The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.12.2018, 20:07
Co do Filipiaka: kto wam niby powiedział, że chce on 100% akcji? Pare lat temu miasto wystawiło swoje akcje na sprzedaż, gdyby chciał miałby już 100%...

Tylko po co?

Przecież to nie ma sensu i żadnej korzyści dla profesorka. Stadion i tak należałby do miasta, bo chyba logiczne że nikt mu tego nie odda. Zresztą i tak nie da się nic dobudowac, przebudować...

Ma ponad 60 procent akcji, więc i tak na pelnie kontroli nad spółką. Zacznijcie myśleć logicznie.

====

Zresztą ja i tak bym nie chciał aby nas ratowalo miasto, tylko prywatni akcjonariusze/ Stowarzyszenie. Zawsze byłem dumny, że dominujemy w Krakowie bez pieniędzy podatników...
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 04.12.2018, 20:13
Obarczanie Panią Marzenę Sarapatę za obecną sytuację jest w moim odczuciu trochę niesprawiedliwe i krzywdzące.
Wiadomo w jakiej sytuacji TS przejmował Wisłę, gdy ta miała już wielomilionowe długi.
Fakt, popełniła błędy, ale to nie ona doprowadziła klub do tak krytycznej sytuacji.

Raczej próbowała reanimować umierającego.

A Pan Cupiał? Mimo szacunku jakim należy go darzyć... czemuś Boguś nie sprzedał Wisły, gdy Kita chciał ją kupić?
Zostawiłeś swoje ukochane dziecko w tragicznej sytuacji.

Gdzie są ci wszyscy kibice sukcesu, którzy fetowali mistrzostwa na rynku?

W takim momencie klubu wszystkie bilety powinny byc wykupione.

Szkoda, że tak się to wszystko potoczyło.

Jeszcze tli się we mnie nadzieja.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 04.12.2018, 20:55
Grono wiernych kibiców jest niestety( albo stety) stałe od lat.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 04.12.2018, 20:56
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Obarczanie Panią Marzenę Sarapatę za obecną sytuację jest w moim odczuciu trochę niesprawiedliwe i krzywdzące.
Wiadomo w jakiej sytuacji TS przejmował Wisłę, gdy ta miała już wielomilionowe długi.
Fakt, popełniła błędy, ale to nie ona doprowadziła klub do tak krytycznej sytuacji.

Raczej próbowała reanimować umierającego.

A Pan Cupiał? Mimo szacunku jakim należy go darzyć... czemuś Boguś nie sprzedał Wisły, gdy Kita chciał ją kupić?
Zostawiłeś swoje ukochane dziecko w tragicznej sytuacji.

Gdzie są ci wszyscy kibice sukcesu, którzy fetowali mistrzostwa na rynku?

W takim momencie klubu wszystkie bilety powinny byc wykupione.

Szkoda, że tak się to wszystko potoczyło.

Jeszcze tli się we mnie nadzieja.
A ci dalej swoje...

Wiesz gdzie? Podejrzewam że zygają juz tymi ciaglymj rozkminami kto ma wiekszy procentowo udział w tym całym syfie wokół klubu i póki co siedzą gdzies schowani żeby was nie czytać
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 04.12.2018, 21:10
master17 napisał(a):Wyświetl post
Wymiana zarządu jest konieczna, ale teraz nagle nie ma najmniejszego sensu. Jak daj Boże znajdą się inwestorzy, to dopiero wtedy należy zrobić całą rewolucję.
Jak ktoś odkupi Wisłę, to sam obsadzi zarząd. To chyba oczywiste.
Jeżeli nie - jasne że bez sensu. Pomijam już że nikt się nie zgodzi zastąpić obecnego Zarządu.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 04.12.2018, 21:22
Wolfy.... nie peird. że bzdur. Każdy dołożył cegiełkę, masa popełnionych błędów.. Chyba nie odmówisz Cupiałowi dobrych zamiarów, bo czytam cały czas, że według Ciebie to numero uno.

Obwinianie Cupiała o upadek klubu to jak obwinianie Piłsudskiego o przegranie 2 wojny światowej...

Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Obarczanie Panią Marzenę Sarapatę za obecną sytuację jest w moim odczuciu trochę niesprawiedliwe i krzyw
Litości.... to może popłaczmy nad Atenami? Sędzio czemuś nie uznał bramki Penksy? Albo powspominamy Nikozję?

Kita za mało dawał - prost - Cupiał szukał kupca, który choć w części zrównoważy poniesione koszty (w niewielkiej części!), tak samo jak Sarapata szuka inwestora. Jakbyś coś wpompował 10k zł to oddałbyś to komuś za 500?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 04.12.2018 o godz. 21:27.

Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 04.12.2018, 22:09
Cytat:
Gdzie są wszyscy kibice sukcesu?(...)
.
Większego pierd$#%nia dawno nie słyszałem, ale ponieważ nie tylko ty brednie powtarzasz, odpowiem:

Na - ....a! - stadionie!

W latach 1982 - 1997, średnia frekwencja na meczach u siebie tylko w jednym sezonie przekroczyla 10 tys osób! W jednym! Ostanie 5 lat (dwa sezony na zapleczu) przed Cupiałem frekwencja była poniżej 5 tysięcy osób. 5 tysięcy ....a!

Dzis narzekamy mając średnia w ub sezonie na poziomie 14,5 tysiąca... czwarty wynik w Polsce...

Ja wiem, że pani Sarapata majaczyla o średniej 20 tysięcy osób, ale czegoś takiego nie potrafila osiągnąć Legia z trzy razy wiekszego miasta, zdobywając mistrzostwo i grając w LM...

Naprawdę można winic wiele czynników stanu obecnego i każdy swoje dołożył: Cupial, miasto, Ts, Sarapata, kościół katolicki, cyklisci, marsjanie... Natomiast nikt nie ma prawa przypierdalac się do frekwencji na stadionie. Bo ta w skali kraju jest rewelacyjna.

Gdybysmy przychodzili na mecze w 3 tyś osób jak Śląsk dzisiaj, nikt by się naszym upadkiem nie przejął i nie zajaknal o ratowaniu klubu. Tak jak to było z Polonia Warszawa czy innymi upadajacymi klubami...

Bądźcie poważni i szanujmy się.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 04.12.2018, 22:20
tak a propo myślenia, to kiedyś już pisałem ale powtórze:

TS to nie tylko SKWK , SKWK to nie tylko WSH , WSH to nie tylko Paweł

itd

do przemyślenia...

a co do Pani Marzeny , to jej rola się już zakończyła to chyba jasne , stąd nerwowe ruchy wszystkich naokoło
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 04.12.2018, 22:22
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
.
Większego pierd$#%nia dawno nie słyszałem, ale ponieważ nie tylko ty brednie powtarzasz, odpowiem:

Na - ....a! - stadionie!

W latach 1982 - 1997, średnia frekwencja na meczach u siebie tylko w jednym sezonie przekroczyla 10 tys osób! W jednym! Ostanie 5 lat (dwa sezony na zapleczu) przed Cupiałem frekwencja była poniżej 5 tysięcy osób. 5 tysięcy ....a!

Dzis narzekamy mając średnia w ub sezonie na poziomie 14,5 tysiąca... czwarty wynik w Polsce...

Ja wiem, że pani Sarapata majaczyla o średniej 20 tysięcy osób, ale czegoś takiego nie potrafila osiągnąć Legia z trzy razy wiekszego miasta, zdobywając mistrzostwo i grając w LM...

Naprawdę można winic wiele czynników stanu obecnego i każdy swoje dołożył: Cupial, miasto, Ts, Sarapata, kościół katolicki, cyklisci, marsjanie... Natomiast nikt nie ma prawa przypierdalac się do frekwencji na stadionie. Bo ta w skali kraju jest rewelacyjna.

Gdybysmy przychodzili na mecze w 3 tyś osób jak Śląsk dzisiaj, nikt by się naszym upadkiem nie przejął i nie zajaknal o ratowaniu klubu. Tak jak to było z Polonia Warszawa czy innymi upadajacymi klubami...

Bądźcie poważni i szanujmy się.
dodam od siebie tylko tyle,że ci najwierniejsi z wiernych,wysmiewajacy sie z "pikników:,"januszy" itp nie sa w stanei zapelnić swojego sektora. patrzącc co mecz na puste "C" pusty śmiech ogarnia.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
krakus76_
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2018

Stary 04.12.2018, 22:34
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie odmówisz Cupiałowi dobrych zamiarów, bo czytam cały czas, że według Ciebie to numero uno.

Obwinianie Cupiała o upadek klubu to jak obwinianie Piłsudskiego o przegranie 2 wojny światowej...
A z Ciebie jakiś adwokat BC czy z jego rodziny ? Zluzuj bo chłopie aż słabo się robi czytając co tu wypisujesz. Cytując Ciebie:

Cytat:
Bez wątpienia osoby (bałwany) takie zasługują na naplucie w twarz, bezmyślne, ale to norma tutaj.
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 04.12.2018 o godz. 22:40.
----------------------------------------------------------------
„W świecie baranów i owiec wolę być wilkiem"
Odpowiedz cytując
InQ
Member

Od: 05.2011

Stary 04.12.2018, 22:42
regan napisał(a):Wyświetl post
a może tak źródło?

Dasta Invest to deweloper jest. Działają głównie na krakowskim rynku, od 15 lat. Mnóstwo realizacji m.in na Dąbskiej, 2 pułku w rejonie pasa startowego itp.
Głównie to były twitterowo - facebookowe plotki. 2-3 różne profile.

Natomiast jeżeli już chcemy znać konkret to mamy po spotkaniu artykuły prasowe: https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...dy/ar/13716438

Jeżeli chodzi o Dasta Invest oni działają od 2003 roku. Ostatnie lata współpracowali z Wisłą (http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ialej_gwiazdy/), a właściciel jest skromnym fanem naszego klubu.

Jeżeli chodzi o Antrans, jest to 20-letnia mała firma przewozowa (zatrudniają kilkadziesiąt osób). Może w tym jest jakaś idea by zjednoczyć za sobą wiele małych biznesów W każdym razie jest to pozytywny znak. Ponadto są naszym partnerem nie od dziś (http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ialej_gwiazdy/ )

---
Na razie nie ma porozumienia na jakich zasadach miałaby opierać się współpraca pomiędzy tymi podmiotami po przejęciu, lub wejściu do spółki. Co do opinii po spotkaniu: są one raczej pozytywne. Najważniejszy jest komunikat że sprawy powoli idą do przodu (to jest dominujacy przekaz)
Są też dziennikarze (taki znany kibol/dziennikarz t vn) którzy znowu sieją teraz ferment i twierdzą że nic z tego nie będzie... (a co innego mają powiedzieć osoby które życzą nam upadku)
---

Jeżeli chodzi o źródła - z twitterowych "Wielka Wisła", mniej zbymak (a facebooki zostawiam dla siebie - wszystko prywatne)
Ostatnio edytowane przez InQ : 04.12.2018 o godz. 22:58.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 04.12.2018, 23:21
krakus76_ napisał(a):Wyświetl post
A z Ciebie jakiś adwokat BC czy z jego rodziny ?
Tak, jestem przekonany, że Lucjusz to p. Monika, córka byłego już właściciela spółki Wisła Kraków.

Trudno się rozmawia, kiedy dyskusja jest nie tylko nerwowa, ale i poziomem retorycznym przypomina plac pełen wiejskich demagogów.

W międzyczasie p. red. Jadczak odciął się p. red. Midze (ach ci dziennikarze śledczy, reporterzy, gwiazdy szpalty i pióra!), że żadnego spotkania Wisła-miasto nie było i nie będzie. Jak się okazało, miał rację. Zapowiedział też, że nie było i nie będzie żadnych rozmów o przejęciu Wisły na linii Ziętek-Kwiecień-zarząd. Jeśli ma rację, to słabo.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 05.12.2018, 01:26
Twittery huczą, że jeśli wszystko wypali czeka nas naprawdę ciekawa przyszłość! Zbymak porównuje wręcz plany z dzisiejszego spotkania do wejścia BC do Wisły!!

W każdym razie 4 liga ponoć definitywnie już nam nie grozi czuję ,że będzie dobrze!
Odpowiedz cytując
InQ
Member

Stary 05.12.2018, 01:38
Jadczak jak zwykle gada głupoty. Problem w tym że przed godz 19:00 takie spotkanie się zakończyło... (tylko w trochę szerszym gronie). Co więcej nie tylko zbymak tu się wypowiadał (a nawet są komunikaty medialne np. Gazeta Krakowska.

Na razie brak porozumienia. Nastroje bardzo pozytywne. Dogrywka jeszcze w tym tygodniu.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 05.12.2018, 01:43
Sami opieracie się na spekulacjach (i to jeszcze zbymaka...).

Zobaczymy już niedługo, bo piłkarze dogadali się przecież co do konkretnej daty w związku ze spłatą. Jeżeli zaczną lawinowo wpływać wnioski o uregulowanie należności...
Odpowiedz cytując
InQ
Member

Stary 05.12.2018, 01:56
Zbymak owszem spekuluje... ale z innych info to że było spotkanie i ma być kolejne jest po prostu faktem.

Jeżeli wierzycie wcześniejszym wypowiedziom Jadczaka to spróbujcie teraz go podpytać na tt... (narracja już się zmieniła).
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 05.12.2018, 02:12
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Twittery huczą, że jeśli wszystko wypali czeka nas naprawdę ciekawa przyszłość! Zbymak porównuje wręcz plany z dzisiejszego spotkania do wejścia BC do Wisły!!

W każdym razie 4 liga ponoć definitywnie już nam nie grozi czuję ,że będzie dobrze!
O ja cie krence To bierz jutro wolne w pracy i otwieraj co tam masz w barku skitrane!

Jak ktos w rodzaju BC to nie ma co sie wygłupiac. Proponuje zmienic poziom dyskusji z IV ligi na to z kim zagramy w LM w przyszlym roku w grupie
A poza tym co myślicie, czy transfer Pazdana i Szymańskiego do Wisły jest realny już w najblizszym oknie?
Ostatnio edytowane przez regan : 05.12.2018 o godz. 02:16.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 05.12.2018, 02:18
Nie, nie, idę do pracy, bo mam tam jednego żydka,który ostatnio strasznie się stał aktywny w ramach swej garbatej doli i koniecznie muszę go naprostować, a raczej nagarbić hehe
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 05.12.2018, 07:16
Ktoś też coś pisał że spotkanie było ale temat przejęcia klubu mógł nie być te tematem. Moglo chodzić tylko o formę wsparcia klubu pożyczka. Za dużo tego info wyszło i każdy pisze co innego. A zbymaka to już ostro poniosło.
Odpowiedz cytując
Cygan82
Member

Od: 08.2018

Stary 05.12.2018, 08:04
Myślę że takiej mendzie jak jadczak , to bym nic nie mówił jako osoba która by miała przejąć Wisłę, za dużo krzywdy nam zrobił. Co do zmiany zarządu proponuje na nowego prezesa Głowęnasza legenda,człowiek oddany i wiarygodny....
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 05.12.2018, 08:08
Już był jeden nie doświadczony zarząd i zobacz jak to się skończyło.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 05.12.2018, 08:45
To jak doświadczony, to Bednarz!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 05.12.2018, 08:52
Myślę, że dają Wam podpuche, mydlą oczy, aby jeszcze zyskac trochę czasu, a Wy łykacie jak wcześniejsze ploty o jakiejś ofercie na papierze toaletowym potentata w produkcji krzesełek.

Jak będę miał trochę czasu i chęci wyjaśnię czaro i krakus76 różnicę między podbojem ligi mistrzów, a rzuceniem się na LE. Wolfiemu zaś postaram wyjaśnić się jego bezpodstawny żal jaki żywi do BC w kontekście oddania nas do Meresińskiego i związku tej sytuacji ze Smoleńskiem :]
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 05.12.2018 o godz. 09:00.

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 05.12.2018, 09:46
Bardzo dziękuję za miłe chęci, ale ja nie mam problemu z odróżnieniem ww. sytuacji i trochę dziwi mnie, że zostałem zaszufladkowany, zwłaszcza w tak miłym gronie.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 05.12.2018, 10:18
Lucjusz, ja doceniam to co zrobił Cupiał, ale mam pretensje o zabawę na koszt Wisły. Wszyscy Ci zwalniani trenerzy, kiedy sytuacja była już beznadziejna, umowa z Mandziarą etc. Zresztą pisałem o tym jeszcze kiedy był właścicielem.

Sam też nie otwieram swojego Igristoje, poczekam na konkrety.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.12.2018 o godz. 10:38.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 05.12.2018, 10:32
Cupiał sie bawił przez co otarliśmy się o lige mistrzów oraz swietowaliśmy troche sukcesów
Szarki tez sie bawiły przez co ocieramy się o upadek, straciliśmy dobre imie a jedyne co nam zostało to historia.
wspólny mianownik to M. (nie misiek) której "ktoś" podsunał innego M., Cupiał sprzedać spółke musiał, powiązane to bylo z wiekszymi biznesami, ale przecież to nie było tak, że rowerzysta szedł sobie ulicą, zapukał do pierwszych lepszych drzwi i zapytał tego który je otwiera czy może kupić klub, a tamten sie zgodził. ..
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 05.12.2018, 10:36
Faktycznie, z perspektywy czasu ciężko uwierzyć, że Jakub M. znalazł się w Wiśle przypadkiem tym bardziej, że z Krakowem to chyba nie miał nic wspólnego. Tylko jedna rzecz w tym wszystkim jest dziwna - czemu zaj.ebał kasę i dlaczego to wyszło jeżeli miał na to przyzwolenie, ale pewnie nic tu z przypadku nie wynikało.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 05.12.2018, 10:39
Do moment podpisania dokumentów nic nie jest pewne.

Jak dla mnie wczorajsze spotkanie to bardziej próba ustalenia możliwości współpracy w zakresie niedopuszczenia do najgorszego scenariusza, jakim byłaby upadłość spółki plus ewentualnie omówienie wariantów działania, gdyby to takiej sytuacji faktycznie doszło. Wcześniej spotykali się Kwiecień z Ziętkiem teraz dołączyło jeszcze dwóch zapaleńców.
Przy czym tak patrząc realnie - to tych 4 Panów nie jest w stanie finansowo prowadzić klubu w ekstraklasie na dłuższą metę, nie ta półka. Może tutaj chodzić bardziej o ustalenie zasad doraźnej współpracy połączone z ewentualnymi zmianami w zarządzie, bo ewidentnie w tej chwili postać Pani Prezes utrudnia a wręcz czasem uniemożliwia współpracę z ważnymi kontrahentami (w tym z miastem).
Żeby nie było - nie wierzę absolutnie, żeby miasto miało się zaangażować finansowo w sposób bezpośredni - to jest niemożliwe.
Natomiast jest kwestią oczywistą, że co by się dalej nie działo - Wisła nie może funkcjonować działając w oparciu o umowę korzystania ze stadionu na obecnych warunkach, gdzie frekwencja w granicach 10 tysięcy nie daje dla klubu dochodu z dnia meczowego...Ten problem musi być rozwiązany jak najszybciej a Pani Prezes nie jest w stanie tej sprawy załatwić.

Dlatego niech wszyscy zluzują, takich spotkań musi się odbyć jeszcze co najmniej kilka, natomiast żadnego nowego BC nie będzie. No chyba, że ktoś wierzy w Chińczyków od Gricuka bądź Angoli
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 05.12.2018, 11:04
Czy ktoś mnie może oświecić dlaczego nie możemy podpisać z miastem umowy na stadion trochę w stylu Garbarni?
Jakieś dwie trybuny na mecz, a w przypadku topowych spotkań na trzy, albo (zaszalejmy) na cztery?

Faktem jest, że to Majchrowski chciał mieć tak olbrzymi i kosztowny stadion na Euro, a teraz Wisła, która tak dużego stadionu nie potrzebowała, musi płacić.
Czyżby przy budowie stadionu zawarto jakąś umowę, że albo wynajmujemy od miasta cały stadion, albo nic?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 05.12.2018, 11:11
Tutaj kiedys już była dyskusja w tym temacie i nie bardzo jest z czego rezygnować. Każda trybuna ma jakieś "przeznaczenie" i swoich bywalców stałych. A jednak do Garbarni to nie ma co się odwoływać bo to jednak całkiem inna bajka frekwencyjnie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów