The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.12.2018, 18:37
Kibicie w 9 tygodni potrafili zebrać prawie 100 tysięcy złotych a do tego są inne akcje. Kibice kilkadziesiąt godzin temu ostentacyjnie wypowiedzieli się o dalszej bytności w klubie Pani Prezes, mimo że przecież klub jest w rękach kibiców. Pójście na wojnę z kibicami do jak pójście na wojnę z Rosją - niby na papierze jest słaba, ale albo pokona Cię zima, albo masy, czyt. nie przewidzisz wszystkiego. Odpuściłbym sobie ten wątek, bo po pierwsze, źle o nas, kibicach świadczy, po drugie, nie wiemy, kto będzie właścicielem. A jeśli nawet - kimkolwiek by nie był, jest nadzieją na to, by za kilka lat w ogóle było nas przynajmniej tylu, ilu jest teraz.
Odpowiedz cytując
_al3x
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 10.12.2018, 18:47
Potencjalny kupiec powinien zrobić wezwanie do dłużników, żeby zgłosili wszystkie wierzytelności w terminie 7dni. W przeciwnym razie mogą się później pojawiać "dziwne" wierzytelności.
Pieniądze są w sieci tylko trzeba wiedzieć jak po nie sięgnąć!!!
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 10.12.2018, 18:48
Rience napisał(a):Wyświetl post
Czemu odwracasz kota ogonem i piszesz że C pójdzie na wojne, kiedy gość zdecydowanie sugeruje żeby to właściciele szli na ową wojne. I skoro włączyłeś się do dyskusji to może również podaj powody sensu takiego działania? Mamy setki przykładów z przeszłości z różnych klubów że to nie ma żadnego sensu.
Ok- jak nowy właściciel pójdzie na wojnę z decyzyjnymi ( nie wiem po co miałby iść, ale piszę to
stricte hipotetycznie) to wygra wojne na starcie. Dlaczego? Bo to nie jest taka sytuacja jak np. za Bednarze gdzie większośc ludzi popierało działania ludzi z ,,c''. Jesteśmy teraz w czarnej dupie, ważą się losy klubu i jak ktoś wjedzie na białym koniu i przywróci nadzieje na jego przetrwanie zyska poklask zdecydowanej większości kibiców i ich poparcie w dalszym działaniu. Ci z C też sobie zdają z tego sprawę (patrz nie uciszanie podczas wyzwisk na Sarapatę). Nie widzę sensu i nie wierzę żeby właściciel robił własne porządki na starcie i zaczynał walkę z tymi najbardziej fanatycznymi - chyba, że ( i tu wracamy do mojego wcześniejszego posta)
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 10.12.2018, 18:53
Ludzie skończcie pieprzyć, bo nikt żadnej wojny nie wywoła, ponieważ każda ze stron ma więcej do stracenia niż zyskania. Swoją drogą kolejny raz powtarzam, że największy szkodnik (nie M) aktualnie jest na "wakacjach" i szybko nie wyjdzie, a grupa mocniejszych wrażeń sama ma wewnętrzne problemy i również mają odmienne podejście do zaistniałej sytuacji.
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 10.12.2018, 18:55
petred napisał(a):Wyświetl post
Ok- jak nowy właściciel pójdzie na wojnę z decyzyjnymi ( nie wiem po co miałby iść, ale piszę to
stricte hipotetycznie) to wygra wojne na starcie. Dlaczego? Bo to nie jest taka sytuacja jak np. za Bednarze gdzie większośc ludzi popierało działania ludzi z ,,c''. Jesteśmy teraz w czarnej dupie, ważą się losy klubu i jak ktoś wjedzie na białym koniu i przywróci nadzieje na jego przetrwanie zyska poklask zdecydowanej większości kibiców i ich poparcie w dalszym działaniu. Ci z C też sobie zdają z tego sprawę (patrz nie uciszanie podczas wyzwisk na Sarapatę). Nie widzę sensu i nie wierzę żeby właściciel robił własne porządki na starcie i zaczynał walkę z tymi najbardziej fanatycznymi - chyba, że ( i tu wracamy do mojego wcześniejszego posta)
Chyba jesteś chory jeśli myślisz że decyzyjni będą szukać jakichś konfliktów z nowymi właścicielami. Dosyć ciosów w ostatnich latach i czasie spadło na to środowisko i mimo tego mam wrażenie że po tych wszystkich ciosach zaczęła się jakaś odbudowa i idzie to w dobrym kierunku, doping jakiś lepszy, wróciły stare przyśpiewki, szkoda żeby miałoby być to przerwane przez nowych właścicieli!!! Tu musi być zgoda wszystkich kibiców WISŁY. Wrogowie nie śpią, ten po drugiej stron błoń także mimo że ma swoje problemy. Każdemu powinno zależeć na silnej Wiśle na każdej płaszczyźnie, dużo dzieciaków nie chodzi tylko dla piłki ale zajawia się na Wisłe poprzez oprawy, doping i całą tą atmosfere!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 10.12.2018, 19:00
Czyli zachęcasz nowych właścicieli do pójścia na wojne z sektorem C? W jakim klubie to przyniosło pozytywny skutek, podaj przykłady, słucham. Podaj też sens takiego rozwiązania, oprócz kolejnego dzielenia środowiska i psucia atmosfery dosłownie i w przenośni? Nie lepiej wejść do klubu na zdrowych zasadach, takich jak w 99 % polskich klubach polskich gdzie grupy kibicowskie z zarządem żyją w zgodzie, bo wiedzą że to jest po prostu jest zdrowe i ma sens? Lepiej brak dopingu, który ostatnio coraz lepiej wygląda podobnie jak frekwencja na C i pójście na wojne, brawo!!!! Ci z drugiej strony błoń pewnie liczą na coś podobnego.
Na razie to wygląda tak że C idzie na wojnę z TS, bo jak inaczej nazwać" szkalowanie" prezesa TS i Wisły SA.

Ani Włodarski, ani Kwiecień na żadną wojnę nie będą szli, ewentualnie testem byłoby dla nich zachowanie po karach od pzpnu (race itp). Ale to melodia przyszłości.
Drugiej wojny i bojkotu jak za Bednarza już nie będzie , chyba że w czarnym scenariuszu spadniemy do 4 ligi i kumaci przejmą władze.
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Stary 10.12.2018, 19:47
Chyba jesteś chory jeśli myślisz że decyzyjni będą szukać jakichś konfliktów z nowymi właścicielami. Dosyć ciosów w ostatnich latach i czasie spadło na to środowisko i mimo tego mam wrażenie że po tych wszystkich ciosach zaczęła się jakaś odbudowa i idzie to w dobrym kierunku, doping jakiś lepszy, wróciły stare przyśpiewki, szkoda żeby miałoby być to przerwane przez nowych właścicieli!!! Tu musi być zgoda wszystkich kibiców WISŁY. Wrogowie nie śpią, ten po drugiej stron błoń także mimo że ma swoje problemy. Każdemu powinno zależeć na silnej Wiśle na każdej płaszczyźnie, dużo dzieciaków nie chodzi tylko dla piłki ale zajawia się na Wisłe poprzez oprawy, doping i całą tą atmosfere!
Czyli w porządku
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 10.12.2018, 21:37
Każdy widzi, że TS sobie nie poradził, a od przejęcia spółki zależy los Wisły. Co więcej, atmosfera i nepotyzm w spółce nakazują zastanowić się nad losem samego TS i potrzebą jego czyszczenia. Ale te porażki nie uzasadniają braku myślenia i wulgaryzmów/złośliwości. Kilka razy wszedłem na forum innych klubów, m.in. Cracovii. Ja tak rozmawiać nie chcę i proponuję wszystkim, aby wymagali od siebie czegoś więcej. Chcemy być lepsi? Jesteśmy? No, to rozmawiajmy jak ludzie, a nie rynsztok.

Dla mnie hitem jest ta wypowiedź z sąsiedniego tematu:

petred napisał(a):Wyświetl post
Wydaje się, że dzięki miastu które upomniało się o swoje (....) wyszło szydło z worka.
Tak! Podziękujmy miastu, że zadusił Wisłę. Czekam jeszcze na zwolenników Stecherta, inwestora, któremu zły TS nie chciał oddać klubu. Cupiał wiedział co robi, że chciał Niemcom oddać Wisłę, ale kibole jak zwykle namącili...
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 10.12.2018, 21:46
czaro napisał(a):Wyświetl post
Każdy widzi, że TS sobie nie poradził, a od przejęcia spółki zależy los Wisły. Co więcej, atmosfera i nepotyzm w spółce nakazują zastanowić się nad losem samego TS i potrzebą jego czyszczenia. Ale te porażki nie uzasadniają braku myślenia i wulgaryzmów/złośliwości. Kilka razy wszedłem na forum innych klubów, m.in. Cracovii. Ja tak rozmawiać nie chcę i proponuję wszystkim, aby wymagali od siebie czegoś więcej. Chcemy być lepsi? Jesteśmy? No, to rozmawiajmy jak ludzie, a nie rynsztok.

Tak! Podziękujmy miastu, że zadusił Wisłę. Czekam jeszcze na zwolenników Stecherta, inwestora, któremu zły TS nie chciał oddać klubu. Cupiał wiedział co robi, że chciał Niemcom oddać Wisłę, ale kibole jak zwykle namącili...
Nie ....a, najlepiej bylo wszystko zostawic jak jest w imie milosci do klubu.

Bardzo dobrze ze miasto nie dalo, Sarapata myslala ze zrobi z Wisly zakladnika i sie przeliczyla po raz pincsetny.

"Hit or miss" ona tak dlugo jak wyplynela jest tylko miss.

Mam nadzieje ze jezeli ktos sie zdecyduje na ten drogi burdel to pojdzie droga angielska - raz a dobrze odetnie sie od lysych, karkow, rekinow etc.

To co sie stanie z TS jakos srednio mnie intereseuje tak dlugo jak Marzenka / jakikolwiek inny delegat ze sportow walki bedzie tam prezesowac.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 10.12.2018, 21:54
Ale ty jesteś agresywny że ho ho !!!
Agresja niczym z sekcji sportów walki !!!!
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
adfurle
Member

Od: 09.2018

Stary 10.12.2018, 22:26
Jak myślicie, czy pani prezes jeszcze dzwoni do Bragiela? Jeszcze chyba tylko on może wyrwać ją ze szponów drapieżnych miejscowych inwestorów.
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 10.12.2018, 22:28
Tak! Podziękujmy miastu, że zadusił Wisłę.
Możesz kolego rozwinąć myśl? Bo nie wiem czy ja jestem na tyle .......nięty i nie mam o życiu pojęcia, czy jedynym obowiązkiem jaki większość na tym forum ma to po powrocie do domu zjeść obiad, nad którym matka stała przy garach pół dnia, ewentualnie wieczorna kąpiel?

adfurle napisał(a):Wyświetl post
Jak myślicie, czy pani prezes jeszcze dzwoni do Bragiela?
Gdzieś znalazł takie piękne zdjęcie PMS do profilu?
Odpowiedz cytując
No_look_Pass
Member

Od: 10.2009

Stary 10.12.2018, 22:49
Nie czekaj na zwolenników Stetcherta i nie stawiaj ich w jednej linii. Sarapatą igrała sobie z miastem i się przeliczyła, to wyłącznie jej wina, miasto nie może w nieskończoność odwlekac terminu spłaty, zwłaszcza jeśli dłużnik nie wywiązał się z ugody.

Dzięki temu zdarzeniu szybciej kibice przekazali na oczy. Strach pomyśleć, jak mogłyby wyglądać nasze finanse, gdyby udało się TSowi utrzymać na stołkach dzięki rzucaniu piłkarzom ochłapów, bo to zaległości wobec nich popsuły Marzence plany, nie ma z czego im płacić, zaraz nie będzie piłkarzy (a tak by było, a długi dalej by były ukryte przed kibicami, zaś Marzanna by słodko pierdziała w mediach po raz kolejny, jak to w Wiśle jest wspaniale i że klub nie jest na sprzedaż) to i tematu nie dało się zamieść pod dywan.

I bardzo dobrze, może ludzie wreszcie przejrzą na oczy, co się dzieje z klubem gdy za rządzenie bierze się banda dresów i nawet jeśli rozpoczniemy od czwartej ligi, to może ich kibice pogonią z tego klubu.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 10.12.2018, 22:58
Dzięki temu zdarzeniu klub jest na skraju upadku.

Ja odnoszę wrażenie, że większość osób ma tutaj podejście do Wisły jak do nieswojej zabawki. Trochę jak do takiej postaci z telewizora. Albo im się historia spodoba, albo wyłączą telewizor, może i tej kreskówki nie być.

Sarapata zawiodła, to jest oczywiste. Ale lepsza Wisła z Sarapatą niż brak Wisły. Tylko o to mi chodzi. Nie będę się już przekrzykiwał w sieci, bo to nie ma większego sensu.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 10.12.2018, 23:06
Klub jest na skraju upadku przez ciąg różnych wydarzeń, a nie tylko przez miasto. Inną sprawą jest umowa najmu, a raczej jej koszty ...
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 10.12.2018, 23:17
adfurle napisał(a):Wyświetl post
Jak myślicie, czy pani prezes jeszcze dzwoni do Bragiela? Jeszcze chyba tylko on może wyrwać ją ze szponów drapieżnych miejscowych inwestorów.
Jeśli prawdą jest, że Bragiel "się obraził" za związki z szarkami, to po odcięciu się od tych związków jak najbardziej może wrócić.

Dzięki temu zdarzeniu klub jest na skraju upadku.

Ja odnoszę wrażenie, że większość osób ma tutaj podejście do Wisły jak do nieswojej zabawki. Trochę jak do takiej postaci z telewizora. Albo im się historia spodoba, albo wyłączą telewizor, może i tej kreskówki nie być.

Sarapata zawiodła, to jest oczywiste. Ale lepsza Wisła z Sarapatą niż brak Wisły. Tylko o to mi chodzi. Nie będę się już przekrzykiwał w sieci, bo to nie ma większego sensu.
Tylko "Wisła z Sarapatą" jest tak na prawdę do jutra, wliczając 2 tygodnie wypowiedzenia, do Bożego Narodzenia.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 10.12.2018 o godz. 23:23.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 10.12.2018, 23:21
Na dobranoc tweet Zbymaka. Był (4 godziny temu)

Zbymak napisał(a):
Jest dobrze
22 odpowiedzi 5 podanych dalej 174 polubione
https://twitter.com/zbymak1
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 11.12.2018, 08:57
No_look_Pass napisał(a):Wyświetl post
I bardzo dobrze, może ludzie wreszcie przejrzą na oczy, co się dzieje z klubem gdy za rządzenie bierze się banda dresów i nawet jeśli rozpoczniemy od czwartej ligi, to może ich kibice pogonią z tego klubu.
Nie wiem skąd się wzięło przekonanie, że zaczynając od 4 ligi przegonimy dresow . Będzie przecież wręcz odwrotnie !
Na niższych szczeblach o patologie jest łatwiej.
Stracimy na pewno część kibiców sukcesu, wszystkich którzy przychodzili na 2 spotkania w sezonie . O ile znam mentalność " kumatych", to ostatnie ci ich interesuje to wynik sportowy i to w jakiej gramy lidze.

I tak szczerze, to nikt inny jak TS odbudowywany klub w 4 lidze.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 11.12.2018, 09:00
jakich znowu dresów?

To już nie te lata tate, już nie ma dresów, fleków, lonsdejlów.
A do Marzeny jak do Plichty, cięzko mieć pretensje....

E: jeden tu juz jakiś ananas pisał ze 4 lige zmieciemy juniorami. No ale dalej chyba nie odpisał jakimi juniorami i dlaczego...
Nie wiem czy ludzie są oderwania od rzeczywistości, czy biorą ciężkie narkotyki ale jeśli klub by grał w IV lidze to kazda druzyna będzie spięta na mecz z Nami jak plandeka na żuku.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 11.12.2018 o godz. 09:13.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 11.12.2018, 09:09
szprotson napisał(a):Wyświetl post
jakich znowu dresów?

To już nie te lata tate, już nie ma dresów, fleków, lonsdejlów.
A do Marzeny jak do Plichty, cięzko mieć pretensje....
To przenośnia . Po prostu jak czytam o tym pieknyn oczyszczeniu w 4 lidze to rzygam .
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 11.12.2018, 09:40
Jest jeszcze coś o czym chyba wszyscy zapomnieli. Żydownia może w każdej chwili odtworzyć rezerwy, które ostatnio grały w 4 lidze. Jeśli ten pajac probierz tam jeszcze będzie (a będzie, bo profesorek chyba nie zamierza go wywalić), to zrobi wszystko żeby nas nie wypuścić, a mogą nawet wygrać ligę i celowo przegrać baraż, żeby nas nie wypuścić i w kolejnym sezonie.. O upokorzeniu związanym z samą rywalizacją z rezerwą starozakonnych, to nawet szkoda pisać
Odpowiedz cytując
InQ
Member

Od: 05.2011

Stary 11.12.2018, 09:57
To akurat teoria spiskowa. Profesorek ma nas gdzieś. Ponadto gdyby zreaktywowali rezerwy to one bez interwencji MZPN startowałyby w niższych klasach rozgrywkowych.

Tak ponadto my zostaniemy w ESA...
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Stary 11.12.2018, 14:13

Tak! Czekam na zwolenników Stecherta, inwestora, któremu zły TS nie chciał oddać klubu. Cupiał wiedział co robi, że chciał Niemcom oddać Wisłę, ale kibole jak zwykle namącili...
Dla mnie hitem jest Twój ból czterech liter. Wkleić fragment zdania wyrwany z konteskstu, żeby tylko pasował pod własną teze i żeby się przypieprzyć potrafi to zrobić największy dzban. Brawo więcej takich jak ty
Odpowiedz cytując
viktor56
Member

Od: 12.2017

Stary 11.12.2018, 14:51
Ktoś tutaj już pisał, bodaj w kontekście magistratu, że paradoksalnie różne działania, które mogłyby wyjść na szkodę Wiśle, mogą jej pomóc. Pamiętam, że w odpowiedzi został wyśmiany, że zaraz będziemy dziękować Legii za to, że wyciągnęła Carlitosa za półdarmo.
Otóż, moim zdaniem, była to myśl bardzo trzeźwa i coraz bardziej widać, że jej autor może mieć rację. Jeśli to trzęsienie ziemi nie zniszczy nas doszczętnie, to pozwoli zrzucić z siebie wszystko, co było dla klubu toksyczne.
Każda z tych rzeczy, które uderzyły w nas w ciągu ostatnich kilku miesięcy coraz bardziej przybliżała nas do dnia, kiedy potencjalnie wszystkie nasze problemy mogą się skończyć i po latach wyjdziemy na prostą. Co stałoby się, gdyby Legia rzuciła więcej pieniędzy, Majchrowski umorzył jakieś długi, albo nie wywróciłyby się te niezbyt etyczne źródła finansowania - jeśli takowe były - o których się plotkuje. Byłoby tak, jakbyśmy dostali podwójne espresso po tygodniu bezsenności z perspektywą kolejnego tygodnia pracy bez odpoczynku.
To nie mogłoby funkcjonować, mając tego rodzaju wymówkę, pożyczkę chwilówkę, nasz nieudolny zarząd powoli pogarszałby stan klubowej kasy do momentu, kiedy wpływy nieodpowiednich osób jeszcze wzmocniłyby się, a długi sięgnęłyby takiej wysokości, że za rok, czy dwa nie byłoby już nikogo, kto mógłby to uratować.
Ten kataklizm może odsunąć od władzy TS, odsunąć bandyterkę, przynieść nam dobrych, bogatych, zaangażowanych i stabilnych właścicieli, spłacić w końcu długi, zintegrować trenera i drużynę z kibicami, pomóc nam docenić to co mamy, a w perspektywie zakończyć stagnację, której końca przez kilka lat nie było widać.

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Powód: Błąd w tekście
Ostatnio edytowane przez viktor56 : 11.12.2018 o godz. 15:01.
Odpowiedz cytując
lucas8
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 11.12.2018, 15:27
viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Ktoś tutaj już pisał, bodaj w kontekście magistratu, że paradoksalnie różne działania, które mogłyby wyjść na szkodę Wiśle, mogą jej pomóc. Pamiętam, że w odpowiedzi został wyśmiany, że zaraz będziemy dziękować Legii za to, że wyciągnęła Carlitosa za półdarmo.
Otóż, moim zdaniem, była to myśl bardzo trzeźwa i coraz bardziej widać, że jej autor może mieć rację. Jeśli to trzęsienie ziemi nie zniszczy nas doszczętnie, to pozwoli zrzucić z siebie wszystko, co było dla klubu toksyczne.
Każda z tych rzeczy, które uderzyły w nas w ciągu ostatnich kilku miesięcy coraz bardziej przybliżała nas do dnia, kiedy potencjalnie wszystkie nasze problemy mogą się skończyć i po latach wyjdziemy na prostą. Co stałoby się, gdyby Legia rzuciła więcej pieniędzy, Majchrowski umorzył jakieś długi, albo nie wywróciłyby się te niezbyt etyczne źródła finansowania - jeśli takowe były - o których się plotkuje. Byłoby tak, jakbyśmy dostali podwójne espresso po tygodniu bezsenności z perspektywą kolejnego tygodnia pracy bez odpoczynku.
To nie mogłoby funkcjonować, mając tego rodzaju wymówkę, pożyczkę chwilówkę, nasz nieudolny zarząd powoli pogarszałby stan klubowej kasy do momentu, kiedy wpływy nieodpowiednich osób jeszcze wzmocniłyby się, a długi sięgnęłyby takiej wysokości, że za rok, czy dwa nie byłoby już nikogo, kto mógłby to uratować.
Ten kataklizm może odsunąć od władzy TS, odsunąć bandyterkę, przynieść nam dobrych, bogatych, zaangażowanych i stabilnych właścicieli, spłacić w końcu długi, zintegrować trenera i drużynę z kibicami, pomóc nam docenić to co mamy, a w perspektywie zakończyć stagnację, której końca przez kilka lat nie było widać.

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Mam bardzo podobne odczucia i przemyślenia. Ta cała lipcowa sytuacja doprowadziła do takiego trzęsienia ziemi, które pozwoli wreszcie klubowi wyrwać się z marazmu w co gorąco wierzę!
To wszystko też otworzyło nam klapki z oczu, co obecny zarząd wyprawiał i jak Marzenka lukrowała sytuację w mediach.
Ostatnio edytowane przez lucas8 : 11.12.2018 o godz. 15:30.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 11.12.2018, 15:51
takiego samego posta można by napisać w schyłkowym okresie TFu
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 11.12.2018, 16:12
Skandalem jest to że rzadzi jeszcze Marzenka która dostała klub w niezłej sytuacji od Cupiała ( z kartami zawodników i kontraktami). Poprzednika nie liczw bo on nic nie zepsól. Cupiał umorzył kupe długu wzgledem tf a ona wszystko zaprzepasciła.
A drugą stroną najlepiej było by wymuwić umowe na stadion,ktory nie jest do końca oddany a Wisła ma taką kase płacić. Wiďać jak oni są niekąmpetetni.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
viktor56
Member

Od: 12.2017

Stary 11.12.2018, 16:14
Wydaje mi się, że porównanie schyłkowego okresu Telefoniki z końcówką (?) TSu jest niesłuszne. Po pierwsze, BC nie pozwalał sobie na to, co udało się zrobić różnym ludziom w klubie w czasach TS. Po drugie, Telefonika zawsze dawała nadzieję na to, że coś się z dnia na dzień zmieni i na konto klubu wpłynie duża kwota pieniędzy. Po trzecie, nie bałem się codziennie otwierać przeglądarki, w obawie, że dowiem się, że jakieś służby wyśledził coś, co nie powinno mieć miejsca. To są warunki w których klub gniłby, choćby jeszcze kolejne 3 lata miał jakoś pociągnąć w Ekstraklasie.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 11.12.2018, 16:23
pozwalał, nie pozwalał, wszystko zmierzało po równi pochyłej i w odpowiednim momencie odciął się od strupa
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 11.12.2018, 16:31
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Skandalem jest to że rzadzi jeszcze Marzenka która dostała klub w niezłej sytuacji od Cupiała ( z kartami zawodników i kontraktami). Poprzednika nie liczw bo on nic nie zepsól. Cupiał umorzył kupe długu wzgledem tf a ona wszystko zaprzepasciła.
A drugą stroną najlepiej było by wymuwić umowe na stadion,ktory nie jest do końca oddany a Wisła ma taką kase płacić. Wiďać jak oni są niekąmpetetni.

Kilkanascie milionów długów!! No po prostu w zajebistej sytuacji zostawił Cupiał Wisłę, przecież defacto już wtedy można było spokojnie Wisłę ogłosić bankrutem... Ty myślisz że kasa ze sprzedaży zawodników poszła na długi a nie na bieżące wydatki i kontrakty dla zawodników? No bo przecież TS spał na kasie i nią dosłownie sra żeby sobie móc pozwolić na coś takiego!!! Mogli za sprzedaż grajków spłacić przecież długi powiadasz, a kontrakty zawodnikom nie płacić bo po co... Brawo Ty!

Spójrzmy prawdzie w oczy, Cupiał sobie zdawał sprawe w jak beznadziejnej sytuacji jest Wisła, i po prostu uciekł z tonącego statku oddawając Wisłę pierwszemu lepszemu chętnemu, nie sprawdziwszy go nawet.
Ostatnio edytowane przez Rience : 11.12.2018 o godz. 16:36.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów