The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wwf
Senior Member

Od: 08.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.08.2016, 19:10
owe listy podpisali przedstawiciele kilku dużych polskich marek, m.in. z branży stolarki okiennej i brokerskiej oraz producent drzwi i bram garażowych.

Liderzy w branżach wymienieni w artykule

KRISPOL
Wiśniowski
Hörmann
Drutex
Velux
Aluplast
Okno.plast
InterRisk
Saltus
Euler Hermes
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
bevierek
Member

Od: 09.2010

Stary 11.08.2016, 19:12
Czytam sobie o JM i znalazłem artykuł w gazecie krakowskiej z 29.07.2016. Artykuł znany ale zainteresował mnie komentarz kogoś o nicku Yaro. Jakiś ziomek Pana JM?

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...orem,10459734/
Rob_Zombie
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 11.08.2016, 19:13
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Nie żeby to było jakoś super ważne w byciu właścicielem klubu, nie jestem np. pewien co do edukacji Cupiała; ale na pewno rozwiałoby część spekulacji i głupich żartów
Cupiał skończył tylko technikum kolejowe, a o Meresińskim pisali że skończył kierunek prawo i administracja. (bardziej pytanie gdzie to skończył, bo moja siorka też skończyła 'prawo i administracje' na jakiejś chujowej prywatnej uczelni, gdzie żeby nie zdać trzeba było chyba przynieść akt zgonu...)
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
bevierek
Member

Stary 11.08.2016, 19:18
Co do edukacji BC i JM to jest różnica. Edukowali się w różnych latach. Na poparcie mojej tezy taka anegdota:

Matura 1960 r.

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty. Ile zarobił drwal?

Matura 1970 r.

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Koszty uzyskania przychodu wyniosły 4/5 tej kwoty. Ile zarobił drwal?

Matura 1980 r.

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Koszty uzyskania przychodu wyniosły 4/5 tej kwoty. Ile procent stanowi zysk drwala?

Matura 1990 r.

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Koszty uzyskania przychodu wyniosły 4/5 tej kwoty. Ile zarobił drwal i jaki wpływ miała jego praca na otoczenie drzewa (uwzględnij sąsiadującą z drzewem florę i faunę)?

Matura 2000 r. (tylko dla zainteresowanych)

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. W tym celu musiał wyciąć kilka starych drzew. Opisz w kilku zdaniach, jak w tej sytuacji czuły się biedne zwierzątka leśne i rośliny? Jak bardzo niekorzystne dla środowiska jest wycinanie starych drzew?

Matura 2010 r.

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty, czyli 80 zł. Drwal zarobił 20 zł. Zakreśl liczbę 20.

Matura 2020 r.

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Pokoloruj drwala.
arti
Guest

Stary 11.08.2016, 19:18
wwf napisał(a):Wyświetl post
owe listy podpisali przedstawiciele kilku dużych polskich marek, m.in. z branży stolarki okiennej i brokerskiej oraz producent drzwi i bram garażowych.

KRISPOL
Wiśniowski
Hörmann
Drutex
Velux
Aluplast
Okno.plast
InterRisk
Saltus
Euler Hermes
1. proszę mi pokazać/gdzie są te listy
2. czy to oni podpisali czy ktoś mniejszy?
3. czy w ogóle ktoś tak naprawdę je podpisał?
4. co z tego na ten moment?
5. jeśli nawet podpisali to czy kiedykolwiek wyniknie z tego coś dobrego dla Wisły?
Samuraj
Junior Member

Od: 04.2016

Stary 11.08.2016, 19:20
Wybaczcie, nie ten wątek ale czy ktoś zauważył że pod domeną strony głównej klubu https://www.wisla.krakow.pl/ jest teraz tylko sklep internetowy ? Ktoś mi to może wyjaśnić ?
bevierek
Member

Stary 11.08.2016, 19:23
Samuraj napisał(a):Wyświetl post
Wybaczcie, nie ten wątek ale czy ktoś zauważył że pod domeną strony głównej klubu https://www.wisla.krakow.pl/ jest teraz tylko sklep internetowy ? Ktoś mi to może wyjaśnić ?
Awaria, ale bilet online na Ruch Chorzów i karnet na sezon można kupić.
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 11.08.2016, 19:24
Strona klubu ma awarię i dali sklep, żeby cokolwiek było.

Prawdopodobnie ktoś nie opłacił serwera i po prostu padła ; )
grzybek69
Member

Stary 11.08.2016, 19:27
Tę tajemnice może wyjaśnić tylko specjalna konferencja prasowa!
bevierek
Member

Stary 11.08.2016, 19:30
grzybek69 napisał(a):Wyświetl post
Tę tajemnice może wyjaśnić tylko specjalna konferencja prasowa!
Albo komisja pod przewodnictwem Maciarewicza
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 11.08.2016, 19:31
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Cupiał skończył tylko technikum kolejowe, a o Meresińskim pisali że skończył kierunek prawo i administracja. (bardziej pytanie gdzie to skończył, bo moja siorka też skończyła 'prawo i administracje' na jakiejś chujowej prywatnej uczelni, gdzie żeby nie zdać trzeba było chyba przynieść akt zgonu...)
Matura w technikum w tamtych czasach to daleko więcej niż dyplom jaki uzyskuje 75 % obecnych absolwentów wyższych uczelni.

Legionista łysy był be, legionista marketingowiec jest już OK, tak pytam bo skołowany jestem.
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 11.08.2016, 19:35
Skorża, Wolski i Wdowczyk też byli be? Niech się wykaże, pole do popisu ma ogromne.
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 11.08.2016, 19:41
bevierek napisał(a):Wyświetl post
Czytam sobie o JM i znalazłem artykuł w gazecie krakowskiej z 29.07.2016. Artykuł znany ale zainteresował mnie komentarz kogoś o nicku Yaro. Jakiś ziomek Pana JM?

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...orem,10459734/
Meresinski biznesmen
Yaro (gość) 07.08.16, 22:23:00

Jakub Meresinski to zwykly pachołek.Za nim stoją ludzie,dla których pracuje i bierze odpowiedzialność na siebie.Pochodzi z jaskrowa/rędzin koło Częstochowy.Skonczyl gimnazjum a nie żadne studia.Jego ojciec jeszcze kilka lat temu zbierał niedopalone kiepy na przystanku i dopalał a meresinski jeździł starym oplem astra i robił remonty.Pozniej handlował kawą zreszta bardzo nieudolnie. Wszystko cokolwiek załatwiał zawsze było robione za koperty.Nie wierzycie ? Sprawdzić jest bardzo łatwo.

Grubo!!!! To ktoś kto wiedział wszystko wcześniej niż wyszło na jaw. O ludu mój....Jak ktoś nie wierzy w karuzelę VAT w wykonaniu JM to jest albo opłacony albo głupi.
wwf
Senior Member

Stary 11.08.2016, 19:42
Jeszcze nieoficjalnie ale Korona Kielce - sprzedana. Nowy właściciel biznesmen z branży spożywczej Jakub Meresiński.

Raz tak, raz inaczej. Wszędzie różne info.

Życie jest jak rower, nie kręcisz , nie jedziesz
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
c.
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 11.08.2016, 19:43
Legionista z marketingu jeszcze nie wydal 400 zakazow stadionowych osobom, ktore nie byly nawet na stadiodie tylko popijali piwko w restauracii wiec porownanie z lysym nie ma sensu (u ktorego lista grzechow jest bardzo dluga)
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 11.08.2016, 19:44
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Zwiastun nowego Pitbulla, w tle wyłudzanie VATu i Mersiński

tomaso
Senior Member

Od: 11.2002

Ryszard Niemiec na TT :
Z Myślenic nadchodzą sygnały o woli BC, zmierzającej do "obicia" Wisły z rąk nabywców; czy to możliwe prawnie? KRK wstrzymał oddech...
bevierek
Member

Stary 11.08.2016, 19:52
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
a nie pisałem, że jeszcze w tej sprawie będzie wiele zwrotów akcji? pisałem! Ludzie nie nerwujsja wszytko będzie dobrze!
nesta
Senior Member

Stary 11.08.2016, 19:57
Miga właśnie napisał ze jest opcja ze Wisła wróci do Cupiała... Ale jaja
Prezydentowa
Miodek

Od: 06.2004

Stary 11.08.2016, 19:58
nesta napisał(a):Wyświetl post
Miga właśnie napisał ze jest opcja ze Wisła wróci do Cupiała... Ale jaja
Daj Boże...
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 11.08.2016, 20:03
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Cytat:
żył bardzo biedny żyd – icek. Razem ze swoją żoną salcie, trójką dzieci i teściową żyli w jednej maleńkiej izdebce. Pewnego razu icek nie wytrzymał tej ciasnoty i poszedł poskarżyć sie do rabina:
- rebe, ty mnie ratuj, ty mnie pomóż jak ja mam żyć z moją salcie, z moimi dziatkami i z moją biedą!
Rabin pomyślał chwile i powiedział:
- icek, ty idź na targ i ty kup sobie kozę!
Icek poszedł na targ i kupił kozę. Przyprowadził do swojej maleńkiej izdebki i zrobiło się jeszcze ciaśniej. Koza cuchnie okrutnie, żre wszystko co popadnie. Wytrzymał tak tydzień i pobiegł na rabina na skargę…
- rebe, ty mnie ratuj, ty mnie pomóż jak ja mam żyć z moja salcie, z moimi dziećmi , moją teściową, moją kozą i moja biedą…
- icek – rzekł rabin po chwili – ty idź na targ i ty sprzedaj co prędzej te koze!
Na drugi dzień rabin spotyka icka.
- icek! Sprzedałeś kozę?
- sprzedałem, rebe!
- i co?
- rebe! Teraz ja wiem że ja żyję!
Jak sprawić by stać się zbawicielem.
wwf
Senior Member

Stary 11.08.2016, 20:05
A może to ustawka. Banki mówią, Cupial sprzedaj klub. No to Cupial sprzedał. Banki nie mówiły ze później Cupial nie może kupic klubu
Ostatnio edytowane przez wwf : 11.08.2016 o godz. 20:07.
_al3x
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 11.08.2016, 20:07
tu nie chodzi o odkupowanie i sprzedawanie. Wystarczy że jeden z warunków (np wypłaty) nie zostanie spełniony i umowa przestaje obowiązywać
Pieniądze są w sieci tylko trzeba wiedzieć jak po nie sięgnąć!!!
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 11.08.2016, 20:08

Art o tym, ze Cupial moze odzyskac Wisle
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...437,1,727.html
Ostatnio edytowane przez bódyń : 11.08.2016 o godz. 20:10.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
nesta
Senior Member

Stary 11.08.2016, 20:09
Jest juz artykuł...

http://m.przegladsportowy.pl/pilka-n...437,1,727.html

Do tego Smuda: Trzeba odbić Wisle z rąk tych ludzi! Lovekrakow jutro.

Ale jaja... No to po tym jak JM jeszcze da radę normalnie rządzić to będzie cud
wwf
Senior Member

Stary 11.08.2016, 20:10
Masakra.

I niech mi teraz wyliczy ile by nas kosztował czas antenowy i medialny żeby tyle o nas mówiono. Legła gra o lm a we wszystkich mediach tylko o Wiśle
fazior
Member

Od: 11.2010

Stary 11.08.2016, 20:10
_al3x napisał(a):Wyświetl post
tu nie chodzi o odkupowanie i sprzedawanie. Wystarczy że jeden z warunków (np wypłaty) nie zostanie spełniony i umowa przestaje obowiązywać
Nie tylko, bo jeśli wyrok był prawomocny za fałszowanie swiadectw ( a w swietle prawa był ), a wisle kupila spolka JM, w której on był prezesem i on ja reprezentowal, to umowa może być niewazna, z raci tego, ze nie mogl on pelnic takich funkcji po uprawomocnieniu się wyroku.

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...437,1,727.html
gooro33
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 11.08.2016, 20:13
wwf napisał(a):Wyświetl post

KRISPOL
Wiśniowski
Hörmann
Drutex
Velux
Aluplast
Okno.plast
InterRisk
Saltus
Euler Hermes
Pytanie czemu TF nie mogła tyle lat podpisać jakiejkolwiek sensownej umowy, która znacząco zasiliła by budżet Wisły..
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!

arti
Guest

Stary 11.08.2016, 20:14
nesta napisał(a):Wyświetl post
Jest juz artykuł...

http://m.przegladsportowy.pl/pilka-n...437,1,727.html

Do tego Smuda: Trzeba odbić Wisle z rąk tych ludzi! Lovekrakow jutro.

Ale jaja... No to po tym jak JM jeszcze da radę normalnie rządzić to będzie cud
Frankie ratuj Wisłę!!! sprzedaj pałac w zakopcu i uratuj nas, proszę!

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów