The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.08.2016, 14:38. Jakub M.
Kto musi niech tu pisze o tym panu bo już na szczęście nie może być to w temacie Wisła Kraków piłka nożna
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 23.08.2016 o godz. 14:48.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 23.08.2016, 15:12
Plusy i minusy?
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 23.08.2016, 15:16
Plus jest taki, że chyba sobie wytatuuje jego życiowo-rowerowe motto, albo chociaż powieszę w szkle na ścianie, bo bardzo mi się ono spodobało
Ostatnio edytowane przez fialo : 23.08.2016 o godz. 15:19.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 23.08.2016, 15:26
pewnie niedługo będzie mu można PDW ze stadionu wysłać
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 23.08.2016, 18:11
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Plusy i minusy?

Nie pedałujesz nie jedziesz
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 23.08.2016, 18:38
Smród jaki po nim pozostał będzie się rozchodził dobre parę lat...
Ostatnio edytowane przez heoij : 23.08.2016 o godz. 18:42.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 23.08.2016, 18:57
Jednego nie rozumiem. JM przejmuje Wisłę w sierpniu 2016 r. MŻ i jego żona zostali przez JM oszukani w 2014 r. Mijają tygodnie zanim media głównego nurtu podchwytują temat, a środowisko wiślackie zaczyna coś robić w temacie. Gdzie był MŻ? Komentował mecze Termalici na Eurosporcie przez siedem dni w tygodniu?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 23.08.2016, 19:01
Wyręczył go doskonale Knura, Weszło ze Stanowskim na czele, reszta twittujących. Po co lecieć z miotłą, gdy cała brygada już napierrdala z mopem?
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 23.08.2016, 19:03
heoij napisał(a):Wyświetl post
Smród jaki po nim pozostał będzie się rozchodził dobre parę lat...
Najgorsze jest to,że wytarł sobie gębę Wisłą Kraków i jak teraz mają sponsorzy patrzeć na Wisłę
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 23.08.2016, 19:13
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Wyręczył go doskonale Knura, Weszło ze Stanowskim na czele, reszta twittujących. Po co lecieć z miotłą, gdy cała brygada już napierrdala z mopem?
No, ale dziennikarzom to zajęło jakiś czas. A MŻ wiedział, co się święci w chwili ogłoszenia przejęcia klubu. Nie poleciał do TS/SKWK ostrzec?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Stary 23.08.2016, 19:36
W naszym narodzie jest coś takiego, że lubimy na każdego z każdej okazji czy też z jej braku napierrdalać.

Uwierzyłbyś po oświadczeniu SKWK, że Mereś jest spoko (tym bardziej, że zna klimat kibicowski) w gimnazjalne wykształcenie, wyłudzanie vatu, współpracę ze zorganizowaną grupą przestępczą i przewiniętą żonkę Maćka?

Niezbyt. Ja również w 7 plag egipskich/Wiślackich miałbym problem, by uwierzyć.

Skoro Maciek nakurvia w Meresia poszłoby info (np. od SKWK/TS), że delikatnie mówiąc Maćkowi nie zależy na dobrym imieniu Wisły wrzucając na właściciela.

I wiadro pomyj, np. na tym forum czy forum SKWK, interii, weszło itd.

Potem jednak się okazuje, że Maciek ma rację.

Ale...

Kto przyzna się do błędu i przeprosi? Nie mówiąc o zadośćuczynieniu/żalu za grzechy/mocnym postanowieniu poprawy?

I na co mu to? Żuraw poszedł podobną drogą, pewnie z podobnym myślotokiem.

Szacunek, reputacja, wizerunek - nie odbudujesz, nie naprawisz, możesz tylko rozjebać. Takie są realia.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 23.08.2016 o godz. 19:38.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 23.08.2016, 19:54
W naszym narodzie jest coś takiego, że lubimy na każdego z każdej okazji czy też z jej braku napierrdalać.

Uwierzyłbyś po oświadczeniu SKWK, że Mereś jest spoko (tym bardziej, że zna klimat kibicowski) w gimnazjalne wykształcenie, wyłudzanie vatu, współpracę ze zorganizowaną grupą przestępczą i przewiniętą żonkę Maćka?

Niezbyt. Ja również w 7 plag egipskich/Wiślackich miałbym problem, by uwierzyć.

Skoro Maciek nakurvia w Meresia poszłoby info (np. od SKWK/TS), że delikatnie mówiąc Maćkowi nie zależy na dobrym imieniu Wisły wrzucając na właściciela.

I wiadro pomyj, np. na tym forum czy forum SKWK, interii, weszło itd.

Potem jednak się okazuje, że Maciek ma rację.

Ale...

Kto przyzna się do błędu i przeprosi? Nie mówiąc o zadośćuczynieniu/żalu za grzechy/mocnym postanowieniu poprawy?

I na co mu to? Żuraw poszedł podobną drogą, pewnie z podobnym myślotokiem.

Szacunek, reputacja, wizerunek - nie odbudujesz, nie naprawisz, możesz tylko rozjebać. Takie są realia.
Ale ja od samego początku mówiłem, że na to się zanosi. Wystarczyło mi zdjęcie z konferencji JM-MC z Kielc. Jeżeli nie pisałem wszystkiego wprost, to dlatego, że nie od tego jest publiczne forum.

Nie chcę/nie chciałem przypierdalać się do MŻ, którego nota bene wielkim fanem nie jestem, po prostu staram się zrozumieć. Ok, mechanizm: "nie wychylam się, bo nic na tym nie zyskam, a jeszcze mogę stracić" jest b. prawdopodobny, to często spotykana postawa. Ale MŻ to podobno Wiślak. Nie poczuwał się? Nic, zero? Nie osądzam, po prostu próbuję zrozumieć i poznać Wasze zdanie.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Stary 23.08.2016, 20:02
Wiślak bo piłkarz, bramki i występy czy kibic? Według mnie jest tutaj znacząca różnica.

I tak jak pisałem, może nie chciał tracić szacunku/reputacji/wizerunku jako legenda Wisły, Wiślak, bo i tak zajebiście ciężko zdobyć "przepraszam, odszczekuje".
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 23.08.2016, 22:36
Wiślak, bo chyba (?) Wisła była dla niego czymś więcej niż miejscem pracy. Może masz rację.
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 23.08.2016, 23:07
Podobno chodzi o to, że:
a. mowa o byłej.żonie Żurawskiego ( ciekawe czy ich rozstanie się.nie pokrywa z tym czasem)
b. MŻ nawet nie wiedział, że JM jest w to zamieszany
c. jeżeli a, to prawda, to pewnie Żurawski wstydził się.publicznie przyznać, że ma rogi...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 24.08.2016, 00:04
Może masz rację. Mimo wszystko zbieg absurdów jak w filmach z Benny'm Hillem.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 24.08.2016, 08:48
Pisał Jadczak na twitterze że jest pewny, że Żurawski nie wiedział o Meresińskim. EOT.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 24.08.2016, 10:43
no ale jednak (patrzac przez pryzmat czasu) wiecej Maciek Zurawski by zyskał gdyby w dniu w ktorym JM kupił Wisłe oznajmił : Znam chłop, to oszut, próbował moja małzonke na pół banki kredytu namówić! Krętacz i oszust.

no ale moze Zurawiowi głupio sie do takich porazek przyznac, moze tak jak ibuti pisze ma rogi, moze nie, nie wiem, nie znam dupy, ale moze po prostu MŻ zawierzył ze skoro JM jest z Citkowym to robią juz normalne interesy. Niemniej jednak szepnąć słowko na ucho mógl -tu i ówdzie. Dzięki temu nikt by go dziś nie pytał :
Maciek, czemu ....a siedziałeś cicho jak sie nam dom palił ?

no ale Żuraw i Żuraw..

przypomnijcie sobie oświadczenie które napisała grupa kapitałowa po sprzedaży klubu....
Patryku Vega - masz przekozacki materiał na film!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 24.08.2016, 11:21
filemon napisał(a):Wyświetl post
Pisał Jadczak na twitterze że jest pewny, że Żurawski nie wiedział o Meresińskim. EOT.
No proszę cię.
Znaczy że nie powinien wiedzieć? Że nie znał osoby która wiedziała? Że nie mógł się dowiedzieć?

Spuścić trzeba na to kurtynę milczenia, zgoda ale żeby tak od razu wybielać?
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
wwf
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 24.08.2016, 22:11
A może to Żurawski podpowiedział pismakom gdzie mają szukać haków.

Skąd wiecie kto i kiedy do kogo dzwonił.

Żal mi Meresia. Bez niego jest tak strasznie NUDNO. Normalnie nic się nie dzieje. Skończyły się te wszystkie artykuły w prasie.
Jak tu żyć panie Kubo, pytam jak żyć bez tej reklamy i tych emocji za co jeszcze mogą cię wsadzić.
Powód: pismakom
Ostatnio edytowane przez Grisza1 : 24.08.2016 o godz. 22:20.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 24.08.2016, 22:33
Ma jeszcze 1,5h, żeby znowu czymś błysnąć... w przeciwnym razie czeka nas 1 dzień od miesiąca bez nowej afery...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 24.08.2016, 23:56
Od wczoraj jest osobą fizyczną... o co Ci chodzi?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
Herbi1303
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 25.08.2016, 00:07
Coś wiadomo co słychać u Kubunia?
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 25.08.2016, 08:23
wwf napisał(a):Wyświetl post
Żal mi Meresia. Bez niego jest tak strasznie NUDNO. Normalnie nic się nie dzieje. Skończyły się te wszystkie artykuły w prasie.
Jak tu żyć panie Kubo, pytam jak żyć bez tej reklamy i tych emocji za co jeszcze mogą cię wsadzić.
A prosze masz,

Citko o Meresińskim: To wybitny oszust! Wykiwał mnie! Żałuję...
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka...je_883035.html

JM do dziennikarzy:
Cytat:
Nie będę z wami rozmawiał. Skrzywdziliście mnie - oznajmił nam.

E:
L w LM, najwyzszy czas na zmianę stopki. Pana Oleszka i 'extranet' zastępuje Pan Pilch do spółki z JM
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 25.08.2016 o godz. 09:08.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 25.08.2016, 09:40
temat należy zostawic dla potomnych.

Juz w formie zabawy:

Jak myslicie, co nastepnego od.......i Kubuś biorąc pod uwage stan faktyczny. Jak myślicie co odjebie?

Może okaze sie ze Jabłczynską to chciał porwać dla okupu, albo że wział w providencie 100.000 na księdza?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 25.08.2016, 10:34
Cytat:
Jeden z najbardziej znanych dziennikarzy sportwych już jedną nogą był w interesie z Jakubem Meresińskim. Ale w życiu trzeba mieć szczęscie
No to ciekawie, Meresieński zna wszyskich, ale nikt Meresińskiego. Przynajmniej już wiadomo z jakiego kręgu pochodziły wszelkie pozytywne 'newsy' od dziennikarzy którzy wszem i wobec zapewniali że 'bedzie dobrze i na bogato'.

Cytat:
Ps. Dzięki za wyrazy szacunku ze strony kibiców Wisły Kraków. Doceniam, że kolesiowi, który jeszcze kilka dni temu był “....ą z wypiździałego Radomia” dziś chcecie stawiać flaszki
Zawsze do usług.

OT:/
Cytat:
Meresiński zawsze przechwalał się kumplom, jaki to z niego światowy człowiek i z kim to nie robi interesow
Nikt mu oczywiście nie wierzył, ale pewnego razu przyjechał członek zarzadu TF
Idzie aż tu nagle zobaczył Meresińskiego
Zamachał do niego, wyściskali się, wycałowali.
Potem zamknęli się w pokoju a Meresiński omówili interesy z biurem Miss polonia i przedstawił wizję rozwoju klubu piłkarskiego.
Chłopaków trochę to zbiło z tropu, ale dalej nie wierzą we wszystko, co gada Meresiński
Pewnego do Krakowa przyjechał znany dziennikarz sportowy
Jedzie samochodem i nagle zatrzymuje się, wysiada wraz ze znanym byłym piłkarzem i jego żonną, , podchodzą do Meresińskiego, ściskają się jak starzy znajomi, wspominają jakieś stare dzieje, w końcu zapraszają go do samochodu i odjeżdżają na bankiet.
No to już zupełnie załamało kumpli Meresińskiego ale dalej nie do końca mu wierzą.
Aż pewnego razu pojechali wszyscy z wycieczką do Rzymu, by zobaczyć Papieża.
Stoją na placu Świętego Piotra i Meresiński mówi:
- Ciągle mi nie wierzycie, to ja wam pokażę. Za chwilę wyjdę razem z Papieżem na balkon, mamy taki wspólny projekt który musze omówić
- Eeee, zalewasz Meresiński
- No to zobaczycie.
I faktycznie poszedł gdzieś, a za chwilę patrzą, a na balkonie pojawia się Papież i Meresiński obok
To już całkiem ich zgasiło, stoją i nic nie mówią.
W pewnej chwili podchodzi do nich wycieczka Arabów i przewodnik pyta łamaną angielszczyzna:
- Excuse me, panowie, czy moglybyszcie nam powiedzecz, czo to za faczet w białym kitlu robi deal z Meresińskim?
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 25.08.2016 o godz. 10:39.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 25.08.2016, 23:30
Teraz to już strach na tym forum cokolwiek pisać Pól kraju czyta, a później przedruki w gazetach, twiterach i cholera wie w czym jeszcze
Meresiński najbliższe TWSD Awards w kategorii odkrycie wygra w cuglach.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Zotek
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2006

Stary 25.08.2016, 23:39
Polecam przesłuchanie najnowszego hattricka. Kilka ciekawych opowieści Jadczaka o naszym, całe szczęście, byłym już, właścicielu.

https://soundcloud.com/hattrickpl/hattrick-342016
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 26.08.2016, 20:12
Panie Olbrycht mimo to,że za Panem nie przepadam dziękuje za dawkę humoru o Jakubie M w super piątku
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 29.08.2016, 12:39
Ekstraklasa: Rozkład Wisły Kraków

http://www.rp.pl/Pilka-nozna/3082899...akow.html#ap-3

Cytat:
Nie podpisywałem żadnego listu intencyjnego. Jeśli mój podpis na nim widnieje, to znaczy, że został sfałszowany – powiedział dyrektor marketingu jednego z dużych sponsorów piłkarskiej reprezentacji Polski, prosząc o pozostawienie jego nazwiska do wiadomości redakcji. Prezes innej z firm zapowiedział skierowanie sprawy do sądu.
Cytat:
Tele-Fonika wystąpiła do Banku Millennium z zapytaniem, czy potwierdza gwarancje wystawione kontrahentowi. Pytanie zasadne, gdyż z naszych ustaleń wynika, że nie jest on właścicielem 110-metrowego apartamentu przy ul. Tamka w Warszawie o wartości 1,6 mln zł, którego adres podaje, ani żadnej innej nieruchomości w Polsce.
Tak to jest jak za fałszowanie dokumentów nie ponosi się konsekwencji.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów