The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.07.2018, 14:58
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Kolego, ale budżety w wielu przypadkach, także w przedsiębiorstwach, buduje się w oparciu o spodziewane wpływy. To, że Basałaj sobie pozwolił na tak optymistyczny scenariusz nie znaczy, że TS zrobił to samo (nie wiesz, na jakie wpływy liczono i dlaczego coś się po drodze wysypało - mogły to być bardzo realne założenia, które wzięły w łeb z jakiegoś powodu, zdarza się niestety).

Mnie zastanawia rola Junco i jego szybkie pozbycie się z klubu w odniesieniu do obecnej sytuacji.
Owszem ale nie sądzisz, że w sytuacji, w której jest Wisła tego typu działania powinny być ograniczone do minimum?
Junco to zapewne kozioł ofiarny.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 03.07.2018, 15:01
No i zaraz powstanie alternatywna rzeczywistość, w której zarząd zaplanował budżet w oparciu o "rozmowę z Bragielem" Udani jesteście.
oni kalkulowali to na kilku założoniach:

1. Awans do pucharów - wpływy tv i od sponsora.
2. Wyższe miejsce - wyższe wpływy od canala.
3. Lepsza gra - lepsza frekwenca, wyższe wpływy z dnia meczowego.
4. Wysokie wpływy z transferu Carlitosa. a może i innych zawodników
5. Obiecana dotacja miasta.
6. A może i kasa za 15 % akcji Wisły S.A. - tego nei wiemy.

Wszystko się posypało, co skutkuje dzisiejszymi problemami.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 03.07.2018, 15:03
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Junco to zapewne kozioł ofiarny.
No chyba jednak nie bardzo...
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 03.07.2018, 15:04
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
oni kalkulowali to na kilku założoniach:

1. Awans do pucharów - wpływy tv i od sponsora.
2. Wyższe miejsce - wyższe wpływy od canala.
3. Lepsza gra - lepsza frekwenca, wyższe wpływy z dnia meczowego.
4. Wysokie wpływy z transferu Carlitosa. a może i innych zawodników
5. Obiecana dotacja miasta.
6. A może i kasa za 15 % akcji Wisły S.A. - tego nei wiemy.

Wszystko się posypało, co skutkuje dzisiejszymi problemami.

Kazdy klub tak by to kalkulował. Nornalne podejscie do sprawy
Odpowiedz cytując
Pepinho
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 03.07.2018, 15:06
Zaraz zarząd w osobie Pani Sarpaty na konferencji zwołanej wskaże na winnego całego zamieszania tj. Pana Bargiela, obiecał on w Hiszpanii przy chłodnej sangrii pieniądze sponsorów i fantastycznych zawodników, Pan Dukat tak to przeżył że był łaskaw udzielić kilku wywiadów w owym czasie i zamieścić kilka tweedów na temat wielkiego sukcesu.
Problem polega na tym, że na pięknych słowach się skończyło.
Odpowiedz cytując
Pepinho
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 03.07.2018, 15:08
czaro napisał(a):Wyświetl post
Miałem nic nie pisać, bo polityką personalną w klubie nasi umiłowani przywódcy sami sobie strzelają w stopy i ja ich nie będę osłaniał, ale proponuję przyjąć zasadę: jeżeli nie wiem, to pytam albo nie piszę.

Trzeba by było na rozum upaść, aby planować budżet na sezon 2018/2019 na podstawie wyobrażeń o tym, kogo mógłby tu sprowadzić potencjalny akcjonariusz, który uchyla się od zawarcia umowy przyrzeczonej. Ale tak kolosalną głupotę łatwo głupim wytłumaczyć, jaka jest głupia, więc teraz dwie strony debaty o tym, dlaczego zarząd tak się zachował. No, ale nie wiemy, że zachował. Ponieważ nie są niespełna rozumu bardziej prawdopodobne, że się tak nie zachował.

Wyobraź sobie, że dziecko przychodzi do Ciebie i mówi: po co w ogóle mnie spłodziłeś, czemu nie oddałeś mnie do domu dziecka, jeśli nie byłeś finansowo przygotowany na kupienie mi ferrari. Tak niemądra jest Twoja wypowiedź.
Udo się albo i nie - cała strategia zarządzania klubem od dwóch lat.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 03.07.2018, 15:10
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Kazdy klub tak by to kalkulował. Nornalne podejscie do sprawy
jednak bym kalkulował bardziej ostrożnie, konserwatywnie.

A gra na wiosne w wielu meczach była dramatyczna, gdyby nie forowanie Mitro, to może byśmy uzbierali kilka punktów więcej...
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 03.07.2018, 15:19
Nie wiązałbym sprawy Carillo z Bragielem. Carillo był dogadany w grudniu, a ta mityczna umowa z Bragielem została podpisana po nowym roku.

Coś bardzo złego wydarzyło się na początku czerwca co sprawiło, że jesteśmy w takiej sytuacji jak teraz. Pewnie kiedyś się dowiemy czy to było ostateczne zerwanie rozmów z inwestorem czy jakiś kolejny, dość pokaźny trup z szafy. Skutki tego czegoś odczuwamy teraz.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 03.07.2018, 15:23
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Miało się znaleźć bo miał być Bragiel który miał przyprowadzić sponsorów.

Kazdy ogarniety pracownik w momencie wdrożenia planu pt "JEŚLI" ma zawsze w zanadrzu plan awaryjny.
U nas wygląda to tak, że plan awaryjny sam sie tworzy na otwartej klatce pacjenta podczas operacji.

Nie no, zartuje. Nie tworzy się. Samo sie przeciez nic nie stworzy...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 03.07.2018, 15:44
No chyba jednak nie bardzo...
Wydaje mi się że Pion Sportowy miał wolną i idąc wizją MJ mieliśmy 32 graczy w kadrze...
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 03.07.2018, 15:55

Nie chce mi się szukać, ale zajęcie miejsca premiowanego grą w pucharach gwarantowało nam (od sponsora choćby) większe wpływy. Może stąd mieliśmy wziąć środki?

Sorry ale to jest argument, że ten biznes jest prowadzony przez chłopka roztropka który miesiąc po założeniu firmy mając 10 k na koncie i 100 k w kredytach bierze mercedesa 600 na kredyt bo ktoś mu tam mówił że szwagier kolegi wujka zrobi z nim "dila" na grube bańki ....

A może tak właśnie jest?
Ostatnio edytowane przez rafkur : 03.07.2018 o godz. 16:00.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 03.07.2018, 16:02
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Sorry ale to jest argument, że ten biznes jest prowadzony przez chłopka roztropka który miesiąc po założeniu firmy bierze mercedesa 600 na kredyt bo ktoś mu tam mówił że szwagier kolegi wujka zrobi z nim "dila" na grube bańki ....

A może tak właśnie jest?
Sorry, ale to jest tylko z mojej strony podanie jednego ze źródeł, na jakie klub liczył w przypadku zakwalifikowania się i gry w pucharach. Kolega pytał skąd wziąć środki na start w tychże pucharach, no to właśnie stąd...

A co do samego spełnienia warunków, żeby otrzymać licencję na grę w pucharach - naprawdę łatwo sobie wyobrazić, co by tu się działo, gdybyśmy się zakwalifikowali a warunki licencyjne nie byłyby spełnione.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 03.07.2018, 16:09
Sorry, ale to jest tylko z mojej strony podanie jednego ze źródeł, na jakie klub liczył w przypadku zakwalifikowania się i gry w pucharach. Kolega pytał skąd wziąć środki na start w tychże pucharach, no to właśnie stąd...

A co do samego spełnienia warunków, żeby otrzymać licencję na grę w pucharach - naprawdę łatwo sobie wyobrazić, co by tu się działo, gdybyśmy się zakwalifikowali a warunki licencyjne nie byłyby spełnione.
Ale to nie było do Ciebie bo rozumiałem intencję wpisu tylko niestety najprawdopodobniej o zgrozo do sytuacji w klubie
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 03.07.2018, 16:23
Wydaje mi się, że w momencie przejmowania Wisły z rąk Mersinskiego sytuacja była mega poważna ale w tym momencie wcale nie jest lepiej. Do tego na dzień dzisiejszy nie mamy gdzie grać. Zadłużenie względem miasta wzrosło.Wczorajsza decyzja Majchrowskiego pokazała jak mu na kibicach Wisły zależy. Niestety dla nas ale miał prawo do takiej decyzji. Sami sobie zrobiliśmy kuku licząc, że pomimo rosnącego zadłużenia miasto przymknie oczy i podpisze nową umowę. Niestety Zarząd się przeliczył i wcale nie jest pewne czy Miasto się ugnie i pozwoli Wisle rozgrywać mecze przy Reymonta.. Na dzień dzisiejszy musimy znaleźć kasę na spłatę długu. Na szczęście jest Carlitos ale wydaje mu się, że ta kasa za Carlitosa miała być zupełnie inaczej rozdysponowana.
Ostatnio edytowane przez Jam55 : 03.07.2018 o godz. 16:30.
Odpowiedz cytując
Styropian
Junior Member

Od: 10.2014

Stary 03.07.2018, 16:23
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Zamiast śmiechujki - zaproponuj jak Ty widziałbyś szanse na wyjście z zapaści w której jesteśmy. Bo na razie tylko krytykujesz a nic pozytywnego nie piszesz jak wyjść z matni.

Wg mnie powtórzę jeszcze raz:

1. Obniżenie mocne kosztów I zespołu
2. Produkcja piłkarzy

Produkcja piłkarzy nie znaczy tylko sprzedaż naszych wychowanków. Raczej na początek łatwiej będzie pozyskiwać piłkarzy w niższych ligach w młodym wieku i tak jak Gryma skusić go możliwością gry i rozwoju. On skorzysta bo pogra, a my bo może się rozwinie i go sprzedamy z zyskiem.
(Lech, Borussia to punkt docelowy - ale od czegoś trzeba zacząć - a nie bawić się w szyderców) Można jak parchy jeździć po południu Polski i wyszukiwać młode talenty. Tańsze to niż wyjazdy do Hiszpanii.

Co do obniżenia kosztów I zespołu - mniej liczna kadra i tańsza.
Sami prezesi na forum, którzy nie są w stanie pojąć, że sami gdybają... Tworzysz założenia na założeniach innych forumowych ekspertów. Szczegóły wybitego szamba są nieznane, może i lepiej.

Natomiast co do planów zmiany strategii i ratowania klubu to należy najpierw..... ZAŁATWIĆ PIENIĄDZE. Sam przytoczyłeś Borussie. Nie pamiętasz jak Watzke skakał po Niemczech szukać wybawców? Ilu inwestorów robiło zrzutę na wyprowadzenie Borussii z dna? Tam chyba nawet Bayern się zrzucił? (nie jestem pewny) Jak gadał ile przy tym miał fury szczęścia i że gdyby to było w 2008 roku (kryzys) to Borussia by nie wstała? U nas nie ma chętnych do inwestowania w piłkę z wiadomych przyczyn. Wszyscy się tylko mądrzą o strategiach o pucharach (hahaha) o tym co zarząd zrobił a co nie.

Na razie potrzebne są pieniądze tu i teraz a nie plan naprawczy. Inaczej bedzie bieda, co pewnie ucieszy tutaj co poniektóre wypowiadające się ukryte garbate opcje.

Cytat:
Udo się albo i nie - cała strategia zarządzania klubem od dwóch lat.
Pepinho. Nie ma żadnej strategii ani planu naprawczego. TS takiego nie wprowadzi bo nie ma na to środków. Chciałbym Ci przypomnieć, że TS przejął klub (w dodatku z takim entuzjazmem... zapomniałeś o pierwszej konferencji po cykliście?) w momencie kiedy sprzątaczka miała zgasić ostatnie światło. Ty natomiast masz do nich pretensje, że wzięli się za coś czego nie są w stanie udźwignąć... WTF kolo...

Nie to, że bronię Zarząd bo błędy popełnili. Od początku TS wałkował, że pilnie będą poszukiwać inwestora bo sami nie dadzą rady wyprowadzić klubu na prostą. Inwestora nie ma. Czyja to bezpośrednia wina i o co poszło nie wiemy. Tyle.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 03.07.2018, 16:32
Styropian napisał(a):Wyświetl post
Sami prezesi na forum, którzy nie są w stanie pojąć, że sami gdybają... Tworzysz założenia na założeniach innych forumowych ekspertów. Szczegóły wybitego szamba są nieznane, może i lepiej.

Natomiast co do planów zmiany strategii i ratowania klubu to należy najpierw..... ZAŁATWIĆ PIENIĄDZE. Sam przytoczyłeś Borussie. Nie pamiętasz jak Watzke skakał po Niemczech szukać wybawców? Ilu inwestorów robiło zrzutę na wyprowadzenie Borussii z dna? Tam chyba nawet Bayern się zrzucił? (nie jestem pewny) Jak gadał ile przy tym miał fury szczęścia i że gdyby to było w 2008 roku (kryzys) to Borussia by nie wstała? U nas nie ma chętnych do inwestowania w piłkę z wiadomych przyczyn. Wszyscy się tylko mądrzą o strategiach o pucharach (hahaha) o tym co zarząd zrobił a co nie.

Na razie potrzebne są pieniądze tu i teraz a nie plan naprawczy. Inaczej bedzie bieda, co pewnie ucieszy tutaj co poniektóre wypowiadające się ukryte garbate opcje.

Pepinho. Nie ma żadnej strategii ani planu naprawczego. TS takiego nie wprowadzi bo nie ma na to środków. Chciałbym Ci przypomnieć, że TS przejął klub (w dodatku z takim entuzjazmem... zapomniałeś o pierwszej konferencji po cykliście?) w momencie kiedy sprzątaczka miała zgasić ostatnie światło. Ty natomiast masz do nich pretensje, że wzięli się za coś czego nie są w stanie udźwignąć... WTF kolo...

Nie to, że bronię Zarząd bo błędy popełnili. Od początku TS wałkował, że pilnie będą poszukiwać inwestora bo sami nie dadzą rady wyprowadzić klubu na prostą. Inwestora nie ma. Czyja to bezpośrednia wina i o co poszło nie wiemy. Tyle.
Słuchaj nadęty Prezesie,

Napisz jak ZAŁATWIĆ pieniądze - (oczywiście poza pożyczkami). Ja napisałem jak widzę co powinniśmy robić w tej sytuacji.

Ludzie różnie czytają posty. Jedni żeby zrozumieć i wykazają przy tym elementarną dobrą wolę, nawet jeśli maja inne zdanie. Inni czytają po łbach i łapią się byle czego żeby sę przy.......ić. Prezesie dla mnie należysz do tej drugiej grupy.
(Borussia, Lech to mądralo punkt docelowy, nie pierwszy krok). No ale trzeba sie do czegoś przy.......ić nie rozumiejąc co ktoś pisze.

Napisałem skąd wziąć pieniądze - na już - odchudzona kadra. Poziom wydatków na I zespół ścięty tak 1/3 1/4 na dzień dobry.

Skoro gówno wyszło ze zwiększenia przychodów - to trzeba ciąć koszty. Innego wyjścia nie ma.

Równocześnie zamiast latać po Hiszpanii czy Chorwacji proponuje wyjazdy do Rzeszowa, Krosna itd. Jak się nie szuka młodych talentów to się ich nie znajdzie.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 03.07.2018, 16:40
Wez mnie Ogryzek przytocz jakas polska druzyne, ktora posiadajac podobny poziom zadluzenia do nas, bez wiekszego sponsora, bez pomocy miasta, wyszla z tych dlugow, "wyszukujac i sprzedajac mlode talenty".
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 03.07.2018, 16:44
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Wez mnie Ogryzek przytocz jakas polska druzyne, ktora posiadajac podobny poziom zadluzenia do nas, bez wiekszego sponsora, bez pomocy miasta, wyszla z tych dlugow, "wyszukujac i sprzedajac mlode talenty".
Rozumiem - Twoją odpowiedzią jest rzucenie ręcznika na ring i IV liga.

Już nic się nie da zrobić. Możliwe - że just jeż za późno - straciliśmy 2 lata przez eksperyment "Hiszpański". Ja w każdym razie walczyłbym do końca a nie wywieszał białej flagi.

btw
Napisz sam jak wyjść z tej sytuacji a nie "mądruj" krytykancie. Przedstaw twoją wizję. Chyba że jednak faktycznie biała flaga.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 03.07.2018 o godz. 16:46.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 03.07.2018, 16:48
Od początku TS wałkował, że pilnie będą poszukiwać inwestora bo sami nie dadzą rady wyprowadzić klubu na prostą. Inwestora nie ma. Czyja to bezpośrednia wina i o co poszło nie wiemy. Tyle.
Przestańcie już te bajeczki rozpowszechniać o szukaniu inwestora i chęci sprzedaży. Owszem, dopóki jeszcze był Szymański to była gadka o tym, że TS-u nie stać na utrzymywanie sekcji piłkarskiej, ale później...:

" Dziś Wisła absolutnie nie jest na sprzedaż. " (Marzena Sarapata, maj 2017)

http://ekstraklasa.tv/marzena-sarapa...przedaz/pzteke
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 03.07.2018, 16:51
Sarapata nie raz prostowała już tę wypowiedź - jeśli pojawi się odpowiedni inwestor, TS sprzeda spółkę. Priorytetem jest jednak znalezienie sponsorów, z którymi wspólnymi siłami będzie można na odpowiednim poziomie utrzymać klub. Piłkarska Wisła zawsze będzie najbardziej bezpieczna pod skrzydłami TS-u.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 03.07.2018, 16:53
Rozumiem - Twoją odpowiedzią jest rzucenie ręcznika na ring i IV liga.

Już nic się nie da zrobić. Możliwe - że just jeż za późno - straciliśmy 2 lata przez eksperyment "Hiszpański". Ja w każdym razie walczyłbym do końca a nie wywieszał białej flagi.

btw
Napisz sam jak wyjść z tej sytuacji a nie "mądruj" krytykancie. Przedstaw twoją wizję. Chyba że jednak faktycznie biała flaga.
Bylo juz to powtarzane, sam zarzad to powtarzal wiele razy. Nie ma realnego wyjscia poza znalezieniem inwestora.

PS. Sam piszesz o Pogoni, ze wzor dla nas, a oni wlasnie "rzucili recznik" i zaczynali od czwartej ligi. Ogarnij sie chlopie.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 03.07.2018 o godz. 16:57.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 03.07.2018, 16:58
Sarapata nie raz prostowała już tę wypowiedź - jeśli pojawi się odpowiedni inwestor, TS sprzeda spółkę. Priorytetem jest jednak znalezienie sponsorów, z którymi wspólnymi siłami będzie można na odpowiednim poziomie utrzymać klub. Piłkarska Wisła zawsze będzie najbardziej bezpieczna pod skrzydłami TS-u.
@serek, to się właśnie nazywa lawirowaniem
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 03.07.2018, 16:58
Bylo juz to powtarzane, sam zarzad to powtarzal wiele razy. Nie ma realnego wyjscia poza znalezieniem inwestora.

A skoro nie ma inwestora to nie robimy nic. Nawet żeby poprawić nasze wskaźniki rentowności co byłoby jakimś tam małym + ale jednak, dla potencjalnego inwestora. Rozkładamy się w leżaku - otwieramy browca i czekamy na inwestora... ups a że szybciej będzie IV liga? No wiadomo, nie da się nic zrobić to po co robić?

Dziękuję za "pomysł". Witaj IV liga by wiesniak842

btw
Sam się ogarnij chłopie.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 03.07.2018, 17:00
rozarian napisał(a):Wyświetl post
@serek, to się właśnie nazywa lawirowaniem
Pozwól, że zaufam swojej wiedzy na ten temat.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 03.07.2018, 17:07
A skoro nie ma inwestora to nie robimy nic. Nawet żeby poprawić nasze wskaźniki rentowności co byłoby jakimś tam małym + ale jednak, dla potencjalnego inwestora. Rozkładamy się w leżaku - otwieramy browca i czekamy na inwestora... ups a że szybciej będzie IV liga? No wiadomo, nie da się nic zrobić to po co robić?

Dziękuję za "pomysł". Witaj IV liga by wiesniak842

btw
Sam się ogarnij chłopie.
Sądziłem, ze z Toba mozna porozmawiac na wyzszym poziomie. Widac sie przeliczylem. Nara, czesc.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 03.07.2018, 17:19
Sądziłem, ze z Toba mozna porozmawiac na wyzszym poziomie. Widac sie przeliczylem. Nara, czesc.
Ja to samo sądziłem o Tobie, ale się przeliczyłem. Umiesz tylko "kąsać". Nara cześć.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 03.07.2018, 17:31
Zadalem Ci proste pytanie, nie odpowiedziales, tylko wyjechales z wiesniakowa czwarta liga. Udowodnilem Ci, ze Twoj przyklad Pogonii jest z dupy wziety, wyjechales z wiesniakowa czwarta liga po raz drugi. Nie wiem jak mam z Toba rozmawiac. Jak czytam ten temat, widze, ze to nie tylko ja mam z Toba ten problem. Snujesz jakies wizje, ktore nie sa niczym podparte. Pogon zaczynala od wiesniakowej czwartej ligi, ktora podajesz za przyklad, a w rozmowie ze mna wyszydzasz. Lech, Jaga, Legia i kilka innych maja bogatych wlascicieli, czytaj inwestorow. Innym pomagaja gminy albo nie sa tak zadluzone jak my. Bez inwestora czeka nas wegetacja, przy duzym szczesciu, daj Boze, na poziomie Ekstraklasy. Zresztą nie chce mi sie byc kolejna osoba tlumaczaca Tobie oczywiste oczywistosci wiec nara, czesc po raz drugi. Podaj mi choc jeden przyklad w Polsce, jeden jedyny aby podeprzec swoje tezy, wtedy pogadamy.
Ps. Nie szukaj bo nie znajdziesz.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 03.07.2018, 17:40
Zadalem Ci proste pytanie, nie odpowiedziales, tylko wyjechales z wiesniakowa czwarta liga. Udowodnilem Ci, ze Twoj przyklad Pogonii jest z dupy wziety, wyjechales z wiesniakowa czwarta liga po raz drugi. Nie wiem jak mam z Toba rozmawiac. Jak czytam ten temat, widze, ze to nie tylko ja mam z Toba ten problem. Snujesz jakies wizje, ktore nie sa niczym podparte. Pogon zaczynala od wiesniakowej czwartej ligi, ktora podajesz za przyklad, a w rozmowie ze mna wyszydzasz. Lech, Jaga, Legia i kilka innych maja bogatych wlascicieli, czytaj inwestorow. Innym pomagaja gminy albo nie sa tak zadluzone jak my. Bez inwestora czeka nas wegetacja, przy duzym szczesciu, daj Boze, na poziomie Ekstraklasy. Zresztą nie chce mi sie byc kolejna osoba tlumaczaca Tobie oczywiste oczywistosci wiec nara, czesc po raz drugi.
Wyciągnąłem kolego logiczny wniosek z tego co napisałeś. No chyba wiesz co piszesz?

Skoro napisałeś że:

"Bylo juz to powtarzane, sam zarzad to powtarzal wiele razy. Nie ma realnego wyjscia poza znalezieniem inwestora."

Skoro nie ma realnego wyjścia bez inwestora, a tego nie ma i pewnie nie będzie - to co nam zostaje? Dopowiedziałem za Ciebie - IV liga jako logiczny wniosek. Chyba to jasne? Tym bardziej ze sam przytoczyłeś przykład Pogoni która musiała "upaść" żeby odrodzić się bez długów.

Rozumiem Twoje zdanie i je szanuje. Sam podczas afery z Meresińskim zastanawiałem się na forum czy nie lepiej nam od razu "upaść" do IV ligi i nie startować bez długów. Tak jak Widzew.

Kolego nie dąsaj się, ja potraktowałem Twoje zdanie poważnie. Kto wie czy życie nas nie zmusi do budowy Wisły od IV ligi. No bo skoro gmina nie pomaga, podkłada nogę itd.

Ja mam taką naturę, walczę do końca i gdybym był w Zarządzie, walczyłbym do końca. Ale może faktycznie lepiej zamiast się oszukiwać ze się uda, przyspieszyć "konanie" Wisły S.A. i reaktywować się w IV lidze bez długów?
Odpowiedz cytując
Styropian
Junior Member

Od: 10.2014

Stary 03.07.2018, 17:46
No nie Ogryzek. Kolega ma rację. Rzucasz się jak wsza na grzebieniu.

Odpowiedziałem Ci na Borussie bo także została wyciągnięta przez INWESTORÓW a ty o jakimś planie docelowym. Przypominam Ci, że Borussia przeżyła cudem.

Zadalem Ci proste pytanie, nie odpowiedziales, tylko wyjechales z wiesniakowa czwarta liga. Udowodnilem Ci, ze Twoj przyklad Pogonii jest z dupy wziety, wyjechales z wiesniakowa czwarta liga po raz drugi. Nie wiem jak mam z Toba rozmawiac. Jak czytam ten temat, widze, ze to nie tylko ja mam z Toba ten problem. Snujesz jakies wizje, ktore nie sa niczym podparte. Pogon zaczynala od wiesniakowej czwartej ligi, ktora podajesz za przyklad, a w rozmowie ze mna wyszydzasz. Lech, Jaga, Legia i kilka innych maja bogatych wlascicieli, czytaj inwestorow. Innym pomagaja gminy albo nie sa tak zadluzone jak my. Bez inwestora czeka nas wegetacja, przy duzym szczesciu, daj Boze, na poziomie Ekstraklasy. Zresztą nie chce mi sie byc kolejna osoba tlumaczaca Tobie oczywiste oczywistosci wiec nara, czesc po raz drugi. Podaj mi choc jeden przyklad w Polsce, jeden jedyny aby podeprzec swoje tezy, wtedy pogadamy.
Ps. Nie szukaj bo nie znajdziesz.
Nie pojmuje tego, że jak przedstawi taki "świetny" plan to wierzyciel zgasi mu światło zanim wyjedzie pierwszy scout do Rzeszowa.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 03.07.2018, 17:52
No nie Ogryzek. Kolega ma rację. Rzucasz się jak wsza na grzebieniu.

Odpowiedziałem Ci na Borussie bo także została wyciągnięta przez INWESTORÓW a ty o jakimś planie docelowym. Przypominam Ci, że Borussia przeżyła cudem.

Nie pojmuje tego, że jak przedstawi taki "świetny" plan to wierzyciel zgasi mu światło zanim wyjedzie pierwszy scout do Rzeszowa.
Szanowny Panie Prezesie,

Proszę o przedstawienie własnego planu. Bo ani planu ani nawet szydery na poziomie nie urodziłeś.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów