząc na chłodno którym piłkarzom najbardziej powinno zależeć na utrzymaniu Wisły?:

1 - starym wyjadaczom grającym wiele lat w klube jak Brożek, Boguski, Błaszczykowski, czy nawet Sadlok. Siłą rzeczy grają tu tyle lat, że posiadają rodziny, znajomych i przyjaciół kibiców Wisły. Żaden z nich nie chce dopisać do swojego CV na zakończenie kariery "spadek z Wisłą Kraków do I ligi". Może ich walić czy zajmą pozycję 10 czy 12, ale spadek to przegięcie pały...
2 - obcokrajowcy, którzy chcą się wybić i dla nich Wisła jest klubem jak każdy inny. Typu Basha, czy Savicević. Oni też mają świadomość, że polska ekstraklasa ma chujową opinię, a zajęcię ostatniego w niej miejsca, nie pozwoli ci się nigdzie wybić. Mało tego, jeżeli Wisła spadnie = zbankrutuje, to najprawdopodoniej nie otrzymają pełnego wynagrodzenia, a żaden z nich wielkich oszczędności nie posiada.
3 - "odpady" z mocniejszych klubów ekstraklasy, które już teraz nie mają dobrej opinii. Dla nich spadek to dramat totalny - taki Janicki np, najpierw odszczelony z Lecha (podobnie Klemenz, Mak), teraz najsłabszy obrońca w najsłabszej obronie ligi i spadek. Ciężko mu będzie załapać się do jakiegoś klubu ekstraklasy. Podobnie aspekt finansowy - żaden z nich milionów się nie dorobił.
4 - młodzi "zdolnii". Typu Buksa, Wojtkowski, Hoyo. Analogicznie chcą się wybić, akurat na tle słabej Wisły mają dużo łatwiej, niż gdyby nagle trafili do Lecha czy nie wiem, Pogonii. Podobnie z wypłatami, żaden z nich nie machnie ręką na to, że Wisła w czerwcu ogłosi upadłość i przepadną im 4 miesięczne pensje...

Do której z tych grup pasuje Wasyl?

Do żadnej.

W jego bogatej karierze, Wisła to tylko epizod. Od początku wiedział, że nic z nią nie osiągnie. Nie zależy mu na składzie i grze, bo nikt nigdy nie zapłaci mu już 75 tys za miesiąc gry. Nie specjalnie się przejmie, jeśli okaże się, że w czerwcu Wisła mu nie wypłaci paru zaległości - i tak jest mega do przodu finansowo na przygodzie z naszym klubem (rynkowo powinien zarabiać max 20-30 tys), także będzie go walić to że nie dostanie dwóch wypłat. Zresztą po przygodzie na zachodzie jest milionerem...

Tym bardziej, nie rozumiem podpisywania z nim kontraktu numer 2 w klubie.
Zatem mamy w kadrze piłkarzy, którym musi zależeć, ale nie wychodzi.
Dlaczego nie wychodzi? Może z powodu braku umiejętności, może braku odpowiedniego trenera z umiejętnościami.
Zatem jeżeli piłkarze i trener nie mają umiejętności taniej i szybciej jest zmienić trenera, który swoimi umiejętnościami zrobi coś z piłkarzy, którzy nie mają umiejętności, ale mają ambicje.
Dlatego potrzebujemy zmienić trenera.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Stary 10.11.2019, 14:05
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Błaszczykowski dzięki Wiśle ma tak duży dług do spłacenia (wewnętrzny) za to że wypłynął, że te 2.5 miliona to jest kieszonkowe.
Chyba żartujesz. Wpłynęło bo był dobry, skoro był dobry prędzej czy później by się przebił gdzie trzeba. Nie Wiśle to w innym zespole. Ale miło z jego strony, że szanuje Wisłę.

Odpowiedz cytując
konrad123
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 10.11.2019, 14:07
Konrad napisał wyżej, że Wasyl jest drugim najlepiej opłacanym piłkarzem w kadrze, kto w takim razie jest pierwszy i ile zarabia?
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Stary 10.11.2019, 14:07
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Pensja Wasilewskiego jest nieprawdo kur*** podobna. To jakies jaja. Kto sie na to zgodzil. Pewnei mozna bylo znalezc dwoch lepszych za ta kase.
Moze jakis sponsor sie znalazl

Zarzadzanie zalosne.
Tak znalazł się sponsor. Kibice, którzy wspierają Socios.

Odpowiedz cytując
ciastek88
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 10.11.2019, 14:15
konrad123 napisał(a):Wyświetl post
Konrad napisał wyżej, że Wasyl jest drugim najlepiej opłacanym piłkarzem w kadrze, kto w takim razie jest pierwszy i ile zarabia?
Obstawiam kogoś z ery Cupiała. Sadlok ? Ewentualnie Chuca...
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 10.11.2019, 14:20
Cytat:
niej 2.5 mln ale status legendy, jest kimś, a tak to by był jednym z wielu jeśli chodzi o dobrych piłkarzy grających w Wiśle. Jakoś wcześniej nie wracał, a z Wisły odszedł za pierwszym razem gdy akurat pojawiła się oferta z Borussi. Poza tym pieniędzy to on ma na prawdę dużo, z wcześniejszej kariery oraz tak jak wspominałem z obecnych reklam.
Brednie, ale po kolei:

- Facet miał już wcześniej status legendy - nie wśród kilkuset tysięcy kibiców Wisły, a wśród kilkudziesięciu milionów kibiców reprezentacji. Angażując się w pomoc Wiśle - bardzo zaplusował sobie u nas. Jednocześnie bardzo zaminusował u kibiców Legii, Lecha, Cracovii, Arki, Lechii, Śląska, Pogoni, GKSu, Górnika, Korony itd... Żaden menedżer by mu tego nie doradził.

- Dwa: 2,5 miliona złotych będzie w plecy, jeżeli 1. stycznia odejdzie do innego klubu/podpisze normalną umowę. Jeśli dalej będzie grał za darmo to co miesiąc w plecy jest 80 tysięcy złotych (bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że zasługuje na większą pensję niż Wasyl).

- Trzy: jeżeli to taki "pikuś" zrobić sobie status "legendy" za drobne 2,5 miliona złotych, to może odwiedź Nawałkę i spytaj czy będzie trenował za free, oraz czy nie pożyczy nam 1,5 miliiona złotych? Przecież to złoty interes, zyska status "legendy".

- Cztery: zarzucanie Kubie, że odszedł "od razu" to mega s....ysyństwo. Masz świadomość, że przez cały pobyt w Wiśle nikt nie zwiększył mu kwoty kontraktu? Zarabiał pensję czwatroligowca, mimo że był jednym z najlepszych naszych piłarzy?

Cytat:
Tylko jakimi pieniędzmi my dysponujemy, a jakimi on? Ty na pewno nie masz milionów na koncie bo jakbyś miał to byś nie siedział teraz na forum tylko inaczej spędzał wolny czas. Poza tym kibic kupujący karnet nie robi sobie dzięki temu reklamy, nie wzrasta jego wartość marketingowa (jak sam się domyślasz jest to ważne wśród sławnych ludzi).
Wartość marketingowa Kuby dzięki zaangażowaniu w ratowanie Wisły zmalała. Tak jak pisałem wyżej: kibice Wisły go pokochali, ale zniewidzili kibice Cracovii, Lecha, Legii i dziesiątek innych trzymających kciuki za nasz upadek...

Cytat:
Tak mam karnet, kupuje je od 2007 r. co rundę (raz zrobiłem wyjątek gdy protestowaliśmy przeciw Bednarzowi, ale jak protest się skończył kupiłem od razu), a od 2015 od razu na cały sezon .
Super.To skoro rozliczasz Kubę może podaj ile zarabiasz rocznie i ile z tego ładujesz w Wisłe?

Kuba w 2017 roku zarobił 12,5 miliona złotych, z czego 10 milionów to wypłata w Wolfsburgu, a reszta sponsoring.

Teraz nie ma juz wypłaty z niemiec, na pewno zarabia dużo mniej za sponsoring - może milion złotych?

Reasumując: w 2019 roku Kuba zarobił 1 milion złotych, a na Wiśle stracił 2,5 miliona. Innymi słowy jest -1,5 miliona złotych, a gdyby poszedł do USA/Wschód byłby 3,5 miliona złotych do przodu...

Idź powiedz swojej żonie, że dostałeś ofertę za 10-20 tys złotych w Warszawie, ale ty idziesz robić w Wiśle za darmo i jeszcze weźmiesz pożyczysz jej 30 tys złotych... Powiedziesz co ona na to...
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Member

Stary 10.11.2019, 14:24
Jaki dług wewnętrzny? Co Ty bredzisz?
Własną pracą i progresem w Wiśle spowodował, że Wisła dostała za niego 3 bańki euro, a on wyjeżdżając dostał szansę na karierę i bogactwo co wykorzystał w takiej mierze w jakiej mu ciało pozwoliło.
Jak chce to może mieć sentyment, ale jaki dług, za co i dlaczego?
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 10.11.2019, 14:27
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Jaki dług wewnętrzny? Co Ty bredzisz?
Własną pracą i progresem w Wiśle spowodował, że Wisła dostała za niego 3 bańki euro, a on wyjeżdżając dostał szansę na karierę i bogactwo co wykorzystał w takiej mierze w jakiej mu ciało pozwoliło.
Jak chce to może mieć sentyment, ale jaki dług, za co i dlaczego?
Być może źle się wyraziłem. Miałem na myśli dług wdzięczności odczuwany wewnętrznie. Za szansę jaką otrzymał, za zaufanie kiedy był nikim. Nadal bredzę? To są fakty.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 10.11.2019, 14:31
Tak bredzisz. Dostał szansę nie dlatego bo miał ładne oczy, był Wiślakiem, czy z litości.

Dostał szansę, bo na treningach i w sparingach pokazywał, że jest lepszy od swoich konkurentów.

Gdyby Wisła go kopnęła w tyłek, to poszedł by do dowolnego innego klubu w ekstraklasie/I lidze i tam z takimi umiejętnościami szybko wywalczył by sobie pierwszy skład.

To Wisła miała szczęście, że na niego trafiła, nie na odwrót.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
lucas8
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 10.11.2019, 14:35
Być może źle się wyraziłem. Miałem na myśli dług wdzięczności odczuwany wewnętrznie. Za szansę jaką otrzymał, za zaufanie kiedy był nikim. Nadal bredzę? To są fakty.
Kuba nie ma wobec klubu żadnego wewnętrznego długu wdzięczności, co to za brednie. Wisła w 2005 roku dała mu szansę, ale dostała za niego horrendalne pieniądze (na przestrzeni 15 lat tylko chyba większe za Marcelo). Przebitka z 75 tys zł na 3 bańki euro jak mniemam Na wszystko co ma zapracował swoją ciężką pracą, talentem i poukładaną głową.

Kuba robi to bo najzwyczajniej w świecie jest człowiekiem wielkiej klasy i darzy Wisłę ogromnym sentymentem. Swoje w życiu przeżył i wie co jest w życiu tak naprawdę ważne. Drugiego takiego ze świecą szukać i dziękować losowi, że kiedyś do Wisły trafił. Wpisał się już wielkimi literami w historię Wisły Kraków i jestem mega dumny, że mogę go oglądać na boisku i posiadać koszulkę z jego nazwiskiem.

Dopóki on walczy o ten klub to wszystkie ręcę na pokład.
Ostatnio edytowane przez lucas8 : 10.11.2019 o godz. 14:42.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 10.11.2019, 14:36
Konrad:

Skup się na istotnej części wypowiedzi, kluczowej- "wewnętrznie odczuwany dług wewnętrzny". To nie jest takie oczywiste, reszta natomiast to suche fakty.

Fajnie że był, fajnie że jest. Kocha Wisłę, super człowiek z klasą. Dziękujemy.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 10.11.2019, 14:37
Za taki tekst o Kubie to powinien byc dozywotni ban , skad sie takie dzbany biorą ? Ja pie.....
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Stary 10.11.2019, 14:47
Konrad. napisał(a):
- Facet miał już wcześniej status legendy - nie wśród kilkuset tysięcy kibiców Wisły, a wśród kilkudziesięciu milionów kibiców reprezentacji. Angażując się w pomoc Wiśle - bardzo zaplusował sobie u nas. Jednocześnie bardzo zaminusował u kibiców Legii, Lecha, Cracovii, Arki, Lechii, Śląska, Pogoni, GKSu, Górnika, Korony itd... Żaden menedżer by mu tego nie doradził.
To przypomnij sobie co się działo jak schodził w Kielcach wiosną? Zresztą jakoś nie słyszałem wyzwisk w stronę Błaszczykowskiego od innych kibiców na różnych forach, portalach itp. Aczkolwiek nie śledzę tego wnikliwie i mogłem coś przeoczyć.

Konrad. napisał(a):
- Dwa: 2,5 miliona złotych będzie w plecy, jeżeli 1. stycznia odejdzie do innego klubu/podpisze normalną umowę. Jeśli dalej będzie grał za darmo to co miesiąc w plecy jest 80 tysięcy złotych (bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że zasługuje na większą pensję niż Wasyl).

Jak dla mnie zyskuje marketingowo tak więc nie jest ,,w plecy" poza tym gdzieś czytałem/słyszałem, że od tego sezonu już zarabia normalną pensję. Jednak szukałem tej wypowiedzi i nie mogę jej znaleźć póki co. I błagam! Nie pisz mi nic o Wasilewskim. Jestem przeciwny temu piłkarzowi w Wiśle. Dla mnie on nie zasługuje on na żadne pieniądze.

Konrad. napisał(a):
- Trzy: jeżeli to taki "pikuś" zrobić sobie status "legendy" za drobne 2,5 miliona złotych, to może odwiedź Nawałkę i spytaj czy będzie trenował za free, oraz czy nie pożyczy nam 1,5 miliiona złotych? Przecież to złoty interes, zyska status "legendy".

Nie porównuj trenera do piłkarza. W przypadku tego pierwszego wiek nie gra tutaj roli. Nawałka myślę jeszcze bez problemu może znaleźć sobie pracę w znanym (na polskie warunki) klubie za dobre pieniądze. Z Błaszczykowskim było już gorzej w tym aspekcie.

Konrad. napisał(a):
- Cztery: zarzucanie Kubie, że odszedł "od razu" to mega s....ysyństwo. Masz świadomość, że przez cały pobyt w Wiśle nikt nie zwiększył mu kwoty kontraktu? Zarabiał pensję czwatroligowca, mimo że był jednym z najlepszych naszych piłarzy?

Nie pamiętam ile dokładnie zarabiał ale mówiło się o 8 tys. złotych (tak więc nie wiem czy wtedy zarabiał tyle czwartoligowiec). Dostał wtedy taki kontrakt bo czwartoligowcem był jak do nas przychodził, tak więc po prostu grał na kontrakcie na który się zgodził. Dodatkowo gdzieś czytałem, że miał dużą premię za grę w kadrze jeżeli rozegra jakiś pułap meczowy bo nikt się nie spodziewał, że tą premię trzeba mu będzie wypłacić. Poza tym jak widzisz zwiększanie kontraktu po dobrej grze to rozumiem po słabej mają mu obniżać.

Konrad. napisał(a):
Super.To skoro rozliczasz Kubę może podaj ile zarabiasz rocznie i ile z tego ładujesz w Wisłe?

Mówię o szacowanej skali, a nie dokładnych liczbach. Przecież ty też nie wiesz ile dokładnie zarabia Błaszczykowski (tak więc Twoje wyliczenia są bezsensowne, tak samo jak nie wiesz ile ma za sponsoring czy więcej czy mniej). Zresztą moje ,,ładowanie" kasy w Wisłę nie ogranicza się tylko do zakupu karnetu. ;]

Konrad. napisał(a):
Idź powiedz swojej żonie, że dostałeś ofertę za 10-20 tys złotych w Warszawie, ale ty idziesz robić w Wiśle za darmo i jeszcze weźmiesz pożyczysz jej 30 tys złotych... Powiedziesz co ona na to...

Idź powiedz swojej żonie, że dostałeś ofertę za 10-20 tys złotych w Warszawie, ale ty idziesz robić w Wiśle bo już masz odłożony z lat wcześniejszych wystarczający kapitał za darmo i jeszcze weźmiesz pożyczysz jej 30 tys złotych... dzięki czemu dostaniesz rozgłos medialny co w przyszłości może przełożyć się na jakieś zyski. Dodatkowo zarabiasz pieniądze z innych źródeł typu reklamy tak więc z głodu nie umrzecie.

Chyba tak to powinno brzmieć.
Odpowiedz cytując
fqqs
Member

Od: 12.2011

Stary 10.11.2019, 14:50
Brozinho_23
Kończ waść, wstydu oszczędź.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 10.11.2019, 15:02
Temat stacza się coraz szybciej. Ewidentnie nikt nie jest bezbieczny przed obtaczaniem w gównie przez internetowych kibiców.

Grasz w klubie od X lat, na dobre i złe, z kontuzjami, na blokadach, zgadzasz się na obniżki kontraktu, grasz bez pensji - nie zależy Ci bo obrońca w ostatniej chwili zablokował strzał nogą.

Wracasz do klubu w którym się wypromowałeś ale w sumie nic poza tym, godzisz się grać za półdarmo mimo możliwości odcinania kuponów w Arabii albo MLS(!), dajesz kasę na klub (!!), absolutny ewenement na skalę światową - w sumie to wypromował się i ma dług moralny, można po nim jechać.

Dno.
Naprawdę dno
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 10.11.2019, 15:05
Brozinho to atakuj tych paru piłkarzy, którzy się wypromowali w Wiśle i niech grają za darmo - Marcelo, choćby. Zamiast milionów będą mogli zyskać rozgłos medialny.

Naprawdę, żal to czytać. Błaszczykowski - anonimowy ziomek, ładuje miliony w Wisłę, żeby się wypromować. Za tydzień w tańcu z gwiazdami będzie...
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Stary 10.11.2019, 15:06
A gdzie ja po nim jadę? Mi akurat nie przeszkadza, że on może mieć z tego jakieś profity. W końcu to jego praca. Zwróciłem tylko wcześniej uwagę czemu ludziom przeszkadzają ratownicy Wisły i uważa się, żę dali Wiśle milion żeby się wypromować,a o nim się nie wspomina?

Dalsze posty to już dyskusja z Konradem na temat dlaczego tak uważam. Równie dobrze możemy ją przenieść na PW.

A ty Wolfy to na temat obrażania, jechania to nie powinieneś się w ogóle wypowiadać szczególnie jak widzę jak wyrażasz często opinie na temat innych użytkowników którzy mają inne poglądy od Ciebie.

Konrad. napisał(a):
Brozinho to atakuj tych paru piłkarzy, którzy się wypromowali w Wiśle i niech grają za darmo - Marcelo, choćby. Zamiast milionów będą mogli zyskać rozgłos medialny.
O Marcelo mogę napisać podobnie jak było z przykładem Nawałki. On ma jeszcze szanse na zarobienie dobrych pieniędzy i gra w średniaku ligi francuskiej oraz w lidze mistrzów. Tak więc jest to dla niego bardziej opłacalne.
Ostatnio edytowane przez Brozinho_23 : 10.11.2019 o godz. 15:14.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 10.11.2019, 15:08
Naprawdę dyskutujemy tutaj o tym, czy Kuba przyszedł tu pomagać z wyrachowania? I coś mu się jeszcze wypomina? .......ą niektórzy jak potłuczeni aż się tego czytać nie da. Nie przejmował klubu od bogatych właścicieli w latach prosperity tylko zdecydował się reanimować trupa pół roku temu. Bez niego i bez zaangażowania i ogarnięcia tego min. przez Jażdżyńskiego, Królewskiego i tak Wisły by nie było. Wszsycy serio mogliby wyłożyć jajca i mieć to w dupie. Kibice wykupili akcje za 4 melony w 24h, wspaniale. Ale gdyby ktoś tego nie ogarnął to moglibyśmy sobie kupować conajwyżej karnety na 4 ligę już pół roku temu. Nie potraficie zrozumieć, że choćbyśmy nie wiem jak narzekali to innej ściezki nie było. Słabe zarządzanie sportowe, brak wyników to również odpowiedzialność zarządu, ale co chcecie osiągnąć tym biadoleniem? Nie ma nikogo kto chciałby ten klub przejąć i zrobić to lepiej. NIE MA, I NIE BĘDZIE, nauczcie sie tego w końcu i wbijcie do głowy, że Wisła jako wielki klub sie skończyła, finito, koniec. To, że w ogóle możemy chodzić na mecze i ekstraklase to w tej chwili jest cud...
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Stary 10.11.2019, 15:08
Zdublowany post - do usunięcia.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 10.11.2019, 15:11
Konrad:

Skup się na istotnej części wypowiedzi, kluczowej- "wewnętrznie odczuwany dług wewnętrzny". To nie jest takie oczywiste, reszta natomiast to suche fakty.

Gdzie tutaj jest obrażanie? Przecież to jest prawda. Gdyby Błaszczykowski nie odczuwał przywiązania (nazwanego umównie "wewnętrznie odczuwanym długiem wdzięczności") to by nie pomógł.

Obudźcie się i zacznijcie czytać ze zrozumieniem. A to:
Cytat:
to nie sarkazm.

Weźcieżesz idźcie się trochę przewietrzyc bo Wam na głowy siadła ta zła passa.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 10.11.2019 o godz. 15:14.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Member

Stary 10.11.2019, 15:21
Może i tak, przepraszam.
Nie siedzę w Jego sercu i umyśle
Myślę, że po prostu to co nazwałem sentymentem to to samo co Ty nazwałeś trochę inaczej
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 10.11.2019 o godz. 15:25.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 10.11.2019, 15:53
Ja przyznam się szczerze, nie byłem jakimś wielkim fanem Błaszcza, gdy ten przeszedł do Niemiec.
Ot, dobry obustronny dil a na 'Wisłę w sercu' to zawsze patrze podejrzliwie, ale to co zrobił to
pierdo.lony ewenement!

Zamiast skosić jeszcze z kilka baniek, jak zrobiło by 99% zawodników, ten praktycznie dla Wisły skończył zawodową karierę, bo zawód to praca a za pracę się zarabia.

Bardzo mi go żal że te kontuzje się aż tak nawarstwiły, taki Głowa jak wracał z Turcji(w podobnym wieku), wszyscy myśleli że szybko się rozpadnie a on nastukał grubo ponad setkę meczów jeszcze.

Najgorsze będzie jak to wszystko pójdzie na marne, bo na dziś pędzimy autostradą do 4 ligi.

Panowie właściciele, jest przerwa na repre - tu musi nastąpić jakiś wstrząs.To jest ostatnia szansa.
Czekam na, po pierwsze jasny przekaz co zamierzacie zrobić by utrzymać klub w Ekstraklasie.Pamiętajcie , jesteśmy najsłabsi w lidze.Korona nas klepnęła, Arka też, za chwilę klepnie nas ŁKS i pewnie też Górnik.

ps co do Wasyla 900tyś to oczywista głupota ale głupota tych co prosili a nie tych co dali. Natomiast nie roztrząsał bym teraz tego. Stało się i tyle.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 10.11.2019 o godz. 15:56.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 10.11.2019, 16:03
Pytanie, które mi się nasunęło po wizycie w Shoutboxie - ilu faktycznie trenerów mamy na garnuszku?
Bo już czytałem że nawet 4 a przecież:
Kiko - trenuje klub w Grecji
Wdowczyk - to było tak dawno temu, że chyba już po sprawie
Carillo - nie pracuje nigdzie tyle czasu

Rozwiążmy tę łamigłówkę raz na zawsze
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 10.11.2019, 17:23
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Pytanie, które mi się nasunęło po wizycie w Shoutboxie - ilu faktycznie trenerów mamy na garnuszku?
Bo już czytałem że nawet 4 a przecież:
Kiko - trenuje klub w Grecji
Wdowczyk - to było tak dawno temu, że chyba już po sprawie
Carillo - nie pracuje nigdzie tyle czasu

Rozwiążmy tę łamigłówkę raz na zawsze
Ramirez trenował już jakiś zespół w Hiszpanii na początku roku. Nie wypłacamy mu już pensji, ale równie dobrze możemy mu być winni jakieś bonusy (?). Nie mam pojęcia, jak miał skonstruowany kontrakt.

Wdowczykowi to chyba dalej płaci Piast, a nie my. Natomiast Carrillo rzeczywiście jest dalej bez pracy, przynajmniej trenerskiej. Z tego, co pamiętam, to Joan miał kontrakt na dwa lata, więc teoretycznie przestajemy mu płacić 1. stycznia 2020.

EDIT: Sorry, pomyłka! Carrillo miał kontrakt do czerwca 2019. W takim razie których trenerów niby dalej utrzymujemy?
Ostatnio edytowane przez Revolver : 10.11.2019 o godz. 17:27.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 10.11.2019, 17:37
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Ramirez trenował już jakiś zespół w Hiszpanii na początku roku. Nie wypłacamy mu już pensji, ale równie dobrze możemy mu być winni jakieś bonusy (?). Nie mam pojęcia, jak miał skonstruowany kontrakt.

Wdowczykowi to chyba dalej płaci Piast, a nie my. Natomiast Carrillo rzeczywiście jest dalej bez pracy, przynajmniej trenerskiej. Z tego, co pamiętam, to Joan miał kontrakt na dwa lata, więc teoretycznie przestajemy mu płacić 1. stycznia 2020.

EDIT: Sorry, pomyłka! Carrillo miał kontrakt do czerwca 2019. W takim razie których trenerów niby dalej utrzymujemy?
Z Carillo byly chyba jakies ugody, bo przeciez nie bylo z czego placic.
Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

Stary 10.11.2019, 17:54
Zaległości,sądy, kary, ugody ...
Już na prawdę zapomnieliście jak to u nas było?
To, ze płacimy jeszcze byłym trenerom może wynikać choćby z odsetek od zwłoki w płatnościach (zakładając, że spłaciliśmy całość należnych im kwot).
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów