The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
m_abg
Member

Od: 08.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.12.2015, 13:17
kristos napisał(a):Wyświetl post
Skoro tak piszesz , to pewnie jesteś doskonale poinformowany co obiecał prezes wykonać w tym okresie czasu i co wykonał.
Ja nie mam takich wiadomości .
Jeszcze na koniec -nikt na siłę nie kazał mu odchodzić z poważnej korporacji.
latwo pomyslec ze to sponsorow obiecali. a przynieśli ZERO bo Impela to telefonika sama sobie zalatwila. z pufa tez obiecal podobno vice porządki zrobić a leja z niego caly czas
pisałem o tym

nie dotrzymane obietnice tylko tym razem nie Cupiała tylko Cupiałowi
ZAWSZE NAD WAMI!!!
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 17.12.2015, 13:22
Czy ktoś z Was kiedyś pracował w firmie mającej długi bądź problemy z płynnością?
Może inaczej bo pracowaliście na pewno
Czy ktoś pełnił jakaś funkcję kierowniczą w takiej firmie?

Jeżeli tak to na pewno wie, ze większość czasu pochłania odpowiadanie na pytania "kiedy to zapłacicie", tłumaczenie pracownikom że pieniądze niedługo, negocjowanie spłaty w ratach, pisma do ZUS o umorzenia, negocjowanie wcześniejszych zapłat za przyszłe kontrakty, szukanie innych żródeł finansowania.

Powiem, Wam że realizacja założonych celów "góry" wtedy jest sprawą trzeciorzędną ....

Ale co będę Wam mówił skoro tutaj sami eksperci
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 17.12.2015, 14:36
hehe Pero dokładnie.
A co do koszulek, słyszałem o powrocie Tyskiego.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 17.12.2015, 15:15
Oczywiście że nie wiem ani tego co obiecał Cupiał Gaszyńskiemu ani też do czego zobowiązał się Gaszyński wobec Cupiała.
Ale jedno wiadomo na pewno: Gaszyński przyszedł do klubu, który był w tragicznej sytuacji finansowej i niewiele lepszej organizacyjnej. Wiele trupów w szafach, a te mają to do siebie, że ani BC ani RG nie widzieli o wszystkich.
W takiej sytuacji 12 miesięcy to nie jest długi czas, proces wyprowadzania Wisły na prostą to proces kilkuletni.
Z mojego punktu widzenia wiele spraw się polepszyło, chociażby możliwość kupowania biletów przez internet. I nie chodzi tutaj tylko o komfort, bo w moim przypadku jest to możliwość pomocy dla klubu - kupuję bilet dla siebie i dzieciaków, na samym meczu mam okazję być niestety rzadko.

Ale powtarzam - patrząc na doświadczenie RG w poważnym biznesie nie wierzę, że obiecał Cupiałowi bajki. To raczej Cupiał naobiecywał Gaszyńskiemu, a w międzyczasie wyszła sprawa z konsolidacją kredytów dla Telefoniki, która zmieniła znacząco sytuację.
Dlatego podtrzymuje moje zdanie - wywalenie RG to sygnał, że Wisła nie jest poważnym klubem, z wizją.
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 17.12.2015, 15:35
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Dlatego podtrzymuje moje zdanie - wywalenie RG to sygnał, że Wisła nie jest poważnym klubem, z wizją.
Przecież o tym od lat wiadomo, dopóki nie zmieni się właściciel to jesteśmy zabaweczką którą raz się pogłaszcze żeby za chwile cisnąc w kąt.

Tych kolejnych zmian, roszad, tupań nogą BC to już powoli szkoda komentować bo tak naprawdę nic to nie zmienia, szkoda tylko że gość nic nie uczy się na swoich błędach.

Kolejna sprawa do podkręcanie gawiedzi przed kolejną rundą kto to ma nie przyjść i co się nie stanie, odkręcanie kurków etc. a tak naprawdę z każdą rundą jest coraz gorzej od kilku lat.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
chopin
Senior Member

Od: 01.2011

Stary 17.12.2015, 15:44
http://krknews.pl/smuda-wraca-do-wis...oczatek-zmian/
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
Odpowiedz cytując
maTS
Member

Od: 01.2015

Stary 17.12.2015, 15:45
To niech sprzeda za rozsądną cenne tylko już bez żadnych długów....chętni na pewno się znajdą
Odpowiedz cytując
maTS
Member

Stary 17.12.2015, 15:47

Tutaj masz to samo... http://futbolplus.pl/kraj/item/4764-...oradca-cupiala

Skopiowali tekst i trochę zmienili ....
Odpowiedz cytując
chopin
Senior Member

Od: 01.2011

Stary 17.12.2015, 15:49
czytam i nie wierze...
szkoda że wszystko tak szybko się zmienia ale czy na lepsze?
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
Odpowiedz cytując
maTS
Member

Stary 17.12.2015, 16:00
Ktoś wczoraj pisał że nie prawda... Ale ciul wie. Chyba wszystko lepsze od marazmu
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 17.12.2015, 16:06
Już widze jak smuda wybiera Brossowi zawodnikow .....
Nie rozumiem zwolnienia Gaszynskiego...
Ja wiem ze nie wykonal wszystkiego co miał ale odwalil naprawdę kawal roboty z roznymi zaległościami i licencjami...
Zreszta w takim bałaganie ciężko wszystko poukladac i nagle sciagna potencjalnych sponsorow...
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 17.12.2015, 16:45
W sumie powrót tego buraka Smudy wcale mnie nie zdziwi. Nas nie stać na odprawę dla niego a jego już nikt o zdrowych zmysłach nie zatrudni więc nawet to logiczne. Jedna strona rezygnuje pewnie z części kasy za cenę utrzymania się wśród futbolowych "żywych" a druga rezygnuje z ambicji i rozsądku w imię zmniejszenia wymaganej przez drugą stronę kwoty.
Natomiast aż strach się bać jak się pomyśli, że on może mieć cokolwiek do gadania na temat zarządzania klubem.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 17.12.2015 o godz. 18:47.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 17.12.2015, 17:53
Cytat:
Były selekcjoner ma bowiem pełnić funkcję doradcy Bogusława Cupiała w sprawach sportowych i transferowych.
To wybudują specjalnie dla niego jakieś nowe schody?

A tak na poważnie

To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 17.12.2015, 19:03
Jeżeli to wszystko prawda że Gaszyński poleci i że Dyzma na pełnić jakąś rolę w klubie to.... szkoda słów. Kto by kiedyś pomyślał że Cupial takie cyrki będzie wyprawiał zero profesjonalizmu Boże chroń Wisłę....
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 17.12.2015, 19:49
Na samym początku, chciałbym podkreślić, że jestem absolutnie przeciwny Smudzie w Wiśle.

Uważam, że Gaszyński to odpowiedni człowiek na stanowisku jakie pełni. Przyszło mu pracować w najtrudniejszym okresie w historii Cupiałowskiej Wisły, a mimo to robi swoje, ma na koncie świetną akcję crowdfundingową, podczas której klub zebrał ponad 800 tys. zł., pozyskał kilku mniejszych sponsorów (CocaCola, City Bank, Impel...). Mam wrażenie że robi co może, owszem nie udało mu się zatrzymać Stilica, ale mało kto wie, że proponowano mu 50 tys. zł miesięcznie co było podwyżką o jakieś 15 tys. w stosunku do wcześniejszych zarobków-nas nie było stać na więcej.
Mam wrażenie, że Gaszyński byłby idealnym kandydatem na okres w którym rządy sprawował Valckx.
Wiele jego pomysłów upadło ze względu na finanse m.in. inicjatywa muzeum klubowego wraz z normalnym sklepem na terenie stadionu.

W tych wszystkich plotkach o Smudzie, i jego powrocie jest jednak jeden pozytyw-to zwiastuje, tak przynajmniej sądzę, być może ostatnie już podejście Cupiała do LM pewnie nie w tym sezoznie ale już w następnym, ponieważ zawsze tam gdzie jest kasa jest i Smuda....
Zatrudnienie Brossa może być tylko potwierdzeniem faktu że nietani trener przychodzi tu by walczyć o tytuły a nie utrzymanie. Mam przeczucie że dalej zajedziemy z Gaszyńskim niż ze Smudą i to o wiele dalej.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 17.12.2015, 20:13
Rok Gaszyńskiego:
Sponsora koszulkowego nadal nie ma
Dług zewnętrzny wzrósł
Spadek poziomu sportowego
Niefortunna sprawa Smudy - przegrana sprawa sądowa i kolejne zobowiązanie finansowe

Może Gaszka to fajny gość (np. widziałem jak oddawał krew), ale nie jak dotąd przyciągnął pieniędzy do klubu. Nie mam nic przeciwko niemu, ale niezbyt widzę te sukcesy Prezesa (poza dogadaniem się z kibicami).
A to absolutnie kluczowa sprawa.

@krzaq 12 - na czym polega sponsoring citibanku poza tym, że piłkarze byli w bonarce i podpisywali piłki?
Impel daje cokolwiek czy redukuje należności od Wisły?
Ostatnio edytowane przez arti : 17.12.2015 o godz. 20:33.
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 17.12.2015, 20:23
Chciałbym tylko przypomnieć, że jedną z niewielu osób w Wiśle, która regularnie otrzymuje pensje(bardzo wysoką!) jest Prezes Gaszyński. W klubie nie tylko pracują piłkarze na kontraktach, ale wiele wiele osób, zaś wypłaty nie widziały od pół roku pomimo tego są WIERNE temu klubowy. Na to też warto spojrzeć z innej perspektywy. W spółce sportowej też mamy do czynienia z ludzkimi dramatami pracowników, którzy poświęcają swój czas mimo, iż ostatnią wypłatę mogli pobrać ze swoich kont bankowych w sierpniu....
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 17.12.2015 o godz. 20:27.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 17.12.2015, 20:43
Pełna zgoda Panowie, ale akurat za poziom sportowy najbardziej powinien odpowiadać Zdzisław Kapka, czyli dyrektor sportowy.
Odnośnie sponsora słyszałem opinię, że Wisła miała odrzucać każdą ofertę poniżej 4,5 mln, ze względu na fakt że bardziej miało opłacać się wówczas reklamowanie TF, nie wiem czy to prawda ale jeśli tak to wiele wyjaśnia. Bednarz nie znalazł chyba żadnego sponsora oprócz Toto który nam dał nie wiele bo część zabrało UFO część pośrednik, a w dodatku pokłócił się z kibicami i bawił w mycie murów.
Ja nie bronię Gaszyńskiego, nie jest święty ani idealny ale wydaje mi się że będzie lepszy niż Smuda.
Nie bez powodów pracował w dużej korporacji i zajmował tam wysokie stanowiska.

Najbardziej przeraża mnie to że ma być najbliższym doradcą Cupiała.
Choć prawda jest taka, że jeśli Cupiał wpompuje teraz kilka/kilkanaście mln zł, zapewni kontrakt nowemu szkoleniowcowi i środki na kilka wzmocnień to nie będzie już miało pierwszorzędnego znaczenia kto jest prezesem.
Z dobrym budżetem nawet przeciętny prezes sobie poradzi, pytanie czy zadba o dłuższą niż 2/3 letnią wizje rozwoju....
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 17.12.2015 o godz. 20:52.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 17.12.2015, 20:56
Nie bardzo wiem gdzie to wrzucić, więc niech będzie tutaj. Cofnijmy się o 10 lat.

http://weszlo.com/2015/12/17/jak-co-...k-milewski-28/

Gdyby babcia miała wąsy... to dziś nie bylibyśmy na 12. miejscu.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 17.12.2015, 21:15
TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym tylko przypomnieć, że jedną z niewielu osób w Wiśle, która regularnie otrzymuje pensje(bardzo wysoką!) jest Prezes Gaszyński. W klubie nie tylko pracują piłkarze na kontraktach, ale wiele wiele osób, zaś wypłaty nie widziały od pół roku pomimo tego są WIERNE temu klubowy. Na to też warto spojrzeć z innej perspektywy. W spółce sportowej też mamy do czynienia z ludzkimi dramatami pracowników, którzy poświęcają swój czas mimo, iż ostatnią wypłatę mogli pobrać ze swoich kont bankowych w sierpniu....
Jesteś tego pewien? tzn tego, że prezes otrzymuje regularnie pensje?

do mnie z kolei dochodziły słuchy, że kilka miesięcy temu Gaszynski z własnej kieszeni uregulował duże długi, aby Wisła mogła m.in startować z -1, a nie -3 punktami.. oczywiście później na pewno te pieniądze odzyskał, ale szczegółów sprawy nie znam. Niemniej jednak nie mogąc doczekać się kasy z telefoniki, wolał nawet poręczyć swój majątek...

A co do wypłat pracowników o niskich zarobkach to podobnie jak młodzież na niskich kontraktach swoje pensje otrzymują w miarę regularnie.

Wisła jest utopiona po uszy w długach. Szacunek dla Gaszyńskiego że podjął się tego wyzwania jakim jest sterowanie tak zadłużoną spółką. Fakt, obiecywał sponsorów na początku pracy, ale zapewne nie wiedział z jak wielkim wyzwaniem przyjdzie mu się zmierzyć.
Odpowiedz cytując
Patrvk
Senior Member

Od: 04.2015

Stary 17.12.2015, 21:36
Może nie jesrem zwolenikiem Gaszyńskiego ale lepszy on jako prezez niź Smuda jako doradca Cupiała.
A pozatym Gaszyński może dużo nie zmienił ale zawsze coś i napewno robił coś by zmniejszyć zadłużenie i poprawić sytuacje finansową i moim zadniem w rok.dużo zwojować nie mógł.

Więc moim zdaniem nowy prezez nie bedzie złym pomysłem (jeśli ma plan długo falowy) ale Smuda to samobójstwo.
TYLKO Wisła
Odpowiedz cytując
maTS
Member

Stary 17.12.2015, 22:23
Gaszyńskiego można rozliczać po 2/3 latach pracy ale nie po niecałych 12 miesiącach, każdy zdaje sobie sprawę w jakim jesteśmy szambie, długi, wąska kadra,słabo z mediami, coraz mniej ludzi na stadionie. Gaszyński próbował to zmienić, nie jego wina że wychodzą długi z poprzednich lat kiedy nie on był prezesem... ze Smudą nie on chyba podpisywał kontrakt, był na niekorzyść Wisły. Teraz mamy sponsorów meczowych... zawsze pare groszy, dogadaliśmy się z miastem i z innymi piłkarzami w sprawie spłaty długów, to samo chyba z Impelem,mecz gdzie zebraliśmy chyba 800tyś..., z tego co wiem każdy piłkarz dostaje pensje no może nie 100% ale dostaje ....
Karnetów sprzedanych przyzwoicie, na meczu zawsze ponad 10 tyś (Jak na wyniki to nie jest źle). Mąka dobry transfer, Cieżniak też, Cywka hmm na lewej ostatnio rozegrał się, Crivellaro jest wart 1mln ojro... zawsze coś można na nim zarobić !!!!!
Odpowiedz cytując
konik28
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 17.12.2015, 22:43
Uważam że Gaszynski to dobry prezes nie doskonały ale dobry .Wszystkie dlugi były przesuwne w czasie aż trzeba było je spłacić akurat trafiło na niego. Potrzebuje 2-3 lat wtedy możemy go ocenić. Pozdrawiam Wislakow
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 17.12.2015, 22:47
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jesteś tego pewien? tzn tego, że prezes otrzymuje regularnie pensje?

do mnie z kolei dochodziły słuchy, że kilka miesięcy temu Gaszynski z własnej kieszeni uregulował duże długi, aby Wisła mogła m.in startować z -1, a nie -3 punktami.. oczywiście później na pewno te pieniądze odzyskał, ale szczegółów sprawy nie znam. Niemniej jednak nie mogąc doczekać się kasy z telefoniki, wolał nawet poręczyć swój majątek...

A co do wypłat pracowników o niskich zarobkach to podobnie jak młodzież na niskich kontraktach swoje pensje otrzymują w miarę regularnie.

Wisła jest utopiona po uszy w długach. Szacunek dla Gaszyńskiego że podjął się tego wyzwania jakim jest sterowanie tak zadłużoną spółką. Fakt, obiecywał sponsorów na początku pracy, ale zapewne nie wiedział z jak wielkim wyzwaniem przyjdzie mu się zmierzyć.
To teraz żeś tak dołożył do pieca, że rozjebałeś całą konstrukcję, kreowanej opowieści wigilijnej.

Bo jeśli Gaszyński - z tego co napisałeś, dymał do banku wyciągać swoje oszczędności by spłacić długi Wisły to wnioski są bardzo proste.

- Musiał poinformować TF o problemie ale ktoś uznał, że od dzisiaj Wisła przestaje wywiązywać się z zobowiązań.
- Musiał poinformować Cupiała, że TF znajac Wisły terminy, świadomie wypieła się na Wisłę. Że grozi nam odjęcie punktów i że liczy na to, że Cupiał prywatnego hajsu odpali. Cupiał też akurat nie miał...zgubił portfel podczas spaceru z psem.
- Załamany takim obrotem sprawy, zdecydował sie wspomóc swój klub finansowo. Poszedł, wyciągnął pare drobnych i wypłacił komu trzeba, niczym prezes B-klasowej drużyny.

A teraz... wedle doniesień, naszym finansowaniem ma się zająć wyłącznie Cupiał, tylko i wyłącznie z własnych środków.......których ma mniej niż Gaszyński heh
Ostatnio edytowane przez Dariook : 17.12.2015 o godz. 22:54.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 17.12.2015, 22:54
Serio myślisz, że to takie proste przelać hajs z jednej spółki do drugiej?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 17.12.2015, 23:07
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Serio myślisz, że to takie proste przelać hajs z jednej spółki do drugiej?
Pewnie prościej wysłąć pracownika do banku, niech wyciągnie własne pieniadze i spłaci te zaległości, które pojawiły się z nienacka, ostatniej nocy.
Właściciel całego kramu, jako jeden z najbogatszych w kraju, może nie mieć rano drobnych? Może.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 17.12.2015, 23:44
O ile info o Gaszyńskim jest prawdą, to myślę że mógł to zrobić.w jakiś nietypowy sposób - np. odpuszczając Wiśle pensję, albo coś w tym stylu. Przy pełnej księgowości, jaką prowadzą spółki, każda transakcja musi być.udokumentowana. Nie możesz sobie ot tak przelać hajsu.

Na TF siedzą banki, żadna tajemnica. W tej sytuacji jakaś darowizna/pożyczka raczej by im się nie spodobała. Cupiał, wbrew pozorom, nie ma walizek z pieniędzmi w domu, a lwia część jego tzw. majątku to firmy, nieruchomości itp.

Poza tym, nie Cupiał jest właścicielem Wisly, tylko TF.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
maTS
Member

Stary 18.12.2015, 01:35
No ale nie powiesz mi chyba że Cupiał nie ma nic do powiedzenia ? Widzę że mój ukochany klub się stacza to albo sprzedaje... albo sam biorę na siebie i dofinansowanie od nowa... A od 2/3 lat NIC, przyglądanie się tylko i dokładanie nieodpowiedzialnymi decyzjami... oczywiście rozumiem jego klub..
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 18.12.2015, 03:35
arti napisał(a):Wyświetl post
Rok Gaszyńskiego:
Sponsora koszulkowego nadal nie ma
Dług zewnętrzny wzrósł
Spadek poziomu sportowego
Niefortunna sprawa Smudy - przegrana sprawa sądowa i kolejne zobowiązanie finansowe

Może Gaszka to fajny gość (np. widziałem jak oddawał krew), ale nie jak dotąd przyciągnął pieniędzy do klubu. Nie mam nic przeciwko niemu, ale niezbyt widzę te sukcesy Prezesa (poza dogadaniem się z kibicami).
A to absolutnie kluczowa sprawa.

@krzaq 12 - na czym polega sponsoring citibanku poza tym, że piłkarze byli w bonarce i podpisywali piłki?
Impel daje cokolwiek czy redukuje należności od Wisły?
Powiedz ile ty masz lat? Czy ty jesteś naprawdę tak naiwny, że sądzisz, że ktokolwiek będzie chciał promować swoją marką staczający się klub z kilkunasto-milionowym długiem i starganym wizerunkiem, który nie płaci swoim pracownikom na czas? Czy wyście totalnie na głowę już upadli? Jestem przekonany, że na 99,9999999% żadem mistrz marketingu z największych firm na świecie nie dałby rady ściągnąć do tego klubu sponsora tytularnego w obecnej jego sytuacji. Póki ucieramy dupą szkło, i mamy długi, żadnego sponsora tytularnego nie będzie, przestańcie żyć iluzją. W obecnej sytuacji jedynym sponsorem jesteście i będziecie tylko WY! Więc weźcie się do roboty i zacznijcie w końcu działać bo pisaniem bzdur na forum niczego dobrego nie zbudujemy! Chcecie sponsora? To po bilety na Pogoń ku%^&*rwa mać!
Mądrale forumowe a biletów poszło 7000. Śmiech
Ostatnio edytowane przez regan : 18.12.2015 o godz. 03:37.
Odpowiedz cytując
wirusac
Junior Member

Od: 03.2013

Stary 18.12.2015, 06:35
Czy to Nam coś przypomina?

mca (L) - 20 maja 2007, 13:25:34 - nat-moc6.aster.pl
Powiem krótko coś od siebie -
Dziękuję Ci Legio:
przegrałaś jak dla mnie wszyskto w tym sezonie Lech, Wisła, BOT, Zagłębie, Zabrze, - każdy z tych meczów miał kontekst większy mniejszy ale miał - ty Legio przegrałaś to czym ? brakiem umiejętności - za grubą kasę jaką zarabiacie panowie piłkarzyki!!! Jak dla mnie więszość z was nie ma elementarnej ambicji - liczy się tylko kasa na koncie! Panie Fabiański - proszę wsiądź już do samolotu i nie pieprz pan głupot więcej, panie surma - drzewa umierają stojąc - dziękuję za to co pan zrobił dla Legii ale to już ostatni dzwonek czas odejść! Edson proszę nie męcz siebie i kibiców!!! Proszę - a Panu Zielińskiemu chcę zadać jedno pytanie !!!!....
CZY SŁYSZAŁ PAN O CZYMŚ TAKIM JAK STRZAŁ Z DALEKA NA BRAMKĘ? CZY JEDYNIE O TYM ŻE Z PIŁKĄ TRZEBA "WJECHAĆ" Z 1, 2 METRÓW DO BRAMKI ŻEBY STRZELIĆ JĄ LOL
Dla mnie jako kibica Legii od lat 80'ch przegraliście w tym sezonie WSZYSTKO!!! Mam gdzieś miejsce w tabeli może być nawet środek ale przegrać z Karkowem, Poznaniem, Zabrzem, Bełchatowem, Lubinem... Róbcie panowie nadal biznes w nieruchomościach i na giełdach -
Pan Burhart (celowo się pomyliłem) wam doradzi co i jak!

TEŻ SIĘ PODNIESIEMY!!!
Ostatnio edytowane przez wirusac : 18.12.2015 o godz. 06:37.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów