The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.08.2019, 12:49. [VI kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, 23-08-2019, 20:30

Aktualna tabela:

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

Zapraszam do dyskusji

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 20.08.2019, 12:50
jak widać w tabeli wszystko wróciło na swoje miejsce

Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 20.08.2019, 16:08
Wyjazd, co do którego nie mam jakichś specjalnych oczekiwań - jak przegramy, nie będę miał pretensji, jak zremisujemy - będzie ok, za 3 pkt to nie tylko ja, ale wszyscy Kibice powinni podziękować piłkarzom na następnym meczu, tłumnie stawiając się na R22...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 20.08.2019, 16:20
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Wyjazd, co do którego nie mam jakichś specjalnych oczekiwań - jak przegramy, nie będę miał pretensji, jak zremisujemy - będzie ok, za 3 pkt to nie tylko ja, ale wszyscy Kibice powinni podziękować piłkarzom na następnym meczu, tłumnie stawiając się na R22...
Identycznie, gdzieś jednak liczę na punkt.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 20.08.2019, 16:30
A ja bym juz tak nie udawał sierotki Marysi jak na poczatku sezonu gdy pol skladu bylo kontuzjowane i trzeba bylo liczyc na minimalizm. Jeśli zagra Kuba, Basha, Vukan i nikt inny nie wypadnie ze skladu, to bez przesady, ze mamy jechac jak na pożarcie.
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2010

Stary 20.08.2019, 17:15
Jedziemy po 3 punkty. Punt też będzie ok. Według mnie w tej lidze na tą chwilę każdy może wygrać z każdym.

Oglądałem pierwszy mecz Jagi z agkś po tym meczu powiedziałem sobie że z taką forma to będą w tym sezonie rozdawać karty, weryfikacja przyszła bardzo szubko bo już w następnej kolejce w meczu z beniaminkiem i to w dodatku u siebie. Oglądałem również polówkę meczu z Górnikiem gdzie bym powiedział że mecz już był bardziej wyrównany.

Mamy potencjał i pojedziemy prawdopodobnie w pełnym składzie do Białegostoku dlatego spodziewam się dobrego meczu i walki. Dobry wynik z Jagą będzie motywacją dla niezdecydowanych do przyjścia na stadion w kolejnym naszym meczu.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Stary 20.08.2019, 19:33
Nikt nie udaje sierotki Marysi - drużyna progresuje, ale 1 pewna wygrana z grającym otwartą piłkę beniaminkiem na własnym stadionie to jeszcze nie jest powód do tego, żeby brać na klatę z marszu drużyny takie jak Jagiellonia - tzn poukładane, przygotowane i zgrane. Dlatego napisałem - jak przegramy - nic się nie stanie, jak wywieziemy remis - też będzie ok, jak wygramy - bajka !
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 20.08.2019, 19:59
W poprzednim sezonie w podobnym momencie spotkaliśmy się z Jagiellonia w Białymstoku i po dobrym meczu z naszej strony przegraliśmy 0-1.
Teraz życzę sobie wygranej po słabym spotkaniu.
Realnie z każdego punktu powinniśmy się cieszyć. To (jeszcze?) nie ten etap sezonu by w takich spotkaniach byc spokojnym o wynik.

Typuje 1-1 bramka dla nas Kuba
Odpowiedz cytując
Miro
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 21.08.2019, 08:19
Biorąc pod uwagę styl w jakim Jaga wygrała z Żabolami i to że ( w co chce wierzyć ) chyba wrócił nam nasz potencjał ofensywny powinniśmy wygrać i to znacząco ... 3-1 dla nas mnie zadowoli ;-)
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 21.08.2019, 08:59
Stawiam na nasze zwycięstwo. Obrona solidna a atak i pomoc lepsza od Jagi. Czy Basha zagra już?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 21.08.2019, 09:07
Myślę że mecz będzie podobny do meczu z Pogonią. Mam nadzieję że tym razem to nam dopisze szczęście.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 21.08.2019, 09:57
Widzę pozytywne emocje na forum.
Nie będę gorszy - tradycyjne 2:5 albo 2:3.

A tak realnie - punkt będzie przyjęty z pocałowaniem rączki
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 21.08.2019, 18:19
Remis biorę w ciemno, aczkolwiek są przesłanki ku temu, by liczyć na coś więcej w nadchodzącym spotkaniu.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Pepinho
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 21.08.2019, 18:30
Zwykle po dobrym spotkaniu w naszym wykonaniu przychodzi porażka vide spotkanie w Sosnowcu po wygranej z Legią także 100% porażka w piątek.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 21.08.2019, 19:13
Czeka nas ciężki mecz , ale przydałoby się przywieźć pierwszy komplet punktów z wyjazdu
Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 21.08.2019, 19:29
Nie wyciągałbym daleko idących wniosków po zwycięstwie z ŁKSem. Cieszą oczywiście trzy punkty i fakt, że się odblokowaliśmy strzelecko, ale nie odpływajmy, to tylko beniaminek.

Jedziemy na wyjazd do zespołu, który zakończył ostatnie 3 sezony na 2, 2, 5 miejscu. Jedziemy na mecz z Jagą, która swoją postawą na boisku wypracowała sobie taką markę że można uznawać ją za faworytów meczu, bezwzględnie kto do nich przyjeżdża. Jedziemy do zespołu, gdzie główny prym wiedzie nasza była gwiazda - Imaz.

To będzie zupełnie inny mecz, nie będziemy mieć tyle wolnych przestrzeni, akcje Jagielonii nie będą wykańczać kopacze z poziomu 2 ligi. Przygotujcie się na zupełnie inny, cięższy mecz.

Od zespołu oczekuję grania w piłkę, bo to wychodzi nam najlepiej. Punkt przyjmę z uznaniem.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 22.08.2019, 07:22
Kazdy wynik jest mozliwy i nie bedzie niespodxianka , rownie dobrze mozemy wygrac jak i dostac 3 brameczki , mecz druzyn preferujacy gre ofensywna , my bez hamulca Bashy wiec zapowiada sie wymiana ciosow w ofensywie, zaden wynik nie bedzie niespodzianką
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 22.08.2019, 08:14
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Remis biorę w ciemno, aczkolwiek są przesłanki ku temu, by liczyć na coś więcej w nadchodzącym spotkaniu.
dokładnie.
dlatego ja też ide narracją Framata, to liga polska, tu sie musi cos s.......ic.
2-0 my czerwona, 2-4 Drzazgo show
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 22.08.2019, 10:49
Mecz posedziuje Tomasz Kwiatkowski z Warszawy. Statystyki kiedy nam sedziował sa mega srednie, na 10 ostatnich takich spotkan wygralismy tylko jeden ale za to derbowy 3-2, poza tym 4 przegralismy a 5 spotkan zakonczyło sie remisem. Tenze Remis biore w ciemno

PS: haha jeszcze Marciniak na VAR
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 22.08.2019 o godz. 11:24.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 22.08.2019, 12:29
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Mecz posedziuje Tomasz Kwiatkowski z Warszawy. Statystyki kiedy nam sedziował sa mega srednie, na 10 ostatnich takich spotkan wygralismy tylko jeden ale za to derbowy 3-2, poza tym 4 przegralismy a 5 spotkan zakonczyło sie remisem. Tenze Remis biore w ciemno

PS: haha jeszcze Marciniak na VAR
Grubo...

Bez hurraoptymizmu, ale wierzę w chłopaków. Normalnie napisałbym "logika wskazuje na", ale tu nie ma żadnej logiki, różnica między pierwszą a ostatnią drużyną jest relatywnie mała. Na pewno będzie to trudny mecz.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 22.08.2019, 14:35
super by było zagrać na zero z tyłu... 0 0 biorę w ciemno

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 22.08.2019, 14:56
W polskiej ekstraklasie logiki nie uświadczysz.... Jeżeli rzeczywiście zespół zaskoczył to nie zdziwiłbym się jakbyśmy wygrali i to różnicą np 2 bramek, ale to był ŁKS, a nie Kuchenkorz czy wyjazd w Kielcach.... Natomiast nie spodziewam się raczej meczu takiego jak z Śląskiem czy pogonią, gdzie było widoczne, że kto pierwszy strzeli gola ten wygrywa....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Uchodzca
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 22.08.2019, 19:22
Jedzie ktos z Biezanowa na mecz?
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 23.08.2019, 08:43
nie wiem czemu ale nie moge sie od rana doczekac tego "widowiska"

Jeśli zagramy swoje, to nie bede narzekał po porażce.
Szkoda ze znowu bez Baszy, ciekawe czy wyjdziemy z czuka czy bardziej Bogusiem na srodku
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 23.08.2019, 08:46
szprotson napisał(a):Wyświetl post
nie wiem czemu ale nie moge sie od rana doczekac tego "widowiska"

Jeśli zagramy swoje, to nie bede narzekał po porażce.
Szkoda ze znowu bez Baszy, ciekawe czy wyjdziemy z czuka czy bardziej Bogusiem na srodku
Środek będzie Wojtkowski - Savicević - Silva. Klemenz jest ponoć do gry, a Basha prawdopodobnie jeszcze trochę będzie odpoczywał. Skrzydła Chuca i Błaszczykowski.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Stary 23.08.2019, 09:09
Chuca moim zdaniem nie wyjdzie w podstawowym składzie.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.08.2019, 10:02
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Środek będzie Wojtkowski - Savicević - Silva. Klemenz jest ponoć do gry, a Basha prawdopodobnie jeszcze trochę będzie odpoczywał. Skrzydła Chuca i Błaszczykowski.
Nie uwzględniles Boguskiego. Prędzej Kuba będzie na ławce niż Boguś.
Tak jak kolega wyżej sądzę że Chuca nie wyjdzie w podstawie. Na tle ŁKSu wyglądał bardzo słabo.

Szkoda że nie zagra Basha, ale dużo bardziej potrzebujemy go w dalszej części sezonu. Teraz jest kim grać w środku pola, gdzie Silva powoli wyrasta na czołowa postac. Skojarzenia z Mauro Canto myślę że mam nieprzypadkowe.
Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 23.08.2019, 12:18
Trener Stolarczyk rzucił, że Łukasz Burliga jedzie do Białegostoku. Cieszy, że Łukasz się wyleczył, ale nie uważam by Maciek chciał przed tak trudnym meczem zmieniać cokolwiek w obronie.
Natomiast ja spodziewam się powrotu Michała Maka na boisku, czuję w kościach, że trener postawi u nas na wyrachowany futbol i nastawi nas na grę z kontry i będzie chciał wykorzystać szybkość Michała. Bardzo chciałbym też występu Kuby od 1 minuty, ale nie jestem przekonany czy jest gotowy na 90 minut. Podobnie jak koledzy wyżej uważam, że Chuca rozpocznie dziś na ławce, musi popracować nad grą obronną, bo tego wymaga od wszystkich nasz trenejro, pełnego zaangażowania zarówno z przodu jak i z tyłu.

I jeszcze bawią mnie te określenia:
"brak w tej lidze logiki" , "..a że to Ekstraklasa, to logika tej ligi mówi, że..."

Poziom ligi niesamowicie się wyrównał. Niestety nie w ten sposób, który każdy by chciał - aby to zespoły równały w górę. W naszej lidze zespoły 'z topu' powoli równają w dół do tych słabszyvh, stąd też liga jest wyrównana i czasami nieprzewidywalna.
Odpowiedz cytując
Enigmovsky
Member

Od: 04.2018

Stary 23.08.2019, 13:20
Każdy punkt na wagę złotę, oczywiście gospodarze faworytem.
Wierzę że zatrzymamy Jagę, 1:1 Imaz-Błaszczykowski
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez Enigmovsky : 23.08.2019 o godz. 13:22.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Stary 23.08.2019, 15:23
Panowie,wiem,ze powinienem o to zapytać w innym temacie,ale ten jest oblegany więc licze na większą i szybsza sznase na odpowiedź.
Czy jest jakis streem,link do obejrzenia meczu po za UE?
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów