The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.03.2019, 11:20
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
a z kolei w drugą strone:

https://twitter.com/wislakrakow/stat...174310918?s=20

przychylam się do teorii , że Kwiatkowski nie drukuje

on jest po prostu kiepski
Nie jestem wcale przekonany co do jego braku stronniczości w połączeniu z tym że jest przeraźliwie słaby.

Może jeszcze w inny meczu, jego obecność byłaby niezauważalna. Ale w derbach? Tak się po prostu nie sędziuje, gdzie na każdym kontakcie zawodnika z drugim zawodnikiem jest odgwizdany faul. To także jeden z elementów które szwankują później w starciach w europejskich pucharach.

W moim osobistym rankingu najgorszych sędziów w ekstraklasie walczy o miano nr. 1 z Gilem.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 19.03.2019, 11:39
może to zabrzmi śmiesznie , ale na jego twarzy jest wypisany zdecydowany brak inteligencji

w podstawowce na takich mówiło się "dziecko z probówki"

Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 19.03.2019, 12:52
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem wcale przekonany co do jego braku stronniczości w połączeniu z tym że jest przeraźliwie słaby.

Może jeszcze w inny meczu, jego obecność byłaby niezauważalna. Ale w derbach? Tak się po prostu nie sędziuje, gdzie na każdym kontakcie zawodnika z drugim zawodnikiem jest odgwizdany faul. To także jeden z elementów które szwankują później w starciach w europejskich pucharach.

W moim osobistym rankingu najgorszych sędziów w ekstraklasie walczy o miano nr. 1 z Gilem.
a Stefański i Przybył to gdzie?
Przy nich Kwiatkowski to orzeł
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 19.03.2019, 12:53
@Karherop

Śpik (czyt. Gil) ostatnio się w miarę ogarnął i nie popełnia takich baboli jak wcześniej, natomiast Kwiatkowski u mnie jest na poziomie Jakubika i Przybyła - czyli okolice dna pod względem sędziowania

Kwiatkowskiego pamiętam z meczu w Niecieczy ostatecznie wygranego 3:2 ale co wtedy nam krwi napsuł to jego...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 19.03.2019, 15:55
kbr napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli nie było faulu na Lisie w drugiej sytuacji, to nie było go też przy pierwszej bramce.
Faul był, ale Wojtkowski to ciężka pierdoła i człapał za tą piłką. Widać pracę Sobola i Stolarczyka, są zmiany na plus ale Kamil nadal daje drużynie bardzo niewiele. Już wolę żeby na zmianę wchodzili Plewka i Słomka, u nich widać ciąg na bramkę i grę do przodu. I tak kiedy wróci Boguski to Wojtkowski z ławki już nie wstanie. Rafał na boisku myśli, wie kiedy podać, strzelić i zastawić piłkę. Wojtkowski mimo niewątpliwego talentu jest kompletnie bezproduktywny.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
szorstki
Senior Member

Stary 20.03.2019, 10:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wojtkowski mimo niewątpliwego talentu jest kompletnie bezproduktywny.
o, to widzę mamy kandydata do zastąpienia RB9 ! Kamili musi zostać, bo kogo będziemy tu napierdalac jak już Dziki pójdzie na emereturę ?
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 03.04.2019, 21:28
Karny dla Sosnowca za co? przecież bury trafił w piłkę,a karny dla nas gdzie za zagranie ręką w polu karnym ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 03.04.2019, 22:03
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Karny dla Sosnowca za co? przecież bury trafił w piłkę,a karny dla nas gdzie za zagranie ręką w polu karnym ?
1. Karny dla nas? Za to co Peszko trafił tego Greka? Dobra decyzja gość ręka schowana to raz, a dwa nie powiększył obszaru ciała ani nie wykonał żadnego ruchu ręką.

2. Karny za faul Burligi zagwizdany na alibi. Zostawił niepotrzebnie nogę z tyłu a pajac z sosnowca zobaczył i wykorzystał. Aczkolwiek baaardzo to naciągane. Poza tym Bury był dwukrotnie na spalonym w akcji gdy strzelił bramkę.
Gdyby sędzia główny i ten z wozu byli bardziej ogarnięci to sosnowiec bez karnego, a my bez bramki...
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 03.04.2019, 22:07
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Poza tym Bury był dwukrotnie na spalonym w akcji gdy strzelił bramkę.
Nawet jeśli (widziałem go raz na spalonym) to co to ma do rzeczy? Sędzia gwizdnął karnego dla Zagłębia, bo pomylił się wcześniej przy bramce? I po wuj jest ten cały var, skoro widać, że karnego nie ma? Widzą to wszyscy tylko nie ci z wozu var? Wielokrotnie w tej lidze sędzia zmieniał swoją decyzję pod wpływem słuchawki, vide Śląsk-Legia. Przecież za sugestię karnego przy takim starciu to by mnie śmiechem zabili nawet na Orliku.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 04.04.2019, 09:33
Przecież na VAR siedział niejaki Lasyk - trzeba Wiślakom przypominać kim jest ten koleś, który nie dostrzegł stojąc 1 metr od zdarzenia, że Jędrzejczyk wyciągnął piłkę co najmniej pół metra zza linii końcowej. Przecież on jest ślepy jak kret..... do tego kolega sędzia jest z Bytomia - ten sam okręg sędziowski co Sosnowiec. Jebać PZPN.... o dziwo Przybył nie wygłupiał się .....

Co zaś do spalonego - przy pierwszej bramce Sosnowca na spalonym był Sanogo na wprost Lisa i jeżeli ktoś chciałby odgwizdywać spalonego przy 2 golu Wisły to przy pierwszym golu Sosnowca też musiałby sędzia gwizdnąć....
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 04.04.2019 o godz. 09:37.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 04.04.2019, 09:36
Chyba Jarzębak był wtedy sędzia za bramką i to on nie zauważył autu.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 04.04.2019, 11:09
Fakt ....a masz rację - ale ten sam okręg (Bytom) i taki sam ślepak....
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 08.04.2019, 18:30
Nie ma VAR-u w naszym meczu oj zostaniemy skręceni
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 08.04.2019, 19:59
A może Lubin zostanie skręcony? Skąd wiadomo na kogo polują?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 08.04.2019, 20:07
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A może Lubin zostanie skręcony? Skąd wiadomo na kogo polują?
W dwóch ostatnich naszych meczach było widać na kogo polują.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 08.04.2019, 22:16
Wy tak na poważnie z tym polowaniem?

Decyzja dziwna, ale przynajmniej wytłumaczyli, że wolą wysłać samochody na mecze, które mogą decydować o mistrzostwie i spadku, a nie awansie do top8. Pośrednio pokazali, że zespoły z miejsc 3-10 już są na wakacjach.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 09.04.2019, 08:25
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Wy tak na poważnie z tym polowaniem?

Decyzja dziwna, ale przynajmniej wytłumaczyli, że wolą wysłać samochody na mecze, które mogą decydować o mistrzostwie i spadku, a nie awansie do top8. Pośrednio pokazali, że zespoły z miejsc 3-10 już są na wakacjach.
Decyzja z dupy. Bo nie licząc tej najbliższej kolejki zostaje 7 czyli 21 pkt do zdobycia. Mistrzem jak i spadkowiczem może zostać każda z drużyn w grupach. Najważniejsze mecz w tej kolejce mecze do Varu to właśnie Nasz + Jaga-Amica +Legia-Pogoń + Korona . Więc decyzja fatalna - oby szczęście sprzyjało i arbiter był dla Nas łaskawy ...
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 11.05.2019, 06:54
Stefański jest ślepy czy udaje ? Faul na Peszcze to czerwona kartka,ale jakby bury faulował to już by leciał do szatni
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 11.05.2019, 07:43
Patrząc na to, co wczoraj wyczyniał sędzia, wcale się nie zdziwię, jak w następnej kolejce dalej będzie sędziował, tylko pie...ły z PZPN będą wygłaszały podniosłe komentarze, jaki to on nie jest świetny, zamiast dać mu odpocząć od ekstraklasy przynajmniej z rundę...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 11.05.2019, 11:22
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Stefański jest ślepy czy udaje ? Faul na Peszcze to czerwona kartka,ale jakby bury faulował to już by leciał do szatni
To pierwsze, bo dostał mecz o pietruszkę żeby złapać dobrą notę po ostatniej kompromitacji i znowu nie podołał.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 10.07.2019, 10:29
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...-ponad-2-milio

czy to nie ta łajza Bednarek? 2 lata temu wydrukował nasz mecz w Kielcach

Odpowiedz cytując
solny
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 10.07.2019, 11:27
Ten sam. Miałem o nim pisać. Przyznam że mi się micha ucieszyła po tym newsie, bo po tamtym meczu byłem tak wkurzony że cały dzień nie mogłem dojść do siebie.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 10.07.2019, 11:45
solny napisał(a):Wyświetl post
Ten sam. Miałem o nim pisać. Przyznam że mi się micha ucieszyła po tym newsie, bo po tamtym meczu byłem tak wkurzony że cały dzień nie mogłem dojść do siebie.
Miałem to samo.Kawał ch.... z niego jest. Bezczelnie wydrukował mecz i śmiał się nam prosto w twarz. jak widać ręka sprawiedliwości go dosięgła

Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 10.07.2019, 15:13
Może by się prokuratura przyjrzała jego bilingom z tamtego czasu. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że sobie postanowił drukować ot tak, dla sportu.
Odpowiedz cytując
viktor56
Member

Od: 12.2017

Stary 05.08.2019, 23:21
Nie jestem stałym rezydentem trybuny C, od lat bywam na E, natomiast patrzę na nią z boku i jedna rzecz dzisiaj mnie zastanowiła. Przy drugiej nieuznanej bramce dla Górnika z trybuny w stronę Wolsztyńskiego (?) poleciała szklana małpka i spadła jakieś 3 metry od jego głowy. Niech mi ktoś wytłumaczy, bo może ja tego nie rozumiem, czy w tej sytuacji gniazdowy zareagował, powiedział coś? Jeśli nie, to może powinien to zrobić? Ta sytuacja ani trochę nie była śmieszna, jakby piłkarz oberwał rzucona w ten sposob szklaną butelką w głowę, to przecież jest 50% szans, że zakończyłby swoje życie. Bez jaj, ja razem ze wszystkimi ludźmi którzy siedzieli wokół złapałem się za głowę, przecież to trzeba być kompletnie upośledzonym człowiekiem żeby coś takiego zrobić. Jak to o nas świadczy, jak my, jako kibice, wyglądamy z czymś takim? Niech mi ktoś szczerze powie, czy atakowanie piłkarzy na murawie to jest zachowanie akceptowalne zgodnie z zasadami piłkarskich fanatyków, bo ja zwątpilem, jak zobaczyłem tę flaszkę.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Member

Od: 08.2017

Stary 06.08.2019, 04:34
Tak na marginesie...sędzia dzisiaj dobry był. 10/10. Zdrowie pana Przybyła.
Jude Gang - tak o sobie mówicie
To jest... niesamowite jakim idiotą trzeba być żeby wymyślić taką nazwę
Odpowiedz cytując
AMF
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 06.08.2019, 05:42
viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem stałym rezydentem trybuny C, od lat bywam na E, natomiast patrzę na nią z boku i jedna rzecz dzisiaj mnie zastanowiła. Przy drugiej nieuznanej bramce dla Górnika z trybuny w stronę Wolsztyńskiego (?) poleciała szklana małpka i spadła jakieś 3 metry od jego głowy. Niech mi ktoś wytłumaczy, bo może ja tego nie rozumiem, czy w tej sytuacji gniazdowy zareagował, powiedział coś? Jeśli nie, to może powinien to zrobić? Ta sytuacja ani trochę nie była śmieszna, jakby piłkarz oberwał rzucona w ten sposob szklaną butelką w głowę, to przecież jest 50% szans, że zakończyłby swoje życie. Bez jaj, ja razem ze wszystkimi ludźmi którzy siedzieli wokół złapałem się za głowę, przecież to trzeba być kompletnie upośledzonym człowiekiem żeby coś takiego zrobić. Jak to o nas świadczy, jak my, jako kibice, wyglądamy z czymś takim? Niech mi ktoś szczerze powie, czy atakowanie piłkarzy na murawie to jest zachowanie akceptowalne zgodnie z zasadami piłkarskich fanatyków, bo ja zwątpilem, jak zobaczyłem tę flaszkę.
Kiedyś taki jeden Włoch oberwał butterflayem i nawet się nie wywrócił z tego co pamietam
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 06.08.2019, 08:22
Zróbmy eksperyment - wyjdź na boisko, będziemy po kolei rzucać wszystkim co pod ręką, zobaczymy po czym zejdziesz, noz już przetestowany, więc tego się nie musisz obawiać
Odpowiedz cytując
rdunia87
Junior Member

Od: 03.2018

Stary 06.08.2019, 09:57
AMF napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś taki jeden Włoch oberwał butterflayem i nawet się nie wywrócił z tego co pamietam
A to looz to można rzucać?
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2010

Stary 06.08.2019, 14:23
Też mnie to ciekawi czy ktoś komuś zwrócił uwagę... Pewnie nie. Gdyby ten gość nie rzucił butelką po secie tylko jadł słonecznik i nie śpiewał to zaraz pewnie by dostał parę szybkich które do pionu by go postawiły....

Ciekawe jaka kara będzie za to
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów