The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.10.2018, 22:06
Brawo za walke. Drużyna która nigdy się nie poddaje zasługuje na największy szacunek. Grajcie tak zawsze i zawsze będziemy z was dumni. Maćkowi Stolarczykowi życzę żeby został naszym Fergusonem.

A parówce lopezowi za radość po bramce życzę żeby cały hajs zarobiony w wawie przejebal w kasynie
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 21.10.2018, 22:06
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Niedosyt jest....

Nie bierzcie tego pytania na poważnie, ale:

wolelibyście przejebać 3:0 po bramkach nie-carlitosa, czy zremisować 3:3 gdzie w 89 wpiernicza nam carlitosek druga brame?

:/
Wolę 3:3 bo rzadko strzelamy 3 gole w 5 minut na takich terenach jak Ł3.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 21.10.2018, 22:07
Mam tyle pracy, że tuż przed pierwszą bramką powiedziałem sobie: jeśli w ciągu trzech minut cokolwiek tu się nie ruszy, wyłączam. I proszę!

Mając na uwadze cały mecz: remis sprawiedliwy, choć gdyby nieco więcej szczęścia miała Legia (w I połowie) albo Wisła (w II połowie), to wynik mógłby być całkowicie inny. Piękny mecz do oglądania. Zresztą, jak większość meczów Wisły w tym sezonie.

Popełniliśmy mnóstwo błędów indywidualnych i głupich strat (Wasyl, Basha, Kort), paru zawodników w 1. połowie fatalnie się poruszało po boisku (Kostal, Arsenic) oraz, mam wrażenie, w 1. połowie byliśmy słabsi fizycznie (może wynikało to z psychiki, bo w 2. byliśmy mocniejsi). Trzeba nad tym interesem popracować, bo na tej fali entuzjazmu i szczęścia nie wiadomo jak długo jeszcze pociągniemy. No i Kort na ławę!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 21.10.2018, 22:08
Kamson napisał(a):Wyświetl post

A parówce lopezowi za radość po bramce życzę żeby cały hajs zarobiony w wawie przejebal w kasynie
nie przesadzaj
po pierwszej bramce nie cieszył sie.
a to ze cieszył sie po drugiej strzelonej na 3-3 w prawie 90 minucie to chyba normalka
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 21.10.2018, 22:11
szprotson napisał(a):Wyświetl post
nie przesadzaj
po pierwszej bramce nie cieszył sie.
Jak nie? Czy nie podbiegł pod trybunę wiślacką i nie wystawił ucha? Chyba, że to był gest do kibiców Legii, żeby mu śpiewali - nie do końca te jego gesty i uśmiechy rozumiem. No, ale wtedy też by się cieszył, tylko mniej prowokacyjnie : )
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 21.10.2018, 22:16
salernitano napisał(a):Wyświetl post
a co sadzicie o 'braku cieszynki' carlitosa, a potem jego szalonej radosci? tutaj fajnie opisane. mogl sie cieszyc, mam to gdzies, a nie udawac jak debil.

https://laczynaspasja.pl/jak-to-z-to...wisle-czy-nie/
potwierdza tylko to wszsystko co bylo mowione: kawał ch... reszta legionisty

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 21.10.2018, 23:20
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Czy tylko ja uważam, że Sadlok od dłuższego czasu nie potrafi osiągnąć chociażby dobrej formy? 38 letni Wasilewski wygląda dużo lepiej. Masa niepewnych interwencji, próżno szukać dobrego przerzutu, masa słabych podań. Szkoda, że Ondraskowi dziś nie żarło, bo wygrać na Ł3 po ślicznym comebacku, ajjj...
Nie wiem jak to się ma po meczu z Legia, ale czytałem dokładne raporty z których wynika że Sadlok ma dużo więcej od Wasyla wygranych pojedynkow(w tym główkowych), dokładnych podań, dryblingow, lepsze wyprowadzanie piłki. Dzisiejsze błędy bolą, ale to on ma większy wpływ na naszą pozytywna grę. Co ciekawe najsłabiej statystycznie z naszej obrony wygląda Pietrzak, a jest... powoływany do kadry Brzęczka.

Arsenicia tez zresztą dzisiaj mało było na prawej stronie i trzeba to powiedsiec: jego miejsce jest na środku, a Pietrzaka na ławce. Bartkowski, Arsenic, Wasyl, Sadlok - czekam na powrót tego ustawienia.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 21.10.2018, 23:40
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
potwierdza tylko to wszsystko co bylo mowione: kawał ch... reszta legionisty
A skad wiadomo że nie cieszyl sie z naszego powodu? Wy chyba za duże macie oczekiwania od judasza. To tak jak od ku.rwy oczekiwalibyście wstrzemięźliwosci seksualnej przez miesiąć po zmianie alfonsa.

On ma nas w dupie wiec nie ma powodu zeby sie nie cieszyc z bramki. Jego palec przy uchu mial zapewne jakiś podtekst. Może dlatego że mu jadą tam w szatni. Nie sądzę, żeby, żeby to miało związek z nami. Raczej z tym co sie dzieje u nich w szatni.

A swoja drogą żal wam dupe ściska po tym carlitosie. To zwykły najemnik i należy mu jechać po piździe jak każdemu a nie sie pucować do niego, żeby nam jakieś puste gesty pokazywał. Pokazał w lato i jest zwykłą prostytutką. Lopez ty cwelu skończyles z ....ą w burdelu. Tyle w temacie
Ostatnio edytowane przez regan : 21.10.2018 o godz. 23:44.
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 22.10.2018, 01:32
Ludzie, poruszanie tematu C z po tym meczu to obelga dla naszych piłkarzy,. Oni wyszli z 2:0 na 2:3 i jedna fuksiarska branka tego nie zmieni... mnie osobiście wali czy jakiś legionista cieszył czy nie ... kim on jest aby porownywac sie do najstarszego klubu w Polsce
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
skorsinio
Member

Od: 01.2009

Stary 22.10.2018, 02:42
Jak dla mnie Cralitos jest sprzedajna ..... inaczej nie mozna mówić o nim inaczej niestety pokazał gdzie ma były klub który wyciągnął go z zapiziałego grajdołka i jeszcze mówiąc ze zakochał sie w krawaciarzach no sorry

co do meczu w pierwszej płlowie bylismy zagubieni jak dzieci we mgle może ta bramka na dzien dobry sparaliżowała nas przyszła przerwa i juz w drugiej połowie zaczelismy grać chłopaki to co powinni chwała im ze podniesli sie i wyciągli wynik na 3-2 szkoda tej brami 3 straconej ale cóz dobry i jeden punkcik zdobyty z nimi )

Jeszcze raz brawo za walke poświęcenie !!!
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 22.10.2018, 07:41
Sytuacja z CL pokazuje, że to zwykły hipokryta, nic wiecej. Nie ma jednak sensu zawracać sobie nim glowy.

Dawno nie mieliśmy tak charakternej drużyny, jakiś niedosyt jest ale wynik z czołówką ligową jest bardzo dobry. Teraz istotne, by wygrać z Sosnowcem i pewnie zaś polecimy w górę tabeli.

Niestety na poniedziałkowym meczu mnie nie bedzie, ale bilet kupię by podziękować chłopakom, bo są fantastyczni i walczą do końca.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 22.10.2018, 07:48
Ja wcale nie uwazam, ze Lopez cos dziwnego - to sa emocje, kto gra w pilke ten wie co strzelic gola, ladnego gola w 90 min. Przypomnijcie sobie co zrobil Niedzielan. i jak przebiegal cos pokazujac wzdluz lawki Wisly.

Lopez dal nam wiele radosci - teraz to historia.
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 22.10.2018 o godz. 07:51.
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 22.10.2018, 07:50
Bardziej niż Carlitos martwi mnie Pietrzak, który miał bardzo dobry początek sezonu i potem razem z Kortem znacząco obniżyli loty.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 22.10.2018, 08:12
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Sytuacja z CL pokazuje, że to zwykły hipokryta, nic wiecej. Nie ma jednak sensu zawracać sobie nim glowy.

Dawno nie mieliśmy tak charakternej drużyny, jakiś niedosyt jest ale wynik z czołówką ligową jest bardzo dobry. Teraz istotne, by wygrać z Sosnowcem i pewnie zaś polecimy w górę tabeli.

Niestety na poniedziałkowym meczu mnie nie bedzie, ale bilet kupię by podziękować chłopakom, bo są fantastyczni i walczą do końca.
Jakim hipokrytą? Czy on cos deklarował? Wrecz przeciwnie. On kocha Legie. Ja pie.rodle ludzie. Hipokryta moze byc Krzychu bo on sie zarzekał, że tam nie pójdzie.

Cwe(L)itos to zwykły niewdzięczny najemnik, który stąd chciał uciec za wszelką cenę akurat tam do Legii, coś podobnego do Cierzniaka. Za to trzeba jebac i ciąć po nogach i pluć w twarz. Sposób w jaki stąd odchodził zasługuje na potępienie a nie na żal. On na Wisle sra a wy wymagacie pustych gestów od niego. Może jeszcze ma koszulke Wierności założyć pod spód, bo grał w Wiśle a jak nie to będzie dla was hipokrytą? Przestańcie sie mu pucować, bo wygląda to śmiesznie.
Ostatnio edytowane przez regan : 22.10.2018 o godz. 08:23.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 22.10.2018, 08:33
a tak swoją drogą , to nie dało sie dogadać z loczkiem , że ok sprzedajemy ci Lopeza za półdarmo , ale w meczach z nami go nie wystawiasz ( jak np czesto sie robi przy wypożyczeniach) ?
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Member

Od: 05.2013

Stary 22.10.2018, 08:35
Nie wolno chyba
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 22.10.2018, 10:48
albo zapis, że jeśli nam strzeli bramkę to płącą powiedzmy 100k ojro
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 22.10.2018, 11:37
Jest hipokrytą, bo przy swoim pierwszym golu, gdy Legia wyszła na prowadzenie rozłożył ręce i sie nie cieszył. Natomiast przy trzecim golu, dostał niemal orgazmu. Ja sie nim nie przejmuję, stwierdzam jedynie fakt, że taka postawa wskazuje że ktoś jest hipokrytą.

Tak czy inaczej nie warto sb nim głowy zawracać.
Odpowiedz cytując
lucas8
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 22.10.2018, 11:41
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Jest hipokrytą, bo przy swoim pierwszym golu, gdy Legia wyszła na prowadzenie rozłożył ręce i sie nie cieszył. Natomiast przy trzecim golu, dostał niemal orgazmu. Ja sie nim nie przejmuję, stwierdzam jedynie fakt, że taka postawa wskazuje że ktoś jest hipokrytą.

Tak czy inaczej nie warto sb nim głowy zawracać.
Zwykły najemnik i hipokryta. Robi i mówi to na dany moment, żeby przylizać dupę komu trzeba.
Szkoda ciągnąć ten temat
Odpowiedz cytując
CrazyBoy96
Senior Member

Od: 03.2017

Stary 22.10.2018, 11:43
A mi się cały czas wydaje, że tam przy tym 3 golu był spalony, może ktoś zrobić linie ?
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 22.10.2018, 11:51
Nie macie ....a wiekszego problemu niż jakiś nażelowany ekswiślacki najemnik?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 22.10.2018, 11:59
Punkt widzenia kibica nigdy nie będzie taki sam jak pilkarza. Carlitos to najemnik, jak jutro mu zapłacą więcej w Chinach to będzie całował skośnookich. Oczekiwać po jego golach że się nie będzie cieszył to jak oczekiwać śniegu w lipcu. Dlaczego i po co?

Tak sobie myślę o tym sezonie i mam coraz większy szacunek do Stolara, całego sztabu i piłkarzy. Robią rzeczy niewiarygodne i to w tak trudnej sytuacji klubu. I co równie ważne kontuzje (tfu tfu) omijają zespol...
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 22.10.2018, 12:00
nie bylo spalonego. Aczkolwiek wymowne jest to ze w zasadzie byla jedna powtórka z tego momentu i to bez zatrzymania. Jakby to byla akcja Wisly to NASA pod mikroskopem miliard kamer
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 22.10.2018, 12:25
Szacunek dla całej drużyny i każdego z osobna za ten mecz. I w sumie to za cały ten sezon od początku.
Nie mogłem oczekiwać od Was więcej.
Jesteście godni nie tylko podania ręki ale i skinienia głową.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 22.10.2018, 13:00
@ tommiyacht

Też wydaje mi się, że nie było spalonego, ale jedyne ujęcia pokazane są z kamery z narożnika, zgadzam się również, że gdyby taka sytuacja miała miejsce w przypadku Wisły to byłyby analizy co do milimetra - Canal + kiedyś wykazał Wiśle bramkę strzeloną po bodajze 12 centymetrowym spalonym (Boguski w meczu z Widzewem podanie Meliksona) - zastanawiające, że nad "kontrowersjami" z tego meczu przeszli bokiem, pokazując tylko jedną - wejście nakładką Carlitosa za które był wolny z 18 -20 metrów - o którym mówił też Sadlok w L+ ekstra
Natomiast słynne szarpnięcie za koszulkę Vesovicia - Vesović walcząc o piłkę też trzymał za koszulkę bodajże Pietrzaka, więc boczny zareagował prawidłowo - specjalnie oglądałem drugą połowę powtórnie....

Wskoczenie Vesovicia na plecy Wojtkowskiego - brak zainteresowania piłką centralne żółtko, podobnie jak wejście Pasquatto w Wojtkowskiego przy bocznej linii boiska w 93 minucie.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 22.10.2018, 13:23
Wielkie brawa dla naszych piłkarzy za to co pokazali w drugiej połowie. Niesamowite wrażenie chłopaki na mnie zrobili. Naprawdę mamy pakę przeambitnych i zadziornych walczaków.

Trafili nam się ludzie, którzy pięknie wcielają w życie hasło "Na przekór wszystkim, kibice Wisły". Stolar, Sobol, Mariusz Jop, Głowa - wystarczy, żeby kibice chodzili na mecze w dobrej liczbie, co da tym gościom dobre warunki do pracy i to przełoży się na wyniki Wisły.

Niech piłkarze martwią się tylko o to jak pokonać najbliższego przeciwnika, a nie o brak kasy i niech klub ma za co zatrzymywać.

Pięknie by było już teraz podpisać nowy kontrakt z Martinem Kostalem. Kobra pewnie już jest jedną nogą w innym klubie stąd cisza w jego temacie, ale dawać umowę dla Jesusa póki jest jeszcze szansa go u nas zatrzymać.

Zajebiste mamy te skrzydła po prostu.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 22.10.2018, 14:07
funkykoval

I co ustalili "znawcy" w tej sprawie:

"wejście nakładką Carlitosa za które był wolny z 18 -20 metrów"

? Nie oglądałem niestety studia.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 22.10.2018, 14:39
"Pan Sławek" stwierdził, że była nakładka i błąd sędziego
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 22.10.2018, 14:47
Wcale mnie nie zdziwi jak Imaz utrzyma forme strzelecką i zakocha sie nagle w Warszawie. Carlitos juz pewnie się z nim kontaktował na proźbe loczka
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 22.10.2018, 14:58
petred napisał(a):Wyświetl post
Wcale mnie nie zdziwi jak Imaz utrzyma forme strzelecką i zakocha sie nagle w Warszawie. Carlitos juz pewnie się z nim kontaktował na proźbe loczka
Jak na moje to loczek w aktualnej ich sytuacji to może po prośbie sam chodzić a nie kupować piłkarzy
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów