The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.10.2016, 18:26
nintendo napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie do kogoś kto pracował na umowę zlecenie.
Dostałem propozycje pracy dodatkowej umowa zlecenie 2 godziny dziennie.Czy od tej kwoty którą otrzymam na konto muszę płacić jakiś podatek czy wszystko opłaca zleceniodawca ? nie mogę połapać się w tych przepisach a nigdy nie pracowałem na zlecenie.
Ile Dracula płaci? W pizzach mogłeś odebrać.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 02.11.2016, 12:15
Pytanie o noclegi. Jak sie jedzie do Krakowa przez Olkusz, po prawej stronie stoja takie domki, noclegi. Taki dlugi budynek i w nim pare domkow. Kiedys bylem na ich stronie to sie reklamuja jako agroturystyka. Ogolnie to jakas wies, nic tam nie ma.
Kojarzy ktos o jakich noclegach mowa? Chce sie wybrac a nie umiem tego znalezc
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 05.11.2016, 13:13
Gdzie można kupić kije drewniane na flagi? Najlepiej na linii centrum-Nowa Huta
Ostatnio edytowane przez gris : 05.11.2016 o godz. 14:52.
Odpowiedz cytując
JacobusTSW
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 08.11.2016, 20:40
Pytanie do Kinomaniaków!

Poszukuję filmu, starego. Mężczyzna w spodenkach (L'Amore piů bello) z 1957r. Internety wysiadają w naprowadzeniu na jakiś trop. Czy w Krakowie (np. Rajska) działa coś takiego jak archiwum takich filmów? Ktoś coś? Będę pewnie chodził, ale każdy trop się przyda, dzięki!
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 13.11.2016, 01:11
Chcę powiesić ten regał na ścianie. I teraz pytanie: jak to zrobić na tyle dobrze, żeby nie jebło? Waży ponad 20kg

Ostatnio edytowane przez Kamson : 13.11.2016 o godz. 01:21.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 13.11.2016, 10:25
Jak dla mnie to wygląda na regał stojący, mam podobny ;P

A jak chcesz to wieszać to wkręty minimum 8 cm albo i dłuższe, 20 kg plus jeszcze coś tam wrzucisz.
Jak masz ścianę z cegieł to zapomnij, na gipsie też bym się bał - najlepiej w beton się wbić.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
leyzer87
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 17.11.2016, 19:41
Zna ktoś jakiś odpowiednik torrenty.org? Chodzi mi o polski serwis. Może być płaty, byle warty kupna konta. Chodzi głównie o polską muzykę i filmy.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 17.11.2016, 20:00
catshare.net. Kupuje się konto premium na allegro na x dni i x transferu. Filmów z lektorem PL jest sporo, z muzyką nie wiem bo nie szukałem.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Stary 17.11.2016, 20:27
Nie, tak.

Pebx.pl

Tam masz linki, i szukasz czego chcesz. Najwięcej filmów rzeczywiście znajdziesz na catshare.

Wchodzisz na allegro, kupujesz konto i ściągasz.

Tylko na allegro nie skuś się na konto na wiele serwisów bo to w większości jest shit.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 17.11.2016, 21:18
Tutaj też sa linki do catshare:
http://darkwarez.pl/forum/filmy/
Jeśli tam znajdziesz interesujący Cię film to możesz jako "gość" za darmo z catshare pobierać - tylko wtedy masz limity prędkości.

Cytat:
Tylko na allegro nie skuś się na konto na wiele serwisów bo to w większości jest shit.
Te loginy bezpośrednio do catshare też niekoniecznie są fajne. Kupowałem już ze 3 razy i tylko jeden raz działało dobrze, a dwa razy miałem jakieś konto dzielone na kilka osób i jak był limit transferu na dzień 20 GB to bywały dni, że nic nie ściągnąłem bo już ktoś transfer wykorzystał kto też miał login do tego konta. Bez sensu.
Teraz mam do jakiejś stronki o nazwie premiumy.pl, tam niby szuka filmów na różnych serwisach ale z tego co widzę to i tak 99.9% zawsze znajduje tylko z catshare i pobiera się bezpośrednio z tego premiumy.pl. Transfer 600GB, bez limitu czasowego więc ściągam jak mi pasuje a nie przez miesiąc bo konto wygaśnie. I nikt mi transferu nie podbiera.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Stary 17.11.2016, 22:13
No to piszesz do typka co sprzedal i niech ci daje dobre konto.

Miałem tak ale straszenie negatem załatwia sprawę.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 18.11.2016, 20:25
Pisałem. Dali nowe konto, dobrze było ze dwa dni później to samo. Padaka. Ale teraz mam to premiumy. pl i jestem zadowolony. Najważniejsze, że bez limitu czasowego konto więc jeśli nic się po drodze nie popsuje to nawet przez pół roku mogę te 600 GB wykorzystywać i git.
Odpowiedz cytując
genju2
Junior Member

Od: 02.2016

Stary 19.11.2016, 13:07
Temat z 2010 roku. Obecnie wiele się pozmieniało. Obecnie jakiś dentysta do 100 zł u nas w mieście?
Muszę was tutaj na prawdę przyznać że powininescie sie zastanowić nad nowym produktem taki jaki jest

https://sklep.spirulina.pl/produkty/...szki-egipskiej
oraz
https://sklep.spirulina.pl/produkty/...etkach-bioalgi

takżę też warto się zastanowić nad wyborem !
Ostatnio edytowane przez genju2 : 16.07.2018 o godz. 18:53.
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 20.11.2016, 18:34
Poleci ktoś z doświadczenia jakąś książkę o ekonometrii dla początkujących? Taka by ktoś nie z branży mógł sam wdrożyć się w przedmiot.
patrzyłem w internecie ale wybór jest spory, po samym tytule ciężko coś wywnioskować
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 23.11.2016, 14:41
Siema.
Posiadam TV SAMSUNG LE32C650L1W, chciałbym sobie w nim skonfigurować Internet. W domu posiadam router i teraz rozumiem, że mam sobie kupić kabel LAN, podłączyć go do routera i TV i normalnie skonfigurować i nie będzie z tym problemu?
Czy coś może mnie zaskoczyć?
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
leyzer87
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 28.11.2016, 08:54
Chcę małżowinie na św. Mikołaja(dalej sierota wierzy) kupić jakiś czytnik e-booków, ale chu** się na tym znam. Umiał by ktoś z Was Panowie coś dobrego tak w cenie oscylującej w okół 300 zł?

Z góry dziękuję.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 08.12.2016, 18:54
Do kiedy, do której i gdzie mogę przynieść paczkę dla kombatantów?

Jeśli chodzi o piątek 09.12 do której i gdzie
Odpowiedz cytując
wislak2119
Member

Od: 05.2009

Stary 08.12.2016, 19:24
Sklep R22, czynny do 19.
Odpowiedz cytując
manian
Member

Od: 09.2010

Stary 08.12.2016, 20:57
Może trochu odbiega od tematu, ale sprawa dość pilna.
Jest ktoś może z Was na studiach niestacjonarnych na kierunku Inżyniera Produkcji WM PK?
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 11.12.2016, 11:05
Mam pytanie dotyczące cashback'u.
Dostałem ulotkę wczoraj w tej sprawie, ale wszystko na to wskazuje, że po rejestracji, będę musiał udać się na stadion po kartę do cashback'u.
Panuje w tej materii lekki chaos terminowy, bo po rejestracji jak pisałem, trzeba iść na stadion i odebrać "Kartę Kibica" i potem dostanę login i całą resztę do obsługi tego programu.
Czy ta karta zastępuje dotychczasową i jest nośnikiem karnetu/biletów i przy okazji całej reszty czy może jest to dodatkowa karta oprócz dotychczasowej karty kibica?

Na www jest napisane:
"Rejestrując się do Programu Cashback Wisły Kraków nie ponosisz żadnych kosztów. Kartę Kibica Wisły Kraków na zakupy u Partnerów Handlowych otrzymasz w Strefie Kibica na stadionie. Karta ta jest także kartą wstępu na stadion oraz kartą, która daje możliwość nabycia biletów na stadion przez internet. Kartę można nabyć za 20 PLN, a wraz z rejestracją w Programie Cashback Wisły Kraków otrzymasz 5 PLN zwrotu pieniędzy, musisz tylko dodać kartę do Twojego Profilu."

Jak ktoś jest zorientowany to proszę o konkretną odpowiedź.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Stary 11.12.2016, 18:34
Przeicież masz napisane

Rejestracja jest darmowa. Wydanie karty 20 zł.
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 12.12.2016, 11:14
jest ktoś na forum kto ogarnia kwestie kadrowe? chodzi mi o umowy i lojalki. ile,na jak długo, jakie kwity itp.
sytuację przedstawię w prv
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 12.12.2016, 16:29
Lojalki są tylko częściowo objętem kodeksem chyba że coś się całkiem niedawno zmieniło.
Zależą od wew. regulaminu firmy - regulowane sa tylko ogólne kwestie, np. że nie może być wystawiona po fakcie (czyli np po szkoleniu) ale powinna być przed - długość zależy tez od firmy.
Nie moga być obowiązakowe w sensie że firma na siłę Cię gdzieś wyśle i każe podpisać.
Nie mogą być też związane z wykonywaną pracą, np. masz dużo delegacji i drogie hotele i za to Ci wpieprza lojalkę.

W sprawie umów kiedyś siedziałem w temacie ale możesz podrzucić - nic nie obiecuje.

Ps. Inny temat - robił ktoś laserową korekcję wzrotu, zwłaszcza astygmatyzm? Są jakieś kliniki warte polecenia albo konkretne nazwiska chirurgów? Kraków albo okolice.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member

Stary 12.12.2016, 20:12
Ja się zastanawiałem czy nie robić laserówki, ale po wielu niekorzystnych opiniach na necie zrezygnowałem.
Mój wujek robił operację oczu - jakieś naciąganie zeza i korekcję laserową wady i astygmatyzmu w Zielonkach pod KRK. Moja matka robiła rozeznanie w temacie (pracuje w szpitalu - ma kontakty) i Zielonki wypadły najlepiej w całej południowej PL. Wujek z Łęcznej przyjeżdżał na zabieg... musiał poprawić sobie wzrok żeby przejść przeje...ne badania na górnika (operator maszyn) i bez problemu po zabiegu przeszedł. Zabieg robił 6 lat temu i dalej wszystko OK.
Nie pamiętam przychodni.
PZDR
PZDR
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Stary 12.12.2016, 21:53
jeszcze raz:
Czy ta karta zastępuje dotychczasową i jest nośnikiem karnetu/biletów i przy okazji całej reszty czy może jest to dodatkowa karta oprócz dotychczasowej karty kibica?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 12.12.2016, 22:41
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
jest ktoś na forum kto ogarnia kwestie kadrowe? chodzi mi o umowy i lojalki. ile,na jak długo, jakie kwity itp.
sytuację przedstawię w prv
nie kadr nie ogarniam, ale mialem w 2 firmach dwie lojalki i nie miały mocy prawnej.

Ale ale..
Jeden kolega miał i mu płacili po tym jak odszedł (nie pamietam tylko z czyjej winy nastąpiło rozwiązanie umowy o pracę)
Drugi kolega w innej firmie ale z tej samej akurat branży co poprzedni miał lojalke i skonczyło się w sądzie. Pracodawca przegrał.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Stary 14.12.2016, 07:52
Jak Cię pracodawca nie wynagradza to nie ma związania lojalką.
One są ważne na kontraktach menedżerskich - zawaliłeś, zwalniają Cię, ale masz kontrakt, utrzymują Cię pewien czas poza rynkiem, wtedy nie możesz podejmować konkurencyjnej działalności.

Tyle ogólnie. Ja pracuję w ubezpieczeniowej branży - u nas lojalki są na porządku dziennym, ale mało są skuteczne, chyba że tak jak wyżej.
napisz na prv konkretny przypadek jaki masz.
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member

Stary 24.12.2016, 10:13
Hej
Pisałem w temacie turystycznym Ale bez odzewu... Chyba mniej ludzi tam zagląda, może tutaj będzie lepiej.
Potrzebuje pomocy a raczej dobrej rady.
Chce zabrać kobietę 30 grudnia na weekend z sylwestrem w jakieś fajne miejsce. Jakieś spa we dwoje i imprezę sylwestrową z (koniecznie) obcymi ludźmi w podobnym mi wieku (30 lat). Znacie takie miejsce godne polecenia? Może być PL może być zagranica. Ważne żeby nie rozwalilo mi portfela. Najlepiej do 1000 zł może 1500 za całość. Jak PL to raczej centrum albo północ Polski (wyjazd z wawy).
Czekam na odp.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Stary 24.12.2016, 20:57
No raczej ciężko może być.

Zobacz na travellist.pl. towarzystwa to ci chyba nikt nie zagwarantuje, ale może jakieś termy np? Albo wypasiony hotel.

Ja byłem tydzień temu na krótkiej regeneracji w Busku, hotel Bristol i co do standardu mogę polecić bez dwóch zdań. Ale co tam będzie w sylwestra to nie mam pojęcia. A może hotel w Krakowie? i impreza gdzieś na mieście?
Odpowiedz cytując
JacobusTSW
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 24.12.2016, 22:31
Pytanie do Giełdziorzy/GSM.

Jak wygląda sprawa wymiany portu lightning/mini jack w iPhone 6? Jest ktoś godny polecenia do wymiany tych portów za w miarę przyzwoite pieniądze? Ewidentnie nadpsuły się styki. Wesołych Świąt!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów