The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.06.2018, 09:10
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Powiem Ci, że mam takie samo zdanie jak Ty. Ciągle gadali ostatnio, że Wisła ma być bardziej polska itd. Okej, tylko niech to nie będzie na takiej zasadzie, że polska = słabsza. Wdowczyk był zły, bo podobno za mało w klubie siedział. Ramirez za słaby, Carillo chciał mieć swoich współpracowników. Szukają trenera i znowu będzie pier...dolenie, że ufają mu i dają czas. Potem się okaże, że Stolarczyk też zły bo za często do Szczecina jeździ...
Jesli ktos nie potrafi dzialac, to bedzie tylko gadał i gadał...

dziwne ze w srodowisku o Carillo byla opinia jako per "pro".

do tego opinia o klubie juz nie jest jak za BC...Teraz jedzie sie do pilkarza opowiada o fajnym miescie, historii, mozliwosciach odbudowy na co pilkarz pyta "Czy prawda jest ze nie placicie, oraz to ze klubem rzadzi ten i tamtem" i tak koncza sie negocjacje z zawodnikami.
Oczywiscie, wygodnie jest napisac ze wszyscy inni dali chłopakowi wiecej, by urobic kibica...

p.s. Gdybym był własicielem, dzisiaj od kopa zatrudniłby, janka z tt na dyr sportowego i miałbym temat z głowy.
A dlaczego teraz odzywamy sie do Stolara....Jak myslicie do kogo moga uderzyc z ekipy "nie-wislackiej" jak oni nie maja przeciez kontaktow, a mosty pala szybciej niz Wdowczyk
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 14.06.2018, 09:12
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Nie wierze w przewały MJ.
Nie zdziwiłbym się gdyby fabrykowano jakieś zarzuty żeby się go pozbyć z różnych względów. (Finansowe, blokowanie miejsca, różnice poglądów itp).
Ten zarząd się skonfliktował z każdym trenerem jaki u nas pracował a nie był insiderem, Marzena plecie trzy po trzy w wywiadach, Dukat wciąż powiązany z ta nieszczęsna siłownia, w kółko są obiecywane gruszki na wierzbie.
Nie wierze ani Sarapacie ani Dukatowi.

Zauważcie ze na wyjebanie Carillo i MJ przygotowywano nas już jakiś czas: „Wisła będzie bardziej wislacka”.

To ie są żadne nieoczekiwane tąpnięcia tylko zaplanowane działanie.

Stolarczyka (czy innego trenera) wyjebia w zimie, paragraf się jakiś zawsze znajdzie.
I od razu podpiszą ze Stolarczykiem kontrakt półroczny żeby sobie nie komplikować jego zwolnienia....

Wiara a wiedza to dwie różne sprawy. Ale ostatecznie decydują fakty. A tych nie poznaliśmy.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 14.06.2018, 09:13
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Jesli ktos nie potrafi dzialac, to bedzie tylko gadał i gadał...

dziwne ze w srodowisku o Carillo byla opinia jako per "pro".

do tego opinia o klubie juz nie jest jak za BC...Teraz jedzie sie do pilkarza opowiada o fajnym miescie, historii, mozliwosciach odbudowy na co pilkarz pyta "Czy prawda jest ze nie placicie, oraz to ze klubem rzadzi ten i tamtem" i tak koncza sie negocjacje z zawodnikami.
Oczywiscie, wygodnie jest napisac ze wszyscy inni dali chłopakowi wiecej, by urobic kibica...

p.s. Gdybym był własicielem, dzisiaj od kopa zatrudniłby, janka z tt na dyr sportowego i miałbym temat z głowy.
A dlaczego teraz odzywamy sie do Stolara....Jak myslicie do kogo moga uderzyc z ekipy "nie-wislackiej" jak oni nie maja przeciez kontaktow, a mosty pala szybciej niz Wdowczyk

zaorane. 1906% racji
Odpowiedz cytując
Harcownik
Member

Od: 08.2017

Stary 14.06.2018, 10:35
W odpowiedzi do KOALIK:
wygrzebałem ten twój wpis z kwietnia:

"Nie dziwię się Małeckiemu. On nie gra z powodów układów menedżerskich Junco ze znajomymi agentami, którzy przysyłają swój szrot i on gra. Weźmy takiego Mitrovicia. Dla mnie to ewidentny wałek i dowód, że są ludzie w klubie zarabiający na grze określonych przebierańców (na jesieni byli to chociażby Ze Manuel i Perez). A to zarabianie bardzo prosto prowadzi do wyprowadzania pieniędzy z klubu.

Carlitos to piłkarz przerastający naszą ligę, dodałbym do tego solidnego Lloncha, ewentualnie Gonzaleza, może jeszcze dwóch na ławkę + Brleka z przeszłości. Reszta, a więc kilkanastu z tymi, których drugi trener boi się wystawiać i z tymi, którzy kopnęli raz piłkę i okazało się, że to imigranci wyłowieni z Morza Śródziemnego (Echavarria, Valencia + Spicić, Videmont) zabiera miejsca Polakom, ale to problem całej ligi, która stała się jednym wielkim śmietnikiem odpadów zagranicznych (ok. 90% obcokrajowców należy tak nazwać). Małecki, Boguski są jacy są, ale lepsi od tego szrotu.

Gdyby Ojrzyński czy Brosz mieliby inne paszporty, ich wartość byłaby wyższa niż w sytuacji, gdy są Polakami. Tych dwóch trenerów w kolejnych klubach, gdzie jest słaby materiał piłkarski pokazuje dobre rzeczy, ale z powodu układów menedżerskich nie mają przebicia."

Co do trenerów pełna zgoda.

Co do Junco - wiadomo, że praca dyrektora sportowego jest bardzo korupcjogenna i właściwie każdego dyr. sportowego można w ten sposób oskarżyć (wciąż to tylko insynuacje, dowodów brak), ale Mitrovicia, Ze Manuela, Pereza, czy Imaza z rundy mistrzowskiej wystawiali Ramirez i Carillo, a nie Junco. Poza tym, Małecki nie wyglądał lepiej niż Imaz w tych krótkich fragmentach, które dostawał (fakt, może brakowało mu rytmu i szans). Jeśli jednak był "układ", to musieli być w nim i trenerzy. Inaczej Perez czy Manuel nie graliby non stop mimo dość dobrego CV. Mitrovic to rzeczywiście dziwna sprawa (słabe CV), ale biorąc pod uwagę kontuzje w zespole i fatalną dyspozycję Brleka, jego gra jako doświadczonej zapchajdziury w środku pola nie dziwiła już aż tak bardzo.

Tak czy inaczej myślę, że Junco odejdzie, bo po tej całej sytuacji, niezależnie od tego czy jest winien czy nie, smród, który będzie się za nim ciągnął, będzie zbyt duży.
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Od: 06.2008

Stary 14.06.2018, 10:40
Zarząd Wisły jest jak dziewczyna z borderline, która nie umie normalnie zerwać z facetem, tylko musi zrobić mu awanturę, narobić syfu i nabluzgać przy wszystkich, by każdy wiedział, że ona jest super idealna, a on był, jest i będzie niewartym jej śmieciem. Bo po co rozwiązać po cichu kontrakt z Carillo i Junco skoro można napuścić na nich zaufanych dziennikarzy, by narobili smrodu? Żałośnie się na to patrzy.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 14.06.2018, 10:41
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Co do Junco - wiadomo, że praca dyrektora sportowego jest bardzo korupcjogenna i właściwie każdego dyr. sportowego można w ten sposób oskarżyć (wciąż to tylko insynuacje, dowodów brak), ale Mitrovicia, Ze Manuela, Pereza, czy Imaza z rundy mistrzowskiej wystawiali Ramirez i Carillo, a nie Junco. Poza tym, Małecki nie wyglądał lepiej niż Imaz w tych krótkich fragmentach, które dostawał (fakt, może brakowało mu rytmu i szans). Jeśli jednak był "układ", to musieli być w nim i trenerzy. Inaczej Perez czy Manuel nie graliby non stop mimo dość dobrego CV. Mitrovic to rzeczywiście dziwna sprawa (słabe CV), ale biorąc pod uwagę kontuzje w zespole i fatalną dyspozycję Brleka, jego gra jako doświadczonej zapchajdziury w środku pola nie dziwiła już aż tak bardzo.

Tak czy inaczej myślę, że Junco odejdzie, bo po tej całej sytuacji, niezależnie od tego czy jest winien czy nie, smród, który będzie się za nim ciągnął, będzie zbyt duży.
Przecież to chyba oczywiste, że trenerzy musieli być w układzie + tak poukładane zapewne kontrakty, że Manuel, Perez czy Mitrović mieli dodatkowo płacone za minuty na boisku. Tego się racjonalnie nie dało wytłumaczyć, że wspomniana trójka miała tyle minut jak tym, że jest jakiś lewy deal na boku.
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Stary 14.06.2018, 10:44
Cytat:
Tego się racjonalnie nie dało wytłumaczyć, że wspomniana trójka miała tyle minut jak tym, że jest jakiś lewy deal na boku.

I podobno przy ustalaniu składów było słychać strzały
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 14.06.2018, 10:46
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
I podobno przy ustalaniu składów było słychać strzały
Tak, na początku też mi się wydawało to absurdem i sam zaczynałem się doszukiwać czegoś co mogli w tych graczach widzieć trenerzy. Widzieli chyba coś, czego na boisku nigdy nikt z nas nie zobaczył. A żadnego z wymienionej trójki w Wiśle już nie ma.
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Stary 14.06.2018, 10:53
Wow, dobry z ciebie dziennikarz śledczy, bez szydery. W takim razie nieźle wałki kręcili też poprzedni dyrektorzy i trenerzy na Frederiksenie, Beto, Christowie, Branco, Quioto, Sikorskim, Barrientosie, Crivellaro, Jovaniciu, Riosie i innych. Przykre, że dzieje się to już od tylu lat :/
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 14.06.2018, 15:22
Niektorzy to pozamieniali sie na lby z Koltoniem.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 14.06.2018, 16:00
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Tak, na początku też mi się wydawało to absurdem i sam zaczynałem się doszukiwać czegoś co mogli w tych graczach widzieć trenerzy. Widzieli chyba coś, czego na boisku nigdy nikt z nas nie zobaczył. A żadnego z wymienionej trójki w Wiśle już nie ma.
Ze Manuel miał dobre CV, Perez miał świetnie CV, a Mitrović grał, bo kontuzja Bashy i fatalna forma Brleka.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 16.06.2018, 13:19
Jako że czytając newsa o naszym nowym treniro na lovekrakow , wyswietlil mi sie baner raklemujacy "akademie z głową"

tak sie tylko zastanawiam , czy nie ma w przypadku naszego nowego dyrektora sportowego pewnego potencjalnego konfliktu interesów ?
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 16.06.2018, 13:23
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Jako że czytając newsa o naszym nowym treniro na lovekrakow , wyswietlil mi sie baner raklemujacy "akademie z głową"

tak sie tylko zastanawiam , czy nie ma w przypadku naszego nowego dyrektora sportowego pewnego potencjalnego konfliktu interesów ?
Przecież nie będziemy ściągać dzieciaków do drużyny
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 16.06.2018, 13:28
Głowa ma od tego ludzi
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 16.06.2018, 13:30
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Przecież nie będziemy ściągać dzieciaków do drużyny

a do drużyn juniorskich, młodzieżowych , zwał jak zwał ?

brylant ty pewnych rzeczy chyba nigdy nie zrozumiesz
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 16.06.2018, 13:44
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
a do drużyn juniorskich, młodzieżowych , zwał jak zwał ?

brylant ty pewnych rzeczy chyba nigdy nie zrozumiesz
Glowa organizuje zajecia przy szkolach dla 5,6,7 latkow. To jest bardziej zabawa. Takich dzieciaków którzy chca wtedy grac w piłkę jest w Krakowie 100 tys.

To jest żadna konkurencja.
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 18.06.2018, 11:50
Nie mam pewności czy piszę to w dobrym temacie, jeśli się pomyliłem to z góry przepraszam.

Złapałem personalny ból dupy na temat jakości naszej konferencji prasowej. To co zostało pokazane można skrócić do słowa amatorszczyzna. Zbyt cichy dźwięk przy początkowych wypowiedziach trenera Stolarczyka, problemy z ostrością które przejawiały się podczas całości konferencji, okropne kadrowanie przy zbliżeniach na poszczególne osoby (co tłumaczy pośrednio brak ostrości), krzywe ustawienie kamery, realizator który za każdym razem spóźnia się ze zbliżeniem - ogólnie daje to efekt wręcz okropny. Czy klub nagrywa telefonami komórkowymi? Czy marketing naprawdę nie może zatrudnić kompetentnej osoby która o to wszystko zadba? To naprawdę nie jest wcale duży wysiłek.

Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 18.06.2018, 11:51
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Czy marketing naprawdę nie może zatrudnić kompetentnej osoby która o to wszystko zadba? To naprawdę nie jest wcale duży wysiłek.
Dla klubu, który ma problemy z pieniędzmi najwyraźniej jest.
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Stary 18.06.2018, 12:04
To nie są koszta które idą w miliony. Widziałem nagrania z wesel które miały lepszą jakość.

Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 18.06.2018, 12:51
To nie są koszta które idą w miliony. Widziałem nagrania z wesel które miały lepszą jakość.
No i znowu ta sama śpiewka. Tak, ja wiem, że to są teoretycznie grosze w skali budżetu, ale jak się ma problemy z płynnością, to zawsze znajdzie się pilniejszy wydatek, choćby kawałek pensji Carlitosa, żeby nam nie rozwiązał umowy za zaległości.
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Stary 18.06.2018, 15:27
Może źle się wyraziłem - chodziło mi o to, że osoba która odpowiada za to w tym momencie jest po prostu niekompetentna i powinna zostać doszkolona w tym zakresie. No chyba że jest u nas tak biednie że konferencję prasową przygotowuje sprzątaczka, która akurat miała dyżur tego dnia, bo właśnie na takim poziomie została zrealizowana. Jeśli mamy problem z finansami to powinniśmy zadbać żeby osoby którym płacimy wykonywały swoją pracę dobrze - bo inaczej to wyrzucamy pieniądze w błoto płacąc za niechlujstwo i nieróbstwo.

No przecież ....a, żeby główna kamera krzywo stała to jest po prostu odpierdalanie maniany. Nawet głupi telefon da się wypoziomować względem posadzki na statywie za 20zł w mniej niż ....a 2 minuty. Czy nikt nie ma na tyle przyzwoitości ludzkiej żeby spojrzeć w tą poziomicę?

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 18.06.2018, 19:29
Ja np. nie mogłem uwierzyć w ten brak środków na stronę.

Z jednej strony - tak, nie jest to pierwszy wydatek i już nie chodzi nawet o oszczędności (chociaż tak, też), ale pewnie o to, że w klubie, gdzie ogląda się z dwóch stron każdą złotówkę nikt do tego nie ma głowy. Z drugiej strony, być może dałoby się coś jednak wyczarować i założę się, że nie wszystkie pieniądze wydajemy całkowicie efektywnie. Myślę, że prawda leży gdzieś po środku: jeśli się nie ma szczęścia do ludzi, znajomości i pomysłów, to niestety profesjonalna prezentacja kosztuje. Najwidoczniej nie mamy tego szczęścia, znajomości i pomysłów. Dopóki w klubie nie uwierzą, że więcej środków na media poprawi wpływy, dopóty nic się nie zmieni.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 18.06.2018, 19:57
Nikt już nie pamięta ile w czasach "Cupiałowych" czekaliśmy na stronę z biletami?
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 18.06.2018, 20:30
Może źle się wyraziłem - chodziło mi o to, że osoba która odpowiada za to w tym momencie jest po prostu niekompetentna i powinna zostać doszkolona w tym zakresie. No chyba że jest u nas tak biednie że konferencję prasową przygotowuje sprzątaczka, która akurat miała dyżur tego dnia, bo właśnie na takim poziomie została zrealizowana. Jeśli mamy problem z finansami to powinniśmy zadbać żeby osoby którym płacimy wykonywały swoją pracę dobrze - bo inaczej to wyrzucamy pieniądze w błoto płacąc za niechlujstwo i nieróbstwo.

No przecież ....a, żeby główna kamera krzywo stała to jest po prostu odpierdalanie maniany. Nawet głupi telefon da się wypoziomować względem posadzki na statywie za 20zł w mniej niż ....a 2 minuty. Czy nikt nie ma na tyle przyzwoitości ludzkiej żeby spojrzeć w tą poziomicę?

Przecież transmisje przeprowadzała Wisła.tv a nie oficjalna strona, oficjalna tylko z chłopakami z tej strony na której jesteśmy współpracuje. Obejrzyj sobie konferencję z oficjalnej jest już dostępna.
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Stary 18.06.2018, 20:46
Dziękuję za wyprowadzenie z błędu, wszedłem w link z facebook'a więc i myślałem że to oficjalny materiał

Szczerze mówiąc - to aż mi trochę ulżyło. Natomiast po materiale wrzuconym na konto oficjalne - no po prostu widać że została ustawiona kamera i tyle - więc może to i nawet lepiej

Ale może ktoś przypadkiem przeczyta te moje wypociny i zwróci następnym razem uwagę na tą poziomicę na statywie. Ja wiem że ona taka malutka i w ogóle, ale czasem się przydaje

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 19.06.2018, 08:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nikt już nie pamięta ile w czasach "Cupiałowych" czekaliśmy na stronę z biletami?
przypomnij w którym to było dokladnie roku....

p.s. a w latach 90 dalo sie zyc bez komorek...
Ostatnio edytowane przez szprotson : 19.06.2018 o godz. 08:53.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 19.06.2018, 08:56
Mamy 2018 i internet to potezne narzenie reklamowe i marketingowe

Internet to najlepsze miejsce do reklamy klubu/ jakiegos wydarzenia/meczu itd

Bo do niego dostep kazdy i kazdy ma smartfona. taka reklama prawie nic nie kosztuje
A za reklame w TV trzeba placic 20 000 zlotych a bannery i plqkqty na miescie tez nie sa tanie (ale one tez musza byc)

Skonczmy zyc latami 90.. wowczas nie bylo internetu i nie bylo komorek to nikt o tym nie gadal bo nie istnialo pojecie internet i komorka.

Po co jezdzicie autami? Ogladacie telewizje? Po co trzymacie jedzenie w lodówce? Przeciez tego kiedys nie bylo.. ta sama sytuacja co z komorka.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 19.06.2018 o godz. 09:01.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 19.06.2018, 09:16
ironia alert
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 19.06.2018, 09:28
Nie jestem pracownikiem klubu, ale jestem odpowiedzialny za zrobienie transmisji. Odpowiadam więc, tylko dlatego, żeby opinia frustrata nie wpływała na opinię większości odbiorców, którzy generalnie są zadowoleni z poziomu transmisji. Dyskutuję z osobą, wedle której lepszym jest ujęcie statyczne na cały stół, bez zbliżeń i czegokolwiek innego oraz dodaje:
Człowieku, nagranie z wesela ma średnio 10x większy budżet niż transmisja na żywo z konferencji prasowej. Są efektem wielogodzinnego montażu z nagrania, z którego możesz sobie wyciąć to co istotne i dobrze sfilmowane. I jeszcze zretuszować, dodać efekty.

Do meritum.

Korzystam z jednej mojej kamery, tej ustawionej z boku oraz wpiąłem się do kamery klubowej, tej centralnej. Swoim komputerem produkuję sygnał i wysyłam go dostarczonym przeze mnie modemem (bo pawilon medialny nie ma porządnego łącza do neta).

Nie mam natomiast większego wpływu na dźwięk - tu czasem jest ktoś z fachowej obsługi, a częściej (tak jak wczoraj) są tylko pracownicy klubu, którzy sprzęt włączą, sprawdzą czy działa i zostawią. Stąd m.in. takie sytuacje, że nie są podgłośniane mikrofony za stołem konferencyjnym - inna rzecz, że są one najbliżej głośników i w związku z tym majstrowanie przy ich głośności jest ryzykowne, bo zaczyna sprzęgać. Pamiętajmy, że jesteśmy w dużej okrągłej sali o szklanych ścianach - najgorsze dla akustyka co może być.
Kolejna rzecz: osoby za stołem mają mikrofon nieco dalej od ust niż dziennikarze, którzy dostają mikrofon do ręki i zadają pytanie. Stąd różnica w głośności.

Generalnie jednak, jak na użyty sprzęt, dźwięk jest dość przyzwoity: czysty i zrozumiały. Może irytować różnica w głośności, niemniej bez dedykowanej osoby do kontroli tego aspektu ciężko o poprawę.

Odnośnie kamery z boku:
1. Gdyby była frontem, to zasłaniałaby kamerze głównej.
2. Ujęcie jest całkiem spoko, bo mikrofon nie zasłania twarzy czterech z pięciu osób. Stół konferencyjny ustawiony jest na podeście, więc taka sytuacja niemal zawsze miałaby miejsce. Wystarczy spojrzeć jak to wygląda, gdy mówił D. Dukat: https://youtu.be/BOdxpR1peik?t=2903
3. "realizator który za każdym razem spóźnia się ze zbliżeniem". Niestety mam tylko jedną kamerę dodatkową. Jak pada pytanie do konkretnej osoby, to trzeba ustawić kamerę na tę osobę i dopiero wtedy zmienić ujęcie. Jak będę robił transmisję z pięciu kamer to się nie spóźnię, obiecuję
Ostatnio edytowane przez rav : 19.06.2018 o godz. 09:58.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 19.06.2018, 09:47
Rafale po co sie produkujesz jak tutaj i tak sami znawcy, ktorzy wiedza lepiej
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 19.06.2018 o godz. 09:57.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów