The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.11.2019, 21:19
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że niejedna osoba jest wkurzona na decyzję o przedłużeniu kontraktu z Wasylem. Ja tylko przypomnę, że do Socios zwrócono się z prośbą o wsparcie w opłacaniu kontraktu tego piłkarza. Pytaliśmy, czy to sensowne - dostaliśmy odpowiedź, że trener nie wyobraża sobie drużyny bez niego, że to lider, że atmosfera, że piłkarsko jeszcze jest bardzo dobry. Jako, że nie jesteśmy od zarządzania klubem, od spraw personalnych - poddaliśmy prośbę pod głosowanie. Wasilewski podpisał kontrakt. Czy to był błąd, chyba jesteśmy zgodni?

Ps. Wyobrażam sobie jednak co działoby się, gdyby nie podpisano Wasyla, a wyniki byłyby takie same
Ciekawe.

Wasyl jest spoko. Ale nie za tyle pieniędzy i nie na ławkę. Wiele mankamentów zarządzania drużyną można zignorować, właśnie ze względu na brak środków, infrastruktury i personelu. Ale są granice. Marnotrawienia środków nie można wytłumaczyć marnotrawieniem środków. To jest strzał w stopę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 06.11.2019, 21:26
Czyli Chuca, Basha pewnie też za frytki kontraktu nie przedłużył, chociaż on jak jest zdrowy to jest wart takich pieniedzy
Byłem przekonany że te 75 tys E które dorzuca socios to 3/4 kontraktu Wasyla skoro miał w tym sezonie robić głównie za misia/atmosfericia
Nieprawdopodobne
Za 200 tys E rocznie to poza zawodnikami z 3 klubow na L i pojedynczymi postaciami z sąsiadki i Jagi to gralby tu każdy inny ligowiec
Nie wspominając o tym, że zostałby Imaz
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 06.11.2019, 21:29
My to jestesmy najlepsi, kazdy z nas po kolei, z rozliczania z tego co bylo, zamiast skupic sie na to co zrobic by bylo dobrze. Wasyl kase zarabia kontrakt juz ma, tak samo jak i reszta.
Zwalniamy Stolara? ok, Kto na jego miejsce jest -słowo klucz- CHĘTNY - by tu przyjsc? (przyjsc na pol roku do klubu bo moze upasc, kij wie jak placa, klimat na ten moment jakis nieciekawy, duza presja a kasy raczej malo?)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 06.11.2019, 21:42
Szczerze?
My potrzebujemy zadaniowca właśnie na pół roku, z doświadczeniem w walce o utrzymanie
Orest? Bartoszek?Nawalka? - ma Wisle w sercu, portfel po kadrze pełen a na nadmiar ofert nie narzeka
Zdaje sobie sprawę że to są kandydatury abstrakcyjne ale to jest w tej chwili nasz jedyny cel i nasza rzeczywistość
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 06.11.2019 o godz. 21:46.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 06.11.2019, 21:55
Nie zgadzam się z podejściem Szprotsona, bo krytyka polityki płacowej to nie jest hejt, gadanie dla gadania, ani płakanie nad rozlanym mlekiem. Ta polityka cały czas trwa. Dziś Wasilewski, jutro kto inny. Jeśli chodzi o rozliczanie: zazwyczaj prezentuję postawę "na pewno chcą dobrze, dajcie pracować", co zemściło się rok temu : )

Mam dla Stolarczyka sporo sympatii i wyrozumiałości dla jego wad (bo się uczy, bo pomógł, bo grał w Wiśle itd.), ale obawiam się, że pomimo tej sympatii nie poradzi sobie z wyciągnięciem drużyny na poziom zapewniający utrzymanie. W najlepszym razie będzie strach do ostatniej chwili.

A żeby się utrzymać nie trzeba szukać krzywych jaj typu Nawałka czy Skorża, bo ludzie ich przywoływali. Jakkolwiek to nie zabrzmi śmiesznie, to posprzątałby tu do końca sezonu i gość pokroju Wdowczyka (wiadomo, że nie on). To nie jest cudotwórca, ale mniej więcej wiadomo czego się spodziewać i właśnie w miarę poukładał nas po Pawłowskim. Jak się okazuje, PMS, jakkolwiek patologiczna, to nie tylko super kwiatki jak Pawłowski, Motyka czy Stawowy.

Lenczyk już chyba na emeryturze. Bartoszek? Ciekawe, ale chyba ryzykowne. No i to nie jest trener, którego bierze się na uratowanie sezonu do lata, chciałby dłuższy kontrakt.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 06.11.2019, 22:21
Jeżeli miałby ktoś przyjść to zapewne przede wszystkim z Kuba musialby kontakt złapać bo to specyficzna sytuacja. Co do Wasyla to jak wychodza stawki to faktycznie przepłacony jest i to grubo, ale tez w tym sezonie duzy zjazd, sam się nie spodziewałem takiego.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Member

Od: 12.2018

Stary 06.11.2019, 22:34
Moim zdaniem z ogólnie znanych to Ojrzyński (albo ktoś w tym typie by nam się przydał)... Co za czasy...nawet z 5 lat wstecz nigdy bym nie przypuszczał, że to napiszę. Tylko że on ma chyba nadal ważniejsze sprawy na głowie niż trenowanie.
Z kolei trener typu Lenczyk sprawiłby, že poprawiłoby się przygotowanie fizyczne i opieka zdrowotna, ponadto dzięki gimnastyce na treningach nasze klocki - np. N, W, K, J itd. stałyby się nieco szybsze i zwrotniejsze. No ale Pana Oresta lat 76 już w Wiśle nie zobaczymy, a nikogo tego rodzaju wšród młodszych nie kojarzę (może Fornalik - póki co zajęty).
A co do pensji Wasyla jestem zszokowany... jak tak ma wyglądać wychodzenie Wisły z długów to ja nie mam więcej pytań.. zupełnie niewiarygodna sytuacja.. Obidziński - specjalista od restrukturyzacji i reszta znawców piłki i biznesu - koń by się uśmiał. Kiepsko to dalej widzę w obecnej konfiguracji organizacyjno-sportowej.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 06.11.2019, 23:19
Kontrakt Wasyla w tym momencie wygląda abstrakcyjnie. Fakt. Ale jak był podpisywany to wyglądało to jednak trochę inaczej. Zjazd formy w porównaniu do zeszłego sezonu kosmiczny.

Nie wymagam od Wasyla gry za darmo, nie wymagam nawet przeznaczania jakiegoś procenta na bilety dla dzieciaków. Liczę po prostu, że po rundzie, widząc w jakiej jest formie zgodzi się na jakaś renegocjacje umowy.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 06.11.2019, 23:44
Patrząc na to jak Wasyl czyścił jeszcze wiosna w meczu z Legią, nikt raczej nie przypuszczał aż takiego zjazdu. Mi osobiście mała lampka zapaliła się po jego powrocie po kontuzji w maju gdzie już nie był sobą.

Faktycznie fajnie jakby np w zimie klub renegocjowal kontrakt z jego przedłużeniem np w nowej roli w klubie (skaut, asystent). Na podobną rzecz zgodził się Jędrzejczyk w Legii czy Peszko w Lechii swego czasu. Oczywiście jest możliwość że pójdzie grać jesienią z Brożkiem do Wieczystej, ale życie pokaże jak będzie.

PS. Przypominam że w styczniu tylko dwóch naszych zawodników nie złożyło ponaglen o zapłatę/wniosków o rozwiązanie kontraktu. Oczywiście Wasyl i Brożek.
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 06.11.2019, 23:46
Tak wracając do kontraktu Kuby to w pamięci mam jak ktoś chyba z włodarzy wypowiadał się, że od czasu przedłużenia kontraktu w lecie już nie gra za minimalną, tylko w miarę normalną pensję.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 06.11.2019, 23:53
Brozinho_23 napisał(a):Wyświetl post
Tak wracając do kontraktu Kuby to w pamięci mam jak ktoś chyba z włodarzy wypowiadał się, że od czasu przedłużenia kontraktu w lecie już nie gra za minimalną, tylko w miarę normalną pensję.
Co nie znaczy że to jest prawda. Kubie bardzo nie podobało się że to "500 zl" wyciekło do mediów i tym razem może uszanowali jego prośbę.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Robich106i5
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2019

Stary 07.11.2019, 00:27
Kiedy glosowalismy nad pomoca w placeniu kontraktu Wasyla bylem na NIE. Uwazalem ze te pieniadze lepiej dac dwóm mlodym i na dorobku. Ale tez myslalem ze to caly kontrakt dla dziadka i teraz czuje sie oszukany. Za taka kase mielibysmy tu 2 Serbów, Chorwatów lub Bosniaków dobrze wyszkolonych technicznie i z perspektywa na przyszlosc ze jeszcze bysmy cos na nich zarobili.Dlatego przestalem brac udzial w glosowaniach bo czuje ze sa krecone a glosowanie nad pólprawda mnie nie interesuje. Bede dalej placil skladki bo to dla Wisly...ale niesmak juz pozostanie.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 07.11.2019, 01:19
Nie no kolego jakie kręcone głosowania, o czym Ty piszesz? Wyniki głosowań masz podawane czarno na białym, każdy może sprawdzić jak zaliczyliśmy jego głos... W sprawie Wasyla od początku informowaliśmy, że głosowana kwota pozwoli pokryć część kontraktu (sprawdź sobie choćby info w mailu).
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 07.11.2019, 05:12
Drodzy Socios!

Dostaliśmy dzisiaj wiadomość od przewodniczącego Rady Nadzorczej Wisła Kraków SA Tomasza Jażdżyńskiego z prośbą o przekazanie wsparcia finansowego dla klubu na pokrycie części nowego kontraktu Marcina Wasilewskiego. Uruchamiamy więc procedurę nadzwyczajnego głosowania, którego treść znajdziecie poniżej.

Wysyłając wiadomość proszę wybrać tylko JEDNĄ z poniższych propozycji:

Tak, jestem za wsparciem finansowym Wisły w wysokości ok. 300 tysięcy złotych w celu pokrycia części kontraktu Marcina Wasilewskiego [przekazane w dwóch równych ratach – na początku rundy jesiennej i wiosennej sezonu 2019/2020]
Nie, jestem przeciwko przekazaniu środków Socios na ten cel.

część
1. jeden z elementów, na które dzieli się jakaś całość, pewna ilość z całości
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 07.11.2019, 07:14
Pisałem to w momencie głosowania : w takich sytuacjach albo klub udostępnia nam wszystkie możliwe informacje (długość kontraktu, kwota za podpisanie, zarobki miesięczne, premie za wejście, oraz zestawienie tego z resztą drużyny), a jeżeli nie może, bądź nie chce to głosowanie nie ma sensu.

Tutaj każdy rozumiał "część" jako większą część jego kontraktu. Gdyby padło konkretne "czy chcesz aby socios sfinansowalo 1/3 kontraktu Wasilewskiego, który wynosi 900 tys rocznie" wyniki byłyby zupełnie inne.

Cytat:
My to jestesmy najlepsi, kazdy z nas po kolei, z rozliczania z tego co bylo, zamiast skupic sie na to co zrobic by bylo dobrze. Wasyl kase zarabia kontrakt juz ma, tak samo jak i reszta.
nie dasz dobrej passy w tym temacie, co post to absurd.

A z czego mamy rozliczać klub, zarząd, sztab szkoleniowy jeśli nie z rzeczy które wydarzyły się w przeszłości?

Podaj mi kogo sprowadzimy w styczniu 2020, i za ile to wyrażę swoją opinię...

Inteligentny człowiek zajmuje się analizą przeszłości, szczególnie jeśli aktualnie nie jest dobrze. Stara się znaleźć błędy, i wyciągnąć z nich wnioski aby nie popełnić ich w przyszłości.

Z tej sytuacji na przyszłość:
- socios powinno unikać płacenia konkretnych kontraktów, chyba że klub udostępni kibiców wszelkie istotne informacje (a na to pewnie nie ma szans)
- klub powinien wziąć przykład z imienniczki z Płocka i nie tworzyć kominów płacowych, które mogą powodować kwasy w szatni.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 07.11.2019, 08:18
Tutaj wychodzi główny problem, że nasz zarząd kompletnie nie ogarnia aspektów sportowych prowadzenia klubu. Komu ile dać, wyszukanie i ocenianie zawodników, budowa zespołu - po prostu dramat. Najważniejszym transferem na już powinien być prawdziwy dyrektor sportowy. Mielcarski? Powrót Kuźby w tej roli? Bez dyrektora sportowego możemy się już pakować do IV ligi, bo za odłożony hajs naściągamy graczy nie przygotowanych do walki o utrzymanie.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 07.11.2019 o godz. 08:22.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 07.11.2019, 08:26
niesamowite , jak pewne rzeczy przechodzą bez echa , i tak jak niedawno kilka lat czegos nie widzieliscie lub nie chcieliscie cie widziec az pojawil sie jadczak, tak teraz moga leciec posty czarno na bialym a tutaj ,cisza, zero skandalu
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 07.11.2019, 08:49
Toś porównał...
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 07.11.2019, 09:11
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
niesamowite , jak pewne rzeczy przechodzą bez echa , i tak jak niedawno kilka lat czegos nie widzieliscie lub nie chcieliscie cie widziec az pojawil sie jadczak, tak teraz moga leciec posty czarno na bialym a tutaj ,cisza, zero skandalu
"Nie widzieliscie i nie chcieliscie widzieć" napisał użytkownik który nie dalej jak rok temu przekonywał na forum że wszystkie nasze kłopoty brały się nie z działalności gangusa ale dlatego że został on aresztowany...
Ty chyba serio jesteś kolejnym wcieleniem pysia, tylko wtedy prowokacje były lepsze
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 07.11.2019, 09:29
Mi się już pali czerwona lampka a mocno broniłem obecny zarząd.Chyba pora powiedziec sprawdzam.Ciekaw jestem ile zarabia Obidziński
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 07.11.2019, 09:33
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Mi się już pali czerwona lampka a mocno broniłem obecny zarząd.Chyba pora powiedziec sprawdzam.Ciekaw jestem ile zarabia Obidziński
Jestes akcjonariuszem Wisla SA wiec napisz do zarzdu albo czekaj na sprawozdanie.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 07.11.2019, 11:19
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Jestes akcjonariuszem Wisla SA wiec napisz do zarzdu albo czekaj na sprawozdanie.
Serio jako akcjonariusz mogę występować o takie informację?

Cytat:
Tutaj wychodzi główny problem, że nasz zarząd kompletnie nie ogarnia aspektów sportowych prowadzenia klubu. Komu ile dać, wyszukanie i ocenianie zawodników, budowa zespołu - po prostu dramat. Najważniejszym transferem na już powinien być prawdziwy dyrektor sportowy. Mielcarski? Powrót Kuźby w tej roli? Bez dyrektora sportowego możemy się już pakować do IV ligi, bo za odłożony hajs naściągamy graczy nie przygotowanych do walki o utrzymanie.
Tu się niestety muszę zgodzić. Mamy ewidentnie problem z pionem sportowy jeśli chodzi o pozyskiwanie. Dodatkowo plaga kontuzji nie bierze się znikąd to obciąża sztab szkoleniowy.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 07.11.2019, 13:10
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Serio jako akcjonariusz mogę występować o takie informację?

Tu się niestety muszę zgodzić. Mamy ewidentnie problem z pionem sportowy jeśli chodzi o pozyskiwanie. Dodatkowo plaga kontuzji nie bierze się znikąd to obciąża sztab szkoleniowy.
Czy naprawdę nie dotarło do was, że minimalizujemy koszty i w związku z tym zaryzykowaliśmy bardziej niż poprzednio?

Kontuzje Brożka, Błaszczykowkiego i Bashy nie powinny chyba dziwić. Pozostali mają problemy zdrowotne od czasu do czasu. Nic niezwykłego.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 07.11.2019, 13:52
Robich106i5 napisał(a):Wyświetl post
Kiedy glosowalismy nad pomoca w placeniu kontraktu Wasyla bylem na NIE. Uwazalem ze te pieniadze lepiej dac dwóm mlodym i na dorobku. Ale tez myslalem ze to caly kontrakt dla dziadka i teraz czuje sie oszukany. Za taka kase mielibysmy tu 2 Serbów, Chorwatów lub Bosniaków dobrze wyszkolonych technicznie i z perspektywa na przyszlosc ze jeszcze bysmy cos na nich zarobili.Dlatego przestalem brac udzial w glosowaniach bo czuje ze sa krecone a glosowanie nad pólprawda mnie nie interesuje. Bede dalej placil skladki bo to dla Wisly...ale niesmak juz pozostanie.
Też byłem na nie i w zasadzie powinienem teraz napisać: a nie mówiłem?
W dalszym ciągu nie wiem jaki jest sens płacenia Wasylowi aż takich kwot, no chyba, że jest coś o czym nie wiemy: na przykład Wasyl jest jednocześnie wysłannikiem klubu na rozmowy o zainwestowanie w klub jakichś słynnych menedżerów z Anglii (:fantasta).
Wysuwałem podobne argumenty, że za taką kasę można było podpisać młodych z perspektywą zarobienia na nich. Tym bardziej, że wpływy w Socios, choć i tak wysokie nie wystarczają na wiele.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 07.11.2019, 13:57
FraMat - my też mieliśmy podobne rozterki, ale to nie my prowadzimy politykę kadrową klubu... Trener nie wyobrażał sobie kadry bez Wasyla, poproszono nas o pomoc, więc głosowaliśmy.

Wnioski na przyszłość w każdym razie wyciągnięte.
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 07.11.2019, 14:43
Cytat:
Nie, jestem przeciwko przekazaniu środków Socios na ten cel.
Wszyscy glosowaliśmy przeciw
Ja część rozumiałem jako część, zakładałem że klub dołoży 2x tyle, wiele się nie pomyliłem.
Moim zdaniem o wyniku głosowania nie zdecydowała kwota, tylko chęć zagrania w FMa live, wpływu na wydarzenia.

Tak naprawdę to takie szczątkowe dane są trochę nie fair - inni tez na pewno zarabiają dużo: Chuca, Janicki, Basha, Mak. Dodatkowo postrzegamy to przez pryzmat obecnych wyników.

Nadzieja w matematyce: czy naprawdę możemy spaść skoro przegrzewając 6 meczów z rzędu nie zostaliśmy minięci punktowo przez aż 3 drużyny?
Z całym szacunkiem ale nie przegramy jeszcze 20
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 07.11.2019, 15:33
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Zapewne tyle ile przeciętny piłkarz w naszej kadrze. Nie żyjmy w Nibylandii gdzie prezes Wisły zarabiał mniej niż Niepsuj czy Chuca.

Obidzinski nigdy nie mówił że będzie tu robił wolontariat.

Zdecydowanie jeśli ktokolwiek ma tu ogarnąć trabsfery to bez wsparcia nowymi ludźmi będziemy skazani na pomysły Stolarczyka + kompilacje odpadów od menagerow. Patrząc przez pryzmat ostatniego okna widać jaki może mieć to skutek.

Dopiero teraz widać tez jak dobrą robotę wykonywał Kuzba. A i kto wie czy nie będziemy za chwilę Łapki wspominać z łezka w oku (o zgrozo).
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 07.11.2019, 16:00
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy glosowaliśmy przeciw
Ja część rozumiałem jako część, zakładałem że klub dołoży 2x tyle, wiele się nie pomyliłem.
Moim zdaniem o wyniku głosowania nie zdecydowała kwota, tylko chęć zagrania w FMa live, wpływu na wydarzenia.

Tak naprawdę to takie szczątkowe dane są trochę nie fair - inni tez na pewno zarabiają dużo: Chuca, Janicki, Basha, Mak. Dodatkowo postrzegamy to przez pryzmat obecnych wyników.

Nadzieja w matematyce: czy naprawdę możemy spaść skoro przegrzewając 6 meczów z rzędu nie zostaliśmy minięci punktowo przez aż 3 drużyny?
Z całym szacunkiem ale nie przegramy jeszcze 20
A Maciej na to: potrzymaj mi piwo
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 07.11.2019, 16:04
Nie no jasne że musi zarobić ale powinna to być kwota adekwatna do naszej sytuacji finansowej tym bardziej że o kilka spraw już można mieć pretensję .Żeby się nie okazało że zaciskanie pasa najlepiej wychodzi jak się ten pas zaciska komuś a nie sobie
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 07.11.2019, 16:12
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
A Maciej na to: potrzymaj mi piwo
Jeśli szukać pozytywów na siłę to "punktujemy" lepiej z dolną 8 niż z gorna. W obliczu raczej pewnej grze w grupie spadkowej to jakiś atut. Pod warunkiem że się ogarniemy przynajmniej do poziomu gry z pierwszej połowy rundy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów