The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.06.2018, 22:20
Pepinho napisał(a):Wyświetl post
Ja bym tak chciał poznać szczegóły umowy przedwstępnej pomiędzy Wisłą S.A. a Bargielem. skoro Pani Sarpata wszem i wobec ogłaszała jej podpisanie to mam nadzieję, że nie był to wyłącznie zabieg pod publiczkę a fakt. Biorąc pod uwagę materię nie wyobrażam sobie jako prawnik, że w takiej umowie nie znalazły się zapisy dotyczące terminów i ewentualnych warunków. Jeżeli jednak było inaczej to ten cały zarząd powinien podać się do dymisji w trybie natychmiastowym. Eksperymentować to można w seksie lub w football managerze. Nie wiem czy nie najlepszym pomysłem w tej sytuacji nie byłoby wystawienie pakietu większościowego akcji na sprzedaż. Nie jest rzeczą normalną gdy w ciągu 2 lat bez paru miesięcy mamy 4 trenera a kadra co sezon zmienia się diametralnie.
Skądinąd myślałem, że Głowa to mądrzejszy facet.
W czym pokazał Głowa swoją głupotę że "nad mózg" Pepinho tak nim rzucił o glebę?

btw
Coroczna przebudowa drużyny to wszak pomysł Junco. Nic nowego.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 15.06.2018, 22:28
Łatwiej by było zrozumieć pewne decyzję zarządu jeśli byłaby jakakolwiek wymiana informacji pomiędzy zarządem a kibicami. Sam zarząd doprowadził do tego ze ludzie po nim jada. Sarapata sama w wielu wywiadach mówiła jak to z każdym miesiącem jest lepiej jak to już za chwilę będzie inwestor jak to już za momencik będą normalnie wypłacać pensje jak to prawie będzie nowa strona internetowa juz jutro najpóźniej pojutrze będzie nowy sklep oraz nawet muzeum. Nic z tych rzeczy nie wyszło i obawiam się ze nie prędko wyjdzie. Nie wiem czy to przez zaniechanie zarządu czy też przez niedoświadczenie czy porostu przez cholerne długi ale nie można się dziwić kibicom jak ciągle są oklamywani a później wychodzą takie kwiatki jak teraz. To jak to w końcu jest pani Sarapata? Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak zle?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 15.06.2018, 23:29
Pepinho napisał(a):Wyświetl post
Ja bym tak chciał poznać szczegóły umowy przedwstępnej pomiędzy Wisłą S.A. a Bargielem. skoro Pani Sarpata wszem i wobec ogłaszała jej podpisanie to mam nadzieję, że nie był to wyłącznie zabieg pod publiczkę a fakt. Biorąc pod uwagę materię nie wyobrażam sobie jako prawnik, że w takiej umowie nie znalazły się zapisy dotyczące terminów i ewentualnych warunków. Jeżeli jednak było inaczej to ten cały zarząd powinien podać się do dymisji w trybie natychmiastowym. Eksperymentować to można w seksie lub w football managerze. Nie wiem czy nie najlepszym pomysłem w tej sytuacji nie byłoby wystawienie pakietu większościowego akcji na sprzedaż. Nie jest rzeczą normalną gdy w ciągu 2 lat bez paru miesięcy mamy 4 trenera a kadra co sezon zmienia się diametralnie.
Skądinąd myślałem, że Głowa to mądrzejszy facet.
Rozmawialiśmy w tym temacie wiele miesięcy temu, że najprawdopodobniej nie zawarto umowy przedwstępnej, tylko tak ją nazwano w przekazie medialnym. Kwestia PR.

Rozumiem, że coś Ci się nie zgadza "jako prawnikowi", ale, Panie Mecenasie, dlaczego od razu Zarząd ma się podawać do dymisji?

TS jest jedynym akcjonariuszem Wisły Kraków S.A. i to on na WZA udziela Zarządowi absolutorium i powołuje jego członków na kolejne kadencje. TS może sugerować się zdaniem kibiców, ale nie musi tego robić, zwłaszcza w stosunku do internetowych krzykaczy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 16.06.2018, 08:35
Myślę, że w końcu się doigramy. Wszystkie kluby-burdele prędzej czy później spadały: Odra Wodzisław, Polonia Bytom, Widzew, ŁKS,, Polonia W. czy Ruch.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 16.06.2018, 08:58
Zarzadzanie w stylu klasycznego, poznego Cupiala
Cos nie poszlo to do zaorania cala struktura i od nowa
Ok, ponarzekalismy, teraz pozostaje wspierac klub
To jest tak naprawde ostatnia szansa obecnego zarzadu
Na kolejne nowe rozdanie nie beda juz mieli pomyslu ani ludzi
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 16.06.2018, 09:00
Zartujesz? W Polsce zawsze znajdzie sie w odwodzie jakis trenerzyna, ktory chetnie sobie dorobi. Karuzela naoliwiona, kreci sie jak nigdy, do konca swiata i o jeden dzien dluzej...
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 16.06.2018, 09:11
Ale to nie jest kwestia tylko pierwszego trenera tylko calego sztabu, dyra sportowego, w zasadzie calego pionu sportowego
A postrzegani na rynku, uwierz, jestesmyvw tej chwili nieszczegolnie
Co do tego, ze jakis desperat typu Motyka sie zawsze znajdzie to zgoda
Ale zakladam, ze na taki poziom abstrakcji nie wchodzimy
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
cudlaty
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 16.06.2018, 09:14
czaro napisał(a):Wyświetl post
...
TS jest jedynym akcjonariuszem Wisły Kraków S.A. i to on na WZA udziela Zarządowi absolutorium i powołuje jego członków na kolejne kadencje. ....
I to jest właśnie naszą tragedią...
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 16.06.2018, 09:49
Alternatywa wygląda tak:
Wisła w rękach TS albo Wisła w Waszych wspomnieniach.

Obudźcie się. Cupiał 10 lat sprzedawał Wisłę i jeśli początkowo znalazł się może jeden chętny, to na końcu sprzedał ją aferzyście-przestępcy, byleby się jej pozbyć. TS nie ma komu Wisły sprzedać.

Pomijam już fakt, że Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków wydaje się naturalnym kandydatem na akcjonariusza Wisły Kraków S.A., a jeśli komuś nie podoba się TS, to są w Małopolsce kluby budowane od zera, bez tego bagażu historycznego, w którym profesjonalizm można wprowadzać i przekształceniami właścicielskimi się nie przejmować (np. Bruk-Bet). Wy się domagacie, aby Wisła odcięła się od Wisły i oddała pod skrzydła jakiegoś Red Bulla. I jeszcze krzyczycie na Wisłę, że się nie sprzedaje, chociaż na horyzoncie nie widać żadnego Red Bulla.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Stary 16.06.2018, 11:08
Nie wiem czy widzieliście, ale na twitterze pojawiły się wczoraj głosy od osób podobno dobrze zorientowanych,że sytuacja finansowa klubu jest bardzo zła i upadłość jest całkiem realna.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 16.06.2018, 11:15
Jakich osob
Wklej linki do ich wpisow / profili
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Stary 16.06.2018, 11:20
Cała konwersacja pod tym linkiem:

https://twitter.com/Inferno889/statu...96630299512832
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 16.06.2018, 11:24
O kuzwa.. ten inferno.. a to kojarze.. stary propagandzista. Przed startem poprzedniej rundy pisal ze jak Wisla nie sprzeda Carlitosa to po miesiacu bedzie likwidacja Wisly. Okazalo sie ze do konca sezonu bilismy sie o puchary.

Przeca to jest jakis nauczyciel za 2,500 zl miesiecznie. Czyta ksiazki w wolnych vhwilach. Taki Janusz z sektora rodzinnego. Teraz wlasnie od 2 dni pisze o jakichs kredytach

Ludzie mu cisną i juz pisze "ponoc" ,"tak slyszalem" , "tez w to nie wierze"

Inferno nie lubi z zasady Dukata i Sarapaty i jak ktos dobrze o nich pisze to skacze z mordą
Ostatnio edytowane przez aNouc : 16.06.2018 o godz. 11:26.
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Stary 16.06.2018, 11:26
Oby to były jakieś bzdury,ale kilka innych osób to potwierdziło więc dobrze to nie wygląda.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 16.06.2018, 11:49
Ludzie macie własny rozum? Macie. Przynajmniej większość.

Czy to co się dzieje obecnie w Wiśle świadczy, że idzie ku lepszemu?
Ni chu.ja.

Czyli musi być gorzej niż było.

Jest gorzej - to jest bliżej do tego, że się to wszystko rozleci.
A jak się rozleci, to oby 4 liga była.

Po co zaklinać rzeczywistość.
Oby w poniedziałek, ktoś z zarządu miał jaja i powiedział jak jest, bo tego pierd..enia jak pół roku temu, rok temu, itd. nie zniosę.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 16.06.2018 o godz. 11:52.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 16.06.2018, 11:58
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Ludzie macie własny rozum? Macie. Przynajmniej większość.

Czy to co się dzieje obecnie w Wiśle świadczy, że idzie ku lepszemu?
Ni chu.ja.

Czyli musi być gorzej niż było.

Jest gorzej - to jest bliżej do tego, że się to wszystko rozleci.
A jak się rozleci, to oby 4 liga była.

Po co zaklinać rzeczywistość.
Oby w poniedziałek, ktoś z zarządu miał jaja i powiedział jak jest, bo tego pierd..enia jak pół roku temu, rok temu, itd. nie zniosę.
Jaka odpowiedź zarządu Cie zadowoli?
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 16.06.2018, 11:59
Dziwna sytuacja, z jednej strony burdel i wymianka sugerująca brak kasy. Z drugiej licencję dostaliśmy bez problemów (przypominam, że należy przedstawić prognozowane przychody umożliwiające płynność finansową na przyszły sezon żeby ją dostać!) i ściągamy Lisa za gotówkę.

To jak to w końcu jest?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 16.06.2018, 12:02
blanco napisał(a):Wyświetl post
Cała konwersacja pod tym linkiem:

https://twitter.com/Inferno889/statu...96630299512832
Czemu o tym nie napisal janex knura miga itd?
Tylko czytamy jakiis anonimów?

Gość pisze PONOĆ, gdzies bija dzwony ale nie wiadomo w którym kościele.
Ja nie bede sobie głowy zaprzątał informacjami od mącicieli, którzy znaleźli sobie pożywkę w momencie gdy atmosfera wokół klubu jest napięta.
Ostatnio edytowane przez regan : 16.06.2018 o godz. 12:06.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 16.06.2018, 12:05
Szczerze powiedziawszy, nie widzę innej drogi niż 4 liga. Jak ktoś już tutaj wcześniej zauważył, zmierzamy dokładnie tą samą drogą co Ruch i niegdyś Widzew. Aktualnie obie te druzyny pewnie będą grać w II lidze, z tą różnicą, że Widzew ma nowy stadion, sponsora i brak długów a Ruch dalej babra się w bajorku. Jesteśmy w takiej styuacji jakiej jesteśmy i nic z tym nie możemy zrobić. Skoro zadłużenie spółki sukcesywnie rośnie i TS nie jest tego w stanie udźwignąć, a bogatego wujka Sama nie ma i nie będzie (nikt nie wlezie tutaj z hajsem na takie długi) to najlogiczniej byłoby zaliczyć nowe rozdanie. Wisła to za duży klub na to, żeby skończyć jak Polonia, a lepiej spędzić kilka lat na powolnym marszu w górę aniżeli patrzeć z roku na rok jak oczekiwania wobec klubu wraz z jego możliwości maleją. Takie cięcie kosztów z pewnością prędzej czy później skończy się spdadkiem, w 1 lidze frewkencja poleci w dół, przychody polecą w dół ale długów nam już nikt nie pomniejszy (tutaj znowu casus ŁKS).

Aczkolwiek więcej będziemy wiedzieć dopiero w poniedziałek.
Ostatnio edytowane przez Stelio : 16.06.2018 o godz. 12:08.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 16.06.2018, 12:11
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jaka odpowiedź zarządu Cie zadowoli?
Konkretna i prawdziwa.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 16.06.2018, 12:35
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Dziwna sytuacja, z jednej strony burdel i wymianka sugerująca brak kasy. Z drugiej licencję dostaliśmy bez problemów (przypominam, że należy przedstawić prognozowane przychody umożliwiające płynność finansową na przyszły sezon żeby ją dostać!) i ściągamy Lisa za gotówkę.

To jak to w końcu jest?
Przecież sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie.

Naprawde nie wiem skad tu tyle oredownikow 4 ligi.
Po pierwsze: ogłoszenie bankructwa i "likwidacja" długów to zwykłe oszustwo spod znaku meresinskiego.
Nie ma gwarancji że nawet i 10 lat pozwoli na odbudowanie klubu.

Egzystencja w ekstraklasie zawsze daje nadzieję na przyplyw z transferów który szybko zlikwiduje część zadłużenia.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 16.06.2018 o godz. 12:39.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Stary 16.06.2018, 12:49
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Już po erze Maaskanata waliłeś kity że gdyby iść tak dalej to byśmy doszli do raju. Waliłeś kity ile to jesteśmy do przodu - a już pod koniec na pensje nie było. Projekt się nie spinał. Nie było kasy na kolejny rok dla Jaliensów. Jak się nie ma pieniędzy - to nie wyrusza się na taką wyprawę.
To o czym między innymi wtedy pisałem, niestety wdrożyła później Legia. Źle na tym wyszli, szczególnie gdy awansowali do LM?

Cierpliwość, długofalowa strategia, konsekwencja, stabilizacja, kompetencje - miały, mają i będą miały znaczenie w futbolu.

Wreszcie przyznajesz, że uważasz, iż Sarapata świadomie kłamała mówiąc o dobrej sytuacji finansowej Wisły (klub wychodzi na prostą i sytuacja się poprawia itd.) Ty oczywiście wiesz lepiej od niej, jak ona naprawdę wygląda. I będziesz na tym wybudował swoje teoryjki nawet jeśli żaden dokument finansowy Wisły nie potwierdza, iż finanse nagle mają się gorzej niż dawniej. Klub po raz pierwszy w tym roku nie miał problemów z uzyskaniem licencji na kolejny sezon. W poprzednich latach też tak było? O czym to świadczy?

Zaległości względem piłkarzy były na długo przed przejściem Junco i jak w większości klubów naszej ligi, będą jeszcze pewnie długo po jego odejściu. Dzięki polityce Junco mamy obecnie w kadrze zawodników, których sprzedaż może pokryć w razie potrzeby nawet 30% całego rocznego budżetu. Przed nim tego nie było.

Jeszcze miesiąc temu niemal całe forum kibicowało wizji przedłużenia kontraktu przez Lioncha, na co były pieniądze, a teraz nagle mają się cieszyć, że do tego nie doszło i klub robi zwrot w stronę zatrudniania amatorów i nowych Urygów? Masz ludzi za idiotów? Za Junco mogliśmy liczyć na sprowadzanie kogoś takiego jak Carlitos, dyrektor Głowacki też to zapewnia? I to ma być lepsze i bezpieczniejsze finansowo dla klubu?

Projekt hiszpańskiej Wisły jeszcze kilka tygodni temu przed odejściem Carrillo "spinał się", a w piątek po jego odejściu już nie? Cupiał miał taką paskudną manierę, że jak coś mu się odwidziało, niszczył wszystko i zaczynał o tym od zera - teraz TS zachował się podobnie. Skończy się więc też podobnie.
Ostatnio edytowane przez Markus : 16.06.2018 o godz. 12:59.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Stary 16.06.2018, 12:57
manson777 napisał(a):Wyświetl post
no to teraz zastanów się nad tym
że skoro wszystko było takie cacy i Junco wwoził Wisłę na białym koniu do Europy
czemu nagle się spier....iło

podpowiem
nie dlatego że kolega postanowił zatrudnić kolegę
Właśnie, podpowiedz, co się dokładnie s.......iło poza voltą Carrillo? Jaki deklarowany przedsezonowy cel Wisły nie został zrealizowany?

Od kiedy celem stawianym przed Junco był natychmiastowy powrót do rozgrywek europejskich, a długofalowa strategia funkcjonowania klubu ogranicza się tylko do czasu najbliższego roku, dwóch?
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 16.06.2018, 13:06
Markus napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze miesiąc temu niemal całe forum kibicowało wizji przedłużenia kontraktu przez Lioncha, na co były pieniądze, a teraz nagle mają się cieszyć, że do tego nie doszło i klub robi zwrot w stronę zatrudniania amatorów i nowych Urygów?
Z Urygą bym uważał. Gdzie był Llonch w jego wieku? Czy teraz Uryga nie zaczął wreszcie coś pokazywać jako obrońca a nawet strzelać gole?

Czekaj (miał coś w sobie, ale te kontuzje...), Kowalski, Brud się nie sprawdzili owszem i potem żadnej wielkiej kariery nie odnieśli, ale już Uryga, Chrapek, Stolarski, Burliga byliby wzmocnieniem dzisiejszej Wisły.

Z zagranicznych profesjonalistów nie sprawdzili się choćby Ze Manuel, Frederiksen, Issa Ba, Varga, Jovanić, Klarić, Burdenski a ile kosztowali? Albo zagraniczne pomysły Henia Kasperczaka?
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 16.06.2018, 13:09
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Z zagranicznych profesjonalistów nie sprawdzili się choćby Ze Manuel, Frederiksen, Issa Ba, Varga, Jovanić, Klarić, Burdenski a ile kosztowali? Albo zagraniczne pomysły Henia Kasperczaka?
Ile kosztowali Burdenski i Klarić? Tak z ciekawości.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 16.06.2018, 13:09
Markus dobrze prawisz. Od ponad roku słyszę zapewnienia, o długofalowej przemyślanej polityce,były same ahy i ohy , Carillo to miał być ten upragniony długo obserwowany trener, gdy tylko nadarzyła się okazja kopneli Kiko w dupę.....i teraz co to ma być? czy według was 6 miejsce w lidze to porażka? ludzie jeszcze zatęsknicie za takimi wynikami.
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
Ronaldo
Member

Od: 03.2017

Stary 16.06.2018, 13:26
Jaka upadłość?! gdyby było tak zle jak ktoś tutaj mysli,to Carlitos poszedłby w zimie za śmieszne pieniądze,tak jak kiedyś Melikson,gdy były problemy z kasą.Skoro wydajemy 500 tysięcy na młodego Lisa,to nikt w klubie nie myśli o zwijaniu żagli.Zaraz mamy wydać kolejną kasę na gościa z Miedzi.W najgorszym razie gdyby było tragicznie, to jest Carlitos,Arsenic ,na któych można zarobić te 10 milionów .Czekamy na zaległe pieniądze za Brleka.

Odchudzamy kadrę,stawiamy na piłkarzy tańszych,to pozwoli przetrwać nam kolejny sezon,nie powiększając długów.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 16.06.2018, 13:28
raindog napisał(a):Wyświetl post
Krotko:

Od kiedy bankrutujacy klub wydaje 500 tys. za bramkarza no-name`a?

Dlaczego cala retoryka odnośnie funkcjonowania klubu zmienila sie na krottko po tym, jak do kkubu wpadla policja?

Mowcie sobie, co chciecie, ale Sarapata nie jest glupia - to inteligenta kobieta, a obecne komunikaty pokazuja zarzad jako stado debili.

Innymi slowy - ploty o dziwnych powiązaniach TS zaczynają miec podstawy, a Bragiela zobaczymu jak swinia slonce.

Chyba, ze te informacje o bankructwie są wyssane z palca...

wiadomo , "kota nie ma myszy harcują" , kilkakrotnie ostatnio o tym pisałem , ale gros forumowiczów tego nie rozumie, albo nie chce zrozumieć
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 16.06.2018, 13:57
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Ile kosztowali Burdenski i Klarić? Tak z ciekawości.
Myślisz, że dużo mniej od nasz krytykowany Uryga (włącznie z prowizją dla managera)?
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 16.06.2018, 14:02
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Myślisz, że dużo mniej od nasz krytykowany Uryga (włącznie z prowizją dla managera)?
Nie wiem, dlatego pytam Ciebie, bo z treści Twojego posta wnioskuję, że wiesz. A więc ile kosztował Wisłę Klarić i Burdenski? Z góry dzięki za odpowiedź.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów